Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai es varēšu?

Andris Upenieks
13.08.2018.
Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

14.08.2018. 10:14

»

Tereza Mendoza

Neattīstītai tautai nav attīstīti tautas deputāti


Par kuru tautu tu runā - par ebrejiem vai krieviem?

Atbildēt

Tereza Mendoza

14.08.2018. 08:52

Neattīstītai tautai nav attīstīti tautas deputāti.

Atbildēt

lauķis

14.08.2018. 06:34

Partiju līderi ir deģenerāti , kāda nu tur varēšana.

Atbildēt

sociāli atstumtais

13.08.2018. 22:21

... UN būs milzīgs spiediens no Rietumiem , un gads lasīsies no abiem galiem vienādi ... un šitie visi bēgs uz ārzemēm , bet tiks atsaukti , tiesāti un tautai viss nozagtais tiks atgūts un tauta brīnīsies - kā tik daudz varēja nozagt !? / E.Finks/
... vēl drusku jāpaciešas ...

Atbildēt

A.P.

13.08.2018. 20:24

Jau pagājušas vairākas stundas kopš skaistā teksta publicēšanas, un, visticamākais, tādi esošie un topošie tautas pārstāvji kā Kaimiņš, Jurašs, Strīķe, Bordāns, Gobzems, Kivičs, zilais Putnis, Pavļuts, Papriks u.c.jau ir kārtīgi izsmējušies par ļoti cienījamā skolotāja inteliģentajiem un katrā ziņā normālā cilvēciskajā un valstiskajā vidē aktuāliem jautājumiem. Mūsu tautas varoņiem tādi jautājumi ir "pie vienas vietas". Par to esmu 100% pārliecināts, profesijas spiests iepazīties ar viņu apkaunojošo dīdīšanos.

Atbildēt

AG

13.08.2018. 20:12

»

Žulis

Ir vienots mehānisms, vienota sistēma. Un ir šīs sistēmas, jeb mehānisma sastāvdaļas. Sastāvdaļas funkcionē atbilstoši tai sistēmai, kurā tās atrodas. Vienots mehānisms ir, piemēram veļas mazgājamā mašīna. Un vienots mehānisms ir automašīna. Visas veļas mazgājamās mašīnas sastāvdaļas funkcionē atbilstoši...


Muļķi, nevis vērsta uz valsts suverenitātes un ekonomiskās patstāvības likvidēšanu, bet tā jau nebija no paša sākuma. Kur tu redzi neatkarību? Kur tu dzīvo? Zem gultas jeb plānprātiņu mājā? Labāk stāvi klusu un neizrādi savas sistēmas vājprātu Dullais Dauka! Tev prātiņš par īsu, lai atdarinātu ar gudru runu Daugavpils kangaru, kurš te katru piektdienu izrunājās plaši un gari.

Atbildēt

Apmierinātais

13.08.2018. 19:22

»

Žulis

Ir vienots mehānisms, vienota sistēma. Un ir šīs sistēmas, jeb mehānisma sastāvdaļas. Sastāvdaļas funkcionē atbilstoši tai sistēmai, kurā tās atrodas. Vienots mehānisms ir, piemēram veļas mazgājamā mašīna. Un vienots mehānisms ir automašīna. Visas veļas mazgājamās mašīnas sastāvdaļas funkcionē atbilstoši...


Skaidrāk vairs nevar pateikt, šo saliekot ar A.P. rakstu http://pietiek.com/raksti/bailes_no_patiesibas_un_patiesibas_korumpetiba viss nostājās savos plauktiņos pilnībā, un , turklāt rodas tikai viens vienīgais un pareizais secinājums, jāņem palīgā svins un jāpielej sistēmas caurules ar to, jo savādāk sistēma nepārstās darboties.

Atbildēt

Žulis

13.08.2018. 19:01

Ir vienots mehānisms, vienota sistēma. Un ir šīs sistēmas, jeb mehānisma sastāvdaļas. Sastāvdaļas funkcionē atbilstoši tai sistēmai, kurā tās atrodas. Vienots mehānisms ir, piemēram veļas mazgājamā mašīna. Un vienots mehānisms ir automašīna. Visas veļas mazgājamās mašīnas sastāvdaļas funkcionē atbilstoši veļas mašīnas darbības mērķim – mazgāt netīro veļu. Bezjēdzīgi ir veļas mašīnas sastāvdaļām izvirzīt automašīnas sastāvdaļām nepieciešamās prasības. Neviena atsevišķa veļas mašīnas sastāvdaļa , pat ja tai būs automašinas sastāvdaļu īpašības, nav spējīga veļas mašīnu pārvērst par automašīnu.
Arī mūsu valstī ir radīta vienota sistēma un deputāti ir tikai šīs sistēmas sastāvdaļas. Šī sistēma ir mafioza, antinacionāla, vērsta uz valsts suverenitātes un ekonomiskās patstāvības likvidēšanu. Šī sistēma pārstāv atsevīšķu šauru aprindu intereses un tautu izmanto kā barotni. Atbilstoši sistēmas būtībai funkcionē tās sastāvdaļas, tai skaitā arī deputāti. Un atbilstoši savai būtībai, sistēma ir radījusi savu sastāvdaļu, tai skaitā deputātu atlases kārtību (Vēlēšanu kārtību). Veltīgi ir šīs antinacionālās, mafiozās sistēmas sastāvdaļām (deputātiem un deputātu kandidātiem) izvirzīt tādas prasības, kādas nepieciešamas nacionālā valstī pastāvošas sistēmas sastāvdaļām. Pirmkārt, šādu cilvēku iekļūšanu sistēmā (deputātu krēslos)nepieļaus iedibinātā deputātu kandidātu atlases kārtība, otrkārt - pat, ja šajā sistēmā iekļūtu kāds patiesi godīgs cilvēks ar nacionālu pārliecību, viņš šo sistēmu mainīt nespētu. Interesanti, ka šī sistēmas uzturēšanā sava loma ir ierādīta arī sistēmas upuriem, kuri reizi četros gados tiek saaģitēti doties pie vēlēšanu urnām, lai pasniegtu sistēmai demokrātijas mandātu un apstiprinātu tās leģitimitāti.

Atbildēt

Apmierinātais

13.08.2018. 17:47

»

enchante

raksts ir ļoti aktuāls un par lietu. Bet, pa šiem pāris desmit gadiem valstī ir izveidota teicama mašinērija, esošai varai absolūti paklausīga birokrātiska ierēdņu sistēmas piramīda. Ja kāds arī lēks uz ambrazūras ar nodomu kaut ko mainīt, viennozīmīgi viņš tiks ierauts šajā mašinērijā un vai nu pakļausies...


....... pastāv arī varianti kad sadzeļ bites un netīšam sajauc 12 stāva balkona margas ar lifta durvīm, kāds ķieģelis netīšām uzkrīt no tukša gaisa, radiniekam uznāk melnie un viņš atrod bisi kura viņam nekad nav bijusi.........

Atbildēt

enchante

13.08.2018. 16:19

raksts ir ļoti aktuāls un par lietu. Bet, pa šiem pāris desmit gadiem valstī ir izveidota teicama mašinērija, esošai varai absolūti paklausīga birokrātiska ierēdņu sistēmas piramīda. Ja kāds arī lēks uz ambrazūras ar nodomu kaut ko mainīt, viennozīmīgi viņš tiks ierauts šajā mašinērijā un vai nu pakļausies tās noteikumiem vai arī viņu vienkārši "izspļaus".... pastāvošajos apstākļos alternatīvas nav ... cīņa par "būšanu pie siles" notiek uz dzīvību vai....?

Atbildēt

A.P.

13.08.2018. 16:12

Bet vai tad vispār tautai kāds kaut ko prasa? Bet galvenais – vai tauta vēlas, ka tai prasa? Vai notiek kandidātu apspriešana, teiksim, tautas sapulcēs un partiju atklātajās sapulcēs? Vai eksistē kandidātu rekomendētāji un kandidātu piemērotības sabiedriskie analizētāji? Vai tiek kandidāti uzklausīti masu pasākumu formā? Vai mums ir tautas priekšstāvju institūtam veltītas sabiedriskās organizācijas, kuras speciāli nodarbotos ar piemērotu cilvēku izvēli, atlasi, deleģēšanu valsts darbam? Nekur nav teikts, ka politika ir tikai politisko partiju prerogatīva. Priekšvēlēšanu aģitācija eksistē. Taču tā ir vienvirziena kustība. Tautas līdzdalība drīzāk ir statiska, bet nevis konstruktīvi aktīva, spraiga un mērķtiecīga. Nav dzirdēts, ka tauta būtu kādu kandidātu noraidījusi pirmsvēlēšanu laikā un attiecīgā partija būtu ņēmusi vērā tautas viedokli. Sarkanmataino Tumsonību, kura turpmāk gozēsies Itālijas saulē, prātīgie kurzemnieki acīmredzot būtu patriekuši jau pirms 12. Saeimas vēlēšanām, un vienotā vienotība būtu bijusi spiesta viņu izsvītrot no kandidātu listes.

Atbildēt

!

13.08.2018. 15:48

Mūsu deputātiem tādu kompleksu, vai es varēšu nav, jo viņi lieliski saprot, ka varēs, četros gados sazagties ,lai pietiktu visam mūžam!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...