Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeme

31.03.2019. 11:02

Parādnieku šausmīgās beigas- samaksāt parādus ...!!! Ha-ha ...!!!

Cerams, ka Šoreiz LV politiķiem pietiks prāts un drosme, lai vienreiz pieliktu pie vietas tos dažus simtus parādnieku, kuri negrib maksāt zemes nomu 10 EUR mēnesī!!!

Atbildēt

Zemei

25.03.2019. 12:43

»

Zeme

Kāds sakars ar "pārpircējiem...


Raksturojumi pirmkārt raksturo izteicēju:) - Tikai kretīni iegulda naudu Tādā "biznesā"

Atbildēt

Zeme

22.03.2019. 10:03

»

K

Tev jau reizi teica, ka deviņdesmitajos zemes patiesībā uzdāvināja, jo pirmskara laikā tās bija ieķīlātas Latvijas Hipotēku bankā un nebija izpirktas. Zemes īpašnieki naudu par ieķīlātajām zemēm no valsts jau vienreiz saņēma. Ja tu te satraucies par zemes PĀRPIRCĒJIEM, tad vēlreiz atkārtoju - PĀRPIRCĒJI...


Kāds sakars ar "pārpircējiem"?!?!
Es zemi ieguvu no radiem, kuri diemžēl tā arī nesagaidīja to "lielo" nomas maksu.
Tagad jau kopš 2005.g. Es cīnos tālāk ar tiem dzīvokłu kretīniem, savādāk es vińus nosaukt nevaru!!!
Bet Nekas, arī vińi visi drīz sańems savas parādu vēstules, nevaru izvēlēties tikai datumu, laikam 9.maijs būtu pats piemērotākais!!!

Atbildēt

K

21.03.2019. 21:16

»

Zeme

Noteikti izpērkot zemi būtu jāpievieno automātiski parāda summa par zemes nomu kopš 1991.gada...


Tev jau reizi teica, ka deviņdesmitajos zemes patiesībā uzdāvināja, jo pirmskara laikā tās bija ieķīlātas Latvijas Hipotēku bankā un nebija izpirktas. Zemes īpašnieki naudu par ieķīlātajām zemēm no valsts jau vienreiz saņēma. Ja tu te satraucies par zemes PĀRPIRCĒJIEM, tad vēlreiz atkārtoju - PĀRPIRCĒJI ieguva zemi apejot likumu. Likums nemaz neparedzēja tādu kategoriju vispār. Tā ka netēļo te mocekli!

Atbildēt

Zeme

20.03.2019. 16:15

»

Taisnīgi

Ja nu gadījumā nonāk līdz tam, ka māja ir svarīgāka par zemi, kas, manuprāt, ir absurds, un zeme zem ēkām tiek izpirkta, taisnīgai maksai par zemi būtu jānonāk pie vecajiem īpašniekiem, arī tad, ja pa vidu ir pārpircēji


1995.g. Tika piemņemts likums kurš daudzus zemes īpašniekus piespieda pārdot zemi par kapeikām, jo likums nenodrošināja normālu, loģisku un taisnīgu nomas maksu un tās iegūšanas iespēju.
Pārsvarā gadījumu zemes īpašnieki bija spiesti iesaistīties gadiem ilgās un dārgās tiesvedībās, kas pārsvarā nebija racionāli izdevīgas un rezultātā daudzi zemes īpašnieki nespējot gūt no savas zemes nekādus ienākumus to pārdeva dažādiem advokātu birojiem.

Atbildēt

Taisnīgi

20.03.2019. 15:56

Ja nu gadījumā nonāk līdz tam, ka māja ir svarīgāka par zemi, kas, manuprāt, ir absurds, un zeme zem ēkām tiek izpirkta, taisnīgai maksai par zemi būtu jānonāk pie vecajiem īpašniekiem, arī tad, ja pa vidu ir pārpircēji.

Atbildēt

Zeme

20.03.2019. 15:28

Raksta autors- vecais PSRS prokurors Klementīns Rancāns atkal ar savu "proletariātiski-komunistisko" rakstu nogurdina tautu!
Pats ar pretīgo Regīnu no "Saskaņas" iet roku rokā, lai atkal lielai daļai Latviešu atņemtu senču zemi par kapeikām!!!

Pretīgie radījumi, kur tādus zeme nes!!!???

Atbildēt

Zeme

20.03.2019. 15:24

Noteikti izpērkot zemi būtu jāpievieno automātiski parāda summa par zemes nomu kopš 1991.gada!!!
Visiem neplsoņiem palielināt zemes cenu par 100 procentiem.
Visiem neapmierinātājiem atdot 120 sertifikātus par privatizēto dzīvokli un viņus atstāt tikai kā īrniekus!

Vienreiz pietiek auklēties ar tām PSRS "proletariāta" paliekām!!!

Atbildēt

AA

19.03.2019. 16:51

Izpirkuma cenas noteikšana: Darījumā fiksētā iegādes cena uz pirkuma brīdi, ja to nav iespējams noteikt, tad kadastrālā vērtība, reizināta ar statistikas pārvaldē katru gadu fiksēto inflācijas pieauguma koeficientu, pieskaitīta īpašnieka veikto ieguldījumu summa ar nodokļiem un atņemta samaksātā zemes nomas un nodokļa maksas starpība. Tas viss pareizināts ar Civillikumā noteikto likumīgo augļu procentu. Viss.

Atbildēt

> Pilsonim

19.03.2019. 15:51

»

Pilsonis

1) Kad tad viņi bija likumīgie īpašnieki...


Manuprāt pārpircēji kā šķira radās tādēļ, ka vēsturiskajiem īpašniekiem viņu īpašumtiesības netika atgrieztas pilnībā.
Cenšoties ierobežot vēsturiskos īpašniekus ir radīti apgrūtinājumi, ierobežojumi, kas attiecas tikai uz denacionalizēto īpašumu, bet neskar attīstītājus/pārpircējus. Likteņa ironija, bet rezultāts ir pavērsies pret pašiem. Tādēļ atkal tiek meklēti kādi izņēmumi.
Tai pat laikā nu jau ~ 30 g. denacionalizēto īpašumu īpašnieki turpina pildīt to, kas jādara valstij, pašvaldībai - sociālās funkcijas, kas ness zaudējumu īpašumam, īres tirgum kā tādam.
Par likumu labvēlību pret attīstītājiem, pirmkārt, liecina banku atšķirīgā attieksme pret pārpircējiem un vecajiem īpašniekiem.

Atbildēt

Kaut kādi murgi!

19.03.2019. 15:10

»

Pilsonis

1) Kad tad viņi bija likumīgie īpašnieki...


Jums ir darīšana ar likumīgiem īpašniekiem. Punkts. Vasja, čemodan i vokzal! No problems in english!

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2019. 14:51

»

> Pilsonim

Jau 30 gadus dzīvojam it kā kapitālismā, brīvā tirgus apstākļos, bet vēl aizvien ir cilvēki, kas domā, ka viņiem vienkārši pienākas...


1) Kad tad viņi bija likumīgie īpašnieki?
Pirms 80+ gadiem + Pirms divām okupācijām + pirms otrā pasaules kara, kurā gāja bojā desmitiem miljonu cilvēku, un pēc kura uzvarētāji pārdalīja pasauli, mainīja valstu robežas?
2) Bet kāpēc tad mums ir darīšana nevis ar "likumīgo īpašnieku", bet ar pārpircējiem, kuri nopirka zemi apejot pirpirkuma tiesības.

Atbildēt

Ja, ja asirietis tip koļķis

19.03.2019. 14:48

»

Pilsonis

Jūs esat tas asīrietis? jeb j.kaļķis...


sāc mācīties krievu valodu un marš uz Krieviju, naida čurātāj!

Atbildēt

> Pilsonim

19.03.2019. 14:44

»

Pilsonis

Sekot līdzi tēmai...


Jau 30 gadus dzīvojam it kā kapitālismā, brīvā tirgus apstākļos, bet vēl aizvien ir cilvēki, kas domā, ka viņiem vienkārši pienākas.
Vispārējā dzīvokļu privatizācija vēl tikai bija sākusies, manā mājā pilsētas centrā kādi pāris dzīvokļi bija privatizēti, kad celtnieki, kas veica remontus tādā daudzdzīvokļu mājā, kā Jūsu minētā stāstīja, ka tur privatizācija jau ir pabeigta, dokumenti klāt pienesti. Nav pamata neticēt.
Arī tagad Jūs neinteresē likumīgo īpašnieku īpašumtiesību sakārtošana, taisnīguma atjaunošana, cik tas iespējams. Jūs satrauc tas kā par velti dabūt ZEMI - vienalga kā, par valsts t.i. nodokļu maksātāju naudu vai vienkārši kādam kaut ko atņemot.
Runa nav par nacionālo jautājumu, bet par okupācijas seku pārvarēšanu. Jūsu zināšanai, arī pirms 40.g. pilsonību nepiešķīra pēc nacionālā principa, bija arī krievi pilsoņi, kas bija cīnījušies par Brīvvalsti.

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2019. 14:44

»

Kurš te runā par slepkavošanu?

Vai ne Jūs slepkavu okupantu pēctecis? Sāciet mācīties krievu valodu tā, kā tas bija jādara latviešiem, kad visi valsts dokumenti un ielas bija krievu valodā. Domājat, ka noziegumam nesekos sods? Naivi cerat, izlikšanās nepalīdzēs. Drīz to uzvaras betona monstru demontēs. Roģina, maķ, zavjot...


Jūs esat tas asīrietis? jeb j.kaļķis?
+ iteleģentiem cilvēkiem zināt vairāk valodu ir gods, panākums, papildus labums.
Šodien daudzi dokumenti pirms pieņemt tos saeimā nemaz netiek pārtulkoti latviski. Piemēram, pakts par bēgļiem. Par to jums nav nekādu iebildumu. Būtu tie dokumenti krieviski, tad gan jums būtu piemērots brīdis piečurāt ēteri ar savu naidu

Atbildēt

Ja rakstīt neproti, kā sakies,

19.03.2019. 14:43

»

Pilsonis

Bet es tak lāgā nemaz rakstīt krieviski neprotu. Kāds sakars maniem vecvecākiem ar krieviju? Esmu drošs,jūs protat i rakstīt i lasīt i runāt tekoši


kā tad uz tavu vecvecāku, okupantu kapu akmeņiem esi kirilicu iedabūjis? Miera nebūs tai zemei, uz kuras akmeņi kirilicā!!!

Atbildēt

Ja esi bailīgs,

19.03.2019. 14:40

»

Fūū

Biju nobijies domādams, ka hitlers par ēbreju bija uz septiņām sešdesmit sestajām daļām


mežā neej! Vilki tev nobadīs matus no galvas.

Atbildēt

Kurš te runā par slepkavošanu?

19.03.2019. 14:39

»

Pilsonis

Bet es tak lāgā nemaz rakstīt krieviski neprotu. Kāds sakars maniem vecvecākiem ar krieviju? Esmu drošs,jūs protat i rakstīt i lasīt i runāt tekoši


Vai ne Jūs slepkavu okupantu pēctecis? Sāciet mācīties krievu valodu tā, kā tas bija jādara latviešiem, kad visi valsts dokumenti un ielas bija krievu valodā. Domājat, ka noziegumam nesekos sods? Naivi cerat, izlikšanās nepalīdzēs. Drīz to uzvaras betona monstru demontēs. Roģina, maķ, zavjot!

Atbildēt

Muļķis esi?

19.03.2019. 14:35

»

Heil hitler

cīņai sveiks


Aptaurēts? Vai vēsturi nezini? Hitlers bija trešdaļebrejs un radīja ekstrēmo tautiskumu - nacismu pēc žīdsātanistu pasūtījuma, iznīcinot tautas. Nacisms normāliem cilvēkiem neder! Jo tā tiek realizēti žīdsātanistu plāni šodienā. Latviešiem der tikai Karamākslas politika - māksla panākt sev vēlamo, nevis pūst žīdsātanistu taurē. Māksla ir panākt, ka okupanti ar savām atvasēm pamet Latviju un guļamrajoni tiek nojaukti.

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2019. 14:29

»

Ko darīt?

Aizejiet uz kapiem, kur guļ tie Jūsu vecvecāki, kas okupēja Latviju un šeit iedēja dzeguzes olas. Izrociet viņus, iepakojiet kastēs. Uzdodiet viņiem jautājumus, ko Jums darīt? Jūs noteikti saņemsit atbildes tā, vai citādi. Atbilde būs "Vasja, čemodan, vokzal". Par to nav šaubu. Nepazaudējiet savas saknes...


Bet es tak lāgā nemaz rakstīt krieviski neprotu. Kāds sakars maniem vecvecākiem ar krieviju? Esmu drošs,jūs protat i rakstīt i lasīt i runāt tekoši.
Tie ir jūsu kārtējie murgi. Lai slepkavot citus, jums veidīgie vienmēr ir atraduši ieganstus.

Atbildēt

Ko darīt?

19.03.2019. 14:24

»

Pilsonis

Bet ko man darīt, ja es piedzimu Latvijā, tāpat kā mani vecāki? Uz kādu roģinu man tad braukt? Krievijā nevienu nepazīstu un nekad nēesmu pazinis. Tur pat bijis savā mūžā nēesmu...


Aizejiet uz kapiem, kur guļ tie Jūsu vecvecāki, kas okupēja Latviju un šeit iedēja dzeguzes olas. Izrociet viņus, iepakojiet kastēs. Uzdodiet viņiem jautājumus, ko Jums darīt? Jūs noteikti saņemsit atbildes tā, vai citādi. Atbilde būs "Vasja, čemodan, vokzal". Par to nav šaubu. Nepazaudējiet savas saknes ar dārgo un dižo Krievzemi! Noskatieties you tube русский марш 2014.- 2018. Tas Jūs iedvesmos! Krievzeme mostas ar pareizticību. Krievzeme, es ticu, ir diža! Un diži ir tās meitas un dēli. Jaunā Krievzeme, kura mostas savā suverenitātē, nokratot Putina cionista režīmu, ļoti, ļoti gaida Jūs! Jūs viņai šodien esat vajadzīgi tā, kā nekad!

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2019. 14:12

»

Re, tev jau slikti palika!

Varbūt, lūdzu, varētu nosprāgt? Tavas tiesības ir klusēt, nevis draudēt, urod. Tu esi un būsi latviešu mērķis līdz tava mūža galam! Kamer neaizbrauksi! uz savu roģinu Krieviju


Bet ko man darīt, ja es piedzimu Latvijā, tāpat kā mani vecāki? Uz kādu roģinu man tad braukt? Krievijā nevienu nepazīstu un nekad nēesmu pazinis. Tur pat bijis savā mūžā nēesmu.
Jūs jau laikam gribētu tad mani vienkārši ggāzes kamerā noslepkavot? Rītdien jums mainīsies garastāvoklis, slepkavojami jau izrādīsies citi latvieši

Atbildēt

Fakt no tā nemainās!

19.03.2019. 14:11

»

Pilsonis

Domāju tauta labprāt gribētu uz jums paskatīties, kā jūsu, varonis, izskatieties. Esat gatavs savu viedokli atkārtot un pamatot uz video kameru


Latvija ir okupēta, okupanti dzīvo visos Rīgas un ne tikai guļamrajonos. Viņi ir lieki, roģina jūs Krievija gaida. Te jūs esat un būsit okupanti uz video un dzīvē! Nāve jums sekos pa pēdām, kamēr būs dzīvs viens latvietis!

Atbildēt

Izpirka?

19.03.2019. 14:11

»

Nemelo > Z

Īpašumi bija izpirkti. Neuzdod atsevišķus gadījumus par normu. Par ko ir patiesībā jārunā - tā ir pasaules vēsturē unikālā situācija, kad īpašums bija atņemts un 50 gadus izmantots, pārsvarā, bez jūtamiem ieguldījumiem un atgriezts tiek ar apgrūtinājumu un tikai daļēji. Vēl arvien nav atdoti remontu...


Izpirka, ja izpirka, kā rakstīja "AUSMA, par santīmiem, pat par nepilnu latu viens kvadrātmetrs, bet tagad zeme pārpircēi, ieguvusī zemi 20 reizēs lētāk, par kādu cenu grib pārdot - ap 200 -400 reizes augstāku cenu.

Dzīvokļu īpasnieki nav galvu saspieduši, ka pirks un maksās. Labāk lai spīdzina šie zemes pārpircēji kopā ar Tieslietu ministriju vēl 10 gadus, gan jau aizrīsies un nosmaks savos naudas maisos, par ko nebrīnīsimies, ja arī padalās ar amatpersonām vai pat deputātiem un spīdzina tautu vēl 10 gadus, kamēr latvija vēl par 100 000 paliks tukšāka no tautas.

Atbildēt

Re, tev jau slikti palika!

19.03.2019. 14:08

»

Pilsonis

Par tādiem apvainojumiem uz ielas viegli dabūt pa seju, anonīmais varoni mister X


Varbūt, lūdzu, varētu nosprāgt? Tavas tiesības ir klusēt, nevis draudēt, urod. Tu esi un būsi latviešu mērķis līdz tava mūža galam! Kamer neaizbrauksi! uz savu roģinu Krieviju.

Atbildēt

Kāda putra!

19.03.2019. 14:05

»

Pilsonis

Sekot līdzi tēmai...


ASV armijas aizsegā Latvijai jārada neciešami apstākļi okpantiem, viņu pēcnācējiem un jaukteņiem, kuri bidrojas ar okupantiem un radušies caur tiem. Neciešamu dzīves apstākļu rezultātā viņiem pašiem jsdodas uz Krieviju, vai citur. Ir tikai viens loģisks risinājums - tās daudzīvokļu mājas jāatbrīvo no cilvēkiem. Mājas jānojauc un jāatjauno bijusī dabiskā Latvijas latviskā ainava. Citas vīzijas nav un nevar būt. Ja latvieši no biedrības Riets par to rūpēsies, okupanti paši nosprāgs vai azbrauks. Cita ceļa nav.

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2019. 14:03

»

Tev jaukteni,

ir tiesības klusēt, kamēr neesi deportēts. Tu esi mērķis, kurš bija okupantiem, okupācijas rezultātā sajaukt un iznīcināt latviešu tautu. Tagad tu esi latviešu mērķis, kamēr tevi nedeportēs


Par tādiem apvainojumiem uz ielas viegli dabūt pa seju, anonīmais varoni mister X.
Kā viedoklis nesakrīt tā jauktenis, okupants. Ja es lietu naidu uz krieviem, tā uzreiz jūs mani sauktu par latvieti Nr.1

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2019. 13:59

»

> Pilsonim

Šādā garā diskusija ir bezjēdzīga, vai nu Jūs nespējat sekot līdzi tēmai vai mērķis ir vienkārši provokatīvs


Sekot līdzi tēmai?
Mūsu māja uzcelta uz svešas zemes, kura "kautkam" piederēja 80+ gadus atpakaļ. Vēl pa vidam bija divas okupācijas un otrais pasaules karš, kurā gāja bojā desmitiem miljonu cilvēku, pēc kura uzvarētāji mainīja pat valstu robežas.
Tagad atnāk visādi sūdubrāļi un māca mani kāpēc zemes uzpircējiem man jāmaksā tūkstoši, visdrīzāk jāņem kredīts + tas pats katram dzīvoklim.
Kādi pieņēmumi? Jūs katrā komentārā minat cittautiešus. Citi jums līdzīgie tāpat, tikai cittautiešu vietā runā par okupantiem

Atbildēt

Tev jaukteni,

19.03.2019. 13:43

»

> Pilsonim

Šādā garā diskusija ir bezjēdzīga, vai nu Jūs nespējat sekot līdzi tēmai vai mērķis ir vienkārši provokatīvs


ir tiesības klusēt, kamēr neesi deportēts. Tu esi mērķis, kurš bija okupantiem, okupācijas rezultātā sajaukt un iznīcināt latviešu tautu. Tagad tu esi latviešu mērķis, kamēr tevi nedeportēs.

Atbildēt

Tu mēsls, esi atkritums!

19.03.2019. 13:39

»

> Pilsonim

Šādā garā diskusija ir bezjēdzīga, vai nu Jūs nespējat sekot līdzi tēmai vai mērķis ir vienkārši provokatīvs


Tu esi okupantu urods, kucesdēls, jauktenis, kurš iesūdzis ienaidnieka naidu pret latviešu tautu. Tev nav nekādu tiesību, tu esi situācijas ķīlnieks, kurš dzimus, okupantiem izvarojot latviešu sievietes.

Atbildēt

Ko melo, tarakān!

19.03.2019. 13:36

»

Pilsonis

Kāds "4-5 cittautieši"? Kāda - "likvidēta vēsturiskā iela un nojaukta vēsturiskā apbūve...


Daudzdzīvokļu mājās dzīvokļus saņēma tikai daži procenti latviešu. Mēs no trim 5 stavu sekcijām mājā bijām trīs latviešu ģimenes. Kā īpaši vajadzīgi speciālisti tos saņēmām, viens motobraucējs.

Ja nojauktās privātmājas vietā uzcēla daudzstāveni, nojauktās mājas īpašniekuem blokmājā iedeva dzīvokli, par ko vajadzēja būt laimīgam un steigšus jāmācās krievu valoda, jo blokmājās vēl šodien visi sarunājas krievu valodā. Rīgā runāja - v našem gorode mnogo latišei. Ja blokmājā ar krieviem mēgināji runāt latviski, tev atbildēja - ja tvoi sobačij jazik nepoņimaju, vai nosauca par fašistu. Aizver savas žaunas, zinātāj! Nekas nav mainījies. Nolādētā 4. maija vara liek sadzīvot ar ienaidnieku.

Pat LPSR laikos, strādājot krievu vidē, dzīvojot blokmājā, pieķēru, ka sāku domāt krieviski. Es pieprasu deokupāciju un 4. maija komunistu- čekistu sodīšanu par bezdarbību - saglabājot okupāciju. Un priedīšveidīgo publisku pakāršanu par latviskā nīšanu.

Atbildēt

> Pilsonim

19.03.2019. 13:26

»

Pilsonis

Kāds "4-5 cittautieši"? Kāda - "likvidēta vēsturiskā iela un nojaukta vēsturiskā apbūve...


Šādā garā diskusija ir bezjēdzīga, vai nu Jūs nespējat sekot līdzi tēmai vai mērķis ir vienkārši provokatīvs.
Jūsu pieņēmumi par nacionālu nepatiku ir - garām, jo tādā gadījumā man būtu jānoliedz kāds no maniem vecvecākiem un es to uztveru kā personīgu aizskārumu.

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2019. 13:02

»

80-to gadu blokmājas > Pilsonim

Ceļot konkrēto skolu tika aizbūvēta/likvidēta vēsturiskā iela un nojaukta vēsturiskā apbūve. Bet komentārs bija atbilde uz Jūsu apgalvojumu, ka padomju blokmājās dzīvokļus saņēma 4-5 cittautieši uz māju. Konkrētais piemērs parāda, ka pēc jauno daudzdzīvokļu māju uzcelšanas bija nepieciešama jauna krievu...


Kāds "4-5 cittautieši"? Kāda - "likvidēta vēsturiskā iela un nojaukta vēsturiskā apbūve"?
Mūsu māja uzcelta 90-91 gadā, pļavā. Varbūt dažos no 40 dzīvokļiem ir krievi.
Jūsu apgalvojumi ir murgi visās pozīcijās.
Jums galvenais ir naids pret krieviem. Jo redz ja 4-5 citautieši uz māju, tad var darīt , ka tik krieviem sliktāk. Tas, ka cietīs arī daudzi latvieši, tas jums nav svarīgi, jo galvenais ir pabarot naidu pret krieviem.
Pie tam 90% gadījumu, ja ne vairāk, zemes īpašnieki jau tuvumā nestāv zemei, to ir pārpirkuši visādi blēži, pie tam klaji pārkāpjot likumus, kautvai pirmpirkuma tiesības.

Atbildēt

80-to gadu blokmājas > Pilsonim

19.03.2019. 12:42

»

Pilsonis

Ja tuvumā tiek izveidota krievu skola, tad tas nozīmē, ka skolai blakus esošās mājas ir uzbūvētas uz svešu cilvēku zemes? Kas tie par murgiem...


Ceļot konkrēto skolu tika aizbūvēta/likvidēta vēsturiskā iela un nojaukta vēsturiskā apbūve. Bet komentārs bija atbilde uz Jūsu apgalvojumu, ka padomju blokmājās dzīvokļus saņēma 4-5 cittautieši uz māju. Konkrētais piemērs parāda, ka pēc jauno daudzdzīvokļu māju uzcelšanas bija nepieciešama jauna krievu skola,jo apkaimē % izmainījās iedzīvotāju nacionālais sastāvs.

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2019. 12:25

»

80-to g. blokmājas > Pilsonim

Jebkura lieta ir izmērāma, pierādāma un ir dokumentēta. Tas attiecas arī uz padomju laikā veiktajām izmaiņām vēsturiskajos privātmāju un strādnieku dzīvojamos rajonos, kas tika pārplānoti, vecā apbūve lielā daļā nojaukta un vietā sabūvētas padomju blokmājas. Par izmaiņām iedzīvotāju sastāvā pēc daudzdzīvokļu...


Ja tuvumā tiek izveidota krievu skola, tad tas nozīmē, ka skolai blakus esošās mājas ir uzbūvētas uz svešu cilvēku zemes? Kas tie par murgiem?
Cilvēkam nav visi mājās. Paliek baisi, kad apzinies, ka šādu pacientu pūļi ikdienā pārvietojas pa ielām starp mums. Šodien kautko mugo bezsakarā, rītdien jau var kādam pāri nodarīt, pie tam, nebūs vainīgs, jo psihiski slims

Atbildēt

Nemelo > Z

19.03.2019. 12:17

»

Z

ja godīgi skatās uz lietām, Valsts vēstures arhīvu lietās redzams, ka ikkatrs zemesgabals bija ieķīlāts Latvijas valsts hipotēku bankā ( par labu vlastij, vienkāršāk izsakoties). Deviņdesmito gadu sākumā nevis atgrieza zemi bijušajiem īpašniekiem, bet gan uzdāvināja šo zemi, jo viņi par to no Latvijas...


Īpašumi bija izpirkti. Neuzdod atsevišķus gadījumus par normu. Par ko ir patiesībā jārunā - tā ir pasaules vēsturē unikālā situācija, kad īpašums bija atņemts un 50 gadus izmantots, pārsvarā, bez jūtamiem ieguldījumiem un atgriezts tiek ar apgrūtinājumu un tikai daļēji. Vēl arvien nav atdoti remontu un kreditēšanas vajadzībām noguldītie līdzekļi Namīpašnieku Krājaizdevu sabiedrībās, kas bija ar zelta segumu.

Atbildēt

Tātad

19.03.2019. 12:00

»

Z

ja godīgi skatās uz lietām, Valsts vēstures arhīvu lietās redzams, ka ikkatrs zemesgabals bija ieķīlāts Latvijas valsts hipotēku bankā ( par labu vlastij, vienkāršāk izsakoties). Deviņdesmito gadu sākumā nevis atgrieza zemi bijušajiem īpašniekiem, bet gan uzdāvināja šo zemi, jo viņi par to no Latvijas...


kaitējums ar okupāciju, pārtraucot tiesības izprkt zemi, ir nesamērīgi lielāks par to, ka vēl 4. maija komunistu un čekistu valsts varā pēc 30 gadiem nav atjaunotas tiesības izpirkt - turpināt izpirkt šo zemi, bet tā ir apbūvēta, izkropļojot dabisko Latvijas ainavu.

Ja samēro materiālās tiesības, tad kompromiss ar šodienas likumdošanu ir labākais risinājums. 4. maija komunistu- čekistu vara turpina Latvijas okupāciju, jo nav notikusi deokupācija. Kompromisi politikā ir vissliktākais, kas vien var notikt. Jābūt bezkompromisa deokupācijai.

Atbildēt

80-to g. blokmājas > Pilsonim

19.03.2019. 11:59

»

Pilsonis

Kādi okupanti? Ko tu tur murgo. Mūsu mājā labi ja daži krievi dzīvo no 40 dzīvokļiem


Jebkura lieta ir izmērāma, pierādāma un ir dokumentēta. Tas attiecas arī uz padomju laikā veiktajām izmaiņām vēsturiskajos privātmāju un strādnieku dzīvojamos rajonos, kas tika pārplānoti, vecā apbūve lielā daļā nojaukta un vietā sabūvētas padomju blokmājas. Par izmaiņām iedzīvotāju sastāvā pēc daudzdzīvokļu māju sabūvēšanas uz bij. īpašnieku zemes, piemēram, Grīziņkalnā liecina kaut vai tas, ka vēsturiski nacionālajā apkaimē radās nepieciešamība pēc jaundibinātās Rīgas Krievu v-sk..

Atbildēt

Produktīvi būs tad,

19.03.2019. 11:54

»

Zinošais

Nu nevajag te vēsturi cilāt, jo tas ir neproduktīvi...


kad tevi kopā ar kupantiem deportēs no Latvijas. Tad varēsi cilāt vēsturi.

Atbildēt

Ko gvelz niekus?

19.03.2019. 11:52

»

Zinošais

Nu nevajag te vēsturi cilāt, jo tas ir neproduktīvi...


Ir nepārvarama vara tagad jebkurā līgumā šai lietā pēc būtības. Un tā nepārvaramā vara ir - nav notikusi deokupācija. Nav nograutas daudzdzīvokļu mājas uz kādreizējo īpašnieku zemes. Un šajos jaunajos apstākļos - nepārvaramas varas apstākļos zemes īpašnieku tiesības nav atjaunotas pilnā mērā. Jebkādi risinājumi ar likumdošanu var būt tikai privāto zemju īpašnieku labā, jo viņi nevar vairs ar sevu īpašumu - zemi rīkoties pēc savas brīvas gribas, bet pakļauti valsts gribai, kura nav realizējusi deokupāciju, nojaucot ēkas un atjaunojot zemi tādu, kāda tā bija pirms okupācijas. Politiķi neko nav darījuši, lai notiktu deokupācija.

Atbildēt

Zinošais

19.03.2019. 11:34

»

Z

ja godīgi skatās uz lietām, Valsts vēstures arhīvu lietās redzams, ka ikkatrs zemesgabals bija ieķīlāts Latvijas valsts hipotēku bankā ( par labu vlastij, vienkāršāk izsakoties). Deviņdesmito gadu sākumā nevis atgrieza zemi bijušajiem īpašniekiem, bet gan uzdāvināja šo zemi, jo viņi par to no Latvijas...


Nu nevajag te vēsturi cilāt, jo tas ir neproduktīvi.
Tāpat nevajag gvelzt mulķības - kad iegādājies īpašumu kredītā ar kīlu kā nodrošinājumu , banka samaksā pārdevējam, nevis iedod naudu pircējam "noēšanai".
Neviens nevar nodrošināties pret kariem un varas maiņu, to raksta jebkurā saprātīgā līgumā.
Ir neauglīgi skatīties atpakaļ - ieraudzīsi tikai "kaudzi ar netaisnībām", šodien ir konkrēta problēma ar dalīto īpašumu un tā arī jārisina - stāsts ir par to vai likumdevējs vēlas un spēj to risināt, vai tikai imitē darbību !

Atbildēt

Z

19.03.2019. 10:57

»

Kmm

Zeme pirms okupàcijas piederēja privātpersonām. Okupanti uz tās sabūvēja daudzstāvu mājas. Tad privatizēja dzīvokļus šajās mājās. Nepameta šos dzīvokļus un neatgriezās bijušajās okupantu dzīvesvietēs. Zeme tika atdota to īpašniekiem, kuriem ir tiesības zemi izmantot pēc savas gribas. Okupācijai faktiski...


ja godīgi skatās uz lietām, Valsts vēstures arhīvu lietās redzams, ka ikkatrs zemesgabals bija ieķīlāts Latvijas valsts hipotēku bankā ( par labu vlastij, vienkāršāk izsakoties). Deviņdesmito gadu sākumā nevis atgrieza zemi bijušajiem īpašniekiem, bet gan uzdāvināja šo zemi, jo viņi par to no Latvijas valsts bankas jau bija saņēmuši naudu kad ieķīlāja. Arhīvu materiāli rāda, ka kredītus neatdeva.

Atbildēt

Zinošais

19.03.2019. 10:54

»

Ko mēries pats?

Visi tiecas pēc komforta - jūras un priežu gaisa, klusuma, kur kaimiņi netraucē utt. Tikai ne katram to pa spēkiem sasniegt. Trakākais ir tas, ja esi sasniedzis, urbanizācija gāžas virsū. Zemes tiek sadalītas, lai izpārdotu, rodas jauni kaimiņi utt. Dzīve var pārvērsties murgā. Un viss jāsāk no gala...


Nu par to jau stāsts ! 90% jūrmalnieku nav jāapliek ar nodokli tikai tāpēc ka ka daži grib "mērīties".
Ja FM VID u.c. nevar izdomāt kā paņemt vairāk no kas skaita miljonus tad tāpēc nevajag apgrūtināt visus pārējos !
Tas ir vēl viens pamatprincipu pārkāpums - nevajag likt justies vairākumam kā parādniekiem un kaut ko nozagušiem valstij, tikai tāpēc ka daži pamanās memaksāt un blēdīties !
Nupat jau publicēja statistiku - valsts parāds pēc aktualizētajiem nodokļu rēķiniem un iesniegtajām deklarācijām virs 70 miljomiem - jāpiemaksā tikai ap trim miljoniem !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....