Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai es varēšu?

Andris Upenieks
13.08.2018.
Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

14.08.2018. 09:14

»

Tereza Mendoza

Neattīstītai tautai nav attīstīti tautas deputāti


Par kuru tautu tu runā - par ebrejiem vai krieviem?

Atbildēt

Tereza Mendoza

14.08.2018. 07:52

Neattīstītai tautai nav attīstīti tautas deputāti.

Atbildēt

lauķis

14.08.2018. 05:34

Partiju līderi ir deģenerāti , kāda nu tur varēšana.

Atbildēt

sociāli atstumtais

13.08.2018. 21:21

... UN būs milzīgs spiediens no Rietumiem , un gads lasīsies no abiem galiem vienādi ... un šitie visi bēgs uz ārzemēm , bet tiks atsaukti , tiesāti un tautai viss nozagtais tiks atgūts un tauta brīnīsies - kā tik daudz varēja nozagt !? / E.Finks/
... vēl drusku jāpaciešas ...

Atbildēt

A.P.

13.08.2018. 19:24

Jau pagājušas vairākas stundas kopš skaistā teksta publicēšanas, un, visticamākais, tādi esošie un topošie tautas pārstāvji kā Kaimiņš, Jurašs, Strīķe, Bordāns, Gobzems, Kivičs, zilais Putnis, Pavļuts, Papriks u.c.jau ir kārtīgi izsmējušies par ļoti cienījamā skolotāja inteliģentajiem un katrā ziņā normālā cilvēciskajā un valstiskajā vidē aktuāliem jautājumiem. Mūsu tautas varoņiem tādi jautājumi ir "pie vienas vietas". Par to esmu 100% pārliecināts, profesijas spiests iepazīties ar viņu apkaunojošo dīdīšanos.

Atbildēt

AG

13.08.2018. 19:12

»

Žulis

Ir vienots mehānisms, vienota sistēma. Un ir šīs sistēmas, jeb mehānisma sastāvdaļas. Sastāvdaļas funkcionē atbilstoši tai sistēmai, kurā tās atrodas. Vienots mehānisms ir, piemēram veļas mazgājamā mašīna. Un vienots mehānisms ir automašīna. Visas veļas mazgājamās mašīnas sastāvdaļas funkcionē atbilstoši...


Muļķi, nevis vērsta uz valsts suverenitātes un ekonomiskās patstāvības likvidēšanu, bet tā jau nebija no paša sākuma. Kur tu redzi neatkarību? Kur tu dzīvo? Zem gultas jeb plānprātiņu mājā? Labāk stāvi klusu un neizrādi savas sistēmas vājprātu Dullais Dauka! Tev prātiņš par īsu, lai atdarinātu ar gudru runu Daugavpils kangaru, kurš te katru piektdienu izrunājās plaši un gari.

Atbildēt

Apmierinātais

13.08.2018. 18:22

»

Žulis

Ir vienots mehānisms, vienota sistēma. Un ir šīs sistēmas, jeb mehānisma sastāvdaļas. Sastāvdaļas funkcionē atbilstoši tai sistēmai, kurā tās atrodas. Vienots mehānisms ir, piemēram veļas mazgājamā mašīna. Un vienots mehānisms ir automašīna. Visas veļas mazgājamās mašīnas sastāvdaļas funkcionē atbilstoši...


Skaidrāk vairs nevar pateikt, šo saliekot ar A.P. rakstu http://pietiek.com/raksti/bailes_no_patiesibas_un_patiesibas_korumpetiba viss nostājās savos plauktiņos pilnībā, un , turklāt rodas tikai viens vienīgais un pareizais secinājums, jāņem palīgā svins un jāpielej sistēmas caurules ar to, jo savādāk sistēma nepārstās darboties.

Atbildēt

Žulis

13.08.2018. 18:01

Ir vienots mehānisms, vienota sistēma. Un ir šīs sistēmas, jeb mehānisma sastāvdaļas. Sastāvdaļas funkcionē atbilstoši tai sistēmai, kurā tās atrodas. Vienots mehānisms ir, piemēram veļas mazgājamā mašīna. Un vienots mehānisms ir automašīna. Visas veļas mazgājamās mašīnas sastāvdaļas funkcionē atbilstoši veļas mašīnas darbības mērķim – mazgāt netīro veļu. Bezjēdzīgi ir veļas mašīnas sastāvdaļām izvirzīt automašīnas sastāvdaļām nepieciešamās prasības. Neviena atsevišķa veļas mašīnas sastāvdaļa , pat ja tai būs automašinas sastāvdaļu īpašības, nav spējīga veļas mašīnu pārvērst par automašīnu.
Arī mūsu valstī ir radīta vienota sistēma un deputāti ir tikai šīs sistēmas sastāvdaļas. Šī sistēma ir mafioza, antinacionāla, vērsta uz valsts suverenitātes un ekonomiskās patstāvības likvidēšanu. Šī sistēma pārstāv atsevīšķu šauru aprindu intereses un tautu izmanto kā barotni. Atbilstoši sistēmas būtībai funkcionē tās sastāvdaļas, tai skaitā arī deputāti. Un atbilstoši savai būtībai, sistēma ir radījusi savu sastāvdaļu, tai skaitā deputātu atlases kārtību (Vēlēšanu kārtību). Veltīgi ir šīs antinacionālās, mafiozās sistēmas sastāvdaļām (deputātiem un deputātu kandidātiem) izvirzīt tādas prasības, kādas nepieciešamas nacionālā valstī pastāvošas sistēmas sastāvdaļām. Pirmkārt, šādu cilvēku iekļūšanu sistēmā (deputātu krēslos)nepieļaus iedibinātā deputātu kandidātu atlases kārtība, otrkārt - pat, ja šajā sistēmā iekļūtu kāds patiesi godīgs cilvēks ar nacionālu pārliecību, viņš šo sistēmu mainīt nespētu. Interesanti, ka šī sistēmas uzturēšanā sava loma ir ierādīta arī sistēmas upuriem, kuri reizi četros gados tiek saaģitēti doties pie vēlēšanu urnām, lai pasniegtu sistēmai demokrātijas mandātu un apstiprinātu tās leģitimitāti.

Atbildēt

Apmierinātais

13.08.2018. 16:47

»

enchante

raksts ir ļoti aktuāls un par lietu. Bet, pa šiem pāris desmit gadiem valstī ir izveidota teicama mašinērija, esošai varai absolūti paklausīga birokrātiska ierēdņu sistēmas piramīda. Ja kāds arī lēks uz ambrazūras ar nodomu kaut ko mainīt, viennozīmīgi viņš tiks ierauts šajā mašinērijā un vai nu pakļausies...


....... pastāv arī varianti kad sadzeļ bites un netīšam sajauc 12 stāva balkona margas ar lifta durvīm, kāds ķieģelis netīšām uzkrīt no tukša gaisa, radiniekam uznāk melnie un viņš atrod bisi kura viņam nekad nav bijusi.........

Atbildēt

enchante

13.08.2018. 15:19

raksts ir ļoti aktuāls un par lietu. Bet, pa šiem pāris desmit gadiem valstī ir izveidota teicama mašinērija, esošai varai absolūti paklausīga birokrātiska ierēdņu sistēmas piramīda. Ja kāds arī lēks uz ambrazūras ar nodomu kaut ko mainīt, viennozīmīgi viņš tiks ierauts šajā mašinērijā un vai nu pakļausies tās noteikumiem vai arī viņu vienkārši "izspļaus".... pastāvošajos apstākļos alternatīvas nav ... cīņa par "būšanu pie siles" notiek uz dzīvību vai....?

Atbildēt

A.P.

13.08.2018. 15:12

Bet vai tad vispār tautai kāds kaut ko prasa? Bet galvenais – vai tauta vēlas, ka tai prasa? Vai notiek kandidātu apspriešana, teiksim, tautas sapulcēs un partiju atklātajās sapulcēs? Vai eksistē kandidātu rekomendētāji un kandidātu piemērotības sabiedriskie analizētāji? Vai tiek kandidāti uzklausīti masu pasākumu formā? Vai mums ir tautas priekšstāvju institūtam veltītas sabiedriskās organizācijas, kuras speciāli nodarbotos ar piemērotu cilvēku izvēli, atlasi, deleģēšanu valsts darbam? Nekur nav teikts, ka politika ir tikai politisko partiju prerogatīva. Priekšvēlēšanu aģitācija eksistē. Taču tā ir vienvirziena kustība. Tautas līdzdalība drīzāk ir statiska, bet nevis konstruktīvi aktīva, spraiga un mērķtiecīga. Nav dzirdēts, ka tauta būtu kādu kandidātu noraidījusi pirmsvēlēšanu laikā un attiecīgā partija būtu ņēmusi vērā tautas viedokli. Sarkanmataino Tumsonību, kura turpmāk gozēsies Itālijas saulē, prātīgie kurzemnieki acīmredzot būtu patriekuši jau pirms 12. Saeimas vēlēšanām, un vienotā vienotība būtu bijusi spiesta viņu izsvītrot no kandidātu listes.

Atbildēt

!

13.08.2018. 14:48

Mūsu deputātiem tādu kompleksu, vai es varēšu nav, jo viņi lieliski saprot, ka varēs, četros gados sazagties ,lai pietiktu visam mūžam!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...