Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilga Raščevska

16.01.2021. 09:28

»

Svētais Vazelīns

NBS vēlas pārņemt vakcīnas loģistiku. Tad kam ir domāts tāds surogātuzņēmums kā "Latvijas Pasts...


Šī krīze ļoti labi parāda, kas notiek augstākajā līmenī. Kamēr vienai lielai daļai sabiedrības covids nes bezdarbu, beznaudu, hronisko slimību saasinajumus, saslimšanu, nāvi, mūsu valdošie ir atklājusi sev zelta raktuves un izmanto uz pilnu klapi - dažādas komisijas, centri pētījumi, iepirkumi, pasūtījumi pasiem un pietuvinātajiem. Roku roku mazgā, roka roku silda - es par valdību un covidu. Visi skandāli pieklust, budžets tie izbīdīts, pat ļoti vajdzīgie Satversmess labojumi, liekas, paliek tā ēnā. Aicināj umi - mums vajag šo visu pārdzīvot, lai pēc tam lemtu, kā dzīvot tālāk.Bet talāk ir parādu bedre, jau pieņemtās saistības un izdotie rīkojumi...
Jā, ari par to visu mēs runāsim...Tikai - mēs esam jauni cilvēki politikā, lai pamatotu viedokli, ir nepieciešami nopietni pētījumi, ir jārok valsts pasūtījumos, kur nemaz tik viegli tikt klāt nevar. šobrīd tāpēc runāju par to, kas ir būtiskākais mums, kas strādājam šajos apstākļos, mums arī ir ļoti svarīgi nesaslimt smagi, nepagurt zem šīm maskām, nepieļaut, lai bendē bērnus. Turamies!

Atbildēt

ilga Raščevska

15.01.2021. 18:16

»

ESMAIJA

piebilde. Ne tikai caur degunu un muti vīruss iekļūs organismā, vislabprātāk viņam patīk acu gļotāda... Tatad ar šo vien pateikts, cik bezjēdzīgas ir maskas. Nemaz nerunājot par to kā viņas lieto un vai vispār nabagam ir iespējams tās nopirkt...


https://www.tvnet.lv/6686188/policija-nesaskata-noziedziga-nodarijuma-pazimes-karina-sievas-darbibas-atsavinot-ipasumu-skolas-iela - VIŅAM JAU SEN NAV MORĀLU TIESĪBU

Atbildēt

ilga Raščevska

15.01.2021. 12:39

»

kaķa smiekli

kas ta par autoru trijotni, no kuras partijas? izskat ka merķis nav saņemt atbildes, bet bruģet sev ceļu politikā


Rīcības partija - ne visa, bet tie, kas šajā jautājumā aktīvi darbojamies. Varat uztvert, kā gribat, bet mēs nenācām politikā, lai klusētu un spaidītu vajadzīgās podziņas.

Atbildēt

ilga Raščevska

15.01.2021. 12:35

»

hm

Norvēģijā no vakcīnas Pfizer, kas vakcinēta 25 000 cilvēku, miruši 23 cilvēki. Mirušie visi ap 80 gadu vecumā. Tāpēc norvēģu VM vairs neiesaka vakcinēties veciem cilvēkiem ar šo vakcīnu...


Labi pārzinu situāciju, ka notiek vēlēšanas pansionātos Latvijā, esmu tur strādājusi. Domāju, ka ar vakcinēšanos būs tāpat, tomēr tas ir lielaks risks un lielāka atbildība visām iesaistītajam personām. ANO Vispārējā cilvēktiesību deklarācijas 25. panta 1. punktā ir teikts, katram cilvēka brīvības ietver tiesības kontrolēt savu veselību un organismu.Vienkārši šīs tiesības nedrīkst ļaut pārkāpt.

Atbildēt

ilga Raščevska

15.01.2021. 12:24

»

Jahnis

Ja cienītie ļaudis Ilga Raščevska, Dainis Močs, Jelena Pičoha* ir kodolfiziķi, var līdzvērtīgi diskutēt ar minētās nozares doktoriem, profesoriem. Ja viņi ir ķirurgi, var apspriest invazīvās terapijas nianses ar nozares ķirurgiem. Neatrodu, ka cienītie ļaudis Ilga Raščevska, Dainis Močs, Jelena Pičoha...


Teiksim tā - jebkurš cilvēks var atrast pretrunas mūsu valsts labi apmaksātu speciālistu runās un rīcībā. Katrs, kurš māk lasīt, var izlasīt vajadzīgo informāciju. Katrs, kurs kaut minimāli orientējas interneta resursos, var pārtulkot informāciju no jebkuras valodas. Un katram ir tiesības izteikt savu viedokli. Mēs negājām politikā, lai klusētu par notiekošo. Cienīt vajag ārstus, kas strādā, nevis valdības ruporus.

Atbildēt

Biga

15.01.2021. 11:44

Kāds labums no maskas kura 10 un vairāk reizes saņurcīta netīra izvilkta no kabatas . Nav par ko nopirkt .

Atbildēt

Rīcības partija - noziedznieki

15.01.2021. 11:31

Rīcības partija apvieno nekompetentus, mazizglītotus kriminālus elementus, kuri ir jāarestē un jātiesā par viltus ziņu izplatīšanu.
Būtu vecie 90.tie- zemessargi paņemtu pie dziesmas un tā sapurinātu, ka šie rakstnieķeli mēli norītu un viņiem rokas atņemtos. Ātri un efektīvi. Rīcības partiju var nostatīt līdzās pieminēto laiku rekietieriem, kurus iznīcināja tieši zemessargi un bez valsts finansējuma - vienkārši iemauca ar ķieģeli pa galvu, ja tā vajadzēja efektīvam rezultātam.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

15.01.2021. 01:06

NBS vēlas pārņemt vakcīnas loģistiku. Tad kam ir domāts tāds surogātuzņēmums kā "Latvijas Pasts"?
Protams, to neviens pat neapskata kā variantu, jo visiem ir labi zināms, ka valstij piederošie uzņēmumi ir izbijušo politiķu barotavas un nolemti izzagšanai, bet reālu darbu un mērķu īstenošanai tie nav derīgi.

Vai nepietiek ar to, ka VAMOIC pavasarī pārņēma visus aizsarglīdzekļu iepirkumus? Un rezultātā sapirkās standartiem neatbilstošus pakaļdarinājumus ar viltotiem sertifikātiem.

Atbildēt

kaķa smiekli

14.01.2021. 23:08

»

kaķa smiekli

kas ta par autoru trijotni, no kuras partijas? izskat ka merķis nav saņemt atbildes, bet bruģet sev ceļu politikā


Klau, pajoli, kāpēc zodz manu niku ? Pilnībā atbalstu uzdotos jautājumus un mani interesē, ko šis nepatīkamais cilvēks Dumpis būs samurgojis savā pusmiljonu vērtā pētījumā.

Atbildēt

Tikai normāli

14.01.2021. 22:56

Sāk parādīties patiešām normāli jautājumi un par tēmu. Gaidām atbildes!!!

Atbildēt

ESMAIJA

14.01.2021. 22:42

piebilde. Ne tikai caur degunu un muti vīruss iekļūs organismā, vislabprātāk viņam patīk acu gļotāda... Tatad ar šo vien pateikts, cik bezjēdzīgas ir maskas. Nemaz nerunājot par to kā viņas lieto un vai vispār nabagam ir iespējams tās nopirkt.
Vēl. Par cilvēktiesību ievērošanu - Kariņš jau pagājušā gada martā no tās atteicās, kaut Latvija bija šo konvenciju parakstījusi. Tātad kungs zināja un jau nodrošinājās, bet... aizmirsa atteikties arī no Satversmē noteiktām cilvēktiesībām. Bet viņam jau, acīmredzot Satversmei uzspļaut. VAI TĀDS VAR VADĪT VALDĪBU?

Atbildēt

Traktors

14.01.2021. 22:12

Kas noticis ar plaši izreklamēto pavasarī aplikāciju Apturi Covid-19!?

Vai tā tiešām ir kaut ko apturējusi, vai vismaz aizkavējusi un mazinājusi inficēšanās gadījumu skaitu? Vai tā vispār darbojas? Ir zināmi pozitīvi piemēri? Vai atkal kārtējais butaforijas projekts?

Dumpja kungs, pastāstiet, lūdzu! Noteikti jūs lasāt šos komentārus..

Atbildēt

Jūs no Marsa?

14.01.2021. 22:03

»

VVV

Vispār jau meli. Darba aizsardzības noteikumi aizliedz nepārtraukti šādā vidē atrasties 10 stundas, plus tiek nodrošināti kompensējošie mehānismi...


Kur ta aizliedz? Kādi noteikumi? Mehānims gan ir--- negribi strādāt, lasies!

Atbildēt

Traktors

14.01.2021. 22:02

Projekts noslēdzās 31.12.2020, tika solīts:

"Mēs sagatavosiem uz pierādījumiem balstītus ieteikumus par drošības pasākumiem skolās, slimnīcās, darba vietās un kultūras pasākumos, balstoties uz sistemātisku literatūras pārskatu un eksperimentiem, pielietojot innovatīvas metodes." (pareizrakstība saglabāta - innovācijas;))

Kur ir rezultāts? Kur var iepazīties ar projekta finansējuma izlietojumu? Tie nav privāti līdzekļi, tas nevar būt komercnoslēpums.

Varbūt kāds no klātesošajiem dienestu troļļiem būtu tik zinošs un varētu sniegt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem?

Atbildēt

!

14.01.2021. 21:28

»

VVV

Vispār jau meli. Darba aizsardzības noteikumi aizliedz nepārtraukti šādā vidē atrasties 10 stundas, plus tiek nodrošināti kompensējošie mehānismi...


Nopērc masku ar vārstu, to pašu putekļu, par 2,70 eiro! Tai ir kaut kāda aisardzība nēsātājam, bet medicīniskai nav, ne no kā.

Atbildēt

Redzēsiet,

14.01.2021. 21:26

ka atbilde būs gara un pilna ar vainu noveļošām un neskaidrām atbildēm ne pa tēmu. Latvānijas ierēdņi tanī ir eksperti un izcilnieki 😂

Atbildēt

hm

14.01.2021. 21:13

Norvēģijā no vakcīnas Pfizer, kas vakcinēta 25 000 cilvēku, miruši 23 cilvēki. Mirušie visi ap 80 gadu vecumā. Tāpēc norvēģu VM vairs neiesaka vakcinēties veciem cilvēkiem ar šo vakcīnu.
Laikam jau mūsu valstī vajadzētu izteikt līdzīgu uzaicinājumu un nesastapties ar šādiem nāves gadījumiem.

Atbildēt

497 580 euro un slepena sapulce ar K. Kariņu

14.01.2021. 20:41

Atklāta vēstule sabiedrībai un valdībai no Imunizācijas valsts padomes 1
ZIŅAS Vakar 12:07
  Imunizācijas valsts padome
SASNIEDZ JAUNUS
KLIENTUS JAU ŠODIEN!

Šī gada 13.janvārī Imunizācijas valsts padome (turpmāk: IVP) atsaucas Ministru prezidenta izrādītajai iniciatīvai un aicinājumam piedalīties slēgtā diskusijā ar IVP locekļiem. Tās laikā IVP iecerējusi apliecināt gatavību turpināt sadarbību un nodrošināt savu ekspertīzi, lai atbalstītu Covid-19 vakcinācijas norisi Latvijā.
Vienlaikus, ņemot vērā publiskajā mediju telpā pausto informāciju par IVP atbildību un funkcijām, IVP vēlas atklātā vēstulē sabiedrībai un valdībai skaidrot tās darbības pamatprincipus, atbildību, veicamos uzdevumus un tiesības, noraidot visus publiskajā telpā izskanējušos pārmetumus par Imunizācijas valsts padomes darbību.
Imunizācijas valsts padome (starptautiski: National Immunization Technical Advisory group (NITAG)) ir neatkarīga, zinātniska, konsultatīva padome, kuras sastāvā ir daudzdisciplināri jomas eksperti valstī. Imunizācijas valsts padome (turpmāk: IVP) ir atbildīga par neatkarīgu, uz jaunākajiem pieejamajiem pierādījumiem balstītu, pamatotu padomu sniegšanu atbildīgajām veselības nozares institūcijām jautājumos, kas saistīti ar imunizāciju un vakcīnām.

Latvijā IVP ir veselības ministra izveidota konsultatīva institūcija, kuras galvenais mērķis ir izvērtēt ar vakcināciju un imunizācijas valsts programmu saistītos jautājumus un sniegt priekšlikumus to risināšanai. IVP tika izveidota Latvijā 2013.gadā, bet 2016.gadā tā tika pārveidota pēc Pasaules Veselības organizācijas (turpmāk: PVO) kritērijiem. IVP darbībā tiek stingri ievēroti PVO norādītie darbības principi.
IVP sastāvā ir zinātniskie eksperti, savas jomas profesionāļi, kas brīvprātīgi, bez finansiālā labuma gūšanas ("Pro Bono" princips), sniedz uz zinātnes pamatprincipiem un labas medicīniskās prakses balstītu viedokli un rekomendācijas valsts pārvaldei un atbildīgajām veselības nozares institūcijām, lai tā tālāk varētu īstenot imunizācijas politiku un programmas.
IVP var sniegt praktiskas rekomendācijas, kas saistībā ar jautājumiem par vakcināciju pret Covid- 19 ir saistīti ar zinātnisko pierādījumu izvērtēšanu par devām, indikācijām, kontrindikācijām, citu valstu pieredzes analizēšanu, pierādījumiem par transmisiju, kolektīvo imunitāti, vakcinācijas aptveres analīzi, prioritāri vakcinējamo grupu sadalījumu, ietekmi uz epidemioloģisko situāciju u.tml. jautājumiem, kā arī iepazīstināt ar starptautiski atzītu ekspertu un pētījumu sniegtajām atziņām.


Lai valstī varētu tikt īstenota imunizācijas politika, atbildīgās veselības nozares institūcijas, tostarp Veselības ministrija, var uzdot konkrētus ar vakcināciju vai imunizācijas politiku saistītus jautājumus, uz kuriem IVP sniegs uz zinātniskajām atziņām balstītas rekomendācijas. Šajā procesā IVP ir tiesības pieaicināt valsts pārvaldes pārstāvjus, valdības pārstāvjus, profesionālās asociācijas, akadēmiskos, industrijas, kā arī sabiedrības, t.sk. noteiktu interešu grupu, pārstāvjus.
Šajā kontekstā ir svarīgi saprast, ka padomes lēmumi, kuriem ir rekomendējošs raksturs, tiek pieņemti koleģiāli un balstoties uz pierādījumiem balstītas medicīnas atzinumiem, nevis politiskiem vai ekonomiskiem apsvērumiem. Tomēr ne vienmēr zinātniskos apsvērumus ir viegli īstenot praksē. IVP var norādīt lēmējvarai, ko no zinātniskās literatūras puses varētu pieņemt un ieviest praksē, tomēr, tā kā IVP lēmumiem ir rekomendējošs saturs, lēmējvarai ir tiesības pieņemt lēmumu, kas ir pretējs IVP sniegtajām rekomendācijām.
Ir īpaši jāizceļ, ka pretēji tam, kas pēdējā laikā ir izskanējis sabiedrisko mediju telpā, IVP kompetences un nolikumā norādīto uzdevumu ietvaros nav pieņemt politiskus lēmumus, jo lēmumus var pieņemt vienīgi lēmējvara. Ar nožēlu jāpauž, ka publiskajā telpā no valdības pārstāvju puses ir izskanējuši nepamatoti pārmetumi, ar ko ir izrādīta necieņa un nodarīts kaitējums IVP sastāvā esošo neatkarīgo zinātnisko ekspertu reputācijai un labajam vārdam.

IVP, tāpat kā līdz šim, ir gatava sadarboties un sniegt zinātnisko ekspertīzi uz IVP izvirzītajiem jautājumiem. Ja veselības nozares institūcijām vai valdībai ir IVP izvirzāms jautājums, uz kuru ir jāsniedz zinātniskais izvērtējams, IVP savas kompetences ietvaros būs atsaucīgi to izskatīt un sniegt savu vērtējumu un ieteikumus.
Tāpēc, apkopojot iepriekš minēto, ir būtiski saprast, ka IVP ir izveidojis Veselības ministrs kā konsultatīvu institūciju, kura darbojas sabiedrības interesēs un kuras galvenais mērķis ir izvērtēt ar vakcināciju un valsts imunizācijas politiku saistītos jautājumus un sniegt uz pierādījumiem balstītus priekšlikumus to risināšanai
Imunizācijas valsts padome: Asoc. Profesore Dace Zavadska, Profesors Uga Dumpis, Habilitēta medicīnas doktore, Profesore Dace Gardovska, Profesore Anita Villeruša, Asoc. Profesore Gunta Stūre, Dr. Santa Markova, Dr. Ainis Dzalbs, Inga Akmentiņa - Smildziņa.

Atbildēt

Jahnis

14.01.2021. 19:44

Ja cienītie ļaudis Ilga Raščevska, Dainis Močs, Jelena Pičoha* ir kodolfiziķi, var līdzvērtīgi diskutēt ar minētās nozares doktoriem, profesoriem. Ja viņi ir ķirurgi, var apspriest invazīvās terapijas nianses ar nozares ķirurgiem. Neatrodu, ka cienītie ļaudis Ilga Raščevska, Dainis Močs, Jelena Pičoha* ir doktori epidemiologi, infektologi. Līdz ar to ieteiktu šiem nepiesārņot mediju vidi ar nekompetenta satura rakstisku bezsakaru. Izglītoties vajag un cienīt izglītotus speciālistus, kuri cīnās par mums visiem, politiskās sēnalas (šaubos, vai Jums zināms, kas ir sēnalas)!

Atbildēt

mr-swabs

14.01.2021. 19:39

»

vispār

Ir pierādīts, ka 10% ir pilnīgi idioti, kas staigās pliku pakaļu, jo tas ir aizliegts, nesprādzēsies automašīnās, leks no tiltiem uz galvas ūdenī


Pilnīgi noteikti 10% šādu trako nodara mazāku kaitējumu kā 65% "gudro galvu". Ja vispārs vispār filmē, tad varēsš pamanīt, ka trakie nodara kaitējumu sev, bet "vispāri" - apkārtējiem.

Atbildēt

Inovācija

14.01.2021. 19:36

»

ha-ha

Es teiktu, ka politiķu lēmumi par maskām nav līdz galam apdomāti. Uz maskām taču vēl vajadzēja katram maskas nēsātājam pašrocīgi uzrakstīt personas kodu. Tas ,protams, drošības nolūkā. Kad nonāk slimnīcā, lai tuvinieki zina. Un vēl perspektīvē atstāt tukšu vietu iešūtā čipa numurzīmei. Kas palīdzēs ...


Patiesībā, brīnos, kā nav iedomājušies maskas plombēt vai veidot krāsas maiņas. Ja maskai plomba norauta, vai mainījusies krāsa pēc pirmās lietošanas reizes, tā soda nauda un jāpērk jauna. Uh, kas būtu par biznesu!

Atbildēt

mr-swabs

14.01.2021. 19:35

»

vispār

Ja tev deguns tek aumaļām, tad tev nav jāvazājas apkārt un attiecīgi savā mājā masku tu vari nelietot


Efektīvak ir atdalit galvu no rumpja, tad nekas vairs netek. vispāram tas būtu jāierosina kā mērs administratīvo protoklu vietā, tas piederētos stilam un, neapšaubāmi, kompetencei.

Atbildēt

ha-ha

14.01.2021. 19:09

»

vispār

Ja tev deguns tek aumaļām, tad tev nav jāvazājas apkārt un attiecīgi savā mājā masku tu vari nelietot


Ne jau tikai iesnas, kuru izcelsmei var būt simtiem iemeslu, bet arī ādas slimības, dažādi alerģijas veidi varētu būt par iemeslu masku kaitīgai ietekmei par kuru esamību 100 gudrās galvas izrādījušās par dumu, lai iedomātos.
Un ja tās galvas brīvā laikā piedevām palasītu kādu literatūru un palocītu smadzeņu rievas, varbūt apjaustu, ka masku lietošanas lietderīgumu nav iespējams pierādīt.
Bet masku biznesā nepematoti iztērēto naudu nāktos piedzīt no ... vainīgajiem.

Atbildēt

vispār

14.01.2021. 18:44

»

ha-ha

Ir daudzas slimības, kuru dēļ maskas nevar nēsāt. Tās pašas iesnas, ja deguns tek aumaļām...


Ja tev deguns tek aumaļām, tad tev nav jāvazājas apkārt un attiecīgi savā mājā masku tu vari nelietot!

Atbildēt

ha-ha

14.01.2021. 18:23

Es teiktu, ka politiķu lēmumi par maskām nav līdz galam apdomāti. Uz maskām taču vēl vajadzēja katram maskas nēsātājam pašrocīgi uzrakstīt personas kodu. Tas ,protams, drošības nolūkā. Kad nonāk slimnīcā, lai tuvinieki zina. Un vēl perspektīvē atstāt tukšu vietu iešūtā čipa numurzīmei. Kas palīdzēs izvairīties no varbūtējām nelegālām čipu zādzībām.

Atbildēt

VVV

14.01.2021. 18:09

»

Lasītājs

Bet kā, strādājot putekļainā vidē, strādnieks var stundas astoņas, ja nevisas desmit, maskā strādāt? Un pretputekļu maskā, kas ir daudz biezāka par medicīnisko, caur kuru elpot ir vēl grūtāk...


Vispār jau meli. Darba aizsardzības noteikumi aizliedz nepārtraukti šādā vidē atrasties 10 stundas, plus tiek nodrošināti kompensējošie mehānismi.
Turklāt, ir būtiska atšķirība, jo putekļi maskas iekšpusē nenonāk, bet vīrusi nonāk, jo ir pārāk mazi. Bet ar masku tiek traucēta to izvades iespēja, jo tie ir sajaukušies ar ūdens tvaikiem, kuri izelpojot paliek maskas iekšpusē kopā ar vīrusu un tiek ieelpoti atkal un atkal. Tieši par to ir pierādījumi rakstā minētajos pētījumos. Bet, kamēr maskas kā atsevišķu personu biznesa dzinulis un sabiedrības brīvības ierobežošanas simbols darbojas pareizā virzienā, lielie lēmēji neko nemainīs.

Atbildēt

atbildēšu dr. Dumpja vietā

14.01.2021. 18:04

maskas uzspieda histēriķi paši, gribēja uzspiest arī cimdus...gadās, ka sab. transporta kāda histēriķe sāk kliegt: kur maska.
Savs labums no maskām ir cīņā pret tiem, kas nelieto kabatlakatu, bet piedurknes vai met puņķi pa vējam ar pirkstiem, špļauj uz ietves vai pūš savu smirdošo muti otram sejā.
kaitīgas? mazgājiet gludiniet mainiet
vēlreiz, maskas grib histēriķi, arī cimdus, ja ļausimies

Atbildēt

ha-ha

14.01.2021. 17:59

Ir daudzas slimības, kuru dēļ maskas nevar nēsāt. Tās pašas iesnas, ja deguns tek aumaļām!
Pirms 100 gadiem spāņu gripas sakarā, kad arī tika ieteiktas maska, veica pētījumus, kas pierādīja šo masku bezjēdzību. Un tieši tāpēc vēlāko gripas saslimšanu laikā cilvēki vairs neiedomājās par sejas aizsegiem. Vēl vairāk, taču pavisam nesen ar likumu tie tika aizliegti Francijā un vēl dažā valstī. Arī pie mums sākās diskusijas. Un tie paši politiķi, kas tagad atbalsta masku lietošanu, tolaik grasījās ieviest atbildību par sejas aizsegšanu. Lieto masku vai nelieto, no gripas vīrusa, no SARSa vai C19 vīrusa tāpat neizbēgsi! Vīruss dudrāks par politiķiem, tas jāatzīst.

Atbildēt

jaajaa

14.01.2021. 17:55

...es saprastu, ja viņi ceptos un mēģinātu iesist politisku kapitālu par to, ka mums nav nopirktas vakcīnas...tur tiešām būtu, ko teikt un rakstīt...a šitā tāda tukša kladzināšana...:)

Atbildēt

jautaajums

14.01.2021. 17:23

Kāpēc covid stacionētajiem netaisa gāzu analīzi asinīs?

Atbildēt

būsim reālisti

14.01.2021. 17:14

man tā domāt, ka no pusmiljona tūlīt atradīsies pāris simti, lai nopirktu kādu ātro pētījumu un pārdesmit troļļus, kas piedos svaru jebkam, kas tur būs rakstīts. Troļļī ir lēti, dažiem pat nav jāmaksā. Tā ka, eksperta kungs, rīkojieties! Saimnieks necieš vieglprātīgu un nevīžīgu attieksmi.

Atbildēt

mr-swabs

14.01.2021. 17:09

»

aha

Viens muļķis var nobloķēt 100 gudros. Nu nav viņam jāatbild uz katra portāla jautājumiem


Ir pierādīts, ka 65% indivīdu, kuri ir gatavi nekritiski pieņemt jebkurus melus un pakļauties jebkurai noziedzīgai varai. Daži no tiem sauc sevi par 100 gudrajiem, bet mēs jau zinam - i..ots nekad neuzzina par faktu ka ir i..ots - tas tiem palīdz dzīvot.

Atbildēt

Derdz

14.01.2021. 17:06

Viens no doc, kurā raksta, ka maskas nepasargā no vīrusiem https://www.ptac.gov.lv/lv/news/elposanas-celu-aizsardzibas-lidzekli-covid-19-infekcijas-izplatisanas-laika bet man vm.gov.lv un vm.gov.lv preses relīzēs atrodama info, mmaskas samazina, bet kā var samazinat, ja nepsargā. Raksta, pilieni, bet kas ir piliens un no kā sastāv .. , bet vīrusa daļiņas no kā sastāv utt

Atbildēt

bezcerība

14.01.2021. 17:05

paldies autoriem!

Atbildēt

Derdz

14.01.2021. 17:02

Atliek rakstīt valsts policijai, rakstisku iesniegumu, www.latvija.lv, iesniedzot visus pierādījumus, lai izvērtē vai pamats uzsākt izmeklēšanu un atbildību no personām,kuras organizē. Tāpat var ari tiesā, satversmes tiesā par absurdiem noteikumiem. Daļu pierādijumus, ka maskas nepasargā no virusa iesniedz vm.gov.lv un atbildējā tā - nav pasaulē tādu mutes un degunu aizsegu,, kuras 100% pasargātu, tāpec aizsegi ir viens no papildus drošibas pasākumiem. Labais. Bet Asv veselibas dienests veica pētijumu un 70% inficējās ar covid ievērojot visas prasības.

Atbildēt

Lasītājs

14.01.2021. 16:54

»

fakts

Jau pēc minūtes ilgas atrašanās maskā co līmenis asinīs pārsniedz pieļaujamo.Par šo mediķi nezkapēc nestāsta.Ja vēl ir fiziska slodze tad situācija ir bīstama veselībai


Strādnieki uztaisa vien pīpauz, kur arī ar tīru ūdeni, izskalo acis no putekļiem, un co izbeidzas.

Atbildēt

fakts

14.01.2021. 16:41

»

Lasītājs

Bet kā, strādājot putekļainā vidē, strādnieks var stundas astoņas, ja nevisas desmit, maskā strādāt? Un pretputekļu maskā, kas ir daudz biezāka par medicīnisko, caur kuru elpot ir vēl grūtāk...


Jau pēc minūtes ilgas atrašanās maskā co līmenis asinīs pārsniedz pieļaujamo.Par šo mediķi nezkapēc nestāsta.Ja vēl ir fiziska slodze tad situācija ir bīstama veselībai.

Atbildēt

Lasītājs

14.01.2021. 16:35

Bet kā, strādājot putekļainā vidē, strādnieks var stundas astoņas, ja nevisas desmit, maskā strādāt? Un pretputekļu maskā, kas ir daudz biezāka par medicīnisko, caur kuru elpot ir vēl grūtāk.
Vai ta nav "veselīgi" arī balto apkaklīšu nēsātājiem maskās pasēdēt? Sevišķi jau saeimā!

Atbildēt

fakts

14.01.2021. 16:30

»

Janka

Vispār jau atbildes uz šiem jautājumiem ir dotas, bet te dažiem politiķiem gribas spalvas spodrināt


Jūs melojat,atbildes uz dotajiem jautājumiem nav sniegtas,un ir vēl citi jautājumi,piemēram,KA TIKA PATENTĒTI TESTI(2014),kā 2017 gadā vīrus tika nosaukts par covid 19,ka tika reģistrēti testi,kad tos saka iepirkt ES(2016)?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...