Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

GOLUBEVA MARIJA no Betlēmes

13.05.2022. 09:28

Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Godātā Rinkevičas kundze!

Es kā Iekšlietu ministrijas ministre teikšu tā. Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm.

Speciālo uzdevumu bataljonam, reaģējot uz politiskām pūļa masu nekārtībām, ir īpaši uzdevumi no elektrošokeru pielietošanas līdz jaudīgu ūdensmetēju un trokšņa granātu piemērošanai.

Speciālo uzdevumu bataljons šodien veic vingrinājumus slepena poligona teritorijā, īpaši pievēršoties maigākām spēka izpausmēm. Es aicinātu ekektrošokerus aizstāt ar stekiem un rokudzelžiem. Īstiem rokudzelžiem, nevis erotiskā arsenāla seksuālām rotaļlietām, politiski nepakļaujoties stiprākam orgasma laikā.

Gaidāmi aicinājumi uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā, kas šoreiz šoreiz nav saistīts ar VDD plāniem un būtu operatīvais provokāciju uzdevums, lai identificētu “latviešu etniskos teroristus” vai “Kremļa aģentu žīdu kolonu”.

Citā “riskanto situāciju plānošanā” ar policijas provokācijām, kad policisti ir iefiltrēti “dažādos politiskās varavīksnes grupējumos”, mums ir jāvadās ne tikai no policijas operatīvajiem apsvērumiem, bet arī jāņem vērā plašāks sabiedriskais un ģeopolitiskais konteksts, lai ministram katru reizi 10. maijā nenāktos demisionēt. Tie visi ir visai slidīgi jautājumi. Tikai kopīgi ar Valsts prezidentu un Rinkevičas kundzi no Ārlietu ministrijas saskaņojami.

Tas attiecas arī uz veiksmīgo risinājumu gan Ukrainas traģēdijas fotogrāfiju izvietojumam, Ukrainas karogu Latvijas teritorijā pielietošanu.

Operatīvo pasākumu kontekstā ar provokāciju “dot brīvības, kas nav aizliegtas ar likumu”, piemēram ziedu nolikšanu piemiņas vietās, ir panākts ievērojams rezultāts, sabiedrības drošības nodrošināšanā. Es esmu pietiekami gudra, lai visu VDD operatīvo darbu plānotu un saprastu un man katram nav jāstāsta viss, ko zinu.

Atklāšu tikai tādu sīkumu, ka Uzvaras laukuma visa apkārtne ir noklāta ar nepamanāmām novērošanas kamerām. Ikviens policists ir aprīkots ar mobilu novērošanas un ieraksta kameru, kas ir sasaistē ar Rīgas operatīvas novērošanas centru.

Operatīvā informācija uzrāda arī atsevišķu policistu nelojalitāti policijas vadībai un neatbilstību ieņemajamam amatam.

Ir nekavējoši jāuzlabo policistu meistarība šo trūkumu novēršanā, lai nepieļautu, ka “krievvalodīga agresora karoga nēsātājam” pašvaldības policists nespēj izskaidrot piemērojamā likuma normu, kas to aizliedz darīt.

Līdz ar to saistībā ar notikumiem 10.maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija pagaidām sākusi tikai pirmos trīs kriminālprocesus un 20 administratīvā pārkāpuma procesus.

Divi kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par genocīda, noziegumu pret cilvēci, noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu. Viena no šīm lietām sākta pret jaunieti, kurš pie pieminekļa staigāja ar Krievijas karogu. Abas lietas nodos izmeklēšanai Valsts drošības dienestā (VDD).

Ir jāņem vērā ikkatras rīcības sociāli psiholoģiskā ietekme un sodīšanas sistēmas ar ievērojamiem naudas sodiem efektivitāte.

Ziedu novākšana ar traktoru nākošajā rītausmā bija rīcība, kas notiek katru gadu pēc šī 9. maija pasākuma, tāpēc aizvainošanās ir uzspēlēta un ir pilnīgi nevietā.

Latvijas pilsoniskās nācijas izveides neveiksmes ir mūsu kopīgas neveiksmes. Es tagad teikšu, ka konflikti sabiedrībā ir auglīga augsne VDD operatīvajām darbībām, nodrošinot sabiedrisko drošību.

Jo dziļāki ir etniskie konflikti, jo drošāka sabiedrība.

Latvijas krievvalodīgajiem šobrīd jātiek galā pašiem.

Personīgi mana atbildība ir valsts gatavība nodrošināt piemērotu atalgojumu policijas darbiniekiem, tos neaizstājot vien ar novērošanas kamerām.

Pārpublicēts no Twittber

Atbildēt

>Politikā....

13.05.2022. 09:19

»

Politikā tikai naivie meklē ideālus

Šeit publika ir bēdīga. Vecu ideju pārņemti veci ļaudis, kas prot tikai malt savu iestudēto dzejolīti un nespēj ne izlasīt, ne saprast, ko kāds cits ir rakstījis. Jaunus cilvēkus palaižot internetā, tie sāk rakstīt stulbības, jo tiem nav pieredzes. Veci cilvēki, tiekot izrakstīties internetā, jo citur...


....Veci cilvēki, tiekot izrakstīties internetā, jo citur tos nekur neuzklausa,.....

Ak, neuzklausa? kas tad viņus neuzklausa? Lai tak iet uz Saeimu, ko paši ievēlēja, sūdzēties...Ko tad neiet????? Ko klusē? Lai stājās politiskās partijās un cīnās..par savām idejām. Ko tad nestājās????

Atbildēt

Politikā tikai naivie meklē ideālus

13.05.2022. 09:06

»

tad jau čangals

ja klausies ekstrasensus un čekistu teksts-visi zog.......................pat psrs prokurori teica, bet visi jau zog...tikai čekistus nedrīskteāj apzagt, tad gan cietums


Šeit publika ir bēdīga. Vecu ideju pārņemti veci ļaudis, kas prot tikai malt savu iestudēto dzejolīti un nespēj ne izlasīt, ne saprast, ko kāds cits ir rakstījis. Jaunus cilvēkus palaižot internetā, tie sāk rakstīt stulbības, jo tiem nav pieredzes. Veci cilvēki, tiekot izrakstīties internetā, jo citur tos nekur neuzklausa, kļūst tādi paši - raksta, paši nesaprotot ko, jo vienkārši kaut kas ir jāraksta.

Speciāli tev, pamuļķi. Aizvelc savas kājas uz nra.lv un pašķiro rakstus par Ukrainu. Apmēram 1/4 daļa no tiem varētu būt par to, ko kaut kāds ekstrasenss vai pareģis domā, kad karš beigsies/turpināsies/sāksies tur vai tur. Un nekāda sakara ar mani, čangaļiem vai vēl kaut ko. Vecam cilvēkam nav obligāti jākļūst par pajoliņu un apsmieklu, tomēr dzīve nodzīvota, bet nu tev, izskatās, tas ir dzīves mērķis. Jautājums tikai tad tāds, ko tu līdz šim esi darījis. Izskatās, ka neko vērtīgu. Dzīve nodzīvota pa tukšo, bet tagad vecais fēnikss var piepidīt forumu ar spamu.

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 08:47

»

fašists skolnieciņš

Skolnieciņš grib, lai tiek aizliegta komunisma propaganda un tās vietā nāk fašisma propaganda, jo pats viņš ir fašists


Sarkanie nezvēri – komunisti, čekisti un sarkanarmieši – veica ilgstošu un sistemātisku latviešu tautas genocīdu. Tagad okupantu un kolonistu otpriski (pēcnācēji) kaut ko čīkst un īd par savām tiesībām. Tas ir pretīgi! Putina Krieviju tiesās tāpat kā Hitlera Vāciju! Nāks laiks un ”Russkij Mir” noziegumi taps atklāti un upuri vairs neklusēs. Krievija taps tiesāta. Un es aicinu krievus lūgt visus sev zināmos Dievus, jo tā diena ir tuvu…
Ar necieņu pret sarkanajiem nezvēriem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Un pareizticīgo baznīca kopā ar Bībeles viltus Dievu nepalīdzēs krievu totalitārisma pielūdzējiem aizbēgt no karmiskā soda! Dievi un Dievietes visu redz. Dievi un un Dievietes visu zina!
#24.02.2022. #NoWar #StandWithUkraine

Atbildēt

>fašists..

13.05.2022. 08:42

»

fašists skolnieciņš

Skolnieciņš grib, lai tiek aizliegta komunisma propaganda un tās vietā nāk fašisma propaganda, jo pats viņš ir fašists


grib , lai tiktu aizliegat fašistu propoganda un tas vieta naktu bolseviku propoganda...

Atbildēt

zaķītis

13.05.2022. 08:34

»

Vilks jēra ādā

Pirms iecelšanas amatā Valsts drošības dienestam der pārdomāt, vai ministru amatos dažreiz neieceļam Trojas zirgus


A ko ta jūs tā? Prāta jums par maz, vai draugu par daudz kas grib tos jūsu amatus?

Atbildēt

Vilks jēra ādā

13.05.2022. 08:30

Pirms iecelšanas amatā Valsts drošības dienestam der pārdomāt, vai ministru amatos dažreiz neieceļam Trojas zirgus.

Atbildēt

Lauku policists

13.05.2022. 08:18

Es nozgu no pieminekļa pakājes 7 rozes un uzdāvināju mīļotajai māmiņai.

Atbildēt

tad jau čangals

13.05.2022. 08:02

»

Politikā tikai naivie meklē ideālus

Politika ir tirgus un savas intereses...


ja klausies ekstrasensus un čekistu teksts-visi zog.......................pat psrs prokurori teica, bet visi jau zog...tikai čekistus nedrīskteāj apzagt, tad gan cietums

Atbildēt

nu tādēļ

13.05.2022. 07:58

»

lauķis

Nepaies i divi gadi kad politiķi,augļotāji,juristi,menedžeri un pārējie parazīti vienkārši izmirs jo tie nav spējīgi neko radīt.Tas notiks visā pasaulē


jau raujas pie varas lai varētu zagt no mums. Krievu pavārtes puķins, mātes kŗūmos atrastais un pamestais, parādīja, cik izcili var apzagt godīgos un un avens te lasīja lekcijas,kā to dara... ne velti ludzas erļerte apzvaigžņoja...pat klintone bidons gribēja līdzināties...bet ieraudzījis, ka puķins nav cilvēks...mja, vecis iznīcināja savu dēlu meitu, mācīdams zagt pēc puķina avena shēmām...

Atbildēt

TĀ NEKAUNĪGĀ DEMAGOĢE

13.05.2022. 07:52

ZIEDUS NOLIKT VAR, BET NE TUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LAI LIEK UZ PAMESTAJIWEM KRIEVU KAPIEM , KUR GANĀS CŪKAS!!!!!vai lai atdod naudu krievu un čangaļu pamestajiem večiem.....!!!!!!!!!!!!! ja ministre nepateiks, ka vaina ne ziedos un SATVERSMĒ !!!!???? , bet šarikovu nekaunībā...uzskatām, ka viņa pati šarikova. Ne velti ASV gudrie veči runā, kas seks patoloģijas ir čekas ieviestas un čekas apmaksāta to propoganda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DAUDZI VARBŪT TO NEPAJĒDZ...BET STULBUMS JAU NEATTAISNO...

Atbildēt

lauķis

13.05.2022. 07:35

»

Politikā tikai naivie meklē ideālus

Politika ir tirgus un savas intereses...


Nepaies i divi gadi kad politiķi,augļotāji,juristi,menedžeri un pārējie parazīti vienkārši izmirs jo tie nav spējīgi neko radīt.Tas notiks visā pasaulē.

Atbildēt

Politikā tikai naivie meklē ideālus

13.05.2022. 07:27

»

lētticīgie nesaprot

ka žīdu naudai ir vienaldzīgas tautas un valstis. Žīdu pakļautā ASV dedzina kaimiņu mājas un aizdod “šļūteni ar ūdeni


Politika ir tirgus un savas intereses.

Ukrainai, visticamāk, dāvāja munīciju, kas pašiem sakrājusies un nebija vairs īsti vajadzīga. Tāpat kā Latvijai savulaik pārdeva utilizējamu tehniku. Lendlīze jau ir cits stāsts.

Tas, par ko raksta prese, ir domāts labi ja fonam. Aizkulišu sarunas, diplomātiskās sarunas netiek atreferētas, šobrīd praktiski nekas no tā neparādās. Tā vietā par karu Ukrainā stāsta pajolīgā veidā dažādi ekstrasensi :D un savos pārspriedumos dalās katrs, kas automātu dzīvē nav ne rokās turējis, ne izjaucis un salicis. Tāds
CIRKS! :)) Tas ir dūmu aizsegam, cilvēku tracināšanai, lai virzītu tos nepieciešamajā virzienā un arī tīrai izklaidei. Ja man piederētu avīze un tur par karu izteiktos ekstrasensi un pūšļotājas, kā tas notiek Lemberga avīzē, es redaktoru izmestu uz ielas.

Atbildēt

Taisnīgais

13.05.2022. 07:24

»

Patiesais

Prezidents sauca,sauca,sauca, sauca un piesauca...


Lai ko tu arī nerakstītu tava Kremļa troļla spalvainā kāja tāpat lien ārā!

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 07:16

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija vel nav pilnībā aizliegts. Ir laiks tiesāt komunismu. Ir laiks atcerēties šīs ideoloģijas noziegumus pret cilvēci un pasauli.
Un komunistiskās partijas regālijām (kompartijas varas simboliem) nav vietas Latvijā. Komunistiskās partijas regālijas ir pelnījušas kritiku, nosodījumu un aizmirstību. Pobedas kults ir destruktīvs Latvijas sabiedrībai un pasaulei kopumā. Ir laiks graut Pobedas kulta radītos mītus. Asiņainais 2022. gada 24. februāra rīts ir atvēris pasaulei acis uz Pobedas kulta patieso būtību. 2022. gada 24. februāra rītā Pobedas kults nometa savu miermīlīguma masku un parādīja savu plēsonīgo seju visai plašajai pasaulei. Pobedas kulta patiesā seja ir briesmīga, pretīga un atbaidoša. Maska ir kritusi. Pobedas kults ir atmaskojis pats sevi.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.

Atbildēt

🐶🐍

13.05.2022. 07:13

»

vecā ziņkārība

Mani gan vairāk ziņkāro,kuri kretīni Lapsam pasūtīja "viltvārdi".Koloborantu,protams,arī pasūtīja,bet kurš tad tādā amatā nebija koloborants.Nekā interesanta


Visticamāk ka pasūtītāji jāmeklē starp tiem, kas neieredz valsti un tās pirmās personas. Bet tagad sakarā ar karu un Rietumu sankcijām trūkst resursu, bet kurš tad bez resursiem ko darīs?

Atbildēt

Patiesais

13.05.2022. 06:53

Prezidents sauca,sauca,sauca, sauca un piesauca.

Varbūt vajadzētu tāpāt kā Zatlers pajautāja sev pajautāt mums pašiem kopā, kas mēs esam?, kur virzamies, vai tiešām virzamies?, ko īsti gribam un negribam?, kas ir pareizi un kas nav?

Latvija visu laiku atrodas dzemdību mokās. Pašiem ir jāizdomā savas valsts modelis. Citādi mēs to vien daram ka ar gumijas steķiem viens otram dauzam pa galvām.

Atbildēt

Balagan

13.05.2022. 06:37

slānīt pastalgalvu un ukropu nacistus bez žēlastības!

Atbildēt

karam jābūt ilgam

13.05.2022. 04:28

ar kovidafēru jau palielināja valstu parādus un ar bioloģisko ieroci kovid jau iznīcināja nespējīgos un vājos, kas valstīm ir apgrūtinājums atmaksāt parādus…

Ne velti Vanckars draudēja pensionāriem, kas nevakcinējas, ka dzīvi padarīs nepanesamu..

Atbildēt

lētticīgie nesaprot

13.05.2022. 04:25

»

lauķis

Tad jāsāk ar levitu,kariņu,pabriku


ka žīdu naudai ir vienaldzīgas tautas un valstis. Žīdu pakļautā ASV dedzina kaimiņu mājas un aizdod “šļūteni ar ūdeni”.

Atbildēt

britu “The Sun” raksta

13.05.2022. 04:22

»

Viltvārdis Puķins var iet “bojā”,

betfaktiski viņam kā Hitleram būs sagatavota silta vietiņa atlikušam mūžam .. kā Gorbačovam


ka puķinam ir divi līdzinieki, kas šo aizstās medicīniskas kperācijas laikā.. briti un žīdu nacisti cionisti ir uz vienu roku ar viltvārdi puķinu. Tur ir tikai līdzinieki. Īstais sen pazudis bez pēdām.

Kara mērķis ir lendlīzes līgums naudas aizdevumu līgums Ukrainai militārai tehnikai 20 miljardi usd.

Pagaidām 20 miljardi. Karam jābūt ilgstošam, lai kredītu var palielināt.

Atbildēt

lauķis

13.05.2022. 04:20

»

ko sēsi to pļausi


Tad jāsāk ar levitu,kariņu,pabriku.

Atbildēt

ko sēsi to pļausi

13.05.2022. 01:05


okupantiem - visu ļaunumu saknei Latvijā , ir jābrauc beidzot mājā

Atbildēt

Viltvārdis Puķins var iet “bojā”,

13.05.2022. 00:14

»

Lētticīgie idioti, kurus Staļins dzina karā, zinādams

ka karā jāzaudē, lai ar ASV velndlīzi palīgā nāktu ASV. Viltīgais Staļins upurēja tautu, lai paliktu pie varas...


betfaktiski viņam kā Hitleram būs sagatavota silta vietiņa atlikušam mūžam .. kā Gorbačovam.

Atbildēt

Lētticīgie idioti, kurus Staļins dzina karā, zinādams

13.05.2022. 00:11

ka karā jāzaudē, lai ar ASV velndlīzi palīgā nāktu ASV. Viltīgais Staļins upurēja tautu, lai paliktu pie varas.

Tagad lētticīgie krievvalodīgie okupanti te vazājas apkārušies bļeķa bļembukiem.

Atkal viltvārdis puķins iznīcina krievus Ukrainā, lai Ukraina saņemtu ASV lendlīzi jaunajam staļinam Zeļenskim.

Mēs un NATO palīdzam ASV tikt pie aizdevuma Ukrainas bruņojumam. Ar sankcijām ASV sagrauj arī ES ekonomiku, palielinot valstu parādus jau uzbrukumā ar bioloģisko ieroci kovid.

Atbildēt

Žulis

12.05.2022. 22:30

Golubevas atkāpšanās vai NA aiziešana no koalīcijas? Nenotiks ne viens, ne otrs.

Atbildēt

Nav problēmu

12.05.2022. 21:14

Иосиф Сталин: «Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы».
Nebūs okupantu nebūs problēmu.
Sakrāmēt koferi un līdz Zilupei lai iet uz savu nabagmāju.
Nezinu nevienu kurś labpratigi gribetu Krievijā dzīvot bet slavē gan.Kaut kas neštimē.Varbūt viņiem virzienu parādìt?

Atbildēt

Oki

12.05.2022. 21:06

Man gan šķiet, ka atbildība būtu jāuzņemas Kariņam kā priekšniekam ...

Atbildēt

Plus mīnus

12.05.2022. 21:05

»

ASV protektorāts Latvija

Nacionālie atkritumi nedarbojas Latvijas interesēs, bet tikai savās populistiskās savtīgās interesēs. To vajadzēja saprast sen. Viņi tikai pratizē uz leģionāru piemiņas un latviešu nacionālajām jūtām. Nekā laba laba Latvijai viņi nedod. Kad vajadzēja aizvākt šo okupāciju simbolizējošo pieminekli, viņi...


Tā arī ir. Neesmu tagad skatījies, kas notiek Siguldas senlejā pāri Gaujai, bet vienu brīdi izskatījās pēc LR nodevības. Kā var tā nemīlēt savu valsti, lai izkārtu tikai slāviskās Ukrainas karogus?

Atbildēt

bidons varbūt arī gribēja kopa ar puķinu

12.05.2022. 20:38

»

Trumens rakstīja

2PK ASV lendlīzes līgums ar PSRS karā pret Vāciju bija izdevīgs. Izdevumi bija mazāki par ieguvumiem...


bet puķins izrādījās tik glups sadists, ka visi novērsās...

Atbildēt

Satversmē vajag pantu par puķēm un arī par tualetes lietonušanu

12.05.2022. 20:32

ministre lai ierosina, jo neprot taču.....................

Atbildēt

vecā ziņkārība

12.05.2022. 20:26

»

Svainis

Lemberga lakstīgala tā kā visu pareizi pasaka, bet tomēr gribētu pieminēt dažas nianses...


Mani gan vairāk ziņkāro,kuri kretīni Lapsam pasūtīja "viltvārdi".Koloborantu,protams,arī pasūtīja,bet kurš tad tādā amatā nebija koloborants.Nekā interesanta.

Atbildēt

Lendlīze Ukrainas parādu cilpai

12.05.2022. 20:25

»

Plāns nebija trīs dienās

jo pameta Kijevu. Nepabeidza okupāciju. Tagad imitē karu. Visi imitē karu. Jo ilgāk, jo labāk. Tikai maija beigās ASV Kongress vēlreiz balsos par 20 miljadu aizdevumu ar laendlīzi bruņojuma pirkšanai, ar atvieglotiem noteikumiem piegādei. Tas viss Ukrainai būs jāatmaksā...


Lendlīzes likums ASV ir naudas aizdevumu likums Ukrainai pēc sekojoša principa.

Deg kaimiņa māja. Kaimiņš aizdod šļūteni ar ūdens strūklu par zināmu summu un izglābj kaimiņa māju no nodegšanas.. vienlaikus savu. Degušās mājas saimniekam netiek izpausta informācija, ka kaimiņš pats aizdedzināja viņa māju.


lendlīze
Nomas un aizdevumu sistēma, kuras ietvaros 2. pasaules kara laikā sabiedrotās valstis no ASV saņēma bruņojumu, munīciju, stratēģiskās izejvielas u. tml.

Lendlīze
1941. gada 11. martā ASV kongress pieņēma likumu par lendlīzi (angļu val. – lend – aizdot, lease – iznomāt). Tas paredzēja materiālās palīdzības sniegšanu tām valstīm, kuru drošības nodrošināšana bija būtiska ASV. Līdz Otrā pasaules kara beigām ASV palīdzību saņēma 38 valstis 46 mljrd. dolāru vērtībā. PSRS saņēma preces par 98, miljardiem dolāru, tajā skaitā 14, 8 000 lidmašīnas, 7 000 tanku, 10 000 lielgabalu, 401 000 automašīnu un miljoniem tonnas pārtikas un citas preces. Bez šīs palīdzības PSRS būtu grūtāk organizēt pretestību Vācijai.

Atbildēt

Plāns nebija trīs dienās

12.05.2022. 20:18

»

Slava Ukrainai !!! Slava Azov !!!

Patiesībā arī Putins darbojās globālistu labā, bet nespēja okupēt Ukrainu trijās dienās. Tagad apsmērējies ar nazi sūdiem līdz acīm, velk arī pārējos globālistus dibenā


jo pameta Kijevu. Nepabeidza okupāciju. Tagad imitē karu. Visi imitē karu. Jo ilgāk, jo labāk. Tikai maija beigās ASV Kongress vēlreiz balsos par 20 miljadu aizdevumu ar laendlīzi bruņojuma pirkšanai, ar atvieglotiem noteikumiem piegādei. Tas viss Ukrainai būs jāatmaksā.

Ukrainai trūkst algām un pensijām. Plāno 50 miljardus aizņemties tieši naudu.

Lai Ukrainu iedzītu parādu verdzībā karam jābūt ilgam.

Putins, udmirts, neīstais, ir sazvērējjes ar ASV, dzenot Ukrainu parādos.

Lendlīzes SSSR līgums ar parāda atmaksu ASV par 2PK sniegto aizdevumu beidzas 2030. gadā, bet Krievija vienpusēji parāda atmaksu beidza 2006. gadā.

Atbildēt

Slava Ukrainai !!! Slava Azov !!!

12.05.2022. 19:58

»

bridejs

Latvijā darbojas divas piektās kolonas. Viena, prokrieviska, darbojas Krievijas labā, bet otra darbojas pasaules globālistu labā. Abas viņas vieno kopēja nepatika pret neatkarīgām nacionālām valstīm. Golubeva ir vismaz vienas piektās kolonas pārstāve valdībā, bet atsevišķos jautājumos viņa faktiski ...


Patiesībā arī Putins darbojās globālistu labā, bet nespēja okupēt Ukrainu trijās dienās. Tagad apsmērējies ar nazi sūdiem līdz acīm, velk arī pārējos globālistus dibenā.

Atbildēt

?!

12.05.2022. 19:48

tam imim normālu psihiatru,diemžēl sorosisti ārstiem iedzinuši bailēs,kā tāda amere suprun sagrāva labu ukru medicīnu,pilnīgs analfabētisms---bet ukrijā uzplauka janki biolaboratorijas(VISS VĒL PRIEKŠĀ un PLANĒTAS ZEME TIESA BŪS par rietumu APOKALIPSES JĀTNIEKIEM un ŠAITANIEM.Atbildēs visi nazi a z o v a APLAIMOTĀJI!Janki ir labi nofilmēta dokumentāla video par šiem nazi,bija yuotube apritē,ameri pat iekļāvuši sankcijās ieročiem(bija).ameriem noteikumi mainās pastāvīgi no baksu ienākuma.nacistu kolaborantus pēc 45 pieņēma ameri,kenguru zeme,kļavas lapas zeme,draiskuļa borjkas sala,nekas nemainās.Tā viš i.

Atbildēt

Lapsu apklusinājis

12.05.2022. 19:15

»

Svainis

Lemberga lakstīgala tā kā visu pareizi pasaka, bet tomēr gribētu pieminēt dažas nianses...


Viltvārdis un hunta, jo solītās grāmatas par Viltvārdi Ii nav!!!!

Atbildēt

Mums kopā jāstiprina sava iekšējā drošība

12.05.2022. 19:13

bez lebietes Golubevas.

Atbildēt

bridejs

12.05.2022. 19:12

Latvijā darbojas divas piektās kolonas. Viena, prokrieviska, darbojas Krievijas labā, bet otra darbojas pasaules globālistu labā. Abas viņas vieno kopēja nepatika pret neatkarīgām nacionālām valstīm. Golubeva ir vismaz vienas piektās kolonas pārstāve valdībā, bet atsevišķos jautājumos viņa faktiski pārstāv abas piektās kolonas.

Atbildēt

Valsts policija - piektā kollona

12.05.2022. 19:06

Viss rakstītais ir taisnība, LR Valsts policija ir nacisma un mūsdienu fašistiskās Krievijas atbalstītāja. Tas notiek ne tikai kontekstā ar Kremļa kontrolētās piektās kollonas neslēptu atbalstīšanu Latvijā, bet arī ar cita veida noziegumu atmazgāšanu, kas pastarpināti sasaucas ar nacistiskās Vācijas noziedzīgajām prioritātēm.

Valsts policiju ir jāizformē par vismaz 50%.

Atbildēt

Svainis

12.05.2022. 19:05

Lemberga lakstīgala tā kā visu pareizi pasaka, bet tomēr gribētu pieminēt dažas nianses.

Vispirms jau 16 martā pie pieminekļa dodas nevis vēl dzīvi palikušie autora piesauktie VĒRMAHTĀ (saglabāts autora stils) iesauktie veterāni, bet gan pavisam citās karaspēka daļās iesauktie un mobilizētie.

Īsti neiederas Lapsas tiesāšanas par koloborantu piesaukšana, ja nu vienīgi kā nodeva publikācijas iekļausanai portālā. Taču tad publikācijas autoram vajadzētu nosaukt arī to, kuri kretīni un kāpēc koloborantu Lapsam pasūtīja. Tā teikt pilnai informācijai.

Bet tā jau kopumā nekas, tīri sakarīgi.

Atbildēt

No tā varam secināt vienu

12.05.2022. 18:48

»

Trumens rakstīja

2PK ASV lendlīzes līgums ar PSRS karā pret Vāciju bija izdevīgs. Izdevumi bija mazāki par ieguvumiem...


ka ASV “izlūkdiensts” ir pats “udmurts Putins”. Kad īstā Putina liktenis nav zināms. Lielais plāns ir iznīcināt Krievijas valstiskumu un tās teritoriju sapludināt ae ES, izveidojot internacionālu žīdu pārvaldītu teritoriju.

Runas par ANO neefetivitāti ved uz jaunu Pasaules kārtību, beidzoties ilgilgam karam Ukrainā. Plānotāji karu grib paplašināt, lai būtu vairāk nogalināto un varētu novājinātām ES un Krievijas valstīm piešķirt jaunus aizdevumus..

Atbildēt

Trumens rakstīja

12.05.2022. 18:41

»

Bet man ir vēl labāks piedāvājums

Ar Vanckara huntas teroru mobingot to lezbieti, kamēr noved viņu pie pašnāvības, atstājot ar Vanckara roku uzrakstītu atvadu vēstuli pirms aplejas ar benzīnu un Golubeva sadedzinās pie monumenta ar uzrakstu 1941-1945...


2PK ASV lendlīzes līgums ar PSRS karā pret Vāciju bija izdevīgs. Izdevumi bija mazāki par ieguvumiem.

Ja 2.PK laikā stiprāka būtu PSRS, mēs palīdzētu Vācijai, ja stiprāka būtu Vācija, mēs palīdzētu PSRS.

Notika tā, ka stiprāka bija Vācija.

Putins ir sazvērestībā ar ASV pret Ukrainu. Ukrainai SVF prognozē nākošgad IKP izaugsmi par 50-60 procentiem, lai parāda summa ar ASV lendlīzes likumu būtu lielāka, Ukrainu iedzenot parādu jūgā.

Par lendlīzes likumu Ukrainai priekšlikumi ASV Kongresā bija 1.5 mēnešus pirms 24. februāra Krievijas iebrukuma Ukrainā.

Par lendlīzes likumu atkārtoti Kongresam jābalso maija beigās.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...