Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai jums tas neko neatgādina?

Pietiek lasītājs
19.04.2016.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Baņuts

23.04.2016. 10:26

Viss sakrīt! Āboltiņa tikai nošaušanu aizmirsusi iekļaut grozījumos

Atbildēt

moriz

22.04.2016. 10:09

ļoti labi grozījumi, vairāk tādus... :)

Atbildēt

Nevajag muldēt

22.04.2016. 00:05

»

Žulis

Viss ir likumsakarīgi. Pārkrāsotais padomju režīms Latvijā jūtas pietiekoši nostiprinājies, lai varētu atjaunot savu ziedu laiku Kriminālkodeksa normas...


Stulbam putnam stulba dziesma.
Amerikā arī tie paši komunisti pie varas? Tad jau vispasaules komunisms ir iestājies?

Atbildēt

R

21.04.2016. 19:51

»

latvietis

Kad latviesi varetu iet uz SAEIMU visi kopa un gazt esoso valdibu. Vini muss pisis tik ilgi kamer tauta kluses un neko nedaris. Ir jaiet un jagaz valdiba. Ja sacelsies visa tauta tad policija neiejauksies jo sapratis ka ir jabut tautas puse. Jums latviesi patik skatities ka bagatie smejas par mums un...


es domāju latvieši jūtas kā ar mietu apdullināti, pilnīgi dezorientēti, jo nekad nebija domājuši, ka paši latvieši - saeimisti, minisstri un pārējā politiskā šlaka, tikuši pie varas, pret viņiem tā izturēšies. iedomājies tik, pat uz krieviem nevar apsaukāties, jo Saeimā domāju 99 % latvieši, ministri - gabn jau,ka visi 100 % latvieši, visādās tur valdēs saliktie - tādi pat.

Atbildēt

hi hi hi

21.04.2016. 07:47

vispār jau pret ienaidnieku jācīnās ar tā izmantotajiem ieročiem..........SVARĪGI JAU, KAS TOS LIKUMUS PIEMĒROS

Atbildēt

latvietis

20.04.2016. 15:59

Kad latviesi varetu iet uz SAEIMU visi kopa un gazt esoso valdibu. Vini muss pisis tik ilgi kamer tauta kluses un neko nedaris. Ir jaiet un jagaz valdiba. Ja sacelsies visa tauta tad policija neiejauksies jo sapratis ka ir jabut tautas puse. Jums latviesi patik skatities ka bagatie smejas par mums un ka valdiba sez pirti un piss jusu sievas visos caurumos. Tas ir tapec ka latvietis kluse bet vinam cura talak uz galvas.

Atbildēt

lauķis

20.04.2016. 13:03

»

šodien

vēl var izbļaustīties


Jā , rīt stāsies spēkā ,,PSRS 58.pants,, , tikai agstākais sodamērs tanī nebūs , iznīcinās pamazām , tā teikt , ekonomiskām metodēm.

Atbildēt

šodien

20.04.2016. 10:57

vēl var izbļaustīties

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

20.04.2016. 09:57

lasītāj,labāk lasi bekas,europietim un patriotam,kāda tev daļa par KF kriminālkodeksu?Vairāk lasi sorosoīdu vārsmas,tavai" izglītošanai "pietiks.

Atbildēt

Austris

20.04.2016. 09:09

Paldies, Žuli! Ļoti patika tavs piemērs par zāģi un cirvi.

Atbildēt

Balts etniskais

20.04.2016. 07:02

Latvijā notika un notiek kā 1917.gadā, kad Žido-masoni okupēja Krieviju. Un viss zemnieku un strādnieku dēļ! Tikai Latvijā Godmanis to realizēja civilizētak! Viņš nenokava, kā to izdarīja Krievija iznīcinot apšaujot un Gulagos badā nomērdejo 154 miljoni tautas, bet vienkārsi bija sauklis: Tautai janolaiž asinis! Nolaida! Iznīcināja (izlaupīja) rūpniecību, iznīcinaja Lauksaimniecību, salaida iekšā investorus, svešas bankas! Ar vārdu sakot iedzina Latviju galīgā (Tūplī)! To ko raksta Žulis, var 110% piekrist. Ļoti trapīgi! Tikai vai Tautai tas viss līdzēs, vai sapratīs? Tauta ir iestājies "Stokholma sindroms". Arī Arturs Priedītis nespēj palīdzēt. Par daudz gudri! Nesaprot Tauta. Labāk no grēka tālāk un prom no Tēvijas uz visiem laikiem! Un ko nu, cerība uz viesstrādniekiem? Uz tiem, kas pat lāpstu neprot rokā turēt? Žuļikam ir žuļika domāšana! Kaut gan, cerība mirst pēdejā!

Atbildēt

Žulis

20.04.2016. 06:10

Viss ir likumsakarīgi. Pārkrāsotais padomju režīms Latvijā jūtas pietiekoši nostiprinājies, lai varētu atjaunot savu ziedu laiku Kriminālkodeksa normas.
"Veirnim putjom idjote tovarišči!" - kā teicis viņu vadonis Ļeņins.
Bet, vai jūs kaut ko citu gaidījāt? Domājāt, ka, atmetot komunisma ideoloģiju padomju režīms mainīs savu dabu? Komunisma ideoloģija padomju režīmam bija tikai instruments savas varas realizācijai. Tāpat kā šodien viņiem tāds instruments ir liberālisma ideoloģija. Mežcirtējs jau arī vienmēr nestrādā tikai ar zāģi. Reizēm viņš darbojas arī ar cirvi. Bet viņa nodomi attiecībā uz mežu jau tādēļ nemainās. Tā kompānija, kas tajā Krievijā 1917. gadā uztaisīja revolūciju jau netaisīja to revolūciju tādēļ, lai aplaimotu darbaļaudis un nodibinātu paradīzi zemes virsū! Viņi taisīja revolūciju, lai sagrābtu savās rokās varu un kļūtu par kungiem.(Tas, ka viņi sevi sauca nevis par kungiem, bet biedriem, būtību nemaina.) Bet priekš darbaļaudīm bija kaut kā jāpamato, kāpēc iepriekšējie kungi jāpadzen un viņu vietā jānāk tiem kungiem, kuri sevi par biedriem sauc. Un te noderēja komunisma ideoloģija. Visu komunisma valdīšanas laiku, šo "biedru" vidū notika nevis attīrīšanās komunisma ideju virzienā, bet gan negatīvā atlase, jo kompartijas rindās izvirzījās tie ciniskākie, viltīgākie, liekulīgākie un nelietīgākie. Tāda tad nu bija izkristalizējusies tā "komunistu" kompānija tā sauktās pārbūves priekšvakarā.kad, redzot, ka komunisma ideoloģija tautas masu pakļaušanā vairs nestrādā (vimpelīši, ceļojošie karodziņi un komunisma trieciennieku nozīmītes vairs nespēj darbaļaudis iedvesmot pašaizliedzīgam darbam), viņi nolēma komunisma ideoloģiju atmest un pāriet uz kapitālismu. To viņi arī izdarīja, nospēlējot darbaļaužu priekšā grandiozu teātra izrādi ar nosaukumu "Padomju varas krišana". Īstenībā nekas nav "nokritis". Tā pati kompānija un viņu pēcnācēji kā bija, tā arī šodien ir pie varas ar visiem saviem tikumiem, ambīcijām un varaskāri. Mainījusies ir tikai forma, nevis saturs. Kamēr tauta to nav sapratusi, tauta nav spējīga šeit neko mainīt. Bet, par cik visi masu dezinformācijas līdzekļi ir šīs kompānijas rokās, nekas visdrīzāk arī nemainīsies.

Atbildēt

PĀRSPĪLĒTS

20.04.2016. 00:44

Īstais iemesls varbūt ir daudz vienkāršāks:

policijā nav juristu, Saeima steidzās, pielaida
kļūdiņas.

Atbildēt

Vasals

19.04.2016. 22:36

»

Neiedziļinoties detaļās

Šodien man nav ne mazāko šaubu ka tas ir...


Par e(a)limentiem vajadzēja domāt kad labāko draugu ar iespējamā bērna māti iepazīstināja.Rimčikā pie kases ir lēti nākotnes problēmu risinājumi.

Atbildēt

treknis

19.04.2016. 18:18

Lauķim.
Nu nevajag PSKP CK ...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.04.2016. 18:07

»

..

Tas, ka tev to nav nācies piedzīvot, nenozīmē, ka pie mums tā nav. Ir, ir


Šodien man nav ne mazāko šaubu ka tas ir.
Tieši šodien no paziņu paziņas dzirdēju kā viņu notrieca uz moča braucot. Beigās viss notika tā ka pats izrādījās vainīgs - ārstēšanās izmaksas pašam jāsedz + atlīdzināt zaudējumus notriecējam.
Nesen dzirdēju kā vienam elementu nemaksātajam (maksāja cik varēja, tas bija nepietiekams) uzgrieza tūkstošus. Tagad tiesājas, advokāts sola samazināt summu uz tūkstošiem.
Tās tik maigās epizdes. Korupcija pilnīgi visos līmeņos un jomās. Virzamies uz plnīgu bepriģelu.
Domaju bauri vēl ierīs ko iesēja

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.04.2016. 17:45

Varam vismaz priecāties, ka pie mums vēl nav tā kā demokrātijas citadelē, kur uz slepenu pierādījumu pamata tevi var aizturēt, spīdzināt, bez tiesībām uz advokātu, bez tiesībām uz taisnīgu tiesu

Vai tad tad tas viss nebija Eiropas vērtības simtiem gadu?

https://www.youtube.com/watch?v=GAZuQiJUrIQ

Atbildēt

lauķis

19.04.2016. 16:50

PSKP CK =Latvijas Saeima.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...