Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Trollis

01.01.2016. 18:15

»

provokatoram 17:22

Kas i ko? Specdienesta trollim keyboard caps lock iesprūdis ? Ja muļķis tad uz visiem laikiem


Paldies par komentu! Tā ņirdzu, ka apraudājos!!! Šo tekstu vakar atradu kaut kur apollo, iekopēju šeit un tagad slauku asaras!;)
Paldies!!

Atbildēt

Kiki

01.01.2016. 18:12

»

Tosts Bērnu Mātei pie tukša galda

Sveiks Jaunajā gadā, Raimond...


Tā ir taisnība, ierēdņi sēž pa 4-5 kabinetā, dara 1 cilvēka darbu, bet katram alga 1000-1500 eiro mēnesī

Arī klaunam reiz bija viena preses sekretāre ilze k, kuru šis pa laikam vadāja sev līdz pa ārzemēm un pirtīm tepat latvijā, līdz uzaudzèja veselu sabiedrisko attiecību nodaļu ministrijā, kkura faktiski darīja viena cilvēka darbu

Atbildēt

Bebrakungs

01.01.2016. 17:23

Vai tad Jūrmalas rezidencē nevarēja kaut kur pa miskastēm sameklēt kādu Zatlera izmestu vai aizmirstu zobu birsti??

Atbildēt

JĀNIZ

01.01.2016. 17:22

MANS SAPNIS IR SOGAD IZNICINAT KAS MANU DZIVI IZNICINAJUSI LIDZ SAKNEM,RADIT MUZA DZINEJU IEKAROT EIROPU UN PAKLAUT LATVIJAIJ VISAS VALSTIS1999PAREGOJA ASTRADAMUS PEC PAEGOJUMA PRET MANIS CINIJAS ZIDI INDEJA TIESAJA -ES ZINU KAPEC BIJA CUNAMI KINA TAJA GADA UZSTADIJA STPRAS MAGNETISKAS SISTEMAS METALURGA BIJA SLEKTAS TEHNOLOGIJAS KOPEJA NO MANI VINI SALAUZA LAIKU VIENA SMILSU GRAUDA PAGATNE UN NAKOTNE TUR BIJA IESPEJAMS NOFILMET LIECIBAS NOTIKUMUS AR PRIEKSMETIEM NAKOTNE UN PAGATNE TIE CILVEKI KAS IR IZGAJUSI CAUR VARTIEM IR TUR JAAIZVED UN JANOSAUJ TAD VIS NOSTASIES VIETA,CUNAMI KINA RADAS NO REZONANSES MAGNETISKAS ELEKTRISKAS REZONANSES TO DRIKST IZMANTOT KOSMOSAS KUGIS KAD PAATRINA GAISMAS ATRUMU OTRS PUNKTS VARBUT IR LAIKA MASINA KAUTKUR LIEPAJAS PAZEMES TUNELOS FIRMA BUFFETE VINI ABZAGA IEPRIEKS DAUDZUS FINANSEJUMUS GADIEM

Atbildēt

radio svoboda

01.01.2016. 15:48

latvāņiem jābūt pateicīgiem "LATVIJAS CEĻAM",ka atšuva no LATVIJAS ZEMĪTES "pārvaldes"aizbēgušo ar germāņu okupantiem ATVASES,izņemot dažus,nekas šiem indivīdiem neatkrita,kaut gan vēlāk pateicoties vietējiem KANGARIEM,latvānis nonāca zem sorosietu sloga un turpina IZ-PUTINĀT DZIMTO TĒVU ZEMI.

Atbildēt

N.Māstrihts

01.01.2016. 15:30

»

vajag sadzirdēt patiesību

Kāpēc muļķi atkal un atkal plosās ? Ir taču jāmāk saprast starp rindiņām, ko cilvēki runā un varbūt grib cik iespējams pateikt priekšā ko darīt. Dzīve nav taču izkastrēta skolas mācību grāmata vai Latvijas likumdošana. Pārmaiņas jau ir notikušas spēku samērā. Nekad vairs nebūs pa vecam, lai kā sevi ...


Saprātīgi - īpaši - "Procesi, kas veido pārmaiņas nav vairs kontrolējami un tie nav varai saprotami. Visas pārmaiņas cilvēku spēkos, bez liekas vardarbības neļaujot sevi apmuļkot un apzagt."

Tā arī ir realitātē.

Nekas nebūs pa vecam. Pat Pietiek vairs nesaprot, ko rakstīt un kāda tam visam jēga.

Atbildēt

Tosts Bērnu Mātei pie tukša galda

01.01.2016. 13:39

Sveiks Jaunajā gadā, Raimond !

Lai uzsauktu tostu vajag arī ko stiprāku ieliet. Vai Tev stāsta ko cilvēki var atļauties nopirk uz svētkiem ? Ne jau tie, kas ir valsts apmaksātie vēlētāji (un kuri par nodokļu naudu aptaujās veido statistiku), bet tie kas grib būt brīvi no sistēmas segregācijas mašīnas. Tiem ir mikroskopiski bērnu pabalsti, apzagtas pensijas, nepiešķirti pabalsti un nav darba, jo VID, ZTI un administratori ir iznīcinājuši un savākuši sev viņu darbavietas. Valsts viņiem neko nepiedāvā vietā un smejas sejā savā nesodāmības apziņā (Nez kam tad vajadzēja demisionējušās kuģa žurkas Jaungada uzrunu par plaisas samazināšanu - pensijas palielināja tieši par tik (+3 eur), lai varētu atņemt trūcigo pabalstus). Tātad saproti, ka tostu var uzsaukt tad, ja visiem pie galda ir ieliets vairāk kā ūdens glāzēs. Daudzbērnu ģimenēs vecāki bēniem noņem bērnu iekrājumus (kapeikas) un iet nopirkt maizi svētku galdam. Vai to Tu zini, vai Tev stāsta ka tā nav taisnība ? Latvijā ir divas dzīves oficiālā un reālā. Kur Tava sieva labdarībai var tikties ar parastiem Latvijas pilsoņiem, bez specdienestu piemeklētiem "tautas pārstāvjiem" un filtrācijas? Vai Tavi kancelejas filtru dienesti ir paredzējuši vispār sadzirdēt un saredzēt patiesību?

Atbildēt

[email protected] Straujdota

01.01.2016. 13:36

Mēs pastāvēsim par ARVIEN TIESISKĀKU VALSTI, par labestību pret savu tuvāko un līdzcietību pret vājāko. Par stingrību pret nekārtību cēlājiem un DROŠĪBAS KAITINĀTĀJIEM. Par demokrātiju, kas nepārvēršas anarhijā.

Atbildēt

N.Māstrihts

01.01.2016. 13:26

»

L.Grantiņš LRTT

Par tevi, "Mastriht", arī tiks runāts apskatos par MELU LABORATORIJU. Nosaukts tiksi īstajā vārdā un arī par uzdevumu, kādu tev uzticējās VDK.http://tautastribunals.eu/?p=30174


Ak, smieklīgais nabadziņ! Kā tevi izmantoja! Kaut ātrāk atvērtu tos nolādētos čekas maisus, lai visi ierauga, kas biji un kas notiek!

Es par nožēlošanu tādiem kā tu, esmu tīrs. PSRS laikos nekur neiesaistījos un arī tagad neļauju sevi mānīt - vēlēšanās nepiedalos.Tādēļ man ir interesani noskatīties uz šo gļēvo muļķu darbībām - gan no komunistu, kas paši muļķo un tiek apmuļķoti un nejēgu no tautiņas vidus kā L.Grantiņš. Mani tikai interesē patiesība par tādiem kūmiņiem kā L.Grantiņš un citi. Tikai un vienīgi patiesība, lai varu sev pierādīt, ka esmu pareizi nojautis.

Ja L.G. pēc viņa aizturēšanas Latvijā būtu rakstījis pareizus pieprasījumus Ģenerālprokuratūrai - saskaņā ar LR likumu atklāt DP darboņu vārdus, kas L.G. aizturēja un sakropļoja (kas netika darīts nezināmu iemeslu dēļ, ļaujot izvairīties šiem DP noziedzniekiem no soda, rakstot tukšus penterus iestādei), varbūt būtu sācis ticēt L.Grantiņa paustajām "patiesībām".

Atbildēt

vajag sadzirdēt patiesību

01.01.2016. 13:01

»

L.Grantiņš LRTT

Par tevi, "Mastriht", arī tiks runāts apskatos par MELU LABORATORIJU. Nosaukts tiksi īstajā vārdā un arī par uzdevumu, kādu tev uzticējās VDK.http://tautastribunals.eu/?p=30174


Kāpēc muļķi atkal un atkal plosās ? Ir taču jāmāk saprast starp rindiņām, ko cilvēki runā un varbūt grib cik iespējams pateikt priekšā ko darīt. Dzīve nav taču izkastrēta skolas mācību grāmata vai Latvijas likumdošana. Pārmaiņas jau ir notikušas spēku samērā. Nekad vairs nebūs pa vecam, lai kā sevi vara mierinātu un mānītu. Nepalīdzēs arī Laimdotas māņu gājiens ar it kā jauno (veco) valdību. Procesi, kas veido pārmaiņas nav vairs kontrolējami un tie nav varai saprotami. Visas pārmaiņas cilvēku spēkos, bez liekas vardarbības neļaujot sevi apmuļkot un apzagt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

01.01.2016. 12:44

»

N.Māstrihts

Pēdējais raidījums Melu laboratorija atklāja faktus, ka pasaules ārzemju latviešu apvienība ilgstoši visām pasaules organizācijām sūdzējās par Baltijas PSRS okupāciju no Krievijas...


Par tevi, "Mastriht", arī tiks runāts apskatos par MELU LABORATORIJU. Nosaukts tiksi īstajā vārdā un arī par uzdevumu, kādu tev uzticējās VDK.http://tautastribunals.eu/?p=30174

Atbildēt

N.Māstrihts

01.01.2016. 12:32

»

L.Grantiņš LRTT

Interesanti, no kuras valsts prezidenta šī runa ir nokopēta ? Vējonis ir visīstākais Krievijas interešu īstenotājs ! Savukārt Krievija ir Izraēlas ietekmes instruments, ar kuras rokām tā cenšas īstenot savus globālos mērķus- pasaules tautu paverdzināšanu un nacionālo valstu iznīcināšanu. Pienāks diena...


Pēdējais raidījums Melu laboratorija atklāja faktus, ka pasaules ārzemju latviešu apvienība ilgstoši visām pasaules organizācijām sūdzējās par Baltijas PSRS okupāciju no Krievijas.

Beigās ASV kongress ar CIP un naudas piešķirtajiem līdzekļiem personīgi B.Jeļcinam (puča apspiešanai Maskavā) panāca, ka Latvija kļuva brīva.

Lai veicinātu šo "brīvību" ir kā no apakšām, paturot varu, VDK organizēja H86 un LTF. Redzam, ka šodien tie paši komunisti ir visās Latvijas valsts struktūrās, tostarp tiesās. Bet genocīds, kāds bija pret latviešu tautu, saglabājas un palielinās - to padzenot no Latvijas, vainu uzveļot kapitālismam.

Ja godīgi – tad Maskavas komunisti ar A.Gorbunovu un J.Peteru, A.Lembergu u.c. priekšgalā Latvijā izrādījās viltīgāki – viņi saglabāja varu, ieguva labumus no pārmaiņām, tostarp proletariātu (300 000 vienības mazākais) kā darbaspēku iemainot Rietumiem pret savām privilēģijām. Vienīgā prasība, kas izvirzīta oligarhiem – to nauda jātur Šveices bankās, nevis jāiegulda Latvijas ekonomikā. Ar mērķi, lai ar parādiem var pakļaut atlikušo LV tautu un pašu valsti.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

01.01.2016. 12:16

Interesanti, no kuras valsts prezidenta šī runa ir nokopēta ? Vējonis ir visīstākais Krievijas interešu īstenotājs ! Savukārt Krievija ir Izraēlas ietekmes instruments, ar kuras rokām tā cenšas īstenot savus globālos mērķus- pasaules tautu paverdzināšanu un nacionālo valstu iznīcināšanu. Pienāks diena, kad Vējonis tiks tiesāts kā slepkava ! Vairāk par šo nodevīgo prezidenTELI šeit:http://tautastribunals.eu/?p=29804

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...