Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

12.02.2019. 00:43

Kāpēc nav neviena vārda par to, kā likumu pārkāpusī valsts gatavojas man, kā patērētājam, gadiem pārmaksāto OIK?
Kāpēc tikai OIK saņēmējiem tiek skatīta "tiesiskā paļāvība"? KĀPĒC!!!

Atbildēt

!!!

12.02.2019. 00:41

»

jau apnicis

Zariņš un viņa muldēšana. Par OIKu tikai slinkais nav izrunājies. Zariņš laikam visvairāk. Nu nevajag pārspīlēt saskaņošanu ar ES. Mums ir, tomēr kaut kādas suverēnas valsts pazīmes. Parasti tauta satraucas, ka visādas muļķības tiek pamatotas ar ES viedokli, kurš vēlāk izrādās, ka tik noteikts un obligāts...


Lasīt māki?
Eiropas Komisija (EK) savā lēmumā valsts atbalsta lietā SA 43140 (2015/NN) (turpmāk - Lēmums) 4.sadaļā “Secinājumi” attiecībā uz atbalsta likumību ir secinājusi, ka “Latvija attiecīgo atbalsta pasākumu ir īstenojusi, pārkāpjot Līguma par Eiropas Savienības darbību 108.panta 3.punktu.”

Atbildēt

Domātājs

11.02.2019. 13:02

Zariņa galvenais uzdevums ir ar pietiekami skaļu bļaušanu un traci likvidēt jebkādu atbalstu AER un vispār AER kā tādu Latvijā, lai letiņi varētu atplestām rociņām atgriezties RUS gāzes siltajos apkampienos. Nu kaut vai caur LPG, LNG termināļiem. Latvijas enerģētiskā drošība ir energoresursu diversifikācijā, a mēs apzināti iznīcinām da jebko kas nav gāze

Atbildēt

...

11.02.2019. 12:52

»

Murr

Zariņs ir premjera, vai pat valsts prezidenta amata cienīgs


Kur nu tik zemu , Baltais Tēvs.

Atbildēt

Juris

11.02.2019. 12:40

klausies, Zariņ, pakomentē lūdzu RĪGAS SATIKSMI!!

citādāk tu esi tāds selektīvs taisnības cīnītājs - kur nevajag tur tu neko nesaki...

ja tu klusē par Rīgas satiksmi, tad NEVIENAM TAVAM VĀRDAM NEVAR TICĒT - TU ESI TUKŠ*IRSĒJS

Atbildēt

Murr

11.02.2019. 11:18

Zariņs ir premjera, vai pat valsts prezidenta amata cienīgs

Atbildēt

???

11.02.2019. 10:49

Lasot Zariņa jautājumus skaidri var redzēt, ka tās nav viņa sagatavotas, bet strādājis jurists.
Jautājums Zariņam, kas apmaksā jurista darbu un, cik tas maksā?
Vai Zariņš apzināti ievelk valsti tiesvedībā?
Vai Zariņam pietiek drosmes uzņemties atbildību gadījumā, ja valstij nāksies kompensēt zaudējumus un nomaksāt no saviem līdzekļiem?

Atbildēt

:)

11.02.2019. 09:39

pēdējie jautājumi būtu jāizlasa KNAB un ENAB - par izvērtētāju "neatkarības" un atbildības prasībām.

pēdējais jautājums vispār ir viela nopietnām pārdomām

vai tiešām tik nekaunīgi, vai stulbi tagad tiek lobēta OIK afēra?
vēl stulbāk - ja tas tiks pieļauts! tiks taču, vai ne? :)

Atbildēt

Neesiet naivs! Nemaldiniet!

11.02.2019. 07:39

»

fakts

Kamēr Zariņš muld un neveic savus tiešos pienākumus, neizstrādā kvalitatīvus likumus, ekonomikas ministrija reāli strādā un atceļ OIK licences, dažiem nekaunīgākajiem oikistiem izpelnoties pat kriminālprocesus


OIK lielās shēmas, kurinot Krievijas gāzi tecos, izstrādāja smalki maldinot tautu, lai šķistu, ka ikviens "no tautas" var taisīt pat konteineros elektrostacijas, novēršot uzmanību uz šiem mazajiem mahinatoriem. Tos pat radot! Noziedznieks Kampars licences piešķīra ikvienam, kas gribēja, lai vēlāk šos " labticīgos muļķus atmaskotu", atņemot licences utt. Vainīgie atrasti? Vainīgie ir Kampars un Ašeradens, kuri īstenoja OIK, lielos projektus noslēpjot tos aiz mazajiem - "muļķu no tautas".

Atbildēt

fakts

11.02.2019. 07:23

Kamēr Zariņš muld un neveic savus tiešos pienākumus, neizstrādā kvalitatīvus likumus, ekonomikas ministrija reāli strādā un atceļ OIK licences, dažiem nekaunīgākajiem oikistiem izpelnoties pat kriminālprocesus.

Atbildēt

baba jaga

10.02.2019. 22:02

šis putras katls zariņš jau apnicis ar savu oiku. laikam jau šim pat naktī rādās tas oiks.

Atbildēt

hj

10.02.2019. 21:25

Paldies Zariņam par informāciju.Turēsim neliešus aiz pautiem.

Atbildēt

Reņģēdājs

10.02.2019. 20:08

OIK neapšaubāmi ir likvidējams asinssūcējs. Taču kā mutes brūķētājs Zariņš PATS ( kopā ar Saskaņas deputātiem) likvidētu OIK sabalsotio 3 mēnešu laikā?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2019. 19:16

»

jau apnicis

es arī. Bet par ko tāda informācijas kampaņa


...bankas tajās stacijās ir kaudzi naudas sagrūdušas...Latvenergo, protams, nebankrotēs, bet ar daļu mazāko bez OIK ir cauri...

Atbildēt

jau apnicis

10.02.2019. 19:10

»

jaajaa

...domāju, ka neatmaksās neko...neviens


es arī. Bet par ko tāda informācijas kampaņa?
Kas aiz tā visa slēpjas?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2019. 18:46

»

jau apnicis

un tici, ka Latvenergo atmaksās


...domāju, ka neatmaksās neko...neviens...:)

Atbildēt

jau apnicis

10.02.2019. 17:56

Zariņš un viņa muldēšana. Par OIKu tikai slinkais nav izrunājies. Zariņš laikam visvairāk. Nu nevajag pārspīlēt saskaņošanu ar ES. Mums ir, tomēr kaut kādas suverēnas valsts pazīmes. Parasti tauta satraucas, ka visādas muļķības tiek pamatotas ar ES viedokli, kurš vēlāk izrādās, ka tik noteikts un obligāts nav, šeit otrādi. Tātad kā vajag. Visa OIK afēra ir politiķu brāķis, tai skaitā Zariņa. Varētu jau uzņemties atbildību un tā arī pateikt, atvainojiet, nepadomājām.
Tā vietā tiek virzīta ideja par sliktajiem OIKa saņēmējiem, kuri starp citu neko pretlikumīgu nav izdarījuši.
Likumus un MK noteikumus, tad kurš rakstīja pieņēma un apstiprināja?
Man šķiet, ka Zariņš tīši jauc gaisu ar nerealizējamām (no tiesiskā viedokļa) idejām, lai novērstu uzmanību no lietas būtības un patiesajiem vaininiekiem.
OIKs pirmām kārtām bija vajadzīgs (vislielākais saņēmējs) Latvenergo, lai varētu samaksāt katru gadu 100 milj. dividendes valstij. Jūs patiešām domājat, ka Latvenergo atgriezīs atpakaļ saņemto OIKu un valsts atpakaļ Latvenergo saņemtās dividendes, ko izmaksās elektrības patērētājiem!
Bet, ja piedzīs no citiem, bet ne no Latvenergo, tad būs tiesvedība, kurā valsts vienkārši nevarēs vinnēt.

Atbildēt

Zariņgovs tirš atkal

10.02.2019. 17:47

Ko tad viņš pasaka? Ko sen zinām. Jau ilgi pirms 13. Saeimas vēlēšanām tika aprēķināta kompensācija, ja lauž OIK līgumus. Nodokļu maksātāji maksās 3 miljardus €.

Atbildēt

Juris

10.02.2019. 17:36

Kur Zariņa komemtārs par iespējamo kukuļošanu Rīgas Satiksme?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2019. 17:33

...“neatkarīgu juridisko izvērtējumu” veicējiem jāprasa civiltiesiskās atbildības limits 2 miljardu EUR apmērā..."intelekta" līmenim būtu jābūt samērojamam ar izvērtējamajiem cipariem..:D.. NEVIENS nav tiesīgs bez saskaņošanas ar EK aplikt ES pilsoni ar kādu nodokli...investoru tiesības tas neskar, īpašumus neaiztiek, bet par EK likumdošanas nepārzināšanu jāatbild pašam...un jāatceļ tūlīt...lai tiesājas...pieļauju, ka pa "skuju taku" aizies Satversmes tiesa, jo no suverēnas Latvijas viedokļa tiesiskās paļāvības princips strādā...bet par to visu atbild tās 100 "gudrās galvas", kas sēž Saeimā šodien...:)

Atbildēt

amerikanu valdiba latvija

10.02.2019. 16:57

valdosa klike turpina zagt

Atbildēt

lauķis

10.02.2019. 16:34

Tas ka neviens politmafijas klans pat nedomā OIK atcelt ir pilnīgi skaidrs.Bet kā rīkotos Zariņš?Tas jau laikam ir retorisks jautajums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Muļķim būt

FotoMaz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo.
Lasīt visu...

12

Rietumu civilizācijas krīze

FotoIevērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai civilizācijas kontekstā.[1] Tāpēc ikvienam no mums ir būtiski izprast Rietumu civilizācijas būtību, tās vēsturi un šodienu. Manuprāt, Rietumu civilizāciju šodien raksturo viens vārds – krīze. Un tā vistiešākajā veidā attiecas uz mums.
Lasīt visu...

21

Divi vienā

FotoLasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu par visu, kas man šķiet svarīgs.
Lasīt visu...

21

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

Foto1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams arī kolektīvā līmenī kā sociuma kādas daļas (piem., inteliģences) apziņas pazīme. Tā tas ir tajos gadījumos, kad patiesībai ir kolektīvs raksturs. Tādās reizēs patiesība attiecas uz daudziem cilvēkiem, kā arī var attiekties uz visu tautu.
Lasīt visu...

21

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

FotoKādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man – šajās pāris stundās no sirds varēju uz savas ādas izbaudīt to, par ko beidzamajā laikā žēlojas šoferīši – un viņus var labi saprast! – par absolūti sabrukušajām Rīgas ielām.
Lasīt visu...

6

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

FotoIzglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika nostiprināts “uz papīra”, kad Ministru kabinets 2018.gada 15.janvārī izdeva rīkojumu Nr.17 “Par pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku laikposmam no 2018.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.decembrim” (https://likumi.lv/ta/id/296460-par-pedagogu-darba-samaksas-pieauguma-grafiku-laikposmam-no-2018-gada-1-septembra-lidz-2022-gada-31-decembrim).
Lasīt visu...

18

Kam mēs esam pret

FotoKPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde - to visu Artuss Kaimiņš un Co. ir paveikuši pāris nedēļu laikā:
Lasīt visu...

21

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

FotoOtrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To sola rīkot taksisti un citi pārvadātāji, kam dzīvi apgrūtina nelegāli strādājošie un nodokļus nemaksājošie – vai citām valstīm maksājošie – konkurenti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...

Foto

Precedents

Jau rakstīju par negaidītajiem pavērsieniem Armēnijā, par Roberta Kočarjana un Serža Sargsjana atstumšanu no varas, par Armēnijas «Samta» revolūciju, kā arī par vēlēšanām, kurās Armēnijā...

Foto

Nodrāztais tiesiskums Bordāna stilā: paši beidzām, dosim citiem

Pēdējo gadu laikā par vienu no iemīļotākajiem dažādu partiju pārstāvju vārdiem ir kļuvis vārds “tiesiskums”. Tas tiek locīts...

Foto

Vai tiešām Rozenvalds nesaprot, ka ir kļuvis par noderīgo idiotu Kremļa propagandas ķetnās?

Uzzināju, ka piektdien, 01.02.2019. "masu medija" Sputnik lapā ir intervija ar "Latvijas Universitātes sociālo un...

Foto

Rūpējoties par Baltijas valstu izaugsmi un saviem klientiem, no darba atlaidīsim 800 darbinieku

2019. gada laikā Luminor vienkāršos savu darbības modeli, tostarp samazinot darbinieku skaitu visos...

Foto

Latvistikas politiskā seja un etnopolitoloģija

Šis teksts ir veltīts latviešu tautas mentalitātes vienotībai ar politiku. Mentalitāte, demogrāfija un kultūra ir trīs pīlāri, uz kuriem balstās burtiski...

Foto

Es redzēju sapnī, kā…

“Neviens nav pārāk liels cietumam. Neviena persona vai uzņēmums, kas kaitē ASV ekonomikai, nav ārpus likuma. Tas attiecas arī uz lielajiem uzņēmumiem,”...

Foto

Kailcirte: kaimiņa skatījums

Skaidrs, ka pārskatāmā nākotnē lielāks vai (cerams) mazāks kailciršu īpatsvars Latvijas mežos ir neizbēgams. Jā, kailcirtēm nav nekāda ekoloģiska attaisnojuma, un sabiedrībai tās...

Foto

Obskurantisma aprobācija

2019.gada 28.janvārī internetā varēja izlasīt: “Līdz ar tiesnešu neatkarības palielināšanos būtiski jāpalielinās arī tiesnešu atbildības apmēram, un par šo divu aspektu samērīgumu iestāsies arī...

Foto

Ir tikai divas izvēles iespējas

Mēs visi vērojam un vērtējam pasauli, kurā dzīvojam. Atbilstoši savam vērtējumam mēs izdarām savu izvēli, un šī izvēle nosaka mūsu praktisko...

Foto

Ja Jurašs ir tik tīrs, ko tad šis tā baidās no tiesas un ko tad “bezkompromisa tiesiskuma” ieviesēji tā raustās no tiesiskuma?

Visticamākais, Juris Jurašs ir...

Foto

Nacionālā apvienība visu laiku pūš Kremļa taurē, tikai neviens to negrib redzēt

Sveicināti, mīlīši, Latvijas nacionālpatriotiski noskaņotie pilsoņi un pilsones, sveiciens arī tev, skaistā Dace Kalniņa,...

Foto

Liberālā agonija jeb ideāli, kas ātri var izzust

Sākšu ar to, ka pats pēc politiskās pārliecības vairāk tiecos būt liberāls dažādos jautājumos, kas būtu kaut vai...

Foto

„Normāla cilvēka” viedoklis un himēriskuma anatomija

Pēc 13.Saeimas vēlēšanām sākās valdības veidošanas šarāde. Tajā figurēja demogrāfiskā aina. Mūsu slavenie “naciķi” neatlaidīgi iesacīja organizēt “demogrāfijas ministriju”. Momentā...

Foto

Ideoloģija un mūsdienas: sabiedrisko organizāciju pilnvaru uzplaukums “čekas maisu” paēnā

Laikraksta “Diena” 15.janvāra numura ievadrakstā tika uzdots retorisks jautājums, proti, kas notika ar personām, kuras savulaik...

Foto

Vara barikādēs

Ikdienišķos notikumos varas attieksme pret sabiedrību ir standartizēta un iepriekš paredzama. Emocionālās piesātinātības brīžos arī dažus varas pārstāvjus pārņem sabiedrībā valdošās noskaņas un viņi...

Foto

Svarīgi, lai katrs uzņēmuma darbinieks ir iesaistīts kvalitatīvā klientu apkalpošanā

Vēlos sniegt informāciju saistībā ar publikāciju „Jauns izdomas līmenis valsts naudas šķērdēšanā: „Valsts nekustamie īpašumi” pasūta...

Foto

Kas gaidāms

2018. gada nogalē bija skaidrs, ka Amerikas Savienoto Valstu prezidenta rīcība labvēlīgi ietekmē ASV ekonomiku un radīti vairāk nekā četri miljoni jaunu darbavietu kopš...

Foto

Artus, neizdari kļūdu, nepievil un nepamet mani

Artus, piecus gadus, gatavojot informāciju un faktus Tavām Suņu būdām un vēlāk arī Saeimas runām, iepazinu Tevi kā principiālu...

Foto

Ir arī laipni un atsaucīgi mediķi

Mūsdienās, kad ir tik daudz negatīvā, tajā skaitā par veselības aprūpē notiekošo, gribētos pateikt kādu labu vārdu ar portāla starpniecību,...

Foto

Eiropas kolonizēšana: Latvijas pieredze

Gadumijā apsveŗot, kas bijis svarīgākais notikums pērn Eiropā un kas visvairāk ietekmēs tās turpmākos likteņus, atbildēt ir viegli. Tas, ka turpinājās [Rietumu]...

Foto

Kartītes, nejaušas kā proftehmeiteņu likstas

Nedēļa man sākās ar smagu izāzēšanu – izrādīju pat pusotru minūti ilgu apstulbumu, kamēr meklēju atbildi uz jautājumu: “Vai tu jau...

Foto

Izglītības interpretācijas konflikti: iemesli un untumi

Saeimas vēlēšanās uzvarējušās “6.oktobra paaudzes” valdības sastādīšanas šarādē jau no pirmās ainas figurēja solījums turpināt izglītības reformas. Tas neapšaubāmi ir...

Foto

Cik zaļi dzīvosim vecumdienās? Pensiju sistēmas ilgtspējas šķietamība

Daudz ir rakstīts un diskutēts par mūsu pensiju sistēmas nākotnes finansiālo ilgtspēju, t.i., par nākotnē sagaidāmo budžeta ieņēmumu...

Foto

„Naida runas” fabricēšana un orveliskā domu kontrole

"Visapkārt mums plosās naida runas uzplaiksnījumi,” - tā apgalvo tie, kuri vēlas attēlot noteiktus viedokļus vissliktākajā iespējamajā skatījumā, lai tos deleģitimizētu. Ja...