Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BB.lv

29.08.2016. 00:27

Vēlāk Baltraitine izplatīja paziņojumu, ka Lietuvas uzņēmējus uz vakariņām un medībām Panevēžas rajonā uzaicinājis Dūklavs un medības organizējis ASV lauksaimniecības tehnikas ražotāju "John Deere" pārstāvošās firmas "Dojus agro" vadītājs Prans Dailide.

Atbildēt

Dace

28.08.2016. 10:42

Katrs strādājošais ar 500+ eiro gadā subsidē lauksaimniecību, pretī saņemot ar pesticīdiem piesārņotu vidi un badu, ja tiek pārtraukts pārtikas imports. Vai mums vajag graudu exportu uz Āfriku un pienu, kuru nav kur likt?! Vai tas ir normāli?!

Atbildēt

Dace

28.08.2016. 10:21

»

ministtrīts-idiots apaļš

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti


Pilna ZM ar ielikteniem un cilvekiem,kas neko nesaprot no lauksaimniecibas,bet ir paklaysigi un nekur nelien,gatavi apstiprinat pat vislielakas mulkibas. Vissjieklifakie ir zemnuecinu parstavji LOSP ar savu aprobezoto pielideju Treibergu,kam svarigi parunat ar ministru,bet kada jega no ta,tik cik melns aiz naga,bet par savu maizes deveju krit un celas. Tadus,kas oo grib izdarit un saprot,pat tuvu ZM nelaiz. Cuku mera dati tiek slepti,kaut visi zin,ka ir jau visa Latvija,zirgiem ienasi,bet sacensibas notiek,absurds.

Atbildēt

Zigfrīds Strazdiņš

28.08.2016. 10:01

ZZS ir latviešu tautai cildens vārds un visi it sevišķi vecāka gājuma cilvēki to atbalsta,bet ZZS tie arī ir kas ir izputinājuši šos laukus.teiksim izveidojušās krāsmatas,Dūklavs sašķeļ piensaimniecību,tā vietā ,lai veidotu Latvijas piena monopolu pakļaujas kooperatīviem izgrūžot naudu uzbūvē būdeli ,,Latvijas piens,, nenoturot RPI ,kas tiek pārdots citas valsts pilsoņiem noliekot Latvijas piena ražotāju uz ceļiem ,palikušas lielsaimniecības un maziņie,kas uztur sevi iztikas līmenī strādājot no rīta līdz naktij,bez algas ,pienu iepērk lietuvieši ,lauks. mašīnu rezerves daļas Lietuva,vairs nav savu lauktehniku,lauks.tehnikumi un proftehniskās skolas ,palikušas tikai atmiņas par izglītotajiem un gudrajiem cilvēkiem,bez augstākas,kas bija pārāki par mūslaika augstako ieguvušie,kur ražājošo prasmju zinības. Iespaids ar iestādēm,aģentūrām,jurispodencēm,visādām kontroles aparātiem ar visādu svētku rīkošanu,diez vai valsts uz attīstības ceļa tiks.

Atbildēt

Uz H2O diētu

27.08.2016. 16:07

»

vakariņas, medības ...reņģīšu uzkošana

kauns par šādu kolhoza priekšsēdētāju


Ko var gribēt no zaļo zagļu bandas treknā komunista-kolhoznieka.

Atbildēt

zane

27.08.2016. 15:40

kadu laicinu atpakal Duklavs bija darba vizite Arabu emiratos. Varbut palaidu garam,vai nebija informacijas, par ko runaja, ko sarunaja, kas brauca lidzi utt , cik tas mums izmaksaja, kads reals ieguvums,[ varbut kada medubu trofeja?]

Atbildēt

Edge

27.08.2016. 15:34

»

Jurģis Skaidrīts

Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu


Jānis Rainis:"...Tālāk jautājums par latviešu autonomiju. Arī diezgan nopietni vācu publicisti dažkārt saka (un viņiem līdzi to atkārto arī krievi), ka latviešiem esot tieksme atdalīties no Krievijas; «slavofili» savukārt saskata, ka līdzīgas tieksmes esot vāciešiem. Lieki teikt, ka par to nedomā neviens, pat ne vācieši. Nedz piederība pie Vācijas, nedz pilnīga valstiska patstāvība nevarētu dot muižniekiem lielāku iespēju ekspluatēt zemniekus nekā tagad; šajā ziņā tālāk nav kur iet. Latviešiem atdalīšanās no Krievijas, protams, būtu pašnāvība."
(Latvieši, 1916)

Atbildēt

Ija>Dukšu Peksim

27.08.2016. 11:12

»

Dukšu Peksis

zemnieķļi taisnojiet ragā liekto muguru,būs tā kā ar sorosa vienotību,nažukiem patīk jeņķu zābaks,ZZS CELIET AUGSTU LATJU GODU----LAI NETIEKAT ARĪ PASŪTĪTI!LATVIJAI SAULES MŪŽU


Vai ZZS līdz šim ir cēlusi "latju" ( iespējams domāts latvju)godu? Kur un kādā veidā? Zemnieku Savienība tikai piesavinājās Latvijas Brīvvalsts laikā dibinātās Zemnieku Savienības vārdu, bet idejas un rīcība stāv tālu no patriotiskās un lauksaimniekus aizstāvošās toreizējās partijas. Tad katrā pagastā partijai bija nodaļas, kurās bija apvienojušies pagasta strādīgākie un cienījamākie lauksaimnieki. Visa zeme tika apstrādāta, saimniecības piederēja Latvijas pilsoņiem, nevis dāņiem utt.Par Eiropas naudas piešķiršanu citām nozarēm, vajadzētu labāk padomāt, kāpēc ir nozares, kurās nauda pazūd kā melnā caurumā, nepietiks nekad.

Atbildēt

jūlis

27.08.2016. 10:34

»

Jurģis Skaidrīts

Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu


Bijušie padomju okupantu ideologi ar sev padoto VDK un IeM palīdzību noorganizeja savas varas mūžīgumu,pēc tam noorganizeja savas nespējīgās varas neveiksmju pāradresēšanu uz ES.Tagad tautas un arī ES uzdevums ir nodrošinat šo nespējnieku un varas kāro ļaužu materiālo labklājību un super pārticīgas vecumdienas,neaizmirstot arī viņu klanu vajadzības.

Atbildēt

??!!

27.08.2016. 10:30

1. Kāpēc lauksaimniekiem ir nepieciešams tā-āds atbalst no nodokļu maksātāju naudas? Lauksaimnieciskā ražošana ir tāds pats business kā citās jomās.
2. Dūklavs atbalsta tikai un vienīgi lielo zemju īpašniekus, kas sagrābušies kredītus miljonos.
3. Dūklavs lobēja savējos cūku mēra lietā.
4. Dūklavs ir nevis ministrs, bet pārpratums ministra krēslā, jo neprot nevienu svešvalodu, izņemot krievu. Kā viņš ES sanāksmēs sarunājas - ar tulka palīdzību?

Atbildēt

foobar

27.08.2016. 08:40

Ja runā godīgi, tad LV ir maza perspektīva jebkādai lauksaimniecībai. Tīri objektīvi apkārt ir zemes kas var daudz lētāk un milzīgos apjomos - Polija, Krievija, Ukraina. Ja kāds var izdzīvot šajā konkurences cīņā - uz priekšu. Bet tad ir vajadzīgas vai nu daudztūkstoš hektāru saimniecības. Vai ļoti ļoti liela kooperācija (mazie biznesi, kas sniedz viens otram pakalpojumus). Tā kā latvietis pārsvarā ir viensētnieks un kooperēties negrib, tad lai nu visi peld kā māk tālāk. Valdībai tik godīgi vajadzētu pateikt, ka vidējā termiņā subsīdijas piegriezīs. Labāk to naudu, ko tagad tērē lauksaimniekiem, lai dod izglītībai un kaut vai armijai.

Atbildēt

to domājošais

27.08.2016. 08:21

Nu aizej un vēlreiz nobalso par lemburgijas komuņagām! Nupat kā visi šie ministreļi tikās ar Putina pārstāvi. Tu nezini par ko runāja? Es zinu: par Latvijas pārdošanu rāškai. Labāk Brisele, nekā Maskava!
Domā ar galvu, nevis resno galu!

Atbildēt

ābols no ābeles

27.08.2016. 01:40

arī Dūklava savu maku papildinājusi ar pašvaldības naudu.

Papildus algai Dūklavai pērn aprīlī izmaksāti 500 eiro, bet jūlijā vēl 400 eiro. «Ja galvenais grāmatvedis man saka, ka var paņemt, man tā situācija bija tāda, ka man vajadzēja, bet šī nauda ir atmaksāta un, ja man būtu kāds pateicis, ka to nedrīkst vai tas ir algas apmērā, es to nemūžam nebūtu darījusi,» attaisnojas Dūklava. Daļu summas Dūklava atmaksāja neilgi pirms Valsts kontroles revīzijas pašvaldībā. Uz «De facto» norādi, ka tas šķiet aizdomīgi, jo viņa zināja, ka tuvojas Valsts kontroles pārbaude, Dūklava atcērt: «Informācija bija.» Tas nozīmē, ka

Atbildēt

vakariņas, medības ...reņģīšu uzkošana

27.08.2016. 01:33

kauns par šādu kolhoza priekšsēdētāju!

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

26.08.2016. 23:24

»

Uģis

Kangars


Tikai ar LIELVALSTI KRIEVIJU ekonomiskā sadarbībā LATVIJAS IZAUGSMĒ,citādi nažuku vēlme zem jeņķu zābaka,nava SUVERĒNAS,BRĪVAS LATVIJAS,ārēja pārvalde,kura šiem praktiski panākta, iznīcinot LATVJU ražošanu.

Atbildēt

Uģis

26.08.2016. 23:05

Kangars

Atbildēt

domājošais

26.08.2016. 22:36

»

ministtrīts-idiots apaļš

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti


cerams pašvaldību un parlamenta vēlēšanās ,LATVIS, KAM ĶIRBIS VĒL STRĀDĀ, pēc sorosa makaroniem uz ausēm, nu šoreiz ta pasūtīs vienotību un NAžukus,pietiek zagt MĪĻO LATVIJAS ZEMI,lai sēdētu pēc vārsmu un veiksmes stāstu bruseles palātās!

Atbildēt

ministtrīts-idiots apaļš

26.08.2016. 22:08

Šito $ūdu sen bija jātriec ellē ratā. Kauns visā Eiropā, ka mums vecas komunistu paliekas ir iznīcinājušas visu ko vien var iznīcināt un izzagušas valsti.

Atbildēt

Zariņš

26.08.2016. 22:03

Vai kāds domā,ka Dūklavs ir piekalts šim ministra krēslam?Cik gadus Jelgava gatavo lauksaimniecības speciālistus,vai tiešām nav iespējams atrast kādu no daudzajiem...kas spētu ieņemt Dūklava krēslu?Cik ilgi ZZSmocīs šo kungu,ir tak pensiju nopelnījis un jādomā,ka iztikai pietiktu.

Atbildēt

Lauku pāķis

26.08.2016. 21:44

»

Andri

Tev neliekas ka šajā īsjā rakstā pats apmaldies trijās priedēs? Latvija nespēj nodrošināt sevi? Tu nemurgo


Izlasi rakstu rūpīgāk un tad iespējams...sapratīsi

Atbildēt

Andri

26.08.2016. 21:12

Tev neliekas ka šajā īsjā rakstā pats apmaldies trijās priedēs? Latvija nespēj nodrošināt sevi? Tu nemurgo?
Bet par ministru, protams, kā par iepriekšējiem, ilūziju nav. Nespējnieki. Visi. Un kas no tā mainās?

Atbildēt

Dukšu Peksis

26.08.2016. 20:39

zemnieķļi taisnojiet ragā liekto muguru,būs tā kā ar sorosa vienotību,nažukiem patīk jeņķu zābaks,ZZS CELIET AUGSTU LATJU GODU----LAI NETIEKAT ARĪ PASŪTĪTI!LATVIJAI SAULES MŪŽU!

Atbildēt

Jautājums -

26.08.2016. 20:30

Ja šie 430 000 000 EUR būtu nevis iegrūsti lauksaimniekiem, bet gan ielikti veselībā, izglītībā, drošībā utt, cik liels zaudējums būtu ekonomikai?

Atbilde - nekāds.
Cilvēki sāktu mest ārā mazāk pārtikas, jo tā nebūtu tik lēta kā tagad. Cenas pārtikai būtu lielākas, cilvēku nozarē strādātu mazāk, biznesam sāktu pieiet kā biznesam - jāražo to, ko var pāŗdot, nevis to, par ko var "apgūt fondus". Tāds komunisma paveids...

Un vēl -
Kāpēc viena konkrēta nozare tiek šādi dotēta?
Par kādiem nopelniem?
"Platību maksājumi"!!! WTF??? - kāpēc manai vecmammai par 600kvm piemājas dārziņa nepienākas "platības maksājums"? Viņa taču arī audzē tomātus, gurķus utt...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...