Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

oho!

11.02.2020. 22:11

»

Adata

Fūrmanis ir dzērājs kopš studiju gadiem,kā nav kauna tēlot svēto. Brīnums ko Veidemane tā sarosījusies šo intervēt, kādu laiku atpakaļ neieredzēja ne acu galā. Ar milzīgu kredītu apkrāvies,gatavs savu māti un tēvu pārdot


Šāds viedoklis kādu brīdi nebija dzirdēts. Veidemane par naudu darīs da jebko. Atceros cik siekalaini, asaraini, vaimanpilni viņa savulaik inervēja baltotēvu Šicu un vēl n- tos intrigantus. Nekā no neatkarīga žurnālista šai vecā izstaipītā spilvendrānā tērptā notetovētā plāceņmātē nav.

Atbildēt

bēdīgi

11.02.2020. 12:50

Mana nabaga latviešu tauta... pat nejēdz parakstīties par šitās Saeimas atlaišanas ierosināšanu.

Atbildēt

Garāmejot

11.02.2020. 10:09

»

pacientam

".....bet ja kas pacientam notiks,atbildēs ārsts


Nū, ir jau arī varai nepietuvināti mediķi, par piemēru medmāsas. Tām gan ir visas iespējas izpatikt un uzkalpoties.

Atbildēt

med

10.02.2020. 18:58

»

pacientam

".....bet ja kas pacientam notiks,atbildēs ārsts


Es 4 reizes izsaukts uz Veselības inspekciju, vienu reizi sodīts ar 10 latiem . Kavēta darba diena , brauciens uz Rīgu 1,5 stundas vienā virzienā . .

Atbildēt

Adata

09.02.2020. 17:48

»

Tiesnese

Fūrmanis Apīņa dibenlaiIs. Neņemiet par pilnu


Fūrmanis ir dzērājs kopš studiju gadiem,kā nav kauna tēlot svēto. Brīnums ko Veidemane tā sarosījusies šo intervēt, kādu laiku atpakaļ neieredzēja ne acu galā. Ar milzīgu kredītu apkrāvies,gatavs savu māti un tēvu pārdot.

Atbildēt

Di***

09.02.2020. 17:41

Ja pirms tam sakrusto pirkstus, tad rupjība neskaitās.

Atbildēt

Caurbira

09.02.2020. 14:11

... gan jau Ērglis arī ielanēs te savā lidojumā un tad būs redzams, kam vajag te tādu biedrību, kam danco ministre un kuri ir tie labuma guvēji... arī no tiem miljonu miljoniem, kas tik birst pār medicīnu te

Atbildēt

nekādi frīdmaņa institūti

09.02.2020. 14:02

»

Secinājums

Frīdmana institūta ietekme jūtama,tikai Viņkele tik un tā tiks uzmesta,nav pareiza tautība.Lielisks piemērs ir VVF,skrēja bučot žīdu Bušu,bet nepalīdzēja,nekļuva par ANO šefeni


čekas padlas nepārmācīs. Cik atceros, čekas veterāne ar iesauku "klukste" skrēja uz Maskavu sabučo Putinu.

Atbildēt

Žulis

09.02.2020. 13:06

Visās valstīs ir pa pilnam tādu viņķeļu un rubesu. Tur viņas kopj lopus, strādā par sētniecēm vai dara citu, sev piemērotu darbu. Un tā nav nekāda traģēdija. Traģēddija ir tad, kad valstī iveidota sistēma, kas ne tikai pieļauj, bet pat īpaši virza šādas viņķeles un rubesas uz augstiem, atbildīgiem amatiem.
Ieceļot āžus par dārzniekiem, velti pēc tam ir vaimanāt, ka dārzs tiek izpostīts. To vajadzētu atcerēties katram, kurš paklausot āžu kompānijas aicinājumam, ik pēc četriem gadiem dodas uz viņu rīkoto urnu talku, lai ar savu klātbūtni visai starptautiskajai sabiedtībai apliecinātu, ka šis "vēlēšanas" ir godīhgas, demokrātiskas, tādas, kas atspoguļo patieso tautas gribu.

Atbildēt

INDRA

09.02.2020. 12:33

Te jau nav vairs ko daudz runāt. Vajag vissiem pacientiem iet ar plakātiem, mēs gribam dzīvot un kvalitatīvi ārstēties bormāla veselības ministra vadībā. Tak jānomet šāda ministre ir nost. Fui Viņķelei.

Atbildēt

Andris.

09.02.2020. 12:28

Man ir bijis tas gods ar pašu Viņķeles kundzi ,,suni" runāt klātienē. Tik rupju sievieti es redzēju pirmo reizi savā mūžā un ceri, ka arī pēdējo. Kauns par tādu veselības neizglītotu ministri un vel rupekli.Lai DIEVS viņu soda!

Atbildēt

Margarita.

09.02.2020. 12:24

Tieši tā,mana ğimenes ārste arī stāstija, ka receptes pa telefonu; kā veikalā maizi izrakstot un kliedzot uz viņu, ja neraksta, staigājot pie speciālistiem pa maksu, ja nedabūnot nosūtijumu un nenesot pat slēdzienus ğimenes ārstam. Bieži piesakoties uz konsultāciju, bet neatnākot un neatsaka vietu, tā rezultātā cits netiek, jo vieta aizņemta; bet pats slimnieks neatnāk, tik rindu aizņem, kyra reziltātā netiek cits, kam tas ir vajadzīgs Jā, tā Viņķele ar koku ir no ministres hāaizdzen. Viņai pašai ir drxt hāiet un pat ātri. Kaut būtu aizgājusi apskatīties kā patiesībā notiek pieņemšanas un kā ir realitātē viss un tad ko spriedusi un lēmusi. Galvu Viņķelei pašai ir jāiet izmeklēt. Mums Valstī tādu ministri nevajag. Pat pacienti Viņķeki becieš un nevēlas šādu ministri Kauna traips ir tā Viņķele un melo kā negudra,Valsts mēroga kauna traips, Igaunijā jau sen par Viņķeli smejas, pat iesauka jau tur viņai ir iedota. Demisionēt viņai ir laiks. Jo drīz paši pacienti ar koku pie viņas ies un ja viņa pati nepratīsies demidsionēt, pacienti lūgs to izdarīt Eiroparlanentam Briselē. Mums tādu neizglītotu ministri Valstī nevajag.

Atbildēt

tā viš i

09.02.2020. 12:02

kuce valda pār suni...

Atbildēt

Aizenštoks

09.02.2020. 11:57

»

Tiesnese

Fūrmanis Apīņa dibenlaiIs. Neņemiet par pilnu


Kauns par Apniņa, viņa naudasdevēju un pērkamo puišu aktivitātēm. Apinis pats nolaidis Ārstu biedrību līdz kliņķim un bija ar prieku pārdevies jebkuram, kas vēlējās "viņa viedokli".

Atbildēt

Tiesnese

09.02.2020. 11:46

»

Tiesnesis

Ministre gan jau teiks, ka nekā tāda neesot bijis, tāpat kā ar Fūrmani


Fūrmanis Apīņa dibenlaiIs. Neņemiet par pilnu.

Atbildēt

Marija

09.02.2020. 11:41

Nu ko lai dara,ka ministriem daudz kas atļauts.Bezkaunība.Pārāk nesmuki no ministres puses.

Atbildēt

Pacients

09.02.2020. 11:23

Cietīs jau pacienti,jo manuāli pārvadīr vissus medikamentus prassa lielu laiku. Un tās e-receptes vispār ir slikta padarīšana. Pacienti vairs negrib nākt pie ārsta. Zāles pasūta pa telefonu kā Maxima veikalā gaļu vai maizi,ārstiem jālūdzās lai pacients atnāk atrādīties un vel kloedz uz ārstu, ja viņš neraksta pasūtīto recepti pa telefonu. Ārsts tak ārstē un viņam ir pacients jāredz klātienē,jāizvērtē situācija vai zāles nav jānomaina pret citām. Tagad ārstu kabinets ir kā Maximas veikals,lielākā daļa,kolīdz saņem elektronisko recepti pazūd un pie ārsta vairs nenāk,bet ja kas pacientam notiks,atbildēs ārsts. Viņķelei laikam veikala Maxima variants ļoti patīk, ārstiem ir tak telefoniski jāpagarina tik zāles kā pārdevējiem in nav ko tos pacientus redzēt,tie tak paši gudri,zina kā sevi ārstēt

Atbildēt

Daktere

09.02.2020. 00:55

E receptes slikti darbojas, un to jau Aizsilniece grib parādīt, tik treknajai zosij tas neinteresē, vinjai maksā par e medicīnas ieviešanu.
Pasūtīja, jo Aizsilniece cīnās par taisnību. Un piketus rīko, lai aizstāvētu mediķus.
Bet raksta autors gan pajoliņš- 9 klases. Ne vairāk.

Atbildēt

pietieklapsītājs

08.02.2020. 20:50

lapsī lapsī ko tu lapsī..........

Atbildēt

tuka

08.02.2020. 20:15

»

kauns

Aizsilniece taču nupat jau līda paka.., balsojot par Rubesas iecelšanu Stradiņa slimnīcas padomē


Aizilniece saņēma pēc nopelniem,ja ielien paka..,tad nav ko cerēt, ka turpmāk kāds ar viņu rēķināsies

Atbildēt

kauns

08.02.2020. 20:00

Aizsilniece taču nupat jau līda paka.., balsojot par Rubesas iecelšanu Stradiņa slimnīcas padomē!

Atbildēt

pretīga

08.02.2020. 19:21

Uz to bildi ir pretīgi skatīties».......

Atbildēt

Secinājums

08.02.2020. 19:11

»

pacients

Kas kriminālkodeksa ietvaros personīgi atbildēs par valsts budžeta nelietderīgu (aptuveni 13 miljoni EUR) iztērēšanu


Nestreso,elpo mierīgi,partijniekiem jau tā jānes smagā politiskā atbildība,un smagākais sods ir pakratīšana ar lielo pirkstu.

Atbildēt

pacients

08.02.2020. 18:53

Kas kriminālkodeksa ietvaros personīgi atbildēs par valsts budžeta nelietderīgu (aptuveni 13 miljoni EUR) iztērēšanu?

Atbildēt

Secinājums

08.02.2020. 18:28

Frīdmana institūta ietekme jūtama,tikai Viņkele tik un tā tiks uzmesta,nav pareiza tautība.Lielisks piemērs ir VVF,skrēja bučot žīdu Bušu,bet nepalīdzēja,nekļuva par ANO šefeni.

Atbildēt

Q

08.02.2020. 18:23

Nu ko jūs gribiet, ja ieliek stulbu govju meitu par ministri?

Atbildēt

Viņķele visus sūta dirst

08.02.2020. 17:55

Pēdējā laikā domāju, kā viņa zin, kuru nu reize sūtīt.

E- veselībā notrallināti miljoniem €. Kaut kas jau to naudu apguva. Vienalga ir prasība pēc e- eselības ar totālu pacientu uzskaiti un kontroli. Kam gan tas vajadzīgs un turklāt gatavi miljonus maksāt?

Ja tā padomā, tad globālajām farmācijas kompānijām. Mārketingam. Un personu datu noplūdei, jo nosargāt neko nevar, tas zināms un nav apspriežams.

Tad jau labi, ka neieviešam to e - veselību, jo tad sevi atdodam svešām koroprācijām .. apsaimniekot ar ķīmiju mūsu dzīvības.

Globālās medikamentu ražotājas korporācijas realizē savus biznesa plānu, tām patiesi nerūp mūsu veselība! Daudz pacientu mirst no zāļu blaknēm, ko neizprot un nespēj izkontrolēt, to iedarbību, ne ģimenes ārsti, ne speciālisti !

Atbildēt

ADA

08.02.2020. 17:33

Par kā suni ir LIKTA? Kuri izpilda neveiksmīgos IT prijektus?

Atbildēt

Laimis

08.02.2020. 17:32

Aizsilniece gan tik kusla man neliekas kā te aprakstīts. Enerģiska sieviete, un saprot drēbi.

Atbildēt

Tiesnesis

08.02.2020. 17:30

Ministre gan jau teiks, ka nekā tāda neesot bijis, tāpat kā ar Fūrmani

Atbildēt

kas nevar

08.02.2020. 17:15

neder darbam......................

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...