Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Marts

18.03.2022. 18:38

Nu, bet taču Latvenergo NOPIRKA 2021 gadā milzīgu vēja parku Lietuvā!!! Tikai par to īsti neviens nerakstīja, nemeklēja un neinformēja!!!

Atbildēt

Ak vai

10.03.2022. 15:58

»

Pindoss

Barbaru Krievijas sabrukums neizbēgams


Nekas nesabruks, kamēr tos aģentus Latvijas valdībā neatmaskos. Tieši viņi organizēja, lai Inčukalna gāzes krātuve būtu tukša, lai gāzi iepirktu par "tirgus" cenām. Skumji, bet izskatās ka mums ir daudz tādu diversantu!

Atbildēt

Pindoss

09.03.2022. 15:35

»

pindosam karinam

vai asv banditi Latvija nav izveidojusi slepenas biolaboratorijas ka ukraina


Barbaru Krievijas sabrukums neizbēgams !

Atbildēt

pindosam karinam

09.03.2022. 15:33

vai asv banditi Latvija nav izveidojusi slepenas biolaboratorijas ka ukraina ?

Atbildēt

Černobiļas AES bez elektrības no šodienas

09.03.2022. 15:07

210 tehniskie darbiniekos Černobiļas aes nolaupījuši Krievijas okupācijas spēki kā ķīlniekus, no šodienas atslēguši reaktoram elektrību, kas būs tālāk??


varbūt krievijai un nelojāliem krieviem būtu laiks aizvākties no palanētas ZEME?!

https://www.iaea.org/newscenter/pressreleases/update-15-iaea-director-general-statement-on-situation-in-ukraine

Atbildēt

jurisx

09.03.2022. 14:03

Kas tas par spitālīgu purnu bildē ????

Atbildēt

biržas draugs

09.03.2022. 13:39

»

O)O

Gatavojās? Latvija nav subjekts, lai kaut kam gatavotos, kādas pavēles atnāks no ASV vēstniecības vai Briseles to arī darīs...


Pilnīgi precīzi, negatavojas. Paši, pat veicina. AST lēmums ierobežo komerciālās piegādes no trešajām valstīm un paceļ elektrības cenu. Lai nosegtu deficītu leiši darbina gāzes stacijas par pievilcīgām tirgus cenām.

Atbildēt

Jukums

09.03.2022. 12:08

Nav jau nekāds noslēpums, ka valdība, Kariņa vadībā, nepavisam nav darbojusies labākajā veidā un nav spējusi normāli vadīt ne covid krīzi, ne risināt sociāli ekonomiskās lietas, ne zaļās lietas, ne arī pietiekamā mērā prognozēt starptautiskos notikumus. Turklāt, vēl joprojām tiek mēģināts uztiept nedabīgās viendzimuma laulības, kas gandrīz nevienam nav pieņemamas. Vēlos gan atzīmēt, ka lai darbojas Rinkevičs un Pabriks.
Tomēr, putiniskās Krievijas sāktais karš Ukrainā ir ārpus jebkura saprāta. Un Ukrainai ir jāsniedz absolūti visa iespējamā palīdzība. Te ne vara un tauta ir vienotas Latvijā. Un Baltijas valstu nostāja ir izrādījusies daudz pareizāka, nekā Vācijas, Francijas, Itālijas un vairāku citu valstu nostāja. Tomēr, tagad valdības uzdevums ir sabalansēt lietas tā, lai neizbēgamais cenu pieaugums neiedzītu izdzīvošanas strupceļā lielāko un neaizsargāto sabiedrības daļu. Kā tas viņiem izdosies - paskatīsimies. Neaizmirsīsim arī to, ka, Krievijai sabrūkot, no šīs mūžam agresīvās valsts te var parādīties arī daudz bēgļu. Tos nu gan es te nevēlētos redzēt. Un, protams, ļoti svarīgas ir lietas, kas saistās ar valsts aizsardzību.

Atbildēt

paga paga

09.03.2022. 12:00

Vienkārši visas šīs miljonu afēras "enerģijas krīzes", vējuparku pārmaksāšanas, krievžīdu organizāviju atbalstīšanu ar 40 miljoniem utt Latvija NEPAVILKS !!! Latvijas iedzīvotājiem nav naudas saprotiet, mēsli jūs! Arī budžets ir mazs. Ukrainas bēgļi un savi eidzīvotāji jāatbalsta nevis dāžādas afēras atsevišku kabatās!

Atbildēt

paga paga

09.03.2022. 11:55

Saeimai un Karinam būtu jāaptur un jāatceļ 40 miljonu apsolījums Ebreju organizācijām, jo no Krievijas sabraukušie ebreji/ krievebreji, kas tagad prasa miljonus bija un ir ciešā kontaktā ar Putinu un viņa varu. Tas rakstīts neskaitāmas reizes, ka viņi viesojušies Maskavā pie Putina un pieņemšanās pie Krievijas valdības. Viņi visu laiku ir atbaltījuši Putinu! Un tādiem tagad dot 40 miljonus!!!!!???? Tūlīt arī bankrotēs visas krievžidu privātbankas Latvijā, jo tās visas ir saistītas ar Krievijas oligarhiem. Tagad Latvija arī tās glābs un grūdīs miljonus????!!!! Re, ka visas tās krievžīdu organizācijas tagad klusē. Jo viņi ir Putina pusē šajā Ukrainas karā. Vai viņi ir ko ziedojušie Ukrainai? Un Latvija tādiem maksās!!! Pretīgi!

Atbildēt

Juris

08.03.2022. 23:14

Nu ja tādi kā Bordans ved diplomātiskas sarunas par lietām ko neizprot, tad ari rodas tas kas ir noticis Ukrainā. Pļāpāt par to ka Putins vienkārši megina te ko iebiedēt ir vairāk kā stulbi un bezatbildīgi.

Atbildēt

Vads

08.03.2022. 22:52

Gāzi pa 200 eu iespējams sarunāt pa taisno no Krievijas. Vai pirkt no Vācijas žīdiem to pašu par 2000 eu? Kāda būs izvēle? Izskatās , ka šī valsts vispār dzīvei nav derīga, ejiet dirst, plānprātiņi.

Atbildēt

Bānis Jordāns

08.03.2022. 22:48

»

ruSSkij mir

Jūs taču neesat "uzvarētājs" lai saņemtu divu valstu pensijas. Deokupācija nav panākta, tā kā samierinies un sametiet komunistiem/čekistiem daudztūkstošu pensijas


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

Latvijas tieslietu ministrs Bānis Jordāns apņēmīgi un visaptveroši nosaucis KF prezidentu Vladimiru Putinu “par pamuļķi un aicina neļauties viņa mēģinājumiem iebiedēt pasauli no bunkura”.

Daudzi, to dzirdot, “esot nokrituši no krēsla”, kā vēsta prestižais laikraksts “The Prominent”.

Nevajag pārāk nopietni uztvert "pamuļķa" Krievijas prezidenta Vladimira Putina mēģinājumus pilnīgi visus iebiedēt, intervijā mediju digitālajā izplatījumā aicinājis tieslietu ministrs Bānis Jordāns (K).

Ministrs mudināja ASV prezidenta Baidena un Francijas prezidenta Makrona kolēģa Putina sacīto uztvert ar "zināmu viltīgu smīniņu" un “neņemt pārāk nopietni pamuļķa Putina mēģinājumus visus un uzreiz iebiedēt". Jordāna kunga ieskatā mēģinājumi iebiedēt pasauli brīdī, kad armijas un tautas tiek iznīcinātas tikai Ukrainā, esot pirmsšķietami nenopietni.

Bet Latvijai esot jādomā, kā sabiedrībā izveidot “saliedētu latvisku sabiedrību” un tajā integrēt cilvēkus, kas joprojām tūkstošiem vien ik dienu atbrauc no Ukrainas un, Latvijas tieslietu ministra iedvesmoti, mācās latviešu valodu no rīta līdz vakaram, pat brīvdienās, svētku dienās un pilnīgi labprātīgi rindās pie Rīgas pašvaldības un Sarkanā krusta humānās palīdzības silto pusdienu virtuvēm pārtraukuši sazināties pat savā dzimtajā valodā, tai brutāli atmetot ar roku. Šie cilvēki nesazinoties pat ar Latvijas nepilsoņiem, SSSR laiku krievu okupantiem, krievvalodīgajiem nepilsoņiem, jo to uzrunas, uzrunājot ukraiņus krievu valodā, var “veicināt terorisma izplatību”.

Un tos, kas šaubījušies par “ukraiņu pilnasinīgu iekļaušanos Latvijas sabiedrībā," sacījis politiķis, “esot jāaizslauka vēstures mēslainē”.

Jordāna kungs pat izpaudis noslēpumu, kas teju robežojoties ar valsts noslēpumu, un proti - Tieslietu ministrijā izveidota speciāla Ukrainas grupa, kas komunicē arī ar ASV Tieslietu departamentu. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko grupā plānots risināt, lai palīdzētu policijai ērtāk nofiksēt un novērst gadījumus par naida kurināšanu, esot kāda “inovatīva ideja CSN jomā”.

Ministrs uzskata, ka policija strādājot profesionāli, lai novērstu mēģinājumus izprovocēt agresiju starp krievvalodīgajiem SSSR okupantiem Latvijā un no Ukrainas migrējušiem Krievijas uzbrukuma Ukrainai kara bēgļiem ukraiņiem.

Šajā aspektā politiski konservatīvi domājošie rosinājuši likumdošanas grozījumus CSN jomā un plānots ceļu satiksmes zīmes papildināt ar īpašu brīdinājuma ceļu satiksmes zīmi “Par sociālo un etnisko agresiju starp vietējo etnosu un ieceļojušajiem aizliegumu”, kā atgādinājumu ik uz soļa “stop to kill by step by step”.

Jaunās CSN zīmes simbolikā būšot “kalašņikova automāts, kam pārvilkts melns krusts”. Jaunā ideja esot pasmelta no Izraēlas Knesetam iesniegtajiem priekšliumiem.

Cita starpā Jordāna kungs atzinis, ka tas neesot saistīts ar tiešo Saeimas kompetences jautājumu par Izraēlas pilsoņiem Latvijā piešķiramo dubultpilsonību, kas it kā atrisināšot viņa ekselences “viltvārža dubultpilsonības jautājumu”, par ko jau klīstot “nepamatotas baumas sabiedrībā”.

"Aicinu netolerēt šādu agresiju, bet ziņot orgāniem, ja “zīmes nelīdzēs!”, papildinājis ministra kungs.

Runājot par Pārdaugavas Uzvaras parkā izvietoto pieminekli un daļas sabiedrības vēlmi to nojaukt, Jordāna kungs pauda viedoki, ka Tieslietu ministrijai prātā ir process, kā par iespējamām pārmaiņām to nojaukt komunicēt sabiedrībā.

Viņaprāt, tam nav jānotiek ar likumprojektu vai ceļamkrānu. Bet ar komunikāciju.

“Tas būs process, kurā mēs pārliecināsim sabiedrību samērā īsā laikā, jo runāšanas procesu nevar ne ierobežot, ne atcelt ar likumu, ne arī kā citādi ierobežot”, rezumējis tieslietu ministrs Bānis Jordāns.

https://jauns.lv/raksts/zinas/491186-riga-kopuma-varetu-but-ieradusies-3000-4000-beglu-no-kara-plositas-ukrainas


https://jauns.lv/raksts/zinas/491310-bordans-nosauc-putinu-par-pamulki-un-aicina-nelauties-vina-meginajumiem-iebiedet

Atbildēt

ruSSkij mir

08.03.2022. 19:35

»

jans

no video --viens krievu- latvijas pilsonis stāsta


Jūs taču neesat "uzvarētājs" lai saņemtu divu valstu pensijas. Deokupācija nav panākta, tā kā samierinies un sametiet komunistiem/čekistiem daudztūkstošu pensijas.

Atbildēt

jans

08.03.2022. 18:11

no video --viens krievu- latvijas pilsonis stāsta,
ka saņemot Latvijas pensiju +krievu pensiju + krievu militāro pensiju. --slava LV.
--bet latvijas pensionāram ir jāiztiek ar 200.-eiro. daudziem pensija, pat mazāk,Tas ir jādzīvo badā.
vai krievijas pilsonim LV var būt 2 pilsonības?

Atbildēt

ainars

08.03.2022. 17:33

zinātāji stāsta, ka Lv sab. organiz.slaavu ir uzņēmusi 9 kuplas ģimenes no Maskavas, kā " bēgļu" ģimenes (maskavā nav kara). Tā teikt, ukraiņu kara
bēgļu ģimenes lai dzīvo pagrabos, lai tikai okupantiem būtu ērtības. To tik var izdarīt tikai levittvanckariņa režīms- valsts nodevēji.
--Rakstiet,ja dzirdat, redzat tādas lietas skaļi.
Tiem 11 tūkstošiem kriev. pilsoņiem, kas dzīvo LV drīz viņu radinieku pūļi sabrauks,jo slikti dzīvot tur būs.---Esiet vērīgi, kas notiek apkārt.

Atbildēt

Labais

08.03.2022. 17:19

Pīrāgs jādala kamēr ir. Lai tiek "varenajiem". "Mazajiem" tāpat visiem nesanāks.

Atbildēt

Manuprāt

08.03.2022. 17:13

»

Andris Akers

latvieši kaismīgi apkaro putinu. Nelaime ir tā, ka putinisms nav sakaujams, jo 90% latvijas iedzzīvotāji pēc savas konstitūcijas ir putinisti. Tā ir tā realitāte, kas sākās pēc 90. gada - atrašanās padomju varas virsotnē + nacionālisms dod miljardus


Vajag definīciju ! Autoritārisms ir populārs ļoti daudzās valstīs. Piemērma tik ļoti muļļātais visas tautas vēlētais prezidents ir tieši tāda pati tieksme pēc autoritārisma, prestatā daudzpartiju koalīcijas valdībām, kurās nonāk ambiciozas viduvējības.
Vari piemēram atbildēt kāpēc britiem vajag monarhijas institūciju? Nu labi vēl britiem, bet kam viņa austrāļiem vai kanādiešiem ?

Atbildēt

Andris Akers

08.03.2022. 16:56

putinisms plus visas valsts elektrifikācija

Atbildēt

Andris Akers

08.03.2022. 16:53

latvieši kaismīgi apkaro putinu. Nelaime ir tā, ka putinisms nav sakaujams, jo 90% latvijas iedzzīvotāji pēc savas konstitūcijas ir putinisti. Tā ir tā realitāte, kas sākās pēc 90. gada - atrašanās padomju varas virsotnē + nacionālisms dod miljardus.

Atbildēt

Vaira Līķe

08.03.2022. 16:11

»

komunists nekad nebūs saimnieks

č poļitruks māk zagt un muldēt. Pameklējiet you tube patapenko-ekonomists. PASAULE VADA UN VADĪS TIE KAS RAŽO RADA!!!!!!!!!!!!!!!! visi citi apkalpojošais personāls. NAV LATVIJAI EKONOMISTU !!!!! ja ir, tad kāds tos nelaiž pie vārda. Un negaudojoet, ja Ukrainas laukus neapsēs.........BADS!!! varēsiet...


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

Es saskatījos ar savu dzīvesbiedru Imantu Līķi un abi viens otram noteicām, izbrīnīti notikumu Ukrainā kontekstā: “Vai tiešām mums būs jābēg atpakaļ uz Kanādu?”


“Man kā vecai kanādietei ir milzīgs kauns stāvēt malā - baudīt, saprotiet, visas tās privilēģijas te, Latvijā, saprotiet, kas man pienākas, kā ziniet, birojs, sekretāre, kalpotāji, limuzīns, ceļojumi, grozīšanās augstu personu saietos, manikīrs, pedikīrs, vaksācija galu galā... izmeklēti ēdieni un dzērieni, spoguļošanās mediju gaismā, savu domu izplatīšana bez cenzūras.. tas viss par valsts naudu un noraudzīties, kā viņi tur Ukrainā izmisīgi cīnās! Tas mani kremt, un tas mani grauž. Es arī saprotu to, ka pasaule negrib izraisītu kodolkaru. No tā labuma nebūs nevienam,” pauž leģendām apvītā politiķe.

“Lai arī savulaik mani kā prezidenti daudzi nosodīja, ka ar prezidenta lidmašīnu lidinājos vairāk pa pasauli, nekā biju Latvijā, es varu mierīgi teikt, ka tas darbs bija smags - visas tās runas no augstām tribīnēm svešās mēlēs, balles, rauti, Rītiņa dārgās kūkas brokastīs...visa tā Bondara uzraudzītā svīta, kur katrs pēc vārda jāatceras..un šobrīd redzam rezultātu - Latviju es ievilku NATO un varu justies drošībā.”

Kā uzskata eksprezidente, tad tie pazemojumi un rupjības, kas jādzird no Latvijas tautas latviešiem .. tas viņai tagad uzkurina pretestības garu.

“Kad iedomājos, ka man vajadzētu noslēpties kādos krūmos, nepaspējot aizlaisties uz Kanādu, tad man kļūst milzīgs kauns!”, bilst Līķu Vaira, kas, varonīgi pretojoties valsts birokrātijai, jau laikus izkaroja sev un saviem mīļajiem kapuvietas ar adresi LR, Rīga, Mežakapi. Viņa klāsta :”Tad vai nu Kanāda, vai Mažakapi, saprotiet!”

“Daudzi brīnās, bet domāju, ukraiņiem arī padomju laiku propaganda bija atstājusi savas pēdas,” tā Līķu Vaira.

Ja vēlies ar savu artavu palīdzēt varonīgajai ukraiņu tautai cīņā pērt agresoru, iegādājies žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numuru! "Kas Jauns" šonedēļ nāk klajā ar saturu, kas veltīts tikai un vienīgi Ukrainā notiekošajam, turklāt ieņēmumi no eksemplāru pārdošanas tiks veltīti šai valstij, kas šobrīd karo ar okupantiem.

Vai esi apzinīgs un saproti, ka karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu pats!

Atbildēt

komunists nekad nebūs saimnieks

08.03.2022. 16:04

č poļitruks māk zagt un muldēt. Pameklējiet you tube patapenko-ekonomists. PASAULE VADA UN VADĪS TIE KAS RAŽO RADA!!!!!!!!!!!!!!!! visi citi apkalpojošais personāls. NAV LATVIJAI EKONOMISTU !!!!! ja ir, tad kāds tos nelaiž pie vārda. Un negaudojoet, ja Ukrainas laukus neapsēs.........BADS!!! varēsiet muldēt tālāk. latvietis kurinās krāsni un pavasarī visu zemīti liks pilnu...ko darīs tie tukšpauru bari?

Atbildēt

Atbilde

08.03.2022. 16:04

»

Statistika

Uz planētas ir apmēram 140 miljoni, dažādu tautību krievu, no kuriem katrs otrais ir gatavs turpināt Putina iesākto. Aptaujas savukārt ir vēl skarbākas un liecina, ka tādu skaits var sasniegt pat 77% no kopējā visu tautību krievu skaita


Pie varas nav pat 1% no tiem. Vēsturē jau ir zināmi piemēri - Hitlers pie varas nāca demokrātiskās vēlēšanās, diemžēl vēlāk parāk maz bija to kuri mēģināja viņu atturēt, ar ko tas beidzās mēs zinām, nebūtu prātīgi nemācīties no vēstures.

Atbildēt

Ekonomika

08.03.2022. 16:01

»

Bla,bla

tikpat godīgi , kā ar steku pa muguru krievijā , pasaki , ka pirmā banrotēs Krievija. Bet tas ir normāli , vecā paradigma tur sagrūs pirmā


Diemžēl Krievija nesabruks. Krievijas bagātības ir reālas. Bet, piemēram, UK kopproduktā 84% ir pakalpojumi. Pa lielam sankciju dēļ puse pakalpojumu vairs nebūs. Ko viņi ēdīs? Toties Krievija eksportēja minerālmēslus, energoresursus un labību. Tā ka viņi badā nenomirs un siltumā būs.

Atbildēt

es uzskatu

08.03.2022. 15:27

es uzskatu, ka Latvijas valdība p;erkot gāzi caur visdārgāko biržu strādā Klaipēdas naftas funkcionāru interesēs pērkot dārgo slānekļa gāzi un arī veicina klimata sagandēšanu

Atbildēt

08.03.2022. 15:19

https://www.youtube.com/channel/UCBG57608Hukev3d0d-gvLhQ

Atbildēt

Abi viesstrādnieki ir

08.03.2022. 15:01

sava Latvijas valstij nodarītā kaitējuma dēļ ir patiešām "kremļa sūkātāji"!

Atbildēt

he he

08.03.2022. 15:01

Vai tik tu, Pietiek lasītāj, neesi no tiem vēja parku afēristiem?

Atbildēt

jautaajums

08.03.2022. 14:53

»

Anulēt okupantiem pilsonību

Sabiedrība šeit izveidosies tikai pēc deokupācijas/ dekolonizācijas un 4.maija noziedzīgās kliķes notiesāšanas


Pilsoņa status ir vērtība vai verga važas?
Pasaulē ir tikai viena tautība,Cilvēks.

Atbildēt

Statistika

08.03.2022. 14:50

»

Atbilde

Uz jautājumu "Vai mēs varēsim saņemt atbildes uz šiem jautājumiem?" ir NĒ...


Uz planētas ir apmēram 140 miljoni, dažādu tautību krievu, no kuriem katrs otrais ir gatavs turpināt Putina iesākto. Aptaujas savukārt ir vēl skarbākas un liecina, ka tādu skaits var sasniegt pat 77% no kopējā visu tautību krievu skaita.

Atbildēt

Atbilde

08.03.2022. 14:36

Uz jautājumu "Vai mēs varēsim saņemt atbildes uz šiem jautājumiem?" ir NĒ.
Jo uz šiem un arī citiem jautājumiem nevar atbildēt neviens !
Var prognozēt!
Es izteikšu savu optimistisko prognozi un veidu kā tikt ar šo problēmu galā:
Krievija ir pārlieku uzticējusies Putinam un viņs ir izdarījis vēsturisku kļūdu, tāpēc visai parējai pasaulei ir maksimāli ātri jāpabeidz Krievijas varas pilnīga izolācija. Tikai ātrs risinājums dod cerību uz tikpat ātru atgriešanos pie "normālas" dzīvēs. Tāpēc Krievija ir jāatslēdz pilnīgi no visa, jāpārtrauc jebkādas piegādes un jebkādi pirkumi. Domāju ka arī kodoldraudus ir iespējams efektīvi mazināt izmantojot modernās tehnoloģijas, bez kurām diezvai ir iespējams palaist jebkuru pat visvienkāršāko raķeti. Pie šāda scenārija režimam gals pienāktu pāris mēnešu laikā un noteikti atrastos saprātīgi cilvēki, kas spētu atrast ātrus risinājumus lai atgrieztos pie starptautisko tiesību ievērošanas un situācija strauji normalizētos.

Atbildēt

Anulēt okupantiem pilsonību

08.03.2022. 14:30

»

Ludis

Noteikti, ka šim nelietim ar dubultpilsonību naudas šodien ir daudz vairāk, nekā tirgojot sasalušu ūdeni maisiņos. Vēl, kaut kāds zilais pederasts Streips aicina visus krievvalodīgos izsūtīt no LV...


Sabiedrība šeit izveidosies tikai pēc deokupācijas/ dekolonizācijas un 4.maija noziedzīgās kliķes notiesāšanas.

Atbildēt

reakcija

08.03.2022. 14:29

Karadarbības un Covid aizsegā Levitz/Karriņ hunta zog un melo arvien trakāk!

Atbildēt

Ludis

08.03.2022. 14:01

»

viņam vienalga

viņam nauda ir tik daudz, cik nekad agrāk


Noteikti, ka šim nelietim ar dubultpilsonību naudas šodien ir daudz vairāk, nekā tirgojot sasalušu ūdeni maisiņos. Vēl, kaut kāds zilais pederasts Streips aicina visus krievvalodīgos izsūtīt no LV.
Varbūt ir pienācis laiks izdzīt no valsts šīs te pretīgās, zaglīgās amerikāņu un kanādas marionetes no Latvijas? Cūkas, saņem nodokļu maksātāju naudu un šķeļ sabiedrību! Neliešu banda!

Atbildēt

__.

08.03.2022. 13:52

Bezdarbība, iespējams, apzināta. Lielajam restartam.

Atbildēt

lauķis

08.03.2022. 13:52

Latvijas kolonijas pārvaldnieki rīkojas saimnieku interesēs.
Ir sācies finanšu sistēmas krahs,kā sekas inflācija un totāla cenu celšanās,finālā bads.Lai aitas un kāmīši par to nedomātu ir uzrīkots cilvēku slaktiņš Ukrainā un nodēvēts par karu.

Atbildēt

Lasītājs

08.03.2022. 13:41

Vēja "parku' izmaksas ir labi zināmas, no 8. līdz 10 reizēm dārgāka elektrība. Tas pats ar gāzi: Krievijas 250 eiro, biržā, visdrīzāk arī no KF, virs 3 000 eiro.

Atbildēt

O)O

08.03.2022. 13:14

»

ha ha

Tik garu komentāru fiziski nebija iespējams uzrakstīt, pēc raksta publicēšanas brīža. Kur nu vēl izlasīt pašu rakstu. Saki, vai kremļa sūkātājiem ir daudz sadrukātu murgu, ko ar apbrīnojamu regulāritāti jūs publiskojat


Mīļais cilvēk, ja tev ir problēmas ar lasīšanu, domāšanu un rakstīšanu, tad tev vajag veltīt stipri vairāk laika intelektuālajai izaugsmei.
Savukārt ja tev tas ko es uzrakstīju liek saukt mani par "kremļa sūkātājiem", tad te vispār rodas jautājums vai esi no
a)izcilniekiem
b)pilnīgs idiots. Jebkurā gadījumā ne pirmais variants ne otrais tevi neglābs no tā līdz kam ir noveduši mūsu valsti psihopāti pie varas.
Par gāzi, degvielu, pārtiku, elektrību utt, tu maksāsi pat ja esi dubult pilnīgs idiots vai lisā deģeneratīvā pedarasta sārta pakalpiņš.

Atbildēt

ha ha

08.03.2022. 13:05

»

O)O

Gatavojās? Latvija nav subjekts, lai kaut kam gatavotos, kādas pavēles atnāks no ASV vēstniecības vai Briseles to arī darīs...


Tik garu komentāru fiziski nebija iespējams uzrakstīt, pēc raksta publicēšanas brīža. Kur nu vēl izlasīt pašu rakstu. Saki, vai kremļa sūkātājiem ir daudz sadrukātu murgu, ko ar apbrīnojamu regulāritāti jūs publiskojat?

Atbildēt

Mēs jaunu pasauli sev celsim !!!!

08.03.2022. 12:57

Visiem bijušajiem piznemenīšiem, prihvatizātoriem un afēristiem ir jārod likumīga iespēja/pienākums, kopā ar agresorvalsts okupantiem, būvēt sev jauno pasauli. Tieši tā kā to vēlējās jūsu senči - pusmežoņi barbari boļševiki,analfabēti komunisti un visi pārējie zaglīgie okupācijas dzemdētie švaļi. Teritorija brīva un jūs visus jau gaida.
https://youtu.be/4TwxoM9rHmc

Atbildēt

Bla,bla

08.03.2022. 12:52

tikpat godīgi , kā ar steku pa muguru krievijā , pasaki , ka pirmā banrotēs Krievija. Bet tas ir normāli , vecā paradigma tur sagrūs pirmā.

Atbildēt

O)O

08.03.2022. 12:47

Gatavojās? Latvija nav subjekts, lai kaut kam gatavotos, kādas pavēles atnāks no ASV vēstniecības vai Briseles to arī darīs.
Drīz būs ļoti vienkārša situācija - daļa cilvēki (nu tie, kas nav ierēdņi, bet gan strādā godīgu darbu uz kuru turas visa sabiedrība) būs vai nu nespējīgi samaksāt rēķinus vispār vai arī rēķini atņems šiem cilvēkiem tādu ienākumu daļu, kas spiedīs šos cilvēkus stipri samazināt patēriņu visās citās ekonomikas sfērās...
Tuvojas tāda līmeņa katastrofa, kādu modernā cilvēce vēl nav redzējusi. Stagflācija + reālās ekonomikas sabrukums (grūti teikt vai 5 vai 10 vai pat vairāk, to vairs objektīvi nav iespējams izkaukulēt) un var būt pat sekos hiperinflācija, atkarībā no tā ko darīs psihopāti ECB.
Un pat covid psihopātisms vēl joprojām Latvijā ir visnotaļ dzīvs.
Uz ko to visu novels? Pašsaprotams, ka uz Krieviju un ziniet ko, redzot cik cilvēki ir neārstējami, totāli debīli, viņi tam arī ticēs.
Jebkurā gadījumā es jums varu novēlēt tikai vienu - gatavojieties un būsim godīgi, esat pelnījuši visu to, kas būs.
Tā vietā, lai cīnītos par neatkarīgu valsti, kas cīnās par savām un savu iedzīvotāju interesēm jūs nobalsojāt par ES, par NATO, par šitiem psihopātiem kas tagad ir pie varas, jūs praktiski neprotestējāt pret covid psihopātiju un pieņēmāt visu ko šī maniaku un izdzimteņu valsts darīja.
Tagad gaidiet augļus.
Vienīgais protams bērnu/mazbērnu žēl, kuri nekad nezinās ko nozīmē brīvība, vārda brīvība un pat relatīva pārticība, kuri rīs tarakānu burgerus, nēsās QR/digital identity, kuriem būs "pilsoņa reitings" un kuriem par jebko savā dzīvē būs jāprasa valsts atļauja.
Godīgi, skaidri redzot tās perspektīvas kas cilvēci sagaida, es uzskatu, ka atomkarš kurš iznīcinātu tos spēkus, kas viedo šādu skaistu jauku nākotni ir labāka alternatīva. Pat pilnībā apzinoties atomkara sekas.
Ir ēkas kuras vieglāk ir nodedzināt un uzbūvēt no jauna nekā mēģināt remontēt...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...