Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilga Raščevska

16.01.2021. 09:28

»

Svētais Vazelīns

NBS vēlas pārņemt vakcīnas loģistiku. Tad kam ir domāts tāds surogātuzņēmums kā "Latvijas Pasts...


Šī krīze ļoti labi parāda, kas notiek augstākajā līmenī. Kamēr vienai lielai daļai sabiedrības covids nes bezdarbu, beznaudu, hronisko slimību saasinajumus, saslimšanu, nāvi, mūsu valdošie ir atklājusi sev zelta raktuves un izmanto uz pilnu klapi - dažādas komisijas, centri pētījumi, iepirkumi, pasūtījumi pasiem un pietuvinātajiem. Roku roku mazgā, roka roku silda - es par valdību un covidu. Visi skandāli pieklust, budžets tie izbīdīts, pat ļoti vajdzīgie Satversmess labojumi, liekas, paliek tā ēnā. Aicināj umi - mums vajag šo visu pārdzīvot, lai pēc tam lemtu, kā dzīvot tālāk.Bet talāk ir parādu bedre, jau pieņemtās saistības un izdotie rīkojumi...
Jā, ari par to visu mēs runāsim...Tikai - mēs esam jauni cilvēki politikā, lai pamatotu viedokli, ir nepieciešami nopietni pētījumi, ir jārok valsts pasūtījumos, kur nemaz tik viegli tikt klāt nevar. šobrīd tāpēc runāju par to, kas ir būtiskākais mums, kas strādājam šajos apstākļos, mums arī ir ļoti svarīgi nesaslimt smagi, nepagurt zem šīm maskām, nepieļaut, lai bendē bērnus. Turamies!

Atbildēt

ilga Raščevska

15.01.2021. 18:16

»

ESMAIJA

piebilde. Ne tikai caur degunu un muti vīruss iekļūs organismā, vislabprātāk viņam patīk acu gļotāda... Tatad ar šo vien pateikts, cik bezjēdzīgas ir maskas. Nemaz nerunājot par to kā viņas lieto un vai vispār nabagam ir iespējams tās nopirkt...


https://www.tvnet.lv/6686188/policija-nesaskata-noziedziga-nodarijuma-pazimes-karina-sievas-darbibas-atsavinot-ipasumu-skolas-iela - VIŅAM JAU SEN NAV MORĀLU TIESĪBU

Atbildēt

ilga Raščevska

15.01.2021. 12:39

»

kaķa smiekli

kas ta par autoru trijotni, no kuras partijas? izskat ka merķis nav saņemt atbildes, bet bruģet sev ceļu politikā


Rīcības partija - ne visa, bet tie, kas šajā jautājumā aktīvi darbojamies. Varat uztvert, kā gribat, bet mēs nenācām politikā, lai klusētu un spaidītu vajadzīgās podziņas.

Atbildēt

ilga Raščevska

15.01.2021. 12:35

»

hm

Norvēģijā no vakcīnas Pfizer, kas vakcinēta 25 000 cilvēku, miruši 23 cilvēki. Mirušie visi ap 80 gadu vecumā. Tāpēc norvēģu VM vairs neiesaka vakcinēties veciem cilvēkiem ar šo vakcīnu...


Labi pārzinu situāciju, ka notiek vēlēšanas pansionātos Latvijā, esmu tur strādājusi. Domāju, ka ar vakcinēšanos būs tāpat, tomēr tas ir lielaks risks un lielāka atbildība visām iesaistītajam personām. ANO Vispārējā cilvēktiesību deklarācijas 25. panta 1. punktā ir teikts, katram cilvēka brīvības ietver tiesības kontrolēt savu veselību un organismu.Vienkārši šīs tiesības nedrīkst ļaut pārkāpt.

Atbildēt

ilga Raščevska

15.01.2021. 12:24

»

Jahnis

Ja cienītie ļaudis Ilga Raščevska, Dainis Močs, Jelena Pičoha* ir kodolfiziķi, var līdzvērtīgi diskutēt ar minētās nozares doktoriem, profesoriem. Ja viņi ir ķirurgi, var apspriest invazīvās terapijas nianses ar nozares ķirurgiem. Neatrodu, ka cienītie ļaudis Ilga Raščevska, Dainis Močs, Jelena Pičoha...


Teiksim tā - jebkurš cilvēks var atrast pretrunas mūsu valsts labi apmaksātu speciālistu runās un rīcībā. Katrs, kurš māk lasīt, var izlasīt vajadzīgo informāciju. Katrs, kurs kaut minimāli orientējas interneta resursos, var pārtulkot informāciju no jebkuras valodas. Un katram ir tiesības izteikt savu viedokli. Mēs negājām politikā, lai klusētu par notiekošo. Cienīt vajag ārstus, kas strādā, nevis valdības ruporus.

Atbildēt

Biga

15.01.2021. 11:44

Kāds labums no maskas kura 10 un vairāk reizes saņurcīta netīra izvilkta no kabatas . Nav par ko nopirkt .

Atbildēt

Rīcības partija - noziedznieki

15.01.2021. 11:31

Rīcības partija apvieno nekompetentus, mazizglītotus kriminālus elementus, kuri ir jāarestē un jātiesā par viltus ziņu izplatīšanu.
Būtu vecie 90.tie- zemessargi paņemtu pie dziesmas un tā sapurinātu, ka šie rakstnieķeli mēli norītu un viņiem rokas atņemtos. Ātri un efektīvi. Rīcības partiju var nostatīt līdzās pieminēto laiku rekietieriem, kurus iznīcināja tieši zemessargi un bez valsts finansējuma - vienkārši iemauca ar ķieģeli pa galvu, ja tā vajadzēja efektīvam rezultātam.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

15.01.2021. 01:06

NBS vēlas pārņemt vakcīnas loģistiku. Tad kam ir domāts tāds surogātuzņēmums kā "Latvijas Pasts"?
Protams, to neviens pat neapskata kā variantu, jo visiem ir labi zināms, ka valstij piederošie uzņēmumi ir izbijušo politiķu barotavas un nolemti izzagšanai, bet reālu darbu un mērķu īstenošanai tie nav derīgi.

Vai nepietiek ar to, ka VAMOIC pavasarī pārņēma visus aizsarglīdzekļu iepirkumus? Un rezultātā sapirkās standartiem neatbilstošus pakaļdarinājumus ar viltotiem sertifikātiem.

Atbildēt

kaķa smiekli

14.01.2021. 23:08

»

kaķa smiekli

kas ta par autoru trijotni, no kuras partijas? izskat ka merķis nav saņemt atbildes, bet bruģet sev ceļu politikā


Klau, pajoli, kāpēc zodz manu niku ? Pilnībā atbalstu uzdotos jautājumus un mani interesē, ko šis nepatīkamais cilvēks Dumpis būs samurgojis savā pusmiljonu vērtā pētījumā.

Atbildēt

Tikai normāli

14.01.2021. 22:56

Sāk parādīties patiešām normāli jautājumi un par tēmu. Gaidām atbildes!!!

Atbildēt

ESMAIJA

14.01.2021. 22:42

piebilde. Ne tikai caur degunu un muti vīruss iekļūs organismā, vislabprātāk viņam patīk acu gļotāda... Tatad ar šo vien pateikts, cik bezjēdzīgas ir maskas. Nemaz nerunājot par to kā viņas lieto un vai vispār nabagam ir iespējams tās nopirkt.
Vēl. Par cilvēktiesību ievērošanu - Kariņš jau pagājušā gada martā no tās atteicās, kaut Latvija bija šo konvenciju parakstījusi. Tātad kungs zināja un jau nodrošinājās, bet... aizmirsa atteikties arī no Satversmē noteiktām cilvēktiesībām. Bet viņam jau, acīmredzot Satversmei uzspļaut. VAI TĀDS VAR VADĪT VALDĪBU?

Atbildēt

Traktors

14.01.2021. 22:12

Kas noticis ar plaši izreklamēto pavasarī aplikāciju Apturi Covid-19!?

Vai tā tiešām ir kaut ko apturējusi, vai vismaz aizkavējusi un mazinājusi inficēšanās gadījumu skaitu? Vai tā vispār darbojas? Ir zināmi pozitīvi piemēri? Vai atkal kārtējais butaforijas projekts?

Dumpja kungs, pastāstiet, lūdzu! Noteikti jūs lasāt šos komentārus..

Atbildēt

Jūs no Marsa?

14.01.2021. 22:03

»

VVV

Vispār jau meli. Darba aizsardzības noteikumi aizliedz nepārtraukti šādā vidē atrasties 10 stundas, plus tiek nodrošināti kompensējošie mehānismi...


Kur ta aizliedz? Kādi noteikumi? Mehānims gan ir--- negribi strādāt, lasies!

Atbildēt

Traktors

14.01.2021. 22:02

Projekts noslēdzās 31.12.2020, tika solīts:

"Mēs sagatavosiem uz pierādījumiem balstītus ieteikumus par drošības pasākumiem skolās, slimnīcās, darba vietās un kultūras pasākumos, balstoties uz sistemātisku literatūras pārskatu un eksperimentiem, pielietojot innovatīvas metodes." (pareizrakstība saglabāta - innovācijas;))

Kur ir rezultāts? Kur var iepazīties ar projekta finansējuma izlietojumu? Tie nav privāti līdzekļi, tas nevar būt komercnoslēpums.

Varbūt kāds no klātesošajiem dienestu troļļiem būtu tik zinošs un varētu sniegt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem?

Atbildēt

!

14.01.2021. 21:28

»

VVV

Vispār jau meli. Darba aizsardzības noteikumi aizliedz nepārtraukti šādā vidē atrasties 10 stundas, plus tiek nodrošināti kompensējošie mehānismi...


Nopērc masku ar vārstu, to pašu putekļu, par 2,70 eiro! Tai ir kaut kāda aisardzība nēsātājam, bet medicīniskai nav, ne no kā.

Atbildēt

Redzēsiet,

14.01.2021. 21:26

ka atbilde būs gara un pilna ar vainu noveļošām un neskaidrām atbildēm ne pa tēmu. Latvānijas ierēdņi tanī ir eksperti un izcilnieki 😂

Atbildēt

hm

14.01.2021. 21:13

Norvēģijā no vakcīnas Pfizer, kas vakcinēta 25 000 cilvēku, miruši 23 cilvēki. Mirušie visi ap 80 gadu vecumā. Tāpēc norvēģu VM vairs neiesaka vakcinēties veciem cilvēkiem ar šo vakcīnu.
Laikam jau mūsu valstī vajadzētu izteikt līdzīgu uzaicinājumu un nesastapties ar šādiem nāves gadījumiem.

Atbildēt

497 580 euro un slepena sapulce ar K. Kariņu

14.01.2021. 20:41

Atklāta vēstule sabiedrībai un valdībai no Imunizācijas valsts padomes 1
ZIŅAS Vakar 12:07
  Imunizācijas valsts padome
SASNIEDZ JAUNUS
KLIENTUS JAU ŠODIEN!

Šī gada 13.janvārī Imunizācijas valsts padome (turpmāk: IVP) atsaucas Ministru prezidenta izrādītajai iniciatīvai un aicinājumam piedalīties slēgtā diskusijā ar IVP locekļiem. Tās laikā IVP iecerējusi apliecināt gatavību turpināt sadarbību un nodrošināt savu ekspertīzi, lai atbalstītu Covid-19 vakcinācijas norisi Latvijā.
Vienlaikus, ņemot vērā publiskajā mediju telpā pausto informāciju par IVP atbildību un funkcijām, IVP vēlas atklātā vēstulē sabiedrībai un valdībai skaidrot tās darbības pamatprincipus, atbildību, veicamos uzdevumus un tiesības, noraidot visus publiskajā telpā izskanējušos pārmetumus par Imunizācijas valsts padomes darbību.
Imunizācijas valsts padome (starptautiski: National Immunization Technical Advisory group (NITAG)) ir neatkarīga, zinātniska, konsultatīva padome, kuras sastāvā ir daudzdisciplināri jomas eksperti valstī. Imunizācijas valsts padome (turpmāk: IVP) ir atbildīga par neatkarīgu, uz jaunākajiem pieejamajiem pierādījumiem balstītu, pamatotu padomu sniegšanu atbildīgajām veselības nozares institūcijām jautājumos, kas saistīti ar imunizāciju un vakcīnām.

Latvijā IVP ir veselības ministra izveidota konsultatīva institūcija, kuras galvenais mērķis ir izvērtēt ar vakcināciju un imunizācijas valsts programmu saistītos jautājumus un sniegt priekšlikumus to risināšanai. IVP tika izveidota Latvijā 2013.gadā, bet 2016.gadā tā tika pārveidota pēc Pasaules Veselības organizācijas (turpmāk: PVO) kritērijiem. IVP darbībā tiek stingri ievēroti PVO norādītie darbības principi.
IVP sastāvā ir zinātniskie eksperti, savas jomas profesionāļi, kas brīvprātīgi, bez finansiālā labuma gūšanas ("Pro Bono" princips), sniedz uz zinātnes pamatprincipiem un labas medicīniskās prakses balstītu viedokli un rekomendācijas valsts pārvaldei un atbildīgajām veselības nozares institūcijām, lai tā tālāk varētu īstenot imunizācijas politiku un programmas.
IVP var sniegt praktiskas rekomendācijas, kas saistībā ar jautājumiem par vakcināciju pret Covid- 19 ir saistīti ar zinātnisko pierādījumu izvērtēšanu par devām, indikācijām, kontrindikācijām, citu valstu pieredzes analizēšanu, pierādījumiem par transmisiju, kolektīvo imunitāti, vakcinācijas aptveres analīzi, prioritāri vakcinējamo grupu sadalījumu, ietekmi uz epidemioloģisko situāciju u.tml. jautājumiem, kā arī iepazīstināt ar starptautiski atzītu ekspertu un pētījumu sniegtajām atziņām.


Lai valstī varētu tikt īstenota imunizācijas politika, atbildīgās veselības nozares institūcijas, tostarp Veselības ministrija, var uzdot konkrētus ar vakcināciju vai imunizācijas politiku saistītus jautājumus, uz kuriem IVP sniegs uz zinātniskajām atziņām balstītas rekomendācijas. Šajā procesā IVP ir tiesības pieaicināt valsts pārvaldes pārstāvjus, valdības pārstāvjus, profesionālās asociācijas, akadēmiskos, industrijas, kā arī sabiedrības, t.sk. noteiktu interešu grupu, pārstāvjus.
Šajā kontekstā ir svarīgi saprast, ka padomes lēmumi, kuriem ir rekomendējošs raksturs, tiek pieņemti koleģiāli un balstoties uz pierādījumiem balstītas medicīnas atzinumiem, nevis politiskiem vai ekonomiskiem apsvērumiem. Tomēr ne vienmēr zinātniskos apsvērumus ir viegli īstenot praksē. IVP var norādīt lēmējvarai, ko no zinātniskās literatūras puses varētu pieņemt un ieviest praksē, tomēr, tā kā IVP lēmumiem ir rekomendējošs saturs, lēmējvarai ir tiesības pieņemt lēmumu, kas ir pretējs IVP sniegtajām rekomendācijām.
Ir īpaši jāizceļ, ka pretēji tam, kas pēdējā laikā ir izskanējis sabiedrisko mediju telpā, IVP kompetences un nolikumā norādīto uzdevumu ietvaros nav pieņemt politiskus lēmumus, jo lēmumus var pieņemt vienīgi lēmējvara. Ar nožēlu jāpauž, ka publiskajā telpā no valdības pārstāvju puses ir izskanējuši nepamatoti pārmetumi, ar ko ir izrādīta necieņa un nodarīts kaitējums IVP sastāvā esošo neatkarīgo zinātnisko ekspertu reputācijai un labajam vārdam.

IVP, tāpat kā līdz šim, ir gatava sadarboties un sniegt zinātnisko ekspertīzi uz IVP izvirzītajiem jautājumiem. Ja veselības nozares institūcijām vai valdībai ir IVP izvirzāms jautājums, uz kuru ir jāsniedz zinātniskais izvērtējams, IVP savas kompetences ietvaros būs atsaucīgi to izskatīt un sniegt savu vērtējumu un ieteikumus.
Tāpēc, apkopojot iepriekš minēto, ir būtiski saprast, ka IVP ir izveidojis Veselības ministrs kā konsultatīvu institūciju, kura darbojas sabiedrības interesēs un kuras galvenais mērķis ir izvērtēt ar vakcināciju un valsts imunizācijas politiku saistītos jautājumus un sniegt uz pierādījumiem balstītus priekšlikumus to risināšanai
Imunizācijas valsts padome: Asoc. Profesore Dace Zavadska, Profesors Uga Dumpis, Habilitēta medicīnas doktore, Profesore Dace Gardovska, Profesore Anita Villeruša, Asoc. Profesore Gunta Stūre, Dr. Santa Markova, Dr. Ainis Dzalbs, Inga Akmentiņa - Smildziņa.

Atbildēt

Jahnis

14.01.2021. 19:44

Ja cienītie ļaudis Ilga Raščevska, Dainis Močs, Jelena Pičoha* ir kodolfiziķi, var līdzvērtīgi diskutēt ar minētās nozares doktoriem, profesoriem. Ja viņi ir ķirurgi, var apspriest invazīvās terapijas nianses ar nozares ķirurgiem. Neatrodu, ka cienītie ļaudis Ilga Raščevska, Dainis Močs, Jelena Pičoha* ir doktori epidemiologi, infektologi. Līdz ar to ieteiktu šiem nepiesārņot mediju vidi ar nekompetenta satura rakstisku bezsakaru. Izglītoties vajag un cienīt izglītotus speciālistus, kuri cīnās par mums visiem, politiskās sēnalas (šaubos, vai Jums zināms, kas ir sēnalas)!

Atbildēt

mr-swabs

14.01.2021. 19:39

»

vispār

Ir pierādīts, ka 10% ir pilnīgi idioti, kas staigās pliku pakaļu, jo tas ir aizliegts, nesprādzēsies automašīnās, leks no tiltiem uz galvas ūdenī


Pilnīgi noteikti 10% šādu trako nodara mazāku kaitējumu kā 65% "gudro galvu". Ja vispārs vispār filmē, tad varēsš pamanīt, ka trakie nodara kaitējumu sev, bet "vispāri" - apkārtējiem.

Atbildēt

Inovācija

14.01.2021. 19:36

»

ha-ha

Es teiktu, ka politiķu lēmumi par maskām nav līdz galam apdomāti. Uz maskām taču vēl vajadzēja katram maskas nēsātājam pašrocīgi uzrakstīt personas kodu. Tas ,protams, drošības nolūkā. Kad nonāk slimnīcā, lai tuvinieki zina. Un vēl perspektīvē atstāt tukšu vietu iešūtā čipa numurzīmei. Kas palīdzēs ...


Patiesībā, brīnos, kā nav iedomājušies maskas plombēt vai veidot krāsas maiņas. Ja maskai plomba norauta, vai mainījusies krāsa pēc pirmās lietošanas reizes, tā soda nauda un jāpērk jauna. Uh, kas būtu par biznesu!

Atbildēt

mr-swabs

14.01.2021. 19:35

»

vispār

Ja tev deguns tek aumaļām, tad tev nav jāvazājas apkārt un attiecīgi savā mājā masku tu vari nelietot


Efektīvak ir atdalit galvu no rumpja, tad nekas vairs netek. vispāram tas būtu jāierosina kā mērs administratīvo protoklu vietā, tas piederētos stilam un, neapšaubāmi, kompetencei.

Atbildēt

ha-ha

14.01.2021. 19:09

»

vispār

Ja tev deguns tek aumaļām, tad tev nav jāvazājas apkārt un attiecīgi savā mājā masku tu vari nelietot


Ne jau tikai iesnas, kuru izcelsmei var būt simtiem iemeslu, bet arī ādas slimības, dažādi alerģijas veidi varētu būt par iemeslu masku kaitīgai ietekmei par kuru esamību 100 gudrās galvas izrādījušās par dumu, lai iedomātos.
Un ja tās galvas brīvā laikā piedevām palasītu kādu literatūru un palocītu smadzeņu rievas, varbūt apjaustu, ka masku lietošanas lietderīgumu nav iespējams pierādīt.
Bet masku biznesā nepematoti iztērēto naudu nāktos piedzīt no ... vainīgajiem.

Atbildēt

vispār

14.01.2021. 18:44

»

ha-ha

Ir daudzas slimības, kuru dēļ maskas nevar nēsāt. Tās pašas iesnas, ja deguns tek aumaļām...


Ja tev deguns tek aumaļām, tad tev nav jāvazājas apkārt un attiecīgi savā mājā masku tu vari nelietot!

Atbildēt

ha-ha

14.01.2021. 18:23

Es teiktu, ka politiķu lēmumi par maskām nav līdz galam apdomāti. Uz maskām taču vēl vajadzēja katram maskas nēsātājam pašrocīgi uzrakstīt personas kodu. Tas ,protams, drošības nolūkā. Kad nonāk slimnīcā, lai tuvinieki zina. Un vēl perspektīvē atstāt tukšu vietu iešūtā čipa numurzīmei. Kas palīdzēs izvairīties no varbūtējām nelegālām čipu zādzībām.

Atbildēt

VVV

14.01.2021. 18:09

»

Lasītājs

Bet kā, strādājot putekļainā vidē, strādnieks var stundas astoņas, ja nevisas desmit, maskā strādāt? Un pretputekļu maskā, kas ir daudz biezāka par medicīnisko, caur kuru elpot ir vēl grūtāk...


Vispār jau meli. Darba aizsardzības noteikumi aizliedz nepārtraukti šādā vidē atrasties 10 stundas, plus tiek nodrošināti kompensējošie mehānismi.
Turklāt, ir būtiska atšķirība, jo putekļi maskas iekšpusē nenonāk, bet vīrusi nonāk, jo ir pārāk mazi. Bet ar masku tiek traucēta to izvades iespēja, jo tie ir sajaukušies ar ūdens tvaikiem, kuri izelpojot paliek maskas iekšpusē kopā ar vīrusu un tiek ieelpoti atkal un atkal. Tieši par to ir pierādījumi rakstā minētajos pētījumos. Bet, kamēr maskas kā atsevišķu personu biznesa dzinulis un sabiedrības brīvības ierobežošanas simbols darbojas pareizā virzienā, lielie lēmēji neko nemainīs.

Atbildēt

atbildēšu dr. Dumpja vietā

14.01.2021. 18:04

maskas uzspieda histēriķi paši, gribēja uzspiest arī cimdus...gadās, ka sab. transporta kāda histēriķe sāk kliegt: kur maska.
Savs labums no maskām ir cīņā pret tiem, kas nelieto kabatlakatu, bet piedurknes vai met puņķi pa vējam ar pirkstiem, špļauj uz ietves vai pūš savu smirdošo muti otram sejā.
kaitīgas? mazgājiet gludiniet mainiet
vēlreiz, maskas grib histēriķi, arī cimdus, ja ļausimies

Atbildēt

ha-ha

14.01.2021. 17:59

Ir daudzas slimības, kuru dēļ maskas nevar nēsāt. Tās pašas iesnas, ja deguns tek aumaļām!
Pirms 100 gadiem spāņu gripas sakarā, kad arī tika ieteiktas maska, veica pētījumus, kas pierādīja šo masku bezjēdzību. Un tieši tāpēc vēlāko gripas saslimšanu laikā cilvēki vairs neiedomājās par sejas aizsegiem. Vēl vairāk, taču pavisam nesen ar likumu tie tika aizliegti Francijā un vēl dažā valstī. Arī pie mums sākās diskusijas. Un tie paši politiķi, kas tagad atbalsta masku lietošanu, tolaik grasījās ieviest atbildību par sejas aizsegšanu. Lieto masku vai nelieto, no gripas vīrusa, no SARSa vai C19 vīrusa tāpat neizbēgsi! Vīruss dudrāks par politiķiem, tas jāatzīst.

Atbildēt

jaajaa

14.01.2021. 17:55

...es saprastu, ja viņi ceptos un mēģinātu iesist politisku kapitālu par to, ka mums nav nopirktas vakcīnas...tur tiešām būtu, ko teikt un rakstīt...a šitā tāda tukša kladzināšana...:)

Atbildēt

jautaajums

14.01.2021. 17:23

Kāpēc covid stacionētajiem netaisa gāzu analīzi asinīs?

Atbildēt

būsim reālisti

14.01.2021. 17:14

man tā domāt, ka no pusmiljona tūlīt atradīsies pāris simti, lai nopirktu kādu ātro pētījumu un pārdesmit troļļus, kas piedos svaru jebkam, kas tur būs rakstīts. Troļļī ir lēti, dažiem pat nav jāmaksā. Tā ka, eksperta kungs, rīkojieties! Saimnieks necieš vieglprātīgu un nevīžīgu attieksmi.

Atbildēt

mr-swabs

14.01.2021. 17:09

»

aha

Viens muļķis var nobloķēt 100 gudros. Nu nav viņam jāatbild uz katra portāla jautājumiem


Ir pierādīts, ka 65% indivīdu, kuri ir gatavi nekritiski pieņemt jebkurus melus un pakļauties jebkurai noziedzīgai varai. Daži no tiem sauc sevi par 100 gudrajiem, bet mēs jau zinam - i..ots nekad neuzzina par faktu ka ir i..ots - tas tiem palīdz dzīvot.

Atbildēt

Derdz

14.01.2021. 17:06

Viens no doc, kurā raksta, ka maskas nepasargā no vīrusiem https://www.ptac.gov.lv/lv/news/elposanas-celu-aizsardzibas-lidzekli-covid-19-infekcijas-izplatisanas-laika bet man vm.gov.lv un vm.gov.lv preses relīzēs atrodama info, mmaskas samazina, bet kā var samazinat, ja nepsargā. Raksta, pilieni, bet kas ir piliens un no kā sastāv .. , bet vīrusa daļiņas no kā sastāv utt

Atbildēt

bezcerība

14.01.2021. 17:05

paldies autoriem!

Atbildēt

Derdz

14.01.2021. 17:02

Atliek rakstīt valsts policijai, rakstisku iesniegumu, www.latvija.lv, iesniedzot visus pierādījumus, lai izvērtē vai pamats uzsākt izmeklēšanu un atbildību no personām,kuras organizē. Tāpat var ari tiesā, satversmes tiesā par absurdiem noteikumiem. Daļu pierādijumus, ka maskas nepasargā no virusa iesniedz vm.gov.lv un atbildējā tā - nav pasaulē tādu mutes un degunu aizsegu,, kuras 100% pasargātu, tāpec aizsegi ir viens no papildus drošibas pasākumiem. Labais. Bet Asv veselibas dienests veica pētijumu un 70% inficējās ar covid ievērojot visas prasības.

Atbildēt

Lasītājs

14.01.2021. 16:54

»

fakts

Jau pēc minūtes ilgas atrašanās maskā co līmenis asinīs pārsniedz pieļaujamo.Par šo mediķi nezkapēc nestāsta.Ja vēl ir fiziska slodze tad situācija ir bīstama veselībai


Strādnieki uztaisa vien pīpauz, kur arī ar tīru ūdeni, izskalo acis no putekļiem, un co izbeidzas.

Atbildēt

fakts

14.01.2021. 16:41

»

Lasītājs

Bet kā, strādājot putekļainā vidē, strādnieks var stundas astoņas, ja nevisas desmit, maskā strādāt? Un pretputekļu maskā, kas ir daudz biezāka par medicīnisko, caur kuru elpot ir vēl grūtāk...


Jau pēc minūtes ilgas atrašanās maskā co līmenis asinīs pārsniedz pieļaujamo.Par šo mediķi nezkapēc nestāsta.Ja vēl ir fiziska slodze tad situācija ir bīstama veselībai.

Atbildēt

Lasītājs

14.01.2021. 16:35

Bet kā, strādājot putekļainā vidē, strādnieks var stundas astoņas, ja nevisas desmit, maskā strādāt? Un pretputekļu maskā, kas ir daudz biezāka par medicīnisko, caur kuru elpot ir vēl grūtāk.
Vai ta nav "veselīgi" arī balto apkaklīšu nēsātājiem maskās pasēdēt? Sevišķi jau saeimā!

Atbildēt

fakts

14.01.2021. 16:30

»

Janka

Vispār jau atbildes uz šiem jautājumiem ir dotas, bet te dažiem politiķiem gribas spalvas spodrināt


Jūs melojat,atbildes uz dotajiem jautājumiem nav sniegtas,un ir vēl citi jautājumi,piemēram,KA TIKA PATENTĒTI TESTI(2014),kā 2017 gadā vīrus tika nosaukts par covid 19,ka tika reģistrēti testi,kad tos saka iepirkt ES(2016)?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...