Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bandera

14.09.2021. 13:32

»

vcb

No publikācijas izriet, ka, ja māja nav minēta zemesgabala zemesgrāmatā kā apgrūtinājums, ja tai ir cita adrese nekā zemei, tad nekāda piespiedu noma nav. Tas nekas, ka tā fiziski atrodas uz minētā zemesgabala, nevis karājas gaisā. Tāda interesanta loģika


Tur jau tas joks, ka, lai sakārtotu zemes gabala apgrūtinājumu un situāciju plānus, kā arī noteiktu apgrūtinājumu zemesgrāmatā, zemes baroniem bez variantiem nāktos sākumā iet pie būves īpašnieka, kam ir pirmpirkuma tiesības. 99% gadījumu zemes zem mājām, kuras bija atguvuši mantinieki, ir pārdotas tālāk šeptmaņiem bez dzīvokļu īpašnieku pirmpirkuma tiesību sieta, t.sk. izmantojot tādas metodes, kā zemes pārdošana pa daļām. Par to jau ir stāsts. Ja jau bija pieļauta fatāla kļūda Augstākās padomes laikā, ļaujot vēsturiskajiem mantiniekiem atgūt īpašuma tiesības uz apbūvētu zemi (nevis saņemt līdzvērtīgu citu zemi vai kompensāciju), tad būves īpašniekiem zemes pārdošanas gadījumā būtu bijis jāpiedāvā pirmpirkuma tiesības.

Atbildēt

Var pazīt pēc rokraksta

07.09.2021. 00:44

»

Andersons

Nezinu vai komentāra autors ir kāds pasaku tēls, kurš izmantojis vārda un uzvārda salikumu, vai tas patiešām ir ''biedrs'' Normunds Šlitke, bet viens ir skaidrs - kādam mans komentārs radījis pamatīgu satraukumu. Tam apstiprinājums ir arī tas, ka komentēts ne jau par publikācijā minētajiem jautājumiem...


Tas ir Šlitke, Joske, kam tomēr dreb pakaļa, kad piedāvā parakties, kas zem šī pakaļas ir satrādāts.Te varētu rakt un rakt un rakstīt jaunu grāmatu "Tiesāšanās kā ķēķī Šlitkes gaumē". Ne velti raksta autors piedavā parakties spriedumos, ar kuriem lielījās Purviciem dzīvokļiem, ka esot satiesājis ap simt (pareizi, viņš mums mājai uzrāda savā vēstulē 90 spriedumu numurus, ka satiesās, ja nesaamaksās mēneša laikā (mēs taču jau visu laiku maksājām apsaimniekotājam, kur palika nauda, meklē pats), visos 90 spriedumos esot Senātā vinnējis. Daži no numuriem bija nosaukti Facebook.

Pakaļa svilst, ļoti nepatīk, kā "Andersons" raksta, ļoti vārīgā vietā aizskāra, tādēļ šis Smitke apvaino rakstītāja senčus, kā apkāva Audriņus un tml.

Gan jau vadzis lūzīs.

Atbildēt

zoss

06.09.2021. 20:12

»

vcb

No publikācijas izriet, ka, ja māja nav minēta zemesgabala zemesgrāmatā kā apgrūtinājums, ja tai ir cita adrese nekā zemei, tad nekāda piespiedu noma nav. Tas nekas, ka tā fiziski atrodas uz minētā zemesgabala, nevis karājas gaisā. Tāda interesanta loģika


Ir neskaitāmi gadījumi, kur liek maksāt piespiedu nomu par zemi, kas vispār neatrodas zem dzīvojamās mājas, un nemaz mājai nav vajadzīga. Kas uz tās īpašnieka zemes grib turēt savu auto, lai maksā pats

Atbildēt

Yox

06.09.2021. 17:06

Pienāks laiks, un tauta sapratīs, ka visas tās "šnitkes" jaņem aiz čupra un ar celi pa dirsu, - lai valsts neaiziet pa burbuli.

Atbildēt

Andersons

06.09.2021. 16:02

»

Normunds Šlitke

Šāds "biedrs Andersona", manuprāt, ir tipiskais "latvietis vulgaris". Ne parāk izglītots, ne parāk veiksmīgs un čakls, bet ļoti nenovīdīgs un skaudīgs. Apmēram tāds pats, kāda senči savulaik, pārspīlēti iztopot nacistiem, apkāva Audriņu ciema iedzīvotājus, palīdzēja ieslodzīt gettto un pēc tam apslaktēt...


Nezinu vai komentāra autors ir kāds pasaku tēls, kurš izmantojis vārda un uzvārda salikumu, vai tas patiešām ir ''biedrs'' Normunds Šlitke, bet viens ir skaidrs - kādam mans komentārs radījis pamatīgu satraukumu. Tam apstiprinājums ir arī tas, ka komentēts ne jau par publikācijā minētajiem jautājumiem, bet gan par pašu komentētāju. Tā teikt uzmanības novēršanai. Izlasīju manu un manu senču ''biogrāfiju''. Būtu smieklīgi, ja vien nebūtu izmantotas mūsu tautas vēstures traģiskas lapas. Bet tas lai paliek uz autora sirdsapziņas. Viss viens ir centies un tam notikti ir iemesli.
Apskatīju internetu. Tur tiešām atradu Normundu Šlitki. Dēvē viņu arī par ''zemes baronu''. Tikai informācija par viņu ir pārsvarā negatīva. Tiek minēti virkne nāve grēku: negausība; mantkārība; lepnība. Atrodami arī kompanjoni, firmas, konkrētas izpausmes, veiktās procedūras.
Tāpēc ieteiktu kādam no tiem 200000 pievērsties arī juristiem Snipiem, kādam Alvim Krasovskim , ar ko kopā dibinātas 2020 gadā veselas 10 firmas. Kam tas? Uzreiz nāk prātā Lapsa, kuru pieķēra firmu virknē vienai neuzmanīgi pārsniedzot liktenīgos 25000. Nāk prātā arī svaigi izskanējusī ziņa, ka VID uzrēķinājis kādai ēstuvju ķēdei veselus 10 miljonus, norakstot firmas ar parādiem, bet paturot aktīvus. Vai te nav tapis vai netop kas līdzīgs? Ne jau velti tāds satraukums par manu komentāru.
Nobeidzot gribu novēlēt kādam no tiem 200000 tomēr aizrakties līdz patiesībai. Jūtu ka varētu būt interesanti.

Atbildēt

Nu re, kas vainīgs, tas bailīgs?

06.09.2021. 15:39

Atsaucās drīzāk kā šī likumprojekta autors un, ja iedzilinātos, pavērotu KNABs, laikam izrādītos vislielākais alkaša, uzpircējs, tautas cērpējs šajā administrācijā. Gan jau lieliem blēžiem arī pienāk gals un pienākas gaudot par kaitniecību, kā jau bijis ne reizi vien, kad sākas cita valsts pārvaldes ēra - nāks Goibzems, sakārtos arī šo Maksātnespējas administrāciju un kaut cik valsti kopumā, arī Šlesers palīdzēs. Jau PIETIEK kampt.

Jānis Bordāns pamēģināja tikt galā ar šo zirnekļu tīklu - maksātnespējas administrāciju un pazaudēja ministra amatu. Var saprast, cik "lieli cilvēki", pareizāk, ar cik lielu krāpšanu un naudu strādā šādi, es teiktu, garā nabadzīgi, sociāli slimi, bet pārmēru bagāti cilvēciņi, kā tas, ka par mēģinājumu "aizskart" Brīvostu, krita pat valdība.

Atbildēt

Ja tauta būtu kaut 5- 10 % gudra

06.09.2021. 15:15

»

Yes

Neko te nevarēs mainīt tikmēr, kamēr parlamenta koalīcijā ietilps NA – tie nobloķēs jebkuru priekšlikumu taisnīgumam, tirgosies, ļaujot arī koalīcijas partneriem ko pakampt... Jo tieši NA saimnieks ir tas pats minētais N.Sļiska un citi maksātnespējas administrātori, kā šo viltus nacionāļu naudas krāni...


Ja tauta būtu kaut ck gudra, neapmāta ar reklāmu un viltus reitingiem, izdarītu viuenu labu darbu -

n o m a i n ī t u V I E N O T I B U un vēl vairāk - no Saeimas padzītu N a c i o n ā l o a p v i e n ī b u, kura ir vislielākais LATVIEŠU TAUTAS IENAIDNIEKS, izsūcējs un ļaunums.

Bez tam Egils LEVITS bija Tieslietu ministrs, kad tapa šie tautas 95 000 dzīvokļu vai ap 200 000 cilvēku zemiskais likums, kur viņš bija Pilsoņu kongresa un TBLNNK biedrs. Lūk, kur izauga saknes tautas piesmiešanai - to darīja ar stukačiem parpildītā TB/LNNK (arī Johansons to apliecināja, ka nacionālajās kustībās "iefiltrēja savus cilvēkus" un ne tikai ierindas sastāvā, bet vadībā.

Meklē nelaimi kriminālās denacionalizācijas un privatizācijas reformu kroplību šeit.

Atbildēt

Tu "CC" zemiski MELO

06.09.2021. 15:00

»

CC

Pie visa vainīga tieslietu ministrija Bordāna vadibā. No šā absurda vēl rodas nekustāmā īpašuma kadastrālā vērtēšana ēkām un zemei atsevišķi, nekustāmā īpašuma nodoklis atsevišķi ēkām un zemei un visus satraucošās itkā nesen izrēķinātās iesaldētās kadastrālas vērtības. VZD ir piederīgs TM...


Pie šī likumprojekta par zemi zem mājām neilen klāt Jānim Bordānam. Viņš gan varēja palabot, izbeigt, mainīt šo likumprojektu, bet viņam, ministram, neļauj to darīt vecā NOMENKLATŪRA. Š likumu izstrādāja un caur MK Saeimai nosūtīja TM Valsts sekretārs Raivis KRONBERGHS un ministrs Dzintars Rasnačs no NA/TB/LNNK. Atceries ka NA padzina Jāni Bordānu no ministra amata, kad viņš, J.B. gribēja reorganizēt NA kūrēto Maksātnespējas administrāciju, kurā strādā Normunds ŠLITKE, liekālais zemju zem mājām uzpircējs un nav izslēgts - viņš sagatavoja šo likumprojektu un caur Raivi K. un Dzintaru R. virzīja uz Saeimu.

Jānios Borrdāns, tāpat kā visi ministri, netiek galā ar savu NONMENKLATŪRAS administrāciju, kuru vara ir neierobežota, nostiprtināta, ka to nedrīkst kustināt vai ja padzen, valsts maksās milzīgas kompemsācijas simtiem tūkstošu apmērā. NOMERNKLĀTĪURA nosaka visu toni, vada valsti un n osaka, kā strādāt ministram, Ministru prezidentam un Valsts prtezidentam.

Atbildēt

viedoklis

06.09.2021. 14:39

Lai tik zog, jo vairāk jo labāk, ātrāk tam visam pienāks beigas.Arī baroni necerēja ka pienāks 1905.g, arī komunisti domāja ka valdīs šeit mūžīgi.Pienāks beigas arī šodienas zagļiem un parazītiem, visu atņems viņiem un ļoti paveiksies ja paši paliks dzīvi. Dzīvē ir viena patiesība: nebūvē savu laimi uz cita nelaimes.

Atbildēt

CC

06.09.2021. 12:49

Pie visa vainīga tieslietu ministrija Bordāna vadibā. No šā absurda vēl rodas nekustāmā īpašuma kadastrālā vērtēšana ēkām un zemei atsevišķi, nekustāmā īpašuma nodoklis atsevišķi ēkām un zemei un visus satraucošās itkā nesen izrēķinātās iesaldētās kadastrālas vērtības. VZD ir piederīgs TM.

Atbildēt

Yes

06.09.2021. 12:37

Neko te nevarēs mainīt tikmēr, kamēr parlamenta koalīcijā ietilps NA – tie nobloķēs jebkuru priekšlikumu taisnīgumam, tirgosies, ļaujot arī koalīcijas partneriem ko pakampt... Jo tieši NA saimnieks ir tas pats minētais N.Sļiska un citi maksātnespējas administrātori, kā šo viltus nacionāļu naudas krāni. NA rokās daudzus gadus ir bijusi likumu izstrāde tieslietu ministrijā (Bērziņš, saukts Fantomass, Rasnačs, saukts Rabarberu Džo, tāpat - JeBordāns), neviens no viņiem nav ticējis Latvijas ilgtspējai, tāpēc pašu labums ir bijis pirmajā vietā. Tikmēr prihvatizācijas un denacionalizācijas rezultātā kādreizējās radinieku (bieži – no baltās ķēves trešā auguma!) zemes ir nonākušas svešinieku - miljonāru rokās, kuru senči pat nezināja, kur tāda Latvija atrodas. Zeme ir kļuvusi par spekulāciju objektu, te līdzvainīgi ir arī šie NA viltus nacionāļi. Tikai nevajag stāstīt, ka slaukti tiek mikrorajonu iebraucēji krievi, - tāpat tiek slaukti arī latvieši. Piespiedu noma un izpirkšana: 90 tūkstoši dzīvokļu, 200 tūkstoši cilvēku – tiek un tiks slaukti līdz pēdējai nabadzībai, daudzi vienā jaukā dienā par maksātnespēju var būt izmesti uz ielas. Tāpēc attapsimies – bezkompromisa un bezrobežu viltus „tiesiskumam” ir jāuzliek iemaukti un tas jāsavalda! Nāk vēlēšanas – vai ir cilvēki, kuri grib to darīt?

Atbildēt

lauķis

06.09.2021. 10:39

»

Normunds Šlitke

Šāds "biedrs Andersona", manuprāt, ir tipiskais "latvietis vulgaris". Ne parāk izglītots, ne parāk veiksmīgs un čakls, bet ļoti nenovīdīgs un skaudīgs. Apmēram tāds pats, kāda senči savulaik, pārspīlēti iztopot nacistiem, apkāva Audriņu ciema iedzīvotājus, palīdzēja ieslodzīt gettto un pēc tam apslaktēt...


Ēbrejus apslaktēji ēbreji paši,tu to sauc par holokaustu,rabīni par atmirušo zaru apgraizīšanu.Latvijā ēbrejus slaktēja žīds Fridrihs Jakelns ar savu žīdu zonderkomandu.Par Audriņiem patiesu ziņu nav,toties Katiņā veica rituālslepkavību KGB SS žīdi.Tur personīgi piedalījās cionisti Rūzvelts,Staļins un Čērčils.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.09.2021. 09:43

Nelasās šis slimā suņa murgs pavisam. Māja mums ir. Stāv māja uz svešas zemes. Nomas līgumu par zemi mēs slēgt atsakāmies. Tāpēc mēs drīkstam par zemes nomu nemaksāt. Dzelžaina loģika. Tad aizvāciet savu māju no svešās zemes projām. Negribat? Un kas slikts, ka valsts nosaka šādiem gadījumiem nomas maksas apmēru. Padomju laiki, kad zeme bija visu kopīpašums ir sen beigušies.

Atbildēt

Normunds Šlitke

06.09.2021. 09:35

»

Andersons

Ne pirmo gadu lasu šos žēlabu rakstus par problēmām ar zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Cik saprotu, savā laikā ielikta pamatīga ''mīna'' un risinājumu pagaidām neredz...


Šāds "biedrs Andersona", manuprāt, ir tipiskais "latvietis vulgaris". Ne parāk izglītots, ne parāk veiksmīgs un čakls, bet ļoti nenovīdīgs un skaudīgs. Apmēram tāds pats, kāda senči savulaik, pārspīlēti iztopot nacistiem, apkāva Audriņu ciema iedzīvotājus, palīdzēja ieslodzīt gettto un pēc tam apslaktēt ēbrejus. Mainoties varai, palīdzēja Staļina okupantiem un slepkavām izsūtīt latviešus uz Sibīriju. Apgādāja ar informāciju čeku.
Roklaižas, stukači un koloboranti.
Ja PIETIEK izsniegtu šādu "biedra Andersonu" IP adreses, būtu pavisam cita runa.

Atbildēt

vcb

06.09.2021. 08:44

No publikācijas izriet, ka, ja māja nav minēta zemesgabala zemesgrāmatā kā apgrūtinājums, ja tai ir cita adrese nekā zemei, tad nekāda piespiedu noma nav. Tas nekas, ka tā fiziski atrodas uz minētā zemesgabala, nevis karājas gaisā. Tāda interesanta loģika.

Atbildēt

fgfgfgfg

06.09.2021. 08:33

biedriba ausma ir parazītu pretiku tārpu kantoris

Atbildēt

vietējais

06.09.2021. 05:12

»

jautaajums

Kādēļ būtu jāizpērk tas kas pēc Satversmes pieder tautai?Kāpēc jāmaksā par to kas tev pieder


Parazītiem ir cits viedoklis, vis kas tev pieder ir jāapliek ar nodokli. Tieši tā komunisti veidoja Latvijā kolhozus, privātās saimniecības aplika ar tādām nodevām, lai tās piebeigtu un ja neizdevās tā, tad represēja kā noziedziniekus kuri pretojas valsts iekārtai.

Atbildēt

viedoklis

06.09.2021. 02:46

Nav jēgas uz šo zemes jautājumu skatīties no tiesiskuma vai godīguma skatu punkta. Alkatības pārņemtajiem izdzimteņiem eksistē tikai savi īpaši viņiem vien domāti likumi un tādēļ viņi tā raujas pie varas lai tos varētu netraucēti pielietot dzīvē. Es nemaz nebrīnītos ja apliktu ar nodokli gaisu kuru es iepumpēju velosipēda riepās, jo tas taču uz laiku nav pieejams sabiedrībai izmantošanai.

Atbildēt

Tālis

06.09.2021. 02:18

Kāds gan tiesiskums ir Latvijā , ja daudzdzīvokļu dzīvokļu īpašniekiem šī "nomas zeme "netika nemaz piedāvāta izpirkšanai līdz mājas privatizācijas izsludināšanai. Tātad kur pazuda mājas zemes likumīgās pirmpirkuma tiesības? Kāda varēja būt runa par "nomas zemi", ja pamatos ir pārkāptas pirmpirkuma tiesības un uzreiz parādās "nomas zeme", kad nav šai mājai vēl izsludināta mājas vispārējā privatizācija , kura tā arī mājas dzīvokļu īpašnieki līdz šim oficiāli nav saņēmuši!

Atbildēt

zoss

05.09.2021. 18:22

Tiesu sistēma Latvija ir pilnīgi sapuvusi, tas ir vienkārši netīrs bizness.

Bet par to jauno dalītā īpašuma izbeigšanas likumu - tas ir pilnīgi bezjēdzīgs likums. Jo vismaz uz Šlitkes gabaliem ir sarakstītas hipotēkas 50 un 100 reizes lielākas par kadastrālajām vērtībām.

Ja jau ir problēma dzīvokļu īpašniekiem izpirkt zemi par kadastrālo vērtību, vai ir apjēgts, ka šādai rīcībai sekos hipotēkas pāriešana, un 40.000 EUR vērtam tipiskam padomju laika dzīvoklim nāks līdzi 200.000 - 300.000 EUR hipotēka?

Visdrīzāk būs mehānisms, kā šīs hipotēkas uzkraut dzīvokļu īpašniekiem "pēc likuma".

Atbildēt

Inta

05.09.2021. 16:52

N.Š. , jādomā ir Normunds Šlitke, Maksātnespējas administrators, advokāts, kurš, cik var nojaust, viens pats ir pircis un pārpircis vai pus Latvijas t.s. dalītā īpašuma zemes gabalus un kurš neslēdza nomas līgumus desmitiem gadu, lai slēptu zemes pirmpirkuma tiesības un ļoti ticams, ka lai nemaksātu ienākuma nodokļus par tirdzniecību ar zemi, lai nevajadzētu mērīt un pārmērīt zemi, kad pirka pa daļām - vienu gabalu trīs dienu laikā, katru dienu, piemēram, 1/3 ideālo daļu, ko bija katru reizi jāiemēra no jauna, bet zemesgrāmatas un VZD un TM uz to piemiedza acis un neprasīja pirmpirkuma nodrošināšanu. Tas viss ir apšaubāms un pārtbaudāms, bet kas to darīs? Bija raksti, ka viņš Purvciemā pieprasījis no dzīvokļu īpašniekiem nomas maksu par 8 gadiem samaksāt viena mēneša laikā un draudēja ar tiesu darbiem, ja nemaksās un kas, kā liekas, tika prasīts kad tika maksāts apsaimniekotājam, kurš nebija pārskaitījis maksum tātad dubultā.Tas ir krimināls, bet vai kds varas līmenis to pārbaudīja?

Lavija ir vienās blēdīgākām, beztiesiskām valsts pārvaldes sistēmām, kur valda patvaļa, nenoteiktība kā likumā, tā amatpersonu atbildībā un kā var saprast no teiktā rakstā, tiesās procesi notiek "TIESĀŠANĀS ĶĒĶĪ" - kā rakstīja Lato Lapsa savā grāmatā, jo, redzmas, lietās nav ja nav pierādījumu, bet spriedumi ir vienos vārtos. . Ne Tieslietu Padome, ne Tieslietu ministrs uz to nereaģē.

Latvija haosa un patvaļas valsts?

Atbildēt

ha-ha

05.09.2021. 16:32

Laikam neviens nezina,ka vēsturiskajiem mantiniekiem ir Ulmaņlaiku dokumenti,kuros mūsdienu būves nemaz netiek uzrādītas un arī šie mantinieki šodienā ir nokļuvuši bez aizķeršanās okupācijas laikā.

Atbildēt

Uldis Priednieks

05.09.2021. 16:26

PIRMKĀRT, privatizācijas, denacionalizācijas un zemes reformas likumdošana tika veidota ar noziedzības, korupcijas pazīmēm, kā neatbisltoša cilvēktiesību un taisnīguma principiem, OTRKĀRT pašavaldību korumpantiem, Privatiuzācijas un Denacionalizācijas komisijām tika piešķirta neierobežota, nenoteikta vara pretrunā ar Eiropas Cilvēktiesību likumdošanau, lasi: "
Lietā "Malons pret Lielbritāniju"(1984. gada 2. augusta spriedums lietā Malone v. The United Kingdom) tiesa atzinusi, ka šādam normatīvajam aktam jāatbilst arī likumības principam. "Tas neatbilstu tiesiskas valsts principiem, ja izpildvarai dotās izvēles tiesības tiktu noteiktas kā neierobežota vara. Tātad likumam pietiekami skaidri jānosaka kompetentām institūcijām doto pilnvaru apjoms un to īstenošanas veids, ņemot vērā noteiktā līdzekļa leģitīmo mērķi, lai sasniegtu indivīdam adekvātu aizsardzību pret patvaļīgu iejaukšanos."
TREŠKĀRT Privatizācijas un Denacionalizācijas komisijas darbojās kā pasaules varenie, neievērojot to, ko varēja taisn;igi izlemt arī uz tās likumdošanas bāzes, pieļāva nolaidību, patvaļu un korupciju.
Pareizi rakstāteikts, kādu postu rīdziniekiem nodarīja Nils Ušakovs un ko turpina att';istīt un nostiprināt Privatizācijas komisija. Bert Mārtiņš Staķis ir tik gļēvs un bezatbildīgs, ka netiek galā ar Rīgas domes kapitālsabiedrību bezatbiuildību šajā jomā, ko viņi varētu labot un sakārtot, nedara neko.

Atbildēt

Andersons

05.09.2021. 15:49

Ne pirmo gadu lasu šos žēlabu rakstus par problēmām ar zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Cik saprotu, savā laikā ielikta pamatīga ''mīna'' un risinājumu pagaidām neredz.
Taču vai minētie ''zemes baroni'' , nosacītais N.Š. u.c. personāži ir mītiski pasaku tēli, vai tpmēr reāli cilvēki? Ja tā, viņi taču kaut kur dzīvo, kaut kur strādā, kaut kur iepērkās, atpūšās un dara citas lietas. Vai tad viņi paši nekad un nekur neko nepārkāpj? Šaubos par to.
Te min 95000 dzīvokļu. Tātad runa par aptuveni 200000 cilvēkiem. Vai tad viņu vidū nav neviena, kurš strādātu kādā no daudzajām iestādēm? Nav juristu, ekonomistu, finansistu u.c. profesiju pārstāvju. Tagad kļuvis populāri čakarēt par nodokļu nemaksāšanu un shēmošanu. Pat Lapsu par to pieķēruši. Kā būtu, ja paraktos zem tiem ''zemes baroniem''? Spriežot pēc publikācijām, viņi ļoti mīl naudu, mantu. Pat ļoti. Vai tiešām viss ir tik likumīgi, nodokļi nomaksāti, shēmu nav,parādu arī nav? Kaut kā neticu.
Padarbojieties, ļoti iespējams tiksiet pie kāda trumpja, būs pavisam cita saruna.

Atbildēt

zoss

05.09.2021. 15:47

Nomas līguma noslēgšana "pēc likuma" ir tipiska Šariata likumos

Atbildēt

!!

05.09.2021. 14:58

varu tikai piebilst, ka lielākais "barons" ir pati Rīgas pašavaldība, ar kuru tika saslēgti nomas līgumi kopš 2009.gada, balstoties uz MK noteikumiem!! Tā vien šķiet, ka nākošais nomas līgums būs par gaisu, kas atrodas virs mājas!!

Atbildēt

Tāda ir cionistu

05.09.2021. 14:37

likumdošana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....