Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

12.02.2019. 01:43

Kāpēc nav neviena vārda par to, kā likumu pārkāpusī valsts gatavojas man, kā patērētājam, gadiem pārmaksāto OIK?
Kāpēc tikai OIK saņēmējiem tiek skatīta "tiesiskā paļāvība"? KĀPĒC!!!

Atbildēt

!!!

12.02.2019. 01:41

»

jau apnicis

Zariņš un viņa muldēšana. Par OIKu tikai slinkais nav izrunājies. Zariņš laikam visvairāk. Nu nevajag pārspīlēt saskaņošanu ar ES. Mums ir, tomēr kaut kādas suverēnas valsts pazīmes. Parasti tauta satraucas, ka visādas muļķības tiek pamatotas ar ES viedokli, kurš vēlāk izrādās, ka tik noteikts un obligāts...


Lasīt māki?
Eiropas Komisija (EK) savā lēmumā valsts atbalsta lietā SA 43140 (2015/NN) (turpmāk - Lēmums) 4.sadaļā “Secinājumi” attiecībā uz atbalsta likumību ir secinājusi, ka “Latvija attiecīgo atbalsta pasākumu ir īstenojusi, pārkāpjot Līguma par Eiropas Savienības darbību 108.panta 3.punktu.”

Atbildēt

Domātājs

11.02.2019. 14:02

Zariņa galvenais uzdevums ir ar pietiekami skaļu bļaušanu un traci likvidēt jebkādu atbalstu AER un vispār AER kā tādu Latvijā, lai letiņi varētu atplestām rociņām atgriezties RUS gāzes siltajos apkampienos. Nu kaut vai caur LPG, LNG termināļiem. Latvijas enerģētiskā drošība ir energoresursu diversifikācijā, a mēs apzināti iznīcinām da jebko kas nav gāze

Atbildēt

...

11.02.2019. 13:52

»

Murr

Zariņs ir premjera, vai pat valsts prezidenta amata cienīgs


Kur nu tik zemu , Baltais Tēvs.

Atbildēt

Juris

11.02.2019. 13:40

klausies, Zariņ, pakomentē lūdzu RĪGAS SATIKSMI!!

citādāk tu esi tāds selektīvs taisnības cīnītājs - kur nevajag tur tu neko nesaki...

ja tu klusē par Rīgas satiksmi, tad NEVIENAM TAVAM VĀRDAM NEVAR TICĒT - TU ESI TUKŠ*IRSĒJS

Atbildēt

Murr

11.02.2019. 12:18

Zariņs ir premjera, vai pat valsts prezidenta amata cienīgs

Atbildēt

???

11.02.2019. 11:49

Lasot Zariņa jautājumus skaidri var redzēt, ka tās nav viņa sagatavotas, bet strādājis jurists.
Jautājums Zariņam, kas apmaksā jurista darbu un, cik tas maksā?
Vai Zariņš apzināti ievelk valsti tiesvedībā?
Vai Zariņam pietiek drosmes uzņemties atbildību gadījumā, ja valstij nāksies kompensēt zaudējumus un nomaksāt no saviem līdzekļiem?

Atbildēt

:)

11.02.2019. 10:39

pēdējie jautājumi būtu jāizlasa KNAB un ENAB - par izvērtētāju "neatkarības" un atbildības prasībām.

pēdējais jautājums vispār ir viela nopietnām pārdomām

vai tiešām tik nekaunīgi, vai stulbi tagad tiek lobēta OIK afēra?
vēl stulbāk - ja tas tiks pieļauts! tiks taču, vai ne? :)

Atbildēt

Neesiet naivs! Nemaldiniet!

11.02.2019. 08:39

»

fakts

Kamēr Zariņš muld un neveic savus tiešos pienākumus, neizstrādā kvalitatīvus likumus, ekonomikas ministrija reāli strādā un atceļ OIK licences, dažiem nekaunīgākajiem oikistiem izpelnoties pat kriminālprocesus


OIK lielās shēmas, kurinot Krievijas gāzi tecos, izstrādāja smalki maldinot tautu, lai šķistu, ka ikviens "no tautas" var taisīt pat konteineros elektrostacijas, novēršot uzmanību uz šiem mazajiem mahinatoriem. Tos pat radot! Noziedznieks Kampars licences piešķīra ikvienam, kas gribēja, lai vēlāk šos " labticīgos muļķus atmaskotu", atņemot licences utt. Vainīgie atrasti? Vainīgie ir Kampars un Ašeradens, kuri īstenoja OIK, lielos projektus noslēpjot tos aiz mazajiem - "muļķu no tautas".

Atbildēt

fakts

11.02.2019. 08:23

Kamēr Zariņš muld un neveic savus tiešos pienākumus, neizstrādā kvalitatīvus likumus, ekonomikas ministrija reāli strādā un atceļ OIK licences, dažiem nekaunīgākajiem oikistiem izpelnoties pat kriminālprocesus.

Atbildēt

baba jaga

10.02.2019. 23:02

šis putras katls zariņš jau apnicis ar savu oiku. laikam jau šim pat naktī rādās tas oiks.

Atbildēt

hj

10.02.2019. 22:25

Paldies Zariņam par informāciju.Turēsim neliešus aiz pautiem.

Atbildēt

Reņģēdājs

10.02.2019. 21:08

OIK neapšaubāmi ir likvidējams asinssūcējs. Taču kā mutes brūķētājs Zariņš PATS ( kopā ar Saskaņas deputātiem) likvidētu OIK sabalsotio 3 mēnešu laikā?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2019. 20:16

»

jau apnicis

es arī. Bet par ko tāda informācijas kampaņa


...bankas tajās stacijās ir kaudzi naudas sagrūdušas...Latvenergo, protams, nebankrotēs, bet ar daļu mazāko bez OIK ir cauri...

Atbildēt

jau apnicis

10.02.2019. 20:10

»

jaajaa

...domāju, ka neatmaksās neko...neviens


es arī. Bet par ko tāda informācijas kampaņa?
Kas aiz tā visa slēpjas?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2019. 19:46

»

jau apnicis

un tici, ka Latvenergo atmaksās


...domāju, ka neatmaksās neko...neviens...:)

Atbildēt

jau apnicis

10.02.2019. 18:56

Zariņš un viņa muldēšana. Par OIKu tikai slinkais nav izrunājies. Zariņš laikam visvairāk. Nu nevajag pārspīlēt saskaņošanu ar ES. Mums ir, tomēr kaut kādas suverēnas valsts pazīmes. Parasti tauta satraucas, ka visādas muļķības tiek pamatotas ar ES viedokli, kurš vēlāk izrādās, ka tik noteikts un obligāts nav, šeit otrādi. Tātad kā vajag. Visa OIK afēra ir politiķu brāķis, tai skaitā Zariņa. Varētu jau uzņemties atbildību un tā arī pateikt, atvainojiet, nepadomājām.
Tā vietā tiek virzīta ideja par sliktajiem OIKa saņēmējiem, kuri starp citu neko pretlikumīgu nav izdarījuši.
Likumus un MK noteikumus, tad kurš rakstīja pieņēma un apstiprināja?
Man šķiet, ka Zariņš tīši jauc gaisu ar nerealizējamām (no tiesiskā viedokļa) idejām, lai novērstu uzmanību no lietas būtības un patiesajiem vaininiekiem.
OIKs pirmām kārtām bija vajadzīgs (vislielākais saņēmējs) Latvenergo, lai varētu samaksāt katru gadu 100 milj. dividendes valstij. Jūs patiešām domājat, ka Latvenergo atgriezīs atpakaļ saņemto OIKu un valsts atpakaļ Latvenergo saņemtās dividendes, ko izmaksās elektrības patērētājiem!
Bet, ja piedzīs no citiem, bet ne no Latvenergo, tad būs tiesvedība, kurā valsts vienkārši nevarēs vinnēt.

Atbildēt

Zariņgovs tirš atkal

10.02.2019. 18:47

Ko tad viņš pasaka? Ko sen zinām. Jau ilgi pirms 13. Saeimas vēlēšanām tika aprēķināta kompensācija, ja lauž OIK līgumus. Nodokļu maksātāji maksās 3 miljardus €.

Atbildēt

Juris

10.02.2019. 18:36

Kur Zariņa komemtārs par iespējamo kukuļošanu Rīgas Satiksme?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2019. 18:33

...“neatkarīgu juridisko izvērtējumu” veicējiem jāprasa civiltiesiskās atbildības limits 2 miljardu EUR apmērā..."intelekta" līmenim būtu jābūt samērojamam ar izvērtējamajiem cipariem..:D.. NEVIENS nav tiesīgs bez saskaņošanas ar EK aplikt ES pilsoni ar kādu nodokli...investoru tiesības tas neskar, īpašumus neaiztiek, bet par EK likumdošanas nepārzināšanu jāatbild pašam...un jāatceļ tūlīt...lai tiesājas...pieļauju, ka pa "skuju taku" aizies Satversmes tiesa, jo no suverēnas Latvijas viedokļa tiesiskās paļāvības princips strādā...bet par to visu atbild tās 100 "gudrās galvas", kas sēž Saeimā šodien...:)

Atbildēt

amerikanu valdiba latvija

10.02.2019. 17:57

valdosa klike turpina zagt

Atbildēt

lauķis

10.02.2019. 17:34

Tas ka neviens politmafijas klans pat nedomā OIK atcelt ir pilnīgi skaidrs.Bet kā rīkotos Zariņš?Tas jau laikam ir retorisks jautajums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...