Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

leopards

12.02.2020. 15:02

Strīķe ir piemērs visiem politiķiem,un tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem,novēlu vinai nenogurt un cīnīties par taisnīgumu valstī,kā ar Jurašam,Bordanamun visai JKP.

Atbildēt

to jokste

11.02.2020. 17:08

»

jokste

ZZS trolli cenšas nomelnošanas programu īstenošanu,pret vislabāko partiju JKP,nākošās vēlēšanās uzvara viņiem garantēta


Jūs, čekistu fani, novedīsiet situāciju līdz Dakšu revolūcijai, kur pie varas esošo ienaidnieku zarnas tiks uztītas uz zemnieku sūdu dakšu zariem.

Atbildēt

skatities labi uzmanīgi

11.02.2020. 10:26

uz grupējuma apkalpotājiem, kas šobrīd vada Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisiju. Vērojiet, ko viņi dara.
Uz RANCĀNU, STAĶI, BERGMANI, BLUMBERGU, ŠNORI!

Atbildēt

cilveks444

11.02.2020. 07:15

JKP sektantu vēlme koncentrēt varu Latvijā viena specdienesta rokās, ir ceļš uz totālu un visaptverošu kontroli, kuras priekšā, kas zina, nobālēs pat VDK represijas. Neļausim JKPistiem pārvērst Latviju par totalitāru valsti, kuru pārrauga Maskavas Anniņa un viņai pietuvinātie boļševisma gara pārņemtie nelieši.

Atbildēt

jokste

10.02.2020. 17:21

ZZS trolli cenšas nomelnošanas programu īstenošanu,pret vislabāko partiju JKP,nākošās vēlēšanās uzvara viņiem garantēta.

Atbildēt

motorhead 1916

10.02.2020. 16:13

Superdienests -tas labi. Apvienot un iedot vinjiem telpas, teiksim, kaut kur Mongolijaa, piesaistot algas pie vieteejaam. Lai tur tup un smird uz vella paraushanu.

Atbildēt

bēdīgi

10.02.2020. 14:09

»

Latvija iznīkst

Krievi un čekisti darbojas Latvijā


Ņemot vērā TECII kārtas uzcelšanu, par ceturtdaļu vērtības čekistiem atdoto Citadeli, pusmiljarda vērtā LM zaudēšanu, stratēģiski nozīmīgā AirBaltic nodošana štazi (lasi KGB) oficiera Montāga Girmesa pārvaldīšanā, valsts pasūtījumu dubultās cenas un daudz cita, var droši apgalvot, ka lielākās daļa politiķu olas čeka tur dzelzs dūraiņos. JKP un Par, tāpat, kā JV ir čekas projekti.

Atbildēt

Leģionārs

10.02.2020. 14:06

»

?

cik tev bija gadiņi, kad biji frontē, ja esi vēl šobaldien šajā saulītē un raksti komentārus


Tu domā uz Lesteni brauc tikai Brīvības cīņu cīnītāji? Es, mazs būdams, karoju mežos krievu okupācijas gados.

Atbildēt

leopards

10.02.2020. 10:14

Jurašs ar Strīķi ir pierādījuši sevi,kuri ir cīnījušies un cīnās pret valsts mantas izlaupīsanu,to ar saviem darbiem ir pierādījuši,vini abi apcietināja A.Lembergu un Magoni, šī mafija Kalnmejieri, Bickoviči,guļāni,maizisi,darīja visu,lai šie abi kungi nesēdētu aiz restēm,Jurašs ar Strīki ir sliktie,un sākās pret siem diviem nomelnošanas darbība.Ators ir ar vāju atmiņu,un analitisko spēju trūkums,ja 30.g .VDD būtu strādajis kā pienākās,tad Latviju neatrastos tuvu pelekajāi zonai,DP atradās VDK darbinieki,kuriem bija intrese,nogremdet Latvijas ekonomiku.

Atbildēt

paklau

10.02.2020. 09:12

Lai novērtētu Annas profesionalitāti pitiek iegūglēt strīķe lidosta. Nekas par šiem gadiem nav mainījies-svilpe zobos un lamas

Atbildēt

...

10.02.2020. 07:34

»

Latvija iznīkst

Krievi un čekisti darbojas Latvijā


Liec taču mierā krievus,ne Levits ne Kariņš nav krievi,toties ir CIP uzticības personas.

Atbildēt

striķe

10.02.2020. 06:56

Tā striķe ir dzeltens zvērs.....

Atbildēt

Latvija iznīkst

10.02.2020. 06:48

Krievi un čekisti darbojas Latvijā

Atbildēt

legionārs

10.02.2020. 01:42

»

cilveeks444

Tepat iekš Pietiek.com bija Jutas vīra Maigura Strīķa bilde, kur šim mugurā T-krekls, bet uz tā krievu čekista un krievu slepkavnieka Dzeržinska attēls...


Es biju Lestenē. Un tu to Jutas murgu sauc par patriotismu uzjundošu? Viņai taču cauri spīd politiskās intereses, nevis patriotisms. Man bija kauns no cīņu biedriem, ka pieļāvām viņas atrašanos tajā pasākumā

Atbildēt

ES

09.02.2020. 21:30

»

Tauta

JKP ir deģenerāti


Un ne tikai! Viņi ir noziedznieki no kuriem jāprasa atbildība tiesiskā ceļā.Man gribas dzirdēt atbildes uz jautājumiem
1. - Kas bija par iemeslu KNAB BEZDARBĪBAI vai NOZIEGUMU PIESEGŠANAI Rīgas satiksmē. Ne jau sākums bija Ušakova laikā, bet daudz agrāk, tikai viss turpināja iet iebrauktās sliedēs, līdz iejaucās Arzemju dienesti. Kā tas varēja būt, ka KNAB tam nepievērsa ne mazāko uzmanību?
2. Kādēļ netika izmeklēta lieta par Juraša tēva vairāk kā šaubīgajiem kredītiem no firmas, pret kuru bija jau sākta izmeklēšana par nelikumībām...
3. Kā tas var nākties, ka Rimšēvica noklausīšanās materiāli netika virzīti tālāk, bet tika noslēpti galda atvilknes dziļumā/
4. Gribētu zināt, kur pašlaik atrodas un kādus amatus ieņem no soda izciešanas atbrīvotās KNAB KONFISCĒTĀS NAUDAS IZZADZĒJAS, JO KĀ RUNĀ, VIŅAS TIKAI UZŅĒMĀS VAINU, BET ĪSTIE ZAGĻI JOPROJĀM STAIGĀ BRĪVĒ PA ZEMES VIRSU.
5. Kas notika ar Jaunā Laika melnās kases apliecinātāju - Piteronoka burtnīciņu - vai likums paredz lietišķos pierād`jumus vienkārši ņemt un iznīcināt, kā to izdarīja Strīķe...
6. Kā tad tur galu galā bija ar Repšes finansēm, vai tiešām tā var būt, ka skaidrību nav iespējams noskaidrot, kā to pasludināja Strīķe.
6. Un pēdējais - ja tas ir tiesa , kas ir lasām zem ši raksta komentāros par Bordānu un viņa aktivitātēm alkohola ražošanā kopā ar krievu uzņēmējiem... tad gaidīšu Maizīša atbildi šajā lietā par pielaides piešķiršanas dīvaino kārtību.
Un vēl - vai KNAB Strīķes personā neredzēja, kas notiek ar kredītu piešķiršanu un pašu kredītu Liepājas Metalurgam, vai arī te netika piesegts kāds Latvijas izlaupīšanas gadījums. Re, par šo visu savā laikā ir runājis arī Lembergs un tieši TĀ DĒĻ, TIEK DARĪTS VISS viņa iznīcināšanai. Šī ir sīka daļiņa, kas prasa atbildi

Atbildēt

fakts

09.02.2020. 20:12

»

?!

pajol,DZERŽINSKIS BIEDRS pēc tautības polis,anāl-fabēt


Džeržinski bija žīdi,ar Poliju nekā kopīga,vienīgi dzīvoja tur.

Atbildēt

deģenerātam

09.02.2020. 19:06

»

JKP ir deģenerāti

un Kasīklis ir deģenerāts


kasmīslim nestāv sen.

Atbildēt

ciņa par varu un naudu

09.02.2020. 18:59

Pirmdien, 10. februārī 11.00 “Delfi TV ar Jāni Domburu” tiešraidē uz Jāņa Dombura jautājumiem atbildēs Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Ēriks Eglītis. Šonedēļ ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) viņu atstādināja no amata pienākumu pildīšanas, bet pats Eglītis iesniedza atlūgumu. Tikties ar Eglīti aci pret aci tiešraidē Nemiro atteicās. Noraidot “Delfi” uzaicinājumu uz tiešraidi, Nemiro padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Vineta Vilistere-Lāce piektdien norādīja: “Šoreiz viņš nepiekrīt formātam – diskusijai ar uz disciplinārlietas izvērtēšanas laiku no amata atstādināto Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru.”

Šāda atbilde tika saņemta pēc tam, kad pēc pirmā atteikuma, kurā kā iemesls tam, ka ministrs nepiedalīsies raidījumā tika minēta pret Eglīti ierosinātā disciplinārlieta un tas, ka Nemiro vērsies prokuratūrā par obligātā iepirkuma komponentes (OIK) nepietiekamu uzraudzību, portāls “Delfi” sarakstē ar ministra padomnieci norādīja, ka vēl ceturtdienā, kad disciplinārlieta jau bija ierosināta un paziņots par vēršanos prokuratūrā, Nemiro ir publiski komentējis domstarpības ar atstādināto valsts sekretāru.

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) atbrīvot no amata ekonomikas ministru Ralfu Nemiro (KPV) saistībā ar viņa rīcību attiecībā pret AS Latvenergo.

Tieslietu ministrs izteicis bažas, ka šobrīd Ekonomikas ministrijā (EM) notiekošais liecinot, ka Nemiro, «tā vietā, lai īstenotu valdības deklarācijā doto uzdevumu likvidēt OIK, visus spēkus velta sev pietuvinātu, taču nepietiekami kvalificētu un ar apšaubāmu reputāciju apveltītu personu iecelšanai vienā no Latvijas attīstībai stratēģiski svarīgākajiem uzņēmumiem – AS Latvenergo».

Bordāns norāda, ka Nemiro rīcība attiecībā pret Latvenergo neatbilst labas pārvaldības principiem.

«Turklāt ministrijas administratīvais vadītājs, kurš rīkojas tiesiski un saimnieciski, lai nepieļautu situācijas destabilizēšanu, tiek mudināts aiziet no sava amata,» paudis Bordāns.
«Kā Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs iestājos par tiesiskumu un labas pārvaldības principiem, par valsts īpašuma rūpīgu un atbildīgu apsaimniekošanu, par demokrātisku valsts pārvaldi un pret šauru personīgu interešu lobēšanu. Strādājot vienā valdībā, nevaru piekrist un piesegt šādu neētisku un prettiesisku rīcību. Vēršu uzmanību uz to, ka AS Latvenergo kā stratēģiskās nozīmes infrastruktūras uzturētājs ir kritiski svarīgs valsts drošībai,» paziņojumā paudis Bordāns.

Tieslietu ministrs atgādina, ka premjerministram ir tiesības pieprasīt jebkura koalīcijas partnera ministra demisiju, ja šī persona ir zaudējusi uzticību, kā arī, ja šī ministra darbs nav atbilstošs no profesionālās kvalitātes viedokļa.
Jau vēstīts, ka EM valsts sekretārs Ēriks Eglītis iesniedzis atlūgumu, kā arī nosūtījis vēstuli politiskās partijas KPV LV Ētikas komisijai un Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai ar lūgumu izvērtēt ekonomikas ministra Nemiro lēmumus, ieceļot amatos sev pietuvinātas personas.

Vēstulē Eglītis pievērsies jautājumam par AS Latvenergo pārvaldību, norādot, ka Latvenergo jau dekādi ir uzskatāms par vērtīgāko Latvijas uzņēmumu, pateicoties profesionālai un neatkarīgai padomei un tās lēmumiem. «Tomēr 2019.gada 16.jūnijā, ministrs, aizbildinoties ar pārāk gausu uzņēmumam uzdoto uzdevumu izpildi, Latvenergo padomi atlaida, tajā pat dienā ieceļot pagaidu padomi, kuras sastāvā iekļāva sev pietuvinātus cilvēkus ar apšaubāmu reputāciju un zināšanām – savu padomnieku, pretrunīgi vērtēto advokātu Pāvelu Rebenoku, ministra biroja vadītāju bez zināšanām uzņēmumu vadībā Inesi Kublicku, skandālos ierauto Vēja enerģijas asociācijas valdes locekli Kristapu Stepanovu, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas brīdināto Rigensis Bank valdes locekli Renāru Degro un ekonomistu Artūru Šņoriņu,» vēstulē raksta Eglītis.

Vēl par šo tematu: EM valsts sekretārs iesniedzis atlūgumu; aicina vērtēt Nemiro pietuvinātu cilvēku iecelšanu amatos

Atbildēt

gobzemam šķidrais

09.02.2020. 18:49

»

draugs

Visus godīgi atmasko jurists un Saeimas deputāts Aldis Gobzens...


Kāds sakars Bordānam ar uzņēmuma maksātnespēju, kas pasludināta gandrīz 10 gadus pēc viņa aiziešanas no uzņēmuma?

Atbildēt

Zemnieks

09.02.2020. 18:22

Neļausim JKP sagrāpt varu Latvijā,
brauksim uz Rīgu ar traktoriem.

Atbildēt

Nja

09.02.2020. 18:15

Pieņemu, ka arī šādu murgu tiražēšanu apmaksā nodokļu maksātāji Latvijas drošības vārdā.

Atbildēt

10000

09.02.2020. 18:10


Skumji, ka pašreizējā "bezoligarhu" Kariņa valdība tiek stutēta ar klauna Artusa Kaimiņa balsi. Arī Egils Levits kā Valsts prezidents nekur neder.

Atbildēt

cilveeks444

09.02.2020. 18:01

Tepat iekš Pietiek.com bija Jutas vīra Maigura Strīķa bilde, kur šim mugurā T-krekls, bet uz tā krievu čekista un krievu slepkavnieka Dzeržinska attēls.
Juta tagad tēlo ne tikai konservatīvo, bet arī nacionālisti - pagājušajā gadā 16.martā šī bija LEstenē latviešu leģionāru piemiņas vietā. Memļaka Raivja Dzintara runa bija gaudena un nekāda, bet Juta ar savu runu uzsita visiem īstu patriotismu un vēlmi atbrīvot Latviju no neliešiem.

Atbildēt

draugam

09.02.2020. 17:36

»

draugs

Visus godīgi atmasko jurists un Saeimas deputāts Aldis Gobzens...


No kurienes Aldim Gobzenam ir tāda informācija par Jāni Bordānu? Vai Aldis Gobzens var kaut ko līdzīgu uzrakstīt par Jāni Maizīti, Andri Guļānu un Armandu Guļānu?

Atbildēt

draugs

09.02.2020. 17:31

»

mafija pārņem valsti

Vai JKP grasās pārņemt varas kontroli savās rokās...


Visus godīgi atmasko jurists un Saeimas deputāts Aldis Gobzens.

Izlasiet un pašērojiet, lai ļaudis uzzina.
Paturpināšu tēmu par “godīgo” Tieslietu ministru Jāni Bordānu. Kas viņš ir? Godīgs cīnītājs pret oligarhiem, pret maksātnespējas mafiju un par visu labo vai arī alkohola tirdzniecības magnāts vai tikai vienkārši peška bagātu un ļooooti bagātu onkoļu rokās?Tātad. “Allied Domecq" 2000.gadā ieguva tiesības izplatīt "Stoļičnaja" degvīnu. 2002.gadā Krievijas alkohola tirgotājs un miljardieris Jurijs Šeflers norādīja, ka degvīna "Stoļičnaja" ražošana tiks pārcelta uz "Latvijas balzama" rūpnīcu Rīgā. Nav noslēpums, ka Jurijs Šeflers ir Latvijas balzama saimnieks.Līdz 2002.gadam "Allied Domecq" izplatīšanas ekskluzīvās tiesības piederēja Mono-M (Mihails Uļmans).2002.gada 28.augustā Latvijā tiek atvērta lielākā pasaules alkohola tirgotāja “Allied Domecq” pārstāvniecību "Allied Domecq Spirits & Wine Latvia", Jānis Bordāns ir šīs kompānijas valdes loceklis.2005.gada 12.augustā tiek reģistrēts vēl viens alkohola vairumtirdzniecības uzņēmumu “Dylan distribution”, Bordāns ir šī uzņēmuma īpašnieks (tātad alkohola magnāts vai tomēr fake īpašnieks bagātu onkoļu vajadzībām?). Uzņēmums 2005.gada 1.decembrī reģistrē komercķīlu Nordea bankā. Pēc aizdevuma noformēšanas Nordea bankā Jānis Bordāns pamet valdes locekļa amatu. Bet ar to viss nebeidzas. “Dylan distribution” ir likvidēts maksātnespējas procesa ietvaros. Tātad nevarēja samaksāt parādus. Administrators šim uzņēmumam bija Romans Žeglovs - pilnīgi nejauši tas pats, ar ko Jānis Bordāns kopā “attīstīja” “Pilsētas ganības”, kur nekas netika uzcelts un miljonu kredīts netika atdots (skatīt manu ierakstu pirms dažām dienām) un ar ko kopā bija Nīderlandes kompānijā “Pilsetas Investments B.V.”. Pilnīgi nejauši Romans Žeglovs ir Mono-M un Mihaila Uļmana jurists. Un pilnīgi nejauši Jānis Bordāns, kas cīnās par godīgumu un pret shēmām maksātnespējas procesos, nekad nav publiski kliedzis, ka viņa īpašumā bijušajā “Dylan distribution” par administratoru maksātnespējas procesā pilnīgi nejauši kļūva Jāņa Bordāna biznesa partneris Romans Žeglovs.Tāds tas Jānis Bordāns, godīgs un principiāls alkohola vairumtirgotājs, advokāts, nekustamo īpašumu attīstītājs, ārvalsts investors un kas tik vēl nē.Pielikumā daži ieraksti no publiskiem reģistriem.

Atbildēt

mafija pārņem valsti

09.02.2020. 17:27

Vai JKP grasās pārņemt varas kontroli savās rokās?

Atbilde ir viennozīmīgi JĀ.

Ostas jau pārņemtas. Ir ielikti pamati Saimnieciskās tiesas izveidei. Astoņkājis pārņem valsti. bet VDD priekšnieks Mežviets un Iekšlietu ministrs Ģirdens nevar nostāties pret tieslietu ministru Bordānu, kuru slepus atbalsta Delavērā figurējošais valdības vadītājs Kariņš.

Atbildēt

jaajaa

09.02.2020. 17:24

…:D...bet politika jau arī ir cīņa par varu...katra partija grib vairākumu parlamentā...:)

Atbildēt

lūgums Jānim Bordānam un JKP

09.02.2020. 17:21

»

coment

'Delfi TV ar Jāni Domburu' diskusija: 'Valsts drošības dienesta ēka vai parks Teikā – kam taisnība?' 1.09.30. min. Bordāns pateica visas šīs sistēmas ATSLĒGAS VĀRDUS: drošības orgāni ir pārņemuši valdības procesus, kas ir diktatūras drauds Latvijai...


Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs – KGB aģents ar numuru: 1086 no 1983. gada.

Pielaidi valsts noslēpumam deva Satvesremes aizsardzības birojs, kurš neuzskatīja par vajadzīgu pārbaudīt pašu Jāni Maizīti.

Kurā vēl valstī kolaboranti ieņem tik augstus amatus?

Lūdzam Jāni Bordānu un viņa vadīto JKP aktīvi atmaskot Jāni Maizīti, Ēriku Kalnmeieru, Ivaru Bičkoviču, Iekšlietu ministru Ģirdenu un VDD priekšnieku Normundu Mežvietu, KNAB priekšnieku Jēkabu Straumi un KNAB konsultatīvās padomes locekli čekistu Aivaru Borovkovu un čekista Andra Bunkas dēlu Rihardu Bunku.

Atbildēt

coment

09.02.2020. 17:10

'Delfi TV ar Jāni Domburu' diskusija: 'Valsts drošības dienesta ēka vai parks Teikā – kam taisnība?' 1.09.30. min. Bordāns pateica visas šīs sistēmas ATSLĒGAS VĀRDUS: drošības orgāni ir pārņemuši valdības procesus, kas ir diktatūras drauds Latvijai !!!
Tieslietu ministrs lūdza, lai mēs šo video ierakstu izplatām.
Runāsi taisnību pazaudēsi deviņus draugus no desmitiem un iegūsi desmit ienaidniekus. Bet dari un palīdzi Jānim Bordānam atmaskot čekas maisā esošo Augstākās tiesas priekšsēdētāju Ivaru Bičkoviču un viņe iebīdīto Ēriku Kalmeieru, Andri Guļānu un viņa ģimenes draugus Jāni Maizīti, Romualdu Vonsoviču, Aivaru Borovkovu, Andri Bunku, Rihardu Bunku, Jāni Reiniku, Normundu Mežvietu utt.
Labā ziņa: pēc dažiem mēnešiem beidzas termiņš Ivaram Bičkovičam un Ērikam Kalnmeieram, izdienas pensijā mūk vecie buki. Būs jauni cilvēki, būs valdības šūpošanās un Iekšlietu ministra nomaiņa. Tiesneši būs spiesti saraut sprieduma pieņemšanu par smagos noziegumos apsūdzēto Aivaru Lembergu, bet tas viņam liks upurēt tos, kas viņu "uzmeta", vispirms jau visu ZZS.

Atbildēt

JKP ir deģenerāti

09.02.2020. 17:03

»

Tauta

JKP ir deģenerāti


un Kasīklis ir deģenerāts.

Atbildēt

Ej tirst Kasīkli!

09.02.2020. 17:02

Visi tavi raksti pilni pretrunu, bez noteiktas koncepcijas. Vienīgā koncepcija lasītāju ionistiski vadāt galējos viedokļos, nogurdinot un apmuļķojot! Kas, tev sūdabrāli, maksā?

Atbildēt

Lasītājs

09.02.2020. 16:54

Kāpēc Aivars Lembergs (arī Valdis Birkavs, Māris Gailis, Andris Šķēle, Vilis Krištopāns, Andris Bērziņš, Indulis Emsis, Einars Repše, Aigars Kalvītis, Valdis Dombrovskis, Laimdota Straujuma, Māris Kučinskis, Krišjānis Kariņš) 30 gadus varēja zagt un sev uztaisīt pensiju virs EUR 5000 katru mēnesi, bet pārējie trīsdesmit procenti ir nabadzīgi vai uz nabadzības robežas ? Kāpēc 30 gadus pēc Latvijas neatkarības atgūšanas cilvēki bēg prom no savas zemes ? Pat bēgļi „bēg“ prom. Kāpēc pasaules vadošās valstis no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm tieši Aivaru Lembergu un Latvijas bankas iekļauj „melnā“ sarakstā, bet tiesas čekista Ivara Bičkoviča vadībā, tiesā Atmodas aizsācēju Linardu Grantiņu par patiesību, bet netiesā nevienu, kuru dēļ Latvija iekļauta „melnā“ sarakstā ?

Atbildēt

Tauta

09.02.2020. 16:53

JKP ir deģenerāti

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...