Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BB.lv

28.08.2016. 23:27

Vēlāk Baltraitine izplatīja paziņojumu, ka Lietuvas uzņēmējus uz vakariņām un medībām Panevēžas rajonā uzaicinājis Dūklavs un medības organizējis ASV lauksaimniecības tehnikas ražotāju "John Deere" pārstāvošās firmas "Dojus agro" vadītājs Prans Dailide.

Atbildēt

Dace

28.08.2016. 09:42

Katrs strādājošais ar 500+ eiro gadā subsidē lauksaimniecību, pretī saņemot ar pesticīdiem piesārņotu vidi un badu, ja tiek pārtraukts pārtikas imports. Vai mums vajag graudu exportu uz Āfriku un pienu, kuru nav kur likt?! Vai tas ir normāli?!

Atbildēt

Dace

28.08.2016. 09:21

»

ministtrīts-idiots apaļš

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti


Pilna ZM ar ielikteniem un cilvekiem,kas neko nesaprot no lauksaimniecibas,bet ir paklaysigi un nekur nelien,gatavi apstiprinat pat vislielakas mulkibas. Vissjieklifakie ir zemnuecinu parstavji LOSP ar savu aprobezoto pielideju Treibergu,kam svarigi parunat ar ministru,bet kada jega no ta,tik cik melns aiz naga,bet par savu maizes deveju krit un celas. Tadus,kas oo grib izdarit un saprot,pat tuvu ZM nelaiz. Cuku mera dati tiek slepti,kaut visi zin,ka ir jau visa Latvija,zirgiem ienasi,bet sacensibas notiek,absurds.

Atbildēt

Zigfrīds Strazdiņš

28.08.2016. 09:01

ZZS ir latviešu tautai cildens vārds un visi it sevišķi vecāka gājuma cilvēki to atbalsta,bet ZZS tie arī ir kas ir izputinājuši šos laukus.teiksim izveidojušās krāsmatas,Dūklavs sašķeļ piensaimniecību,tā vietā ,lai veidotu Latvijas piena monopolu pakļaujas kooperatīviem izgrūžot naudu uzbūvē būdeli ,,Latvijas piens,, nenoturot RPI ,kas tiek pārdots citas valsts pilsoņiem noliekot Latvijas piena ražotāju uz ceļiem ,palikušas lielsaimniecības un maziņie,kas uztur sevi iztikas līmenī strādājot no rīta līdz naktij,bez algas ,pienu iepērk lietuvieši ,lauks. mašīnu rezerves daļas Lietuva,vairs nav savu lauktehniku,lauks.tehnikumi un proftehniskās skolas ,palikušas tikai atmiņas par izglītotajiem un gudrajiem cilvēkiem,bez augstākas,kas bija pārāki par mūslaika augstako ieguvušie,kur ražājošo prasmju zinības. Iespaids ar iestādēm,aģentūrām,jurispodencēm,visādām kontroles aparātiem ar visādu svētku rīkošanu,diez vai valsts uz attīstības ceļa tiks.

Atbildēt

Uz H2O diētu

27.08.2016. 15:07

»

vakariņas, medības ...reņģīšu uzkošana

kauns par šādu kolhoza priekšsēdētāju


Ko var gribēt no zaļo zagļu bandas treknā komunista-kolhoznieka.

Atbildēt

zane

27.08.2016. 14:40

kadu laicinu atpakal Duklavs bija darba vizite Arabu emiratos. Varbut palaidu garam,vai nebija informacijas, par ko runaja, ko sarunaja, kas brauca lidzi utt , cik tas mums izmaksaja, kads reals ieguvums,[ varbut kada medubu trofeja?]

Atbildēt

Edge

27.08.2016. 14:34

»

Jurģis Skaidrīts

Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu


Jānis Rainis:"...Tālāk jautājums par latviešu autonomiju. Arī diezgan nopietni vācu publicisti dažkārt saka (un viņiem līdzi to atkārto arī krievi), ka latviešiem esot tieksme atdalīties no Krievijas; «slavofili» savukārt saskata, ka līdzīgas tieksmes esot vāciešiem. Lieki teikt, ka par to nedomā neviens, pat ne vācieši. Nedz piederība pie Vācijas, nedz pilnīga valstiska patstāvība nevarētu dot muižniekiem lielāku iespēju ekspluatēt zemniekus nekā tagad; šajā ziņā tālāk nav kur iet. Latviešiem atdalīšanās no Krievijas, protams, būtu pašnāvība."
(Latvieši, 1916)

Atbildēt

Ija>Dukšu Peksim

27.08.2016. 10:12

»

Dukšu Peksis

zemnieķļi taisnojiet ragā liekto muguru,būs tā kā ar sorosa vienotību,nažukiem patīk jeņķu zābaks,ZZS CELIET AUGSTU LATJU GODU----LAI NETIEKAT ARĪ PASŪTĪTI!LATVIJAI SAULES MŪŽU


Vai ZZS līdz šim ir cēlusi "latju" ( iespējams domāts latvju)godu? Kur un kādā veidā? Zemnieku Savienība tikai piesavinājās Latvijas Brīvvalsts laikā dibinātās Zemnieku Savienības vārdu, bet idejas un rīcība stāv tālu no patriotiskās un lauksaimniekus aizstāvošās toreizējās partijas. Tad katrā pagastā partijai bija nodaļas, kurās bija apvienojušies pagasta strādīgākie un cienījamākie lauksaimnieki. Visa zeme tika apstrādāta, saimniecības piederēja Latvijas pilsoņiem, nevis dāņiem utt.Par Eiropas naudas piešķiršanu citām nozarēm, vajadzētu labāk padomāt, kāpēc ir nozares, kurās nauda pazūd kā melnā caurumā, nepietiks nekad.

Atbildēt

jūlis

27.08.2016. 09:34

»

Jurģis Skaidrīts

Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu


Bijušie padomju okupantu ideologi ar sev padoto VDK un IeM palīdzību noorganizeja savas varas mūžīgumu,pēc tam noorganizeja savas nespējīgās varas neveiksmju pāradresēšanu uz ES.Tagad tautas un arī ES uzdevums ir nodrošinat šo nespējnieku un varas kāro ļaužu materiālo labklājību un super pārticīgas vecumdienas,neaizmirstot arī viņu klanu vajadzības.

Atbildēt

??!!

27.08.2016. 09:30

1. Kāpēc lauksaimniekiem ir nepieciešams tā-āds atbalst no nodokļu maksātāju naudas? Lauksaimnieciskā ražošana ir tāds pats business kā citās jomās.
2. Dūklavs atbalsta tikai un vienīgi lielo zemju īpašniekus, kas sagrābušies kredītus miljonos.
3. Dūklavs lobēja savējos cūku mēra lietā.
4. Dūklavs ir nevis ministrs, bet pārpratums ministra krēslā, jo neprot nevienu svešvalodu, izņemot krievu. Kā viņš ES sanāksmēs sarunājas - ar tulka palīdzību?

Atbildēt

foobar

27.08.2016. 07:40

Ja runā godīgi, tad LV ir maza perspektīva jebkādai lauksaimniecībai. Tīri objektīvi apkārt ir zemes kas var daudz lētāk un milzīgos apjomos - Polija, Krievija, Ukraina. Ja kāds var izdzīvot šajā konkurences cīņā - uz priekšu. Bet tad ir vajadzīgas vai nu daudztūkstoš hektāru saimniecības. Vai ļoti ļoti liela kooperācija (mazie biznesi, kas sniedz viens otram pakalpojumus). Tā kā latvietis pārsvarā ir viensētnieks un kooperēties negrib, tad lai nu visi peld kā māk tālāk. Valdībai tik godīgi vajadzētu pateikt, ka vidējā termiņā subsīdijas piegriezīs. Labāk to naudu, ko tagad tērē lauksaimniekiem, lai dod izglītībai un kaut vai armijai.

Atbildēt

to domājošais

27.08.2016. 07:21

Nu aizej un vēlreiz nobalso par lemburgijas komuņagām! Nupat kā visi šie ministreļi tikās ar Putina pārstāvi. Tu nezini par ko runāja? Es zinu: par Latvijas pārdošanu rāškai. Labāk Brisele, nekā Maskava!
Domā ar galvu, nevis resno galu!

Atbildēt

ābols no ābeles

27.08.2016. 00:40

arī Dūklava savu maku papildinājusi ar pašvaldības naudu.

Papildus algai Dūklavai pērn aprīlī izmaksāti 500 eiro, bet jūlijā vēl 400 eiro. «Ja galvenais grāmatvedis man saka, ka var paņemt, man tā situācija bija tāda, ka man vajadzēja, bet šī nauda ir atmaksāta un, ja man būtu kāds pateicis, ka to nedrīkst vai tas ir algas apmērā, es to nemūžam nebūtu darījusi,» attaisnojas Dūklava. Daļu summas Dūklava atmaksāja neilgi pirms Valsts kontroles revīzijas pašvaldībā. Uz «De facto» norādi, ka tas šķiet aizdomīgi, jo viņa zināja, ka tuvojas Valsts kontroles pārbaude, Dūklava atcērt: «Informācija bija.» Tas nozīmē, ka

Atbildēt

vakariņas, medības ...reņģīšu uzkošana

27.08.2016. 00:33

kauns par šādu kolhoza priekšsēdētāju!

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

26.08.2016. 22:24

»

Uģis

Kangars


Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu.

Atbildēt

Uģis

26.08.2016. 22:05

Kangars

Atbildēt

domājošais

26.08.2016. 21:36

»

ministtrīts-idiots apaļš

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti


cerams pašvaldību un parlamenta vēlēšanās ,LATVIS, KAM ĶIRBIS VĒL STRĀDĀ, pēc sorosa makaroniem uz ausēm, nu šoreiz ta pasūtīs vienotību un NAžukus,pietiek zagt MĪĻO LATVIJAS ZEMI,lai sēdētu pēc vārsmu un veiksmes stāstu bruseles palātās!

Atbildēt

ministtrīts-idiots apaļš

26.08.2016. 21:08

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti.

Atbildēt

Zariņš

26.08.2016. 21:03

Vai kāds domā,ka Dūklavs ir piekalts šim ministra krēslam?Cik gadus Jelgava gatavo lauksaimniecības speciālistus,vai tiešām nav iespējams atrast kādu no daudzajiem...kas spētu ieņemt Dūklava krēslu?Cik ilgi ZZSmocīs šo kungu,ir tak pensiju nopelnījis un jādomā,ka iztikai pietiktu.

Atbildēt

Lauku pāķis

26.08.2016. 20:44

»

Andri

Tev neliekas ka šajā īsjā rakstā pats apmaldies trijās priedēs? Latvija nespēj nodrošināt sevi? Tu nemurgo


Izlasi rakstu rūpīgāk un tad iespējams...sapratīsi

Atbildēt

Andri

26.08.2016. 20:12

Tev neliekas ka šajā īsjā rakstā pats apmaldies trijās priedēs? Latvija nespēj nodrošināt sevi? Tu nemurgo?
Bet par ministru, protams, kā par iepriekšējiem, ilūziju nav. Nespējnieki. Visi. Un kas no tā mainās?

Atbildēt

Dukšu Peksis

26.08.2016. 19:39

zemnieķļi taisnojiet ragā liekto muguru,būs tā kā ar sorosa vienotību,nažukiem patīk jeņķu zābaks,ZZS CELIET AUGSTU LATJU GODU----LAI NETIEKAT ARĪ PASŪTĪTI!LATVIJAI SAULES MŪŽU!

Atbildēt

Jautājums -

26.08.2016. 19:30

Ja šie 430 000 000 EUR būtu nevis iegrūsti lauksaimniekiem, bet gan ielikti veselībā, izglītībā, drošībā utt, cik liels zaudējums būtu ekonomikai?

Atbilde - nekāds.
Cilvēki sāktu mest ārā mazāk pārtikas, jo tā nebūtu tik lēta kā tagad. Cenas pārtikai būtu lielākas, cilvēku nozarē strādātu mazāk, biznesam sāktu pieiet kā biznesam - jāražo to, ko var pāŗdot, nevis to, par ko var "apgūt fondus". Tāds komunisma paveids...

Un vēl -
Kāpēc viena konkrēta nozare tiek šādi dotēta?
Par kādiem nopelniem?
"Platību maksājumi"!!! WTF??? - kāpēc manai vecmammai par 600kvm piemājas dārziņa nepienākas "platības maksājums"? Viņa taču arī audzē tomātus, gurķus utt...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...