Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zemietis

29.03.2012. 23:56

Zemdegs 29.03.2012. 10:06
Un vēl - es zinu, ka visticamāk iespējams Moebius izmaksu blefs un dempinga cenas balstās uz to, ka izmaksās nav ierēķināti 20% "otkatu" jeb dāvinājumu labvēlīgi noskaņotiem lēmumu pieņēmējiem...
=========
Mjā-dažiem kungiem ar aritmētiku galīgi švaki! vai nu t.s. "vācieši " deltu ir ierēķinājuši tikai mazāku, tad varbūt rāvīša delta varētu sasniegt 20%. Citādi abu pretendentu piedāvājuma starpība nekādi nav 20 Amerikāņa slavenie procenti.
Bet ja nopietni, tad taisnība visdrīzākais ir kaut kur pa vidu, gan jau mūsējie deltu ir ierēķinājuši un gan jau deribaskam ir sava interese, gan Rīgā, gan arī celtniecības uzņēmumā, jo kas īsti slēpjas aiz
Haselsteiner Group - 29,5%
Rasperia Trading - 17,0%
Raiffeisen Group - 15,5%
Free float - 15,1%
UNIQA Group - 15,0%
Treasury shares - 7,9%

ir jāpēta sīkāk. Ka tik pēkšni aiz tiem nav daudz dažādu ofšoru, kas neticamā kartā piederēs -pareizāk labuma guvējs(benificārs) būs ņekijs deribaska. Pie tam šo projektu būvēs par ES naudu, tapēc visiem nabadziņiem raudātājiem, steidzu ziņot, apzags vidrīzākais vacu birģerus un tos nu galīgi man nav žēl!Šoreiz lai tiek mūsu zaglēniem, jo piesauktajos Z-torņos vācieši tāāādu lažu nolaida, ka maz neliekas.

Atbildēt

cik izmaksā rakšana?

29.03.2012. 22:11

visas uzpūstās tāmes tiek finasētas no valsts un pašvaldības bidžetiem, jeb no nodokļu maksātāju kabatām. un tas samazina finasu līdzekļus, kas nepieciešami valsts sociālo programmu izpildei. šī naudas starpība nonāk korumpantu kabatās un kropļo tirgus ekonomikas pamatprincipus - godīgu kankurenci vienlīdzīgos apstakļos. par n-tiem miljoniem sadardzinātas projekta izmaksas ir izdevīgas kukuldevejiem un kukuļnēmējiem. tie kas piesedz, atbalsta, vai noklusē šo noziedzīgo darbību, apzog sevi, savus tuviniekus, savus tautiešus, savu valsti un nozog saviem bērniem nākotni, jo daudziem no tiem nepietiks naudas studijām, sadzīvei, zudīs ticībai savai valstij, un rezultātā liela daļa no tiem pametīs savu Dzimteni.

Atbildēt

rok

29.03.2012. 21:21

Par ko jūs te kasaties?Kāda starpība ,kas cels?I Rāvis,i tas otrs pats ar lāpstu neko neraks,vietējie pa krūmiem tiks savākti un raks zemi.Dažus gudrākus un tos kas vēl nelasa zemenes pieliks pie drusku atbildīgākiem darbiem,a nopietnās štelles tāpat darīs profiņi un droši jau ka ne no LV.Plēsiens ir par Rāvi un viņam pietuvinātajiem,pretī tie otri ar viņiem šei pietuvinātajiem.

Atbildēt

Zinītis

29.03.2012. 16:32

Caur kādu caurumu SKONTO lobiji izpīpēja, ka STRABAG ir Deripaskas kontrolē. SVIESTS. Apskatiet STRABAG struktūru - tur skaidri redzama patiesība.

Atbildēt

Tas pats

29.03.2012. 13:41

Acīm redzot aī politiskas izmaiņas var dot labu rezultātu

Atbildēt

Interesanti

29.03.2012. 13:37

Martins ir labi informēts, jo rullē ar faktiem ;)

Par korupciju Rīgas brīvosta ilūziju nav, jo piesieties arī pie staba var, ja to grib un ir finansiāla ieinteresētība gan zurnalistiem, gan valsts amatpersonām pieņemot atbildīgus un ar lielām finasēm saistītus lemumus. Cik ilgi ES dalībvalstī Latvijā tiks piesegta un netrauceta no tiesībsargajošām institūcijām augsta līmeņa korupcija? Neiedomajamas tames brīvostā, māju celtniecībā, prastos un jau sakušos rūset puķukiskos bez toaletes, kas izrādās dārgāki par biržas majas rekonstrukciju ar iekļautam dargam restaurācijas izmaksām. Par kādiem sapratīgiem investoriem un investīcijām varam sapņot, ja otkati kā uz delnas, tikai visi izliekas to redzam un apspriežam, bet neierobežojam vai izskaujam.

Atbildēt

Martins no STR

29.03.2012. 12:44

Līmei patīkami jaunumi:
15. 6.09.2011 г. подписан договор с победителем открытого конкурса Josef Mobius Bau-Aktiengesellschaft на выполнение работ «Строительство причала для малых и прогулочных судов и работы по углублению акватории, ул. Кайрю 17, разбивая строительство на четыре этапа: I этап строительства – оборудование защитных молов; II этап строительства – оборудование причала; III этап строительства – работы по углублению акватории и формированию фарватера; IV этап строительства – установка мостиков и системы швартовки». Сумма договора - 38 471920,82 Лт., включая НДС. Срок выполнения договора - 30 месяцев после подписания договора.

Atbildēt

Līme

29.03.2012. 12:38

Advokāta kungs- Klaipēdas ostā amatpersonas nomainījās vēlēšanu rezultātā nevis Mobiusa darbības dēļ. Stāsts nav beidzies, jo bija jārīko jauns konkurss, jo Mobiuss atteicās parakstīt līgumu.

Atbildēt

šķēle

29.03.2012. 12:33

dempingo? dod iespēju ietaupīt valsts līdzekļus.

nevis loginova/ameriga/šlosera/lemberga zagļu bandai izlaupīt jau tā kārno latviju

Atbildēt

Martins no STR

29.03.2012. 12:29

Līmei!
Klaipēdas osta diemžēl sirgst ar tām pašām problēmām kā mūsejie, bet stipri vājākā formā. Es kaut ko esu dzirdējis par šo stāstu bet tas ir sen beidzies ar dažu ostas amatpersonu nomāiņu. Atšķirībā no Rīgas ostas, Klaipēdas osta jau 4 gadus strauji attīstās un tur celtniecības iepirkumos katru gadu piedalās un arī uzvar Latvijas kompānijas BMGS, BGS, Tilts, Merks kopā ar Dāņiem. Turpina piedalīties arī Mobius un cik man zināms pēdējo iepirkumu 2011. gadā ir uzvarējusi.No Lietuvas puses piedalās Hidro Statiba, bet viņi nu gan nav apsolūti priviliģētā stāvoklī.

Atbildēt

Līme

29.03.2012. 12:14

Ja šai izcilajai kompānijai nebūtu Klaipēdas ostas pieredze- es arī neticētu rakstam. Bet Fakts paliek fakts -Mobiuss uzvarēja konkursā par padziļināšanu un atteicās slēgt līgumu. Projekts novilcināts par diviem gadiem. Starp citu arī šoreiz kompānija atteicās pagarināt sava piedāvājuma termiņu- Tāpat kā Klaipēdā. Ko nu fani nu advokātu biroja teiks

Atbildēt

Viesturs

29.03.2012. 11:39

Z-torņus nebūvē ne Strabag, ne Šeflers. Šeflers varbūt ir pastarpināti šī objekta pasūtītājs.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

29.03.2012. 11:30

Ā, vot redz! Pareiza korekcija par Z- torņiem — tātad tas ir Šeflers, nevis Deripaska! Nu vēl jo labāk: tātad Deripaskam nav nekāda interese par Latviju līdz šim bijusi. Bet, kad vajag taisīt kreisu piedāvājumu būvniecības konkursā, tad uzreiz ir!

Atbildēt

Blefs

29.03.2012. 11:05

Domāju, ka šo rakstu ielikt rubrikā "pietiek kampt" ir tiešām asprātīgi - Pietiek kampt vācu firmai, kura nekad nevienu objektu LV nav dabūjusi (nu gan sakampusies, vai ne!), savukārt Skonto un BMGS, kuri ir pašvaldību un valsts pasūtījumu pirmrindnieki, ganrīz tiek liegta iespēja turpinās knapināties un par saviem godprātīgi pelnītajiem grašiem stutēt mūsu valsts labklājību.... Jums PIETIEK ar humoru tiešām viss ir kārtībā!

Atbildēt

nezinu gan

29.03.2012. 10:38

man gan liekas ka rāvim sāk pakaļa svilt

Atbildēt

Martins no STR

29.03.2012. 10:21

"Neoficiāli vācu uzņēmuma darbības tiek saistītas ar Deripaskas interesēm Krievu salas konkursā uzvarēt par katru cenu, lai Latvijas ostās īstenotu Kremļa un personiskā biznesa intereses."
Es nezinu ne vienu piemēru, kad būvniecības pakalp[jumu sniedzējs varētu kaut kādā mērā pēc objekta izbūvēšanas ietekmēt tā darbību kādas puses interesēs. Nu jau raksta autors runā par vairākām Latvijas ostām. Starp citu- runas stils atgādina Zandera stiliņu. Laikam uz pavasari vajag jaunu velosipēdu.

Atbildēt

MO

29.03.2012. 10:13

Ztorņus būvē Šeflers, tas pats,kam pieder Latvijas Balzāms un citi uz laiku nodotie uzņēmumi...

Atbildēt

Martins no STR

29.03.2012. 10:08

"ka vācu firma, kas, iespējams, pastarpināti saistīta ar Kremlim pietuvinātā Krievijas miljardiera Oļega Deripaskas interesēm"
Raksta autoram laikam maksā par burtu skaitu jo vienkārši pateikt "vācu firma" viņš nespēj. Vārds "iespējams" protams ir dzeltenās žurnālistikas atslēgas vārds. Šī rakstu -nu jau sērija laikam ir speciāli uzražota, lai sākotnēji labu un lasāmu portālu pārvērstu par domu miskasti. Tādā veidā patiesu informāciju vairs nevarēs atšķirt no izdomātas un lasītāji vairs nevarēs nopietni un kritiski izvērtēt procesus ekonomikā un politikā. pietiek.com laikam vairs nav glābjams.

Atbildēt

Zemdegs

29.03.2012. 10:06

Un vēl - es zinu, ka visticamāk iespējams Moebius izmaksu blefs un dempinga cenas balstās uz to, ka izmaksās nav ierēķināti 20% "otkatu" jeb dāvinājumu labvēlīgi noskaņotiem lēmumu pieņēmējiem...

Atbildēt

Zemdegs

29.03.2012. 09:57

Man ir skaidri zināms, ka visticamāk pietiek.com par šo rakstu ir saņēmusi naudiņu.

Atbildēt

Fils

29.03.2012. 08:31

Nu ko var d...st, ka nevarēs uzsākt projektu. Nu un tad, ka Mobius vērsīsies tiesā. Publisko iepirkumu likuma 85.panta 3.daļa paredz, ka IUB lēmuma pārsūdzēšana neaptur tā darbību, kas nozīmē, ka līgumu var slēgt un sākt strādāt.

Atbildēt

Atlantīda

28.03.2012. 22:48

Tilts sametās šķībi, tomēr kaut kā noturējās un tā nu karājas.Ka Krievu salu nepiemeklē Atlantīdas liktenis. Pēctečiem pēc gadu tūkstošiem būs ko pētīt un " apbrīnot " toreizējo civilizāciju.

Atbildēt

īpaši Anonīmajam Šakālim

28.03.2012. 22:26

Strabag-am jau kadu laiku vairs nav nekāda sakara ar Z-torņiem! Z-torņus nekad nav būvejis Deripaska, bet gan cits miljardieris finansē šo projektu. Tas tikai pierāda un parāda, cik informeti ir daži gudreļi, bet spriedelē par augstam matērijām kā tādi viszinīši. Te acīmredzami daži lobē korumpantu intereses un uzpūstas tames, blefojot piesedzoties ar Maskavas roku un dažādiem draudiem vietejo interesēm. Ta ir augstas raudzes korupcija un negods Latvijai, diemžēl.

Atbildēt

īpaši Anonīmajam Šakālim īpaši

28.03.2012. 22:17

SAREHOLDERS STRUCTURE

Haselsteiner Group - 29,5%
Rasperia Trading - 17,0%
Raiffeisen Group - 15,5%
Free float - 15,1%
UNIQA Group - 15,0%
Treasury shares - 7,9%

UN SAKIET, LŪDZU, KUR IR TĀS MURGAINI PIESAUKTĀS, UN NU JAU IESPĒJAMĀS, KRIEVU MILJARDIERA DERIPASKAS DAĻAS? :)

Atbildēt

Viedoklis

28.03.2012. 22:13

Strabag konserna gada apgrozījums ir virs 14 miljardiem Eiro un pielīdzināms diviem Latvijas valsts gada budžetiem. Ja nu jefiņi riktīgi sadusminās Strabag, tad dabūs kartīgu perienu starptautisko tiesvedību izskatā. Dabūs no ES un piedevām nāksies atlīdzināt visus radītos celtniecības konsernam zaudējumus. Tad vairs nebūs nekadas rotaļas un hi-hi, ha-ha ar vietējo politpubliku, bet gan ar starptautiskā biznesa haizivīm un tā starptautiskā līmeņa lobiju. Tā atbalsosies, ka visi nopietni investori tuvākā piecgadē metīs līkumu Latvijai un Rīgai. Ko tas nozīmetu Latvijas ekonomikai, ekonomiski izglītotiem cilvekiem nav jāpaskaidro.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

28.03.2012. 22:11

Deripaska ir viens no akcionāriem Strabag, kas būvē, piemēram, Z-torņus pie Zunda, kur Deripaska ir viens no būvniecības iniciatoriem. Pret to mums nekādas pretenzijas nav: kamēr grūž iekšā naudu Latvijā — lūdzu! Būvē vesels! Tomēr, kad ņem nost darbu vietējiem būvniekiem, turklāt vēl ir aizdomas par Kremļa politekonomiskajām interesēm apakšā, tad labāk vērtēt visu trīskārt rūpīgi!

Atbildēt

NU TAK BEIDZOT ;)

28.03.2012. 21:57

Esot sagaidāms, ka vācu firma, kas, IESPĒJAMS, pastarpināti saistīta ar Kremlim pietuvinātā Krievijas miljardiera Oļega Deripaskas interesēm

Atbildēt

paija

[R] 28.03.2012. 21:51

Nezinu,protams,kura firma labaka un gribetos,lai darbs tiktu Latvijas firmai. Bet jūsu raksts izklausas pec apmaksatas vienas puses reklāmas, izmantojot prastus stereotipus , iebaidot ar Kremli un krievu miljardieri ,kuri ,protams, darīs visu,lai Latvijai sliktak.Tāpēc tas iedarbojas preteji. Pie iepriekšēja raksta vairaki komentetaji iebilda,ka Deripaskam nekas tur nepieder, noradot avotus,kur par to var parliecinaties. Tapec būtu vēlams,ka pietiek arī noradītu dokumentus,kas apstiprina DEripaskas daļu šaja uzņēmuma

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...