Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patika - nepatika

11.07.2018. 14:58

Vat patikt vai nepatikt Apinis, bet te nu jāpiekrīt viņam, ka jauno VM politiku droši var saukt par parasto fašismu. Kas to vada - bērnu bende un iedomīgā un bezatbildīgā draiskule Čakša un viņas pietuvinātais Latvijas Ceļa spīdeklis, bijušais Latvijas Universitātes LĻKJS sekrtārs Andrejs Panteļejevs. Pie šāda VM sastāva sociālais budžets ieekonomēs līdzekļus uz iedzīvotāju mirstības (verbūt genocīda?) pialielināšanas rēķina. Kāda vēsturē pazīstama persona esot teikusi - nav cilvēku, nav problēmu. Tad nu iznāk, ka VM skatījumā reformu mērķī sanāk kaut kas līdzīgs.

Atbildēt

janis

11.07.2018. 14:54

kad manu māti vacu laikā ielikēm ierindā lai nosūtitu uz Salaspils naves nometni,tur pārejie runāja,mūs nošaus,bet pēc tam viņuš izniciņāsim,vīņai palaimējas izmukt,un no lodēm izvairīties-vai ir pienācis tas laiks.

Atbildēt

Jurs

10.07.2018. 20:02

Nu visi taču bija par veselības apdrošināšanas modeli! Tagad, kad tas nomaigots ( pārāk daudz iekļuts visiem , t.sk. ģim.ārsts, ar ģim.ārta nosūtījumu izmeklējumi), atkal slikti.
Kā tad ir labi?

Atbildēt

žirgo galva

09.07.2018. 14:29

Lietuvā tas zeļ un plaukst!

Atbildēt

ja nav ko teikt,piesauc fašistus

09.07.2018. 14:28

"Eiropeiskā" Saskaņa,anti-fašisma cīnītājs, pēc tādas retorikas garantēs b.Papinim labu vietu pie labas siles.

Atbildēt

Sapratu !

09.07.2018. 13:06

Aprobežoti ārsti, ārsti bez robežām un ārstu biedrības ārsti.

Atbildēt

Normunds Šlitke

09.07.2018. 12:50

Apiņa kungs!
Vai varat izskaidrot jēdzienu “Latvijas iedzīvotāji”? Vai ar to domājat rezidentus? Vai pilsoņus un t.s. nepilsoņus? Vai arī legālos un nelegālos inigrantus arī? Varbūt arī visus ES “iedzīvotājus”, kuri ir izvēlējušies pārvietošanās brīvību?
Man jēdziens “iedzīvotājs” šķiet populistisks pēc būtības. Ar to var attaisnot jebkuru iejaukšanos tirgus ekonomikā, piemēram, attaisnojot nomas cenas dalītajis īpašumos, kur latviešu sirmmāmuļai jādod atlaides “iedzīvotàjam” -, tostarp,Vācijas, ASV vai Krievijas pilsonim - miljonāram

Atbildēt

Varbūt beidzot

09.07.2018. 09:20

sāksim būvēt to Latvijas labklājības valsti. Sākot ar simtgadi. Tā teikt pirmie simts gadi tikai tāds treniņš.
Varbūt ir jāsāk ar to, ka jāsaprot, kurš piedalās un kurš sēž uz astes. Astes jācērt nost!
Ja negrib strādāt, negrib maksāt nodokļus, tad šitādiem, te nekas nepienākas. Un punkts. Tiesības tikai komplektā ar pienākumu. Un pienākums pa priekšu, pēc tam tiesības. Mēs taču šos slaistus, kas nemaksā nodokļus, bet brauc dārgās mašīnās un badā novārguši neizskatās, uzturam uz savu bērnu veselības un nākotnes rēķina.
Kas tas tāds par pārprastu humānismu?
Varbūt pietiek?
Jau sen vajadzēja nodalīt nodokļu maksātājus no nemaksātājiem. Nemaksātājiem jāmaksā par visu, tai skaitā arī par medicīnu. Arī ātrā palīdzība pa maksu. Tad beidzot sapratīs, ka nemaksāt sanāk dārgāk.

Atbildēt

Ahūns

09.07.2018. 09:06

Zaļāzemniece Čakša dzemdēja Šveicē, neuzticas latvijas medicīnai.

Atbildēt

Valdis

09.07.2018. 08:33

Manuprāt,nevajadzētu sasaistīt Cakšas un viņas publiskās komandas (VM) darbību ar medicīniskās palīdzības,tai skaitā-arī neatliekamās,pieejamību un kvalitāti Valstī.Ministres,kura pati ir tikai politiskais mērkaķis (marionete), darbība vērsta uz atklātu privātās medicīnas lobiju augstākā līmenī (Valdība),sadalot ES un valsts budžeta naudu (un tās ir brangs kumoss) savējiem. Kādus labumus,bez apšaubāmas jomas speciālistes un politiķes reputācijas,Anda vēl saņems personīgi,parādīs laiks,taču pašreizējo pie varas esošo kliķi visnotaļ apmierina viņas darbība ministres amatā.Turklāt,lielākā daļa Saeimas deputātu (savā darbavietā pēdējos 5 gados esmu ticies ar aptuveni 50 no 100 kungiem,arī tiem ,kuri "iesprūduši" Jēkaba ielas namā jau ilgstoši) totāli nesaprot norises medicīnā valstī,un viņus arī tas nemaz neinteresē,jo paši atrodas pilnīga komforta zonā gan materiālā nodrošinājuma,gan veselības aprūpes pieejamības ziņā. Pie tam,diemžēl ir vesela rinda žurnālistu,kuri paklausīgi izplata sabiedrībai amatpersonu melus,jo kā gan lai pabaro piem. 4 bērnu ģimeni.
Valstī, pateicoties pie varas esošajam politiskajam spēkam lojālu amatpersonu un ierēdņu savtīgai rīcībai, jau reāli darbojas un turpina nostiprināties maksas medicīna,kas savā būtībā ir gandrīz perfekta-augstas klases speciālisti,moderna aparatūra,laipna apkalpošana,ātra piekļuve,tikai viena nelaime-pieejama ,varētu būt,apmēram 8-10% Latvijas iedzīvotāju,bet ta'jau ir viņu pašu problēma.Tā ka Čakša perfekti veic pašreizējo valstiski politisko uzstādījumu.
Ja jāatbild uz virsraksta jautājumu,tad-JĀ! Jau pirms pāris gadiem,kad uzsākās ES" ekspertu "( lasi-Vānes un Co)pētījuma iniciētās "REFORMAS" medicīnā,raksta autors publiski izteicās,ka ministre uzņēmusies Dieva tā Kunga funkcijas,līdzīgi kā nacistu vadonis 20. gs-kuram būs dzīvot un kuram mirt!Kā redzams,process veiksmīgi turpinās,jo pielietojot minētās polit varas galvenā ideologa principu-MELOT TĀ,KAMĒR PATS NOTICI SAVIEM MELIEM-rezultāts ir burvīgs!
Personīgi mani šokē sajūta,ka daudzi vidažādāko profesiju sabiedrībā pazīstami un atzīti cilvēki norāda uz ,maigi izsakoties,ačgārnībām daudzās jomās Valstī,ne tikai medicīnā,pat daļa Saeimas deputātu publisku tikšanos (pirms vēlēšanām balsis zvejojot)laikā to atzīst,bet nav nekādas reālas iespējas to mainīt! Jā -vēlēšanas,bet vai kāds šaubās,ka nākamos 4 gadus Valsti atkal vadīs ZZS!? Posta laiki Latvijai diemžēl turpināsies!

Atbildēt

To

09.07.2018. 07:24

»

haralds

nacismu ar фашizmu jauc sovoki. un arī NAcionālismu ar NAcizmu


jauc tikai stulbā latviešu deģenerāta ŽUĻA pietaisītās smadzenes, jo ir īsts latvietis - tātad prātā pilnīgs kroplis un garā pilnīgs nelietis ar bezizmēra nekaunību.

Atbildēt

var piekrist

09.07.2018. 06:29

»

Mermunds

Pat nelasīju to rakstu, jo pats autors ir bijušais veselības ministrs, kura ministrēšanas laikā notika kas? Tautas partija, pie varas esot, kampa, kampa un vēlreiz kampa. Nav nekādu morālu tiesību šim kundziņam kritizēt citus, ja paša ministrēšanas laikā nekādas piena upes ķīsēļa krastos medicīnas jomā...


Man nodokļi ik mēnesi pustūkstotis, kāds man no tā labums? Tāpat jāsēž garās rindās, ja vienreiz mūžā vajag speciālistu. Apinim sieva un abas meitas zobārstes, bet bērniem rindas gada garumā.Priekš kam viņam pierunāt sievu un meitas, lai ārstē bērnus, ja pie pieaugušajiem var vairāk nopelnīt? Zobārstniecība absolūti privāta, oftalmoloģija, LOR un kas tikai vēl ne. Valsts nerūpējas par cilvēku veselību, jo ir spēcīga ārstu biedrības ietekme un ārstu biedrība kūrē privāto medicīnu, pamatojot, ka ārsts, lūk, ir mācījies un viņam pienākas.Liekulības rupors tas Apinis, prom arī neiet.

Atbildēt

Mermunds

09.07.2018. 03:50

Pat nelasīju to rakstu, jo pats autors ir bijušais veselības ministrs, kura ministrēšanas laikā notika kas? Tautas partija, pie varas esot, kampa, kampa un vēlreiz kampa. Nav nekādu morālu tiesību šim kundziņam kritizēt citus, ja paša ministrēšanas laikā nekādas piena upes ķīsēļa krastos medicīnas jomā panāktas netika. Tieši pretēji.
Kārtējais mēģinājums polittehnologu darbā izmantot aitu bara īso atmiņu. Būtu labāk izmantojis iespēju paklusēt.

Atbildēt

Paskaties ministres iznākumus

09.07.2018. 03:14

»

Troļļu gans

Lieliski, neies cien. Ārstu biedrības boss uz vēlēšanām, ieraudzīsim cien.ministri deputātes vēl siltākā krēslā nekā ministres krēslā. Varēs vecās airētājas vietā bīdīt sociālās lietas Saeimā, Brīvības ielu nomainīs ar Jēkaba ielu, vai varbūt turpinot zaļo mērgļu labākās tradīcijas veselības nozares...


Pirms tam šī ministre bija Bērnu slimnīcā, laikam vadītāja un Stradiņos kā valdes locekle, kur faktiski neko nedarīja, saņēma vēl "ALGU" 140 000 gadā, ja nemaldos. Var pārliecināties, bija liels kumoss.

Tā šie ielikteņi, kas ir ZZS un Co, izzog valsti.

Atbildēt

piccolo cazzo

08.07.2018. 22:25

фашizms pārāk sena būšana!

Atbildēt

Tereza Mendoza

08.07.2018. 22:00

Neattīstītai tautai fašisms padodas pats no sevis.

Atbildēt

Troļļu gans

08.07.2018. 21:23

Lieliski, neies cien. Ārstu biedrības boss uz vēlēšanām, ieraudzīsim cien.ministri deputātes vēl siltākā krēslā nekā ministres krēslā. Varēs vecās airētājas vietā bīdīt sociālās lietas Saeimā, Brīvības ielu nomainīs ar Jēkaba ielu, vai varbūt turpinot zaļo mērgļu labākās tradīcijas veselības nozares rullēšanā, sēdēs uz abiem krēsliem Jēkaba un Brīvības ielā vienlaicīgi.
Tad gan varēs brēkt ne tikai par fašismu vai nacismu, bet vaidēt par proletariāta diktatūru, kad katra ķēkša var vadīt visu, lai ar cik slikti tas izdodas.

Atbildēt

defg

08.07.2018. 21:01

Latvijas nodokļu sistēma sen ir sabrukusi un pati par sevi jau ir tīrs fašisms!

Atbildēt

RP

08.07.2018. 20:40

Ko var ņemties gudrot, pārgudrot...ar lietām, kas jau gadu gadiem sekmīgi darbojās civilizētās valstīs. Vienkārši jāpārņem pieredze un visas lietas notiks. Bet...tad fīrmaņiem nebūs ko ''ieraut nāsīs''.

Atbildēt

un....

08.07.2018. 19:05

»

Pietiek melot!

Te ir runa par sociālo nodokli. To nemaksā visi


veselības budžetu 99% sastāda citi nodokļi un tikai 1% sociālais,kas novi�m.

Atbildēt

Pietiek melot!

08.07.2018. 18:41

»

tieši tā

nodokļus maksā visi! ZZS nekaunībai nav gala


Te ir runa par sociālo nodokli. To nemaksā visi.

Atbildēt

nav nekadas veselibas apr

08.07.2018. 18:22

UN MILZU NAUDU IZVEAZAA TIESI LIELAS VALSTS SLIMNICAS,VISVISADI VALSTS UN PASVALDIBU MED.IESTAZU IEPIRKUMI UN KOSMOSA ALGAS PRIEKSNIEKIEM

Atbildēt

Troļļu gans

08.07.2018. 18:14

Mums ir kaudze labu un ļoti labu ārstu, reāli, ja ne pasaules līmeņa, tad diezgan tuvu tam, ar lielu ietekmi ne tikai savā nozarē. Kad no amata izmeta Cien.Bij.Ministru ar Pumpu un vietā ielika atklāti vārgu, iedomīgu, ietekmējamu un nekompetentu personu, kur viņi bija? Centās atsēdēties savos siltajos ierakumos ar profesoru, akadēmiķu, rektoru un vienkārši labi atmaksātu ārstu algām? Kas viņi neko nezināja par cien.ministres izgājieniem BKUS un PSKUS, zemo kompetenci un neatbilstību amatam? Ja nezināja, tad varēja internetā atrast CV vai ko citu par lieliskajiem mūža sasniegumiem, varbūt pat kāds no viņiem strādāja kopā simts un vienā vietā un amatā, kurā izbija cien.ministre? Tagad, kad miskastes vietā ir izdedzis pleķis, atjēdzamies?

Atbildēt

Žulis

08.07.2018. 18:13

Apiņa kungs, nejauciet fašismu ar nacismu - tas pirmkārt. Otrkārt, Latvijā nav nodokļu nemaksātāju. Tikko mēs veikalā kaut ko nopērkam, mēs maksājam PVN. Treškārt, nodokļu nomaksa ir jākontrolē Valsts ieņēmumu dienestam, nevis ārstniecības iestādēm. Visbeidzot, ja valsts nespēj iekasēt nodokļus un ir tik liels ēnu ekonomikas īpatsvars, tad vaina jāmeklē nevis cilvēkos, bet valsts nodokļu politikā, pieņemtajos normatīvajos aktos un valsts institūciju darbībā. Izmantot medicīnisko aprūpi kā instrumentu nodokļu iekasēšanai ir necilvēciski.

Atbildēt

Anna, Rēzekne

08.07.2018. 18:13


- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

Atvainojos

08.07.2018. 18:09

Apinim ir taisnība, šāds ZZS varas risinājums ir politiska maucība, ja neteikt vairāk.

Malacis Pēteris Apinis par atklāsmi un patiesiem vārdiem.

Ja nemaksā nodokļus, tos jāiekasē un jādara viss, lai iekasētu.

Mēdz teikt - TAUTA NEMAKSĀ NODOKĻUS?! Kā es varu nemaksāt nodokļus, ja saņemu algu un man tos neieskaita. Ir ziņas, ka uzņēmēji pat simtiem miljonu parādā sociālajam budžetam un netiek iekasēti. Nu ko tad? Kas bendē cilvēkus? Uzņēmēji vai paši vainīgi, ka nesit nost šādus uzņēmējus, kuri liedz reizē medicīnisko aprūpi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...