Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ko tad

12.03.2020. 06:36

Ko tad tie dzeltenie darīs ja nerīkos konferences.......

Atbildēt

fakts

12.03.2020. 06:19

»

Interesanti

Kā Datorzinību centrs, kas jau iekūlās krimināllietās par 3 miljonus vērto skolas.lv projektu, kurš arī nestrādāja, un lika zaudēt amatus veselai plejādei IZM ierēdņu, panāca, ka tam vēl tiek 2 miljoni samaksāti par e-veselības kaut kādas apakšsaddaļas izstrādi, kurai pat neesot jāveic lietotāju akcepptesti...


Ja tu nebūtu tāds pats nejēga kā projekta izstrādātāji, tad zinātu, ka abi projekti tika izstrādāti praktiski vienlaicīgi un laikā, kad sākās skandāls ap skolas.lv arī e-veselības līgumi jau sen bija noslēgti un izpildīti.

Atbildēt

Latvijā vairs nav ierēdņu

12.03.2020. 05:05

»

Traktors

Tie daudzie palīgi un testētāji, ko vada Latvijas IT industrijas veterāni: Ķikuts ar Bāliņu, Vilders, (DPA piemirsāt), Puisītis, Ceruss - ir visu iesaistīto partiju pietuvinātie un gadiem ilgi pārbaudītie izpildītāji, caur kuriem tiek novirzīti, apgūti un dalīti līdzekļi...


ir darba ņēmēji. Ja ierēdņa darbs konsekventi bija radošs, tad šodienas “ierēdņu” uzdevums ir cits - parazitēt un uzraudzīt ar sev pietuvināto partiju starpniecību budžeta finansējuma iegūšanu un “pareizu iztērēšanu” savām vajadzībām. 13. Saeima jau paaugstināja Saeimas atalgojumu un partiju parazītisko finansējumu, neievērojot likumu par algu paaugstināšanu, ko ar savu bezdarbību veicina žīdu cūka E. Levits, arī uzspļaujot likumam par mediķu algu palielināšanu. Pret tiem, kas protestē, vērš sankcijas un citādi nomelno, kā to dara ar homeopātiem.

Atbildēt

Traktors

12.03.2020. 02:40

»

Interesanti

Kā Datorzinību centrs, kas jau iekūlās krimināllietās par 3 miljonus vērto skolas.lv projektu, kurš arī nestrādāja, un lika zaudēt amatus veselai plejādei IZM ierēdņu, panāca, ka tam vēl tiek 2 miljoni samaksāti par e-veselības kaut kādas apakšsaddaļas izstrādi, kurai pat neesot jāveic lietotāju akcepptesti...


Tie daudzie palīgi un testētāji, ko vada Latvijas IT industrijas veterāni: Ķikuts ar Bāliņu, Vilders, (DPA piemirsāt), Puisītis, Ceruss - ir visu iesaistīto partiju pietuvinātie un gadiem ilgi pārbaudītie izpildītāji, caur kuriem tiek novirzīti, apgūti un dalīti līdzekļi.

Tur visiem labi tika, lai nebūtu nebeidzamie strīdi IUB un apdalītie, kuri varētu pavērt muti par procesiem.

Šajā pielikumā atspoguļoti tikai darbi, būtu interesanti redzēt arī iepirktās licences un to piegādātāji.

Vai nešķiet dīvaini, ka visur taisnodamās runā un sarkst pašas no sava stulbuma tikai ministres, kuras šo izstrādājumu is saņēmušas mantojumā? Bet izpildītājus neviens neaiztiek un zarā nevelk.. pasūtītājs arī stulbs, nepieredzējis, bet patiesībā viņi pildījia visu ko lika ministrijas vadības reālā vadība.

Un arī šobaltdien nenotiek savādāk, ja kaut kas ir mainījies, tad tikai uz slikto pusi. Tas pats Aizsardzības ministrijai ar Strēlniekiem un Belssiem, VARAM ar Velvēm, Moduliem un tagad vēl Jaunupa kanāls Rem Pro, SM ar visiem ceļiniekiem un Reckiem.

Atbildēt

Miljonus izšeptēja un pofig kas notiek

11.03.2020. 22:58

Ko tur ko lauzt. Ja pati e miroņa sistēma grīļojas.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

11.03.2020. 19:07

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Rīcs Bruners Mikropisans

11.03.2020. 17:28

»

motorhead 1916

Hmm, vai tad vinja atzinusi, ka tas viss bija kljuuda? Nee. Bet tas nekas. Piemeeram, ASV taalaika aizsardziibas valsts sekretaars Maknamara atzina Vjetnamas karu par kljuudu tikai 1994.gadaa, ja nemaldos.Tas ir, 21 gadu peec kara beigaam. Veel ir laiks


“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti”

Fragments no grāmatas.

“Vai tik nav tā, ka velns nav tik melns kā to mālējam, bet ir vienkāršas likumsakarības (tīri cilvēciskas iežēlināšas faktors) uz kuru tiek balstīta visa iznīcinošā sistēma.
Kontrolējot valsts naudas maku un galvenās finanšu plūsmas, reizē arī tiek kontrolēti apgrozāmie līdzekļi, kas kā likums nedrīkst nonākt Latvijas patriotu makos, jo tad tie var kļūt turīgi un bīstami sistēmai. Čekisti-komunisti vienkārši sagrāba visus stratēģiskos atslēgas punktus, ar viltu ar meliem ar draudiem ar kompromatiem un iebaidīšanu, bet mums rodas iespaids, ka ienaidnieku ir ļoti daudz.
Kad sistēma iedarbināta tā strādā pati par sevi un tie kas pie turības tikuši bez piepūles, nekad nesamazinās nodevu slogu bezcerībā atstātajam vairākumam, bet izdomās demagoģiskus aizbildinājumus un sarežģītu pabalstu/atlaižu sistēmu, lai nodokļu slogu mazinātu tikai sev līdzīgiem vai ar skatu savai nākotnei un tā tas turpinās gadu desmitiem.
Tāpēc nedomāju, ka tādu „atslēgas biedru“ būtu sevišķi daudz, kaut vai spriežot pēc tā nožēlojami šaurā loka, kurus „drīkst“ intervēt tiešajā ēterā. Tomēr visu sarežģī apstulbinātas jaunavas un jaunuļi, kas asiņaino spēli uztvēruši nopietni un kuriem nav ne mazākās nojēgas par valsts būtību un valsts funkcijām vispār. Lai neapvainojās tās jaunās „lēdijas“ un „džentelmeņi“ varas gaiteņos, bet ne velti jūs tur esat iestellēti. Joprojām tiek izmantota tā pati vecā taktika kā 90tajos, kad no valsts uzņēmumiem un iestādēm tika atlaisti praktiski visi virs četrdesmit, kuriem bija darba pieredze un nākotnes redzējums, bet viņu vietā iecelti jaunie ambiciozie bez pieredzes ar kuriem varēja manipulēt un iestāstīt visādus brīnumus kā arī tieksme nopelnīt tiem bija daudz augstāka par nozares saglabāšanu ilgtermiņā. Visuzskatāmāk tas notika mežu nozarē, kur muldot par ekonomisko neizdevīgumu, mākslīgi iznīdēja apsaimniekošanas uzņēmumus. Uz štatu samazināšanas rēķina atlaida lielu skaitu mežsargus, tad atbrīvojās no gados vecajiem un pieredzējušajiem, bet kāds vājprāts mežos sākās tālāk, mēs visi esam liecinieki. Līdzīga shēma nostrādāja arī pārējos uzņēmumos, bet kā izdošanās garants bija atstātā kolonistu orda, lai jebkurā brīdī varētu izspēlēt nacionālo kārti vai nepieciešamības gadījumos gūtu atbalstu klaji pretvalstiskien lēmumiem, kam normāls latvietis nekad nepiekristu.
Vēl nesen izskanēja doma, ka vēlēšanu tiesības (vismaz pašvaldībās) vajadzētu iedot no sešpadsmit gadiem, tas tikai norāda, ka sistēma sāka buksēt un ideja bija piesaistīt lielāku skaitu zaļoksnēju nezinīšu, kurus tad varētu iekārdināt ar kārtējām „stikla krellēm“.”

Atbildēt

motorhead 1916

11.03.2020. 16:56

Hmm, vai tad vinja atzinusi, ka tas viss bija kljuuda? Nee. Bet tas nekas. Piemeeram, ASV taalaika aizsardziibas valsts sekretaars Maknamara atzina Vjetnamas karu par kljuudu tikai 1994.gadaa, ja nemaldos.Tas ir, 21 gadu peec kara beigaam. Veel ir laiks ;-)

Atbildēt

Sistēmas skrūvīte

11.03.2020. 16:04

Ministrei atbildīgos meklēt netīk. Rigvir virzienā izsaimniekotie miljoni arī klusi un nemanāmi tika norakstīti, bet par Čakšas izsaimniekotajiem miljoniem pik, pik, pik, pakratīja pirkstu ne jau Čakšai, bet ierēdnītei, kas akli izpildīja Čakšas pavēles. PR akcijas, tās gan ministrei patīk.

Atbildēt

slikti būs, tas būs

11.03.2020. 15:39

LIC nav terapeitu, kas ārstē kombinētās pataloģijas, bet citādi pacienti jau tur nenonāks

Atbildēt

Idiotiem pateica, ka jāievieš e- medicīna

11.03.2020. 15:21

un viņi to dara.

Atbildēt

iol

11.03.2020. 14:30

sita klukste tikai veel vairaak salaidis tutee

Atbildēt

Interesanti

11.03.2020. 14:08

Kā Datorzinību centrs, kas jau iekūlās krimināllietās par 3 miljonus vērto skolas.lv projektu, kurš arī nestrādāja, un lika zaudēt amatus veselai plejādei IZM ierēdņu, panāca, ka tam vēl tiek 2 miljoni samaksāti par e-veselības kaut kādas apakšsaddaļas izstrādi, kurai pat neesot jāveic lietotāju akcepptesti? Izskatās pēc piegādātas fikcijas - pat ezim skaidrs, ka jebkurai programmatūrai ir jāveic akcepttesti. Tikai dabā neeksistējošām programmatūrām nekas nav jātestē. Tādu fiktīvo pozīciju tajā tabulā ir daudz, kurām neesot jāveic lietotāju akcepttesti, bet īpaši izceļas 3 firmas - Lattelekom, ABCsoftware un Datorzinību centrs ar daudz miljonu tāmēm. Kronis visam šķiet konsultantuzņēmumi AA Projekts, Corporate Solutions un Ernst&Young - pieņēmuši visas fikcijas, veikuši tām auditus, testējuši drošību. Bet e-veselība vairāk nestrādā, nekā strādā. Manuprāt, ož pēc kriminālas naudas atmazgāšanas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...