Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Marts

18.03.2022. 18:38

Nu, bet taču Latvenergo NOPIRKA 2021 gadā milzīgu vēja parku Lietuvā!!! Tikai par to īsti neviens nerakstīja, nemeklēja un neinformēja!!!

Atbildēt

Ak vai

10.03.2022. 15:58

»

Pindoss

Barbaru Krievijas sabrukums neizbēgams


Nekas nesabruks, kamēr tos aģentus Latvijas valdībā neatmaskos. Tieši viņi organizēja, lai Inčukalna gāzes krātuve būtu tukša, lai gāzi iepirktu par "tirgus" cenām. Skumji, bet izskatās ka mums ir daudz tādu diversantu!

Atbildēt

Pindoss

09.03.2022. 15:35

»

pindosam karinam

vai asv banditi Latvija nav izveidojusi slepenas biolaboratorijas ka ukraina


Barbaru Krievijas sabrukums neizbēgams !

Atbildēt

pindosam karinam

09.03.2022. 15:33

vai asv banditi Latvija nav izveidojusi slepenas biolaboratorijas ka ukraina ?

Atbildēt

Černobiļas AES bez elektrības no šodienas

09.03.2022. 15:07

210 tehniskie darbiniekos Černobiļas aes nolaupījuši Krievijas okupācijas spēki kā ķīlniekus, no šodienas atslēguši reaktoram elektrību, kas būs tālāk??


varbūt krievijai un nelojāliem krieviem būtu laiks aizvākties no palanētas ZEME?!

https://www.iaea.org/newscenter/pressreleases/update-15-iaea-director-general-statement-on-situation-in-ukraine

Atbildēt

jurisx

09.03.2022. 14:03

Kas tas par spitālīgu purnu bildē ????

Atbildēt

biržas draugs

09.03.2022. 13:39

»

O)O

Gatavojās? Latvija nav subjekts, lai kaut kam gatavotos, kādas pavēles atnāks no ASV vēstniecības vai Briseles to arī darīs...


Pilnīgi precīzi, negatavojas. Paši, pat veicina. AST lēmums ierobežo komerciālās piegādes no trešajām valstīm un paceļ elektrības cenu. Lai nosegtu deficītu leiši darbina gāzes stacijas par pievilcīgām tirgus cenām.

Atbildēt

Jukums

09.03.2022. 12:08

Nav jau nekāds noslēpums, ka valdība, Kariņa vadībā, nepavisam nav darbojusies labākajā veidā un nav spējusi normāli vadīt ne covid krīzi, ne risināt sociāli ekonomiskās lietas, ne zaļās lietas, ne arī pietiekamā mērā prognozēt starptautiskos notikumus. Turklāt, vēl joprojām tiek mēģināts uztiept nedabīgās viendzimuma laulības, kas gandrīz nevienam nav pieņemamas. Vēlos gan atzīmēt, ka lai darbojas Rinkevičs un Pabriks.
Tomēr, putiniskās Krievijas sāktais karš Ukrainā ir ārpus jebkura saprāta. Un Ukrainai ir jāsniedz absolūti visa iespējamā palīdzība. Te ne vara un tauta ir vienotas Latvijā. Un Baltijas valstu nostāja ir izrādījusies daudz pareizāka, nekā Vācijas, Francijas, Itālijas un vairāku citu valstu nostāja. Tomēr, tagad valdības uzdevums ir sabalansēt lietas tā, lai neizbēgamais cenu pieaugums neiedzītu izdzīvošanas strupceļā lielāko un neaizsargāto sabiedrības daļu. Kā tas viņiem izdosies - paskatīsimies. Neaizmirsīsim arī to, ka, Krievijai sabrūkot, no šīs mūžam agresīvās valsts te var parādīties arī daudz bēgļu. Tos nu gan es te nevēlētos redzēt. Un, protams, ļoti svarīgas ir lietas, kas saistās ar valsts aizsardzību.

Atbildēt

paga paga

09.03.2022. 12:00

Vienkārši visas šīs miljonu afēras "enerģijas krīzes", vējuparku pārmaksāšanas, krievžīdu organizāviju atbalstīšanu ar 40 miljoniem utt Latvija NEPAVILKS !!! Latvijas iedzīvotājiem nav naudas saprotiet, mēsli jūs! Arī budžets ir mazs. Ukrainas bēgļi un savi eidzīvotāji jāatbalsta nevis dāžādas afēras atsevišku kabatās!

Atbildēt

paga paga

09.03.2022. 11:55

Saeimai un Karinam būtu jāaptur un jāatceļ 40 miljonu apsolījums Ebreju organizācijām, jo no Krievijas sabraukušie ebreji/ krievebreji, kas tagad prasa miljonus bija un ir ciešā kontaktā ar Putinu un viņa varu. Tas rakstīts neskaitāmas reizes, ka viņi viesojušies Maskavā pie Putina un pieņemšanās pie Krievijas valdības. Viņi visu laiku ir atbaltījuši Putinu! Un tādiem tagad dot 40 miljonus!!!!!???? Tūlīt arī bankrotēs visas krievžidu privātbankas Latvijā, jo tās visas ir saistītas ar Krievijas oligarhiem. Tagad Latvija arī tās glābs un grūdīs miljonus????!!!! Re, ka visas tās krievžīdu organizācijas tagad klusē. Jo viņi ir Putina pusē šajā Ukrainas karā. Vai viņi ir ko ziedojušie Ukrainai? Un Latvija tādiem maksās!!! Pretīgi!

Atbildēt

Juris

08.03.2022. 23:14

Nu ja tādi kā Bordans ved diplomātiskas sarunas par lietām ko neizprot, tad ari rodas tas kas ir noticis Ukrainā. Pļāpāt par to ka Putins vienkārši megina te ko iebiedēt ir vairāk kā stulbi un bezatbildīgi.

Atbildēt

Vads

08.03.2022. 22:52

Gāzi pa 200 eu iespējams sarunāt pa taisno no Krievijas. Vai pirkt no Vācijas žīdiem to pašu par 2000 eu? Kāda būs izvēle? Izskatās , ka šī valsts vispār dzīvei nav derīga, ejiet dirst, plānprātiņi.

Atbildēt

Bānis Jordāns

08.03.2022. 22:48

»

ruSSkij mir

Jūs taču neesat "uzvarētājs" lai saņemtu divu valstu pensijas. Deokupācija nav panākta, tā kā samierinies un sametiet komunistiem/čekistiem daudztūkstošu pensijas


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

Latvijas tieslietu ministrs Bānis Jordāns apņēmīgi un visaptveroši nosaucis KF prezidentu Vladimiru Putinu “par pamuļķi un aicina neļauties viņa mēģinājumiem iebiedēt pasauli no bunkura”.

Daudzi, to dzirdot, “esot nokrituši no krēsla”, kā vēsta prestižais laikraksts “The Prominent”.

Nevajag pārāk nopietni uztvert "pamuļķa" Krievijas prezidenta Vladimira Putina mēģinājumus pilnīgi visus iebiedēt, intervijā mediju digitālajā izplatījumā aicinājis tieslietu ministrs Bānis Jordāns (K).

Ministrs mudināja ASV prezidenta Baidena un Francijas prezidenta Makrona kolēģa Putina sacīto uztvert ar "zināmu viltīgu smīniņu" un “neņemt pārāk nopietni pamuļķa Putina mēģinājumus visus un uzreiz iebiedēt". Jordāna kunga ieskatā mēģinājumi iebiedēt pasauli brīdī, kad armijas un tautas tiek iznīcinātas tikai Ukrainā, esot pirmsšķietami nenopietni.

Bet Latvijai esot jādomā, kā sabiedrībā izveidot “saliedētu latvisku sabiedrību” un tajā integrēt cilvēkus, kas joprojām tūkstošiem vien ik dienu atbrauc no Ukrainas un, Latvijas tieslietu ministra iedvesmoti, mācās latviešu valodu no rīta līdz vakaram, pat brīvdienās, svētku dienās un pilnīgi labprātīgi rindās pie Rīgas pašvaldības un Sarkanā krusta humānās palīdzības silto pusdienu virtuvēm pārtraukuši sazināties pat savā dzimtajā valodā, tai brutāli atmetot ar roku. Šie cilvēki nesazinoties pat ar Latvijas nepilsoņiem, SSSR laiku krievu okupantiem, krievvalodīgajiem nepilsoņiem, jo to uzrunas, uzrunājot ukraiņus krievu valodā, var “veicināt terorisma izplatību”.

Un tos, kas šaubījušies par “ukraiņu pilnasinīgu iekļaušanos Latvijas sabiedrībā," sacījis politiķis, “esot jāaizslauka vēstures mēslainē”.

Jordāna kungs pat izpaudis noslēpumu, kas teju robežojoties ar valsts noslēpumu, un proti - Tieslietu ministrijā izveidota speciāla Ukrainas grupa, kas komunicē arī ar ASV Tieslietu departamentu. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko grupā plānots risināt, lai palīdzētu policijai ērtāk nofiksēt un novērst gadījumus par naida kurināšanu, esot kāda “inovatīva ideja CSN jomā”.

Ministrs uzskata, ka policija strādājot profesionāli, lai novērstu mēģinājumus izprovocēt agresiju starp krievvalodīgajiem SSSR okupantiem Latvijā un no Ukrainas migrējušiem Krievijas uzbrukuma Ukrainai kara bēgļiem ukraiņiem.

Šajā aspektā politiski konservatīvi domājošie rosinājuši likumdošanas grozījumus CSN jomā un plānots ceļu satiksmes zīmes papildināt ar īpašu brīdinājuma ceļu satiksmes zīmi “Par sociālo un etnisko agresiju starp vietējo etnosu un ieceļojušajiem aizliegumu”, kā atgādinājumu ik uz soļa “stop to kill by step by step”.

Jaunās CSN zīmes simbolikā būšot “kalašņikova automāts, kam pārvilkts melns krusts”. Jaunā ideja esot pasmelta no Izraēlas Knesetam iesniegtajiem priekšliumiem.

Cita starpā Jordāna kungs atzinis, ka tas neesot saistīts ar tiešo Saeimas kompetences jautājumu par Izraēlas pilsoņiem Latvijā piešķiramo dubultpilsonību, kas it kā atrisināšot viņa ekselences “viltvārža dubultpilsonības jautājumu”, par ko jau klīstot “nepamatotas baumas sabiedrībā”.

"Aicinu netolerēt šādu agresiju, bet ziņot orgāniem, ja “zīmes nelīdzēs!”, papildinājis ministra kungs.

Runājot par Pārdaugavas Uzvaras parkā izvietoto pieminekli un daļas sabiedrības vēlmi to nojaukt, Jordāna kungs pauda viedoki, ka Tieslietu ministrijai prātā ir process, kā par iespējamām pārmaiņām to nojaukt komunicēt sabiedrībā.

Viņaprāt, tam nav jānotiek ar likumprojektu vai ceļamkrānu. Bet ar komunikāciju.

“Tas būs process, kurā mēs pārliecināsim sabiedrību samērā īsā laikā, jo runāšanas procesu nevar ne ierobežot, ne atcelt ar likumu, ne arī kā citādi ierobežot”, rezumējis tieslietu ministrs Bānis Jordāns.

https://jauns.lv/raksts/zinas/491186-riga-kopuma-varetu-but-ieradusies-3000-4000-beglu-no-kara-plositas-ukrainas


https://jauns.lv/raksts/zinas/491310-bordans-nosauc-putinu-par-pamulki-un-aicina-nelauties-vina-meginajumiem-iebiedet

Atbildēt

ruSSkij mir

08.03.2022. 19:35

»

jans

no video --viens krievu- latvijas pilsonis stāsta


Jūs taču neesat "uzvarētājs" lai saņemtu divu valstu pensijas. Deokupācija nav panākta, tā kā samierinies un sametiet komunistiem/čekistiem daudztūkstošu pensijas.

Atbildēt

jans

08.03.2022. 18:11

no video --viens krievu- latvijas pilsonis stāsta,
ka saņemot Latvijas pensiju +krievu pensiju + krievu militāro pensiju. --slava LV.
--bet latvijas pensionāram ir jāiztiek ar 200.-eiro. daudziem pensija, pat mazāk,Tas ir jādzīvo badā.
vai krievijas pilsonim LV var būt 2 pilsonības?

Atbildēt

ainars

08.03.2022. 17:33

zinātāji stāsta, ka Lv sab. organiz.slaavu ir uzņēmusi 9 kuplas ģimenes no Maskavas, kā " bēgļu" ģimenes (maskavā nav kara). Tā teikt, ukraiņu kara
bēgļu ģimenes lai dzīvo pagrabos, lai tikai okupantiem būtu ērtības. To tik var izdarīt tikai levittvanckariņa režīms- valsts nodevēji.
--Rakstiet,ja dzirdat, redzat tādas lietas skaļi.
Tiem 11 tūkstošiem kriev. pilsoņiem, kas dzīvo LV drīz viņu radinieku pūļi sabrauks,jo slikti dzīvot tur būs.---Esiet vērīgi, kas notiek apkārt.

Atbildēt

Labais

08.03.2022. 17:19

Pīrāgs jādala kamēr ir. Lai tiek "varenajiem". "Mazajiem" tāpat visiem nesanāks.

Atbildēt

Manuprāt

08.03.2022. 17:13

»

Andris Akers

latvieši kaismīgi apkaro putinu. Nelaime ir tā, ka putinisms nav sakaujams, jo 90% latvijas iedzzīvotāji pēc savas konstitūcijas ir putinisti. Tā ir tā realitāte, kas sākās pēc 90. gada - atrašanās padomju varas virsotnē + nacionālisms dod miljardus


Vajag definīciju ! Autoritārisms ir populārs ļoti daudzās valstīs. Piemērma tik ļoti muļļātais visas tautas vēlētais prezidents ir tieši tāda pati tieksme pēc autoritārisma, prestatā daudzpartiju koalīcijas valdībām, kurās nonāk ambiciozas viduvējības.
Vari piemēram atbildēt kāpēc britiem vajag monarhijas institūciju? Nu labi vēl britiem, bet kam viņa austrāļiem vai kanādiešiem ?

Atbildēt

Andris Akers

08.03.2022. 16:56

putinisms plus visas valsts elektrifikācija

Atbildēt

Andris Akers

08.03.2022. 16:53

latvieši kaismīgi apkaro putinu. Nelaime ir tā, ka putinisms nav sakaujams, jo 90% latvijas iedzzīvotāji pēc savas konstitūcijas ir putinisti. Tā ir tā realitāte, kas sākās pēc 90. gada - atrašanās padomju varas virsotnē + nacionālisms dod miljardus.

Atbildēt

Vaira Līķe

08.03.2022. 16:11

»

komunists nekad nebūs saimnieks

č poļitruks māk zagt un muldēt. Pameklējiet you tube patapenko-ekonomists. PASAULE VADA UN VADĪS TIE KAS RAŽO RADA!!!!!!!!!!!!!!!! visi citi apkalpojošais personāls. NAV LATVIJAI EKONOMISTU !!!!! ja ir, tad kāds tos nelaiž pie vārda. Un negaudojoet, ja Ukrainas laukus neapsēs.........BADS!!! varēsiet...


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

Es saskatījos ar savu dzīvesbiedru Imantu Līķi un abi viens otram noteicām, izbrīnīti notikumu Ukrainā kontekstā: “Vai tiešām mums būs jābēg atpakaļ uz Kanādu?”


“Man kā vecai kanādietei ir milzīgs kauns stāvēt malā - baudīt, saprotiet, visas tās privilēģijas te, Latvijā, saprotiet, kas man pienākas, kā ziniet, birojs, sekretāre, kalpotāji, limuzīns, ceļojumi, grozīšanās augstu personu saietos, manikīrs, pedikīrs, vaksācija galu galā... izmeklēti ēdieni un dzērieni, spoguļošanās mediju gaismā, savu domu izplatīšana bez cenzūras.. tas viss par valsts naudu un noraudzīties, kā viņi tur Ukrainā izmisīgi cīnās! Tas mani kremt, un tas mani grauž. Es arī saprotu to, ka pasaule negrib izraisītu kodolkaru. No tā labuma nebūs nevienam,” pauž leģendām apvītā politiķe.

“Lai arī savulaik mani kā prezidenti daudzi nosodīja, ka ar prezidenta lidmašīnu lidinājos vairāk pa pasauli, nekā biju Latvijā, es varu mierīgi teikt, ka tas darbs bija smags - visas tās runas no augstām tribīnēm svešās mēlēs, balles, rauti, Rītiņa dārgās kūkas brokastīs...visa tā Bondara uzraudzītā svīta, kur katrs pēc vārda jāatceras..un šobrīd redzam rezultātu - Latviju es ievilku NATO un varu justies drošībā.”

Kā uzskata eksprezidente, tad tie pazemojumi un rupjības, kas jādzird no Latvijas tautas latviešiem .. tas viņai tagad uzkurina pretestības garu.

“Kad iedomājos, ka man vajadzētu noslēpties kādos krūmos, nepaspējot aizlaisties uz Kanādu, tad man kļūst milzīgs kauns!”, bilst Līķu Vaira, kas, varonīgi pretojoties valsts birokrātijai, jau laikus izkaroja sev un saviem mīļajiem kapuvietas ar adresi LR, Rīga, Mežakapi. Viņa klāsta :”Tad vai nu Kanāda, vai Mažakapi, saprotiet!”

“Daudzi brīnās, bet domāju, ukraiņiem arī padomju laiku propaganda bija atstājusi savas pēdas,” tā Līķu Vaira.

Ja vēlies ar savu artavu palīdzēt varonīgajai ukraiņu tautai cīņā pērt agresoru, iegādājies žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numuru! "Kas Jauns" šonedēļ nāk klajā ar saturu, kas veltīts tikai un vienīgi Ukrainā notiekošajam, turklāt ieņēmumi no eksemplāru pārdošanas tiks veltīti šai valstij, kas šobrīd karo ar okupantiem.

Vai esi apzinīgs un saproti, ka karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu pats!

Atbildēt

komunists nekad nebūs saimnieks

08.03.2022. 16:04

č poļitruks māk zagt un muldēt. Pameklējiet you tube patapenko-ekonomists. PASAULE VADA UN VADĪS TIE KAS RAŽO RADA!!!!!!!!!!!!!!!! visi citi apkalpojošais personāls. NAV LATVIJAI EKONOMISTU !!!!! ja ir, tad kāds tos nelaiž pie vārda. Un negaudojoet, ja Ukrainas laukus neapsēs.........BADS!!! varēsiet muldēt tālāk. latvietis kurinās krāsni un pavasarī visu zemīti liks pilnu...ko darīs tie tukšpauru bari?

Atbildēt

Atbilde

08.03.2022. 16:04

»

Statistika

Uz planētas ir apmēram 140 miljoni, dažādu tautību krievu, no kuriem katrs otrais ir gatavs turpināt Putina iesākto. Aptaujas savukārt ir vēl skarbākas un liecina, ka tādu skaits var sasniegt pat 77% no kopējā visu tautību krievu skaita


Pie varas nav pat 1% no tiem. Vēsturē jau ir zināmi piemēri - Hitlers pie varas nāca demokrātiskās vēlēšanās, diemžēl vēlāk parāk maz bija to kuri mēģināja viņu atturēt, ar ko tas beidzās mēs zinām, nebūtu prātīgi nemācīties no vēstures.

Atbildēt

Ekonomika

08.03.2022. 16:01

»

Bla,bla

tikpat godīgi , kā ar steku pa muguru krievijā , pasaki , ka pirmā banrotēs Krievija. Bet tas ir normāli , vecā paradigma tur sagrūs pirmā


Diemžēl Krievija nesabruks. Krievijas bagātības ir reālas. Bet, piemēram, UK kopproduktā 84% ir pakalpojumi. Pa lielam sankciju dēļ puse pakalpojumu vairs nebūs. Ko viņi ēdīs? Toties Krievija eksportēja minerālmēslus, energoresursus un labību. Tā ka viņi badā nenomirs un siltumā būs.

Atbildēt

es uzskatu

08.03.2022. 15:27

es uzskatu, ka Latvijas valdība p;erkot gāzi caur visdārgāko biržu strādā Klaipēdas naftas funkcionāru interesēs pērkot dārgo slānekļa gāzi un arī veicina klimata sagandēšanu

Atbildēt

08.03.2022. 15:19

https://www.youtube.com/channel/UCBG57608Hukev3d0d-gvLhQ

Atbildēt

Abi viesstrādnieki ir

08.03.2022. 15:01

sava Latvijas valstij nodarītā kaitējuma dēļ ir patiešām "kremļa sūkātāji"!

Atbildēt

he he

08.03.2022. 15:01

Vai tik tu, Pietiek lasītāj, neesi no tiem vēja parku afēristiem?

Atbildēt

jautaajums

08.03.2022. 14:53

»

Anulēt okupantiem pilsonību

Sabiedrība šeit izveidosies tikai pēc deokupācijas/ dekolonizācijas un 4.maija noziedzīgās kliķes notiesāšanas


Pilsoņa status ir vērtība vai verga važas?
Pasaulē ir tikai viena tautība,Cilvēks.

Atbildēt

Statistika

08.03.2022. 14:50

»

Atbilde

Uz jautājumu "Vai mēs varēsim saņemt atbildes uz šiem jautājumiem?" ir NĒ...


Uz planētas ir apmēram 140 miljoni, dažādu tautību krievu, no kuriem katrs otrais ir gatavs turpināt Putina iesākto. Aptaujas savukārt ir vēl skarbākas un liecina, ka tādu skaits var sasniegt pat 77% no kopējā visu tautību krievu skaita.

Atbildēt

Atbilde

08.03.2022. 14:36

Uz jautājumu "Vai mēs varēsim saņemt atbildes uz šiem jautājumiem?" ir NĒ.
Jo uz šiem un arī citiem jautājumiem nevar atbildēt neviens !
Var prognozēt!
Es izteikšu savu optimistisko prognozi un veidu kā tikt ar šo problēmu galā:
Krievija ir pārlieku uzticējusies Putinam un viņs ir izdarījis vēsturisku kļūdu, tāpēc visai parējai pasaulei ir maksimāli ātri jāpabeidz Krievijas varas pilnīga izolācija. Tikai ātrs risinājums dod cerību uz tikpat ātru atgriešanos pie "normālas" dzīvēs. Tāpēc Krievija ir jāatslēdz pilnīgi no visa, jāpārtrauc jebkādas piegādes un jebkādi pirkumi. Domāju ka arī kodoldraudus ir iespējams efektīvi mazināt izmantojot modernās tehnoloģijas, bez kurām diezvai ir iespējams palaist jebkuru pat visvienkāršāko raķeti. Pie šāda scenārija režimam gals pienāktu pāris mēnešu laikā un noteikti atrastos saprātīgi cilvēki, kas spētu atrast ātrus risinājumus lai atgrieztos pie starptautisko tiesību ievērošanas un situācija strauji normalizētos.

Atbildēt

Anulēt okupantiem pilsonību

08.03.2022. 14:30

»

Ludis

Noteikti, ka šim nelietim ar dubultpilsonību naudas šodien ir daudz vairāk, nekā tirgojot sasalušu ūdeni maisiņos. Vēl, kaut kāds zilais pederasts Streips aicina visus krievvalodīgos izsūtīt no LV...


Sabiedrība šeit izveidosies tikai pēc deokupācijas/ dekolonizācijas un 4.maija noziedzīgās kliķes notiesāšanas.

Atbildēt

reakcija

08.03.2022. 14:29

Karadarbības un Covid aizsegā Levitz/Karriņ hunta zog un melo arvien trakāk!

Atbildēt

Ludis

08.03.2022. 14:01

»

viņam vienalga

viņam nauda ir tik daudz, cik nekad agrāk


Noteikti, ka šim nelietim ar dubultpilsonību naudas šodien ir daudz vairāk, nekā tirgojot sasalušu ūdeni maisiņos. Vēl, kaut kāds zilais pederasts Streips aicina visus krievvalodīgos izsūtīt no LV.
Varbūt ir pienācis laiks izdzīt no valsts šīs te pretīgās, zaglīgās amerikāņu un kanādas marionetes no Latvijas? Cūkas, saņem nodokļu maksātāju naudu un šķeļ sabiedrību! Neliešu banda!

Atbildēt

__.

08.03.2022. 13:52

Bezdarbība, iespējams, apzināta. Lielajam restartam.

Atbildēt

lauķis

08.03.2022. 13:52

Latvijas kolonijas pārvaldnieki rīkojas saimnieku interesēs.
Ir sācies finanšu sistēmas krahs,kā sekas inflācija un totāla cenu celšanās,finālā bads.Lai aitas un kāmīši par to nedomātu ir uzrīkots cilvēku slaktiņš Ukrainā un nodēvēts par karu.

Atbildēt

Lasītājs

08.03.2022. 13:41

Vēja "parku' izmaksas ir labi zināmas, no 8. līdz 10 reizēm dārgāka elektrība. Tas pats ar gāzi: Krievijas 250 eiro, biržā, visdrīzāk arī no KF, virs 3 000 eiro.

Atbildēt

O)O

08.03.2022. 13:14

»

ha ha

Tik garu komentāru fiziski nebija iespējams uzrakstīt, pēc raksta publicēšanas brīža. Kur nu vēl izlasīt pašu rakstu. Saki, vai kremļa sūkātājiem ir daudz sadrukātu murgu, ko ar apbrīnojamu regulāritāti jūs publiskojat


Mīļais cilvēk, ja tev ir problēmas ar lasīšanu, domāšanu un rakstīšanu, tad tev vajag veltīt stipri vairāk laika intelektuālajai izaugsmei.
Savukārt ja tev tas ko es uzrakstīju liek saukt mani par "kremļa sūkātājiem", tad te vispār rodas jautājums vai esi no
a)izcilniekiem
b)pilnīgs idiots. Jebkurā gadījumā ne pirmais variants ne otrais tevi neglābs no tā līdz kam ir noveduši mūsu valsti psihopāti pie varas.
Par gāzi, degvielu, pārtiku, elektrību utt, tu maksāsi pat ja esi dubult pilnīgs idiots vai lisā deģeneratīvā pedarasta sārta pakalpiņš.

Atbildēt

ha ha

08.03.2022. 13:05

»

O)O

Gatavojās? Latvija nav subjekts, lai kaut kam gatavotos, kādas pavēles atnāks no ASV vēstniecības vai Briseles to arī darīs...


Tik garu komentāru fiziski nebija iespējams uzrakstīt, pēc raksta publicēšanas brīža. Kur nu vēl izlasīt pašu rakstu. Saki, vai kremļa sūkātājiem ir daudz sadrukātu murgu, ko ar apbrīnojamu regulāritāti jūs publiskojat?

Atbildēt

Mēs jaunu pasauli sev celsim !!!!

08.03.2022. 12:57

Visiem bijušajiem piznemenīšiem, prihvatizātoriem un afēristiem ir jārod likumīga iespēja/pienākums, kopā ar agresorvalsts okupantiem, būvēt sev jauno pasauli. Tieši tā kā to vēlējās jūsu senči - pusmežoņi barbari boļševiki,analfabēti komunisti un visi pārējie zaglīgie okupācijas dzemdētie švaļi. Teritorija brīva un jūs visus jau gaida.
https://youtu.be/4TwxoM9rHmc

Atbildēt

Bla,bla

08.03.2022. 12:52

tikpat godīgi , kā ar steku pa muguru krievijā , pasaki , ka pirmā banrotēs Krievija. Bet tas ir normāli , vecā paradigma tur sagrūs pirmā.

Atbildēt

O)O

08.03.2022. 12:47

Gatavojās? Latvija nav subjekts, lai kaut kam gatavotos, kādas pavēles atnāks no ASV vēstniecības vai Briseles to arī darīs.
Drīz būs ļoti vienkārša situācija - daļa cilvēki (nu tie, kas nav ierēdņi, bet gan strādā godīgu darbu uz kuru turas visa sabiedrība) būs vai nu nespējīgi samaksāt rēķinus vispār vai arī rēķini atņems šiem cilvēkiem tādu ienākumu daļu, kas spiedīs šos cilvēkus stipri samazināt patēriņu visās citās ekonomikas sfērās...
Tuvojas tāda līmeņa katastrofa, kādu modernā cilvēce vēl nav redzējusi. Stagflācija + reālās ekonomikas sabrukums (grūti teikt vai 5 vai 10 vai pat vairāk, to vairs objektīvi nav iespējams izkaukulēt) un var būt pat sekos hiperinflācija, atkarībā no tā ko darīs psihopāti ECB.
Un pat covid psihopātisms vēl joprojām Latvijā ir visnotaļ dzīvs.
Uz ko to visu novels? Pašsaprotams, ka uz Krieviju un ziniet ko, redzot cik cilvēki ir neārstējami, totāli debīli, viņi tam arī ticēs.
Jebkurā gadījumā es jums varu novēlēt tikai vienu - gatavojieties un būsim godīgi, esat pelnījuši visu to, kas būs.
Tā vietā, lai cīnītos par neatkarīgu valsti, kas cīnās par savām un savu iedzīvotāju interesēm jūs nobalsojāt par ES, par NATO, par šitiem psihopātiem kas tagad ir pie varas, jūs praktiski neprotestējāt pret covid psihopātiju un pieņēmāt visu ko šī maniaku un izdzimteņu valsts darīja.
Tagad gaidiet augļus.
Vienīgais protams bērnu/mazbērnu žēl, kuri nekad nezinās ko nozīmē brīvība, vārda brīvība un pat relatīva pārticība, kuri rīs tarakānu burgerus, nēsās QR/digital identity, kuriem būs "pilsoņa reitings" un kuriem par jebko savā dzīvē būs jāprasa valsts atļauja.
Godīgi, skaidri redzot tās perspektīvas kas cilvēci sagaida, es uzskatu, ka atomkarš kurš iznīcinātu tos spēkus, kas viedo šādu skaistu jauku nākotni ir labāka alternatīva. Pat pilnībā apzinoties atomkara sekas.
Ir ēkas kuras vieglāk ir nodedzināt un uzbūvēt no jauna nekā mēģināt remontēt...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...