Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zigmunds

07.10.2018. 21:35

»

zintis

Labs raksts


Atbildēt

zintis

07.10.2018. 21:22

Labs raksts .

Atbildēt

Juan Diego

08.03.2016. 17:22

Anda telah benar-benar menunda transaksi ini dan saya benar-benar senang tentang itu baik-baik saja. kami telah disimpan uang Anda di bank lama hanya menunggu Anda melakukan pembayaran biaya pendaftaran dan menyelesaikan transfer tetapi jelas Anda tidak serius dan tampaknya Anda bermain dengan kami. untuk informasi anda bank telah memberi kita ultimatum untuk mengembalikan uang kami kembali kepada kami jika kita tidak siap untuk menyelesaikan transfer. jadi jika Anda benar-benar serius tentang mendapatkan pinjaman dari kami kembali ke kami sekarang dengan respon positif atau hanya menunjukkan dan kami hanya akan membatalkan pinjaman Anda kemudian menarik uang kami dari bank. kami menunggu respons mendesak Anda sekarang.
Salam,

Atbildēt

Zigurds Strīķis

16.11.2015. 17:58

Paldies visiem par atbalstu!

Zemkopības ministrijas atbilde uz šo rakstu : http://www.pietiek.com/raksti/vai_jauna_kartiba_iznicinas_latvijas_viensetas_ka_gimenes_dzivesvietu_-_ko_saka_zemkopibas_ministrija

Šeit ir mans raksts, kuru uzrakstīju atbildot uz Zemkopības ministrijas atbildi:
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/zigurds-strikis-vai-latvija-specializesies-nabadziba.d?id=46699029

Atbildēt

Saule

15.10.2015. 14:53

»

Žulis

Te viens vai vairāki aunapakausīši komentos uzstājas ka "....lauksaimniecība 10 hektāros ir nekas cits kā dārgs hobijs" un viņi neuzskata par vajadzību šādu "hobiju" sponsorēt...


Jā, piekrītu, tai pat laikā ir augu kultūras, kuras tiešām atmaksājas tikai sākot no audzēšanas apjoma, kas lielāks par 10 ha platībām, vai arī jābūt ļoti labi organizētam tehnikas parkam un kaimiņu kooperācijai tāda veida monokultūras apstrādei. Nišas zemkopība ar "modes" kultūrām ir riskanta, tāpēc apzīmējums "dārgs hobijs" ne vienmēr ir neatbilstošs. Holandes mērogiem un viņu subsīdiju politikai cilvēks ar 10 ha Holandes zemes ir bagātnieks, jo tur tās lauksaimniecībai izmantojamās zemes ir tik, cik ir, attiecīgi viņi apstrādā milzu platības Polijā, kur plašāks resurss.

Atbildēt

Saule

15.10.2015. 14:47

»

Linda

Esam 3 jauki kaimini viens otram 50m attālumā no Rīgas un katram ir apm. līdz 20h zemes, un netaisamies pārdot viltus zemniekiem kuri pēc tam uzcels sūda ciematus tā ka burzma būs pie mājām. Man patīk iziet ārā un redzēt dzīvniekus. kaut gan strādājam visi Rīgā, mežus esam sakopuši no Dabas Fonda pēta...


Tādi kā Jūs un kaimiņi arī varēs izaudzināt bērnus, kam būs svarīgi saglabāt LV dabas daudzveidīgo bagātību nākošām paaudzēm. Diemžēl tāda attieksme ir mazākumā, to neatbalsta arī ātrās peļņas politiskie uzstādījumi.

Atbildēt

jezups

11.10.2015. 21:57

Es reiz gribēju pieteikties tam "Jauno Zemnieku" projektam, Tad lūk lai saņemtu tos 40 tūkstošus, tolaik latos, tika ielobēta no lielajiem zemniekiem, ka atbalsta tiks sniegts prioritāri būvniecībai, bet tā ka man ir neliels zemes gabals apm 8 ha un man jāuzsāk gandrīz no nulles, tad man svarīgāka ir tehnikas iegāde, un kautkādas nelielas ēkas jau man ir. Lielsaimnieka dēlam protams ir svarīgāka būvniecība, jo par šo naudu var uzcelt kārtīgu māju, kuru var papīros nosaukt par klēti, bet zemi apstrādās ar papus tehniku.
Nākošais vēl viņi ielobēja, ka katru gadu jāuzrāda mistiska attīstība katru gadu un ja nav, tad jāatmaksā. Kā es varu paredzēt kāda būs raža, slimības, laikapstākļi, cenas utt. visu pārējo kas ietekmē potenciālo ražu. Lielsaimnieka dēls to var, jo to attīstību var uzrādīt fiktīvi, katru gadu tos procentus pārnesot no lielās saimniecības uz mazo.
Pats jautrākais bija, kad uznāca lielā krīze un arī lielajiem papučiem bija pagrūti tos ciparus sabīdīt un tad LAD vienkārši tos noteikumus par to ikgadējo attīstību vienkārši atcēla, bet tā kā man nepiemīt Gaišredzības talants, tad visam šim pasākumam biju atmetis ar roku un tā arī nepieteicos ne šim projektam, ne kādam citam ar 40 procentu utt. līdzfinansējumu un paliku tikai pie pļavu appļaušanas kas man bija pa nullēm līdz šim gadam.

Atbildēt

tā gan

09.10.2015. 08:50

Lielražotāji ar saviem minerālmēsliem, herbicīdiem un fungicīdiem piesārņos zemi un ūdeņus.

Atbildēt

Auns

08.10.2015. 14:16

Lielā runāšana par it kā neizmantotajām platībām un ‘’ražojošo’’ atbalstu ir demagoģija - viens no iemesliem, kādēļ Eiropa savulaik pārgāja, no maksājumiem par saražotās produkcijas vienībām, uz platībām proporcionāliem maksājumiem, ir - izvairīties no liela apjoma nekvalitatīvas produkcijas radīšanas, augsnes un resursu noplicināšanas..

Atbildēt

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

08.10.2015. 10:43

Strīķis kopā ar deputātu Leopoldu Ozoliņu, gatavoja un pildija Politbiroja lēmumu par to, lai iepriekšajais zemes īpašnieks neatgūtu savus īpašumus.

Kā rezultatā 273 642 emnieki neatguva savus īpašumus.

Atbildēt

07.10.2015. 14:34

Latvijas viensētas kā ģimenes dzīvesvietas tiek iznīcinātas reizē ar latviešu kultūru kā tādu.

Atbildēt

Paija

07.10.2015. 12:29

Citāts: "Bez savas tehnikas ir gandrīz neiespējami saskaņot mežstrādnieku darbu, izvedējtraktora darbu, zemes sasaluma laiku, kailsalu, pavasara šķīdoni, kad slēdz pagasta ceļus un laiku, kad kokmateriāliem labākās cenas. Atbalstu tehnikas iegādei var saņemt saimniecības, kuras var pierādīt, ka ir ražojušas iepriekšējā gadā. Veidojas apburtais loks - nevar ražot, jo nav tehnikas, bet tehniku nevar iegādāties, jo nav ražots iepriekšējā gadā. Zemkopības ministriju neinteresē, ka saimniecībā mežu ir vairāk nekā lauksaimniecības zemes un meža kopšanas darbi paveikti likumdošanā noteiktajos termiņos."


Pieredze liecina, ka vienam vai diviem cilvekiem bez kuplas ģimenes, bez radu saimes laukos izdzīvot nav iespējams. Īpaši bargā ziemā, kad majas ir ieputinātas sniegā un ne fiziski, ne finansiāli nav līdzekļu ceļu attīrīšanai.
Ka senos laikos viensetās var dzīvot un attīstīties, tikai esot kuplām ģimenēm, bet vieniniekiem diemzel jākalpo svešiem kungiem, jo lauku darbi vienam-diviem cilvēkiem, kuri nav materiāli nodrošināti , ir neizpildāmi un smagi gan garīgi, gan fiziski.
Daudzas skaistas mājas šo apsvērumu dēļ tiek pārdotas, jo bērni izauguši un vairums jauniešu NEGRIB vergot savai lauku sētai, kur darbi nav padarāmi ... Fakts, ko redzu laukos starp paziņām un draugiem :-(

Atbildēt

Ainis

07.10.2015. 12:13

Izcils raksts, paties un godīgs. Man liekas, ka Straujuma jau no ministrēšanas laikiem darbojās kā Staļina laika bosi pret kulakiem - radīja apstākļus, lai mazais cilvēciņš, mazais ar mazo zemīti neko nevrētu darīt un viņu spiež lauka no zemes, apliek ar dubulto kulaku nodokli + atņem maksājumus.

Straujuma labi ir apguvusi "kulaku iznīcināšanas"politiku un to attiecina uz nabagiem laukos, kuriem ir neleilas zemes un nav iespējams tās apsaimniekot - nav tenikas, nav elktrības pie zemes, nav līdzekļu būvēt māju un šie zemes turētāji gaida labākus laikus. Straujuma to viņiem liedz. Nu, ne Straujuma, bet BOISO, kuri spiež uz Straujumu un viņa ir pazemīgs kalps visiem šeptmaņiem.

Atbildēt

Linda

07.10.2015. 09:54

Esam 3 jauki kaimini viens otram 50m attālumā no Rīgas un katram ir apm. līdz 20h zemes, un netaisamies pārdot viltus zemniekiem kuri pēc tam uzcels sūda ciematus tā ka burzma būs pie mājām. Man patīk iziet ārā un redzēt dzīvniekus. kaut gan strādājam visi Rīgā, mežus esam sakopuši no Dabas Fonda pēta mūsu pļavas jo augu daudzveidība esot ļoti liela. Viņi pat mums prasīja priekš kam mums to vajaga, mums to vajaga lai bērni neaizmirstu ka zeme viemēr viņus pabaros nevis Ferma Draugos un ka piens nāk no govs nevis no piena pakām.

Atbildēt

Mazais zemes īpašnieks

07.10.2015. 08:59

Lauku atbalsta dienestā atbalstam piesakās 61 000 lauku saimniecību, tikai 5000 no tām zemes platība ir lielāka par 50 ha. tātad 56 000 saimniecību ir mazās saimniecības, kuras ZM grib likvidēt ar dažādu uzspiestu normu un palielinātu nodokļu palīdzību. Ar 2016. gadu paredzēts par 30 % pacelt zemes kadastrālo vērtību, tātad arī īpašuma nodokli. Ar 2017. gadu paredzēts aplikt ar nodokli ES maksātos atbalsta maksājumus. Kādreiz jau staļina laikā jautas ir bijis-milzīgi nodokļi. Nākamais solis -izsūtīšana uz Sib-īrīju.

Atbildēt

Žulis

07.10.2015. 08:18

Te viens vai vairāki aunapakausīši komentos uzstājas ka "....lauksaimniecība 10 hektāros ir nekas cits kā dārgs hobijs" un viņi neuzskata par vajadzību šādu "hobiju" sponsorēt.
Pirmkārt, šajā rakstā gan galvenokārt iet runa nevis par sīko un vidējo zemnieku "sponsorēšanu", bet gan par to, ka valdībā, Saeimā un ministrijās sēdošie purni, kurus mēs visi "sponsorējam" ar saviem nodokļiem, nepilda viņu tiešos pienākumus. Tā vietā, lai ar savu darbību atvieglotu un veicinātu darbu ražojošajam sektoram, viņi, tieši otrādi, liek visus iespējamos šķēršļus, apgrūtinājumus un uzstāda bezjēdzigus noteikumus un prasības.
Otrkārt, "dārgs hobijs"lauksaimnieciskā darbība zem 10 ha ir tikai pateicoties tieši šai mūsu valdības politikai. Citās Rietumeiropas valstīs, ja cilvēkam pieder 10 ha lauksaimniecībā izmantojamās zemes, viņš ir bagāts.
Treškārt, kāds indiāņu virsaitis esot teicis apmēram šādi: "Tikai tad, kad būs nošauts pēdējais bizonis un nocirsts pēdējais koks, baltais cilvēks sapratīs, ka naudu nevar ēst!" Kaut kas līdzīgs ir ar jums, aunapakausīši. Tikai tad, kad Latvijā būs iznīcināti mazie un vidējie zemnieki, jūs apjēgsiet, cik šis "hobijs" tomēr priekš Latvijas ekonomikas ir bijis svarīgs.

Atbildēt

āpsis

06.10.2015. 22:18

Neatkarības sākuma atņema zemi zem ēkam,atņēma ts.piemājas zemi,pļaujamo platību.Bija jāatjauno vēsturiskā taisnība uz realitātes rēķina.Tagad mūža nogali dzīvoju bez zemes piesaistes,zemes īpašnieka dokumentos manas ēkas nav pat uzrādītas,īsi sakot 4.maija apustuļu idiotisms ir bez robežam.

Atbildēt

J

06.10.2015. 20:15

»

A.P.

Kompetenti sagatavotais raksts ļoti uzskatāmi ilustrē Lielās Bandas nacionālās nodevības sistēmisko raksturu, graujot tautas dzīves telpu un formātus visos iespējamajos savtīgo interešu virzienos. Taču raksts ļoti uzskatāmi ilustrē arī latviešu tautas organisko līdzdalību (pašnāvību) Lielās Bandas nacionālajā...


Kam lemts nomirt, tas nomirs. Tauta, kas nespēja un nespēj aizstāvēt savas intereses un pasīvi noskatās kā Maskavu aizstāj Brisele, kā KGB aizstāj VID, kā likumi kļūst arvien debīlāki un debīlāki un nedara neko IR NOLEMTA!!!!!

Atbildēt

.

06.10.2015. 18:02

»

derdz

savs īpašums ir labi, ja neliels..nepārsniedz vienu hektāru, bet ja mazākā daļā iegūst savā īpašumā lielas platības un to atstājot īpašumu mantojumā nākamajām paaudzēm...tad kaut kā netaisnīgi sanāk pret citiem, jo tiem vairs nebūs iespēju iegūt savu mazo pleķīti jo viss jau ir aizņemts, kā tad būt......


Jādabū prom no Latvijas "investori"-ārzeju zemes uzpircēji. Somijā astoņdesmitajos gados "investoriem" pateica:"Paldies, Jūs mums vairs neesat vajadzīgi". Tad ikviens latvietis varēs iegūt īpašumā Latvijas zemi.

Atbildēt

OTO

06.10.2015. 17:52

»

iebilde

Ar ieročiem nekad nav droši...tie var nonākt ne tajàs rokās, un var dabūt atpakaļ


Tu acīmredzot neesi izglītots mūsdienu tehnikas jautājumos. Ieroči tiks (un tas jau tiek darīts) nodrošināti ar visdažādākām aizsardzības ierīcēm sākot ar pirkstu nospiedumiem, acs skaneriem, kodiem, atslēgām, DNA skaneriem utt, sarakstu var turpināt bezgalīgi un protams pēdējais solis industrijā ir robots, kuram tiek ievadīts uzdevums - piemēram nogalināt visu dzīvo kaut kādā sektorā un pēc uzdevuma izpildes atgriezties bāzē un tev pat vairs nav vajadzīgs cilvēks...
Tehnikas līmenis kāds ir pieejams militāristiem ir tik loti aizgājis priekšām tam ko cilvēki uzskata par augsti attīstītām tehnoloģijām, ka var pat teikt, ka daža laba fantastikas filma ir jau atpalikusi.

Atbildēt

iebilde

06.10.2015. 17:17

Ar ieročiem nekad nav droši...tie var nonākt ne tajàs rokās, un var dabūt atpakaļ.

Atbildēt

OTO

06.10.2015. 16:40

»

iebilde

Bet viņi nesaprot, ka lielas cilvēku masas var arī radīt kādreiz lielas buntes! Labāk būtu izdalījuši pa viensētām, lai rušinās pa zemi. To kūltūru (labais) tāpat varētu laist


Mīļais cilvēk... Nav vairs viduslaiki, nav vairs pat 20. gadsimts. Ar mūsdienu tehnoloģiju tādu neapbruņotu, netrenētu cilvēku masu kāda ir ES var kontrolēt un vadīt ar spēku attiecību 1:10000 bez problēmām un ja ir pieņemts lēmums masu iznīcināt, tad to var izdarīt nelietojot masu iznīcināšanas ieročus ar cilvēku attiecību 1:100000 +-....
Iesku iepazīties ar mikroviļņu ieročiem https://en.wikipedia.org/wiki/Directed-energy_weapon , skaņas ieročiem, dažāda veida gāzēm utt un tas ir tikai no tā ko mēs zinam....

Atbildēt

lauķis

06.10.2015. 16:16

»

Ordo Templis Orientis

Mīļais cilvēk...


Jā , aprakstītais proces pilnīgi atbilst realitātei , bet , tuvojas zelta teļa laikmeta agonija , mēs jau esam iegājuši ūdensvīra zīmē , arvien vairāk cilvēki sāk saprast lietu kārtību.

Atbildēt

iebilde

06.10.2015. 16:15

»

Ordo Templis Orientis

Mīļais cilvēk...


Bet viņi nesaprot, ka lielas cilvēku masas var arī radīt kādreiz lielas buntes! Labāk būtu izdalījuši pa viensētām, lai rušinās pa zemi. To kūltūru (labais) tāpat varētu laist.

Atbildēt

Ordo Templis Orientis

06.10.2015. 15:55

Mīļais cilvēk...
Tava ēra ir beigusies, tavi sapņi ir izsapņoti un nu ir laiks doties uz kameru. Jaunā laikmetā cilvēkam ir jādzīvo kamerā-pilsētā, kur lielas cilvēku masas var viegli novērot, kontrolēt, vadīt un "izglītot" atbilstoši pareizajiem uzskatiem un politikai.
Ārpus pilsētām nebūs nekas, tikai lauksaimniecības zeme, kuru visnotaļ drīz apstrādās 100% robotizēta tehnika un būs atpūtas vietas elitei, kur pavadīt laiku prom no pilsētas drūzmas un parasto ļaužu acīm.
Cilvēki jau sen ir zaudējuši jebkādas tiesības, jebkādu vēlmi un galvenais ideju,lai būtu brīvi, neatkarīgi un pašnodrošināti. Lēnām, bet noteikti un neatgriezeniski, tuvojoties jaunajam laikmetam, izmantojot naudu, varu, likumus un protams "kūltūru" cilvēks ir lobotomizēts, kastrēts un sasiets, protams pārnestā nozīmē.
Pēdējie no cilvēkiem, kuri sāk saprast kaut vai atseviškas šī procesa daļas un vēl kaut kādu iemeslu dēļ cīnās pret šiem procesiem tiks ignorēti, padarīti par margināļiem un nosaukti par ekstrēmistiem, pret viņiem pavērsīsies nauda, vara un likumi un viņiem nav pilnīgi nekādu izredžu panākt jebko.
Cilvēce tuvojas ļoti tumšai naktij un pastāv ļoti liela iespēja, ka tā vairs nekad nepamodīsies.

Atbildēt

Luize fon T.

06.10.2015. 14:12

Glābiet aborigēnus, viņi ne ko neprot, viņi zog visu, sēž kokos un ēd sēnes.

Atbildēt

Helmi

06.10.2015. 10:23

»

to Helmi

Kur Tev tā sāpe ? Uzskati, ka no nodokļu maksātāju līdzekļiem būtu Tev jāpiemaksā par Tavu hobiju


Nekādā ziņā nelūdzu kaut ko piemaksāt. Lūdzu saprātīgas prasības, nevis ruļļot stāvā kalnā, kur ruļļotājs nevar uzbraukt, nevar noturēties, un kur ruļļus pēc tam nav kur likt! Šogad n-tie ruļļi, nākamgad atkal nāks klāt n-tie, aiznākamgad atkal. Man bija salikti pilni sludinājumi, ka atdodu ruļļus no bioloģiski vērtīgām pļavām. Cik man bija zvanu? Zero Zippo Zilch Nada.

Atbildēt

Adolfs

06.10.2015. 09:56

Latgalē 40% mazo zemes īpašumu nav lopu, tātad nav kur likt nopļauto zāli.Neviena Lad atbalsta programma nav paredzēta , lai mazie zemes īpašnieki varētu iegādāties pļaumašīnas, traktorus , siena ruļļu veidotājus, papildus degvielu un izpildīt šogad no pirksta izzīstās prasības -zāli nopļaut un novest no lauka. Ministrijas darbinieki lobē lielos zemes īpašniekus, lai viņi pa lēto varētu iepirkt zemi un tehnikas un degvielas pārdevējus. Un zemniekam rada bezjēdzīgus zaudējumus.

Atbildēt

law

06.10.2015. 08:40

»

Girts Melderis

Bet manu zemi 8 ha, Variesu pagastaa, izmanto kads tiesmaksajumu sanemsanai, es nezinu kurs, bet Jeekabpils LAD neveelas atklaat kurs


Iesaku aizrakstīt policijai vai prokuratūrai iesniegumu par tiešmaksājumu izkrāpšanu - ES naudas izkrāpšana viņiem ir prioritāras lietas :)

Atbildēt

vai

06.10.2015. 07:51

»

Girts Melderis

Bet manu zemi 8 ha, Variesu pagastaa, izmanto kads tiesmaksajumu sanemsanai, es nezinu kurs, bet Jeekabpils LAD neveelas atklaat kurs


Absurds,ka tu nezini kas izmanto tavu zemi---kā tas iespējams,sanāk ka tā zeme nav tava!

Atbildēt

Nu nezinu.

06.10.2015. 06:42

»

saka

Var turēt aitas, tās noēdot zāli pa tīro. Ja pavasarī nopērk jērus, tad rudenī var nodot kombinātam un dabūt gaļu gan konservos,gan citā veidā


Vai esi ar to nodarbojies praksē? Rakstā teikts, ka nelielu pļavu perimetrs ir 10 km. Tas nozīmē 10 km žoga. Vidzemes augstienē ir vilki. Aitkopība ir lopkopības, nevis zooloģijas nozare. Aitas jādzirdina, jāārstē, jāpārvadā; ļoti šaubos, ka, neesot 100% uz vietas, atbraucot rudenī neieraudzīsi kāju nagu čupiņu.

Atbildēt

Ģirt,

06.10.2015. 06:34

tur nav daudz variantu.

Atbildēt

rt

05.10.2015. 23:03

Plāns ir vienkāršs , jāatbrīvo vieta Sīriešiem. Jau 2009 gada krīzē izdevās dabūt ārā 200 iedzivotājus, sagraut Latviju kā neatkarīgu valsti, bet baigā bēda, vēl te kāds dzīvo. Jāpazemina vietējo dzīveslīmeni ar migrantu palīdzību. Aizmuks vēl kādi 200 tk. Ar to arī viss būs beidzies. Latvija pilnībā būs kontrolējama un integrēta topošā lielvakstī.

Atbildēt

saka

05.10.2015. 22:53

Var turēt aitas, tās noēdot zāli pa tīro. Ja pavasarī nopērk jērus, tad rudenī var nodot kombinātam un dabūt gaļu gan konservos,gan citā veidā.

Atbildēt

Girts Melderis

05.10.2015. 22:45

Bet manu zemi 8 ha, Variesu pagastaa, izmanto kads tiesmaksajumu sanemsanai, es nezinu kurs, bet Jeekabpils LAD neveelas atklaat kurs.
mans tel. 29417160

Atbildēt

paši latvieši

05.10.2015. 22:00

paši latvieši t0s neģēlīgos likumus taisa.

Būtu bijuši vismaz žīdi vai krievi, vai kādi tur šķībači...

Atbildēt

Helmi

05.10.2015. 21:44

Pilnīgi piekrītu Zigurdam, arī man pieder šie nedaudzie kalnainie hektāri bioloģiski vērtīgu zālāju Vidzemes augstienē pie Gaiziņkalna, kurus kopju un mīlu, neaparu un saudzēju, apmeklēju zālāju kopšanas mācības. Protams, man ir svarīga Natura2000 teritorija, Vestienas aizsargājamo ainavu apvidus, Gaiziņkalna, Bākūža un Vējavas izcilā, maģiskā apkaime. Protams, siena ruļļus šogad nebija, kur likt. Protams, šogad daudziem vajadzēja maksāt arī par tādu lietu kā piebraucamā celiņa paplašināšana, jo platais ruļļotājs savādāk nemaz netiek stāvajā kalnu celiņā augšā. Protams, piebarotās mežacūkas sarok pļavu krustām un šķērsām un visi tikai rausta plecus, kad prasu, ko lai iesāk. Protams, viņas izrok laukakmeņus, uz kurām salauž pļauteni. Protams, es palieku mīnusos, pabeidzot šo rūpalu katru gadu. Protams, tas viss nevienu neinteresē.

Atbildēt

kur zaļie?

05.10.2015. 20:35

Par veselīgu dzīvesveidu visvairāk vajadzētu rūpēties Zaļajai partijai un pabikstīt to ZS.

Atbildēt

derdz

05.10.2015. 20:32

savs īpašums ir labi, ja neliels..nepārsniedz vienu hektāru, bet ja mazākā daļā iegūst savā īpašumā lielas platības un to atstājot īpašumu mantojumā nākamajām paaudzēm...tad kaut kā netaisnīgi sanāk pret citiem, jo tiem vairs nebūs iespēju iegūt savu mazo pleķīti jo viss jau ir aizņemts, kā tad būt...tā arī rodas konflikti, viltības utt.!! Nevienam nekas nepieder uz šīs planētas, mēs esam lietotāji..un jādalās visiem uz visiem, jāmainās, jāatdod, utml.!

Atbildēt

kāpēc jāaudzē zāle

05.10.2015. 20:06

kāpēc jāaudzē zāle?
Lai uz tā lauka varētu izpļaut burtus tekstā "Duklav, ej dirst"

Atbildēt

Clavicula

05.10.2015. 20:05

Latvijas viensētās tiek piekopts incests, tas stipri vājina nāciju.

Atbildēt

no malas

05.10.2015. 19:14

»

kkk

labāk ar vēzi nomirt? veikalā pieejamā pārtika paliek arvien sliktāka un sliktāka, tāpēc tādas saimniecības ir viens no veidiem kā ēst sakarīgi...


tieši tā. bet, ja nevari mainīt noteikumus, tad izdari secinājumus un pielāgojies. nevis visu lauku lec ar pliku dirsu uz ecešām un kauc, ka duras.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...