Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vadoņu konstruēšana

Sallija Benfelde
05.09.2021.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tikai mieru

18.09.2021. 06:51

»

Es

Bērni ar šo vīrusu neslimo. Deguna un acu skalošana ik dienas ir kaut kāda nesaprotama, nemedicīniska pašdarbība


Vīruss var iekļūt organismā arī caur acu gļotādu. Tāpēc, ļoti iespējams, ka acu skalošana patiešām palīdz profilaksei.

Atbildēt

stulbus valdniekus kas ievēl

08.09.2021. 09:45

stulbu tautu kam vajag??? IDIOTI PABIRAS PAŠI TO NEAPJĒDZOT ATBALSTA SARKANO PABIRU GLOBĀLISMU.
Un pašus viņus 2037. gadā Paši atšaus...

Atbildēt

tam Es

07.09.2021. 17:23

VVF būtu teikusi,ka vajag tomēr lietot galvu.Gan Lapsam,kad raksta nejēdzības,gan viņa faniem,kad tās lasa.

Atbildēt

tam ES

07.09.2021. 17:19

ņdesmito gadu sākumān jums Lapsa ir tāda autoritāte,kas pauž Absolūto Patiesību?Levitam nevar uzticēties,bet Lapsam var?Lapsa varbūt savā nākamajā grāmatā rakstīs,ka pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu sākumā Rietumvācijā nevienu bijušo psrs pilsoni neuzņēma ne ģimnāzijā,ne augstskolā,ja viņš nebija čekas aģents,ka Minsteres ģimnāzija vervēja aģentus psrs specdienestiem,jo tur ārkārtīgi mīlēja krievus un laimes zemi psrs.Un jūs visā nopietnībā tam ticēsit,jo tas būs rakstīts Lapsas grāmatā??Jūs laikam ticat arī,ka Levitu,kurš nemaz nebija pilngadīgs,palaida līdzi vecākiem tikai tāpēc,ka viņš piekrita sadarboties ar čeku ,dzīvodams ārzemēs.Papīrs jau panes visu.Lapsa jums ir Dieva vietā?

Atbildēt

mācies valodas

07.09.2021. 11:31

»

Es

Bērni ar šo vīrusu neslimo. Deguna un acu skalošana ik dienas ir kaut kāda nesaprotama, nemedicīniska pašdarbība


https://edition.cnn.com/2021/09/03/health/kids-hospitalized-covid/index.html

Atbildēt

mūsu

07.09.2021. 09:36

bērni ir visneaizsargātākā sabiedrības daļa. Tie pieaugušie, kas apzināti nevakcinējas un sludina arī pārējiem to nedarīt, inficēšanās gadījumā izplata vīrusu tālāk, tā radot vislielāko apdraudējumu tieši bērniem, kurus nav iespējams aizsardzībai vakcinēt. Kāda īsti ir antivakceru Slesera, Gobzema, Babra u.c. vīzija attiecībā uz rūpēm par mūsu mazajiem bērniem - vai tiem katru dienu būs jāskalo degunu, acis utt. ar sālsūdeni??

Atbildēt

:):):):):):)

06.09.2021. 21:45

»

talibs par afganu pieredzi

asv un nato okupantus padzen agri vai velu


...tāpat kā krievu okupantus!

Atbildēt

Fakts

06.09.2021. 21:42

»

Haralds Kalns

Kurā komandā startē BENFELDE? KO pati domā un pārstāv? Es,lajs būdams,pilnībā piekrītu profesionāļa BABRA atziņām un uzskatiem! Ko vīņš pateica nepareizi? Vai tiešām BENFELDE neredz Levita un Kariņa noziedzīgās,pretlikumīgās darbības un domā,ka tās neatbilst kriminālnoziegumu statusam!?! P.S.Svētos ...


Es, pretēji Jums, NEKAD un nekādos apstākļos neuzticētos vienam vecam VDK aģentam un vēl piedevām, neinteliģentam un prasti rupjam cilvēkam kā Babris. Bet Levita un Kariņa politikā neko noziedzīgu neredzu, tajā vairāk ir nespēja nevis noziegums!!!!!

Atbildēt

salavecis

06.09.2021. 13:27

Nu apskatot Babra teikto var secināt, ka viņš to jau izprojektējis un dara, jo tikai izveidojot sektas, kas klausās tikai uz saviem sludinātājiem un rūpējoties par to daudzskaitlību var dsbūt pietiekamu masu jebkādam darbībām demokrātijas ietvaros. Demokrātija piļauj liela bara muļķu valdīšanu pār mazāka skaita gudriem, piemēram, boļševiki Krievijā, kur sludinatāji ātri demokrātiju pārvērš par autokrātiju.

Atbildēt

NLO

06.09.2021. 10:03

Autore "pārmācījusies" no Putina.

Atbildēt

kocidioti tiem palīdz

06.09.2021. 06:22

Divi zābaki- pāris...

Atbildēt

Ebreju nacists Levits, viņa sulainis Kariņš,

06.09.2021. 06:21

»

Harald!

Nosauc likumu, pantu utt., ko minētās amatpersonas ir pārkāpušas, un beidz pa tukšo vārīties


Bordāns, Rinkevičs, 13. Saeima ar 13/03/2020 ar savu faktisko rīcību visiem Latvijas iedzīvotājiem un viņu bērniem noziedzīgi atņēma cilvēktiesības, paziņojot ANO.

Cionistu manipulāciju rezultātā noziedzniece I. Mūrniece panāca 13. Saeimas balsojumu par to, ka ebreju nacista E. Levita sulainis Kariņš var izdot MK noteikumus un rīkojumus, kas šķeļ Latvijas sabiedrību, iznīcina ekonomiku bez Saeimas balsojuma.

Ebreju nacista E. Levita sulainis K. Kariņš, tikai uzklausot PVO organizācijas ieteikumu, ar savu vienpersonisku rīkojumu- rezolūciju uzdeva veselības ministrei Viņķelei izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” Noziedznieci I. Viņķeli nekas nespieda ar varu izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”.

Šīs noziedznieku grupas darbību rezultātā Latvijas iedzīvotājiem liegtas cilvēktiesības, tiek plānota obligāta vakcinācijas pret C19 prasība ar pagaidām atliktu likumprojektu un MK noteikumiem, pakļaujot iedzīvotājus diskriminācijai pretēji Ninbergas kodeksa aizliegumam noteikt obligātu vakcināciju bez vakcinējamā piekrišanas.

Sīs cionistu grupas noziegumu rezultātā palielināts valsts parāds, vienlaikus ieķiīlājot valsts uzņēmumus ECB, “lokdauna” un aizņemtās “helikoperu naudas” izsniegšanas rezultātā Latvijā iznīcināti mazākais 6000 uzņēmumu, sagrauta veselības un izglītības sistēmas, lieli finansu resursi piešķirti cionistu fašistiskā režīma represīvajām iestādēm, palielināti administratīvie sodi par “epidemioloģisko noteikumu” neievērošanu. Noteikts, ka kosmopolītiskai zemessardzei, tiesnešiem, represīvo iestāžu darbiniekiem - neizvirzīt prasību obligāti vakcinēties.

Atbildēt

nelej udeni

06.09.2021. 05:43

»

Asiirietis

Kāpēc lai 5.kolonna un pārējie okupanti nedrāztu latviešus un nepadzītu no savas zemes un savām mājām, ja tie klusē kā aitas


Latviesus no Latvijas padzen koloboranti latviesu ieredni un zviedru /amerikanu banku kartelis.

Atbildēt

talibs par afganu pieredzi

06.09.2021. 05:41

»

Drīz kaulainā rēgosies

Visur kur ielien krievu okupanti, tur fašisti rēgojās


asv un nato okupantus padzen agri vai velu.

Atbildēt

katram savs favorits

06.09.2021. 05:39

»

protams

šleseram un gobzemam tikai tavi bērni ir prātā. Ka tik ne ar. Sava kabata viņiem ir prātā. Žēl, ka mums ir tik daudz muļķu kuri tic viņiem


ko darit tiem ,kuri netic karinam,levitam,rinkevicam,golubevai,paprikam,latvijas sorositu medijiem kopuma,springes twitiem ,izcilnieku meliem un nacionalo atkritumu izlecieniem?

Atbildēt

Piekrītu!

05.09.2021. 22:25

»

protams

šleseram un gobzemam tikai tavi bērni ir prātā. Ka tik ne ar. Sava kabata viņiem ir prātā. Žēl, ka mums ir tik daudz muļķu kuri tic viņiem


Labi, ka Šleseram ir nauda, ar ko protestos organizēt pretošanos cionistu fašistu varai. Mums jācīnās, lai atgūtu sev un saviem bērniem 13/03/2020 atņemtss cilvēktiesības, LV paziņojot ANO.

Atbildēt

protams

05.09.2021. 21:23

»

Risks cionistu varai,

jo Šlesers un Gibzems iestājas par vērtībām - mūsu bērnu cilvēktiesībām. Mums tās atņemtas ar 13/03/2020. Tās jāatgūst


šleseram un gobzemam tikai tavi bērni ir prātā. Ka tik ne ar. Sava kabata viņiem ir prātā. Žēl, ka mums ir tik daudz muļķu kuri tic viņiem.

Atbildēt

Franklins

05.09.2021. 20:49

Ko viņa ar šo rakstu vēlējās pateikt? Vai to ka viena tante teica ir noziegums? Varbūt tas babris jau ir bijis pārrunās ar speciālistiem! Kaut kāds murgojums,

Atbildēt

Asiirietis

05.09.2021. 20:48

Kāpēc lai 5.kolonna un pārējie okupanti nedrāztu latviešus un nepadzītu no savas zemes un savām mājām, ja tie klusē kā aitas.

Atbildēt

par banku karteli pagaidam neraksta

05.09.2021. 19:10

»

Es

Es jau teicu - čukča (Nika) ņe čitaķeļ, čukča pisaķeļ. Un tas draud palikt par hronisku kaiti...


raksta par kaut kadu celtnieku karteli ,bet par zviedru banku seb,swedbank un asv banku citadele, luminor karteli,kas katru dienu pazemo un rekete Latvijas iedzivotajus ,,saimnieki pasi sava zeme,, baidas pat pusplestu vardu bilst.

Atbildēt

ha-ha

05.09.2021. 18:41

Vai tiešām kolaborantus iespējams nomainīt ar labākiem kolaborantiem.Ka tik nesanāk kā 91,kad sliktos komunistus samainījam pret vēl sliktākiem,kuri pat savu partiju noliedza.

Atbildēt

Kāda veiksme

05.09.2021. 18:35

Arnolds pagaidām neveiks mūsu valsts apvērsumu !

Atbildēt

Es

05.09.2021. 18:34

»

Nika

3x lasīju šo komentāru, bet ta arī ne vella nesapratu. Pirmajam teikumam piekrītu 100%. Ne Gobzems, ne Šlesers, ne Babris nav sēdējuši laboratoeijā, audzējuši vīrusu, bet pēc tam ar kolbām un mēģenēm diebuši pa pasauli, izsējot riebīgo covid. Otro teikumu vispār ne pārāk saprotu. Nu, ja atceros Šlesera...


Es jau teicu - čukča (Nika) ņe čitaķeļ, čukča pisaķeļ. Un tas draud palikt par hronisku kaiti.

Bankas (kopā ar kredītpolitiku) šeit atveda ... liberālpolitiķi - sākot ar Latvijas ceļu. Vienkārši uzdāvināja lielu tirgus daļu, arī aiz maldīgiem apsvērumiem, ka tad, arī ja krievs nāks atkal okupēt, tad rietumu kapitāls gribēs kaut ko pasākt savas naudas atgūšanai. Taču ieguldījumi ir aktīvi.

Bankām neviens Šlesers, neviens Gobzems nelika spēlēties ar cilvēkiem, veicinot bezizeju, par sviestmaizi atgūstot NĪ ar meitasuzņēmuma SIA palīdzību un to otrreiz laižot apgrozībā. Tā bija viņu politika, viņu apdrošinātais risks utt. Bankas neviena nebija dibināta aizvakar, visas tās vadīja cilvēki, kam pa rokai bija citi mācīti cilvēki, kas varēja orientēties krīžu cikliskumos un straujas kreditēšanas un ekonomikas pārkaršanas radītajos riskos un teicami apzināties tos. Valdības viena pēc otras ļoti ilgi novilcināja vienkāršotu bankrota procedūru. Cilvēki bankrota procedūru nobeidza ārzemēs. Smalka spēle, kuru politiķi (atliek paskatīties kaut vai, kādi politikāņi savulaik patupēja Parex Bank valdē/padomē) vēroja bezkaislīgi no malas. Google meklētājs palīdzēs atpazīt starp tiem Latvijas ceļa politikāņus.

ES vadītājiem augstākajā līmenī ir ļoti švaki ar bērniem, daudziem to nav. Līdz ar to nav arī domas par politiku nākotnei, vieglāk ir atvest uz valsti dzemdējošu mašīnu no kišlaka.

Atbildēt

Raksts ir vērtīgs

05.09.2021. 18:16

No raksta saņemam demagoģijas devu. To pašu, ko pasaka Mamikins un Babris, var pateikt arī ikviens latviešu patriots.

Cionistu vara Latvijā gatavo haosu, turpinot radīt “nepārvaramas varas” apstākļus - ekonomikas graušanu, siciālo neapmierinātību, atņemot 13/04/2020 cilvēktiesības, plānojot ibligāto vakcināciju..

Cionistu mērķi ir masu nekārtības un haoss Latvijā, lai radītu citu loģiski izrietošus “nepārvaramas varas “‘apstākļus - kādu sprādzienu pie Rīgas pils vai sinagogas, lai ieviestu komendantstundas, kurās, iesaustot armiju, veiktu piespiedu vakcināciju..

Atbildēt

Haralds Kalns

05.09.2021. 17:55

Kurā komandā startē BENFELDE? KO pati domā un pārstāv? Es,lajs būdams,pilnībā piekrītu profesionāļa BABRA atziņām un uzskatiem! Ko vīņš pateica nepareizi? Vai tiešām BENFELDE neredz Levita un Kariņa noziedzīgās,pretlikumīgās darbības un domā,ka tās neatbilst kriminālnoziegumu statusam!?! P.S.Svētos Rakstos ir minēts: Esi vai nu karsts,vai auksts,bet nekad remdens! Tādi tiks izspļauti!

Atbildēt

latvieši.lv

05.09.2021. 17:32

»

?

par ko agite autore,par sorositiem vai par nacionalajiem atkritumiem


Tak par latviešiem aģitē. Lai šie mierīgi snauduļotu tālāk.

Atbildēt

Mediji

05.09.2021. 17:06

Vadoņus mums konstruē lielie masu mediji. Arī šis ir tas pats gadījums.

Atbildēt

Nika

05.09.2021. 16:40

»

Es

Neviens no minētajiem topošajiem vadoņiem ar pirkstu nav piedalījies pie šābrīža situācijas un apstākļu radīšanas un nobriedināšanas. Neviens no viņiem nav vērsies pret ģimenēm un bērniem. Viņiem ir savas ģimenes, savi bērni. Tādi, kādu nav ļoti daudziem ES valstu vadītājiem un činavniekiem. Un tur ...


3x lasīju šo komentāru, bet ta arī ne vella nesapratu. Pirmajam teikumam piekrītu 100%. Ne Gobzems, ne Šlesers, ne Babris nav sēdējuši laboratoeijā, audzējuši vīrusu, bet pēc tam ar kolbām un mēģenēm diebuši pa pasauli, izsējot riebīgo covid. Otro teikumu vispār ne pārāk saprotu. Nu, ja atceros Šlesera laikus: "gāzi grīdā," tad jāsaka, ka kādi 70% no ģimenēm, kuras ar/bez bērniem aizlaidās lasīt šampinjonus uz Īriju u.tml., bija tieši pateicoties banku kredītiem, kurus meta pakaļ kā karstus pīrādziņus, bet, kad pēc gāzes pedāļa nospiedās arī bremze,tas daudziem beidzās ar traģēdiju. Vai tā rezultātā nebija vēršanās pret bērniem, ģimenēm? Ak, nu par to, cik viedi bērni ir augstākminētajiem personāžiem un kādi bērni, salīdzinot ar viņiem, ir ES valstu vadītajiem pateikt nevarēšu. Cik nu tur liels risks, ka nevarēšu, nezinu. Vēsture rādīs. :):):)

Atbildēt

drošvien

05.09.2021. 16:05

»

?

par ko agite autore,par sorositiem vai par nacionalajiem atkritumiem


nekontrolēti sīks smirdīgs purkšķis paspruka. jāmaina pamperi atkal.

Atbildēt

?

05.09.2021. 15:33

par ko agite autore,par sorositiem vai par nacionalajiem atkritumiem ?

Atbildēt

Es

05.09.2021. 15:07

Neviens no minētajiem topošajiem vadoņiem ar pirkstu nav piedalījies pie šābrīža situācijas un apstākļu radīšanas un nobriedināšanas. Neviens no viņiem nav vērsies pret ģimenēm un bērniem. Viņiem ir savas ģimenes, savi bērni. Tādi, kādu nav ļoti daudziem ES valstu vadītājiem un činavniekiem. Un tur slēpjas ļoti liels risks, kas jau sāk izpausties.

Atbildēt

Pēteris

05.09.2021. 14:55

Sen rižā večiņa nebija dzirdēta!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....