Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai "Jaunais vilnis" kļuvis par Munkevica ķīlnieku?

Māris Dzenītis, Jūrmalas domes deputāts
10.02.2012.
Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tions

28.02.2012. 01:15

Kapēc neviens nerunā par to , ka Priority dabūja ari kilometru pludmales ari visas tirdzniecības vietas pašā koncertzālē. Ka visu vasaru pa koncertzāles digitālās reklāmas stendu tika raidīta Priority reklāma. Ka koncertzāles teritorija tiek izmantota kā noliktava Priority vajadzībām. Ka Munkevica padomnieks Georgs Fedosejevs ir saistīts ar Priority un tureja savu dārgo automašīnu koncertzāles teritorija gan pirms gan pēc Jaunā Viļņa ?

Atbildēt

amba

16.02.2012. 19:15

IR TEICIENS-kas maksā tas pasūta mūziku !!!
Jaunā viļņa laikā Jūrmala pelna divu gadu budžetu !!!

Atbildēt

jons

14.02.2012. 21:55

Latvija kļuvusi par Jaunā viļņa ķīlnieku

Atbildēt

omite

14.02.2012. 13:37

Nevajag nekadu "vilni",jo vini atbrauc izardities un halturet(nedzied dzivaja),un otrkart, lai tam negausam munkevicam ar savu komandu iet ta pelna sece.nesaprotu,kapec vins vel "nesed",jo kur tik vien lasi ir iesaistits tas vecais merglis.

Atbildēt

melnais karalis

14.02.2012. 10:19

nevaru saprast ,kāpēc Munkevics tik ilgus gadus izsaimnieko pilsētu un neviens viņu nesoda...........

Atbildēt

XXL

14.02.2012. 01:45

Diez vai Munkim pietiks prātiņa apjēgt, ka ja nepiebremzēs alkatību, paliks bešā - JV aizies, un mīļotā "Priority" nenieka obščakā neienesīs. Делиться надо, фраер!- paklausi Munka maskaviešiem, un banknotes turpinās tecēt kabatās kā pa reni - gan Žorikam pietiks, gan Truksnītim, gan visiem pārējiem. Nedalīsies - pazaudēsi visu šo bodīti. Lai gan tev jau gana citu...

Atbildēt

usji sjisji

13.02.2012. 22:18

Oi, nu gan briesmas! Krievu pasākums Jūrmalā, ai ai ai!! Prom, ārā, ar kāju pa dē utt.! A varbūt vēl iztrieksim visus krievu uzņēmējus, kas te iegulda naudu un dod darbu, a? Savā stulbā aklā nacionālismā iztīrīsim valsti no krieviem un visiem viņu pasākumiem un tad varēsim mierā un klusumā klausīties britu strūkliņu čurkstēšanā pie Brīvības pieminekļa.

Atbildēt

Jūrmalnieks

13.02.2012. 21:15

о как
10.02.2012. 14:20

господа хуторяне юрмальские, одумайтесь !!! Юрмала пусть маленький, но город - там другое мышление необходимо. Не спротивляйтесь денежным рекам в наше кризисное время. Да и время не важно, просто не сопротивляйтесь им!

....................................................

Jā, jā, pielieksimies un papletīsim vaidziņus, kā tad!

Atbildēt

atbilde

13.02.2012. 18:01

Truksnis ir normāls latvietis, un tā kā viņam personīgi neviena privātā lidmašīna neko nemaksā, tad viņam tas ir dziļi pie kājas

Atbildēt

nu re, komunisti krīt viens pēc otra

13.02.2012. 16:09

par tiesībām tirgot kontrabandas alkaholu un narkotikas

Atbildēt

jautājums

13.02.2012. 13:51

Vai Truksnis zina, cik viena privātā lidmašīna maksā par uzturēšanos Rīgas lidostā stundā?

Atbildēt

dusmīgais

13.02.2012. 13:48

Taisni jābrīnās par Jūrmalas domes tuvredzību un bailīgumu! Galu galā, VAI TAD TĀ TUALETE TIKAI KRIEVU TŪRISTIEM VAJADZĪGA? Vai patiešām Jūrmalas domē visi ir tiktāl aptaurēti, ka nesaprot, kas jādara un tiktāl iebaidīti, ka zaudējuši veselo saprātu?
NU CIK TAD TAS GLOBĀLI IZMAKSĀ - TUALETE ????
Un cik cilvēku profitē uz tā Jaunā viļņa? Vai Truksnis ir spējīgs arī parēķināt, ko ienes Latvijai šīs divas nedēļas Jaunā viļņa Jūrmalā?
Cik ilgi būs jāpacieš šāds ampelmanis pie Jūrmalas domes stūres?

Atbildēt

zīlīte

12.02.2012. 16:44

Izlasīju un secināju , ka dzeņiem tomēr ir cieta galva. Vislaik tiek piesaukta Latvija , bet paši jūrmalnieki savā saliedētajā kriminālajā kolektīvā skaidrībā netiek cik katrs noplēsīs no tiem krievu bagātniekiem .Un kuram tad patīk ja tā lāpsta kļūst ar vien lielāka , bet pienesums arvien mazāks.

Atbildēt

Anna

12.02.2012. 13:34

Vai kāds ir pajautājis jūrmalniekus kāda viņu attieksme pret šo balagānu? Ko viņi no Jūrmalas apgānīsanas iegūst? Jūrmalā nav tikai tie krievvalodīgie restorāni un kafējnīcas, kuru ienākumus gūst to īpašnieki. Vai kāds pārbauda kā ir ar nodokļu maksāšanu? Ar šo dzerstišanos un Krievijas netīrās naudas atmazgāšanu Latvijas prestīžs netiek spodrināts, bet padarits par izsmieklu. Šie Krievijas āksti jau "izblamējušies" Turcijā, Kiprā, Grieķijā u.c. Pavērojiet raidījumus Krievijas TV par "jaunajiem krieviem". Ir nonācis tiktāl, ka Krievijas sabiedrībā radies jautājums "počemu ņeļjubjat ruskih". Bet Latvija kā Eiropas atpalikusī maliena vēl uzņem pie sevis ar sajūsmu "jauno krievu" "žākstīšanos". Kāpēc Krutojs nevēršas ar piedāvājumniem Igaunija un Lietuvā? Tadēļ, ka tās ir lepnas tautas un nabadzības dēļ lepnumu nezaudē.

Atbildēt

Ssrs

12.02.2012. 11:42

Cik man zināms, esot vel prasība aiztaisīt ciet apmeklētājiem visu pludmali lidz Majoriem! Diez vai kāds to saprastu! Bizness jau ir laba lieta, bet zinot to, kāds "Bardaks" Rīgas apkārtnē , Jaunā Viļņa automašīnu šoferi- tiek algoti Ceļu Policijas Darbinieki, loģiski, kādi ceļu satiksmes noteikumi!? Kā konkursa jēga jau diezgan sen ir zudusi.

Atbildēt

Prātīgais

12.02.2012. 00:20

Lietas aiziet,ja visas puses strādā kopā,bet Jūrmalā visu nosaka kukuļdevējs Munka un superalkatīgais resnais Žora.Un neko nevar darīt ne Tiesa,ne KNAB,ne Valsts kontrole,neviens,ja nu vienīgi OBHS.

Atbildēt

Džordžs dabeleV

11.02.2012. 21:44

Ja būs Doma laukumā pohainam Georgam Fedosejevam ar Kristinku tik tālu kā līdz Jūrmalai nebūs jāvelkās, galu galā viņiem tur ir dzīvoklis kurā pat par mēru iedzērušajiem Jūrmalas draugiem vieta atradīsies. "Priority" piens, protams ir norauts, bet gan jau Žora JV vietā sarīkos kādu baikeru vai pediņu sarīkojumu, kas plānotās peļņas vietā ļaus iziet vismaz pa nullēm

Atbildēt

to TT

11.02.2012. 21:02

Un Stacijas laukums nemaz nav tik tālu no Doma laukuma ,kur kāpurķēdnieki braukaļāja pirms 20 gadiem augustā.

Atbildēt

to TT

11.02.2012. 20:46

Lielākais Vecrīgas laukums, Vecrīgas sirds.... Šodienas Doma laukuma izskats radies pagājušā gadsimta 20.-30. gados, kad tika daļēji nojaukta viduslaiku apbūve Doma tuvumā. Te sastopas septiņas ielas - Smilšu, Rozena, Šķūņu, Zirgu Pils, Jēkaba un Jauniela.

Atbildēt

ai,mari,mari

11.02.2012. 20:32

dzenīts tikai kaļ un kaļ - laikam jau kruti veči grib savu naudu atpakaļ? :))))) nevajadzēja solīt, kā dzird jūrmalniekus stāstot, ka domē viss ir nopirkts :)))

Atbildēt

WTF ?!

11.02.2012. 15:11

Ir gan pajoliņš - saruks par 20% nekustamais tirgus, nebūs investīcijas utt. Ko tas cilvēks raksta, nav taču pilns rublis. Iegūs 3-4 cilvēki patirgos mākoņus viens otram un viss. Kāds ieguvums? Nekāds. Plusā vēl paņirgāsies izķēmojot Latviju un Latviešus, kur normālā, sevis cienošā valstī pa muti iedotu tiem urļikiem.
Uzvaras parks ir viņu rīcība..var jau arī Roņu salas mežmalas estrādē, būs keskluzīvi un visiem vipiem būs prieks :))!

Atbildēt

TT to lienošā dziedošā okupācija 10.02.2012. 23:13

11.02.2012. 14:54

40.gadā Doma laukumā iegāja tanki,tagad šie grib ieņemt Doma laukumu ar vecām krievu dziesmām. Sen jau laiks beigt šo Jūrmalas pārkrievošanu un slēpties aiz konkursu vārdiem.

=================

Tu esi maziglitots idiots/-e, jo Doma laukums izveidojās tikai 2.PK laikā bombardēšanas rezultātā! Pirms tam tā vieta bija blīvi apbūvēta.

Atbildēt

kālis

11.02.2012. 13:42

Munkevics vēl dzīvs?!!!! Ak, tu tētīt, cik dzīvelīga tā oranžo kretīnu banda! Rij un rij un gala nav un nav...Ja jau Jūrmalas dome nevar tos Jaunā viļņa ēdināšanas jautājumus izlemt un nokārtot, lai rīkotāji tiešām izvēlas Palangu. Tur būs patīkami pārsteigti par visām cenām.

Atbildēt

alekssa

11.02.2012. 00:26

Юрмалская Дума заколдована . Не могут туда быть избранными люди без ущерба. В этой Думе собрали только близоруких и каких - то пугливых.

Atbildēt

laba laba ziņa

11.02.2012. 00:16

Man tā ir vislabākā ziņa pēdējo desmit gadu laikā. Paldies šim jaukajam cilvēkam Krutojam. Betpasaulē ir tik daudz pilsētu,un nevajag justies kā tādam bārenim, kurš savā lielajā Krievijā nevar atrast vietu konkursam.

Atbildēt

lienošā dziedošā okupācija

11.02.2012. 00:13

40.gadā Doma laukumā iegāja tanki,tagad šie grib ieņemt Doma laukumu ar vecām krievu dziesmām. Sen jau laiks beigt šo Jūrmalas pārkrievošanu un slēpties aiz konkursu vārdiem.

Atbildēt

Raivis Andris Krisvalds Dzenis

11.02.2012. 00:07

Nevis Munkevica, bet Munkevica resnā Žoras jeb Džordža (kā nu kurš šo kasierīti sauc) apetīte ir pamatā "Priority" un Jaunā Viļņa nesaskaskaņām.
Žoram, kurš slēpjas aiz mīļākās Kristīnes Greņas 50% kapitāldaļām šajā kafuškā apetīte un alkatība ir apgriezti prporcionāla viņa prāta spējām un tas šoreiz Jūrmalu ir iegāzis
Patiesībā Finanšu policijai derētu papētīt kāds ir līdzekļu izcelsmes avots, kuri šim nekur nestrādājošajam, agrāk tiesātajam, tipāžam ļauj piekopt greznu dzīvesveidu - dzīvot lielā dzīvoklī Vecrīgā, vizināties ar "par maksimumu" notūnētu "Porsche Cayenne" utt. Tāpat ļoti aizdomīgs šķiet fakts vai "Priority" vispār varēja kvalificēties konkursam par VIP zonas apsaimniekošanu. Proti, jautājums ir par konkursā noteikto uzņēmuma apgrozījumu iepriekšējā gadā. Tā vien izskatās, ka konkursā uzrādītie dati un "Priority" iepriekšējā darbības gada pārskats ir viltots (uz to arī norādīja otrs pretendents, bet šo informāciju neviens saprotamu iemeslu dēļ nav pārbaudījis). Dokumentu viltošana ir vecs resnā Žoras niķis. Par šādām pat darbībām gūstot labumu "biznesā ar pašvaldību" šis caurkritušais juristelis ticis tiesāts pat divas reizes. Tiesa, kaut atzīts par vainīgu, lai notievētu tā arī nav nonācis

Atbildēt

Visu

10.02.2012. 23:43

Mēs mākam tikai visu pad..irst, bet neko nekad nēesam mācējuši un nemākam uzbūvēt vai noturēt, jo visur sēž kāds šeptmanis kam dolāra zīme ir dieva um mātes vietā

Atbildēt

10.02.2012. 23:40

Tā jau ir ka visur valda korupcija un ir tikai personiskās intereses, bet neviens vairs neatceras kas tas ir - valsts intereses. Visur shēmas un savi čomi visās barotavās un visa nauda iet garām valstij. Lainu kur bet šei tas laikam nekad nebeigsies.

Atbildēt

spindzele

10.02.2012. 22:52

Tā būs īsta svētku diena, kad šie klauni vairs neapgānīs Jūrmalu.

Atbildēt

Mja..

10.02.2012. 22:47

Patiesiibaa jau ''jaunais vilnis'' ir tas pats vecais vilnis, kursh, skrandaas gjeerbts un staljina ''100 gramiem'' apdullis gaazaaz paari Latvijai 1940. gadaa.

Atbildēt

Mark Manteufel

10.02.2012. 19:40

Ir tikai atbalstāms, ka NĪ tirgus sarūk un samazinās cenas. Jūrmalas un atsevišķu biznesmeņu dēļ cenas ir neadekvātas Latvijas situācijai un vēl mazāk tās atbilst vidējie rādītājiem Eiropā. Pareizi tika sacīts, ka mūsējie Jūrmalā "uzskrūvējuši" cenas līdz Nicas vai Dubajas līmenim. Arī "biezie" orientējas cenās un redz, ka notiek atklāti mēģinājumi "piečakarēt".

Atbildēt

juris

10.02.2012. 19:32

Ko tas Dzenītis te atkal muļķības raksta? Nevajaga Latvijai nekādas investīcijas nekustamajā īpašumā, jo tās ceļ uz augšu kosmiskos augstumos nekustamo īpašumu cenas, kas tādejādi latviešiem kļūst nesasniedzamas. Kas attiecās uz privāto tikšanos, tad Latvijā kā atvērtā valstī nekāds privātās tikšanās nav vajadzīgas: Lai investors brauc, pērk vietu un būvē rūpnīcu. Viss pārējais ir tukša muldēšana, kur privātās intereses kārtējo reizi tiek stādītas augstāk par valsts un tautas interesēm.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

10.02.2012. 18:28

Vajadzētu tā kā Korejā — ar likumu aizliegt plātīt muti fonogrammas pavadībā, jo priekš kam cilvēki tērē naudu biļetei? Ja tāda kārtība būtu arī pie mums, tad uzreiz notītos visi Daunie Viļņi ;)

Atbildēt

neticami

10.02.2012. 17:13

un kura biznesa intereses pārstāv dzenitis? varbūt vajag uzreiz visu stāstīt, nevis teikt - re, munkevics... pats dzenītis nav nekādos j.v. projektos iesaistīts?

Atbildēt

hmm

[R] 10.02.2012. 16:27

Vajadzētu gan nolūgties krievu "investorus" lai tak turpina aplaimot LV ar saviem biznesa projektiem. Daudz vēl iespēju, kur pēc Krājbankas parauga "investēt". :D

Atbildēt

vecais zabaciņš

10.02.2012. 16:02

Pat gribās, lai nekustamo īpašumu tirgus sarūk par tiem 20 un vairāk procentiem... Savādāk cenas tādās debesīs,ka vienkāršs cilvēks vai ģimene, iegādāties dzīvokli Rīgā nevar atļauties... Arī tās uzturēšanās atļaujas pret īpašuma iegādi vajadzētu pārskatīt... Man pašam arī ir vairāki īpašumi, ko izīrēju pieRīgā, un neuztrauc, ka nedaudz mazākvērtīgi tie paliksies... Bet nu Vilni gribās, tik labākā kvalitātē- tieši koncertus, lai mauc dzīvajā utt...

Atbildēt

milda

10.02.2012. 15:34

...Munkevics parādīja, kas ir īstais saimnieks Jūrmalā!

Atbildēt

о как

10.02.2012. 15:20

господа хуторяне юрмальские, одумайтесь !!! Юрмала пусть маленький, но город - там другое мышление необходимо. Не спротивляйтесь денежным рекам в наше кризисное время. Да и время не важно, просто не сопротивляйтесь им!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...