Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tony

03.12.2020. 19:55

My companion is making $77 hourly at the PC . He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10258 by simply telecommuting with program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself...Visit Now... earn75.com

Atbildēt

to Zeze

01.12.2020. 13:19

»

Zeze

Putinam pat mazais pirkstiņš nebija jāpakustina, lai Armēnija saprastu, kur tai jāmeklē īstie sabiedrotie


Lai saprastu, ka tumsonīgie, pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievu lopi jātur pa gabalu, pietiek paskatīties, kāda dzīve ir Abhāzijā, tā saucamā, d-Osetijā, Donbabvē un Lugandonijā.

Atbildēt

Zeze

01.12.2020. 03:29

»

hihihi

Daudzi igauņi krievus sauc par "tiblām". Tāpēc, ka krievu okupanti, 1940.gadā ielīduši Igaunijā, sarunu ar igauņiem sāka sekojoši: "Ti, bļa, atdai časi" (tu, mauka, atdo pulksteni


Lai nu kā nebūtu, bet patiesās emocijas vārdos var izpaust tikai krievu valodā. Latviski tas izklausītos nepārliecinoši, kompleksaini aizturēti, divkosīgi un nodevīgi, kāds arī ir latviešu raksturs pēc būtības. Tieši šī iemesla dēļ mani krievu lamāšanās nemulsina un neaizskar. Man pašai arī pasprūk pa kādam vārdiņam, ko labi audzinātie un eiropeiski kulturālie latvieši uzdrošinās izrunāt tikai čukstus.

Atbildēt

Zeze

01.12.2020. 03:13

Putinam pat mazais pirkstiņš nebija jāpakustina, lai Armēnija saprastu, kur tai jāmeklē īstie sabiedrotie.

Atbildēt

to tupais

01.12.2020. 00:07

»

Viedais Manels

Raksts pēc vecām metoģičkām. Pēc Francijas Senāta lēmuma par Kalnu Karabahu autoram laiks pārmest kūleni gaisā un pāraut pastalas


Kad pēdējo krievu fašistu cūku no Kaukāza aizvedīs Cargo 200 ledusskapī, dabūsi pavisam jaunas, Ķīnā taisītas lapķjas

Atbildēt

Viedais Manels

01.12.2020. 00:01

Raksts pēc vecām metoģičkām. Pēc Francijas Senāta lēmuma par Kalnu Karabahu autoram laiks pārmest kūleni gaisā un pāraut pastalas.

Atbildēt

kurš tad to nezina

30.11.2020. 21:48

»

Q

No kurienes tādi feiki


No debilības centra, hibrīdpropaganda priekš lumpeņzombijiem.

Atbildēt

Hehe

30.11.2020. 20:12

Kuri tirgoja savas meitas Turcijas vergu tirgos vēl 19 gs, smerdeli kasīkli?

Atbildēt

slimajam

30.11.2020. 17:58

»

es jums nopietni prasu ,kur ir dermokratiskais asv snabis ?

visi latvijas veikali pilni ar Krievijas snabi


Kāds ASV šņabis, ja ir pašu no graudu spirta taisītais, bet ja vajag ko īpaši smalku, ir Finlandija, Smirnoff, vai Absolut.
Latvija, nolemtais civilizācijas atkritum, rakstās ar LIELO burtu.

Atbildēt

Sarkanais mēris

30.11.2020. 17:13

Pat samērā labi pārzinot pasaules tautu vēsturi, nemācēšu nosaukt nevienu, kas tik ļoti uzjautrinātos par savu kapa bedri kā to patreiz dara bidlas un viņu otpriski.

Atbildēt

Fakts

30.11.2020. 17:02

Tikko notikušais labi parādīja, ka arī Armēnijas dalība KDLO un NVS nepalīdzēja....Tu Kasiikli ar sho te pieraadiji ka esi muldonja pilniigs un nulle.Armeenijai neviens neuzbruka.Karabahs nav Armeenija.

Atbildēt

to nelegālis

30.11.2020. 16:51

»

arzemniekiem

Sputnik V vakcina arzemniekiem pa 10 usd ! nu bet Krievijas ienaidnieki,liberasti 5 kolonna sen bija jadeporte fiziska darba veiksanai uz periferiju


Ja krievs grib nopelnīt uz eksportu, lai taisa lapķjas, ko ārzemnieki varētu kā dekoru likt pie sienas, blakus Āfrikas mežoņu suvenīriem, bet arī tās jau laikam ieved no Ķīnas, jo degradētais krievs vairs nespēj veikt pat tik primitīvus darbus.
Beigsies naftas un gāzes eksports, nebūs krievam vairs pat par ko nopirkt lapķjas un tehniskos palmu taukus, būs jāskrien basām kājām un atkal jāēd savi ciltsbrāļi.

Atbildēt

slimajam

30.11.2020. 16:42

»

?

ko ta karinlevit klike ludzas kadu mazuminu Krievijas tranzita saglabat caur mulku zemi,vai tapec ka pardzerusi sajegu no moldavijas un gruzijas viniem


Ko murgo, kādu tranzītu, kad par miljardiem saceltās Krievijas ostas stāv dīkā, jo tur ir sagrauta ekonomika, bet tās vergu pirktspēja pēdējos gados nokritusies divkārt?
Gruzijas un Moldovas vīni, atšķirībā no šņabja, ko Krievijā ražo no Ķīnas ievestā spirta, kas ražots no sūdiem, ir vienkārši izcili.

Atbildēt

arzemniekiem

30.11.2020. 16:29

»

вести с полей

В Приморье медики заявили о задержке ковидных выплат...


Sputnik V vakcina arzemniekiem pa 10 usd ! nu bet Krievijas ienaidnieki,liberasti 5 kolonna sen bija jadeporte fiziska darba veiksanai uz periferiju.

Atbildēt

?

30.11.2020. 16:26

»

Pirātu partija

Kur būs nākošais konflikts un no kurienes rašistus palūgs izvākties? Noteikti tā būs Moldova. Atņems krieviem Piedņestru un iespējams vēl blakus teritorijas. Krievija dabūs sankcijas, viss kā parasti...


ko ta karinlevit klike ludzas kadu mazuminu Krievijas tranzita saglabat caur mulku zemi,vai tapec ka pardzerusi sajegu no moldavijas un gruzijas viniem ?

Atbildēt

вести с полей

30.11.2020. 15:48

»

Q

No kurienes tādi feiki


Ieguglē jebkuru no virsrakstiem!

Atbildēt

вести с полей

30.11.2020. 15:45

»

lidojums sapni un isteniba,palasi ANO statistiku !

Krievija lielaka graudaugu razotaj un exsportetaj valsts pasaule


В Приморье медики заявили о задержке ковидных выплат
В регионах – дефицит антибиотиков и других жизненно необходимых препаратов
Три четверти россиян не имеют запаса средств на случай увольнения
В России зафикисрован рост цен на отдельные продукты до 66,7%
Как в России «лечат» от короновируса
Путин подписал закон о ДЕПОРТАЦИИ огромного кол-ва Россиян в 2020 году!
Кудрин предрек россиянам бедность
А судьи кто? Как советские палачи оказались среди обвинителей в ходе Нюрнбергского трибунала

Atbildēt

Pirātu partija

30.11.2020. 15:35

Kur būs nākošais konflikts un no kurienes rašistus palūgs izvākties? Noteikti tā būs Moldova. Atņems krieviem Piedņestru un iespējams vēl blakus teritorijas. Krievija dabūs sankcijas, viss kā parasti.
Uzreiz pēc tam būs Kazahstāna. Nazarbājevu nošaus bāba ar trīs lodēm. Būs jauni laiki un politikas maiņa. Krievija arī šeit savu ietekmi zaudēs.
Raškas impērija lēnām sāk zaudēt savus satelītus.
P.S. Moldovā, Piedņestrā, pa godu jaunam gadam, gaisā uzies liela raškas ieroču noliktava. ( Līdzīgi bija Rjazaņā 07.10.2020)

Atbildēt

NATO

30.11.2020. 15:28

»

ASV protektorāts Latvija

NATO ir Ziemeļatlantijas drošības organizācija. Un kur atrodas Karabaha, cik tālu tā no Ziemeļatlantijas, lai tai gar Karabahu vispār būtu kāda daļa. Un kur atrodas Ukraina un Krima, un Gruzija, cik tālu tās no Atlantijas ziemeļu daļas


Ir varenākā militāri politiskā organizācija un tai nav jāsaskaņo ar agonējošo Krieviju, kurā pasaules daļā tai būt.
Kad tiks likvidēta ANO, vai arī tajā paliks tikai Krievija, Irāna, Venecuēla un vēl dažas padibenes, NATO būs arī globāla politiski policejiska organizācija, kur "Partnerattiecības mieram" ietvaros pievienosies Ķīna, Indija, Indonēzija, Brazīlija un citas valstis, kas lems 21. gadsimta pasaules likteni.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.11.2020. 15:16

»

nekā

NATO nekur neliksies, jo Soross, Klintoni, Obama, Pelosi un Baidenu ģimenītes pūs Guantanamo cietumā, kur jau ir izbūvēti jaunie korpusi, kur pa kameru durvīm var iebraukt arī ratiņkrēslos, kas būs ģemparķijas ļiģeru pēdējie transporta līdzekļi. NATO grāvēji: Merkele un Makrons arī tiks nolikti rāpus...


NATO ir Ziemeļatlantijas drošības organizācija. Un kur atrodas Karabaha, cik tālu tā no Ziemeļatlantijas, lai tai gar Karabahu vispār būtu kāda daļa. Un kur atrodas Ukraina un Krima, un Gruzija, cik tālu tās no Atlantijas ziemeļu daļas.

Atbildēt

kur vajag tur aizslēdz

30.11.2020. 14:41

»

vai Iraka,Afganistana un Mali ari asv sledz bankas ?

latviesi var prasit tikai svf kreditus un sorosa grantus


Loģiski, visur tiek slēgtas bankas, kas izveidotas Krievijas organizētās noziedzības un FSB apkalpošanai, arī Ķīna apzinīgi ievēro visas sankcijas, ko ASV finanšu ministrija uzlikusi Krievijas banku sektoram.
Sorosa grantus saņem tikai krievmīlošie pederasti.

Atbildēt

vai Iraka,Afganistana un Mali ari asv sledz bankas ?

30.11.2020. 13:31

»

nekā nebūs

Vai latvieši Irākā prasa, lai latviešu valodai tur būtu valsts valodas statuss un lai Irākas skolās mācības notiktu latviski


latviesi var prasit tikai svf kreditus un sorosa grantus !

Atbildēt

nekā

30.11.2020. 12:18

»

Pirātu partija

Kalnu Karabaha no molitārā viedokļa bija diezgan labi nocietināts apgabals. KK abām armijām, kas piedalījās kaujās karavīru un tehnikas skaitā bija vienādas...


NATO nekur neliksies, jo Soross, Klintoni, Obama, Pelosi un Baidenu ģimenītes pūs Guantanamo cietumā, kur jau ir izbūvēti jaunie korpusi, kur pa kameru durvīm var iebraukt arī ratiņkrēslos, kas būs ģemparķijas ļiģeru pēdējie transporta līdzekļi. NATO grāvēji: Merkele un Makrons arī tiks nolikti rāpus.
Pirmkārt armēņi zaudēja, jo nebija motivācijas karot par prieku Putinam.

Atbildēt

to !

30.11.2020. 12:10

»

!

lai sapno majas uz divana par negeru kaju bucosanu,njujorkas meslu cupam un losandzelosas bomzu telsu apmetnem.tas ir tiesi tas kas vajadzigs jauajiem sorosa apstulbinatajiem tiniem Minskas ielas


Kad krievu sadistu un pederastu nācija sprāgs no bada, tā būs gatava bučot kājas gan nēģeriem gan čigāniem, jo palīdzības no vienmēr sirsnīgiem un labsirdīgiem amerikāņiem, vairs nebūs.
Nēģeriem kājas bučo tikai ASV demonokrātu partijas pederasti, kuri jau 100 gadus kalpojuši kremlim.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.11.2020. 11:26

»

Pirātu partija

Kalnu Karabaha no molitārā viedokļa bija diezgan labi nocietināts apgabals. KK abām armijām, kas piedalījās kaujās karavīru un tehnikas skaitā bija vienādas...


No kara lietām tu pilnīgi neko nejēdz. Esi tīņa līmenī, kurš par karu zina tikai no filmām un datoru spēlēm. Kā teica nelaiķis Suvorovs- karo nevis ar skaitu, bet ar māku. Armēnijā jau trešajā dienā katastrofāli nepildījās visi iepriekš izstrādātie mobilizācijas plāni. Armēņiem bija sagatavoti ierakumi un nocietināti aizsardzības rajoni, bet nebija karavīru, ko tur likt iekšā. Pirmajās trīs dienās esot bijis ap 1500 tā saucamo dezertieru, kuri neieradās pēc mobilizācijas pavēlēm. Tāpēc trešajā dienā Pašanjans izsludināja brīvprātīgo pieteikšanos. Cik brīvprātīgie pieteicās, tik armēņi haotiski un neorganizēti nosūtīja uz fronti. Karoja neorganizētas brīvprātīgo vienības. Azerbaidžānas armija bija daudz organizētāka un motivētāka. Moderniem ieročiem tad ir jēga, ja ir, kas māk tos pareizi izmantot.

Atbildēt

latviešu smirdošajam atkritumam

30.11.2020. 11:18

»

krievu mēslam

Horvātija, Bosnija, Melnkalne, Maķedonija un Albānija iestājās NATO, kur tad jūs, pakaļās drāztie civilizācijas atkritumi, bijāt...


Tu smirdi jau labu laiku, bet vēl neesi sapratis, ka NATO nav domāta esošo starpvalstu konfliktu risināšanai. NATO uzņem tās valstis, kurām nav konfliktu. Gruzijai vispirms jāatrisina savas iekšējās un ārējās problēmas un tikai pēc tam viņa var mēģināt stāties NATO. Un Ukrainai tāpat. Uzsāk pilsoņu karu un vēl karu ar Krieviju un tad stāsies NATO, lai tagad ar NATO palīdzību atrisinātu savas problēmas. Baigie viltnieki atradušies. Pa dirsu tādiem viltniekiem. Un ir skaidri jāzin, vai mērķis ir vispār sasniedzams. Gribēt jau var viskautko, bet Ukrainu nekad neuzņems ES un NATO. Tas bija zināms jau sen, vēl pirms tur sākās maidana nemieri.

Atbildēt

Pirātu partija

30.11.2020. 11:17

Kalnu Karabaha no molitārā viedokļa bija diezgan labi nocietināts apgabals. KK abām armijām, kas piedalījās kaujās karavīru un tehnikas skaitā bija vienādas.
Atšķirība tāda, ka Armēnija izmantoja moderno raškas tehniku bet cccp laika taktiku, Azerbaidžāna mainīja taktiku un izmantoja dronus.
Armēnijas armija ir raškas armija miniatūrā.
Padodoties pašiņjans izglāba dzīvību 20. tūkstošiem Armēņu grupējuma karavīriem, kuri nokļuva taktiskā ielenkumā, un varēja tikt iznīcināti.
puķina miratvorci kontrolē tikai Lačinska koridoru, kur vīņi ir kā maisā, un viegli iznīcināmi.
P.S. Kā jau rakstīju kara otrā sērija 2021.gada jūlijā. Krievus izsitīs no KK un to atgūs pilnība. Armēnijā krievu bāzes nebūs, nāksies aizvākties.
P.S.2 Arī mūsējiem militāristiem vajadzētu mācīties no Armēņu kļūdām, mainīt taktiku un bruņojumu, jo nākošā gadā NATO izjuks.

Atbildēt

!

30.11.2020. 10:49

»

patiesībā

100 miljoniem krievu sub-human ASV ir nekad nesasniedzams sapnis


lai sapno majas uz divana par negeru kaju bucosanu,njujorkas meslu cupam un losandzelosas bomzu telsu apmetnem.tas ir tiesi tas kas vajadzigs jauajiem sorosa apstulbinatajiem tiniem Minskas ielas.

Atbildēt

krievu mēslam

30.11.2020. 10:44

»

NATO nevienu nesargā

Idiotus vulgaris Kasīklis raksta: "Gruzijai un Azerbaidžānai ir vairāk jāpiedomā par savas armijas attīstību, kā arī – dalību NATO...


Horvātija, Bosnija, Melnkalne, Maķedonija un Albānija iestājās NATO, kur tad jūs, pakaļās drāztie civilizācijas atkritumi, bijāt?
Krievi fašistiskie izdzimteņi atļāvās iebrukt Gruzijā tāpēc, ka Putina nopirktie pi-dari: Šrēders un Širaks, Buharestes samitā atteica Gruzijai un Ukrainai uzsākt sarunas par pievienošanos NATO

Atbildēt

to ?

30.11.2020. 10:35

»

?

ka bus ar latviesu algotniem Iraka,Afganistana un Mali


Kad latviešu "algotņi", kopā ar koalīciju, atgriezīsies mājās no Afganistānas, krievu sadisti un pederasti no Centrālāzijas un pēc tam arī no Kaukāza, Tatarstānas un Baškartostānas brauks mājās Cargo 200 ledusskapjos.

Atbildēt

patiesībā

30.11.2020. 10:30

»

asv ir miskaste,Alex Breznevs atgriezas !

https://www.youtube.com/watch?v hVIBAopWYeU


100 miljoniem krievu sub-human ASV ir nekad nesasniedzams sapnis.

Atbildēt

vini tacu kalpo anglosaksiem anglu valoda !

30.11.2020. 08:47

»

nekā nebūs

Vai latvieši Irākā prasa, lai latviešu valodai tur būtu valsts valodas statuss un lai Irākas skolās mācības notiktu latviski


cereja uz laupijuma kadu naftas torni,magonu plantaciju un Afrikas brijantu saujinu,bet neka,sanema dzimtene bezdarbu,covid-19,izpostitu tautsaimniecibas infrastrukturu,zaudetu tranzitu,slegtas bankas,izpostitu izglitibas un veselibas nozari.

Atbildēt

baidens ar salauztu kaju asv

30.11.2020. 08:41

»

NATO nevienu nesargā

Idiotus vulgaris Kasīklis raksta: "Gruzijai un Azerbaidžānai ir vairāk jāpiedomā par savas armijas attīstību, kā arī – dalību NATO...


strategiskie partneri ievies korekcijas,baidens spelejoties ar suni salauz kaju,bet psaki ja tiks par preses sekretari baltaja nama atkal sutis uz Baltkrievijas krastiem asv kara floti dermokratijas stiprinasanai.

Atbildēt

Raivis un viņa mūža mīlestība - Vladimirs P.

30.11.2020. 03:59

Raivis Dzintars, slepus ieejot katrā sieviešu vai dzimumneitrālajā tualetē, izvelk no pavēderes rūpīgi nēsātu Vladmira Vladimiroviča Putina plakātu un kvēli skūpsta viņa suņveidīgo purnu.....

Atbildēt

NATO nevienu nesargā

30.11.2020. 02:39

Idiotus vulgaris Kasīklis raksta: "Gruzijai un Azerbaidžānai ir vairāk jāpiedomā par savas armijas attīstību, kā arī – dalību NATO."
Tieši tiekšanās uz NATO un rietumiem Gruziju noveda pie zaudējuma Krievijai trīs dienu karā. Tas pats tikko bija ar Armēniju. Šis karš viņu vadoņu tieksmes rietumu virzienā un uz NATO stipri atvēsināja. Azerbaidžānas prezidents nav sorosīds un kā rāda notikumi ir pietiekoši gudrs un neviens vārds par stāšanos NATO no viņa mutes nekad nav izskanējis. Viņš atšķirībā no propagandista Kasīkļa saprot, ka NATO nevienu nesargā. NATO ir ASV politisks instruments, kuru tā izmanto savu mērķu sasniegšanai.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.11.2020. 02:28

Kasīkli, tu esi pataloģisks idiots vai arī tīšs provokators - starpnacionālā naida kurinātājs. Neviens Armēniju neuzmeta, bet viņa zaudēja karu tikai dēļ savas sorosīdu valdības un sava prezidenta netālredzīgās politikas. Pirmkārt, Armēnija pati līdz šim nav atzinusi Kalnu Karabahas neatkarību, nav uztaisījusi tur referendumu, nav to pievienojusi savai teritorijai un par savas valsts teritoriju pat paši armēņi to neuzskata. Otrkārt, valsts nebija gatava karam. Viņu mobilizācijas plāni izrādījās nekam nederīgi. Neviens precīzi nezin, bet runāja, ka jau pirmajās dienās viņiem esot bijuši ap 1500 dezertieri. Rādīja armēņu karavīra interviju. Viņš karā nav gribējis iet. Pie viņa uz mājām atbraukusi policija un teikusi, ka jāiet armijā. Ja neies, tad viņu tūlīt kā dezertieri vedīs uz cietumu. Viņš piekritis iet armijā, jo nav bijis citas izejas. Viņu aizveduši uz Karabahu. Viņš šo zemi neuzskata par savu un tāpēc karot nav gribējis un pie pirmās izdevības padevies gūstā. Un tādu tur bija tūkstoši. Starp citu, Latvijā būtu tāpat. Rezervisti ir vispirms jāapmāca, nevis ar varu jāsadzen armijā noteikta vecuma cilvēkus, kas nekad nav dienējuši un negrib karot.

Atbildēt

nekā nebūs

30.11.2020. 00:10

»

?

ka bus ar latviesu algotniem Iraka,Afganistana un Mali


Vai latvieši Irākā prasa, lai latviešu valodai tur būtu valsts valodas statuss un lai Irākas skolās mācības notiktu latviski?
Vai latvieši Afganistānas un Mali valsts un pašvaldību iestādēs pieprasa, lai viņus (latviešus) apkalpo latviešu valodā?

Atbildēt

Teds

29.11.2020. 23:08

»

?

ka bus ar latviesu algotniem Iraka,Afganistana un Mali


To pajautā komandieriem vai mosāda izlūkdienestiem, kas piegādāja melīgu infu.

Atbildēt

Teds

29.11.2020. 23:02

»

Es

Pēc neizdevušās valsts Krievijas sabrukuma arī Latvijas krievi kļūs lojāli valstij, jo tos vairs neviens no ārpuses nekūdīs


Latvijas krievi vienmēr ir bijuši lojāli Latvijai, bet viņu šeit nav vairāk par 5%. Civilokupantiem un militārajiem okupantiem gan būs jādodas prom.

Atbildēt

?

29.11.2020. 22:57

»

Teds

Tieši tā


ka bus ar latviesu algotniem Iraka,Afganistana un Mali ?

Atbildēt

pp

29.11.2020. 22:28

Pareizi ir teikt nevis ´´ uzmetīs´´, bet ´´pārmetīs´´

Atbildēt

Fakts

29.11.2020. 21:33

Ir jaamaacaas sveshvalodas,tad var uzzinaat kas notiek Pasaulee.Pastalvalodaa tikai meliiga propaganda.

Atbildēt

deģenerātam

29.11.2020. 21:16

»

asv sagaida badu

mlsputniknewslv.com/opinion/20201129/14763001/Pateicibas-diena-kluvusi-par-izsalkuso-dienu-pasaules-lielvalstij-draud-bads.ht


ASV nēģeris, kurš jau trešā paaudzē nevienu dienu nav strādājis, katru dienu pārstrādā sūdos tādu daudzumu pārtikas, par kādu Krievijas beztiesīgo lopiņu ģimenīte neuzdrīkstas pat sapņot.
Krievam būt ASV nēģerim būtu neizsakāma laime.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....