Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valsts Izdevumu Dienests

07.05.2019. 13:46

»

Efektīva kontrole pār tēriņiem >

Kamēr nav atrisināta efektīva kontrole pār to kā tiek tērēti nodokļi, Jūsu piesauktās vajadzības ir kā ar sietu ūdeni nest un caurā mucā liet...


Kā kulaks uz acss!
Kamēr mucai nav ciet caurumi nav jēgas cepties par to kā to piepildīt.

Atbildēt

Nav skaidrs, ar kādu mērķi

07.05.2019. 13:40

šo savārstījumu publicē vienlaikus 'Pietiek' un Latviju okupējušās armijas poļitruka mazdēla vadītais portāls 'Delfi'? Kas un cik par to maksā?

Atbildēt

Efektīva kontrole pār tēriņiem >

07.05.2019. 10:49

»

Ojārs

Vēlos uzslavēt raksta autori - sen neviens par šo tēmu nebija tik argumentēti un sakarīgi izteicies. Žēl tikai, ka viņas priekšlikumi netiks saklausīti un politiskās gribas trūkuma dēļ paliks bez virzības. Turpināsim ar pliku pakaļu sēdēt peļķē un skaļā balsī vaimanāt, ka ceļi brūk, liksim soctīklos...


Kamēr nav atrisināta efektīva kontrole pār to kā tiek tērēti nodokļi, Jūsu piesauktās vajadzības ir kā ar sietu ūdeni nest un caurā mucā liet.
P.S. Nav saprotams kāpēc jāslēpj, nav atšifrēta autores partijas piederība, kuras idejas tiek pārstāvētas. Tas traucē uztvert rakstu.

Atbildēt

Zeze

07.05.2019. 09:58

Nu kā var vērsties pret svojakiem vai pašam pret sevi, pieņemot stingrus likumus. Ts nekad šajā valstī nenotiks. Latvija ir maza perdele, kur viens otru pazīst. Roka roku mazgā. Tad vēl dziļi asinīs sakņotais kalpa gars, bailīgums, neuzņēmība, asariņu tecināšana un grūtās pagātnes pieminēšana. Neizdevusies valsts, kura iekasē nodokļus tikai no mazo algu saņēmējiem, puķu pārdevējiem, ne tur čurātājiem un automašīnu ne tā novietotājiem. Kur pazūd miljoni, tas šo valsteli neinteresē un nekad neinteresēs.

Atbildēt

Ūdensgabals ar nezināmu mērķi...

07.05.2019. 09:44

Nodokļu nemaksāšana nav problēma! Nodokļu nemaksāšana ir glābiņš no valdošo kangaru piekoptā genocīda pret Latvijas iedzīvotājiem!
Beidziet paši zagt, ņemt otkatus, noformēt sev tūkstošus algās par "amatiem uz papīra", likvidējiet radiem, draugiem un partijas biedriem no pirksta izzīstās "darba" vietas - vismaz uz pusi varēs samazināt nodokļus (kuru apjoms pieckārt pārsniedz kādreiz reketieru pieprasīto!) un budžets tik un tā plīsīs no pārpalikuma!

Atbildēt

nu gnu

07.05.2019. 09:08

jebkurā gadijumā labāk nekā tipa teilāni..

Atbildēt

Divkosei

07.05.2019. 06:16

Cosa nostra vadone nu kļuvusi par tautas kalpu un stāsta, ka izvairīšanos no nodokļu nomaksas ir problēma?! Ļuba, ātri Tu aizmirsi savus ne/darbus FPP. Kā ir ar Tevi pašu? Visus savus ienākumus un īpašumus esi deklarējusi?

Atbildēt

Potapovs

06.05.2019. 21:08

Noteikt mērķus iestāties NATO, ES, OECD utt. var tikai kangari, kuri tādejādi slēpj patiesos mērķus, apkalpo svešus mērķu sasniegšanu, vai arī pārvaldē pilnīgi neko nesaprotoši muļķi.
Visas tās struktūras labākajā gadījumā var būt instrumenti savu mērķu sasniegšanai.
Par cik kangari kalpo svešu mērķu apkalpošanai, naivi ir cerēt, ka viņi noteiks un veiks pārvaldi mūsu pašu kā latviešu tautas mērķu sasniegšanai.
Ārzemju kanklakungi ļauj vietējiem kangariem izzagt valsti noteiktos apmēros kā samaksu par savu kalpošanu.
SC ir precīzi tādi paša kangaru banda, kurai lielākā laime ir kalpot ārzemju kaklakungiem (pie tam precīzi tiem pašiem starptautiskajiem mega-oligarhiem), tikai viņi ir daļēji atbīdīti no siles, jo visiem resursu "zagšanai" nepietiek.
Viss pārējais ir teātris bauriem, visi viņi vienkārši spēlē savas lomas noteiktās situācijās. Kad nonāk līdz ārzemju kaklakungu interesēm, tad viņi visi kopā izdara precīzi tik, lai ārzemju kaklakungi būtu apmierināti.

Atbildēt

Ojārs

06.05.2019. 20:26

Vēlos uzslavēt raksta autori - sen neviens par šo tēmu nebija tik argumentēti un sakarīgi izteicies. Žēl tikai, ka viņas priekšlikumi netiks saklausīti un politiskās gribas trūkuma dēļ paliks bez virzības. Turpināsim ar pliku pakaļu sēdēt peļķē un skaļā balsī vaimanāt, ka ceļi brūk, liksim soctīklos foto ar lielceļu un Rīgas ielu bedrēm, atgādināsim, ka autoceļu remontiem uzkrājies cik tur to miljardu parāds, sapņosim par mistisko autoceļu fondu un ceļu nodokli - ja būtu, tad gan... un turpināsim visās nebūšanās vainot visus citus, sākot ar pašmāju čekistiem un komunistiem, turpinot ar Putinu un Krieviju un beidzot ar Eiropas Savienību un aizokeāna sabiedrotajiem, kuri laupījuši mūsu neatkarību un sagrāvušu lielisko banku sistēmu. Ak, mēs daudz cietušie un pārestības piedzīvojušie nabadziņi...

Reakcijas

Atbildēt

Aga

06.05.2019. 19:19

Beidziet ņirgāties valstī nodokļu maksātāji ir mazākumā attiecībā pret nodokļu tērētājiem! Pie tādas attiecības valsts ilgi nepastāvēs!

Atbildēt

Ofšorius neradīja LV

06.05.2019. 18:05

»

lauķis

Bet tieši biedri partijnieki radīja šos ofšorus ar savu likumdošanu


Tie atrodas kā brīvās nodokļu zonas citās valstīs. Cita lieta - LV investīciju piesaistes politika un likumdošana neaizliedz LV investēt no ofšoriem.

Obama savulaik " uzsāka karu" ar ofšoriem Šveicē un citur, sadarbības ietvaros ieguva datus par ASV pilsoņiem, as maksā nod. ofšoros. Tomēr ASV apmānīja visus - beigās neparakstīja līgumus pret ofšoriem.

Protams, ka bagāts slēpjas ofšoros, bet nabagus te VID nolinčo ar teroru un Saeima ar likumiem.

Kāds V. Frīdmans 11 gadus nodzīvoja ASV nemaksājot nodokļus. Viņu pieķēra, un viņš teica- es maksāšu, bet parādiet Konstitūcijā, ka man jāmaksā ienākuma nod! Viņam rādīja kāda K apakšpunkta labojumu, tomēr tas nebija Konstitūcijā. Satrversmē arī nav, ka jāmaksā nodokļi, vien tas, ka visi likuma priekšā vienādi. To var apstrīdēt. Tam vīram iesēja safabricētu citu lietu, jo piekasīties nevarēja - ASV Konstitūcijā apakšpunkta labojumu veica Kongress, kad Starptautiskās rezerves sistēmas sāka drukāt naudu - lai cilvēki maksā ien. nod.

SR izveidoja, lai US dol. sadrukātu pa visu pasauli un pārvaldītu caur US dol. norēķiniem.

Atbildēt

lauķis

06.05.2019. 16:58

»

hihi

un kur tad Ļuba agrāk bija, kad FP algu saņēma ))) baigā gudriniece nu


Biedri partijnieki taisnību sak kad tas viņiem izdevīgi,un ne visu taisnību.

Atbildēt

hihi

06.05.2019. 16:50

un kur tad Ļuba agrāk bija, kad FP algu saņēma ))) baigā gudriniece nu ))

Atbildēt

aina

06.05.2019. 16:42

Vispirms maksāt nodokļus jāsāk maksāt pašiem deputātiem.Biju pie daktera Beķera Valmierā,pus stundu,samaksāju 50 eiro.Čeku neizsniedza.
Aizbraucu mājās,paskatījos internetā,kā tad,ka deputāts...
Katalogs top gadiem...

Atbildēt

Shemam but

06.05.2019. 16:41

Prusaku atkal amata urrrrrraaaaaa

Atbildēt

Monay hole

06.05.2019. 16:28

Mazais generalis tulit pieliks roku visam shemam

Atbildēt

derdz

06.05.2019. 15:23

Ak, Dievs

Atbildēt

06.05.2019. 14:14

Cīņa ar nodokļu nemaksāšanu nav Latvijas, bet ofšoru problēma visā pasaulē. Apstākļos, kad ir iznīcināta ekonomika, valsts slīgst parādos, ņemot jaunus aizdevumus, nodokļu nemaksāšanas problēma šodien ir nokavēta un ir diversiju pret LV ekonomiku sekas.

Šajos traģiskajos apstākļos prasīt nomaksāt visus nodokļus, tos nespējot noslēpt ofšoros mazās rocības dēļ, izklausās pēs atklātas diversijas. Visticamāk, tāds arī Saeimas deputātes politiskais mērķis.

Varu 1990. g. pārņēma VDK un kriminālie grupējumi ar korumpantiem, kurus neaiztiek KNAB, jo tāds politiskais ZZS pasūtījums. Nekas 29. gadu laikā nav mainījies.

Atbildēt

Ugu

06.05.2019. 13:59

»

Un šito raksta

Vaškēvīča labā roka


Right, let’s kill the messenger.

Atbildēt

Un šito raksta

06.05.2019. 13:47

Vaškēvīča labā roka?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...