Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.

Šodien atļaušos publicēt, ko šis vārds nozīmē. (ANTIVAKSERIS – cilvēks, kurš domā ar savu galvu. Cilvēks, kurš ir spējīgs patstāvīgi spriest un izvērtējot iegūto informāciju pieņemt lēmumus. Cilvēks, kurš uzdod jautājumus, lai uzzinātu patiesību. Cilvēks, kurš ar sirdi un visu savu būtību jūt, kad viņam melo.)

Ja Jūs esat antivakseris, tad uztveriet to kā augstāko komplimentu. Neļaujieties sev iestāstīt, ka Jūs esat ne tāds vai, kā tagad vara caur pērkamo presi cenšas pasniegt, – neriktīgs, neizglītots, stulbs, dumjš un pret sabiedrību vērsts bīstams indivīds. Nekā tamlīdzīga. Un esiet nelokāmi savā pārliecībā!

Vai zināt, kāda atšķirība ir starp Jums un, piemēram, Pavļutu vai Kariņu? Es Jums atklāšu. Atšķirība ir tikai un vienīgi tajā, ka Jūs (antivakseri) pieļaujat iespēju, ka varat kļūdīties. Un tas ir tikai cilvēcīgi. Un, ja Jūs būsiet kļūdījušies, Jūs to spēsiet atzīt. Turpretim Pavļuts ar Kariņu ir pārliecināti, ka viņiem pieder absolūtā patiesība. Un, ja pierādīsies tas, ka viņi ir kļūdījušies – viņi to nekad neatzīs, atrodot simtiem attaisnojumu un vainīgo. Visi būs vainīgi, tikai ne viņi.

Man IR radušies jauni jautājumi - uz kuriem vēlos saņemt atbildes. Es nosūtīju šos jautājumus SPKC, ZVA un Slimības veicinošajai ministrijai. Ar nepacietību gaidu, ko viņi man atbildēs, lai varētu padalīties arī ar Jums. Ar cilvēkiem, kuri vēlas izzināt, saprast un ir spējīgi domāt ar savu galvu. Ar cilvēkiem, kuri prot analizēt informāciju un pieņemt savus lēmumus.

1. Iepriekšējās ziemas Covid-19 viļņa laikā augstākais kumulatīvais rādītājs Latvijā bija fiksēts janvāra vidū, kad 10.janvārī tas sasniedza 693,9 uz 100 000. Slimnīcās ievietoto pacientu skaits bija apmēram 1300.

Šodien kumulatīvais rādītājs ir 1266,4 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju, kas ir līdz šim augstākais Latvijā reģistrētais rādītājs. Slimnīcās ievietoto pacientu skaits 1037.

Šobrīd kumulatīvais rādītājs ir teju 2x lielāks, nekā tas bija pirms gada, taču slimnīcā ievietoto pacientu skaits ir mazāks, – kā tas var būt?

2. Cik cilvēku, kuri ir noslēguši pilnu vakcinācijas kursu, šobrīd atrodas slimnīcās smagā un ļoti smagā stāvoklī? Jo, kā zināms, iepriekš tika ziņots un zvērēts, ka cilvēki, kuri būs vakcinējušies, saslims vieglā formā un slimnīcās nenonāks.

3. Pagājis jau pusotrs gads, kopš sākās šis ārprāts. Vai ir zināms, cik cilvēku Latvijā jau ir pārslimojuši šo vīrusu, paši to nemaz nezinot? Noteikti ir jābūt zinātniskiem datiem par šo.

4. Kā tas var būt, ka Latvijā saslimstība ir viena no augstākajām Eiropā, ja līdz šim vakcinēti ir jau vairāk nekā 48% iedzīvotāju, kam vēl jāpieskaita klāt tie zināmie, kuri ir jau pārslimojuši, un tie, kuri ir pārslimojuši, bet par to nav ziņojuši, jo, iespējams, paši to nemaz nezina?

5. Šodien ir zināms, ka vakcinētie cilvēki pārnēsā un izplata vīrusu tikpat aktīvi kā nevakcinētie. Un saslimst tāpat kā nevakcinētie. Jautājums – kādēļ vakcinētie var drūzmēties pasākumos, piemēram, uz koncertu Hanzas peronā vai Maira Brieža boksa mačā Arēnā Rīga, neievērojot pilnīgi nekādus epidemioloģiskās drošības noteikumus?

6. Vai ir zināms - cik daudzus nevakcinētos cilvēkus (veselos), kuri nonākuši SPKC redzeslokā un vēlāk arī slimnīcā – inficējuši ir tieši vakcinētie cilvēki? Jo manā lokā zināmie gadījumi, kad cilvēks ir inficējies ar vīrusu, ir tieši šādi, kad vakcinēts cilvēks aplipina nevakcinēto (veselo).

7. Vai taisnība, ka slimnīcās veidojas rindas pie uzņemšanas situācijas dēļ, ka banāli nepietiek slimnīcas personāla?

8. Vai taisnība, ka covid pacients, nonākot uzņemšanā, ilgu laiku pavada vienā telpā kopā ar pārējiem, ar vīrusu nesaistītiem pacientiem, kamēr sagaida testa rezultātus?

9. Vai taisnība, ka jebkura vakcinācija, tai skaitā pret covid, pazemina cilvēka imunitāti, līdz ar to arī spēju pretoties citām slimībām?

10. Vai taisnība, ka bērni ar Covid slimo ļoti viegli, vai neslimo vispār? Tad kāda velna pēc Pfizer jau vēlas sākt potēt bērnus no 5 līdz 11 gadiem? Kāds tieši tam ir mērķis?

11. Vai ir zināms, cik cilvēku Latvijā kopumā NEZIŅO par smagām blaknēm pēc pirmās un otrās vakcīnas devas? Jo man šādi cilvēki, kas smagi pārcietuši pirmo poti, ir zināmi savas ģimenes lokā…

12. Vai taisnība, ka Latvijā cilvēki mirst no vakcīnas izraisītajām blaknēm? Un vai taisnība, ka ārstu konsīlijs noraida un neatzīst nekādu saikni starp vakcināciju un cilvēka nāvi? Jo, ja viņi to atzītu, tad sabruktu visa vakcinācijas misija?

13. Ir pierādīts, ka cilvēkam ir antivielas pret Sars-Cov2 vīrusu. To apliecina arī fakts, ka, ja ģimenē kāds ir inficējies, visi ģimenes locekļi nesaslimst. Tad kādēļ tāds spiediens un vēlme vakcinēt visus un ikvienu par katru cenu?

14. Vai taisnība, ka valdība pusotru gadu mūs maldināja un meloja par sejas masku lietderību un to, ka tās mūs spēj pasargāt no vīrusa? Jo šodien valdība saka, ka maskas nepasargā un ir jālieto FFP2 respiratori… paredzams, arī sabiedriskajā transportā.

15. Kā var pārbaudīt, vai cilvēks ir nopircis sertifikātu un reāli ir vakcinējies, jo vismaz publiski antivielu testi netiek atzīti kā droši, lai pierādītu, piemēram, ka cilvēks ir jau pārslimojis vīrusa izraisīto saslimšanu? Un vai nav tā, ka to nemaz nevar pārbaudīt?

Jautājumu ir vēl ļoti daudz. Taču atbildiet vismaz sākumā uz šiem!

Un noslēgumā vēlos vēlreiz un vēlreiz aicināt cilvēkus būt apzinīgiem un atbildīgiem pret sevi un savām ģimenēm. Domājiet, ko Jūs darāt un kādēļ. Domājiet arī par to, kādas sekas no viena vai otra lēmuma var iestāties ilgtermiņā.

Potēties, lai saglabātu darbu, kaut tas ir pretrunā ar Jūsu pārliecību – kā Jūs to spējat sagremot?

Esiet veseli!

Esiet stipri!

Esiet cilvēki!

Novērtē šo rakstu:

194
19

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...