Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zigmunds

07.10.2018. 20:35

»

zintis

Labs raksts


Atbildēt

zintis

07.10.2018. 20:22

Labs raksts .

Atbildēt

Juan Diego

08.03.2016. 16:22

Anda telah benar-benar menunda transaksi ini dan saya benar-benar senang tentang itu baik-baik saja. kami telah disimpan uang Anda di bank lama hanya menunggu Anda melakukan pembayaran biaya pendaftaran dan menyelesaikan transfer tetapi jelas Anda tidak serius dan tampaknya Anda bermain dengan kami. untuk informasi anda bank telah memberi kita ultimatum untuk mengembalikan uang kami kembali kepada kami jika kita tidak siap untuk menyelesaikan transfer. jadi jika Anda benar-benar serius tentang mendapatkan pinjaman dari kami kembali ke kami sekarang dengan respon positif atau hanya menunjukkan dan kami hanya akan membatalkan pinjaman Anda kemudian menarik uang kami dari bank. kami menunggu respons mendesak Anda sekarang.
Salam,

Atbildēt

Zigurds Strīķis

16.11.2015. 16:58

Paldies visiem par atbalstu!

Zemkopības ministrijas atbilde uz šo rakstu : http://www.pietiek.com/raksti/vai_jauna_kartiba_iznicinas_latvijas_viensetas_ka_gimenes_dzivesvietu_-_ko_saka_zemkopibas_ministrija

Šeit ir mans raksts, kuru uzrakstīju atbildot uz Zemkopības ministrijas atbildi:
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/zigurds-strikis-vai-latvija-specializesies-nabadziba.d?id=46699029

Atbildēt

Saule

15.10.2015. 13:53

»

Žulis

Te viens vai vairāki aunapakausīši komentos uzstājas ka "....lauksaimniecība 10 hektāros ir nekas cits kā dārgs hobijs" un viņi neuzskata par vajadzību šādu "hobiju" sponsorēt...


Jā, piekrītu, tai pat laikā ir augu kultūras, kuras tiešām atmaksājas tikai sākot no audzēšanas apjoma, kas lielāks par 10 ha platībām, vai arī jābūt ļoti labi organizētam tehnikas parkam un kaimiņu kooperācijai tāda veida monokultūras apstrādei. Nišas zemkopība ar "modes" kultūrām ir riskanta, tāpēc apzīmējums "dārgs hobijs" ne vienmēr ir neatbilstošs. Holandes mērogiem un viņu subsīdiju politikai cilvēks ar 10 ha Holandes zemes ir bagātnieks, jo tur tās lauksaimniecībai izmantojamās zemes ir tik, cik ir, attiecīgi viņi apstrādā milzu platības Polijā, kur plašāks resurss.

Atbildēt

Saule

15.10.2015. 13:47

»

Linda

Esam 3 jauki kaimini viens otram 50m attālumā no Rīgas un katram ir apm. līdz 20h zemes, un netaisamies pārdot viltus zemniekiem kuri pēc tam uzcels sūda ciematus tā ka burzma būs pie mājām. Man patīk iziet ārā un redzēt dzīvniekus. kaut gan strādājam visi Rīgā, mežus esam sakopuši no Dabas Fonda pēta...


Tādi kā Jūs un kaimiņi arī varēs izaudzināt bērnus, kam būs svarīgi saglabāt LV dabas daudzveidīgo bagātību nākošām paaudzēm. Diemžēl tāda attieksme ir mazākumā, to neatbalsta arī ātrās peļņas politiskie uzstādījumi.

Atbildēt

jezups

11.10.2015. 20:57

Es reiz gribēju pieteikties tam "Jauno Zemnieku" projektam, Tad lūk lai saņemtu tos 40 tūkstošus, tolaik latos, tika ielobēta no lielajiem zemniekiem, ka atbalsta tiks sniegts prioritāri būvniecībai, bet tā ka man ir neliels zemes gabals apm 8 ha un man jāuzsāk gandrīz no nulles, tad man svarīgāka ir tehnikas iegāde, un kautkādas nelielas ēkas jau man ir. Lielsaimnieka dēlam protams ir svarīgāka būvniecība, jo par šo naudu var uzcelt kārtīgu māju, kuru var papīros nosaukt par klēti, bet zemi apstrādās ar papus tehniku.
Nākošais vēl viņi ielobēja, ka katru gadu jāuzrāda mistiska attīstība katru gadu un ja nav, tad jāatmaksā. Kā es varu paredzēt kāda būs raža, slimības, laikapstākļi, cenas utt. visu pārējo kas ietekmē potenciālo ražu. Lielsaimnieka dēls to var, jo to attīstību var uzrādīt fiktīvi, katru gadu tos procentus pārnesot no lielās saimniecības uz mazo.
Pats jautrākais bija, kad uznāca lielā krīze un arī lielajiem papučiem bija pagrūti tos ciparus sabīdīt un tad LAD vienkārši tos noteikumus par to ikgadējo attīstību vienkārši atcēla, bet tā kā man nepiemīt Gaišredzības talants, tad visam šim pasākumam biju atmetis ar roku un tā arī nepieteicos ne šim projektam, ne kādam citam ar 40 procentu utt. līdzfinansējumu un paliku tikai pie pļavu appļaušanas kas man bija pa nullēm līdz šim gadam.

Atbildēt

tā gan

09.10.2015. 07:50

Lielražotāji ar saviem minerālmēsliem, herbicīdiem un fungicīdiem piesārņos zemi un ūdeņus.

Atbildēt

Auns

08.10.2015. 13:16

Lielā runāšana par it kā neizmantotajām platībām un ‘’ražojošo’’ atbalstu ir demagoģija - viens no iemesliem, kādēļ Eiropa savulaik pārgāja, no maksājumiem par saražotās produkcijas vienībām, uz platībām proporcionāliem maksājumiem, ir - izvairīties no liela apjoma nekvalitatīvas produkcijas radīšanas, augsnes un resursu noplicināšanas..

Atbildēt

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

08.10.2015. 09:43

Strīķis kopā ar deputātu Leopoldu Ozoliņu, gatavoja un pildija Politbiroja lēmumu par to, lai iepriekšajais zemes īpašnieks neatgūtu savus īpašumus.

Kā rezultatā 273 642 emnieki neatguva savus īpašumus.

Atbildēt

07.10.2015. 13:34

Latvijas viensētas kā ģimenes dzīvesvietas tiek iznīcinātas reizē ar latviešu kultūru kā tādu.

Atbildēt

Paija

07.10.2015. 11:29

Citāts: "Bez savas tehnikas ir gandrīz neiespējami saskaņot mežstrādnieku darbu, izvedējtraktora darbu, zemes sasaluma laiku, kailsalu, pavasara šķīdoni, kad slēdz pagasta ceļus un laiku, kad kokmateriāliem labākās cenas. Atbalstu tehnikas iegādei var saņemt saimniecības, kuras var pierādīt, ka ir ražojušas iepriekšējā gadā. Veidojas apburtais loks - nevar ražot, jo nav tehnikas, bet tehniku nevar iegādāties, jo nav ražots iepriekšējā gadā. Zemkopības ministriju neinteresē, ka saimniecībā mežu ir vairāk nekā lauksaimniecības zemes un meža kopšanas darbi paveikti likumdošanā noteiktajos termiņos."


Pieredze liecina, ka vienam vai diviem cilvekiem bez kuplas ģimenes, bez radu saimes laukos izdzīvot nav iespējams. Īpaši bargā ziemā, kad majas ir ieputinātas sniegā un ne fiziski, ne finansiāli nav līdzekļu ceļu attīrīšanai.
Ka senos laikos viensetās var dzīvot un attīstīties, tikai esot kuplām ģimenēm, bet vieniniekiem diemzel jākalpo svešiem kungiem, jo lauku darbi vienam-diviem cilvēkiem, kuri nav materiāli nodrošināti , ir neizpildāmi un smagi gan garīgi, gan fiziski.
Daudzas skaistas mājas šo apsvērumu dēļ tiek pārdotas, jo bērni izauguši un vairums jauniešu NEGRIB vergot savai lauku sētai, kur darbi nav padarāmi ... Fakts, ko redzu laukos starp paziņām un draugiem :-(

Atbildēt

Ainis

07.10.2015. 11:13

Izcils raksts, paties un godīgs. Man liekas, ka Straujuma jau no ministrēšanas laikiem darbojās kā Staļina laika bosi pret kulakiem - radīja apstākļus, lai mazais cilvēciņš, mazais ar mazo zemīti neko nevrētu darīt un viņu spiež lauka no zemes, apliek ar dubulto kulaku nodokli + atņem maksājumus.

Straujuma labi ir apguvusi "kulaku iznīcināšanas"politiku un to attiecina uz nabagiem laukos, kuriem ir neleilas zemes un nav iespējams tās apsaimniekot - nav tenikas, nav elktrības pie zemes, nav līdzekļu būvēt māju un šie zemes turētāji gaida labākus laikus. Straujuma to viņiem liedz. Nu, ne Straujuma, bet BOISO, kuri spiež uz Straujumu un viņa ir pazemīgs kalps visiem šeptmaņiem.

Atbildēt

Linda

07.10.2015. 08:54

Esam 3 jauki kaimini viens otram 50m attālumā no Rīgas un katram ir apm. līdz 20h zemes, un netaisamies pārdot viltus zemniekiem kuri pēc tam uzcels sūda ciematus tā ka burzma būs pie mājām. Man patīk iziet ārā un redzēt dzīvniekus. kaut gan strādājam visi Rīgā, mežus esam sakopuši no Dabas Fonda pēta mūsu pļavas jo augu daudzveidība esot ļoti liela. Viņi pat mums prasīja priekš kam mums to vajaga, mums to vajaga lai bērni neaizmirstu ka zeme viemēr viņus pabaros nevis Ferma Draugos un ka piens nāk no govs nevis no piena pakām.

Atbildēt

Mazais zemes īpašnieks

07.10.2015. 07:59

Lauku atbalsta dienestā atbalstam piesakās 61 000 lauku saimniecību, tikai 5000 no tām zemes platība ir lielāka par 50 ha. tātad 56 000 saimniecību ir mazās saimniecības, kuras ZM grib likvidēt ar dažādu uzspiestu normu un palielinātu nodokļu palīdzību. Ar 2016. gadu paredzēts par 30 % pacelt zemes kadastrālo vērtību, tātad arī īpašuma nodokli. Ar 2017. gadu paredzēts aplikt ar nodokli ES maksātos atbalsta maksājumus. Kādreiz jau staļina laikā jautas ir bijis-milzīgi nodokļi. Nākamais solis -izsūtīšana uz Sib-īrīju.

Atbildēt

Žulis

07.10.2015. 07:18

Te viens vai vairāki aunapakausīši komentos uzstājas ka "....lauksaimniecība 10 hektāros ir nekas cits kā dārgs hobijs" un viņi neuzskata par vajadzību šādu "hobiju" sponsorēt.
Pirmkārt, šajā rakstā gan galvenokārt iet runa nevis par sīko un vidējo zemnieku "sponsorēšanu", bet gan par to, ka valdībā, Saeimā un ministrijās sēdošie purni, kurus mēs visi "sponsorējam" ar saviem nodokļiem, nepilda viņu tiešos pienākumus. Tā vietā, lai ar savu darbību atvieglotu un veicinātu darbu ražojošajam sektoram, viņi, tieši otrādi, liek visus iespējamos šķēršļus, apgrūtinājumus un uzstāda bezjēdzigus noteikumus un prasības.
Otrkārt, "dārgs hobijs"lauksaimnieciskā darbība zem 10 ha ir tikai pateicoties tieši šai mūsu valdības politikai. Citās Rietumeiropas valstīs, ja cilvēkam pieder 10 ha lauksaimniecībā izmantojamās zemes, viņš ir bagāts.
Treškārt, kāds indiāņu virsaitis esot teicis apmēram šādi: "Tikai tad, kad būs nošauts pēdējais bizonis un nocirsts pēdējais koks, baltais cilvēks sapratīs, ka naudu nevar ēst!" Kaut kas līdzīgs ir ar jums, aunapakausīši. Tikai tad, kad Latvijā būs iznīcināti mazie un vidējie zemnieki, jūs apjēgsiet, cik šis "hobijs" tomēr priekš Latvijas ekonomikas ir bijis svarīgs.

Atbildēt

āpsis

06.10.2015. 21:18

Neatkarības sākuma atņema zemi zem ēkam,atņēma ts.piemājas zemi,pļaujamo platību.Bija jāatjauno vēsturiskā taisnība uz realitātes rēķina.Tagad mūža nogali dzīvoju bez zemes piesaistes,zemes īpašnieka dokumentos manas ēkas nav pat uzrādītas,īsi sakot 4.maija apustuļu idiotisms ir bez robežam.

Atbildēt

J

06.10.2015. 19:15

»

A.P.

Kompetenti sagatavotais raksts ļoti uzskatāmi ilustrē Lielās Bandas nacionālās nodevības sistēmisko raksturu, graujot tautas dzīves telpu un formātus visos iespējamajos savtīgo interešu virzienos. Taču raksts ļoti uzskatāmi ilustrē arī latviešu tautas organisko līdzdalību (pašnāvību) Lielās Bandas nacionālajā...


Kam lemts nomirt, tas nomirs. Tauta, kas nespēja un nespēj aizstāvēt savas intereses un pasīvi noskatās kā Maskavu aizstāj Brisele, kā KGB aizstāj VID, kā likumi kļūst arvien debīlāki un debīlāki un nedara neko IR NOLEMTA!!!!!

Atbildēt

A.P.

06.10.2015. 17:28

Kompetenti sagatavotais raksts ļoti uzskatāmi ilustrē Lielās Bandas nacionālās nodevības sistēmisko raksturu, graujot tautas dzīves telpu un formātus visos iespējamajos savtīgo interešu virzienos. Taču raksts ļoti uzskatāmi ilustrē arī latviešu tautas organisko līdzdalību (pašnāvību) Lielās Bandas nacionālajā nodevībā,tautai nespējot likvidēt Lielo Bandu un nespējot konsolidēt pretspēkus nelietībām un nodevībai nevienā dzīves sfērā. Tāpēc sentimentāli romantiskās atkāpes par latviešu vitālo saistību ar zemi nākas uzlūkot kā savdabīgu mazvērtīgu aizbildināšanos, naivi maskējot tautas politisko, valstisko, sociālo bezspēcību.

Atbildēt

.

06.10.2015. 17:02

»

derdz

savs īpašums ir labi, ja neliels..nepārsniedz vienu hektāru, bet ja mazākā daļā iegūst savā īpašumā lielas platības un to atstājot īpašumu mantojumā nākamajām paaudzēm...tad kaut kā netaisnīgi sanāk pret citiem, jo tiem vairs nebūs iespēju iegūt savu mazo pleķīti jo viss jau ir aizņemts, kā tad būt......


Jādabū prom no Latvijas "investori"-ārzeju zemes uzpircēji. Somijā astoņdesmitajos gados "investoriem" pateica:"Paldies, Jūs mums vairs neesat vajadzīgi". Tad ikviens latvietis varēs iegūt īpašumā Latvijas zemi.

Atbildēt

OTO

06.10.2015. 16:52

»

iebilde

Ar ieročiem nekad nav droši...tie var nonākt ne tajàs rokās, un var dabūt atpakaļ


Tu acīmredzot neesi izglītots mūsdienu tehnikas jautājumos. Ieroči tiks (un tas jau tiek darīts) nodrošināti ar visdažādākām aizsardzības ierīcēm sākot ar pirkstu nospiedumiem, acs skaneriem, kodiem, atslēgām, DNA skaneriem utt, sarakstu var turpināt bezgalīgi un protams pēdējais solis industrijā ir robots, kuram tiek ievadīts uzdevums - piemēram nogalināt visu dzīvo kaut kādā sektorā un pēc uzdevuma izpildes atgriezties bāzē un tev pat vairs nav vajadzīgs cilvēks...
Tehnikas līmenis kāds ir pieejams militāristiem ir tik loti aizgājis priekšām tam ko cilvēki uzskata par augsti attīstītām tehnoloģijām, ka var pat teikt, ka daža laba fantastikas filma ir jau atpalikusi.

Atbildēt

iebilde

06.10.2015. 16:17

Ar ieročiem nekad nav droši...tie var nonākt ne tajàs rokās, un var dabūt atpakaļ.

Atbildēt

OTO

06.10.2015. 15:40

»

iebilde

Bet viņi nesaprot, ka lielas cilvēku masas var arī radīt kādreiz lielas buntes! Labāk būtu izdalījuši pa viensētām, lai rušinās pa zemi. To kūltūru (labais) tāpat varētu laist


Mīļais cilvēk... Nav vairs viduslaiki, nav vairs pat 20. gadsimts. Ar mūsdienu tehnoloģiju tādu neapbruņotu, netrenētu cilvēku masu kāda ir ES var kontrolēt un vadīt ar spēku attiecību 1:10000 bez problēmām un ja ir pieņemts lēmums masu iznīcināt, tad to var izdarīt nelietojot masu iznīcināšanas ieročus ar cilvēku attiecību 1:100000 +-....
Iesku iepazīties ar mikroviļņu ieročiem https://en.wikipedia.org/wiki/Directed-energy_weapon , skaņas ieročiem, dažāda veida gāzēm utt un tas ir tikai no tā ko mēs zinam....

Atbildēt

lauķis

06.10.2015. 15:16

»

Ordo Templis Orientis

Mīļais cilvēk...


Jā , aprakstītais proces pilnīgi atbilst realitātei , bet , tuvojas zelta teļa laikmeta agonija , mēs jau esam iegājuši ūdensvīra zīmē , arvien vairāk cilvēki sāk saprast lietu kārtību.

Atbildēt

iebilde

06.10.2015. 15:15

»

Ordo Templis Orientis

Mīļais cilvēk...


Bet viņi nesaprot, ka lielas cilvēku masas var arī radīt kādreiz lielas buntes! Labāk būtu izdalījuši pa viensētām, lai rušinās pa zemi. To kūltūru (labais) tāpat varētu laist.

Atbildēt

Ordo Templis Orientis

06.10.2015. 14:55

Mīļais cilvēk...
Tava ēra ir beigusies, tavi sapņi ir izsapņoti un nu ir laiks doties uz kameru. Jaunā laikmetā cilvēkam ir jādzīvo kamerā-pilsētā, kur lielas cilvēku masas var viegli novērot, kontrolēt, vadīt un "izglītot" atbilstoši pareizajiem uzskatiem un politikai.
Ārpus pilsētām nebūs nekas, tikai lauksaimniecības zeme, kuru visnotaļ drīz apstrādās 100% robotizēta tehnika un būs atpūtas vietas elitei, kur pavadīt laiku prom no pilsētas drūzmas un parasto ļaužu acīm.
Cilvēki jau sen ir zaudējuši jebkādas tiesības, jebkādu vēlmi un galvenais ideju,lai būtu brīvi, neatkarīgi un pašnodrošināti. Lēnām, bet noteikti un neatgriezeniski, tuvojoties jaunajam laikmetam, izmantojot naudu, varu, likumus un protams "kūltūru" cilvēks ir lobotomizēts, kastrēts un sasiets, protams pārnestā nozīmē.
Pēdējie no cilvēkiem, kuri sāk saprast kaut vai atseviškas šī procesa daļas un vēl kaut kādu iemeslu dēļ cīnās pret šiem procesiem tiks ignorēti, padarīti par margināļiem un nosaukti par ekstrēmistiem, pret viņiem pavērsīsies nauda, vara un likumi un viņiem nav pilnīgi nekādu izredžu panākt jebko.
Cilvēce tuvojas ļoti tumšai naktij un pastāv ļoti liela iespēja, ka tā vairs nekad nepamodīsies.

Atbildēt

Luize fon T.

06.10.2015. 13:12

Glābiet aborigēnus, viņi ne ko neprot, viņi zog visu, sēž kokos un ēd sēnes.

Atbildēt

Helmi

06.10.2015. 09:23

»

to Helmi

Kur Tev tā sāpe ? Uzskati, ka no nodokļu maksātāju līdzekļiem būtu Tev jāpiemaksā par Tavu hobiju


Nekādā ziņā nelūdzu kaut ko piemaksāt. Lūdzu saprātīgas prasības, nevis ruļļot stāvā kalnā, kur ruļļotājs nevar uzbraukt, nevar noturēties, un kur ruļļus pēc tam nav kur likt! Šogad n-tie ruļļi, nākamgad atkal nāks klāt n-tie, aiznākamgad atkal. Man bija salikti pilni sludinājumi, ka atdodu ruļļus no bioloģiski vērtīgām pļavām. Cik man bija zvanu? Zero Zippo Zilch Nada.

Atbildēt

Adolfs

06.10.2015. 08:56

Latgalē 40% mazo zemes īpašumu nav lopu, tātad nav kur likt nopļauto zāli.Neviena Lad atbalsta programma nav paredzēta , lai mazie zemes īpašnieki varētu iegādāties pļaumašīnas, traktorus , siena ruļļu veidotājus, papildus degvielu un izpildīt šogad no pirksta izzīstās prasības -zāli nopļaut un novest no lauka. Ministrijas darbinieki lobē lielos zemes īpašniekus, lai viņi pa lēto varētu iepirkt zemi un tehnikas un degvielas pārdevējus. Un zemniekam rada bezjēdzīgus zaudējumus.

Atbildēt

law

06.10.2015. 07:40

»

Girts Melderis

Bet manu zemi 8 ha, Variesu pagastaa, izmanto kads tiesmaksajumu sanemsanai, es nezinu kurs, bet Jeekabpils LAD neveelas atklaat kurs


Iesaku aizrakstīt policijai vai prokuratūrai iesniegumu par tiešmaksājumu izkrāpšanu - ES naudas izkrāpšana viņiem ir prioritāras lietas :)

Atbildēt

vai

06.10.2015. 06:51

»

Girts Melderis

Bet manu zemi 8 ha, Variesu pagastaa, izmanto kads tiesmaksajumu sanemsanai, es nezinu kurs, bet Jeekabpils LAD neveelas atklaat kurs


Absurds,ka tu nezini kas izmanto tavu zemi---kā tas iespējams,sanāk ka tā zeme nav tava!

Atbildēt

Nu nezinu.

06.10.2015. 05:42

»

saka

Var turēt aitas, tās noēdot zāli pa tīro. Ja pavasarī nopērk jērus, tad rudenī var nodot kombinātam un dabūt gaļu gan konservos,gan citā veidā


Vai esi ar to nodarbojies praksē? Rakstā teikts, ka nelielu pļavu perimetrs ir 10 km. Tas nozīmē 10 km žoga. Vidzemes augstienē ir vilki. Aitkopība ir lopkopības, nevis zooloģijas nozare. Aitas jādzirdina, jāārstē, jāpārvadā; ļoti šaubos, ka, neesot 100% uz vietas, atbraucot rudenī neieraudzīsi kāju nagu čupiņu.

Atbildēt

Ģirt,

06.10.2015. 05:34

tur nav daudz variantu.

Atbildēt

rt

05.10.2015. 22:03

Plāns ir vienkāršs , jāatbrīvo vieta Sīriešiem. Jau 2009 gada krīzē izdevās dabūt ārā 200 iedzivotājus, sagraut Latviju kā neatkarīgu valsti, bet baigā bēda, vēl te kāds dzīvo. Jāpazemina vietējo dzīveslīmeni ar migrantu palīdzību. Aizmuks vēl kādi 200 tk. Ar to arī viss būs beidzies. Latvija pilnībā būs kontrolējama un integrēta topošā lielvakstī.

Atbildēt

saka

05.10.2015. 21:53

Var turēt aitas, tās noēdot zāli pa tīro. Ja pavasarī nopērk jērus, tad rudenī var nodot kombinātam un dabūt gaļu gan konservos,gan citā veidā.

Atbildēt

Girts Melderis

05.10.2015. 21:45

Bet manu zemi 8 ha, Variesu pagastaa, izmanto kads tiesmaksajumu sanemsanai, es nezinu kurs, bet Jeekabpils LAD neveelas atklaat kurs.
mans tel. 29417160

Atbildēt

paši latvieši

05.10.2015. 21:00

paši latvieši t0s neģēlīgos likumus taisa.

Būtu bijuši vismaz žīdi vai krievi, vai kādi tur šķībači...

Atbildēt

Helmi

05.10.2015. 20:44

Pilnīgi piekrītu Zigurdam, arī man pieder šie nedaudzie kalnainie hektāri bioloģiski vērtīgu zālāju Vidzemes augstienē pie Gaiziņkalna, kurus kopju un mīlu, neaparu un saudzēju, apmeklēju zālāju kopšanas mācības. Protams, man ir svarīga Natura2000 teritorija, Vestienas aizsargājamo ainavu apvidus, Gaiziņkalna, Bākūža un Vējavas izcilā, maģiskā apkaime. Protams, siena ruļļus šogad nebija, kur likt. Protams, šogad daudziem vajadzēja maksāt arī par tādu lietu kā piebraucamā celiņa paplašināšana, jo platais ruļļotājs savādāk nemaz netiek stāvajā kalnu celiņā augšā. Protams, piebarotās mežacūkas sarok pļavu krustām un šķērsām un visi tikai rausta plecus, kad prasu, ko lai iesāk. Protams, viņas izrok laukakmeņus, uz kurām salauž pļauteni. Protams, es palieku mīnusos, pabeidzot šo rūpalu katru gadu. Protams, tas viss nevienu neinteresē.

Atbildēt

kur zaļie?

05.10.2015. 19:35

Par veselīgu dzīvesveidu visvairāk vajadzētu rūpēties Zaļajai partijai un pabikstīt to ZS.

Atbildēt

derdz

05.10.2015. 19:32

savs īpašums ir labi, ja neliels..nepārsniedz vienu hektāru, bet ja mazākā daļā iegūst savā īpašumā lielas platības un to atstājot īpašumu mantojumā nākamajām paaudzēm...tad kaut kā netaisnīgi sanāk pret citiem, jo tiem vairs nebūs iespēju iegūt savu mazo pleķīti jo viss jau ir aizņemts, kā tad būt...tā arī rodas konflikti, viltības utt.!! Nevienam nekas nepieder uz šīs planētas, mēs esam lietotāji..un jādalās visiem uz visiem, jāmainās, jāatdod, utml.!

Atbildēt

kāpēc jāaudzē zāle

05.10.2015. 19:06

kāpēc jāaudzē zāle?
Lai uz tā lauka varētu izpļaut burtus tekstā "Duklav, ej dirst"

Atbildēt

Clavicula

05.10.2015. 19:05

Latvijas viensētās tiek piekopts incests, tas stipri vājina nāciju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...