Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ESMAIJA

04.07.2017. 15:59

Tā visa ir tikai tukša muldēšana, kur neseko darīšana , turklāt, spriežot pēc runas kultūras Lemberga teiktais ir vienkārši noliedzams. Tā nav Lemberga runas maniere! NAV! Un tas ir viltojums caur un cauri, lai atriebtos par lietas izbeigšanu. Domāju, ka tas ir saistīts viss ar Potāpovu AŅU.TAS IR VIŅAS BRŪVĒJUMS. Neticu, ka viņa nebūtu ne reizes tikusies ar Kalnmeieru, lai par šo lietu pārrunātu un tad neko nekonstatēja, ka daļa apsūdzības pierādījumi pazuduši? Tam es neticu!

Atbildēt

Deniss

03.07.2017. 10:40

»

Maurice

Par mistisko viesnīcu Rīdzene jau krietni sen bija rakstīts, ka tur vēl no padomju laikiem saglabājušās noklausīšanās iekārtas...


Cilvēki nedrīkst sarunāties vispār, sazināties drīkst tikai rakstveidē uz vietas, beidzot sazināšanos, rakstīto sadedzina.

Atbildēt

Maurice

03.07.2017. 09:00

»

mitjka

izskatās ,ka sarunu ieraksti ir labas lamatas jaunajam KNAB šefam


Par mistisko viesnīcu Rīdzene jau krietni sen bija rakstīts, ka tur vēl no padomju laikiem saglabājušās noklausīšanās iekārtas.
Tātad, visa šī noklausīto sarunu preparēšana ir viens liels teātris.
Cilvēki, kuri negrib, lai viņu sarunas noklausās, nesarunājas viesnīcā Rīdzene.

Atbildēt

Sorry

03.07.2017. 06:10

»

jāps


Kučinskis gatavo jaunu noziegumu ap 1 miljarda euro izmaksāšanu Škēlem, Kalvītim un citiem , kompensējot elektrības dubuto tarifu elektrostacijām un vēja parkiem tā saucamo OIK.

Atbildēt

mitjka

03.07.2017. 05:37

izskatās ,ka sarunu ieraksti ir labas lamatas jaunajam KNAB šefam.
0 un nesaprotu ja jau vis zināja ka noklausās viņu sarunas tad ko turpināja tur tikties ???
kas tā par mistisku viesnīcu Rīdzene ?
pieejami papildus pakalpojumi ?

Atbildēt

es

02.07.2017. 20:59

Zolitūdes komisija? Citadeles komisija?

Atbildēt

KGB

02.07.2017. 20:51

Kad tiks tiesāts,tas pumpainais Kirova raj.ments,kas neko nezin????? Pareizi Andris šķele teica,jo lielāks krētīns,tiks ievēlēts,jo vieglāk būs manipulēt ar sabiedrību!!! AR KO NODARBOJĀS pumpainais ments,no Drošibas Policijas????

Atbildēt

no sirds

02.07.2017. 20:37

visiem pa vēzim, kas to pelnījuši

Atbildēt

jautājums

02.07.2017. 19:51

Un? Un kas no tā teksta? Jūs būtu Robi ministrēšanas laikā paklausījušies...īpaši pilnmēnesī...
Visticamāk, Bailes pret Sarunām IR - Oligarhi pret sorosistiem.
literatūra pret literatūru...Tā teikt, velnu izdzen ar belcebulu...Bet nu kvalitāte šaubīga no abām pusēm.
Bet par valsti un tautu abām pusēm slaidi uzspļaut -naudas un varas pēc viens otram rīkli pārkodīs.
.

Atbildēt

jautājums par premjerēšanu

02.07.2017. 19:35

Lembergs:

Viņš ta var runāt. A šobrīd opozīcija un arī mēs iebildīsim - es absolūti skaidri iebildīšu. Jo, bļaģ, nu kā - mēs esam valdībā, joptvaimaķ, bet te kaut kādi pipeles ārzemnieki nopelnīs baigo piķi, johaidī. Nu i dirst! Lai Melngailis taisa no vietējiem večiem blici, joptvaijmaķ, vismaz mēs būtu iekšā! A viņš, bļaģ, es viņam palūdzu, lai viņš ar Mediju namu noslēdz reklāmas līgumu - viņš pateica, ka viņam esot jāsaskaņo ar FKTK, bļaģ. Lai viņš iet dirst, pimpis, bļaģ. Saproti? Vot, tā. 
Un Ainār, lai tu saprastu manu tādu... Mēs decembrī vai janvārī - nu, tur pacēlās jautājums par premjerēšanu, tā un tā. Es viņiem teicu - labi, principā varat ar mani rēķināties, bet mēs norunājām, ka šo jautājumu publisko tad, kad mēs par to atsevišķi vienosimies atbilstoši situācijai. Bet nepagāja nedēļa, Brigmanis televīzijā - viņam jautā, a ko jūs liksiet pretī Šķēlem? Viņš saka - Lembergu par premjeru, bļaģ! Saproti? Protams, viņi visi metās man virsū, jo socioloģija ir tāda, kāda tā ir. Un šobrīd, protams, visi sāka bļaut - ZZS līderis Lembergs, ZZS līderis Lembergs. A huj tauta zina - līderis ne līderis. Saproti, a šobrīd šajā situācijā man tas, ka es esmu līderis, nozīmē, ka politika, ko realizē Dombrovskis - tā ir mana politika. A nahuj tad vispār Lembergs vajadzīgs, es jau vispār neatšķiros no Dombrovska, saproti? Tāpēc es ļoti cieti deklarēju ļoti sistemātiski atšķirīgu viedokli un tā ir politika. Saproti, Brigmanis saka kaut ko vienu, es saku kaut ko citu. Tāpēc Diena bija spiesta atzīt - fu, bļaģ, jā, Brigmanis dara kaut ko citu nekā tas Lembergs runā, saproti? Man šī atdalīšanās - man viņa ir jāietur, saproti? Man ir jāietur tā pauze, es nedrīkstu viņu par ātru, pārāk tuvu laist, tā ir apzināta politika. Jo saproti, es nevaru pieļaut, ka mani apzināti saista ar esošās valdības politiku, bļaģ. Tad ir dirsā. 

Atbildēt

jautājums

02.07.2017. 19:31

Tātad Andris sarunās nepiedalās...nu, nu...

Atbildēt

kukū

02.07.2017. 19:06

Izlasot rakstu, man kļuva skaidrs, ka Latvija nav nekāda demokrātiska republika, bet velns zina kas, valsts, kur pie varas ir kriminālnozidznieku un zagļu bandas, kas piesedzas ar skaistiem vārdiem, kaut patiesībā šeit valda noziedznieku grupējumi! Neizdevusies valsts, kas iznīcina savus veidotājus!

Atbildēt

Aivars un 40 advokāti

02.07.2017. 18:42

»

jautājums

Bet nu tie , kas ir izlasījuši-varbūt var pateikt-Šķēle piedalas sarunās vai tikai tiek pieminēts


Gribu, lai Ainārs un Andris šo izlasa, lai visi redz, ka mums nav nekā slēpjama. Tomēr gribu informēt, ka ne es, ne mani 40 un vairāk, ja vajadzēs, advokāti nevērsīsies pret izdevēju Ir ar prasībām par morālo aizskārumu palīgvārdu sakarā, kā arī ne es, ne Ainārs un Dūklavs nevērsīsies prokuratūrā ar iesniegumu, lai tiesiski prokuratūrai būtu pamats iegūt šos Ir rīcībā esošos Rīdzenes ierakstus, lai noteiktu to autentiskumu, uz kuru pamata ir pret ZZS izplatītie aģitlapeles Ir propagandas aizvainojošie materiāli. Es un 40 advokāti aprobeźosimies visā vainot Sorosu un sorosīdus. Un tā ir visai pārdomāta un pieklājīga atbilde.

Atbildēt

jautājums

02.07.2017. 17:56

Bet nu tie , kas ir izlasījuši-varbūt var pateikt-Šķēle piedalas sarunās vai tikai tiek pieminēts?

Atbildēt

jautājums

02.07.2017. 17:54

»

Ēriks Kalnmeijers

Lai runātu par tiem ierakstiem, uz kuru pamata notiek Ir publikācijas, vēlreiz atkārtoju, ka negatavojos iepazīties ar Ir publikācijām, kamēr Generālprokuratūras rīcībā nav šo ierakstu un, kā jau iepriekš minēju, nav veikta šo ierakstu ekspertīze uz autentiskumu. Lai nonāktu pie šiem Ir rīcībā esošiem...


Lai runātu par tiem ierakstiem, uz kuru pamata notiek Ir publikācijas, vēlreiz atkārtoju, ka negatavojos iepazīties ar Ir publikācijām, kamēr Generālprokuratūras rīcībā nav šo ierakstu
-------------------------------------------------------
Nevaru pārmest, jo aci iemetu, bet arī neizlasiju. Nešķita nopietni...

Atbildēt

A. Lembergs

02.07.2017. 17:52

»

Čaklais

interesanti,vai sorosoīdi "pieradinās" sev jauno knabisa šepu ar izdomājumiem,pieņēmumiem,safabricējumiem annas potapovas gaumē


Vot, par šito huiņu, es tikko runāju ar Aināru. Tā lieta par sorosidiem, nekad savā starpā neesam par to runājuši, vot, lai viņš zin, es Augustam to teicu, tas tikai publikai, jā, jā, vot ārējai lietošanai. Es jau, kā zini, mudināju Augustu, vot, ka lai arī iepin, kad vajag izteikties, tos sorosīdus. Andris teica, ka tas jāprasa Kiki, ko viņa par sorosīdiem, vot, domā, bet ar Kalvīti un Saviski par to neesam runājuši, lai mums visiem vienāda tā nostādne, citādi sanāk nesmuki, vot, ir huiņa, es viens izdalos, bet jūs klusējat. Un tad var domāt, jā, ka blefoju.

Atbildēt

ņirga

02.07.2017. 17:51

Kāda parlamentārā izmeklēšana? Kas, ko tur vispār, var, prot un grib izmeklēt? No ielas savākti gadījuma cilvēki? Smuku frizūru īpašnieki? Tukšmuldētāji un balamutes?

Atbildēt

Artuss Daugins

02.07.2017. 17:43

»

Čaklais

interesanti,vai sorosoīdi "pieradinās" sev jauno knabisa šepu ar izdomājumiem,pieņēmumiem,safabricējumiem annas potapovas gaumē


Kas ir "Sorosoīds" un kapec LV menti un ex chekisti vissu kas vinjiem nepatik saista ar sorosu :D

Atbildēt

vlazhs

02.07.2017. 17:40

Nez vai tas ir iistaa Lemberga komentaars. 3-staavu vaardi truukst ticamiibai :)

Atbildēt

Ēriks Kalnmeijers

02.07.2017. 17:39

»

jautājums

Nu tiesiskā valstī žurnālā IR būtu jāatbild tiesas priekšā par avotu autentiskumu, jo...


Lai runātu par tiem ierakstiem, uz kuru pamata notiek Ir publikācijas, vēlreiz atkārtoju, ka negatavojos iepazīties ar Ir publikācijām, kamēr Generālprokuratūras rīcībā nav šo ierakstu un, kā jau iepriekš minēju, nav veikta šo ierakstu ekspertīze uz autentiskumu. Lai nonāktu pie šiem Ir rīcībā esošiem ierakstiem, ir jābūt tiesiskam pamatam. Tā kā mans amats neuzliek man pienākumu lasīt izdevumu Ir, manā rīcībā ir tikai L. Lapsas iesniegums, kā jau minēju, tas ir bez šiem sarunu ierakstiem. Likumā paredzētā kārtībā L. Lapsam tiks sniegta atbilde.

Atbildēt

Čaklais

02.07.2017. 17:21

interesanti,vai sorosoīdi "pieradinās" sev jauno knabisa šepu ar izdomājumiem,pieņēmumiem,safabricējumiem annas potapovas gaumē?

Atbildēt

jautājums

02.07.2017. 17:13

»

Èriks Kalnmeijers

Varu gandrîz vai apzvèrèt, nekad neesmu iepazinies ar śo izplatîto Rîdzenes sarunu materiàliem. Varu tikai runàt par to, kas zinàms prokuratûrai dałà no Rîdzenes sarunàm. Kà zinàms, kriminàlprocess saucamajà "oligarhu lietà" izbeigts, tomèr, kà apgalvo žurnàls Ir, tà rîcîbà atrodas citi Rîdzenes sarunu...


Nu tiesiskā valstī žurnālā IR būtu jāatbild tiesas priekšā par avotu autentiskumu, jo
1) ja sarunas iegūtas tiesiskā ceļā-ar tiesas sancionētu ierakstu, tad kā tās ir nonākušas žurnāla rīcībā? Un ja jau tā iestājas par tiesiskumu, lai nodod , kaut vai publiski LTV Panorāmāģenerālprokuroram-kā pierādījumu krimināllietā. Tad jau pat nozūmēt nevarēs... Bet pašlaik, IR publikācija par pierādījumu tiesā nederēs.
2) ja tiek izmantoti bez tiesas sankcijas iegūti ieraksti (izlūkošanas , piemēram) , vai ieraksti, kas nav fiksēti krimināllietā kā pierādījumi, bet izmantoti šantāžai...tad tas ir krimināls par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.
Šī nu galīgi nav vienkārša lieta no tiesiskajiem un morāles aspektiem.
Pierādījumu falsifikācija, pat ar viscēlākajiem nolūkiem, der tikai troikām, kur pēc revolucionārās pārliecības...

Atbildēt

Èriks Kalnmeijers

02.07.2017. 17:00

»

Aivars un 40 advokāti

Jau dažas nedēļas ar milzu vērienu Latvijā notiek propagandas kampaņa saistībā ar t.s. Šlesera „Rīdzenes" sarunām. To organizējuši un finansējuši savtīgā noziedznieka Džordža Sorosa pakalpiņi Latvijā, lai ietekmētu politisko procesu saistībā ar Saeimas vēlēšanām. Lielākais kliedzējs šai pērkamās žurnālistikas...


Varu gandrîz vai apzvèrèt, nekad neesmu iepazinies ar śo izplatîto Rîdzenes sarunu materiàliem. Varu tikai runàt par to, kas zinàms prokuratûrai dałà no Rîdzenes sarunàm. Kà zinàms, kriminàlprocess saucamajà "oligarhu lietà" izbeigts, tomèr, kà apgalvo žurnàls Ir, tà rîcîbà atrodas citi Rîdzenes sarunu matariàli, ar kuriem neesmu iepazinies. Ja esat pamanîjuśi manas atbildes uz Panoràmas žurnàlistes Krenbergas jautàjumiem, tad tajàs es noràdu, ka vispirms jàiepazîstàs ar Ir rîcîbà esośo Rîdzenes sarunu ierakstu materiàliem un jànosaka to autentiskums, bet nekad neesmu sacîjis, ka to veiks, vai veic Generàlprokuratûra. Lai gan śajà gadîjumà, man zinot par śàdu ierakstu eksistenci, man bûtu pienàkums tos iegût un man nav śkèrśłu, esot amatà, to izdarît, es nekad neesmu apgalvojis, ka to darîśu. Tàpat, vienîgais, kas man ir zinàms, ir Pietiek. com L. Lapsas iesniegums śai sakarà Generàlprokuratûrai. Tomèr es neesmu ar śo iesniegumu iepazinies un nezinu, vai tà saturs man tieśi uzliek par pienàkumu iegût minèto ierakstu materiàlus un sàkt noteikt to nozîmîbu lietas ierosinàśanai. Tà kà iepriekś minèju, ka neesmu iepazinies ar śo sarunu saturu, jo sarunu ieraksti nav pievienoti L. Lapsas iesniegumam, visticamàk L. Lapsam tiks uz iesniegumu attiecîgi atbildèts.

Atbildēt

jautājums

02.07.2017. 16:32

1) Un vēl mani joprojām mulsina laiks...kāpēc tagad? Ne kad Anna/Juta tiesājās par atlaišanu- tika izmantots viss, ko tik varēja, ne pirms vēlēšanām-cik tik nav bijušas no 2007-2011. gada...Kāpēc tagad?
Kāpēc Juta&Jurašs to neizmantoja pret Jariku? Un tur mačs gāja principiāli uz oponenta nokošanu...
2) Kāpēc publisku skandālu neuzcēla, kad no lietas tika izņemtas šis sarunas, jo baigi nu šaubīgi, ka pazuda proķenē...Lietās lapas vairs nenumurē?
3) kur ir oriģinālie audio ieraksti, vai vismaz kopijas, kurām var veikt ekspertīzi, ka nav kompilācija? Ja nav kopiju, tad kāpēc?
Es saprotu, ka KNAB viss pazūd...pie Jutas arī nauda pazuda...Apbrīnojam bardaks! Bet dažiem tomēr bija paradums iet vizītēs ar Melnu mapīti...
Straumem tomēr vajedzētu tikt skaidrībā, pat ja pierādīt vairs nevar-kas bija, kas pazuda, kad pazuda un, kurš bija atbildīgs par glabāšanu...

Atbildēt

jautājums

02.07.2017. 16:18

Ir kādas sarunas publicētas, kur arī Šķēle piedalas, vai tikai tādas, kur Aivars ar Aināru izpaužas?

Atbildēt

Lamata

02.07.2017. 16:03

Visas šīs parlamentārās izmeklēšanas komisijas ir pupu mizas. To locekļiem, Saeimas deputātiem ir nepieciešamība papildināt savus finanšu līdzekļus. Ja par to mēs , nodokļu maksātāji, esam ar mieru maksāt no savas kabatas , neviens no liekas naudiņas neatteiksies.

Atbildēt

Aivars un 40 advokāti

02.07.2017. 15:41

Jau dažas nedēļas ar milzu vērienu Latvijā notiek propagandas kampaņa saistībā ar t.s. Šlesera „Rīdzenes" sarunām. To organizējuši un finansējuši savtīgā noziedznieka Džordža Sorosa pakalpiņi Latvijā, lai ietekmētu politisko procesu saistībā ar Saeimas vēlēšanām. Lielākais kliedzējs šai pērkamās žurnālistikas daudzbalsīgajā korī ir lumpenproletariāta politaģitācijas lapele - žurnāls „Ir".
Šai sakarā - tiem, kam šī tēma interesē, varu informēt par sekojošo:
1) sarunu forma un saturs, cik tas attiecas uz mani, ir apzināti, melīgi sagrozīti, tai skaitā izdaiļoti ar spēcīgiem palīgvārdiem;
2) KNAB un Prokuratūra septiņus gadus meklēja manu dalību Rīgas Tirdzniecības ostā - neatrada, lidsabiedrībā "AirBaltic" - neatrada, jo nav iespējams atrast to, kas nav;
3) mēs esot sastādījuši 2010.gadā jauno valdību ar „Saskaņas" dalību - tikai nezin kāpēc valdību sastādīja ZZS kopā ar "Vienotību".
Vienlaicīgi sarunās, ja tādas ir bijušas, vienīgais, kas norādīts patiesi, ka es Latvijā un ārpus tās pazīstu vairāk kā 1000 cilvēku un esmu ticies ar vairāk kā 10`000. Tai skaitā es pazinu un pazīstu Aināru Šleseru, Solvitu Āboltiņu, Ģirtu Valdi Kristovski, Valdi Zatleru un daudzus, daudzus, daudzus citus. Ja kādam nav slinkums - viņš no tā var izdarīt jebkuru, visplānprātīgāko secinājumu, jebkuru iespējamo fantāzijas lidojumu, kuru es nevaru regulēt un netaisos mēģināt to darīt.
Pēc šīs kampaņas ļoti labi izgaismojas, kuri bija "oligarhu lietas" pasūtītāji un izpildītāji. Politiskais farss „oligarhu lieta" piedzīvoja kaunpilnu fiasko. Ar šo kampaņu tiek mēģināts glābt no negoda un pazemojuma gan "oligarhu lietas" pasūtītājus no partijas „Vienotība", gan izpildītājus - nu jau jaunizceptos politiķus Strīķi, Jurašu u.c. Pasūtītāju vieta ir politikas mēslainē, turpat nokļūs arī izpildītāji - jaunizceptie politiķi.

Aivars Lembergs
 

Atbildēt

lauķis

02.07.2017. 15:13

Krieviem ir lielisks termins , ,, krugovaja poruka,, tas par to tiesāšanas neiespējamību , un ir termins ,,lohatrons,, , tas par to izmeklēšanu.

Atbildēt

da nu

02.07.2017. 14:36

Izcili! Nepateikt neko un pareklamēt savu neizpirkto grāmatu.

Atbildēt

Paija- par Panteļejevu

02.07.2017. 13:46

Nu, kā tad nav politikā redzēts - Panteļejevs ir atkal zirgā" Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs- teiksiet nav politisks amats?

Atbildēt

un nekas jau arī nemainīsies

02.07.2017. 13:11

bet kā citādi, ja nu vienīgi Dievs dos vēzi.........

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 13:09

Vienkàrśi un geniàli, sastradà, izmeklè, neko neatrod un keras pie jauniem nedarbiem. Îsti Maksa un Morica smieklîgie nedarbi, kas turpinàs joprojàm. Neviens neko nezin, nesapprot un nenojauś pat, kas bûtu daràms, lai izbeigtos śîs blèñas. Bet medijos, TV ekrànos viss izskatàs daudz nopietnàk.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.07.2017. 12:30

Labs. Ļoti vērtīgi bauriem atgādināt pieredzi.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

02.07.2017. 12:20

Arvien vairāk liekas, ka mums atkal ir darīšana ar organizētu kampaņu domājošās tautas uzmanības novēršanai no Lielās Bandas kādas jaunas nelietības (nodokļu izmaiņām, supernelietīgās naudas tērēšanas/sadalīšanas armijai, valsts kraha vispār).Labi ir zināms, ka noziegumu brīvība saglabājās, to var likvidēt tikai sociāli radikālā veidā, un neviens to netaisās likvidēt). Protams, "sarunu" aktualizēšana var būt arī latviešu kārtējā mānija -apsēstība ar kādu šķietami svarīgu domu, ideju. Ja latviešiem patiesi interesētu "sarunas", tad viņi jau sen varēja patriekt savus dārgos varas mēslus uz elli, galvenos neliešus sacērtot gabalos un eksportējot uz Āfriku krokodilu barošanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...