Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

oho!

11.02.2020. 21:11

»

Adata

Fūrmanis ir dzērājs kopš studiju gadiem,kā nav kauna tēlot svēto. Brīnums ko Veidemane tā sarosījusies šo intervēt, kādu laiku atpakaļ neieredzēja ne acu galā. Ar milzīgu kredītu apkrāvies,gatavs savu māti un tēvu pārdot


Šāds viedoklis kādu brīdi nebija dzirdēts. Veidemane par naudu darīs da jebko. Atceros cik siekalaini, asaraini, vaimanpilni viņa savulaik inervēja baltotēvu Šicu un vēl n- tos intrigantus. Nekā no neatkarīga žurnālista šai vecā izstaipītā spilvendrānā tērptā notetovētā plāceņmātē nav.

Atbildēt

bēdīgi

11.02.2020. 11:50

Mana nabaga latviešu tauta... pat nejēdz parakstīties par šitās Saeimas atlaišanas ierosināšanu.

Atbildēt

Garāmejot

11.02.2020. 09:09

»

pacientam

".....bet ja kas pacientam notiks,atbildēs ārsts


Nū, ir jau arī varai nepietuvināti mediķi, par piemēru medmāsas. Tām gan ir visas iespējas izpatikt un uzkalpoties.

Atbildēt

med

10.02.2020. 17:58

»

pacientam

".....bet ja kas pacientam notiks,atbildēs ārsts


Es 4 reizes izsaukts uz Veselības inspekciju, vienu reizi sodīts ar 10 latiem . Kavēta darba diena , brauciens uz Rīgu 1,5 stundas vienā virzienā . .

Atbildēt

Adata

09.02.2020. 16:48

»

Tiesnese

Fūrmanis Apīņa dibenlaiIs. Neņemiet par pilnu


Fūrmanis ir dzērājs kopš studiju gadiem,kā nav kauna tēlot svēto. Brīnums ko Veidemane tā sarosījusies šo intervēt, kādu laiku atpakaļ neieredzēja ne acu galā. Ar milzīgu kredītu apkrāvies,gatavs savu māti un tēvu pārdot.

Atbildēt

Di***

09.02.2020. 16:41

Ja pirms tam sakrusto pirkstus, tad rupjība neskaitās.

Atbildēt

Caurbira

09.02.2020. 13:11

... gan jau Ērglis arī ielanēs te savā lidojumā un tad būs redzams, kam vajag te tādu biedrību, kam danco ministre un kuri ir tie labuma guvēji... arī no tiem miljonu miljoniem, kas tik birst pār medicīnu te

Atbildēt

nekādi frīdmaņa institūti

09.02.2020. 13:02

»

Secinājums

Frīdmana institūta ietekme jūtama,tikai Viņkele tik un tā tiks uzmesta,nav pareiza tautība.Lielisks piemērs ir VVF,skrēja bučot žīdu Bušu,bet nepalīdzēja,nekļuva par ANO šefeni


čekas padlas nepārmācīs. Cik atceros, čekas veterāne ar iesauku "klukste" skrēja uz Maskavu sabučo Putinu.

Atbildēt

Žulis

09.02.2020. 12:06

Visās valstīs ir pa pilnam tādu viņķeļu un rubesu. Tur viņas kopj lopus, strādā par sētniecēm vai dara citu, sev piemērotu darbu. Un tā nav nekāda traģēdija. Traģēddija ir tad, kad valstī iveidota sistēma, kas ne tikai pieļauj, bet pat īpaši virza šādas viņķeles un rubesas uz augstiem, atbildīgiem amatiem.
Ieceļot āžus par dārzniekiem, velti pēc tam ir vaimanāt, ka dārzs tiek izpostīts. To vajadzētu atcerēties katram, kurš paklausot āžu kompānijas aicinājumam, ik pēc četriem gadiem dodas uz viņu rīkoto urnu talku, lai ar savu klātbūtni visai starptautiskajai sabiedtībai apliecinātu, ka šis "vēlēšanas" ir godīhgas, demokrātiskas, tādas, kas atspoguļo patieso tautas gribu.

Atbildēt

INDRA

09.02.2020. 11:33

Te jau nav vairs ko daudz runāt. Vajag vissiem pacientiem iet ar plakātiem, mēs gribam dzīvot un kvalitatīvi ārstēties bormāla veselības ministra vadībā. Tak jānomet šāda ministre ir nost. Fui Viņķelei.

Atbildēt

Andris.

09.02.2020. 11:28

Man ir bijis tas gods ar pašu Viņķeles kundzi ,,suni" runāt klātienē. Tik rupju sievieti es redzēju pirmo reizi savā mūžā un ceri, ka arī pēdējo. Kauns par tādu veselības neizglītotu ministri un vel rupekli.Lai DIEVS viņu soda!

Atbildēt

Margarita.

09.02.2020. 11:24

Tieši tā,mana ğimenes ārste arī stāstija, ka receptes pa telefonu; kā veikalā maizi izrakstot un kliedzot uz viņu, ja neraksta, staigājot pie speciālistiem pa maksu, ja nedabūnot nosūtijumu un nenesot pat slēdzienus ğimenes ārstam. Bieži piesakoties uz konsultāciju, bet neatnākot un neatsaka vietu, tā rezultātā cits netiek, jo vieta aizņemta; bet pats slimnieks neatnāk, tik rindu aizņem, kyra reziltātā netiek cits, kam tas ir vajadzīgs Jā, tā Viņķele ar koku ir no ministres hāaizdzen. Viņai pašai ir drxt hāiet un pat ātri. Kaut būtu aizgājusi apskatīties kā patiesībā notiek pieņemšanas un kā ir realitātē viss un tad ko spriedusi un lēmusi. Galvu Viņķelei pašai ir jāiet izmeklēt. Mums Valstī tādu ministri nevajag. Pat pacienti Viņķeki becieš un nevēlas šādu ministri Kauna traips ir tā Viņķele un melo kā negudra,Valsts mēroga kauna traips, Igaunijā jau sen par Viņķeli smejas, pat iesauka jau tur viņai ir iedota. Demisionēt viņai ir laiks. Jo drīz paši pacienti ar koku pie viņas ies un ja viņa pati nepratīsies demidsionēt, pacienti lūgs to izdarīt Eiroparlanentam Briselē. Mums tādu neizglītotu ministri Valstī nevajag.

Atbildēt

tā viš i

09.02.2020. 11:02

kuce valda pār suni...

Atbildēt

Aizenštoks

09.02.2020. 10:57

»

Tiesnese

Fūrmanis Apīņa dibenlaiIs. Neņemiet par pilnu


Kauns par Apniņa, viņa naudasdevēju un pērkamo puišu aktivitātēm. Apinis pats nolaidis Ārstu biedrību līdz kliņķim un bija ar prieku pārdevies jebkuram, kas vēlējās "viņa viedokli".

Atbildēt

Tiesnese

09.02.2020. 10:46

»

Tiesnesis

Ministre gan jau teiks, ka nekā tāda neesot bijis, tāpat kā ar Fūrmani


Fūrmanis Apīņa dibenlaiIs. Neņemiet par pilnu.

Atbildēt

Marija

09.02.2020. 10:41

Nu ko lai dara,ka ministriem daudz kas atļauts.Bezkaunība.Pārāk nesmuki no ministres puses.

Atbildēt

Pacients

09.02.2020. 10:23

Cietīs jau pacienti,jo manuāli pārvadīr vissus medikamentus prassa lielu laiku. Un tās e-receptes vispār ir slikta padarīšana. Pacienti vairs negrib nākt pie ārsta. Zāles pasūta pa telefonu kā Maxima veikalā gaļu vai maizi,ārstiem jālūdzās lai pacients atnāk atrādīties un vel kloedz uz ārstu, ja viņš neraksta pasūtīto recepti pa telefonu. Ārsts tak ārstē un viņam ir pacients jāredz klātienē,jāizvērtē situācija vai zāles nav jānomaina pret citām. Tagad ārstu kabinets ir kā Maximas veikals,lielākā daļa,kolīdz saņem elektronisko recepti pazūd un pie ārsta vairs nenāk,bet ja kas pacientam notiks,atbildēs ārsts. Viņķelei laikam veikala Maxima variants ļoti patīk, ārstiem ir tak telefoniski jāpagarina tik zāles kā pārdevējiem in nav ko tos pacientus redzēt,tie tak paši gudri,zina kā sevi ārstēt

Atbildēt

Daktere

08.02.2020. 23:55

E receptes slikti darbojas, un to jau Aizsilniece grib parādīt, tik treknajai zosij tas neinteresē, vinjai maksā par e medicīnas ieviešanu.
Pasūtīja, jo Aizsilniece cīnās par taisnību. Un piketus rīko, lai aizstāvētu mediķus.
Bet raksta autors gan pajoliņš- 9 klases. Ne vairāk.

Atbildēt

pietieklapsītājs

08.02.2020. 19:50

lapsī lapsī ko tu lapsī..........

Atbildēt

tuka

08.02.2020. 19:15

»

kauns

Aizsilniece taču nupat jau līda paka.., balsojot par Rubesas iecelšanu Stradiņa slimnīcas padomē


Aizilniece saņēma pēc nopelniem,ja ielien paka..,tad nav ko cerēt, ka turpmāk kāds ar viņu rēķināsies

Atbildēt

kauns

08.02.2020. 19:00

Aizsilniece taču nupat jau līda paka.., balsojot par Rubesas iecelšanu Stradiņa slimnīcas padomē!

Atbildēt

pretīga

08.02.2020. 18:21

Uz to bildi ir pretīgi skatīties».......

Atbildēt

Secinājums

08.02.2020. 18:11

»

pacients

Kas kriminālkodeksa ietvaros personīgi atbildēs par valsts budžeta nelietderīgu (aptuveni 13 miljoni EUR) iztērēšanu


Nestreso,elpo mierīgi,partijniekiem jau tā jānes smagā politiskā atbildība,un smagākais sods ir pakratīšana ar lielo pirkstu.

Atbildēt

pacients

08.02.2020. 17:53

Kas kriminālkodeksa ietvaros personīgi atbildēs par valsts budžeta nelietderīgu (aptuveni 13 miljoni EUR) iztērēšanu?

Atbildēt

Secinājums

08.02.2020. 17:28

Frīdmana institūta ietekme jūtama,tikai Viņkele tik un tā tiks uzmesta,nav pareiza tautība.Lielisks piemērs ir VVF,skrēja bučot žīdu Bušu,bet nepalīdzēja,nekļuva par ANO šefeni.

Atbildēt

Q

08.02.2020. 17:23

Nu ko jūs gribiet, ja ieliek stulbu govju meitu par ministri?

Atbildēt

Viņķele visus sūta dirst

08.02.2020. 16:55

Pēdējā laikā domāju, kā viņa zin, kuru nu reize sūtīt.

E- veselībā notrallināti miljoniem €. Kaut kas jau to naudu apguva. Vienalga ir prasība pēc e- eselības ar totālu pacientu uzskaiti un kontroli. Kam gan tas vajadzīgs un turklāt gatavi miljonus maksāt?

Ja tā padomā, tad globālajām farmācijas kompānijām. Mārketingam. Un personu datu noplūdei, jo nosargāt neko nevar, tas zināms un nav apspriežams.

Tad jau labi, ka neieviešam to e - veselību, jo tad sevi atdodam svešām koroprācijām .. apsaimniekot ar ķīmiju mūsu dzīvības.

Globālās medikamentu ražotājas korporācijas realizē savus biznesa plānu, tām patiesi nerūp mūsu veselība! Daudz pacientu mirst no zāļu blaknēm, ko neizprot un nespēj izkontrolēt, to iedarbību, ne ģimenes ārsti, ne speciālisti !

Atbildēt

ADA

08.02.2020. 16:33

Par kā suni ir LIKTA? Kuri izpilda neveiksmīgos IT prijektus?

Atbildēt

Laimis

08.02.2020. 16:32

Aizsilniece gan tik kusla man neliekas kā te aprakstīts. Enerģiska sieviete, un saprot drēbi.

Atbildēt

Tiesnesis

08.02.2020. 16:30

Ministre gan jau teiks, ka nekā tāda neesot bijis, tāpat kā ar Fūrmani

Atbildēt

kas nevar

08.02.2020. 16:15

neder darbam......................

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...