Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ASV protektorāts Latvija

29.04.2022. 22:36

1. Kārtējie slima suņa murgi. Rietumi grib Krieviju sakaut un sadalīt jauno 17.gadsimta, bet nevienam nekad tas nav izdevies, un nekas neliecina, ka izdosies tuvākā nākotnē. Pašreiz sit un dala Ukrainu un jautājums ir nevis, kas būs ar Krievijas teritorijām, kam kādas tiks, bet kas būs ar Ukrainas teritorijām. Kam kādas tiks un vai Ukrainas valsts vispār kā tāda paliks.
2. Abrenes atdošana bija noziegums pret Latvijas valsti un Vairai ar Kalvīti un Šķēli kādreiz par to būs jāatbild. Ja ne šajā, tad kādā no nākamajām dzīvēm.

Atbildēt

Oki

29.04.2022. 22:34

»

Muļķības

Sarakstītas. Neko neviens neatdos un nesaņems


Skaidrs, ka Aļasku atpārdos . Par tālaika kadastrālo vērtību . Latvijā arī var dabūt kompensāciju par nacionalizētajiem (pilsoņiem atņemtajiem) īpašumiem , piemēram Rīgā par konfiscēto zemi valsts sola godīgi kompensēt santīmu ( veseli 1.7 eirocenti !) par vienu zemes m2 .

Atbildēt

Viss iespējams

29.04.2022. 22:11

»

Muļķības

Sarakstītas. Neko neviens neatdos un nesaņems


"Šī raksta uzdevums ir aicināt latviešus domāt par mums nozagto zemi, atcerēties nostāstus, rakstīt un runāt ..."kļūda, Pēter!.
Abrenes nodevības likumprojektu sagatavoja TB/LNNK valdība un saskaņoja ar Krievijas delegāciju, bet tad šis projekts palika gaisā. Nu, Vaira VīĶE Freibaerga vienojās ar Putinu, ka viņa panāks, ka Abnreni atdos Putinanm, ja viņš par to samaksās viņai ar SPRĀGUŠAĒZEĻA AUSIM". Putins piekrita un Freiberga meklēja "likumīgu"iemeslu dāvanu nodot Putinam un laikam sarunāja ar slaveno Satversmes tiesas priek';snieku Gunāruy Kūtri, ka viņš atzīs par spēkā neesošu 1920. gada Miera līgumu un par Abreni un tad varēs atjaunot, celt gaismā Tēvzemiešu projektu par Abrenes uzdāvināšanu. .Premjers Kalvītis bija sašutis, ka tā nedrīkst darīt, ka te jāierosina izmeklēšana, kādēļ ir tapis tāds likumprojekts, Vaira "slavenā" Putina draudzene uzsita pa smadzenēm Kalvītim, lai nomierinās, jo varot pazaudēt iespējas iegūt kā gandarījumu saņemt "sprāguša Putina ausis". Abreni atdeva, bet ausis tā arī nedabūja.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

29.04.2022. 22:04

Latvijaa vairaak kaa simts ciemu ir izmirushi,bet Apinis laidiis chehu vilcienus uz atguuto Abreni lai tur dziivojoshie krievi vareetu atbraukt uz Riigas tirgu.

Atbildēt

Muļķības

29.04.2022. 21:46

Sarakstītas. Neko neviens neatdos un nesaņems.
Aļasku varbūt atpārdos?

Atbildēt

vietēji vairs vispār šeit nav vērti

29.04.2022. 21:45

»

kļimoviča aita

Varbūt vispirms vajadzētu "atgūt" pārējo Latvijas teritoriju...


Valdība piektdien ārkārtas sēdē apstiprināja Ukrainas kara bēgļu atbalsta pasākumu plānu, kura īstenošanai paredzēts finansējums līdz 116,277 miljoniem eiro.
Vienlaikus valdības ārkārtas sēdē Ministru kabinets arī vienojās, ka dzīvokļa īrei noteiktos 400 eiro Ukrainas civiliedzīvotāji varēs tērēt arī komunālajiem maksājumiem, ne tikai īrei.
(https://www.db.lv/zinas/apstiprina-ukrainas-kara-beglu-atbalsta-planu-ar-finansejumu-lidz-116-miljoniem-eiro-507443)

Atbildēt

puspatiesība

29.04.2022. 21:30

Vai šī teksta autors ir bailīgs, vai ir kas slēpjams no Latvijas sabiedrības. Uzraksta sakarīgu rakstu par Abreni, bet nemin ne vienu vārdu par tām personām, kuras 2007. gadā šo teritoriju uzdāvināja Putinam, pie tam šīs personas šobrīd gozās siltā saulītē un ēd melnos ikrus sudraba karotēm. Droši vien tie ir autora vajadzīgie cilvēki.

Atbildēt

kļimoviča aita

29.04.2022. 21:30

Varbūt vispirms vajadzētu "atgūt" pārējo Latvijas teritoriju?

Drīz Rīgā būs vairāk melno, nekā latviešu.

Saprotiet mani pareizi, es neesmu rasists. Mana dziļākā pārliecība ir, ka katrā tautā, katrā rasē ir sastopami gan labi, gan slikti cilvēki.

Dzīvs piemērs tam ir apaiņu pēterišs - it kā latvietis, bet nu dolbajobs riktīgs! Kādreizējais politiskais līķis tagad mēģina sevi uzsildīt un gūt politiskas dividendes no Abrenes jautājuma apspriešanas!

Bet atgriežoties pie melno jautājuma - viss ļoti ir vienkārši. Nākotnē šeit dzīvosim vai nu mēs, mūsu bērni un mazbērni, vai viņi.

Piemēri ir acīmredzami. Pietiek palūkoties, kas notiek Zviedrijā, Francijā, Vācijā, galu galā - kas notika Kosovā, kad tur sākotnēji ieradās pavisam neliels skaits albāņu...

Un vispār nebūtu slikti vispirms daudzas būtiskas lietas Latvijā sakārtot, lai vismaz palikušie spētu izdzīvot, un tiem būtu kādas cerības uz labāku nākotni, ja jau nav cerību uz aizbraukušo latviešu atgriešanos.

Bet pēterītis te par Abreni smird... nu riktīgs mēsls!

Atbildēt

Pēteris muļķītis

29.04.2022. 21:18

tāda 5.panta nav
Ir tikai teikums sacerējumā
Petka ir 5.kolonna

Atbildēt

Šaubīgais

29.04.2022. 21:04

Ka tik pēc kara Ukrainā mums nav jāatdod krievam Rīga ar Jūrmalu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...