Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēdējā joske

16.06.2019. 14:17

Un šo purnu no Latvijas izvest kopā ar ASV vēstniecību un ar viņu suņiem, lai smakas nebūtu, un žīdu prezidentu ar visu varzu ārā no Latvijas

Atbildēt

Pēdējā joske

16.06.2019. 14:13

Var būt debilo tauta tic katram rakstam un vainot Krieviju, tātad no vēstures kuri tur leģionāri, var būt patiesību pastāstīs leģionārs kurš nokļuva franču un angļu gūstā, no 2500 cilvēku palika 456 leģionāri dzīvi, Staļins vainīgs vai rietumi kurš nogalināja, un ar kādām tiesībām esošie leģionāri vaino Krieviju kad paši rietumi viņus likvidēja 19divīzijas leģionārus

Atbildēt

Pēdējā joske

16.06.2019. 13:56

Pajautājiet kas Latvijā valsts un vara, latvieši bija un būs nodēvēji,un nevajag man izrādīt buržuāziskās varas karogu, tauta laimīga pie jebkura karoga, ja vara rūpējas par tautu, bet ja iznīcina, tad savu sarkanbaltsarkano dziļi d....sa ieliekat ar visiem simts gudrajiem un par maz jūs izveda vajadzēja visus izvests lai latviešu smakas nebūtu nolādēta zeme

Atbildēt

tā viš i...

16.06.2019. 12:34

ASV pēdējā gada laikā palielinājusi tirdzniecību ar Krieviju par 40%! Mūsējie pirmie ar sankcijām, savu banku slēgšanu pēc amīšu svilpiena un pašu intrigām, un milzu zaudējumiem budžetā ko slēpj no sabiedrības. Vēl pa vidu žīds par prezidenu, Pavļuts jau lien dir.. ar 40 milj. un jefiņu bars Saeimā.

Atbildēt

antons mikoss

16.06.2019. 11:45

Ja ministrs saka, ka okupācijas piemineklis ir jāsaglabā, tad tas ir iemesls atstādināsanai no amata un nododams kriminālvajāšanai par okupācijas un genocīda atbalstīšanu! Nekur neliksies nodevēj!
Tas nodevējs maļ vecu putru. Pat KF Senāta pr-ce Matvijenko zina, ka neviens līgums neaizsargā Genocīda pieminekli un grasās ANO ierosināt to Monstru aizsargāt ar īpašu statusu. Kā Tu nodevēj tur balsosi?

Atbildēt

Fēlis

16.06.2019. 08:38

Igauņi kā vienmēr pirmie uzož mainstrīmu, mūsējie pēc tam, bet bija jau skaidrs, ka friči ir nolēmuši uzspļaut Ukrainai, kad tirgošanos par Ukrainu sāka bez pašas Ukrainas piedalīšanās. Gan jau ka amīši izdomās, ka šito procesu pagriezt atpakaļ. Kā Bendera kungs teica- u nas ruki dļinnije.

Atbildēt

Mozus

16.06.2019. 07:53

Vācija ar Krieviju tirgoties drīkst? Latvija ne? Ko tu tur purkšķināji par žirgto ekonomiku bez cilvēkiem? Latvijai jāskatās trampa pakaļā? Ameri mums nozaga bankas un attīstību, Eiropa zog cilvēkus...Kas gan vēl sliktāks var notikt, jefiņ?
.

Atbildēt

neviens viņus nerej, bet pasaki, kas tavi draugi un ...........

16.06.2019. 07:41

daudziem zagļiem patīk krievijas kronēto zagļu 'sistēma'

Atbildēt

Rīga nē

16.06.2019. 07:39

šarikovi,kur svilpj tur iet.................karavāna

Atbildēt

K

15.06.2019. 23:21

»

Kmmm

Tas ir ļoti, ļoti bīstami, ja Krievija sāk tēlot labvēlību


Nesatraucies, sliktāk par to stāvokli, kurā 30 gadu laikā valsti noveduši bāleliņi, noteikti nebūs. Arī nabadzība nebūs lielāka, jo jau tā ir visnabadzīgākā un atpalikušākā Eiropas valsts.

Atbildēt

janis

15.06.2019. 20:52

»

hm

Neatkarības sākumā Latvijā visi domāja, ka mēs būsim starpnieki starp Krieviju un Rietumiem ar naudu un bankām, ar tranzītu, ostām un dzelzceļu. No tā visa iznāca čiks...


Nenotikušās neatkarības sākumā mēs lozungojam cilvēka cienīgu dzīvi.Dabujām arkājpadirs un spļāvien sejā.

Atbildēt

Patriotiskais gars

15.06.2019. 20:39

»

Vīruss

Krīze nav iestājusies


tumsoni zombētais sorosoīdnazik,kāpēc TIKAI RD un RS "pamatīga krīze",tavējie tač 30 gadus visur rullē,zeme SAULES MŪŽA ne PLAUKST un ZEĻ,bet stagnācijā un kredītā!RĪDZINIEKI 10 gadus atpakāļ attapās,ko sastrādājuši bērzini,argalieši,birkieši,aksenekieši un nu vainīga "SASKAŅA",neies caur!KAS SLĒDZA LĪGUMUS un KONKURSUS DESMItGADĒM?!AR vienu tiltu pietiek pie prātu ejoša meijerkanjona!

Atbildēt

Karote

15.06.2019. 20:26

Somi reāli karoja ,zaudēja gan cilvēkus, gan teritoriju. Kas netraucēja šiem arī psrs laikos mierīgi tirgoties ar krieviem. Ne viņi neatkarību zaudējuši, ne ko citu. Tikai dažādi dīvaiņi nupat 30 gadus uztur histēriju nepamanot, ka daudzas neatkarīgas valsts pazīmes paši labprātīgi jau atdevuši citiem :)

Atbildēt

Vīruss

15.06.2019. 18:54

Krīze nav iestājusies?
Inflācija lielveikalos mežonīga.
Ražotņu vietā lielveikali un muzeji.
Rīgas domē un Rīgas Satiksmē pamatīga krīze.
Visapkārt tiek apgalvots, ka ir sasniegts pirmskrīzes līmenis.
Drīz sasniegsim krīzes līmeni.

Atbildēt

zose

15.06.2019. 17:29

»

ince

Nu ko, igauņi piepisa* visu "vienoto Baltiju", tagad katrs kā māk! Dirsa* plika un salst


Igauņi jau pieveda pirmo tonnu ar purgenu, un visiem čurkām un nēģeriem uznāca liels skrejamais. Ka tik nesaskrien visi Latvijā

Atbildēt

Andris

15.06.2019. 16:32

Kas tur slikts,ja ir labas attiecības? Autor izlec lūdzu no piektā stāva!!! Tu esi lieks uz šīs pasaules!!!

Atbildēt

racionālists

15.06.2019. 13:21

Jebkurš atkusnis labāks par aukstu ziemu. It īpaši ja esi trūcīgi ģērbies.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

15.06.2019. 12:52

Sākumā atkusnis kombinācijā ar ekonomiskām problēmām, tad neatkarības zaudēšana..

Atbildēt

kaķa smiekli

15.06.2019. 11:33

»

pepe

Autors manā uztverē ir galvā izjāts nacionālais plānprātiņš,kuru vajadzētu demonstrēt psihiatrijas studentiem kā plānprātības uzskates līdzekli dabīgā veidā


Pilnīgi manas domas. Tieši tie, kuriem visur rēgojas Krievijas propaganda, ir visslimākie. Viņaprāt, labas , vismaz neitrālas attiecības ar kaimiņu ir kas slikts? Ja pēc analoģijas, tad būtu interesanti zināt, vai raksta autors arī ar savu kaimiņu uzvedas tieši tāpat - katru rītu nolamā, katru teikto vārdu uztver ar smīnu kā propagandu utt. Un lai nesaka man, ka tas kaimiņš kādreiz uzvedās slikti. Mīcītos pa pagātnes purvu, nevar saskatīt horizontu, jo jāskatās zem kājām. Tieši tāds liktenis sagaida Latviju, ja nekas nemainās. Apriebusies šitā mūžīgā lūrēšana pār plecu un attiecību veidošana uz nākotni caur pagātnes plecu. Tāds iespaids, ka inficējušies ar pēkšņo jauno brāļu ukraiņu šizofrēniju, piecus gadus bučodamies un brāļojoties. Un vēl - autors dīvaini spriedelē par kaut kādu biznesa ietekmi - ha - vai tiešām viņam liekas, ka Latvijas ĀM var veidot savu, neatkarīgu no ASV un Briseles, ārpolitiku? Pasaulē kaut kas mainās, nenoguliet īsto brīdi, pajolīši :D Un vēl - kāpēc rakstu nevar novērtēt ar mīnus zīmi? Nereaģē.

Atbildēt

Zenta

15.06.2019. 10:19

»

Zane

A nahuj šitādi sūdi jākomentē


A huļi nekomentēt, ja te nemaz citādu sūdu nau ? :))

Atbildēt

Ne tu, ne es

15.06.2019. 05:54

»

hm

Neatkarības sākumā Latvijā visi domāja, ka mēs būsim starpnieki starp Krieviju un Rietumiem ar naudu un bankām, ar tranzītu, ostām un dzelzceļu. No tā visa iznāca čiks...


ko lemjam, jo 4. maija čekistu- komunistu- židcionistu republiku maldinot uzdeva par "atjaunoto 1918.g. republiku". Vēsturē neko nevar atjaunot. Plāns bija sagraut, izzagt, izlaupīt. Bet ES maksājumi ir tālredzīgs plāns uzbarot ar maizi un ūdeni.

Atbildēt

Zane

14.06.2019. 22:37

A nahuj šitādi sūdi jākomentē ? :)

Atbildēt

hm

14.06.2019. 20:45

Neatkarības sākumā Latvijā visi domāja, ka mēs būsim starpnieki starp Krieviju un Rietumiem ar naudu un bankām, ar tranzītu, ostām un dzelzceļu. No tā visa iznāca čiks!
Kādu laiku ES mūs baroja un valdība pūta attiecīgā stabulē. Bet laiki mainās. Bez tam mēs atrodamies Krievijas kaimiņos. Līdzīgi kā somi, kur valda labas kaimiņattiecības. Igauņi arī kaut ko sāk saprast un viņu prezidente devās uz Maskavu, kur Putinu uzklausīja.
Mums garš kakls un parasti velkamies astē. Bet nu pareizi, ka kaut kas sāk kustēties pareizā virzienā.

Atbildēt

ha-ha

14.06.2019. 17:21

»

Pilsonis

Bauru kolonijās, kur valda kangaru režīmi ko veido organizētas bandas-partijas, neviens no kangariem nekur pagriezties nevar. Dot pavēli pagriezties var kurātori metropoles vēstniecībā vai pašas metropoles krahs...


Un visi šie kangari ir iezīmēti-bijušie komunisti,komsorgi,čekisti un viņu aģenti,kuri jebkurā brīdī var parādīt savu patieso briesmoņa seju un kuru slēpj ar lielu piepūli un kura ik pa brīdim tomēr top redzama.Sevišķi īpašī šīs metamorfozes var vērot tv24 raidījumos,kurus šie hameleoni ir īpaši iecienājuši un caur kuriem viņi arī izplata savas deģenerātu teorijas.

Atbildēt

Kmmm

14.06.2019. 16:27

Tas ir ļoti, ļoti bīstami, ja Krievija sāk tēlot labvēlību.

Atbildēt

Mānis Jākoņkalns

14.06.2019. 16:25

"Vienīgais jautājums, kas uz šo brīdi paliek neatrisināts ir – kā intereses stāv aiz šīs pēkšņās retorikas maiņas?

Tas, protams, liek domāt, ka ārlietu un satiksmes resora pēdējo nedēļu aktivitātes ir saistītas ar atsevišķu privātā sektora darboņu interesēm."

Vai tik ne Levitczsa panākumiem tas netiks saistīcs?

Atbildēt

jautaajums

14.06.2019. 14:52

Vai Krievijā gaidāma kārtējā ,,oranžā revolūcija,,?Vai arī saimnieki nolēmuši Latviju atdot Krievijai?

Atbildēt

ince

14.06.2019. 14:32

Nu ko, igauņi piepisa* visu "vienoto Baltiju", tagad katrs kā māk! Dirsa* plika un salst?

Atbildēt

Pilsonis

14.06.2019. 13:54

Bauru kolonijās, kur valda kangaru režīmi ko veido organizētas bandas-partijas, neviens no kangariem nekur pagriezties nevar. Dot pavēli pagriezties var kurātori metropoles vēstniecībā vai pašas metropoles krahs.
Naidoties ar kaimiņu, pie tam ar bagātāko pasaulē var tikai pilnīgi idioti vai arī kangari, kuri nodod Latvijas tautas intereses par labu svešiem kaklakungiem.
Ar krieviem jāveido tāda politika, lai tiktu sasniegti visi mūsu ilgtermiņa mērķi (kurus nekad neviens pat pieminējis nav) + mēs uz viņiem pelnītu un gūtu labumus visos iespējamajos veidos.
Latvijai nav draugu un nekad nav bijis. Ir tikai mūsu tautas intereses un tās ir vissvarīgākās pasaulē.
Kangaru režīmi savas valdīšanas laikā vienmēr pastrādā baisus noziegumus. Jo tikai amorāli nelieši spēj veiksmīgi pildīt kangaru lomas. Ar saviem lēmumiem iznīcināt savu tautu normālam cilvēkam nav viegli. Tāpēc kangaru režīms baidās savu kurātoru krahu, jo tad pastāv liela varbūtība, ka būs jāatbild

Atbildēt

Miheļis Negaiss

14.06.2019. 13:51

jo ātrāk jo labāk ATKUSNIS ar LIELVALSTI KRIEVIJU!Nevajag gaidīt pēdējo vagonu,citi sakāpušie sorosoīdnazikus tad izgrūdīs ar kāju feisā.

Atbildēt

Pilsonis

14.06.2019. 13:46

»

P.

Nopietnam atkusnim vajadzētu sākties ar Rinkēviča tiesāšanu pēc Krimināllikuma 78. panta (2


Tur drīzāk vesela kaudze ar pantiem no X nodaļas.

Atbildēt

As

14.06.2019. 13:06

Pederasts arī Āfrikā ir pederasts.

Atbildēt

P.

14.06.2019. 12:45

Nopietnam atkusnim vajadzētu sākties ar Rinkēviča tiesāšanu pēc Krimināllikuma 78. panta (2).

Atbildēt

pepe

14.06.2019. 12:29

Autors manā uztverē ir galvā izjāts nacionālais plānprātiņš,kuru vajadzētu demonstrēt psihiatrijas studentiem kā plānprātības uzskates līdzekli dabīgā veidā!

Atbildēt

Q

14.06.2019. 12:06

Latviešiem būtu jāmācās no somiem, kaimiņu apriešana nekad ne pie kā laba nav novedusi, ka tik pēc gadiem nenāksies sūtīt jaunu Kirhenšteinu uz Maskavu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

21

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

FotoCienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā. Viņš daudzkārt paudis fundamentālu argumentāciju par pilsoņu attiecībām ar Latvijas valsti un sekmīgu tās pārvaldību.
Lasīt visu...

21

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

FotoLatvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai, kur viņai draud 8 gadi afrikāņu cietumā. Iesaistījušies ministri, deputāti, pat Valsts prezidents. Bet ir vēl divi neatbildēti jautājumi...
Lasīt visu...

15

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

FotoNupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās tik nepatīkami kā šis te "gudrītis". Tie vismaz neizlikās gudrāki, kā esam... Levits īstenībā ir prasts zābaks, bet, ielēcis "nācijas tēva" šļūcenēs, tēlo pārāko intelektuāli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...