Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

12.02.2019. 00:43

Kāpēc nav neviena vārda par to, kā likumu pārkāpusī valsts gatavojas man, kā patērētājam, gadiem pārmaksāto OIK?
Kāpēc tikai OIK saņēmējiem tiek skatīta "tiesiskā paļāvība"? KĀPĒC!!!

Atbildēt

!!!

12.02.2019. 00:41

»

jau apnicis

Zariņš un viņa muldēšana. Par OIKu tikai slinkais nav izrunājies. Zariņš laikam visvairāk. Nu nevajag pārspīlēt saskaņošanu ar ES. Mums ir, tomēr kaut kādas suverēnas valsts pazīmes. Parasti tauta satraucas, ka visādas muļķības tiek pamatotas ar ES viedokli, kurš vēlāk izrādās, ka tik noteikts un obligāts...


Lasīt māki?
Eiropas Komisija (EK) savā lēmumā valsts atbalsta lietā SA 43140 (2015/NN) (turpmāk - Lēmums) 4.sadaļā “Secinājumi” attiecībā uz atbalsta likumību ir secinājusi, ka “Latvija attiecīgo atbalsta pasākumu ir īstenojusi, pārkāpjot Līguma par Eiropas Savienības darbību 108.panta 3.punktu.”

Atbildēt

Domātājs

11.02.2019. 13:02

Zariņa galvenais uzdevums ir ar pietiekami skaļu bļaušanu un traci likvidēt jebkādu atbalstu AER un vispār AER kā tādu Latvijā, lai letiņi varētu atplestām rociņām atgriezties RUS gāzes siltajos apkampienos. Nu kaut vai caur LPG, LNG termināļiem. Latvijas enerģētiskā drošība ir energoresursu diversifikācijā, a mēs apzināti iznīcinām da jebko kas nav gāze

Atbildēt

...

11.02.2019. 12:52

»

Murr

Zariņs ir premjera, vai pat valsts prezidenta amata cienīgs


Kur nu tik zemu , Baltais Tēvs.

Atbildēt

Juris

11.02.2019. 12:40

klausies, Zariņ, pakomentē lūdzu RĪGAS SATIKSMI!!

citādāk tu esi tāds selektīvs taisnības cīnītājs - kur nevajag tur tu neko nesaki...

ja tu klusē par Rīgas satiksmi, tad NEVIENAM TAVAM VĀRDAM NEVAR TICĒT - TU ESI TUKŠ*IRSĒJS

Atbildēt

Murr

11.02.2019. 11:18

Zariņs ir premjera, vai pat valsts prezidenta amata cienīgs

Atbildēt

???

11.02.2019. 10:49

Lasot Zariņa jautājumus skaidri var redzēt, ka tās nav viņa sagatavotas, bet strādājis jurists.
Jautājums Zariņam, kas apmaksā jurista darbu un, cik tas maksā?
Vai Zariņš apzināti ievelk valsti tiesvedībā?
Vai Zariņam pietiek drosmes uzņemties atbildību gadījumā, ja valstij nāksies kompensēt zaudējumus un nomaksāt no saviem līdzekļiem?

Atbildēt

:)

11.02.2019. 09:39

pēdējie jautājumi būtu jāizlasa KNAB un ENAB - par izvērtētāju "neatkarības" un atbildības prasībām.

pēdējais jautājums vispār ir viela nopietnām pārdomām

vai tiešām tik nekaunīgi, vai stulbi tagad tiek lobēta OIK afēra?
vēl stulbāk - ja tas tiks pieļauts! tiks taču, vai ne? :)

Atbildēt

Neesiet naivs! Nemaldiniet!

11.02.2019. 07:39

»

fakts

Kamēr Zariņš muld un neveic savus tiešos pienākumus, neizstrādā kvalitatīvus likumus, ekonomikas ministrija reāli strādā un atceļ OIK licences, dažiem nekaunīgākajiem oikistiem izpelnoties pat kriminālprocesus


OIK lielās shēmas, kurinot Krievijas gāzi tecos, izstrādāja smalki maldinot tautu, lai šķistu, ka ikviens "no tautas" var taisīt pat konteineros elektrostacijas, novēršot uzmanību uz šiem mazajiem mahinatoriem. Tos pat radot! Noziedznieks Kampars licences piešķīra ikvienam, kas gribēja, lai vēlāk šos " labticīgos muļķus atmaskotu", atņemot licences utt. Vainīgie atrasti? Vainīgie ir Kampars un Ašeradens, kuri īstenoja OIK, lielos projektus noslēpjot tos aiz mazajiem - "muļķu no tautas".

Atbildēt

fakts

11.02.2019. 07:23

Kamēr Zariņš muld un neveic savus tiešos pienākumus, neizstrādā kvalitatīvus likumus, ekonomikas ministrija reāli strādā un atceļ OIK licences, dažiem nekaunīgākajiem oikistiem izpelnoties pat kriminālprocesus.

Atbildēt

baba jaga

10.02.2019. 22:02

šis putras katls zariņš jau apnicis ar savu oiku. laikam jau šim pat naktī rādās tas oiks.

Atbildēt

hj

10.02.2019. 21:25

Paldies Zariņam par informāciju.Turēsim neliešus aiz pautiem.

Atbildēt

Reņģēdājs

10.02.2019. 20:08

OIK neapšaubāmi ir likvidējams asinssūcējs. Taču kā mutes brūķētājs Zariņš PATS ( kopā ar Saskaņas deputātiem) likvidētu OIK sabalsotio 3 mēnešu laikā?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2019. 19:16

»

jau apnicis

es arī. Bet par ko tāda informācijas kampaņa


...bankas tajās stacijās ir kaudzi naudas sagrūdušas...Latvenergo, protams, nebankrotēs, bet ar daļu mazāko bez OIK ir cauri...

Atbildēt

jau apnicis

10.02.2019. 19:10

»

jaajaa

...domāju, ka neatmaksās neko...neviens


es arī. Bet par ko tāda informācijas kampaņa?
Kas aiz tā visa slēpjas?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2019. 18:46

»

jau apnicis

un tici, ka Latvenergo atmaksās


...domāju, ka neatmaksās neko...neviens...:)

Atbildēt

jau apnicis

10.02.2019. 17:56

Zariņš un viņa muldēšana. Par OIKu tikai slinkais nav izrunājies. Zariņš laikam visvairāk. Nu nevajag pārspīlēt saskaņošanu ar ES. Mums ir, tomēr kaut kādas suverēnas valsts pazīmes. Parasti tauta satraucas, ka visādas muļķības tiek pamatotas ar ES viedokli, kurš vēlāk izrādās, ka tik noteikts un obligāts nav, šeit otrādi. Tātad kā vajag. Visa OIK afēra ir politiķu brāķis, tai skaitā Zariņa. Varētu jau uzņemties atbildību un tā arī pateikt, atvainojiet, nepadomājām.
Tā vietā tiek virzīta ideja par sliktajiem OIKa saņēmējiem, kuri starp citu neko pretlikumīgu nav izdarījuši.
Likumus un MK noteikumus, tad kurš rakstīja pieņēma un apstiprināja?
Man šķiet, ka Zariņš tīši jauc gaisu ar nerealizējamām (no tiesiskā viedokļa) idejām, lai novērstu uzmanību no lietas būtības un patiesajiem vaininiekiem.
OIKs pirmām kārtām bija vajadzīgs (vislielākais saņēmējs) Latvenergo, lai varētu samaksāt katru gadu 100 milj. dividendes valstij. Jūs patiešām domājat, ka Latvenergo atgriezīs atpakaļ saņemto OIKu un valsts atpakaļ Latvenergo saņemtās dividendes, ko izmaksās elektrības patērētājiem!
Bet, ja piedzīs no citiem, bet ne no Latvenergo, tad būs tiesvedība, kurā valsts vienkārši nevarēs vinnēt.

Atbildēt

Zariņgovs tirš atkal

10.02.2019. 17:47

Ko tad viņš pasaka? Ko sen zinām. Jau ilgi pirms 13. Saeimas vēlēšanām tika aprēķināta kompensācija, ja lauž OIK līgumus. Nodokļu maksātāji maksās 3 miljardus €.

Atbildēt

Juris

10.02.2019. 17:36

Kur Zariņa komemtārs par iespējamo kukuļošanu Rīgas Satiksme?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2019. 17:33

...“neatkarīgu juridisko izvērtējumu” veicējiem jāprasa civiltiesiskās atbildības limits 2 miljardu EUR apmērā..."intelekta" līmenim būtu jābūt samērojamam ar izvērtējamajiem cipariem..:D.. NEVIENS nav tiesīgs bez saskaņošanas ar EK aplikt ES pilsoni ar kādu nodokli...investoru tiesības tas neskar, īpašumus neaiztiek, bet par EK likumdošanas nepārzināšanu jāatbild pašam...un jāatceļ tūlīt...lai tiesājas...pieļauju, ka pa "skuju taku" aizies Satversmes tiesa, jo no suverēnas Latvijas viedokļa tiesiskās paļāvības princips strādā...bet par to visu atbild tās 100 "gudrās galvas", kas sēž Saeimā šodien...:)

Atbildēt

amerikanu valdiba latvija

10.02.2019. 16:57

valdosa klike turpina zagt

Atbildēt

lauķis

10.02.2019. 16:34

Tas ka neviens politmafijas klans pat nedomā OIK atcelt ir pilnīgi skaidrs.Bet kā rīkotos Zariņš?Tas jau laikam ir retorisks jautajums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft