Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kandavniece

15.01.2020. 13:56

Tikai šodien nejauši ieraudzīju rakstu un komentārus par Bāreni. Nu zog jau visi, kas tikuši pie valdīšanas, tikai starpība tāda, ka Bārenis vismaz Kandavai kaut ko labu arī izdarīja - uztaisīja promenādi, kas tagad vietējo un tūristu iecienīta vieta, agrāk tur bija slapja, aizaugusi pļava. Iepriekšējiem "vadītājiem" laikam prātā neienāca, ka varētu kaut ko izdarīt arī iedzīvotāju labā. Man Bārenis likās sirsnīgs, labestīgs cilvēks.

Atbildēt

hi, hi, ha, ha

22.10.2019. 12:43

Vienotā Zemgale

Atbildēt

klientu apkalpošanas centra vadītāja v.i.

21.10.2019. 09:42

jāglābj ir Grigulis no Pasažieru vilciena?

Atbildēt

Linkaitis to nezināja? Bondar to nezināja? Ģirģens to nezināja?

20.10.2019. 19:32

Jauno biomasas katlu māju Kandavā atklāja 19.09.2017. http://news.lv/Kandavas-Novada-Vestnesis/2017/10/11/atklata-jauna-biomasas-katlu-maja-kandava

2017.gadā SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” vadītājs ir Bāreņa čoms un vietējiem labi zināmais šeptmanis Jānis Zandbergs, no apvienības „Vienotā Zemgale”. ZZS 13.Saeimas deputātu kandidāts no Zemgales. Domes priekšsēdētāja ir Inga Priede, arī no ZZS.

Būvdarbus Kandavas objektā veica Garkāna „Arčera” un „Bindera” zirnekļa struktūra “Monum” par 1 379 951 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), būvuzraudzību nodrošināja AS “Inspecta Latvia” par 33 517 eiro, ieskaitot PVN.

Katlu mājas būvnieksa SIA “Monum” vadītājs ir Māris Ozoliņš.

Asiņaina izrēķināšanās: Būvfirmas vadītājus apsūdz sava darbinieka un darba pasūtītāja piekaušanā.
http://www.la.lv/asinaina-izrekinasanas-adazos-buvfirmas-valdes-locekli-piekavusi-darbu-pasutitaju-un-savu-darbinieku

Asiņainas izrēķināšanās ļoti populāras bija tā sauktajos deviņdesmitajos gados, kad dažs labs firmas vadītājs nepaklausīgu darbinieku mēdza fiziski iespaidot tādā mērā, ka pēcāk nācās ilgi ārstēties slimnīcā.

Šādas metodes izmantošanā mūsdienās tiek apsūdzēti divi SIA ”Monum” valdes locekļi, kuri būvlaukumā brutāli piekāvuši savu darbinieku, kā arī Ādažu novada domes pārstāvi, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

”Šodien Ādažos sākumskolas būvniecības laukumā SIA”Monum” valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš un valdes loceklis Gatis Logins bija ieradušies objektā un piekāva savu darba vadītāju. Brutāli, ar dūrēm, ar grūstīšanos, ar spārdīšanos. Tik tālu, ka puisis ar ātro palīdzību tika aizvests uz slimnīcu.” Konflikts norisinājies būvlaukumā, kur top jaunā Ādažu sākumskola.

Konkurences padome iztaujāsjusi būvfirmas Monum īpašnieku Māri Ozoliņu. https://www.db.lv/zinas/izdevnieciba-nordik/kp-iztaujajusi-ari-buvfirmas-monum-ipasnieku-mari-ozolinu-490622

Konkurences padomes (KP) pārstāvji otrdien, 3.septembrī, runājuši arī ar būvfirmas SIA «Monum» lielāko īpašnieku un valdes priekšsēdētāju Māri Ozoliņu, apstiprināja Ozoliņš. Jautāts, par ko bijusi saruna ar KP pārstāvjiem, Ozoliņš sacīja, ka jautājumi uzdoti saistībā ar iespējamā karteļa lietu.

Otrdienas vakarpusē tapa zināms, ka būvfirmas «Arčers» un ceļu būves kompānijas «Binders» līdzīpašnieks Armands Garkāns bijis KNAB.

KNAB kriminālprocesu sāka 2018. gada 19. septembrī par kukuļņemšanu un kukuļdošanu lielā apmērā, pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu un pārsniegšanu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā.
Savukārt KP veic izmeklēšanu par iespējamu
Konkurences likuma pārkāpumu - aizliegtu karteļa vienošanos.

Tālāko izmeklēšanu KNAB un KP veiks neatkarīgi katras iestādes kompetences robežās. Detalizētāku informāciju KNAB sola sniegt, līdzko tas būs iespējams, nekaitējot izmeklēšanas interesēm.

Atbildēt

nožēlojami

20.10.2019. 12:13

Te viss pa vecam. Dzeltens "žurnālistelis" pamet feiku tēmu, pāris troļļi to uztur, un vesels bars ar vietējiem lietderīgajiem idiotiem metas izteikt savus "expertu" viedokļus.

Atbildēt

Skaidrīte Nabiņa

19.10.2019. 19:08

Nu sveiki smirdlatvieši. Lai tikai otram ietu sliktāk, lai kaimiņam vecāks auto nekā pašam, tad jau noteikti dzīve izdevusies.

Atbildēt

par to pašu

19.10.2019. 15:31

Beigu sākums. Nekas šajā valsti, ko darījusi valsts ir sanācis! Viss, kas ticis vai nu ir nederīgs, vai ar mazu lietderības koeficentu, bet vāirākkārt dārgāks nekā tas reāli maksā. VISA valsts pārvalde pārvērsta par tupu izzagšanas procesu, kuru pamato ar kolektīvās bezatbildības pārvaldes procesā pieņemtiem lēmumiem. Vēl stulbāk, ka šo valstsizzagšanas processs notiek tieša tiesībsargājošo iestāžu uzraudzībā, kur cieņpilni pilsoņi tikpat cieņpilni mums stāsta, ka viss ir likuma robežās. Par to var pārliecināties atverot IUB mājaslapu. Praktiski visus konkursus vinnē ar zināmu regularitāti vieni un tie paši kantori - projektēšana, auditi, reklāmas pakalpojumi vai IT joma. Lilākā dala pasūtijumu izpildītāji ir partiju finansētāju augšgalā. Vai sakritība? Viena sīka IT konsultantu firmele savu 10 gadu svinības noorganizēja Operā ar atsevišķu izrādi un dzerstiņu valsts pasūtītājiem... Vai šāda muļķu pārvaldīta valsts var pastāvēt? Cik ilgi?

Atbildēt

43

19.10.2019. 12:36

ak dievs.......Šitāds pilnībā apķēzijies ( apdirsies) tips joprojām ir ZZS biedrs ?! Nu jā, veči.....kaut kā ne visai. Bilde laba - uz sejas daudz kas rakstīts

Atbildēt

jim

19.10.2019. 08:00

Šeit var apskatīties bijušā Kandavas mēra bijušo īpašumu

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/tukums-and-reg/kandava/fdmpe.html

Atbildēt

arī zagšana ir profesija, ne visi prot

19.10.2019. 06:53

vajag galus, jeb jumtu, viss maksā,arī zagļus pieņem darbā...............................................

Atbildēt

turpat

18.10.2019. 22:15

»

..

Kandava ir mafijas perēklis. Konglomerāts Sniedziņš, Grigulis, Zandbergs, Dude


komplektā arī mūsu ilgtspējas Laimdotiņa un baļķinieku apkalpotājs Liopa

Atbildēt

Janis Liepins

18.10.2019. 18:29

»

Arčers - Binders - Garkāns - Reck - Bārenis

Delfi 2017...


prokuror mafija izpilda Montika paveles pec Krupenica Luguma
evija Freidenfelde sedleniece neredzistreta Vida maksliniece foto prokuror pienemeja

Atbildēt

Gudrā pensionāre

18.10.2019. 17:27

»

:)

šis bārais personāžs pēc tāda čukčas vai kazha izskatās


Agrāk to sauca par ,,mongolismu,, - Dauna sindroms.

Atbildēt

parādu atstrādā Rodžers Grigulis

18.10.2019. 15:26

Veiksmīgi bankrotējušā bijušā Kandavas mēra, tagadējā Jarvas prokūrista Bāreņa tikšana pie gandrīz miljona pasūtījuma uzskatāmāka par uzskatāmāku un saprotamāka par saprotamu. ZZS feodālās struktūras LDZ “Pasažieru vilciens” šefs taču ir neviens cits kā Kandavā dzīvojošais un Bāreņa laikā sev zemes sagrābušais, visos pašvaldības naudas caurumos pirkstus iebāzušais Rodžers Jānis Grigulis. Un te taču skaidrāk par skaidru pateikts, ka šis Bārenis projektēs tieši pašažieriem tik vajadzīgos, paaugstinātos dzelzceļa peronus.
Obščaks. Linkaitis to nezina?

Atbildēt

Ha ha

18.10.2019. 15:17

Laikam jau sveiciens Kleinbergam no ministra sievas.

Atbildēt

abavnieks

18.10.2019. 14:45

»

Joske

Tīrasiņu čigānzēns-Hūtes tabora iemītnieks


čigāns gan savā apkārtnē nezog, bet Kandava bāreņa laikā ir izzagta
būs vien šamais bezsugas metiss

Atbildēt

Zuze

18.10.2019. 13:57

Domāju, ka sauca to Bāreņa veco firmu- Selkoms! tad Bārenis bija piezīdies TP vadītajai IeM- selkoms it kā apkalpoja VUGD sirēnas utml lietas, reāli saņēma piķi un 95% pat neizbrauca uz objektu. Kad laiki IeM mainījās, ar Selkomu līgumu pārtrauca, Bārenis sākumā izveidoja citu firmu (bet ne REck), gribēja pārņemt "biznesu", taču tur uzradās kaut kāda bijušo mentu firma, kas arī gribēja gabalu no sava pīrāga. Tad bārenis- viss tāds taukains un glums (nu īsts Slīdeņa mantinieks no HP!!) slīdēja pa IeM 3 stāva kabinetiem. Bet neko nepanāca, jo vairs nebija politiskā atbalsta vai naudas.... tas gan bija īsi pirms 2013.gada- kādā gadā 2011., apmēram.

Atbildēt

Hmm

18.10.2019. 13:44

un dēliņš Rihards Bārenis tagad ar savu šperiņu vizinājas pa vēl viena ZZS "čempiona" Auguļa no LDZ kases finansēto Dobeles trasi?

Atbildēt

Joske

18.10.2019. 13:19

Tīrasiņu čigānzēns-Hūtes tabora iemītnieks!

Atbildēt

..

18.10.2019. 12:46

Kandava ir mafijas perēklis. Konglomerāts Sniedziņš, Grigulis, Zandbergs, Dude.

Atbildēt

ere

18.10.2019. 12:10

»

kaa taada valsts

vel nav sabrukusi


tāpēc, ka pidari pie varas

Atbildēt

Hahis

18.10.2019. 11:08

Linkaitis mainīja cilvēkus un nepamanīja (vai negribēja manīt), ka amatos salicis mantraušus un blēžus...........vai nu, muļķīti Linkaiti apčakarēja visādi "gudri" padomdevēji :)

Atbildēt

Arčers - Binders - Garkāns - Reck - Bārenis

18.10.2019. 10:51

Delfi 2017

Rolands Bārenis īpašumu Kandavā kalna galā ar skatu uz Abavas senleju iegādājās "treknajos gados", bankā "Nordea" paņemot teju 800 tūkstošus eiro lielu kredītu. Viņš uzcēlis divstāvīgu namu ar baseinu un vairākas palīgēkas.

2013. gadā Bāreņa karjera domē beidzās. Vēlāk viņš neveiksmīgi kandidēja Saeimas vēlēšanās no "Zaļo un zemnieku savienības" (ZZS) saraksta. Viņa tehnikas firmu "Selkoms" slēdza, kā arī likvidēja Bāreņa šoferu apmācību uzņēmumu "ANS".

Pirms diviem gadiem Bārenis pieteica fiziskās personas maksātnespēju nenokārtoto parādsaistību dēļ pusmiljona apmērā. Viņa māja Kandavā nonāca izsolē.

Īpašuma novērtējums bija 213 tūkstoši eiro. Māju kopā ar garāžām un jaunbūvi elektroniskā izsolē par aptuveni 55 tūkstošiem eiro iegādājās nekustamo īpašumu starpnieks un attīstītājs Jurijs Ivanovs.

Tomēr izsole spēkā nestājās, jo to apstrīdēja būvkompānijas "Arčers" un ceļu būves kompānijas "Binders" līdzīpašnieks Armands Garkāns.

Raidījums (Nekā parsonīga) norāda, ka aizdomas par Rīgas apgabaltiesas pretimnākšanu Garkānam pastiprina fakts par būvuzņēmēja saistību parādnieku Bāreni. Vēl līdz šā gada 9. janvārim Garkānam piederēja vairākums kompānijā "Reck", kurā Bārenis strādā.

Uzņēmējs Garkāns telefonsarunai neatsaucās, bet īsziņās bija lakonisks, sakot, ka sākumā vēlējies nopirkt labu īpašumu par samērīgu cenu. Vai pirkumā bija ieinteresēts pats vai to lūdza viņa darbinieks Bārenis būvuzņēmējs neprecizēja.

Gan Bāreni, gan Garkānu tiesās pārstāvēja viena un tā pati advokāte Aija Gulbe, norāda raidījums.

Pārdošanas laikā īpašums ievērojami cietis – Bārenis mājai norāvis palodzes, notekcaurules, kalto žogu, ventilācijas un apkures sistēmas.

Administratore Stūrīte uzskata, ka tādējādi Bārenis kavējis maksātnespējas procesu, un policija sākusi krimināllietu.

Lielu daļu mantas gan atrada ar Bāreni saistītos īpašumos. Mantas izsolē izpārdeva. Tomēr decembrī policija lietu izbeidza, jo neesot varējusi pierādīt, vai noņemtās un aizvestās mantas tobrīd piederējušas parādniekam vai viņa sievai, kā to apgalvo Bārenis.

Lēmumu administratore pārsūdzējusi, un šobrīd to vērtē prokuratūra.

Atbildēt

ups!

18.10.2019. 09:28

un kurš tad sponsorē Jāna Kola bobsleja federāciju- RECK , un ko brīnamies !Var jau braukāt uz valsts rēkina ar Ferrari sakrana krāsā...

Atbildēt

:)

18.10.2019. 09:25

šis bārais personāžs pēc tāda čukčas vai kazha izskatās

Atbildēt

Niknais

18.10.2019. 09:08

Izteikts 101.kilometra pamatiedzīvotāju pēcnācèju purns

Atbildēt

ZZS

18.10.2019. 09:03

ZZS rullē!!!

Atbildēt

nu tak

18.10.2019. 09:01

»

Garkāns

Bildē evenku tautības pilsonis


tukuma čigans...

Atbildēt

kaa taada valsts

18.10.2019. 09:00

vel nav sabrukusi....

Atbildēt

jaajaa

18.10.2019. 08:30

…"Uzvar ar zemākās cenas piedāvājumu."...kā šādu iznākumu var noprotestēt ministrs ?...ar tekstu, ka Pietiek lasītājiem tas Bārenis nepatīk ?...:)

Atbildēt

Acīmredzama patiesība

18.10.2019. 08:02

»

Ojārs

Bērziņa vietā ieliktais pagaidu LDz valdes priekšsēdētājs ir īsts "āzis par dārznieku". Arī savā iepriekšējā darba vietā pie vāciešiem viņš lielāko laika daļu veltīja savām interesēm un saviem projektiem. Būtu dīvaini no viņa LDz sagaidīt ko citu. Kāpēc Linkaits to neredz, kāpēc viņam to vajag...


LDz gatavo maksātnespējai, tāpēc tādi ir nepieciešami. "Baltkrievu" kravas, par kurām sludināja slinkaits, aizies uz Krieviju un cita daļa uz Poliju un Klaipēdu. Ne velti Lietuvā SM amatā ielika Poļu partijas pārstāvi, kuram ir ļoti labi sakari austrumos. Tā kā slinkaits iznīcinās stratēģiski svarīgo uzņēmumu, jo Bērziņam un Strakšas bija sakari austrumos, bez kuriem dzelzceļa tranzīts šeit ir likvidējams.

Atbildēt

.

18.10.2019. 07:45

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Evenks

Atbildēt

Garkāns

18.10.2019. 07:42

Bildē evenku tautības pilsonis

Atbildēt

Garkāns

18.10.2019. 07:42

Martinsons

Atbildēt

motorhead

18.10.2019. 07:25

Pag, par cik peroniem šeit vispār runa? Varēja jau skaidrības labad vismaz īsumā atstāstīt konkursa būtību.

Atbildēt

Fedja

18.10.2019. 07:03

Linkaiti, par ko sanem algu padomnieki-knabisti?

Atbildēt

Janis

18.10.2019. 06:59

Augulis rulle! Visos uznemumos joprojam ir savi cilveki

Atbildēt

Kļūdas labojums

18.10.2019. 06:52

Kāpēc tā notiek? Vai tāpēc, ka Bārenis ir ietekmīgs ZZS politiķis, kurš jauki un cieši komunicē ar Nacionālās apvienības atbalstītāju Viesturu Kolu un tikpat ietekmīgu vairāku varas partiju atbalstītāju, firmas Binders šefu, miljonāru Armandu Garkānu?

Nav tāda Viestura Kola
Ir Jānis Kols, kura auto bieži stāv pie RECK un kurš Riharda Kola tēvs.

Zemas ticamība teksts, ja var bliezt šādu tu..u

Atbildēt

Je Suis

18.10.2019. 06:44

Es vispār brīnos, kāpēc JKP čekisti ir paņēmuši savā barā Šķēles pakalpiņu Linkaitu. Un kas viņu iekārtoja lidostā, ja ne ZZS ?

Atbildēt

Sērdienis

18.10.2019. 06:39

Ļoti, ļoti, ļoti slima cilvēka murgi. Un galvenais - anonimitāte garantēta!

Atbildēt

rika

18.10.2019. 00:43

Šoferdels klasiskais. Tikai kā te G. Bērziņu apgāja? Un neko nemaksāja, ka nebrauks melnais busiņš? Tik analfabētiski jau nebūs rīkojies

Atbildēt

LLL

17.10.2019. 22:44

Nu tak nav nemaz pirmdienītis, ja jau ir tik liela pieredze Reckam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....