Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jaajaa

15.08.2020. 16:57

»

Krimināllikums


...KL 15.p.(6)...:)

Atbildēt

jurists

13.08.2020. 20:55

Kārtējais lohs advokats agonē pietiek.com rakstos. Noteikti pastastijis tikai labi ja 50% novisiem faktiem. Lēts triks. Noziedzniekiem tāpat jasez.

Atbildēt

12.08.2020. 23:01

»

jaajaa

...krāpšanas mēģinājums, saki...kurš pants tas ir


Krimināllikums
177.pants. Krāpšana

Atbildēt

tu stulbs vai izliecies

12.08.2020. 16:59

»

jaajaa

...:D...redzi...ja jūs būsiet saslēguši darba līgumus par kopīgu zagšanu, laupīšanu, slepkavošanu utt., tad jūs nesodīs par šāda "darba līguma slēgšanu"...sodīs par zagšanu, laupīšanu, slepkavošanu utt


Te jau arī kriminālprocess nav par līguma noslēgšanu, bet to, ka pamatojoties uz to līgumu tika veikta naudas izkrāpšana vai mēģinājums. Savulaik jau notiesāja vienu grūtnieci- flīzētāju, kas 9.mēnesī lika flīzes par kādiem 100 eiro vai latiem stundā.

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

12.08.2020. 16:41

»

Jurists

Nu ta jaunumu atklājāt par D.Lapinskas juridiskajām spējām. Tik zemas kvalitātes un ar tik zemām juridiskajàm zināśanâm, es kâ jurists 1x tiku sastapis, tādu prokurori, man bija ar śo zveinieka meitu tiesâśanâs 8 gadu garumā. D.Lapinska zaudēja visas instances, bet spītīgi izgāja visas instances, kasâciju...


Pantus mainit ir E.Sedlenieces zirdzins par atlidzibu
Bilde janoperk no Prokurores vai vinas Malejums. Menesi izstadi ar Fursetu Martas iela varat izmaksat
Skalbe no zelta 5 biditajiem

Atbildēt

patiesībā

12.08.2020. 12:09

»

super

Tagad tik jātrod bomzis uz kuru piereģistrēt firmu, jānoslēdz darba līgumi un mūsu organizētā noziedzīgā grupa vairs tāda nebūs, turklāt vēl uz mums vairs neattieksies krimināllikums un varēs pilnīgi likumīgi zagt, laupīt, slepkavot un izvarot


Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Pat bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par normālu cilvēku - ja vien šis neatļaujas savu muļķību "prezentēt", uzbāžoties ar to citiem.";)

Atbildēt

Q

12.08.2020. 10:29

Vārdi korumpants un tiesnesis Latvijā ir sinonīmi!

Atbildēt

Jurists

12.08.2020. 10:09

Nu ta jaunumu atklājāt par D.Lapinskas juridiskajām spējām. Tik zemas kvalitātes un ar tik zemām juridiskajàm zināśanâm, es kâ jurists 1x tiku sastapis, tādu prokurori, man bija ar śo zveinieka meitu tiesâśanâs 8 gadu garumā. D.Lapinska zaudēja visas instances, bet spītīgi izgāja visas instances, kasâciju vispâr bija uzrakstījusi tàdu, ka virāki advokāti to lasot smīnēja, vienīgais kas tai dokumentā atbilda kasâcijai, tas bija virsraksts. Ir dzirdèts, ka viņa ir iespējams laba pasūtītu krim lietu bīdītāja, ne velti no rajona prokurores nepamatoti fiksi tika uz apgabala prokuratūru.

Atbildēt

es

12.08.2020. 09:37

Pag pag.. vai tas nav tas pats Šalgins, kurs mazgàja naudiñu puspasaulei?

Atbildēt

kājiņa

12.08.2020. 09:13

Bezkompromisa JKP-- neka'du ilūziju, bet vientieši joprojām balso... grūti jau ar tām galviņām

Atbildēt

jaajaa

12.08.2020. 08:52

»

super

Tagad tik jātrod bomzis uz kuru piereģistrēt firmu, jānoslēdz darba līgumi un mūsu organizētā noziedzīgā grupa vairs tāda nebūs, turklāt vēl uz mums vairs neattieksies krimināllikums un varēs pilnīgi likumīgi zagt, laupīt, slepkavot un izvarot


...:D...redzi...ja jūs būsiet saslēguši darba līgumus par kopīgu zagšanu, laupīšanu, slepkavošanu utt., tad jūs nesodīs par šāda "darba līguma slēgšanu"...sodīs par zagšanu, laupīšanu, slepkavošanu utt...:)

Atbildēt

neviens jau neko nedara lai līmeni celtu

12.08.2020. 05:57

vajag pāratestāciju ar ES juristiem komisijā. Runāt jau var, tagad visi runā.

Atbildēt

super

12.08.2020. 05:08

»

patiesībā

N.B...


Tagad tik jātrod bomzis uz kuru piereģistrēt firmu, jānoslēdz darba līgumi un mūsu organizētā noziedzīgā grupa vairs tāda nebūs, turklāt vēl uz mums vairs neattieksies krimināllikums un varēs pilnīgi likumīgi zagt, laupīt, slepkavot un izvarot.

Atbildēt

Korupcijas teritorijā viss pa vecam

12.08.2020. 05:00

Latvijā nav tiesu vara to var pielīdzināt mafijas, korupcijas varai. Kurš lielāku kukuli dos tiesnesim tam būs taisnība.

Atbildēt

kalašnikovs

12.08.2020. 01:09

No latvijas tiesu varas visu var sagaidīt!

Atbildēt

patiesībā

11.08.2020. 23:29

»

vispār

Krāpšana organizētā grupā...


N.B.!!!

Visnotaļ būtiska un principiāli izšķiroša "nianse", ko bezcerīgi profāni "prokurori" u.c. taml. "ķēķa tiesiskuma" sistēmā trekni parazitējoši juridiski analfabētiski diletanti nu nekādi nespēj apgūt un "noseivot uz palikšanu" (t.i. atšķirībā no pienācīgi kvalificētiem juristiem u.c. elementāri sakarīgi smadzeņot spējīgiem normāliem cilvēkiem) - darba tiesiskās attiecības (t.i. savstarpēji saistītie DTA subjekti jeb darbinieku kolektīvs) NAV "organizēta grupa" KL (definēto krim. kvalifikāciju) izpratnē.

Atbildēt

patiesībā

11.08.2020. 22:56

»

vispār

Krāpšana organizētā grupā...


darba tiesiskās attiecības (DTA) NAV standarta situācija un darba ņēmējs (DŅ), kā DTA subjekts NAV standarta jeb vispārējās kārtības likumīgās atbildības subjekts, uz kuru būtu attiecināmi KL definētie vispārējās kārtības nosacījumi, tostarp 177. pantā definētā krāpšanas kvalifikācija.

Vēlreiz (t.i. priekš salīdzinoši bremzētĀKiem personāžiem) - skat. "Darba Likuma" attiecīgos nosacījumus, kas ir DŅ un DD, kā DTA subjektiem, ABSOLŪTI PRIORITĀRI saistošās "speciālās tiesību normas", kā arī skat. atbilstoši saistīto NA nosacījumus att. aspektā.

Cita starpā - skat. iepr. publiskotajā viedoklī (11.08.2020., 19:15) P.P.S. - aprakstītā situācija ir principā identiska, DTA gadījums.

Atbildēt

vispār

11.08.2020. 22:11

»

patiesībā

par darba līguma slēgšanu, t.sk. sevišķi par fiktīva darba līguma slēgšanu, juridiski un pēc būtības ir likumīgi atbildīgs darba devējs. TIKAI un VIENĪGI


Krāpšana organizētā grupā
177.pants
Par krāpšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Atbildēt

patiesībā

11.08.2020. 21:48

»

nesapratu

No kura laika fiktīva darba līguma slēgšana ir likumīga


par darba līguma slēgšanu, t.sk. sevišķi par fiktīva darba līguma slēgšanu, juridiski un pēc būtības ir likumīgi atbildīgs darba devējs. TIKAI un VIENĪGI.

Skat. "Darba Likuma" attiecīgos nosacījumus, kā arī atbilstoši saistīto NA nosacījumus att. aspektā.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

11.08.2020. 21:40

»

cietējam

Visiem, kas drausmīgi cieš no rietumdemokrātiski orientēto virsvērtību un bezkompromisa tiesiskuma valsts, pagaidām vēl ir Krievija, kur drīz tiks atjaunota padomju vara, ar nāves lāģeriem, produktu kartiņām un tualetes papīra rulli Putina dzimšanas dienā. Ar visiem labumiem var iepazīties, painteresējoties...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

jaajaa

11.08.2020. 21:28

...tas viss tikai tāpēc, lai kungam lieciniekam būtu "personas, pret kurām sākts kriminālprocess" statuss?...un kas ir tiesnesis lietā, kurā kungs ir liecinieks ?...:)

Atbildēt

Visvairāk iedzīvotāju cietumos EU Latvijā?!

11.08.2020. 21:09

Visvairāk ieslodzīto iedzīvotāju cietumos Eiropā bija ...

2015 gadā, kad Latvijas tiesneši bija nopelnījuši godpilno 2 vietu Eiropā uz 100.000 iedzīvotājiem , kāda ir situācija šobrīd?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.08.2020. 19:39

Ja citus par to drāž, tad prokuratūrai kā nevienai citai iestādei Latvijā ir dotas iespējas likumus neievērot un savu varu izmantot ļaunprātīgi, un par savu darbību itinekādu atbildību nenest.

Atbildēt

cietējam

11.08.2020. 18:46

»

patiesībā

šajā kontekstā visnotaļ neadekvāti izmantotais apzīmējums "ķerpila" ir tipisks rusicisms, kas ir atvasināts žargonvārds no personas procesuālā statusa apzīmējuma "cietušais...


Visiem, kas drausmīgi cieš no rietumdemokrātiski orientēto virsvērtību un bezkompromisa tiesiskuma valsts, pagaidām vēl ir Krievija, kur drīz tiks atjaunota padomju vara, ar nāves lāģeriem, produktu kartiņām un tualetes papīra rulli Putina dzimšanas dienā. Ar visiem labumiem var iepazīties, painteresējoties par dzīvi Venecuēlā, bet vēl pēc 10 gadiem arī par dzīvi z-Korejā.

Atbildēt

nesapratu

11.08.2020. 18:28

No kura laika fiktīva darba līguma slēgšana ir likumīga?

Atbildēt

Šī prokuratūras un tiesas patvaļa

11.08.2020. 17:48

novedīs pie tā, ka šādi tiesneši un prokurori iekritīs atvērtās kanalizācijas akās gaišā dienas laikā remontdarbu laikā, vai no jumtiem ziemā nokritīs ķieģeļi vai ledus .. šiem uz galvas. Ja galvas vairs nestrādā.

Atbildēt

kriminālprocesu

11.08.2020. 17:22

nevajag, bet soda naudu gan varētu uzlikt un nenomaksāšanas gadījumā "ķerpilu" varētu atdot JV un JKP lobētai tiesu izpildītāju mafijai, lai tā par 30 eiro laicīgu nenomaksāšanu, varētu pievākt desmitiem tūkstošu vērtu īpašumu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...