Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zemietis

29.03.2012. 22:56

Zemdegs 29.03.2012. 10:06
Un vēl - es zinu, ka visticamāk iespējams Moebius izmaksu blefs un dempinga cenas balstās uz to, ka izmaksās nav ierēķināti 20% "otkatu" jeb dāvinājumu labvēlīgi noskaņotiem lēmumu pieņēmējiem...
=========
Mjā-dažiem kungiem ar aritmētiku galīgi švaki! vai nu t.s. "vācieši " deltu ir ierēķinājuši tikai mazāku, tad varbūt rāvīša delta varētu sasniegt 20%. Citādi abu pretendentu piedāvājuma starpība nekādi nav 20 Amerikāņa slavenie procenti.
Bet ja nopietni, tad taisnība visdrīzākais ir kaut kur pa vidu, gan jau mūsējie deltu ir ierēķinājuši un gan jau deribaskam ir sava interese, gan Rīgā, gan arī celtniecības uzņēmumā, jo kas īsti slēpjas aiz
Haselsteiner Group - 29,5%
Rasperia Trading - 17,0%
Raiffeisen Group - 15,5%
Free float - 15,1%
UNIQA Group - 15,0%
Treasury shares - 7,9%

ir jāpēta sīkāk. Ka tik pēkšni aiz tiem nav daudz dažādu ofšoru, kas neticamā kartā piederēs -pareizāk labuma guvējs(benificārs) būs ņekijs deribaska. Pie tam šo projektu būvēs par ES naudu, tapēc visiem nabadziņiem raudātājiem, steidzu ziņot, apzags vidrīzākais vacu birģerus un tos nu galīgi man nav žēl!Šoreiz lai tiek mūsu zaglēniem, jo piesauktajos Z-torņos vācieši tāāādu lažu nolaida, ka maz neliekas.

Atbildēt

cik izmaksā rakšana?

29.03.2012. 21:11

visas uzpūstās tāmes tiek finasētas no valsts un pašvaldības bidžetiem, jeb no nodokļu maksātāju kabatām. un tas samazina finasu līdzekļus, kas nepieciešami valsts sociālo programmu izpildei. šī naudas starpība nonāk korumpantu kabatās un kropļo tirgus ekonomikas pamatprincipus - godīgu kankurenci vienlīdzīgos apstakļos. par n-tiem miljoniem sadardzinātas projekta izmaksas ir izdevīgas kukuldevejiem un kukuļnēmējiem. tie kas piesedz, atbalsta, vai noklusē šo noziedzīgo darbību, apzog sevi, savus tuviniekus, savus tautiešus, savu valsti un nozog saviem bērniem nākotni, jo daudziem no tiem nepietiks naudas studijām, sadzīvei, zudīs ticībai savai valstij, un rezultātā liela daļa no tiem pametīs savu Dzimteni.

Atbildēt

rok

29.03.2012. 20:21

Par ko jūs te kasaties?Kāda starpība ,kas cels?I Rāvis,i tas otrs pats ar lāpstu neko neraks,vietējie pa krūmiem tiks savākti un raks zemi.Dažus gudrākus un tos kas vēl nelasa zemenes pieliks pie drusku atbildīgākiem darbiem,a nopietnās štelles tāpat darīs profiņi un droši jau ka ne no LV.Plēsiens ir par Rāvi un viņam pietuvinātajiem,pretī tie otri ar viņiem šei pietuvinātajiem.

Atbildēt

Zinītis

29.03.2012. 15:32

Caur kādu caurumu SKONTO lobiji izpīpēja, ka STRABAG ir Deripaskas kontrolē. SVIESTS. Apskatiet STRABAG struktūru - tur skaidri redzama patiesība.

Atbildēt

Tas pats

29.03.2012. 12:41

Acīm redzot aī politiskas izmaiņas var dot labu rezultātu

Atbildēt

Interesanti

29.03.2012. 12:37

Martins ir labi informēts, jo rullē ar faktiem ;)

Par korupciju Rīgas brīvosta ilūziju nav, jo piesieties arī pie staba var, ja to grib un ir finansiāla ieinteresētība gan zurnalistiem, gan valsts amatpersonām pieņemot atbildīgus un ar lielām finasēm saistītus lemumus. Cik ilgi ES dalībvalstī Latvijā tiks piesegta un netrauceta no tiesībsargajošām institūcijām augsta līmeņa korupcija? Neiedomajamas tames brīvostā, māju celtniecībā, prastos un jau sakušos rūset puķukiskos bez toaletes, kas izrādās dārgāki par biržas majas rekonstrukciju ar iekļautam dargam restaurācijas izmaksām. Par kādiem sapratīgiem investoriem un investīcijām varam sapņot, ja otkati kā uz delnas, tikai visi izliekas to redzam un apspriežam, bet neierobežojam vai izskaujam.

Atbildēt

Martins no STR

29.03.2012. 11:44

Līmei patīkami jaunumi:
15. 6.09.2011 г. подписан договор с победителем открытого конкурса Josef Mobius Bau-Aktiengesellschaft на выполнение работ «Строительство причала для малых и прогулочных судов и работы по углублению акватории, ул. Кайрю 17, разбивая строительство на четыре этапа: I этап строительства – оборудование защитных молов; II этап строительства – оборудование причала; III этап строительства – работы по углублению акватории и формированию фарватера; IV этап строительства – установка мостиков и системы швартовки». Сумма договора - 38 471920,82 Лт., включая НДС. Срок выполнения договора - 30 месяцев после подписания договора.

Atbildēt

Līme

29.03.2012. 11:38

Advokāta kungs- Klaipēdas ostā amatpersonas nomainījās vēlēšanu rezultātā nevis Mobiusa darbības dēļ. Stāsts nav beidzies, jo bija jārīko jauns konkurss, jo Mobiuss atteicās parakstīt līgumu.

Atbildēt

šķēle

29.03.2012. 11:33

dempingo? dod iespēju ietaupīt valsts līdzekļus.

nevis loginova/ameriga/šlosera/lemberga zagļu bandai izlaupīt jau tā kārno latviju

Atbildēt

Martins no STR

29.03.2012. 11:29

Līmei!
Klaipēdas osta diemžēl sirgst ar tām pašām problēmām kā mūsejie, bet stipri vājākā formā. Es kaut ko esu dzirdējis par šo stāstu bet tas ir sen beidzies ar dažu ostas amatpersonu nomāiņu. Atšķirībā no Rīgas ostas, Klaipēdas osta jau 4 gadus strauji attīstās un tur celtniecības iepirkumos katru gadu piedalās un arī uzvar Latvijas kompānijas BMGS, BGS, Tilts, Merks kopā ar Dāņiem. Turpina piedalīties arī Mobius un cik man zināms pēdējo iepirkumu 2011. gadā ir uzvarējusi.No Lietuvas puses piedalās Hidro Statiba, bet viņi nu gan nav apsolūti priviliģētā stāvoklī.

Atbildēt

Līme

29.03.2012. 11:14

Ja šai izcilajai kompānijai nebūtu Klaipēdas ostas pieredze- es arī neticētu rakstam. Bet Fakts paliek fakts -Mobiuss uzvarēja konkursā par padziļināšanu un atteicās slēgt līgumu. Projekts novilcināts par diviem gadiem. Starp citu arī šoreiz kompānija atteicās pagarināt sava piedāvājuma termiņu- Tāpat kā Klaipēdā. Ko nu fani nu advokātu biroja teiks

Atbildēt

Viesturs

29.03.2012. 10:39

Z-torņus nebūvē ne Strabag, ne Šeflers. Šeflers varbūt ir pastarpināti šī objekta pasūtītājs.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

29.03.2012. 10:30

Ā, vot redz! Pareiza korekcija par Z- torņiem — tātad tas ir Šeflers, nevis Deripaska! Nu vēl jo labāk: tātad Deripaskam nav nekāda interese par Latviju līdz šim bijusi. Bet, kad vajag taisīt kreisu piedāvājumu būvniecības konkursā, tad uzreiz ir!

Atbildēt

Blefs

29.03.2012. 10:05

Domāju, ka šo rakstu ielikt rubrikā "pietiek kampt" ir tiešām asprātīgi - Pietiek kampt vācu firmai, kura nekad nevienu objektu LV nav dabūjusi (nu gan sakampusies, vai ne!), savukārt Skonto un BMGS, kuri ir pašvaldību un valsts pasūtījumu pirmrindnieki, ganrīz tiek liegta iespēja turpinās knapināties un par saviem godprātīgi pelnītajiem grašiem stutēt mūsu valsts labklājību.... Jums PIETIEK ar humoru tiešām viss ir kārtībā!

Atbildēt

nezinu gan

29.03.2012. 09:38

man gan liekas ka rāvim sāk pakaļa svilt

Atbildēt

Martins no STR

29.03.2012. 09:21

"Neoficiāli vācu uzņēmuma darbības tiek saistītas ar Deripaskas interesēm Krievu salas konkursā uzvarēt par katru cenu, lai Latvijas ostās īstenotu Kremļa un personiskā biznesa intereses."
Es nezinu ne vienu piemēru, kad būvniecības pakalp[jumu sniedzējs varētu kaut kādā mērā pēc objekta izbūvēšanas ietekmēt tā darbību kādas puses interesēs. Nu jau raksta autors runā par vairākām Latvijas ostām. Starp citu- runas stils atgādina Zandera stiliņu. Laikam uz pavasari vajag jaunu velosipēdu.

Atbildēt

MO

29.03.2012. 09:13

Ztorņus būvē Šeflers, tas pats,kam pieder Latvijas Balzāms un citi uz laiku nodotie uzņēmumi...

Atbildēt

Martins no STR

29.03.2012. 09:08

"ka vācu firma, kas, iespējams, pastarpināti saistīta ar Kremlim pietuvinātā Krievijas miljardiera Oļega Deripaskas interesēm"
Raksta autoram laikam maksā par burtu skaitu jo vienkārši pateikt "vācu firma" viņš nespēj. Vārds "iespējams" protams ir dzeltenās žurnālistikas atslēgas vārds. Šī rakstu -nu jau sērija laikam ir speciāli uzražota, lai sākotnēji labu un lasāmu portālu pārvērstu par domu miskasti. Tādā veidā patiesu informāciju vairs nevarēs atšķirt no izdomātas un lasītāji vairs nevarēs nopietni un kritiski izvērtēt procesus ekonomikā un politikā. pietiek.com laikam vairs nav glābjams.

Atbildēt

Zemdegs

29.03.2012. 09:06

Un vēl - es zinu, ka visticamāk iespējams Moebius izmaksu blefs un dempinga cenas balstās uz to, ka izmaksās nav ierēķināti 20% "otkatu" jeb dāvinājumu labvēlīgi noskaņotiem lēmumu pieņēmējiem...

Atbildēt

Zemdegs

29.03.2012. 08:57

Man ir skaidri zināms, ka visticamāk pietiek.com par šo rakstu ir saņēmusi naudiņu.

Atbildēt

Fils

29.03.2012. 07:31

Nu ko var d...st, ka nevarēs uzsākt projektu. Nu un tad, ka Mobius vērsīsies tiesā. Publisko iepirkumu likuma 85.panta 3.daļa paredz, ka IUB lēmuma pārsūdzēšana neaptur tā darbību, kas nozīmē, ka līgumu var slēgt un sākt strādāt.

Atbildēt

Atlantīda

28.03.2012. 21:48

Tilts sametās šķībi, tomēr kaut kā noturējās un tā nu karājas.Ka Krievu salu nepiemeklē Atlantīdas liktenis. Pēctečiem pēc gadu tūkstošiem būs ko pētīt un " apbrīnot " toreizējo civilizāciju.

Atbildēt

īpaši Anonīmajam Šakālim

28.03.2012. 21:26

Strabag-am jau kadu laiku vairs nav nekāda sakara ar Z-torņiem! Z-torņus nekad nav būvejis Deripaska, bet gan cits miljardieris finansē šo projektu. Tas tikai pierāda un parāda, cik informeti ir daži gudreļi, bet spriedelē par augstam matērijām kā tādi viszinīši. Te acīmredzami daži lobē korumpantu intereses un uzpūstas tames, blefojot piesedzoties ar Maskavas roku un dažādiem draudiem vietejo interesēm. Ta ir augstas raudzes korupcija un negods Latvijai, diemžēl.

Atbildēt

īpaši Anonīmajam Šakālim īpaši

28.03.2012. 21:17

SAREHOLDERS STRUCTURE

Haselsteiner Group - 29,5%
Rasperia Trading - 17,0%
Raiffeisen Group - 15,5%
Free float - 15,1%
UNIQA Group - 15,0%
Treasury shares - 7,9%

UN SAKIET, LŪDZU, KUR IR TĀS MURGAINI PIESAUKTĀS, UN NU JAU IESPĒJAMĀS, KRIEVU MILJARDIERA DERIPASKAS DAĻAS? :)

Atbildēt

Viedoklis

28.03.2012. 21:13

Strabag konserna gada apgrozījums ir virs 14 miljardiem Eiro un pielīdzināms diviem Latvijas valsts gada budžetiem. Ja nu jefiņi riktīgi sadusminās Strabag, tad dabūs kartīgu perienu starptautisko tiesvedību izskatā. Dabūs no ES un piedevām nāksies atlīdzināt visus radītos celtniecības konsernam zaudējumus. Tad vairs nebūs nekadas rotaļas un hi-hi, ha-ha ar vietējo politpubliku, bet gan ar starptautiskā biznesa haizivīm un tā starptautiskā līmeņa lobiju. Tā atbalsosies, ka visi nopietni investori tuvākā piecgadē metīs līkumu Latvijai un Rīgai. Ko tas nozīmetu Latvijas ekonomikai, ekonomiski izglītotiem cilvekiem nav jāpaskaidro.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

28.03.2012. 21:11

Deripaska ir viens no akcionāriem Strabag, kas būvē, piemēram, Z-torņus pie Zunda, kur Deripaska ir viens no būvniecības iniciatoriem. Pret to mums nekādas pretenzijas nav: kamēr grūž iekšā naudu Latvijā — lūdzu! Būvē vesels! Tomēr, kad ņem nost darbu vietējiem būvniekiem, turklāt vēl ir aizdomas par Kremļa politekonomiskajām interesēm apakšā, tad labāk vērtēt visu trīskārt rūpīgi!

Atbildēt

NU TAK BEIDZOT ;)

28.03.2012. 20:57

Esot sagaidāms, ka vācu firma, kas, IESPĒJAMS, pastarpināti saistīta ar Kremlim pietuvinātā Krievijas miljardiera Oļega Deripaskas interesēm

Atbildēt

paija

[R] 28.03.2012. 20:51

Nezinu,protams,kura firma labaka un gribetos,lai darbs tiktu Latvijas firmai. Bet jūsu raksts izklausas pec apmaksatas vienas puses reklāmas, izmantojot prastus stereotipus , iebaidot ar Kremli un krievu miljardieri ,kuri ,protams, darīs visu,lai Latvijai sliktak.Tāpēc tas iedarbojas preteji. Pie iepriekšēja raksta vairaki komentetaji iebilda,ka Deripaskam nekas tur nepieder, noradot avotus,kur par to var parliecinaties. Tapec būtu vēlams,ka pietiek arī noradītu dokumentus,kas apstiprina DEripaskas daļu šaja uzņēmuma

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...