Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bandera

14.09.2021. 13:32

»

vcb

No publikācijas izriet, ka, ja māja nav minēta zemesgabala zemesgrāmatā kā apgrūtinājums, ja tai ir cita adrese nekā zemei, tad nekāda piespiedu noma nav. Tas nekas, ka tā fiziski atrodas uz minētā zemesgabala, nevis karājas gaisā. Tāda interesanta loģika


Tur jau tas joks, ka, lai sakārtotu zemes gabala apgrūtinājumu un situāciju plānus, kā arī noteiktu apgrūtinājumu zemesgrāmatā, zemes baroniem bez variantiem nāktos sākumā iet pie būves īpašnieka, kam ir pirmpirkuma tiesības. 99% gadījumu zemes zem mājām, kuras bija atguvuši mantinieki, ir pārdotas tālāk šeptmaņiem bez dzīvokļu īpašnieku pirmpirkuma tiesību sieta, t.sk. izmantojot tādas metodes, kā zemes pārdošana pa daļām. Par to jau ir stāsts. Ja jau bija pieļauta fatāla kļūda Augstākās padomes laikā, ļaujot vēsturiskajiem mantiniekiem atgūt īpašuma tiesības uz apbūvētu zemi (nevis saņemt līdzvērtīgu citu zemi vai kompensāciju), tad būves īpašniekiem zemes pārdošanas gadījumā būtu bijis jāpiedāvā pirmpirkuma tiesības.

Atbildēt

awng

07.09.2021. 15:04

I've made $84,000 so far this year working online and I'm a full time student. I’m using an online business opportunity
I heard about and I've made such great money. It's really user friendly and I'm just so happy that I found out about it.
The potential with this is endless.

Here’s what I do.....www.jobcash9.com

Atbildēt

Var pazīt pēc rokraksta

07.09.2021. 00:44

»

Andersons

Nezinu vai komentāra autors ir kāds pasaku tēls, kurš izmantojis vārda un uzvārda salikumu, vai tas patiešām ir ''biedrs'' Normunds Šlitke, bet viens ir skaidrs - kādam mans komentārs radījis pamatīgu satraukumu. Tam apstiprinājums ir arī tas, ka komentēts ne jau par publikācijā minētajiem jautājumiem...


Tas ir Šlitke, Joske, kam tomēr dreb pakaļa, kad piedāvā parakties, kas zem šī pakaļas ir satrādāts.Te varētu rakt un rakt un rakstīt jaunu grāmatu "Tiesāšanās kā ķēķī Šlitkes gaumē". Ne velti raksta autors piedavā parakties spriedumos, ar kuriem lielījās Purviciem dzīvokļiem, ka esot satiesājis ap simt (pareizi, viņš mums mājai uzrāda savā vēstulē 90 spriedumu numurus, ka satiesās, ja nesaamaksās mēneša laikā (mēs taču jau visu laiku maksājām apsaimniekotājam, kur palika nauda, meklē pats), visos 90 spriedumos esot Senātā vinnējis. Daži no numuriem bija nosaukti Facebook.

Pakaļa svilst, ļoti nepatīk, kā "Andersons" raksta, ļoti vārīgā vietā aizskāra, tādēļ šis Smitke apvaino rakstītāja senčus, kā apkāva Audriņus un tml.

Gan jau vadzis lūzīs.

Atbildēt

zoss

06.09.2021. 20:12

»

vcb

No publikācijas izriet, ka, ja māja nav minēta zemesgabala zemesgrāmatā kā apgrūtinājums, ja tai ir cita adrese nekā zemei, tad nekāda piespiedu noma nav. Tas nekas, ka tā fiziski atrodas uz minētā zemesgabala, nevis karājas gaisā. Tāda interesanta loģika


Ir neskaitāmi gadījumi, kur liek maksāt piespiedu nomu par zemi, kas vispār neatrodas zem dzīvojamās mājas, un nemaz mājai nav vajadzīga. Kas uz tās īpašnieka zemes grib turēt savu auto, lai maksā pats

Atbildēt

Yox

06.09.2021. 17:06

Pienāks laiks, un tauta sapratīs, ka visas tās "šnitkes" jaņem aiz čupra un ar celi pa dirsu, - lai valsts neaiziet pa burbuli.

Atbildēt

Andersons

06.09.2021. 16:02

»

Normunds Šlitke

Šāds "biedrs Andersona", manuprāt, ir tipiskais "latvietis vulgaris". Ne parāk izglītots, ne parāk veiksmīgs un čakls, bet ļoti nenovīdīgs un skaudīgs. Apmēram tāds pats, kāda senči savulaik, pārspīlēti iztopot nacistiem, apkāva Audriņu ciema iedzīvotājus, palīdzēja ieslodzīt gettto un pēc tam apslaktēt...


Nezinu vai komentāra autors ir kāds pasaku tēls, kurš izmantojis vārda un uzvārda salikumu, vai tas patiešām ir ''biedrs'' Normunds Šlitke, bet viens ir skaidrs - kādam mans komentārs radījis pamatīgu satraukumu. Tam apstiprinājums ir arī tas, ka komentēts ne jau par publikācijā minētajiem jautājumiem, bet gan par pašu komentētāju. Tā teikt uzmanības novēršanai. Izlasīju manu un manu senču ''biogrāfiju''. Būtu smieklīgi, ja vien nebūtu izmantotas mūsu tautas vēstures traģiskas lapas. Bet tas lai paliek uz autora sirdsapziņas. Viss viens ir centies un tam notikti ir iemesli.
Apskatīju internetu. Tur tiešām atradu Normundu Šlitki. Dēvē viņu arī par ''zemes baronu''. Tikai informācija par viņu ir pārsvarā negatīva. Tiek minēti virkne nāve grēku: negausība; mantkārība; lepnība. Atrodami arī kompanjoni, firmas, konkrētas izpausmes, veiktās procedūras.
Tāpēc ieteiktu kādam no tiem 200000 pievērsties arī juristiem Snipiem, kādam Alvim Krasovskim , ar ko kopā dibinātas 2020 gadā veselas 10 firmas. Kam tas? Uzreiz nāk prātā Lapsa, kuru pieķēra firmu virknē vienai neuzmanīgi pārsniedzot liktenīgos 25000. Nāk prātā arī svaigi izskanējusī ziņa, ka VID uzrēķinājis kādai ēstuvju ķēdei veselus 10 miljonus, norakstot firmas ar parādiem, bet paturot aktīvus. Vai te nav tapis vai netop kas līdzīgs? Ne jau velti tāds satraukums par manu komentāru.
Nobeidzot gribu novēlēt kādam no tiem 200000 tomēr aizrakties līdz patiesībai. Jūtu ka varētu būt interesanti.

Atbildēt

Nu re, kas vainīgs, tas bailīgs?

06.09.2021. 15:39

Atsaucās drīzāk kā šī likumprojekta autors un, ja iedzilinātos, pavērotu KNABs, laikam izrādītos vislielākais alkaša, uzpircējs, tautas cērpējs šajā administrācijā. Gan jau lieliem blēžiem arī pienāk gals un pienākas gaudot par kaitniecību, kā jau bijis ne reizi vien, kad sākas cita valsts pārvaldes ēra - nāks Goibzems, sakārtos arī šo Maksātnespējas administrāciju un kaut cik valsti kopumā, arī Šlesers palīdzēs. Jau PIETIEK kampt.

Jānis Bordāns pamēģināja tikt galā ar šo zirnekļu tīklu - maksātnespējas administrāciju un pazaudēja ministra amatu. Var saprast, cik "lieli cilvēki", pareizāk, ar cik lielu krāpšanu un naudu strādā šādi, es teiktu, garā nabadzīgi, sociāli slimi, bet pārmēru bagāti cilvēciņi, kā tas, ka par mēģinājumu "aizskart" Brīvostu, krita pat valdība.

Atbildēt

Ja tauta būtu kaut 5- 10 % gudra

06.09.2021. 15:15

»

Yes

Neko te nevarēs mainīt tikmēr, kamēr parlamenta koalīcijā ietilps NA – tie nobloķēs jebkuru priekšlikumu taisnīgumam, tirgosies, ļaujot arī koalīcijas partneriem ko pakampt... Jo tieši NA saimnieks ir tas pats minētais N.Sļiska un citi maksātnespējas administrātori, kā šo viltus nacionāļu naudas krāni...


Ja tauta būtu kaut ck gudra, neapmāta ar reklāmu un viltus reitingiem, izdarītu viuenu labu darbu -

n o m a i n ī t u V I E N O T I B U un vēl vairāk - no Saeimas padzītu N a c i o n ā l o a p v i e n ī b u, kura ir vislielākais LATVIEŠU TAUTAS IENAIDNIEKS, izsūcējs un ļaunums.

Bez tam Egils LEVITS bija Tieslietu ministrs, kad tapa šie tautas 95 000 dzīvokļu vai ap 200 000 cilvēku zemiskais likums, kur viņš bija Pilsoņu kongresa un TBLNNK biedrs. Lūk, kur izauga saknes tautas piesmiešanai - to darīja ar stukačiem parpildītā TB/LNNK (arī Johansons to apliecināja, ka nacionālajās kustībās "iefiltrēja savus cilvēkus" un ne tikai ierindas sastāvā, bet vadībā.

Meklē nelaimi kriminālās denacionalizācijas un privatizācijas reformu kroplību šeit.

Atbildēt

Tu "CC" zemiski MELO

06.09.2021. 15:00

»

CC

Pie visa vainīga tieslietu ministrija Bordāna vadibā. No šā absurda vēl rodas nekustāmā īpašuma kadastrālā vērtēšana ēkām un zemei atsevišķi, nekustāmā īpašuma nodoklis atsevišķi ēkām un zemei un visus satraucošās itkā nesen izrēķinātās iesaldētās kadastrālas vērtības. VZD ir piederīgs TM...


Pie šī likumprojekta par zemi zem mājām neilen klāt Jānim Bordānam. Viņš gan varēja palabot, izbeigt, mainīt šo likumprojektu, bet viņam, ministram, neļauj to darīt vecā NOMENKLATŪRA. Š likumu izstrādāja un caur MK Saeimai nosūtīja TM Valsts sekretārs Raivis KRONBERGHS un ministrs Dzintars Rasnačs no NA/TB/LNNK. Atceries ka NA padzina Jāni Bordānu no ministra amata, kad viņš, J.B. gribēja reorganizēt NA kūrēto Maksātnespējas administrāciju, kurā strādā Normunds ŠLITKE, liekālais zemju zem mājām uzpircējs un nav izslēgts - viņš sagatavoja šo likumprojektu un caur Raivi K. un Dzintaru R. virzīja uz Saeimu.

Jānios Borrdāns, tāpat kā visi ministri, netiek galā ar savu NONMENKLATŪRAS administrāciju, kuru vara ir neierobežota, nostiprtināta, ka to nedrīkst kustināt vai ja padzen, valsts maksās milzīgas kompemsācijas simtiem tūkstošu apmērā. NOMERNKLĀTĪURA nosaka visu toni, vada valsti un n osaka, kā strādāt ministram, Ministru prezidentam un Valsts prtezidentam.

Atbildēt

viedoklis

06.09.2021. 14:39

Lai tik zog, jo vairāk jo labāk, ātrāk tam visam pienāks beigas.Arī baroni necerēja ka pienāks 1905.g, arī komunisti domāja ka valdīs šeit mūžīgi.Pienāks beigas arī šodienas zagļiem un parazītiem, visu atņems viņiem un ļoti paveiksies ja paši paliks dzīvi. Dzīvē ir viena patiesība: nebūvē savu laimi uz cita nelaimes.

Atbildēt

CC

06.09.2021. 12:49

Pie visa vainīga tieslietu ministrija Bordāna vadibā. No šā absurda vēl rodas nekustāmā īpašuma kadastrālā vērtēšana ēkām un zemei atsevišķi, nekustāmā īpašuma nodoklis atsevišķi ēkām un zemei un visus satraucošās itkā nesen izrēķinātās iesaldētās kadastrālas vērtības. VZD ir piederīgs TM.

Atbildēt

Yes

06.09.2021. 12:37

Neko te nevarēs mainīt tikmēr, kamēr parlamenta koalīcijā ietilps NA – tie nobloķēs jebkuru priekšlikumu taisnīgumam, tirgosies, ļaujot arī koalīcijas partneriem ko pakampt... Jo tieši NA saimnieks ir tas pats minētais N.Sļiska un citi maksātnespējas administrātori, kā šo viltus nacionāļu naudas krāni. NA rokās daudzus gadus ir bijusi likumu izstrāde tieslietu ministrijā (Bērziņš, saukts Fantomass, Rasnačs, saukts Rabarberu Džo, tāpat - JeBordāns), neviens no viņiem nav ticējis Latvijas ilgtspējai, tāpēc pašu labums ir bijis pirmajā vietā. Tikmēr prihvatizācijas un denacionalizācijas rezultātā kādreizējās radinieku (bieži – no baltās ķēves trešā auguma!) zemes ir nonākušas svešinieku - miljonāru rokās, kuru senči pat nezināja, kur tāda Latvija atrodas. Zeme ir kļuvusi par spekulāciju objektu, te līdzvainīgi ir arī šie NA viltus nacionāļi. Tikai nevajag stāstīt, ka slaukti tiek mikrorajonu iebraucēji krievi, - tāpat tiek slaukti arī latvieši. Piespiedu noma un izpirkšana: 90 tūkstoši dzīvokļu, 200 tūkstoši cilvēku – tiek un tiks slaukti līdz pēdējai nabadzībai, daudzi vienā jaukā dienā par maksātnespēju var būt izmesti uz ielas. Tāpēc attapsimies – bezkompromisa un bezrobežu viltus „tiesiskumam” ir jāuzliek iemaukti un tas jāsavalda! Nāk vēlēšanas – vai ir cilvēki, kuri grib to darīt?

Atbildēt

lauķis

06.09.2021. 10:39

»

Normunds Šlitke

Šāds "biedrs Andersona", manuprāt, ir tipiskais "latvietis vulgaris". Ne parāk izglītots, ne parāk veiksmīgs un čakls, bet ļoti nenovīdīgs un skaudīgs. Apmēram tāds pats, kāda senči savulaik, pārspīlēti iztopot nacistiem, apkāva Audriņu ciema iedzīvotājus, palīdzēja ieslodzīt gettto un pēc tam apslaktēt...


Ēbrejus apslaktēji ēbreji paši,tu to sauc par holokaustu,rabīni par atmirušo zaru apgraizīšanu.Latvijā ēbrejus slaktēja žīds Fridrihs Jakelns ar savu žīdu zonderkomandu.Par Audriņiem patiesu ziņu nav,toties Katiņā veica rituālslepkavību KGB SS žīdi.Tur personīgi piedalījās cionisti Rūzvelts,Staļins un Čērčils.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.09.2021. 09:43

Nelasās šis slimā suņa murgs pavisam. Māja mums ir. Stāv māja uz svešas zemes. Nomas līgumu par zemi mēs slēgt atsakāmies. Tāpēc mēs drīkstam par zemes nomu nemaksāt. Dzelžaina loģika. Tad aizvāciet savu māju no svešās zemes projām. Negribat? Un kas slikts, ka valsts nosaka šādiem gadījumiem nomas maksas apmēru. Padomju laiki, kad zeme bija visu kopīpašums ir sen beigušies.

Atbildēt

Normunds Šlitke

06.09.2021. 09:35

»

Andersons

Ne pirmo gadu lasu šos žēlabu rakstus par problēmām ar zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Cik saprotu, savā laikā ielikta pamatīga ''mīna'' un risinājumu pagaidām neredz...


Šāds "biedrs Andersona", manuprāt, ir tipiskais "latvietis vulgaris". Ne parāk izglītots, ne parāk veiksmīgs un čakls, bet ļoti nenovīdīgs un skaudīgs. Apmēram tāds pats, kāda senči savulaik, pārspīlēti iztopot nacistiem, apkāva Audriņu ciema iedzīvotājus, palīdzēja ieslodzīt gettto un pēc tam apslaktēt ēbrejus. Mainoties varai, palīdzēja Staļina okupantiem un slepkavām izsūtīt latviešus uz Sibīriju. Apgādāja ar informāciju čeku.
Roklaižas, stukači un koloboranti.
Ja PIETIEK izsniegtu šādu "biedra Andersonu" IP adreses, būtu pavisam cita runa.

Atbildēt

vcb

06.09.2021. 08:44

No publikācijas izriet, ka, ja māja nav minēta zemesgabala zemesgrāmatā kā apgrūtinājums, ja tai ir cita adrese nekā zemei, tad nekāda piespiedu noma nav. Tas nekas, ka tā fiziski atrodas uz minētā zemesgabala, nevis karājas gaisā. Tāda interesanta loģika.

Atbildēt

fgfgfgfg

06.09.2021. 08:33

biedriba ausma ir parazītu pretiku tārpu kantoris

Atbildēt

vietējais

06.09.2021. 05:12

»

jautaajums

Kādēļ būtu jāizpērk tas kas pēc Satversmes pieder tautai?Kāpēc jāmaksā par to kas tev pieder


Parazītiem ir cits viedoklis, vis kas tev pieder ir jāapliek ar nodokli. Tieši tā komunisti veidoja Latvijā kolhozus, privātās saimniecības aplika ar tādām nodevām, lai tās piebeigtu un ja neizdevās tā, tad represēja kā noziedziniekus kuri pretojas valsts iekārtai.

Atbildēt

viedoklis

06.09.2021. 02:46

Nav jēgas uz šo zemes jautājumu skatīties no tiesiskuma vai godīguma skatu punkta. Alkatības pārņemtajiem izdzimteņiem eksistē tikai savi īpaši viņiem vien domāti likumi un tādēļ viņi tā raujas pie varas lai tos varētu netraucēti pielietot dzīvē. Es nemaz nebrīnītos ja apliktu ar nodokli gaisu kuru es iepumpēju velosipēda riepās, jo tas taču uz laiku nav pieejams sabiedrībai izmantošanai.

Atbildēt

Tālis

06.09.2021. 02:18

Kāds gan tiesiskums ir Latvijā , ja daudzdzīvokļu dzīvokļu īpašniekiem šī "nomas zeme "netika nemaz piedāvāta izpirkšanai līdz mājas privatizācijas izsludināšanai. Tātad kur pazuda mājas zemes likumīgās pirmpirkuma tiesības? Kāda varēja būt runa par "nomas zemi", ja pamatos ir pārkāptas pirmpirkuma tiesības un uzreiz parādās "nomas zeme", kad nav šai mājai vēl izsludināta mājas vispārējā privatizācija , kura tā arī mājas dzīvokļu īpašnieki līdz šim oficiāli nav saņēmuši!

Atbildēt

zoss

05.09.2021. 18:22

Tiesu sistēma Latvija ir pilnīgi sapuvusi, tas ir vienkārši netīrs bizness.

Bet par to jauno dalītā īpašuma izbeigšanas likumu - tas ir pilnīgi bezjēdzīgs likums. Jo vismaz uz Šlitkes gabaliem ir sarakstītas hipotēkas 50 un 100 reizes lielākas par kadastrālajām vērtībām.

Ja jau ir problēma dzīvokļu īpašniekiem izpirkt zemi par kadastrālo vērtību, vai ir apjēgts, ka šādai rīcībai sekos hipotēkas pāriešana, un 40.000 EUR vērtam tipiskam padomju laika dzīvoklim nāks līdzi 200.000 - 300.000 EUR hipotēka?

Visdrīzāk būs mehānisms, kā šīs hipotēkas uzkraut dzīvokļu īpašniekiem "pēc likuma".

Atbildēt

Inta

05.09.2021. 16:52

N.Š. , jādomā ir Normunds Šlitke, Maksātnespējas administrators, advokāts, kurš, cik var nojaust, viens pats ir pircis un pārpircis vai pus Latvijas t.s. dalītā īpašuma zemes gabalus un kurš neslēdza nomas līgumus desmitiem gadu, lai slēptu zemes pirmpirkuma tiesības un ļoti ticams, ka lai nemaksātu ienākuma nodokļus par tirdzniecību ar zemi, lai nevajadzētu mērīt un pārmērīt zemi, kad pirka pa daļām - vienu gabalu trīs dienu laikā, katru dienu, piemēram, 1/3 ideālo daļu, ko bija katru reizi jāiemēra no jauna, bet zemesgrāmatas un VZD un TM uz to piemiedza acis un neprasīja pirmpirkuma nodrošināšanu. Tas viss ir apšaubāms un pārtbaudāms, bet kas to darīs? Bija raksti, ka viņš Purvciemā pieprasījis no dzīvokļu īpašniekiem nomas maksu par 8 gadiem samaksāt viena mēneša laikā un draudēja ar tiesu darbiem, ja nemaksās un kas, kā liekas, tika prasīts kad tika maksāts apsaimniekotājam, kurš nebija pārskaitījis maksum tātad dubultā.Tas ir krimināls, bet vai kds varas līmenis to pārbaudīja?

Lavija ir vienās blēdīgākām, beztiesiskām valsts pārvaldes sistēmām, kur valda patvaļa, nenoteiktība kā likumā, tā amatpersonu atbildībā un kā var saprast no teiktā rakstā, tiesās procesi notiek "TIESĀŠANĀS ĶĒĶĪ" - kā rakstīja Lato Lapsa savā grāmatā, jo, redzmas, lietās nav ja nav pierādījumu, bet spriedumi ir vienos vārtos. . Ne Tieslietu Padome, ne Tieslietu ministrs uz to nereaģē.

Latvija haosa un patvaļas valsts?

Atbildēt

ha-ha

05.09.2021. 16:32

Laikam neviens nezina,ka vēsturiskajiem mantiniekiem ir Ulmaņlaiku dokumenti,kuros mūsdienu būves nemaz netiek uzrādītas un arī šie mantinieki šodienā ir nokļuvuši bez aizķeršanās okupācijas laikā.

Atbildēt

Uldis Priednieks

05.09.2021. 16:26

PIRMKĀRT, privatizācijas, denacionalizācijas un zemes reformas likumdošana tika veidota ar noziedzības, korupcijas pazīmēm, kā neatbisltoša cilvēktiesību un taisnīguma principiem, OTRKĀRT pašavaldību korumpantiem, Privatiuzācijas un Denacionalizācijas komisijām tika piešķirta neierobežota, nenoteikta vara pretrunā ar Eiropas Cilvēktiesību likumdošanau, lasi: "
Lietā "Malons pret Lielbritāniju"(1984. gada 2. augusta spriedums lietā Malone v. The United Kingdom) tiesa atzinusi, ka šādam normatīvajam aktam jāatbilst arī likumības principam. "Tas neatbilstu tiesiskas valsts principiem, ja izpildvarai dotās izvēles tiesības tiktu noteiktas kā neierobežota vara. Tātad likumam pietiekami skaidri jānosaka kompetentām institūcijām doto pilnvaru apjoms un to īstenošanas veids, ņemot vērā noteiktā līdzekļa leģitīmo mērķi, lai sasniegtu indivīdam adekvātu aizsardzību pret patvaļīgu iejaukšanos."
TREŠKĀRT Privatizācijas un Denacionalizācijas komisijas darbojās kā pasaules varenie, neievērojot to, ko varēja taisn;igi izlemt arī uz tās likumdošanas bāzes, pieļāva nolaidību, patvaļu un korupciju.
Pareizi rakstāteikts, kādu postu rīdziniekiem nodarīja Nils Ušakovs un ko turpina att';istīt un nostiprināt Privatizācijas komisija. Bert Mārtiņš Staķis ir tik gļēvs un bezatbildīgs, ka netiek galā ar Rīgas domes kapitālsabiedrību bezatbiuildību šajā jomā, ko viņi varētu labot un sakārtot, nedara neko.

Atbildēt

Andersons

05.09.2021. 15:49

Ne pirmo gadu lasu šos žēlabu rakstus par problēmām ar zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Cik saprotu, savā laikā ielikta pamatīga ''mīna'' un risinājumu pagaidām neredz.
Taču vai minētie ''zemes baroni'' , nosacītais N.Š. u.c. personāži ir mītiski pasaku tēli, vai tpmēr reāli cilvēki? Ja tā, viņi taču kaut kur dzīvo, kaut kur strādā, kaut kur iepērkās, atpūšās un dara citas lietas. Vai tad viņi paši nekad un nekur neko nepārkāpj? Šaubos par to.
Te min 95000 dzīvokļu. Tātad runa par aptuveni 200000 cilvēkiem. Vai tad viņu vidū nav neviena, kurš strādātu kādā no daudzajām iestādēm? Nav juristu, ekonomistu, finansistu u.c. profesiju pārstāvju. Tagad kļuvis populāri čakarēt par nodokļu nemaksāšanu un shēmošanu. Pat Lapsu par to pieķēruši. Kā būtu, ja paraktos zem tiem ''zemes baroniem''? Spriežot pēc publikācijām, viņi ļoti mīl naudu, mantu. Pat ļoti. Vai tiešām viss ir tik likumīgi, nodokļi nomaksāti, shēmu nav,parādu arī nav? Kaut kā neticu.
Padarbojieties, ļoti iespējams tiksiet pie kāda trumpja, būs pavisam cita saruna.

Atbildēt

zoss

05.09.2021. 15:47

Nomas līguma noslēgšana "pēc likuma" ir tipiska Šariata likumos

Atbildēt

!!

05.09.2021. 14:58

varu tikai piebilst, ka lielākais "barons" ir pati Rīgas pašavaldība, ar kuru tika saslēgti nomas līgumi kopš 2009.gada, balstoties uz MK noteikumiem!! Tā vien šķiet, ka nākošais nomas līgums būs par gaisu, kas atrodas virs mājas!!

Atbildēt

Tāda ir cionistu

05.09.2021. 14:37

likumdošana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....