Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Macuks

29.11.2019. 13:30

Mačuku Edgars bija advokāts arī Elksniņa balsu pirkšanas lietā iepriekšējās Saeimas vēlēšanās.....

Atbildēt

RRR

26.11.2019. 12:51

»

izmetīs mēslainē?

Viņu jau vienreiz izmeta. Kad viņš pateica par maksātnespējas administratoru saistību ar vadošajām partijām, kad bija tieslietu ministrs


Bet izskatās, ka beidzot tomēr sapratās ar šo mafiju. Tās pašas partijas pavisam nesen viņu atkal iecēla par tieslietu ministru.

Atbildēt

veh

26.11.2019. 12:15

»

Hev

Jūs te varat smilkstēt, cik gribat, tikmēr Bordāna kungs drīz izveidos Ekonomisko tiesu sava grupējuma bīdītāju interesēm gan jau


Ekonomikas policija ar Petju Bausku jau pilda 100% visus Juraša norādījumus. Dažos gadījumos traucē neatkarīga tiesa piem. neatbrīvo iesaldētos līdzekļus.Protams,ka vajag savu tiesu un prokuratūru ar!

Atbildēt

A

26.11.2019. 11:41

Ja paskatītos uz Dzanuškāna uzpumpēto sievu, tad uzreiz skaidrs kas viņi ir.

Atbildēt

Pilsonis

26.11.2019. 11:23

Mums objektā nav dokumentu vienas nelielas pārseguma daļas aizbetonēšanai un jau visi darbi attiecīgajā zonā ir apturēti.
Bet te nav kaudze ar dokumentiem nesošajām konstrukcijām. Tikai idiots vai baisi iebiedēts cilvēks atļaus pieņemt šādu būvi ekspluatācijā.

Atbildēt

Abrams Mojsejevičs Špuļke

26.11.2019. 10:58

Visur čangaļi un lauķi.

Atbildēt

Hev

26.11.2019. 10:42

Jūs te varat smilkstēt, cik gribat, tikmēr Bordāna kungs drīz izveidos Ekonomisko tiesu sava grupējuma bīdītāju interesēm gan jau

Atbildēt

lauķis

26.11.2019. 07:39

Cik Latvijā ir visādi Dzanuškāni,Bordāni,Leviti,Kariņi,Viņķeles?Vai ir jēga balsot par sistēmu kas saulītē ceļ šos kosmosa atkritumus?

Atbildēt

RRR

26.11.2019. 01:28

»

ļints

bordāns ir pamuļķs, bet ne muļķis. Tikai viena vaina- viņš par iespēju paspēlēties ar lielajiem puikām, gatavs matušku pārdot. Nu, kaut stundiņu pagozēties saulītē...un tad,kad viņu kā netīru un nevaadzīgu grīdlupatu izmetīs mēslainē,varēs mazbērniem stāstīt par savu bojevuju molodostj...


Kādiem "lielajiem puikām?" Kur tu kaut vienu lielu puiku esi redzējis? Tādi ar Bordānu nerunā. Viņi reiz mēģināja saskatīt Bordānā kaut kādu jēgu, bet konstatēja, ka uz viņu vienkārši nevar paļauties. Tad vēl tas šveices blēdis - toksisko naudas shēmu advokāts atzinās, ka reiz esot Bordānu izsaucis uz paklāja, vēl to visu pa kluso ierakstījis. Un kā beidzamā nagla nāca atziņa, ka viens no Bordāna tuvākajiem domubiedriem ir šausmīgi aprobežotais, bet seksuāli diezgan lopiskais Feldmanis.
Visdrīzākais, ka mazbērniem būs diezgan kauns par šādu opi, kura politiskā biogrāfija atgādina profesionālas staigules gaitas.

Atbildēt

ļints

26.11.2019. 00:23

»

RRR

Dzanuškāns ir no vienas ciešas kompānijas ar ZZS Arti Stucku, JKP Juris Jurašu, AttPar Edgaru Jaunupu. Šī kombinācija Ušakovam un kompānijai ļoti ilgu laiku nodrošināja jumtu KNAB. Tas arī iemesls, kādēļ KNAB Juraša un Strīķes laikā tik ļoti "neredzēja" apjomīgās korupcijas shēmas Rīgas Domē. Protams...


bordāns ir pamuļķs, bet ne muļķis. Tikai viena vaina- viņš par iespēju paspēlēties ar lielajiem puikām, gatavs matušku pārdot. Nu, kaut stundiņu pagozēties saulītē...un tad,kad viņu kā netīru un nevaadzīgu grīdlupatu izmetīs mēslainē,varēs mazbērniem stāstīt par savu bojevuju molodostj.

Atbildēt

GTi

25.11.2019. 22:51

»

ha-ha

Kā jurists un advokāts šis glumais tips ir sū.īgs


Jā, kā advokāts viņš patiešām ir ļoti vājš. Ušakovs pāris reizes iekūlies pilnīgās stulbās situācijās viņa neprofesionālisma dēļ. Tieši kaut kādu juridisku nianšu nezināšanas dēļ.
Tai pašā laikā viņš ir teju perverss zīmulis - pērk par nenormālu naudu it kā japāņu zobenus, kuru īstie kolekcionāri ātri atšifrē, kā prastus viltojumus. Protams, vislielākā rēkšana juristu vidū bija, kad viņš bija pozējis kādam glancētajam žurnālam ar vājprātīgi bezgaumīgiem apģērbiem un pārželejotiem matiem, kā vulgāram centrāltirgus suteneram. Par to vēl ilgi stāstīja anektdotes un tiesnu darbinieku ar grūtībām valdīja smieklus viņu redzot

Atbildēt

ha-ha

25.11.2019. 21:59

Kā jurists un advokāts šis glumais tips ir sū.īgs.
Martinsona dvīņu brālis- tikai Šlesera un Saskaņas šaikai.

Atbildēt

Vita

25.11.2019. 19:12

Es jau nesekoju līdzi,bet zinu,ka Ušakovs ar Dzanuškānu guļ vienā gultā Monako.

Atbildēt

jaunais

25.11.2019. 18:06

»

vecais

Atslēdzniekam un Kampējam ir nauda, Sudrabas Saeimas komisija aptaisījās, viss legalizēts! Protams, līdīs politikā, kukuļos tādus kā Kaimiņš vai Gobzems, miers nebūs, un skauģi iepūšiet


Jā, protams, kukuļos tādus, kā Kaimiņš un Gobzems. Jo lohi jau redz tikai tos kurus viņiem noliek deguna priekšā - Jurašus un citus izliekas, ka neredz. Jo Bordānisti paniski baidās, ka atklāsies paša Bordāna paša sasaiste ar ārzemju afēristu, kurš izveidojis naudas mazgāšanās shēmas Latvijā.

Atbildēt

vecais

25.11.2019. 17:54

Atslēdzniekam un Kampējam ir nauda, Sudrabas Saeimas komisija aptaisījās, viss legalizēts! Protams, līdīs politikā, kukuļos tādus kā Kaimiņš vai Gobzems, miers nebūs, un skauģi iepūšiet.

Atbildēt

RRR

25.11.2019. 15:36

Dzanuškāns ir no vienas ciešas kompānijas ar ZZS Arti Stucku, JKP Juris Jurašu, AttPar Edgaru Jaunupu. Šī kombinācija Ušakovam un kompānijai ļoti ilgu laiku nodrošināja jumtu KNAB. Tas arī iemesls, kādēļ KNAB Juraša un Strīķes laikā tik ļoti "neredzēja" apjomīgās korupcijas shēmas Rīgas Domē. Protams, ik pa brīdim, kādas mazākas, neuzmanīgākas zivteles ziedoja. Bet citādi - Dzanuškāns bija savējo "virtuvē" labi zināms melnais kasieris. Pajautājiet Jutai Strīķei un Jurim Jurašam - tas noteikti būs cirks, kā viņi bolīs acis un sāks stāstīt pasakas. Tiešām, jā, mēs to nojautām, jā, jā ... Bet, nu ja, nu ja .... LEMBERGS PIE VISA VAINĪGS!! Jurašs, protams, arī locīsies, kā zutis. Viņš nav tik dumjš, viņš labi saprot, ka atstājis pēdas savai savai ciešai sadarbībai ar Dzanuškānu. Ir tikai jautājums vai Bordāns tiešām ir tāds muļķis, ka to neapjēdz. Nabaga JKP ierindas biedriem šīs atklāsmas būs nevis, kā auksta duša, bet kā atklājums, ka pašu vadošie biedri piedirsuši viņu skapi

Atbildēt

Patriotiskais gars

25.11.2019. 15:21

Veiksmi Dzanuškānam un Mačukam,ja "pieslējušies" sļesaram un puķu andžai,tad abiem TIKAI LIELAS NEVEIKSMES,ar pārbēdzējiem tikai tā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...