Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

16.02.2018. 19:07

Sociologi iesaka-ASV pie visām Sabiedriskajām iestādēm ir jābūt uzrakstiem -""AIZLIEGTS ŠAUT PIE VISĀM SABIEDRISKĀM IESTĀDĒM"", Protamas, pirmkārt pie skolām ! Ja jau šaut viņi prot, tad jau lasīt arī viņi prot. Tā ir domāta kā analoģija un piemērs pie pirmajām Melnbaltajām kino filmām, kur bija uzraksti "" Aizliegts šaut uz klavierspēlētāju !"" Tāda ziņa jau nu ir jānosūta uz ASV iestādēm....

Atbildēt

E-Veselība

18.01.2018. 16:20

Vienā stroikā nokrīt cilvēks no stalažām,saskrien kolēģi jautājot;
-vasels ?
-vasel,vasels tik nadzīvs.
Tā arī ar e-veselību...būt ir,bet lietojama nav.

Atbildēt

Pensionāre

15.01.2018. 15:25

Manuprāt, kamēr par kautko atbildīgās personas netiks sodītas ar ievērojamiem naudas sodiem par savu neizdarību vai brāķa darbiem - nu nekas nemainīsies! Bet te ir vārds tai pašai Saeimai (jāpieņem atbilstošs likums) un MK (Kučinskim), vai tie gudrinieki to gribēs/nebaidīsies no varenākiem vīriem un ES - nu, tas ir jautājums...

Atbildēt

VB

15.01.2018. 15:06

Viņai tak it kā jāiet dekrētā - nu lai iet!


Atbildēt

Karote

15.01.2018. 11:28

Visa jezga tikai treknā konkursa dēļ. No kura, loģiski, daudziem atlec labumiņi. Gluži kā treknajos gados, kad katrai ambulancei pirka ūberdārgās tehnikas. Neba nu par sabiedrības veselību domājot.

Atbildēt

Žulis

15.01.2018. 07:27

»

Zini ko, bleezi

Vai Latvijai juristi un konsultanti ir kaut vienu normalu ligumu, programmu sagatavojusi? NEKAD...


Papildinot domu par tiem "greizi sastādītajiem" līgumiem.
Veselības ministrijā, spriežot pēc "telefona grāmatas" Juridiskajā daļā strādā 6 juriskonsulti, plus vēl nodaļas vadītājs un viņa vietniece.

Atbildēt

Žulis

15.01.2018. 07:02

»

Zini ko, bleezi

Vai Latvijai juristi un konsultanti ir kaut vienu normalu ligumu, programmu sagatavojusi? NEKAD...


Tur jau tā lieta, ka tie līgumi tādi tiek sastādīti APZINĀTI. Neiestrādāt līgumā nodrošinājumu līguma neizpildes vai nekvalitatīvas izpildes gadījumam ir tik rupja kļūda, ka cilvēks ar juridisko izglītību to vienkārši nevar nepamanīt. Tas ir tik pat absurdi, kā profesionālam šoferim braukt ar auto "aizmirstot" piepumpēt visas četras riepas.
Šeit atslēgas vārdiņš ir "bezatbildība". Līguma sastādītāji un parakstītāji no valsts puses nenes pilnīgi nekādu atbildību par sava darba rezultātiem. Un tad ļoti viegli ir līguma sastādītājus ar vispārzināmiem paņēmieniem pārliecināt kaut ko "piemirst ierakstīt" tajā līgumā, bet līguma parakstītājus pievērt acis uz "dažām nepilnībām" līguma tekstā.

Atbildēt

Lauķis

15.01.2018. 00:33

Jau tikko Čakša tika pie ministra amata teicu, ka nebūs tur ministres, jo nebija darītāja iepriekšējās darba vietās. Bīdīs tikai savas intereses BKUS darbinieki to var apliecināt.un favorītus. Kas ir izrādījusies vistīrākā patiesība.

Atbildēt

Zini ko, bleezi

14.01.2018. 23:49

Vai Latvijai juristi un konsultanti ir kaut vienu normalu ligumu, programmu sagatavojusi? NEKAD.

Visi beidzas ar krahu! LIEP"AJAS METALURD+GS, PAREX. TELIA _ SONERA. AUI BALTIK, (kads var pilnigak uzskaitit). Viss vienaaa bleediibaas, taapat ar E_VESELiIBU - piesviez kaadu braaka programmu, saraksta liigumus bez nodrosinaajuma (arii VIDaa programmas) un pieprasa miljonus. Valsts ar patiku tos samaksa. Kas tas ir - kriminaala darbiiba no valsts amatpersonu puses, kuras no izkr'aptirem miljoniem sa;nem " otkatu" 20 %? Kur ir do'siibas dienesti, ka NEIZMEKL"E visas 'siis bleediibas?

Atbildēt

ieteikums

14.01.2018. 21:45

Ģimenes ārsteim vajag turpināt lietot eveselību tās ātruma režīmā un nevadzēs streikot un izvirzīt prasības,pārtrauks ja.....ātri vien panāks savu, vienalga ko grībēs, jo aptiekām kritīsies apgrozījums, veselības centriem nebūs darba, slimnīcas būs tukšas, masveidā par neierašanos darbā atlaisti darbinieki utt Haoss visā valstī!

Atbildēt

jurisx

14.01.2018. 21:39

Staļina laikos mātēm-noziedzniecēm bērnus atņēma , bet pašas aiz restēm. Vai šeit nav zināmas līdzības..?

Atbildēt

murgs

14.01.2018. 21:33

e vesel.


-e vesel.+

Atbildēt

lai to atzītu

14.01.2018. 21:26

vajag gudru cilvēku, sevi cienošu

Atbildēt

zarīns

14.01.2018. 20:54

Хорошо принять лекарства
от судьбы и государства!

Atbildēt

Žulis

14.01.2018. 20:47

Labs, sakarīgs raksts par doto tēmu!
Kaut nu tautai beidzot nāktu apskaidrība par vienu elementāru lietu. Jo vairāk bezkaunību un nelietību mēs klusējot paciešam, jo bezkaunīgāki un nelietīgāki kļūst noziedznieki.Līdz šim pa lielam "otkatu projektus" tomēr realizēja un apmierinājās tikai ar pārspīlēti lielas naudas summas izkrāpšanu. Tagad jau izkrāpj naudu un vairs pat šos "otkatu projektus" necenšas realizēt kā nākas. Kur vēl tālāk? Varbūt nākotnē vispār tie tur augšā vairs pat nekādus projektus negudros, vienkārši savā starpā vienosies un pievāks no valsts kases katrs "savu daļu"?! Bet mēs turpināsim klusējot noskatīties. Savukārt, masu saziņas līdzekļos "eksperti" mums zīmēs daudzkrāsainas diagrammas un stāstīs par IKP pieauguma procentiem.

Atbildēt

Vanna

14.01.2018. 20:15

Tāds pats tukša muldētājs ir jaunais RSU rektors Pētersons. Nu tik investēs miljonus policistu izglītībā, un mulāžās utt. Tur tā nauda aiziet, bezjēdzīgos otkatu projektos.

Atbildēt

¿nu

14.01.2018. 19:43

»

Un?

Divas nedēļas to vien runā,sāk apnikt. 1) jau vasarā vai pat ātrāk varēja sākt izmantot, mācīties un praktizēties. Ja 2.01. visi metās klāt, skaidrs, ka sistēma neņem pretī;2) ministrija solījās rīkot kursus lietotājiem. Bija vai nebija? Nozīmīgs apstāklis- apsekot vai patiešām tā ir, ka daļa ģimenes...


Laikam esi no "īpaši apdāvinātajiem". Vai arī viens no e-veselības izstrādātājiem. Otrajā variantā tev vajadzētu tagad jau būt aiz restēm. Normālā valstī, protams. Šajā 4.Maija mēslubedrē tas, diemžēl, nedraud.
Atkārtošu vēlreiz acīmredzamo un visiem zināmo - TĀ SISTĒMA IR PILNĪGS MĒSLS, BRĀĶIS!

Atbildēt

Un?

14.01.2018. 19:11

Divas nedēļas to vien runā,sāk apnikt. 1) jau vasarā vai pat ātrāk varēja sākt izmantot, mācīties un praktizēties. Ja 2.01. visi metās klāt, skaidrs, ka sistēma neņem pretī;2) ministrija solījās rīkot kursus lietotājiem. Bija vai nebija? Nozīmīgs apstāklis- apsekot vai patiešām tā ir, ka daļa ģimenes ārstu ar datoru ir uz Jūs? Ir redzēti šādi ārsti, līdz ar ko iemesls jāmeklē citur, tostarp- sāciet vienreiz domāt par to likumu pieņemšanu, kas iestrēdzis, un kas ļaus ģimenes ārstam pārdot savu praksi. Mums jau drīz ģimenes ārstu vidējais vecums pārsniegs 60 gadus, ja nav jau. Laidiet jaunos pie teikšanas, kam ar datoru strādāt nav problēmu; 3) e-veselību ar visām viņas programmām ieviesīs šā vai tā, nāksies apgūt, nu nav atpakaļceļa. Tagad lielai daļai ir mācīšanās periods un nepilnību novēršanas periods, kas beigsies. Divas nedēļas pēc programmas palaišanas ir par ātru, lai katru dienu ziņās lasītu, ka ministrs vainīgs vai premjers vainīgs. Reti kur jauna programma aiziet uz urrā pirmajā dienā, un laiks bija mācīties, neaizmirsīsim. Vecās ķotkas, kas nezina pat kā jāraksta lielie un mazie burti, lai iet pensijā.

Atbildēt

oisuārs

14.01.2018. 18:24

Šogad kvotas jau beigušās, kur tad ir tas lielais uzlabojums?

Atbildēt

oisuārs

14.01.2018. 18:16

Kučinski interesē tikai Eiropas naudas apgūšana kopā ar likumīgajiem zagļiem

Atbildēt

Troļļu gans

14.01.2018. 18:14

Veselības ministra p.i., MK līderim ir izcilas pacietības rezerves. Daži taču vēl atceras vienkāršu nepaplašinātu teikumu prastai tautai ilgstošu gaidīšanu. Diemžēl nesagaidīja, pumpa iztraucēja. Lai nu kāds bija pirmais cien.bij.ministrs, svešas peles pa galdu nedancoja. Tik daudz visādi apšaubāmas reputācijas un kompetences darboņi VM nemita, bij.cien.ministrs sev uz galvas kāpt neļāva. Tomēr bija kaut kādas līdera īpašības. Vai nu savas peles vai nekādas. Pat žēl cilvēku, kuri VM un padotības iestādēs cenšas kaut ko izdarīt. Nevar cilvēks no malas saprast veselības nozares problēmas. Normāli, tāpēc ir kaudze gudru galvu Jēkaba ielā, kuriem vēlētājs ir deleģējis galvas sāpes par veselību. Ja gadiem ilgi deleģē nespējniekus atbilstoši bildēm uz autobusu pakaļām un citiem tikpat pārliecinošiem faktiem, tad patreizējā e-veselība pat ir uzskatāma par veiksmes stāstu. Kamēr piejūras pilsētā nejutīs deguma smaku, tikmēr veselības ministra p.i. uzskatīs, ka e-veselība ir dižākais 2017. gada sasniegums.

Atbildēt

Beidzot

14.01.2018. 18:13

Demisiju!

Atbildēt

xcvbn

14.01.2018. 18:08

Sistēma nekad neatzīs savas kļūdas. Sistēmai vienmēr viss ir kārtībā. Jebkurš sistēmas ieceltais, arī premjers, vienmēr teiks un darīs to, ko uzdos sistēma, savu domu tur nebūs. Tātad loģika un fakti saka, ka šāda atzīšanās nebūs. Un līdz ar to, ja nav bijusi aplamība, tad arī nav ko un nav par ko sodīt.

Atbildēt

Android 4.2

14.01.2018. 17:55

Kontekstā ar e-veselības ķibelēm, gribētu pievērst pietiek . com lasītāju uzmanību arī e-paraksta problēmām.
Tie, kuri aktīvi lieto e-parakstu, zina, ka ar jauno gadu LVRTC uzsāka migrāciju uz jaunu e-paraksta platformu. Šobrīd fiziskām personām tiek piedāvāta 2 veidu iespēja autentificēties un parakstīties: eID un mobilā aplikācija (android un iphone). Pirms tam autentificēties un parakstīties varēja ar mobilo kodu, bankas kartēm, eID.
Problēma ir tajā apstāklī, ka LVRTC izstrādājusi mobilo aplikāciju, kura spēj darboties tikai jaunākajās iekārtās (piem., android 4.4. un ne vecākās). Vienlaikus LVRTC uz šo apstākli nekur nav norādījusi - ne līgumā, ne mājas lapā, ne pie aplikācijas.
Līdz ar to, es, piem., noslēdzu līgumu, fiziski parakstījos, bet e-parakstu nevaru saņemt, jo man - vai nu jāiegādājas jaunāka iekārta (ražotāja uzstādījumu dēļ savu iekārtu nevaru "apgreidot" uz jaunāku android versiju) (100+ eiro) vai jāiegādājas eID (14+ eiro), e-parakstītājs (10 eiro) un dators ar windows, mac vai linux (250+ eiro). Interesanti ir tas, ka banku izstrādātās aplikācijas (smartID) darbojas bez problēmām uz manām (4 un 5 gadus) vecajām iekārtām, bet LVRTC izstrādātā aplikācija - nē!
E-paraksts, protams, nav pirmās nepieciešamības prece. Liela daļa Latvijas iedzīvotāju noteikti pat nezina, kas tas tāds e-paraksts ir, un dzīvo!
Tomēr, katra kārtējā jezga ar e-veselību, e-parakstu, absolūti neizmantojamo e-latvija portālu liecina, ka valsts nauda tiek "apgūta", bet rezultāts ir kārtējais brāķis.
Vai e-paraksts sākotnēji nebija domāts ikvienam iedzīvotājam? Kā var parakstīties persona, kurai vispār nav sava datora un e-lasītāja? Ir pieejas punkti pašvaldībās, valsts iestādēs, bibliotēkās? Kurā brīdī tāds e-paraksts pārvēršas par "elektroniskās elites" rīku, kuram visiem iedzīvotājiem nemaz nav piekļuves?
P.s. man personīgi konkrētā situācija ir diezgan vienaldzīga, ko domāju par LVRTC un ZZS pārvaldīto ministriju darbu varu pateikt arī facebook . com bez e-paraksta, bet absolūti nekritiskās iedzīvotāju attieksmes dēļ, mēs pamazām nonākam kaut kādā orveliskā murgā, kur valsts pārvalde un plašsaziņas līdzekļi viens otru slavē aizrīdamies, siekalas šķiezdami, bet mēs pārējie tik klusējam, klusējam un padevīgi dodamies uz veikalu pirkt kārtējos "dekoderus"!

Atbildēt

Un ko tad tà

14.01.2018. 17:38

atzīšana vai neatzīšana mainītu. Diversijas pret Latvijas ekonomiku turpinās. VID taisa teroru, bet valdība un MK, ministrijas naudu neskaita. Ja tauta pret šiem izdzimteņiem nepasāks kaut kādu pretošanos, bus vēl ļaunāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...