Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BB.lv

29.08.2016. 00:27

Vēlāk Baltraitine izplatīja paziņojumu, ka Lietuvas uzņēmējus uz vakariņām un medībām Panevēžas rajonā uzaicinājis Dūklavs un medības organizējis ASV lauksaimniecības tehnikas ražotāju "John Deere" pārstāvošās firmas "Dojus agro" vadītājs Prans Dailide.

Atbildēt

Dace

28.08.2016. 10:42

Katrs strādājošais ar 500+ eiro gadā subsidē lauksaimniecību, pretī saņemot ar pesticīdiem piesārņotu vidi un badu, ja tiek pārtraukts pārtikas imports. Vai mums vajag graudu exportu uz Āfriku un pienu, kuru nav kur likt?! Vai tas ir normāli?!

Atbildēt

Dace

28.08.2016. 10:21

»

ministtrīts-idiots apaļš

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti


Pilna ZM ar ielikteniem un cilvekiem,kas neko nesaprot no lauksaimniecibas,bet ir paklaysigi un nekur nelien,gatavi apstiprinat pat vislielakas mulkibas. Vissjieklifakie ir zemnuecinu parstavji LOSP ar savu aprobezoto pielideju Treibergu,kam svarigi parunat ar ministru,bet kada jega no ta,tik cik melns aiz naga,bet par savu maizes deveju krit un celas. Tadus,kas oo grib izdarit un saprot,pat tuvu ZM nelaiz. Cuku mera dati tiek slepti,kaut visi zin,ka ir jau visa Latvija,zirgiem ienasi,bet sacensibas notiek,absurds.

Atbildēt

Zigfrīds Strazdiņš

28.08.2016. 10:01

ZZS ir latviešu tautai cildens vārds un visi it sevišķi vecāka gājuma cilvēki to atbalsta,bet ZZS tie arī ir kas ir izputinājuši šos laukus.teiksim izveidojušās krāsmatas,Dūklavs sašķeļ piensaimniecību,tā vietā ,lai veidotu Latvijas piena monopolu pakļaujas kooperatīviem izgrūžot naudu uzbūvē būdeli ,,Latvijas piens,, nenoturot RPI ,kas tiek pārdots citas valsts pilsoņiem noliekot Latvijas piena ražotāju uz ceļiem ,palikušas lielsaimniecības un maziņie,kas uztur sevi iztikas līmenī strādājot no rīta līdz naktij,bez algas ,pienu iepērk lietuvieši ,lauks. mašīnu rezerves daļas Lietuva,vairs nav savu lauktehniku,lauks.tehnikumi un proftehniskās skolas ,palikušas tikai atmiņas par izglītotajiem un gudrajiem cilvēkiem,bez augstākas,kas bija pārāki par mūslaika augstako ieguvušie,kur ražājošo prasmju zinības. Iespaids ar iestādēm,aģentūrām,jurispodencēm,visādām kontroles aparātiem ar visādu svētku rīkošanu,diez vai valsts uz attīstības ceļa tiks.

Atbildēt

Uz H2O diētu

27.08.2016. 16:07

»

vakariņas, medības ...reņģīšu uzkošana

kauns par šādu kolhoza priekšsēdētāju


Ko var gribēt no zaļo zagļu bandas treknā komunista-kolhoznieka.

Atbildēt

zane

27.08.2016. 15:40

kadu laicinu atpakal Duklavs bija darba vizite Arabu emiratos. Varbut palaidu garam,vai nebija informacijas, par ko runaja, ko sarunaja, kas brauca lidzi utt , cik tas mums izmaksaja, kads reals ieguvums,[ varbut kada medubu trofeja?]

Atbildēt

Edge

27.08.2016. 15:34

»

Jurģis Skaidrīts

Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu


Jānis Rainis:"...Tālāk jautājums par latviešu autonomiju. Arī diezgan nopietni vācu publicisti dažkārt saka (un viņiem līdzi to atkārto arī krievi), ka latviešiem esot tieksme atdalīties no Krievijas; «slavofili» savukārt saskata, ka līdzīgas tieksmes esot vāciešiem. Lieki teikt, ka par to nedomā neviens, pat ne vācieši. Nedz piederība pie Vācijas, nedz pilnīga valstiska patstāvība nevarētu dot muižniekiem lielāku iespēju ekspluatēt zemniekus nekā tagad; šajā ziņā tālāk nav kur iet. Latviešiem atdalīšanās no Krievijas, protams, būtu pašnāvība."
(Latvieši, 1916)

Atbildēt

Ija>Dukšu Peksim

27.08.2016. 11:12

»

Dukšu Peksis

zemnieķļi taisnojiet ragā liekto muguru,būs tā kā ar sorosa vienotību,nažukiem patīk jeņķu zābaks,ZZS CELIET AUGSTU LATJU GODU----LAI NETIEKAT ARĪ PASŪTĪTI!LATVIJAI SAULES MŪŽU


Vai ZZS līdz šim ir cēlusi "latju" ( iespējams domāts latvju)godu? Kur un kādā veidā? Zemnieku Savienība tikai piesavinājās Latvijas Brīvvalsts laikā dibinātās Zemnieku Savienības vārdu, bet idejas un rīcība stāv tālu no patriotiskās un lauksaimniekus aizstāvošās toreizējās partijas. Tad katrā pagastā partijai bija nodaļas, kurās bija apvienojušies pagasta strādīgākie un cienījamākie lauksaimnieki. Visa zeme tika apstrādāta, saimniecības piederēja Latvijas pilsoņiem, nevis dāņiem utt.Par Eiropas naudas piešķiršanu citām nozarēm, vajadzētu labāk padomāt, kāpēc ir nozares, kurās nauda pazūd kā melnā caurumā, nepietiks nekad.

Atbildēt

jūlis

27.08.2016. 10:34

»

Jurģis Skaidrīts

Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu


Bijušie padomju okupantu ideologi ar sev padoto VDK un IeM palīdzību noorganizeja savas varas mūžīgumu,pēc tam noorganizeja savas nespējīgās varas neveiksmju pāradresēšanu uz ES.Tagad tautas un arī ES uzdevums ir nodrošinat šo nespējnieku un varas kāro ļaužu materiālo labklājību un super pārticīgas vecumdienas,neaizmirstot arī viņu klanu vajadzības.

Atbildēt

??!!

27.08.2016. 10:30

1. Kāpēc lauksaimniekiem ir nepieciešams tā-āds atbalst no nodokļu maksātāju naudas? Lauksaimnieciskā ražošana ir tāds pats business kā citās jomās.
2. Dūklavs atbalsta tikai un vienīgi lielo zemju īpašniekus, kas sagrābušies kredītus miljonos.
3. Dūklavs lobēja savējos cūku mēra lietā.
4. Dūklavs ir nevis ministrs, bet pārpratums ministra krēslā, jo neprot nevienu svešvalodu, izņemot krievu. Kā viņš ES sanāksmēs sarunājas - ar tulka palīdzību?

Atbildēt

foobar

27.08.2016. 08:40

Ja runā godīgi, tad LV ir maza perspektīva jebkādai lauksaimniecībai. Tīri objektīvi apkārt ir zemes kas var daudz lētāk un milzīgos apjomos - Polija, Krievija, Ukraina. Ja kāds var izdzīvot šajā konkurences cīņā - uz priekšu. Bet tad ir vajadzīgas vai nu daudztūkstoš hektāru saimniecības. Vai ļoti ļoti liela kooperācija (mazie biznesi, kas sniedz viens otram pakalpojumus). Tā kā latvietis pārsvarā ir viensētnieks un kooperēties negrib, tad lai nu visi peld kā māk tālāk. Valdībai tik godīgi vajadzētu pateikt, ka vidējā termiņā subsīdijas piegriezīs. Labāk to naudu, ko tagad tērē lauksaimniekiem, lai dod izglītībai un kaut vai armijai.

Atbildēt

to domājošais

27.08.2016. 08:21

Nu aizej un vēlreiz nobalso par lemburgijas komuņagām! Nupat kā visi šie ministreļi tikās ar Putina pārstāvi. Tu nezini par ko runāja? Es zinu: par Latvijas pārdošanu rāškai. Labāk Brisele, nekā Maskava!
Domā ar galvu, nevis resno galu!

Atbildēt

ābols no ābeles

27.08.2016. 01:40

arī Dūklava savu maku papildinājusi ar pašvaldības naudu.

Papildus algai Dūklavai pērn aprīlī izmaksāti 500 eiro, bet jūlijā vēl 400 eiro. «Ja galvenais grāmatvedis man saka, ka var paņemt, man tā situācija bija tāda, ka man vajadzēja, bet šī nauda ir atmaksāta un, ja man būtu kāds pateicis, ka to nedrīkst vai tas ir algas apmērā, es to nemūžam nebūtu darījusi,» attaisnojas Dūklava. Daļu summas Dūklava atmaksāja neilgi pirms Valsts kontroles revīzijas pašvaldībā. Uz «De facto» norādi, ka tas šķiet aizdomīgi, jo viņa zināja, ka tuvojas Valsts kontroles pārbaude, Dūklava atcērt: «Informācija bija.» Tas nozīmē, ka

Atbildēt

vakariņas, medības ...reņģīšu uzkošana

27.08.2016. 01:33

kauns par šādu kolhoza priekšsēdētāju!

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

26.08.2016. 23:24

»

Uģis

Kangars


Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu.

Atbildēt

Uģis

26.08.2016. 23:05

Kangars

Atbildēt

domājošais

26.08.2016. 22:36

»

ministtrīts-idiots apaļš

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti


cerams pašvaldību un parlamenta vēlēšanās ,LATVIS, KAM ĶIRBIS VĒL STRĀDĀ, pēc sorosa makaroniem uz ausēm, nu šoreiz ta pasūtīs vienotību un NAžukus,pietiek zagt MĪĻO LATVIJAS ZEMI,lai sēdētu pēc vārsmu un veiksmes stāstu bruseles palātās!

Atbildēt

ministtrīts-idiots apaļš

26.08.2016. 22:08

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti.

Atbildēt

Zariņš

26.08.2016. 22:03

Vai kāds domā,ka Dūklavs ir piekalts šim ministra krēslam?Cik gadus Jelgava gatavo lauksaimniecības speciālistus,vai tiešām nav iespējams atrast kādu no daudzajiem...kas spētu ieņemt Dūklava krēslu?Cik ilgi ZZSmocīs šo kungu,ir tak pensiju nopelnījis un jādomā,ka iztikai pietiktu.

Atbildēt

Lauku pāķis

26.08.2016. 21:44

»

Andri

Tev neliekas ka šajā īsjā rakstā pats apmaldies trijās priedēs? Latvija nespēj nodrošināt sevi? Tu nemurgo


Izlasi rakstu rūpīgāk un tad iespējams...sapratīsi

Atbildēt

Andri

26.08.2016. 21:12

Tev neliekas ka šajā īsjā rakstā pats apmaldies trijās priedēs? Latvija nespēj nodrošināt sevi? Tu nemurgo?
Bet par ministru, protams, kā par iepriekšējiem, ilūziju nav. Nespējnieki. Visi. Un kas no tā mainās?

Atbildēt

Dukšu Peksis

26.08.2016. 20:39

zemnieķļi taisnojiet ragā liekto muguru,būs tā kā ar sorosa vienotību,nažukiem patīk jeņķu zābaks,ZZS CELIET AUGSTU LATJU GODU----LAI NETIEKAT ARĪ PASŪTĪTI!LATVIJAI SAULES MŪŽU!

Atbildēt

Jautājums -

26.08.2016. 20:30

Ja šie 430 000 000 EUR būtu nevis iegrūsti lauksaimniekiem, bet gan ielikti veselībā, izglītībā, drošībā utt, cik liels zaudējums būtu ekonomikai?

Atbilde - nekāds.
Cilvēki sāktu mest ārā mazāk pārtikas, jo tā nebūtu tik lēta kā tagad. Cenas pārtikai būtu lielākas, cilvēku nozarē strādātu mazāk, biznesam sāktu pieiet kā biznesam - jāražo to, ko var pāŗdot, nevis to, par ko var "apgūt fondus". Tāds komunisma paveids...

Un vēl -
Kāpēc viena konkrēta nozare tiek šādi dotēta?
Par kādiem nopelniem?
"Platību maksājumi"!!! WTF??? - kāpēc manai vecmammai par 600kvm piemājas dārziņa nepienākas "platības maksājums"? Viņa taču arī audzē tomātus, gurķus utt...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...