Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bezvalstnieks

17.11.2019. 00:55

»

lauķis

Tieši tā,šis valsts izstrādājums atbalsts krāpniekus,partijniekus un augļotājus.Tieši partijnieki ir vislielākie krāpnieki


Sertifikātu izsniegšana izrādījās slēpta krāpniecība. Kurā pasaules valstī vēl var uzcelt māju bez apakšā esošas zemes, jo kā izrādījās pēc 11 gadiem nodzīvojot šajā mājā , zeme zem mūsu daudzstāvu mājas, iedzīvotājiem nezinot ir jau trīs reizes pa daļām tirgota starp zemes uzpircējiem un vēl pievienota 2000 m/2 blakus esošo rūpnīcas zemi,kuriem nav bijusi nekāda saistība ar šo zemi un palikām zemes īrnieki.Esam apkrāpti, savā brīvajā valstī no visādiem SIA!

Atbildēt

Dzīvokļa inventarizācijas lieta

17.11.2019. 00:25

Apskati sava dzīvokļa inventarizācijas lietu un atrodi mājas zemes apbūves lielumu - tas ir tavs funkcionāli nepeiciešamasi zemes gabals mājai. Bet tas skaties, cik reizes lielāku tev noteica privatizācijas komisija. Tā ir tieša krāpšana, tavu līdzekļiu izlaupīšana. Te ir jārīkojas, pie tam teb grib iesmēret zemi pirkt mājai par 300 reizes augstāku cenu, kā to ieguva pārpircēji! un ja zemi paredz pielikt vēl lielāku, kura jau tā palielināta 3- 5 reizes. Patiesībā Dzintars Rasnačs, NA nu jau bijušais ministrs sacerēja "iesmērēt"zemi izpirkt no Šlitkes par 300 X 3 reizes augstāku cenu.

Atbildēt

Kas ir Satversmes 96.pants

16.04.2019. 00:05

mājoklis Izlasi šo apskatu un sapratīsi, kas ir MĀJOKLIS un kas ir 116.pants
petijumi.mk.gov.lv/sites/.../Rekomend-majokla%20Funkciju%20nodrosinasana.doc
Mājoklis – plašākā nozīmē – visu veidu un tipu organizēta mākslīga dzīvojamā vide ar tās pamatfunkcijas nodrošinošu apkalpi un tehnisko infrastruktūru.

Atbildēt

Ausekļa prosp.

15.04.2019. 08:30

PALDIES...Sen nebijušas sajūtas; vismaz KAUTKO priekš vergiem Latvijā;juristeļi pērkot diplomus nav ielasījušies, ko planētas ZEME tiesībsistēmās nozīmē JĒDZIENS P R I N C I P I ....vēl takā ir tāds priekšmets Tiesību teorija, vēsture u.t.l. pasaules lietu kārtības.

Atbildēt

Q

15.04.2019. 08:03

Visus darījumus ar zemi ir privatizējusi nacionālo plānprātiņu apvienība NA, kas gatava atbrīvot zemi no nabadzīgajiem tautiešiem, nesaprotu tos muļķus, kas balso par šiem alkatīgajiem blēžiem!

Atbildēt

lauķis

15.04.2019. 06:09

»

TT

Kāpēc zemes pārpircējiem, kuri nav vēsturiskie zemes īpašnieki un mantinieki, bet to ieguvuši apejot pirmpirkuma tiesības, būtu jāmaksā? Šī valsts atbalsta krāpniekus


Tieši tā,šis valsts izstrādājums atbalsts krāpniekus,partijniekus un augļotājus.Tieši partijnieki ir vislielākie krāpnieki.

Atbildēt

TT

15.04.2019. 00:04

Kāpēc zemes pārpircējiem, kuri nav vēsturiskie zemes īpašnieki un mantinieki, bet to ieguvuši apejot pirmpirkuma tiesības, būtu jāmaksā? Šī valsts atbalsta krāpniekus?

Atbildēt

Biedrība Riets

14.04.2019. 21:32

»

Gudrs vēl gudrāks

110 000 ģimeņu - čemodan, vokzal, London, īrija


Ir alternatīva. Sazinoties ar nelieti latvieti A. Priedīti, noskaidrojām ES piedāvāto alternatīvu "čemodan, vokzal, ukraina, černobiļ". Paša A. Priedīša viedokli Panorāmai neizdevās noskaidrot.

Atbildēt

opā

14.04.2019. 19:03

Tas, kas te tiek piedāvāts ir turpināt piespiedu nomas attiecības vismaz 10 gadus jeb uz nenoteiktu laiku, kas var būt arī 100 gadi. 10 gados zemes īpašnieki vēl būs 60% no zemes vērtības iekasējuši un beigās tāpat pārdos dārgāk nekā 2021.g., jo būs inflācija, ja vien nenotiks kaut kādas megakrīze. Kam tas ir vajadzīgs? Zemes īpašniekiem ar dažiem zemes gabaliem? Tie vēl būtu gatavi, lai samaksā izpirkumu un liek mieru. Lielie zemes īpašnieki, kas mērķtiecīgi uzpirkuši zemi ar ēkām, kas pieder citiem, nē, tie nav ar mieru, jo viss biznesa plāns izbeidzas pāris gados. Jā, ir nauda, bet tagad atkal jādomā, kur ieguldīt un ar tādu garantētu atdevi cita biznesa nav:) Dzīvokļu īpašniekiem? Viņi jau 15-20 gados ir vienreiz zemes vērtību izmaksājuši nomas maksājumos, viņiem svarīgi ir izbeigt maksāt nomu un sākt maksāt izpirkumu, jo ātrāk, jo labāk. Bet lielie zemes īpašnieki taču nevar atklāti teikt, ka ir pret šo likumu un grib turpināt visus slaukt? Tas nebūs populārs viedoklis un procesu var tikai paātrināt, nevis nobremzēt, tad nāk talkā visādas ausmas un tml. pajoļi, kas tēlo dzīvokļu īpašnieku interešu aizstāvjus, bet patiesībā lej ūdeni uz pavisam citām dzirnavām.

Atbildēt

Biedrība Riets

14.04.2019. 16:56

Rakstām pēc izcila nelieša latvieša A. Priedīša, sabiedrības atkrituma no Daugavpis, norādēm. Dzīvokļu īpašniekiem ar likumprojektu ir paredzēts un piedāvāta tikai viena izvēle - viens ceļš. Un, to raksturojot, sauc "čemodan, vokzal, moskva".

Atbildēt

Kaža

14.04.2019. 16:51

Mani šās valsts ierēdņi ir padarījuši par kriminālnoziedznieku,kurš visus neatkarības gadus nelikumīgi dzīvo uz zemes,kura atdota uz ārzemēm aizbēgušajiem vēl pirms manas dzimšanas,tā padarot mani par šai valstij it kā nepiederošu beztiesisku ārvalstnieku,kurš gaida deportāciju uz sazinuzkurieni,tai pašā laikā mana patreizējā pilsoņa pase ir derīga tikai valsts teritorijā un nav derīga citur.Galēji stulba un latvieša pazemojošā situācija it kā pašal valstī.

Atbildēt

Tieši un precīzi

14.04.2019. 16:31

»

lol

Izcilais JURISTS topošais prezis stāvēja klāt pie ši ģeniālā murga tapšanas


Tieši un precīzi-priekš Maksātnespējas administrācijas "zemes baroniem" - tas ir murgs. Kā jūs drīkstāt aizskart, mūs, shēmotājus ar zemi un piemērot tik precīzu juridisku pamatojumu - Satversmes 116.pantu. Satversme ir domāta, mums, baroniem, jums jāstāv pie ratiem un jāgaida, kādu drupaču mēs jums atmetīsim. Cik gribēsim tik izsūksim no jums, vara ir mūsu rokās un galvās.

Atbildēt

lol

14.04.2019. 16:09

Izcilais JURISTS topošais prezis stāvēja klāt pie ši ģeniālā murga tapšanas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...