Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai atkal vecāki vainīgi?

Pietiek lasītājs
12.08.2020.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

līdz 14

18.08.2020. 11:18

Šādā situācijā atbildība ir vecākiem. Un visās citās situācijās arī.

Atbildēt

autobuss tiešām gudrāks par tevi!

15.08.2020. 09:30

»

Aj

Mamma (vai kas viņa tur ir) staigāja pa parku, ieraudzīja operatoru un sāka lūgt nofilmēt, kā viņa un meita ļoti dīvainā veidā šķērsos ceļu. Esmu pārliecināts, ka arī tu pats katru reizi, kad redzi operatoru uz ielas, lūdz nofilmēt, kā tu ar bērniem visdīvainākajā veidā šķērsosiet ceļu...


Nē, pļēē, operatora palīgs pateica mātei, ka ja viņa nedarīs kā liek, tad parkā sēdošais snaiperis izšķaidīs viņas meitai smadzenes, operators uzstādīja kameru, tad nobļāvās 'SKRIEN' un meitene pārbijusies dragāja pāri ceļam!

Atbildēt

Aj

14.08.2020. 08:10

»

autobuss gudrāks par tevi!

Ja jau "Viņa un viņas māte stāv pretējās ceļa malās", tad vecākiem, protams, ar to nav nekāda sakara...


Mamma (vai kas viņa tur ir) staigāja pa parku, ieraudzīja operatoru un sāka lūgt nofilmēt, kā viņa un meita ļoti dīvainā veidā šķērsos ceļu. Esmu pārliecināts, ka arī tu pats katru reizi, kad redzi operatoru uz ielas, lūdz nofilmēt, kā tu ar bērniem visdīvainākajā veidā šķērsosiet ceļu.

Kā tika konfigurēti radari, kuras radaru sistēmas bija ieslēgtas, kuras radaru sistēmas bija izslēgtas filmēšanas laikā un kā autobuss reaģē uz cilvēku grupām un uz vienu cilvēku ikviens var noteikt ar aci. Tāpat kā apskatot garāmbraucošu mašīnu 100 metru attālumā, ikviens ar aci var noteikt, vai tai ir mehāniskā vai automātiskā kārba. Visi tie, kas nemak ar aci to viso noteikt ir vienkārši stulbi.

Atbildēt

Andris

14.08.2020. 07:54

Nav vēl tā tehnoloģija tik atstrādāta ka 100% gadījumos nostrās un apstāsies. Arī cilvēks 100% gadījumu neapstātos. Bet cilvēks var paspēt pieņemt un izdarīt citu darbību lai novērstu negadījumu. Nevar vēl laist bezpiltniekus vienkārši tāpatās vazāties apkārt kur cilvēki pārvietojas. Vienalga lieli, mazi, gudri vai ne tik.
Pie csdd bija vainīgs tikai auto vadītājs.

Atbildēt

autobuss gudrāks par tevi!

14.08.2020. 05:14

»

Aj

Viņa un viņas māte stāv pretējās ceļa malās. Tu protams ar bērniem arī šķērso ceļu šādi. Vispirms pats, tad viņi atsevišķi...


Ja jau "Viņa un viņas māte stāv pretējās ceļa malās", tad vecākiem, protams, ar to nav nekāda sakara.
Tā kā autobuss ir gudrāks par tevi tas spēj atšķirt cilvēku bariņu, kas pastaigājas tam paralēlē virzienā no cilvēka, kas atrodas uz celiņa, kas šķērsos autobusa maršrutu.

Atbildēt

Aj

13.08.2020. 22:38

»

Pentaklizma

Nomierinies un neapsaukājies. Kur tu rāvi, ka tas ir kaut kāds speciāli sarīkots tests un ka tam nepilngadīgajam bērnam kāds ir licis tur stāvēt un pirms busiņa skriet pāri celiņam...


Viņa un viņas māte stāv pretējās ceļa malās. Tu protams ar bērniem arī šķērso ceļu šādi. Vispirms pats, tad viņi atsevišķi.

Tas viss notiek kadra centrā. Ne no malas. Nav leņķī. Pašā centrā. Baigi paveicas operatoram.

Operators stāvēja un gaidīja, kamēr tieši šajā vietā, kur nav gājēju pārejas, kāda meitene nejauši izskrien uz ceļa. Varēja ilgi gaidīt. Vai atkal paveicies. Ka tiklīdz viņš izņēma kameru, meitene izskrēja.

Nav skaidrs kāpēc autobuss vispār apstājās. Minūti agrāk var redzēt, kā viņš brauc garām vairāku cilvēku ģimenei un neapstājas. Ja būtu zebra, kur meitene stāvēja, tad varētu teikt, ka radars redzēja šo zebru un tāpēc apstājās. Bet zebras nav. Vēl viena veiksme.

Atbildēt

Pentaklizma

13.08.2020. 22:01

»

klizmai

Tiem, kam galvaskauss izgatavots no B7 līmena bruņām, es atkārtoju - nē, tas nebija tā. Tu turpini stumt, jo neesi skatījies video. Tu neesi redzējis, kā tur sieviete vēro meiteni. Tu arī nepamanīji, ka nav gājēju pārejas, un tāpēc meitene fiziski nevarēja zināt, ka autobuss apstāsies. Bet kā redzams...


Nomierinies un neapsaukājies. Kur tu rāvi, ka tas ir kaut kāds speciāli sarīkots tests un ka tam nepilngadīgajam bērnam kāds ir licis tur stāvēt un pirms busiņa skriet pāri celiņam?

Tas busiņš braukā pa Pasta salu, tur vispār nav nekādas gājēju pārejas un cilvēki vazājas kā patīk.

Video nevar redzēt, ko zināja un gaidīja bērns. Tas ko var redzēt, kā bērns apstājās (vertikālā pozā uz pakaļķājām - stāvēja), kad sagaidīja, ka busiņš apstājās - pārskrēja pāri celiņam.

P.S.
Nedirs un nekropļo manu niku, mani šeit ir tikai divi komentāri, ar manu niku.

Atbildēt

Ilgtspēja

13.08.2020. 21:47

Nav īsti saprotams , kādēļ par pašvaldību ( arī valsts iestāžu ) kopus naudu bez naudas devēju ( t.i. nodokļu maksātāju ) aptaujas , vai viņi akceptē šo pirkummu , priekšnieki voluntāri kopā ar tirgotājiem patiesajiem naudas devējiem aiz muguras taisa biznesu ? Privātfirmas šos zaļuma un robotikas brīnumus nepērk ?

Atbildēt

klizmas juristam

13.08.2020. 19:41

»

jurists

Skatījos video. Bērns tiesām stāvēja. Melo tu


tev zemāk kāds jau atbildēja

Atbildēt

jurists

13.08.2020. 19:32

»

Klizmai

Par “bērns stāvēja” tu kludies


Skatījos video. Bērns tiesām stāvēja. Melo tu.

Atbildēt

klizmai

13.08.2020. 19:03

»

iztaisi klizmu un izmazgā acis

Tieši tā arī bija - "Bērns stāvēja, busiņš apstājās un palaida gājēju, sīkā pārskrēja pāri brauktuvei


Tiem, kam galvaskauss izgatavots no B7 līmena bruņām, es atkārtoju - nē, tas nebija tā. Tu turpini stumt, jo neesi skatījies video. Tu neesi redzējis, kā tur sieviete vēro meiteni. Tu arī nepamanīji, ka nav gājēju pārejas, un tāpēc meitene fiziski nevarēja zināt, ka autobuss apstāsies. Bet kā redzams video, viņa to zināja un pat gaidīja, ka autobuss apstāsies. Un viņa to zināja kāpēc? Pareizi - jo viņai to pateica pirms šaušanas sākuma. Verstanden? Bet tev vienalga, tu joprojām atbildot rakstisi kaut kādu caureju par klizmam, mēslu vabole tu.

Atbildēt

iztaisi klizmu un izmazgā acis

13.08.2020. 18:27

»

Klizmai

Par “bērns stāvēja” tu kludies


Tieši tā arī bija - "Bērns stāvēja, busiņš apstājās un palaida gājēju, sīkā pārskrēja pāri brauktuvei"

Atbildēt

cits jautājums

13.08.2020. 18:19

»

jautaajums

Vai tu ļautu savam bērnam piedalīties šādā ekšenā


Tu domā, ka to bērnu tā vienkārši noķēra uz ielas un lika skriet zem autobusa?

Atbildēt

P.

13.08.2020. 17:54

Cilvēki pagalam neapjēdz, ka pat labākajiem autopilotiem vēl aizvien ir 10...100x vairāk incidentu nekā vadītājiem no gaļas un kauliem.

https://blog.piekniewski.info/2020/03/01/av-safety-myths-and-facts-2020-update/ - ja kādu interesē.

Sliktākais ir tas, ka pat ja šīs "iespēju demonstrācijas" autori iesēdīsies drūmajā cietumā, smadzenes jau no tā nepieaugs.

Atbildēt

LLL - SSS

13.08.2020. 17:44

»

sviests


sdīkc sesku sviesc - kā maksā tā kuļas

Atbildēt

Dauka

13.08.2020. 16:53

Parasti visādas bērnu aizsardzības kantori, bāriņtiesas augsti paceltiem karogiem “sargātu” bērnu tiesības, kur nu šie kantori ir?

Atbildēt

sviests

13.08.2020. 16:26

..............

Atbildēt

tāle

13.08.2020. 16:07

Ko nepieskatīts bērns dara CSSD teritorijā? Ja nihilisms un visatļautība... nu tad atbildība nemain;īgi ir vecāku ziņā un un piemērojams atbilstošs pants tieši pret vecākiem

Atbildēt

Pentaklizma

13.08.2020. 13:23

Kur autors rāva, sižetā redzamais ir kaut kāds tests vai demonstrējums? Bērns stāvēja, busiņš apstājās un palaida gājēju, sīkā pārskrēja pāri brauktuvei. Viss.


Ar CSDD pavisam cits stāsts. Ja satiksmes ministram Linkaitim būtu olas, vai vismaz smadzenes - Lukstiņam sen būtu jāmeklē jauns darbs. Jau pēc Konkurences paziņojuma par numura zīmju iepirkuma konkursa organizāciju, kur prasības tika sagatavotas lai izslēgtu jebkādu konkurenci esošajam piegādātājam, un tā rezultātā Latvijas numuru izgatavošana izmaksā 5 un 7 reizes dārgāk kā Lietuvā un Igaunijā. CSDD mēģinājumi skaidroties par īpašām drošības tehnoloģijām LV numuros - ir klaji MELI. LT un EE numuros ir tādas pašas "tehnoloģijas".
Atvainojos, ka ne gluži par raksta tēmu, bet gribējās pateikt.

Atbildēt

Cirvis 88

13.08.2020. 12:41

»

wtf?

Par ko ir runa šajā opusā...


Ar bērnunama bērniem vajag veikt šādus ekspermantus ?

Atbildēt

wtf?

13.08.2020. 11:59

Par ko ir runa šajā opusā?
Jā, visa veida sensori ir jānokalibrē un jānotestē, un vienalga, vai tas attiecas uz signalizāciju, kuru noregulē, lai nereaģē uz saimnieka suni, vai bezpilota autobusu, kuram, gluži otrādi, ir jāspēj noreaģēt ne tikai uz pieaugušājiem, bet arī uz bērniem un suņiem.
Bildē ir vnk iespēju demonstrācija, nevis tests lauka apstākļos (tests ir veikts PIRMS demonstrācijas kameru priekšā).
Vai "pietiek" tiešām nebija nekā prātīgāka, par ko uzrakstīt? Vai vismaz pajautāt kādam mazliet zinošākam tehniskās lietās?
Un nobeigumā - jā, vecāki atbild par bērnu! Mēģiniet atcerēties!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...