Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

14.12.2021. 18:59

»

Viedais Manels

Lasu un reāli ņirdzu kā tev perdeklis piededzis. Tu esi patiess mana talanta cienītājs un tiešām uzlaboji omu. :) Tātad ne veltīgi rakstu. Ņemu atpakaļ vārdus par troļļiem, jo spriežot pēc garā un tukšā teksta (neviens troļļu fermas uzturētājs to nekad neapmaksātu) esi tikai apmāts dunduciņš. Un par...


;)

tavas pašsajūtas un privātpieredze, t.sk. saistībā ar sava "perdekļa piedegšanu" un taml. iedzimtām īpatnībām / iedresētiem refleksiem, tieši tāpat kā tava reālā ņirgšana par sevi un taml. tipiska recidīva debiloīda izpildīšanās, ir tava privātā karma un problēma, TIKAI un VIENĪGI - personīgi mani taml. prastas drazas neinteresē, absolūti.

tava "apmāta dunduciņa talanta" cienītājus tu vari pameklēt starp saviem sugas / skapja biedriem kovidkretīniem - kā jau iepriekš ir mēģināts tev iestāstīt (izrādās, vēl joprojām nesekmīgi, jo pat ar n-to piegājienu tev nepiešķiļ), personīgi mani absolūti neinteresē taml. zombijspams u.c. tavas mentāla kroplīša agonijas konvulsijas.

Ir sacīts: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem, kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Un, arī: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ."

Turpini vien tādā pašā reģistrā smirdēt, "vienšūnas mānekli", gan jau ka pat tāds kovidkretīns kā tu varētu būt priekš kaut kā vajadzīgs - kā tipisks "noderīgs idiots" un prasti nozombējams / manipulējams biomasas atkritums. ;)

P.S. tevi neviens pie sienas neliks, nemīz pamperos - gan tāpēc, ka tev nav un nekad nebūs sava viedokļa, gan arī tāpēc, ka iesmakušu galertu vienkārši nevar pienaglot pie sienas. ;)))

Atbildēt

patiesībā

14.12.2021. 12:58

»

Viedais Manels

Vispār jau tu te atnāci zem mana raksta un lien uz "pretīgo smirdoņu" "Lapsas moderētajā zombijskapī". :) Kad man pārstās uzbāzties ar obligātajām potēm, tad arī pārstāšu vērsties pret "truli debilo "kovidiotismu"". Diemžēl tumsoņa, esi pats un Harija Tumana citēšana tevi gudrāku nepadara. Tikai pilnīgs...


vispār jau nevienam nav jāprasa tev vai kādam citam lapsveidīgo pasugas seskam atļauja "atnākt" uz jebkuru informāciju publiskajā vidē, pat uz tādu draņķi kā tavi murgojumi - kaut vai tāpēc, lai pārliecinātos, ka tā ir tieši tava kārtējā "pretīgā smirdoņa lapsas moderētajā zombijskapī". Un neglaimo sev, gluži veltīgi – tavs "raksts" nebūt nav tāds "šedevrs" un tādas uzmanības vērts, kā tu esi sev iestāstījis un centies iestāstīt arī citiem saviem sugasbiedriem, vēl glupākiem par tevi (ja tas vispār ir iespējams, dabiski).

tev, savukārt, ar garīgo veselību ir pavisam kritiski, "vienšūnas mānekli" - izrādās, ka tev ar pirmo piegājienu nepiešķiļ pat tik vienkāršas lietas, ko būtu spējīgs apjēgt pat vidējais statistiskais "tumsoņa" jeb muļķis un plebejs, par ko brīdina H. Tumans (arī, t.sk.):

Papūlies konkrēti argumentēti pierādīt, bezsmadzeņu fiškasbrāķi: kad un kā personīgi es būtu tev "uzbāzies ar obligātajām potēm" - atšķirībā no tevis, vājprātīgi histēriskais kovididiot, kas ar savu kovidšizu nepārtraukti uzbāžas normāliem cilvēkiem, t.sk. konkrētajā gadījumā arī personīgi man? Kad un kā personīgi es būtu tev paziņojis un apliecinājis, ka esmu "pilnīgs neprātis, kas labprātīgi ļauj sev un tuviniekiem injicēt šķīdumu... (u.t.t.)" - atšķirībā no tevis, totāli nozombētais kovidkretīn, kas ar šādu un taml. kovidšizu nepārtraukti uzbāžas personīgi man? tu vispār esi spējīgs kaut vai minimāli kontrolēt savas bezjēgas vēmekļu konvulsijas, fenomenāli trulais tizleni? Vai arī tu proti tikai šķidri pļūtīt savus histēŗiskos kovidmurgus, n-tās reizes atvemjot vienus un tos pašus sava patoloģiskā vājprāta atgremojumus uz tiem, kas elementāri cilvēcīgi nevēlas klusējot pieciest vai pat "atbalstīt" tavu tizleņa izpildīšanos un necilvēcīgi lopisko ķēzīšanos, sevišķi jau attiecībā uz tevis subjektīvi un absolūti neadekvāti izvēlēto "ienaidnieku" tuviniekiem, pat vecākiem un bērniem?!

tev taču tika rekomendēts, skaidri un nepārprotami: Pacenties nebāzties virsū normāliem cilvēkiem ar savu truli debilo "kovidiotismu", t.sk. "potēšanos / nepotēšanos" un taml. spamu - sen jau esi pieriebies visiem, nepārtraukti un nebeidzami atgremojot savus "kovidvēmekļus". Kas no šī tev nebija saprotams, mentāli kroplā biomasas izstrādājuma samazga??

P.S. tavs "raksts" ir tieši tāds pats prasts kovidkretīnisks "fufelis", kā tu pats, bezcerīgi aprobežotais "vienšūnas mānekli" ar glupajā galvā sakāpušo vielmaiņas galaproduktu. Šādus smērējumus ar slimīgu interesi lasa tikai paši to "autori" (kurus, cita starpā, visnotaļ atbilstoši ir raksturojis un par kuriem pasauli ir brīdinājis arī H. Tumans) un daži aktualizētās tēmas pastāvīgie zombij-fani. Savukārt, komentāru zonā "pie šādiem rakstiem atnāk" galvenokārt interesenti pagaudot unisonā ar "autoru" un paķēzīties par klātesošiem / klātNEesošiem iedomātajiem "oponentiem", kas dažkārt atļaujas publiskot pie "pareizā raksta" savus "nepareizos" viedokļus. Tieši par šādu kārtējo savstarpējas apķēzīšanās situāciju ir runa personīgi manā viedoklī (11.12.2021. 13:15), kurš ir visnotaļ objektīvs (!!), konsekventi neitrāls (!!) un NAV adresēts nevienam (!!!). Bet uz kuru tu, tipisku fašistisko kovididiotismu sludinošais "vienšūnu mānekli", noreaģēji (11.12.2021. 15:27) kā totāli nozombēta histēriska bāba, apmelojot un apķēzot cilvēku un pat viņa tuviniekus, par kuru / kuriem tu absolūti neko nezināji, joprojām nezini un pat nevēlies zināt.

Un tagad tu, pašnominēti "viedais" kovidkretīn, izmisīgi centies "saglabāt seju", turpinot savu neapdomīgi aizsākto tipiska nozombēta debiloīda izpildīšanos un gluži veltīgi cerot ar jauniem meliem, atgremotiem kovidmurgiem un taml. mēsliem piesegt vai pat attaisnot iepriekš saķēzīto?! tu pat neesi spējīgs apjēgt, ka tas nav iespējams, jo ar katru savu nākamo kovidkretīna vēmienu tu tikai atkārtoti nodemonstrē un arvien neatgriezeniskāk apliecini savu kovidpsihopāta "orientāciju" / diagnozi, kā arī piederību pie H. Tumena determinētās tumsonīgu muļķu un plebeju sugas. Bet, nu - katram savs, kā ir sacīts. tu, visticamāk, vairs neko neesi spējīgs mainīt vai pat labot tevis paša sev sarūpētajā kovidmurgā: "Katrs PATS ir savas (NE)laimes kalējs", kā zināms.

Atbildēt

lapsa agonē. pēdējā stadija.

13.12.2021. 15:08

Kas var būt labāks par šo!

Atbildēt

skapistam

13.12.2021. 15:07

»

skapistam

Cik var plebejiski izcili vemt ? Tu ,mazčuriņa ,vai kā tur bija ,kleinpiscans, - sen jau esi pieriebies visiem ! :D


tu pasīvais vai aktīvais , kādas pozas labāk patīk ,cik reizes dienā tevi drāž ?

Atbildēt

skapistam

13.12.2021. 14:46

»

patiesībā

kas arī bija jāpierāda, kā jau iepriekš akcentēts...


Cik var plebejiski izcili vemt ? Tu ,mazčuriņa ,vai kā tur bija ,kleinpiscans, - sen jau esi pieriebies visiem ! :D

Atbildēt

patiesībā

13.12.2021. 14:40

»

Viedais Manels

Par to, ka jums sociopātiem "zemcilvēku" "nožēlojamās dzīves" ir kājas es nešaubos. Prieks vienīgi, ka pats noteikti esi nopotējies un skrien pēc busterīša. Gan jau sencīši un bērni, ja tādi ir, arī uzsēdināti uz adatas. Lai dzīvotu "apskaužamu dzīvi" esi labprātīgi to krietni saīsinājis sev un saviem...


kas arī bija jāpierāda, kā jau iepriekš akcentēts. ;)

Turpini vien vārīties savā sulā "tā teikt mierīgi baudot vecumdienas", "viedais sociopātu zemcilvēk", kurš, elementāri prognozējami, nekad nepalaiž garām iespēju necilvēkiem tipiski raksturīgi apķēzīt arī izvēlētā "oponenta" tuviniekus, "sencīšus un bērnus".

tu esi tik pat pretīgs, kā tava pretīgā smirdoņa, tāpēc gluži likumsakarīga ir tava smirdēšana šajā pietiek-lapsas moderētajā zombijskapī. Nu ja, dabiski - ir sacīts: "Tāds tādu atrod."

P.S. Šis - par tevi u.c. taml. tavas sugas mūdžiem, visnotaļ atbilstoši proponēts:

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

P.P.S. Pacenties nebāzties virsū normāliem cilvēkiem ar savu truli debilo "kovidiotismu", t.sk. "potēšanos / nepotēšanos" un taml. spamu - sen jau esi pieriebies visiem, nepārtraukti un nebeidzami atgremojot savus "kovidvēmekļus".

Atbildēt

Regīna

13.12.2021. 13:23

»

Ruta

ja jau citās vastīs vakcinētie neslimo un nemirst, tad varētu būt, ka mūsu baleliņi,kā parasti, iepirkuši kreisās potes, kas taisītas tepat stacijas tualetē


Fermeri,lasi-valdība, rīkoja konkursu par izdevīgāko,lasi- lētāko,iepirkumu un,volā,uzvarēja stacijas tualete!

Atbildēt

Cilvēktiesības

13.12.2021. 10:32

Daudzi cilvēki sēdēs cietumā https://www.brighteon.com/ad09bdc9-0d8f-4147-b897-d52e5fc358e2

Atbildēt

Nevis potējies bet vakcinējies

12.12.2021. 21:31

»

Mani pārsteidz fakts,

ka LL ir potējies


pret trakumsērgu. Sen jau. Ar regulārām balstvakcīnām.

Atbildēt

Precizējums par segregēto

12.12.2021. 19:37

»

fakts

Segregācija nevar būt pēc pazīmēm, ko cilvēks var mainīt, piemēram, nomazgājoties, paslēpjot krānu biksēs vai vakcinējoties


Sapotētais par nepotētu vairs nevar kļūt, lai kā arī viņš to gribētu .

Atbildēt

12.12.2021. 16:47

Latviešu speciālists ABC

Te par kovida ārstēšanu
https://youtu.be/W-kAvXOpEcs

Te par vakcīnām
https://youtu.be/YKNL4y3fNWw

Atbildēt

pareizais jautājums

12.12.2021. 15:44

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

nav šaubu , ka esi pasīvais skappists ,

12.12.2021. 15:30

»

skapist,

nav šaubu , ka esi pastulbs primāts , kurš atgremo ....:D


kas pastulbi atgremo savu skapja partneru viedo primātu atvemto ....:D

Atbildēt

Ruta

12.12.2021. 15:13

ja jau citās vastīs vakcinētie neslimo un nemirst, tad varētu būt, ka mūsu baleliņi,kā parasti, iepirkuši kreisās potes, kas taisītas tepat stacijas tualetē.

Atbildēt

patiesībā

12.12.2021. 14:39

»

tas

"patiesībā" vienkārši neieredz vietni Pietiek, kur cilvēki var paust katrs savu patiesību. Kā Latvijā valdošo likumu aizstāvis (vai pārstāvis) viņš acīmredzami pieder pie "biezā" gala, par ko liecina viņa sarkasms pret "lumpeņiem


tas, ko tu samurgoji, atbilst patiesībai tik pat maz, cik no tevis vēl ir palicis pāri kā no izbijušā Cilvēka. Protams, ja tu vispār tāds esi bijis, par ko ir pietiekams pamats šaubām.

Atbildēt

patiesībā

12.12.2021. 14:36

»

Viedais Manels

Komentētāj ar niku "patiesībā", tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu. Ceru adresēju savu izmisuma un naida paudumu...


tu izpildījies tieši tā / tieši ar to, kas no tevis bija loģiski prognozējami sagaidāms - kārtējo reizi apliecināji, ka tu varbūt esi "manels", bet nekādā gadījumā neesi "vieds". Tas, kas tev ir sakāpis starpausu tilpumā, pie tam tik agrā rīta stundā, nebūt nav "viedums" - ja tu nezini pareizo atbildi, pajautā tiem, kas zina... ;)

Kas arī bija jāpierāda, kā saka.

P.S. Cerams, ka tu savu nikna izmisuma un lopiski trula naida paudumu par savu nožēlojamo dzīvi, ar kuru esi nācis dienas gaismā kā anonīms kangars, esi samurgojis vismaz pats sev saprotami. Lai gan, diemžēl - nekas par to neliecina, vēl joprojām.

Atbildēt

supervakcīna

12.12.2021. 14:02

Antivakcera vaimanas, viņam visas nāves ir vakcīnas rezultāts un ir tapusi ģeniāla doma - aizliedzam covid vakcīnu un neviens vairāk nemirs! Zvērīgs ieguldījums Latvijas iedzīvotāju dzīves ilguma pagarināšanai. Bet!!! Ja nāves turpināsies, tad antivakcerus dedzināsim sārtā pēc viduslaiku pparwuga.

Atbildēt

Rūdis

12.12.2021. 12:55

»

tikai problēma

To "saaukstēšanos" konstatē 5-10% dzīvo, bet nomirušajiem 50


Dienā vidēji nomirs 65 cilvēki, par ko pēršanās?

Atbildēt

tas

12.12.2021. 12:15

»

Viedais Manels

Komentētāj ar niku "patiesībā", tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu. Ceru adresēju savu izmisuma un naida paudumu...


"patiesībā" vienkārši neieredz vietni Pietiek, kur cilvēki var paust katrs savu patiesību. Kā Latvijā valdošo likumu aizstāvis (vai pārstāvis) viņš acīmredzami pieder pie "biezā" gala, par ko liecina viņa sarkasms pret "lumpeņiem".

Atbildēt

1991. gada notikumus organizēja CIP un Mossad

12.12.2021. 10:20

»

Koalīcija ir līķis

Vēl daži soļi aiz sarkanajām līnijām un ielās mētāsies jenotu ķermeņi.Ir laiks izrēķināties ar huntas biedriem


psrs okupantus- migrantus neizveda, jo to atstāšana Latvijā cionistiem ir izdevīga savas politikas realizēšanai, šķeļot un pārvaldot.

Saeimas koalīcija un opozīcija ir dabisks cionistu poltikas rezultāts. Ja valsts vara nebūtu cionistu rokās, Saskaņs vēlēšanu rezultātā nekad nedabūtu 20 un vairāk procentu un neiekļūtu Saeimā ar krievu mordām.

Nebūtu koalīcijas un nebūtu tāda veida opozīcijas ar skatu uz Kremli.

Tiktu ievērots Saeimas Kārtības rullis.

psrs okupantu mentalitāte ir cita un pretrunas paliek nenovēršamas.

Cionistu politika nav ievērot katras nācijas intereses, bet tā ir sajaukt tautas, radīt haosu, sankcijas un karus. Lieliski gūstot labumu.

Globālā hibrīdkara apstākļos starp trim imprērijām ASV, ĶTR, KF, karš ar iebrukumu no KF Ukrainā nebija plānots, “cionistu gramafons” no Kremļa karaspēku pie Ukrainas savilka tāpēc, lai militāri nogurdinātu Krieviju un nogurdinātu KF armiju.

Karamākslas stratēģija un taktika atklāj, ka milzīgas armijas turēšana kaujas gatavībā un neziņā, to nogurdina un padara kaujas nespējīgu, bet valsts kasi finansiāli iztukšo.

Cionistu politika KF un ES ir vienāda ar cilvēkkapitāla sakropļošanu vakcinējot un piešķirot dzīvnieu QR kodu, un tas laikā ES un KF notiek sinhroni.

Arī Baltiju cionisti iebiedē ar KF iebrukumu, lai pūls baidītos un pakļautos stiprākajam - huntai, kas valda Latvijā.

Atbildēt

Hitlera un viņas draudzenes galvaskausi glabājas Kremļa arhīvos

12.12.2021. 10:00

»

beidzās ar to

Hitlers nošāvās, bet mēs katrs dabūjām bonusā pa vienam krievam


Sabrūkot psrs, nāca gaismā, ka tie ir viltojumi.

Atbildēt

patiesībā

12.12.2021. 00:58

»

jurjāns

Teikšu tā.Man beidzot viss ir līdz kaklam.Punkts.Viss iet gaismas ātrumā uz kovidfašismu...


teikšu tā - padomā labi, kam tu šo izmisuma un naida paudumu adresēji un kāpēc.

Atbildēt

jā, bet...

11.12.2021. 22:47

Tas ir tikai sākums. Šo der noklausīties: https://www.youtube.com/watch?v VvurS1pj8IQ

Atbildēt

jurjāns

11.12.2021. 22:31

»

patiesībā

tu noteikti neesi pietiekami "vieds", lai spētu apjēgt, ka tevis tiražētajai lumpendemagoģijai NAV nekāda sakara ar viedokli, kuru proponē tevis uzrunāts cilvēks, par kuru, savukārt, tu absolūti NEKO nezini, tomēr atļaujies gvelzt savus kārtējos debilos apgalvojumus? Iespējams, ka tu esi Manels, bet...


Teikšu tā.Man beidzot viss ir līdz kaklam.Punkts.Viss iet gaismas ātrumā uz kovidfašismu.
Godzems ir nelietis,Šlesers ie nelietis,bet lai nāk viņi,lai desmit reizes nāk krievi,vai pats velns.
Mani pirmo reizi mūžā ir pārņēmis izmisums un naids.Dziļš,uz mūžu pret kovidneliešiem.Esiet nolādēti,algotņi un tautas bendes!

Atbildēt

patiesībā

11.12.2021. 20:08

»

Viedais Manels

Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es), netiek veikalā, nedrīkst pirkt drēbes, iet pie friziera utt. Ja tā ir plēšanās, tad kas ir segregācija? Turklāt manā rakstiņā nav ne vārda par potētajiem, lai gan vara viņus vislaik rīda pret nepotētajiem...


tu noteikti neesi pietiekami "vieds", lai spētu apjēgt, ka tevis tiražētajai lumpendemagoģijai NAV nekāda sakara ar viedokli, kuru proponē tevis uzrunāts cilvēks, par kuru, savukārt, tu absolūti NEKO nezini, tomēr atļaujies gvelzt savus kārtējos debilos apgalvojumus? Iespējams, ka tu esi Manels, bet par tavu "viedumu" nekas neliecina - drīzāk jau pretēji.

Atbildēt

Rūdis

11.12.2021. 19:00

Saaukstēšanās sezonā kad puse no dzīvajiem ir saaukstējušies, tiešām ir liels brīnums ka arī puse no nomirušajiem izrādās saaukstējušies.

Atbildēt

neticu Danilanam

11.12.2021. 18:41

neticu nevienam Danilana vardam.
Staro citu , Danilans sajutis " zelta āderi" (honorari - publicējas ilgstosi un regulari visos iespējamos zurnālos, nepateikdams nekā jauna, maļ un maļ vienu un to pašu

Atbildēt

kauns ZZS

11.12.2021. 18:29

»

Koalīcija ir līķis

Vēl daži soļi aiz sarkanajām līnijām un ielās mētāsies jenotu ķermeņi.Ir laiks izrēķināties ar huntas biedriem


Uz priekšu,kreiso,kreiso,muldoņa!Vari arī labo,tā pat pakaļu neizkustināsi.Lai naudiņa nepzūd.

Atbildēt

Koalīcija ir līķis

11.12.2021. 17:57

Vēl daži soļi aiz sarkanajām līnijām un ielās mētāsies jenotu ķermeņi.Ir laiks izrēķināties ar huntas biedriem.

Atbildēt

Guna

11.12.2021. 17:30

Viss notiek pēc izcilākajām Hitlera un vina "komandas" darbības plāna rīcībām. Varbùt tomēr ir laiks atcerēties, ar ko tas viss beidzās?

Atbildēt

non, non

11.12.2021. 17:27

»

pilnīgi ignorējot to pasaules daļu,

kur badā nosprāgst vairāk nekā no kovida


ja jau tā "sprāgtu", tad kā vēl mūsējie gaudotu...par tiem "negudrajiem"..... būtu kā svīksta maize

Atbildēt

Dace

11.12.2021. 17:27

Ārstēsanas protokols ir loti aizdomīgs.Lasiju rakstu , kur Dr Vladimir Zelenko( ASV) loti labi visu izskaidro. YouTube , manuprāt , bija arī video. Vinam ir savs web site. Loti izglītojosi un informatīvi. Iesaku , kam interesanti palasīt

Atbildēt

Lasītājs

11.12.2021. 17:15

Nevis uzspiestā mirstības hronika, bet uzspiestā mirstība. Maniem paziņām,kā arī man, kas pie pirmām pazīmēm dzēra antibiotiku visiem elpošanas ceļiem, C19 plaušās netika. Kas netika ārstēti ar antibiotiku, tika slimnīcā, un tad 50 uz 50 izdzīvošana, pēc antibiotika, ja paliki dzīvajos, un lai plaušās kas neiemestos pēc kovida. Ptotams, neskaitot tos, kam C19 bija vieglā formā. Citi pat pārstaigāja, apzinīgi ejot uz darbu.

Atbildēt

Vulmārs

11.12.2021. 14:39

»

zāģis un zobu birste

Aizmirsi pielikt klāt apliecinājumu par izpildītu maksājumu vai noskopojies.Un ko Tu jauno vari pievaimanāt klāt


Tagad muļķības sacaensībā par interesi vēl jākonkourē ne tikai ar māneli,bet arī ar oliveru/sandru zemaja pakaļgalā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....