Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai jums tas neko neatgādina?

Pietiek lasītājs
19.04.2016.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Baņuts

23.04.2016. 11:26

Viss sakrīt! Āboltiņa tikai nošaušanu aizmirsusi iekļaut grozījumos

Atbildēt

moriz

22.04.2016. 11:09

ļoti labi grozījumi, vairāk tādus... :)

Atbildēt

Nevajag muldēt

22.04.2016. 01:05

»

Žulis

Viss ir likumsakarīgi. Pārkrāsotais padomju režīms Latvijā jūtas pietiekoši nostiprinājies, lai varētu atjaunot savu ziedu laiku Kriminālkodeksa normas...


Stulbam putnam stulba dziesma.
Amerikā arī tie paši komunisti pie varas? Tad jau vispasaules komunisms ir iestājies?

Atbildēt

R

21.04.2016. 20:51

»

latvietis

Kad latviesi varetu iet uz SAEIMU visi kopa un gazt esoso valdibu. Vini muss pisis tik ilgi kamer tauta kluses un neko nedaris. Ir jaiet un jagaz valdiba. Ja sacelsies visa tauta tad policija neiejauksies jo sapratis ka ir jabut tautas puse. Jums latviesi patik skatities ka bagatie smejas par mums un...


es domāju latvieši jūtas kā ar mietu apdullināti, pilnīgi dezorientēti, jo nekad nebija domājuši, ka paši latvieši - saeimisti, minisstri un pārējā politiskā šlaka, tikuši pie varas, pret viņiem tā izturēšies. iedomājies tik, pat uz krieviem nevar apsaukāties, jo Saeimā domāju 99 % latvieši, ministri - gabn jau,ka visi 100 % latvieši, visādās tur valdēs saliktie - tādi pat.

Atbildēt

hi hi hi

21.04.2016. 08:47

vispār jau pret ienaidnieku jācīnās ar tā izmantotajiem ieročiem..........SVARĪGI JAU, KAS TOS LIKUMUS PIEMĒROS

Atbildēt

latvietis

20.04.2016. 16:59

Kad latviesi varetu iet uz SAEIMU visi kopa un gazt esoso valdibu. Vini muss pisis tik ilgi kamer tauta kluses un neko nedaris. Ir jaiet un jagaz valdiba. Ja sacelsies visa tauta tad policija neiejauksies jo sapratis ka ir jabut tautas puse. Jums latviesi patik skatities ka bagatie smejas par mums un ka valdiba sez pirti un piss jusu sievas visos caurumos. Tas ir tapec ka latvietis kluse bet vinam cura talak uz galvas.

Atbildēt

lauķis

20.04.2016. 14:03

»

šodien

vēl var izbļaustīties


Jā , rīt stāsies spēkā ,,PSRS 58.pants,, , tikai agstākais sodamērs tanī nebūs , iznīcinās pamazām , tā teikt , ekonomiskām metodēm.

Atbildēt

šodien

20.04.2016. 11:57

vēl var izbļaustīties

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

20.04.2016. 10:57

lasītāj,labāk lasi bekas,europietim un patriotam,kāda tev daļa par KF kriminālkodeksu?Vairāk lasi sorosoīdu vārsmas,tavai" izglītošanai "pietiks.

Atbildēt

Austris

20.04.2016. 10:09

Paldies, Žuli! Ļoti patika tavs piemērs par zāģi un cirvi.

Atbildēt

Balts etniskais

20.04.2016. 08:02

Latvijā notika un notiek kā 1917.gadā, kad Žido-masoni okupēja Krieviju. Un viss zemnieku un strādnieku dēļ! Tikai Latvijā Godmanis to realizēja civilizētak! Viņš nenokava, kā to izdarīja Krievija iznīcinot apšaujot un Gulagos badā nomērdejo 154 miljoni tautas, bet vienkārsi bija sauklis: Tautai janolaiž asinis! Nolaida! Iznīcināja (izlaupīja) rūpniecību, iznīcinaja Lauksaimniecību, salaida iekšā investorus, svešas bankas! Ar vārdu sakot iedzina Latviju galīgā (Tūplī)! To ko raksta Žulis, var 110% piekrist. Ļoti trapīgi! Tikai vai Tautai tas viss līdzēs, vai sapratīs? Tauta ir iestājies "Stokholma sindroms". Arī Arturs Priedītis nespēj palīdzēt. Par daudz gudri! Nesaprot Tauta. Labāk no grēka tālāk un prom no Tēvijas uz visiem laikiem! Un ko nu, cerība uz viesstrādniekiem? Uz tiem, kas pat lāpstu neprot rokā turēt? Žuļikam ir žuļika domāšana! Kaut gan, cerība mirst pēdejā!

Atbildēt

Žulis

20.04.2016. 07:10

Viss ir likumsakarīgi. Pārkrāsotais padomju režīms Latvijā jūtas pietiekoši nostiprinājies, lai varētu atjaunot savu ziedu laiku Kriminālkodeksa normas.
"Veirnim putjom idjote tovarišči!" - kā teicis viņu vadonis Ļeņins.
Bet, vai jūs kaut ko citu gaidījāt? Domājāt, ka, atmetot komunisma ideoloģiju padomju režīms mainīs savu dabu? Komunisma ideoloģija padomju režīmam bija tikai instruments savas varas realizācijai. Tāpat kā šodien viņiem tāds instruments ir liberālisma ideoloģija. Mežcirtējs jau arī vienmēr nestrādā tikai ar zāģi. Reizēm viņš darbojas arī ar cirvi. Bet viņa nodomi attiecībā uz mežu jau tādēļ nemainās. Tā kompānija, kas tajā Krievijā 1917. gadā uztaisīja revolūciju jau netaisīja to revolūciju tādēļ, lai aplaimotu darbaļaudis un nodibinātu paradīzi zemes virsū! Viņi taisīja revolūciju, lai sagrābtu savās rokās varu un kļūtu par kungiem.(Tas, ka viņi sevi sauca nevis par kungiem, bet biedriem, būtību nemaina.) Bet priekš darbaļaudīm bija kaut kā jāpamato, kāpēc iepriekšējie kungi jāpadzen un viņu vietā jānāk tiem kungiem, kuri sevi par biedriem sauc. Un te noderēja komunisma ideoloģija. Visu komunisma valdīšanas laiku, šo "biedru" vidū notika nevis attīrīšanās komunisma ideju virzienā, bet gan negatīvā atlase, jo kompartijas rindās izvirzījās tie ciniskākie, viltīgākie, liekulīgākie un nelietīgākie. Tāda tad nu bija izkristalizējusies tā "komunistu" kompānija tā sauktās pārbūves priekšvakarā.kad, redzot, ka komunisma ideoloģija tautas masu pakļaušanā vairs nestrādā (vimpelīši, ceļojošie karodziņi un komunisma trieciennieku nozīmītes vairs nespēj darbaļaudis iedvesmot pašaizliedzīgam darbam), viņi nolēma komunisma ideoloģiju atmest un pāriet uz kapitālismu. To viņi arī izdarīja, nospēlējot darbaļaužu priekšā grandiozu teātra izrādi ar nosaukumu "Padomju varas krišana". Īstenībā nekas nav "nokritis". Tā pati kompānija un viņu pēcnācēji kā bija, tā arī šodien ir pie varas ar visiem saviem tikumiem, ambīcijām un varaskāri. Mainījusies ir tikai forma, nevis saturs. Kamēr tauta to nav sapratusi, tauta nav spējīga šeit neko mainīt. Bet, par cik visi masu dezinformācijas līdzekļi ir šīs kompānijas rokās, nekas visdrīzāk arī nemainīsies.

Atbildēt

PĀRSPĪLĒTS

20.04.2016. 01:44

Īstais iemesls varbūt ir daudz vienkāršāks:

policijā nav juristu, Saeima steidzās, pielaida
kļūdiņas.

Atbildēt

Vasals

19.04.2016. 23:36

»

Neiedziļinoties detaļās

Šodien man nav ne mazāko šaubu ka tas ir...


Par e(a)limentiem vajadzēja domāt kad labāko draugu ar iespējamā bērna māti iepazīstināja.Rimčikā pie kases ir lēti nākotnes problēmu risinājumi.

Atbildēt

treknis

19.04.2016. 19:18

Lauķim.
Nu nevajag PSKP CK ...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.04.2016. 19:07

»

..

Tas, ka tev to nav nācies piedzīvot, nenozīmē, ka pie mums tā nav. Ir, ir


Šodien man nav ne mazāko šaubu ka tas ir.
Tieši šodien no paziņu paziņas dzirdēju kā viņu notrieca uz moča braucot. Beigās viss notika tā ka pats izrādījās vainīgs - ārstēšanās izmaksas pašam jāsedz + atlīdzināt zaudējumus notriecējam.
Nesen dzirdēju kā vienam elementu nemaksātajam (maksāja cik varēja, tas bija nepietiekams) uzgrieza tūkstošus. Tagad tiesājas, advokāts sola samazināt summu uz tūkstošiem.
Tās tik maigās epizdes. Korupcija pilnīgi visos līmeņos un jomās. Virzamies uz plnīgu bepriģelu.
Domaju bauri vēl ierīs ko iesēja

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.04.2016. 18:45

Varam vismaz priecāties, ka pie mums vēl nav tā kā demokrātijas citadelē, kur uz slepenu pierādījumu pamata tevi var aizturēt, spīdzināt, bez tiesībām uz advokātu, bez tiesībām uz taisnīgu tiesu

Vai tad tad tas viss nebija Eiropas vērtības simtiem gadu?

https://www.youtube.com/watch?v=GAZuQiJUrIQ

Atbildēt

lauķis

19.04.2016. 17:50

PSKP CK =Latvijas Saeima.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...