Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai atkal vecāki vainīgi?

Pietiek lasītājs
12.08.2020.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

līdz 14

18.08.2020. 11:18

Šādā situācijā atbildība ir vecākiem. Un visās citās situācijās arī.

Atbildēt

autobuss tiešām gudrāks par tevi!

15.08.2020. 09:30

»

Aj

Mamma (vai kas viņa tur ir) staigāja pa parku, ieraudzīja operatoru un sāka lūgt nofilmēt, kā viņa un meita ļoti dīvainā veidā šķērsos ceļu. Esmu pārliecināts, ka arī tu pats katru reizi, kad redzi operatoru uz ielas, lūdz nofilmēt, kā tu ar bērniem visdīvainākajā veidā šķērsosiet ceļu...


Nē, pļēē, operatora palīgs pateica mātei, ka ja viņa nedarīs kā liek, tad parkā sēdošais snaiperis izšķaidīs viņas meitai smadzenes, operators uzstādīja kameru, tad nobļāvās 'SKRIEN' un meitene pārbijusies dragāja pāri ceļam!

Atbildēt

Aj

14.08.2020. 08:10

»

autobuss gudrāks par tevi!

Ja jau "Viņa un viņas māte stāv pretējās ceļa malās", tad vecākiem, protams, ar to nav nekāda sakara...


Mamma (vai kas viņa tur ir) staigāja pa parku, ieraudzīja operatoru un sāka lūgt nofilmēt, kā viņa un meita ļoti dīvainā veidā šķērsos ceļu. Esmu pārliecināts, ka arī tu pats katru reizi, kad redzi operatoru uz ielas, lūdz nofilmēt, kā tu ar bērniem visdīvainākajā veidā šķērsosiet ceļu.

Kā tika konfigurēti radari, kuras radaru sistēmas bija ieslēgtas, kuras radaru sistēmas bija izslēgtas filmēšanas laikā un kā autobuss reaģē uz cilvēku grupām un uz vienu cilvēku ikviens var noteikt ar aci. Tāpat kā apskatot garāmbraucošu mašīnu 100 metru attālumā, ikviens ar aci var noteikt, vai tai ir mehāniskā vai automātiskā kārba. Visi tie, kas nemak ar aci to viso noteikt ir vienkārši stulbi.

Atbildēt

Andris

14.08.2020. 07:54

Nav vēl tā tehnoloģija tik atstrādāta ka 100% gadījumos nostrās un apstāsies. Arī cilvēks 100% gadījumu neapstātos. Bet cilvēks var paspēt pieņemt un izdarīt citu darbību lai novērstu negadījumu. Nevar vēl laist bezpiltniekus vienkārši tāpatās vazāties apkārt kur cilvēki pārvietojas. Vienalga lieli, mazi, gudri vai ne tik.
Pie csdd bija vainīgs tikai auto vadītājs.

Atbildēt

autobuss gudrāks par tevi!

14.08.2020. 05:14

»

Aj

Viņa un viņas māte stāv pretējās ceļa malās. Tu protams ar bērniem arī šķērso ceļu šādi. Vispirms pats, tad viņi atsevišķi...


Ja jau "Viņa un viņas māte stāv pretējās ceļa malās", tad vecākiem, protams, ar to nav nekāda sakara.
Tā kā autobuss ir gudrāks par tevi tas spēj atšķirt cilvēku bariņu, kas pastaigājas tam paralēlē virzienā no cilvēka, kas atrodas uz celiņa, kas šķērsos autobusa maršrutu.

Atbildēt

Aj

13.08.2020. 22:38

»

Pentaklizma

Nomierinies un neapsaukājies. Kur tu rāvi, ka tas ir kaut kāds speciāli sarīkots tests un ka tam nepilngadīgajam bērnam kāds ir licis tur stāvēt un pirms busiņa skriet pāri celiņam...


Viņa un viņas māte stāv pretējās ceļa malās. Tu protams ar bērniem arī šķērso ceļu šādi. Vispirms pats, tad viņi atsevišķi.

Tas viss notiek kadra centrā. Ne no malas. Nav leņķī. Pašā centrā. Baigi paveicas operatoram.

Operators stāvēja un gaidīja, kamēr tieši šajā vietā, kur nav gājēju pārejas, kāda meitene nejauši izskrien uz ceļa. Varēja ilgi gaidīt. Vai atkal paveicies. Ka tiklīdz viņš izņēma kameru, meitene izskrēja.

Nav skaidrs kāpēc autobuss vispār apstājās. Minūti agrāk var redzēt, kā viņš brauc garām vairāku cilvēku ģimenei un neapstājas. Ja būtu zebra, kur meitene stāvēja, tad varētu teikt, ka radars redzēja šo zebru un tāpēc apstājās. Bet zebras nav. Vēl viena veiksme.

Atbildēt

Pentaklizma

13.08.2020. 22:01

»

klizmai

Tiem, kam galvaskauss izgatavots no B7 līmena bruņām, es atkārtoju - nē, tas nebija tā. Tu turpini stumt, jo neesi skatījies video. Tu neesi redzējis, kā tur sieviete vēro meiteni. Tu arī nepamanīji, ka nav gājēju pārejas, un tāpēc meitene fiziski nevarēja zināt, ka autobuss apstāsies. Bet kā redzams...


Nomierinies un neapsaukājies. Kur tu rāvi, ka tas ir kaut kāds speciāli sarīkots tests un ka tam nepilngadīgajam bērnam kāds ir licis tur stāvēt un pirms busiņa skriet pāri celiņam?

Tas busiņš braukā pa Pasta salu, tur vispār nav nekādas gājēju pārejas un cilvēki vazājas kā patīk.

Video nevar redzēt, ko zināja un gaidīja bērns. Tas ko var redzēt, kā bērns apstājās (vertikālā pozā uz pakaļķājām - stāvēja), kad sagaidīja, ka busiņš apstājās - pārskrēja pāri celiņam.

P.S.
Nedirs un nekropļo manu niku, mani šeit ir tikai divi komentāri, ar manu niku.

Atbildēt

Ilgtspēja

13.08.2020. 21:47

Nav īsti saprotams , kādēļ par pašvaldību ( arī valsts iestāžu ) kopus naudu bez naudas devēju ( t.i. nodokļu maksātāju ) aptaujas , vai viņi akceptē šo pirkummu , priekšnieki voluntāri kopā ar tirgotājiem patiesajiem naudas devējiem aiz muguras taisa biznesu ? Privātfirmas šos zaļuma un robotikas brīnumus nepērk ?

Atbildēt

klizmas juristam

13.08.2020. 19:41

»

jurists

Skatījos video. Bērns tiesām stāvēja. Melo tu


tev zemāk kāds jau atbildēja

Atbildēt

jurists

13.08.2020. 19:32

»

Klizmai

Par “bērns stāvēja” tu kludies


Skatījos video. Bērns tiesām stāvēja. Melo tu.

Atbildēt

klizmai

13.08.2020. 19:03

»

iztaisi klizmu un izmazgā acis

Tieši tā arī bija - "Bērns stāvēja, busiņš apstājās un palaida gājēju, sīkā pārskrēja pāri brauktuvei


Tiem, kam galvaskauss izgatavots no B7 līmena bruņām, es atkārtoju - nē, tas nebija tā. Tu turpini stumt, jo neesi skatījies video. Tu neesi redzējis, kā tur sieviete vēro meiteni. Tu arī nepamanīji, ka nav gājēju pārejas, un tāpēc meitene fiziski nevarēja zināt, ka autobuss apstāsies. Bet kā redzams video, viņa to zināja un pat gaidīja, ka autobuss apstāsies. Un viņa to zināja kāpēc? Pareizi - jo viņai to pateica pirms šaušanas sākuma. Verstanden? Bet tev vienalga, tu joprojām atbildot rakstisi kaut kādu caureju par klizmam, mēslu vabole tu.

Atbildēt

iztaisi klizmu un izmazgā acis

13.08.2020. 18:27

»

Klizmai

Par “bērns stāvēja” tu kludies


Tieši tā arī bija - "Bērns stāvēja, busiņš apstājās un palaida gājēju, sīkā pārskrēja pāri brauktuvei"

Atbildēt

cits jautājums

13.08.2020. 18:19

»

jautaajums

Vai tu ļautu savam bērnam piedalīties šādā ekšenā


Tu domā, ka to bērnu tā vienkārši noķēra uz ielas un lika skriet zem autobusa?

Atbildēt

P.

13.08.2020. 17:54

Cilvēki pagalam neapjēdz, ka pat labākajiem autopilotiem vēl aizvien ir 10...100x vairāk incidentu nekā vadītājiem no gaļas un kauliem.

https://blog.piekniewski.info/2020/03/01/av-safety-myths-and-facts-2020-update/ - ja kādu interesē.

Sliktākais ir tas, ka pat ja šīs "iespēju demonstrācijas" autori iesēdīsies drūmajā cietumā, smadzenes jau no tā nepieaugs.

Atbildēt

LLL - SSS

13.08.2020. 17:44

»

sviests


sdīkc sesku sviesc - kā maksā tā kuļas

Atbildēt

Dauka

13.08.2020. 16:53

Parasti visādas bērnu aizsardzības kantori, bāriņtiesas augsti paceltiem karogiem “sargātu” bērnu tiesības, kur nu šie kantori ir?

Atbildēt

sviests

13.08.2020. 16:26

..............

Atbildēt

tāle

13.08.2020. 16:07

Ko nepieskatīts bērns dara CSSD teritorijā? Ja nihilisms un visatļautība... nu tad atbildība nemain;īgi ir vecāku ziņā un un piemērojams atbilstošs pants tieši pret vecākiem

Atbildēt

Pentaklizma

13.08.2020. 13:23

Kur autors rāva, sižetā redzamais ir kaut kāds tests vai demonstrējums? Bērns stāvēja, busiņš apstājās un palaida gājēju, sīkā pārskrēja pāri brauktuvei. Viss.


Ar CSDD pavisam cits stāsts. Ja satiksmes ministram Linkaitim būtu olas, vai vismaz smadzenes - Lukstiņam sen būtu jāmeklē jauns darbs. Jau pēc Konkurences paziņojuma par numura zīmju iepirkuma konkursa organizāciju, kur prasības tika sagatavotas lai izslēgtu jebkādu konkurenci esošajam piegādātājam, un tā rezultātā Latvijas numuru izgatavošana izmaksā 5 un 7 reizes dārgāk kā Lietuvā un Igaunijā. CSDD mēģinājumi skaidroties par īpašām drošības tehnoloģijām LV numuros - ir klaji MELI. LT un EE numuros ir tādas pašas "tehnoloģijas".
Atvainojos, ka ne gluži par raksta tēmu, bet gribējās pateikt.

Atbildēt

Cirvis 88

13.08.2020. 12:41

»

wtf?

Par ko ir runa šajā opusā...


Ar bērnunama bērniem vajag veikt šādus ekspermantus ?

Atbildēt

wtf?

13.08.2020. 11:59

Par ko ir runa šajā opusā?
Jā, visa veida sensori ir jānokalibrē un jānotestē, un vienalga, vai tas attiecas uz signalizāciju, kuru noregulē, lai nereaģē uz saimnieka suni, vai bezpilota autobusu, kuram, gluži otrādi, ir jāspēj noreaģēt ne tikai uz pieaugušājiem, bet arī uz bērniem un suņiem.
Bildē ir vnk iespēju demonstrācija, nevis tests lauka apstākļos (tests ir veikts PIRMS demonstrācijas kameru priekšā).
Vai "pietiek" tiešām nebija nekā prātīgāka, par ko uzrakstīt? Vai vismaz pajautāt kādam mazliet zinošākam tehniskās lietās?
Un nobeigumā - jā, vecāki atbild par bērnu! Mēģiniet atcerēties!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...