Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kandavniece

15.01.2020. 13:56

Tikai šodien nejauši ieraudzīju rakstu un komentārus par Bāreni. Nu zog jau visi, kas tikuši pie valdīšanas, tikai starpība tāda, ka Bārenis vismaz Kandavai kaut ko labu arī izdarīja - uztaisīja promenādi, kas tagad vietējo un tūristu iecienīta vieta, agrāk tur bija slapja, aizaugusi pļava. Iepriekšējiem "vadītājiem" laikam prātā neienāca, ka varētu kaut ko izdarīt arī iedzīvotāju labā. Man Bārenis likās sirsnīgs, labestīgs cilvēks.

Atbildēt

hi, hi, ha, ha

22.10.2019. 12:43

Vienotā Zemgale

Atbildēt

klientu apkalpošanas centra vadītāja v.i.

21.10.2019. 09:42

jāglābj ir Grigulis no Pasažieru vilciena?

Atbildēt

Linkaitis to nezināja? Bondar to nezināja? Ģirģens to nezināja?

20.10.2019. 19:32

Jauno biomasas katlu māju Kandavā atklāja 19.09.2017. http://news.lv/Kandavas-Novada-Vestnesis/2017/10/11/atklata-jauna-biomasas-katlu-maja-kandava

2017.gadā SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” vadītājs ir Bāreņa čoms un vietējiem labi zināmais šeptmanis Jānis Zandbergs, no apvienības „Vienotā Zemgale”. ZZS 13.Saeimas deputātu kandidāts no Zemgales. Domes priekšsēdētāja ir Inga Priede, arī no ZZS.

Būvdarbus Kandavas objektā veica Garkāna „Arčera” un „Bindera” zirnekļa struktūra “Monum” par 1 379 951 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), būvuzraudzību nodrošināja AS “Inspecta Latvia” par 33 517 eiro, ieskaitot PVN.

Katlu mājas būvnieksa SIA “Monum” vadītājs ir Māris Ozoliņš.

Asiņaina izrēķināšanās: Būvfirmas vadītājus apsūdz sava darbinieka un darba pasūtītāja piekaušanā.
http://www.la.lv/asinaina-izrekinasanas-adazos-buvfirmas-valdes-locekli-piekavusi-darbu-pasutitaju-un-savu-darbinieku

Asiņainas izrēķināšanās ļoti populāras bija tā sauktajos deviņdesmitajos gados, kad dažs labs firmas vadītājs nepaklausīgu darbinieku mēdza fiziski iespaidot tādā mērā, ka pēcāk nācās ilgi ārstēties slimnīcā.

Šādas metodes izmantošanā mūsdienās tiek apsūdzēti divi SIA ”Monum” valdes locekļi, kuri būvlaukumā brutāli piekāvuši savu darbinieku, kā arī Ādažu novada domes pārstāvi, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

”Šodien Ādažos sākumskolas būvniecības laukumā SIA”Monum” valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš un valdes loceklis Gatis Logins bija ieradušies objektā un piekāva savu darba vadītāju. Brutāli, ar dūrēm, ar grūstīšanos, ar spārdīšanos. Tik tālu, ka puisis ar ātro palīdzību tika aizvests uz slimnīcu.” Konflikts norisinājies būvlaukumā, kur top jaunā Ādažu sākumskola.

Konkurences padome iztaujāsjusi būvfirmas Monum īpašnieku Māri Ozoliņu. https://www.db.lv/zinas/izdevnieciba-nordik/kp-iztaujajusi-ari-buvfirmas-monum-ipasnieku-mari-ozolinu-490622

Konkurences padomes (KP) pārstāvji otrdien, 3.septembrī, runājuši arī ar būvfirmas SIA «Monum» lielāko īpašnieku un valdes priekšsēdētāju Māri Ozoliņu, apstiprināja Ozoliņš. Jautāts, par ko bijusi saruna ar KP pārstāvjiem, Ozoliņš sacīja, ka jautājumi uzdoti saistībā ar iespējamā karteļa lietu.

Otrdienas vakarpusē tapa zināms, ka būvfirmas «Arčers» un ceļu būves kompānijas «Binders» līdzīpašnieks Armands Garkāns bijis KNAB.

KNAB kriminālprocesu sāka 2018. gada 19. septembrī par kukuļņemšanu un kukuļdošanu lielā apmērā, pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu un pārsniegšanu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā.
Savukārt KP veic izmeklēšanu par iespējamu
Konkurences likuma pārkāpumu - aizliegtu karteļa vienošanos.

Tālāko izmeklēšanu KNAB un KP veiks neatkarīgi katras iestādes kompetences robežās. Detalizētāku informāciju KNAB sola sniegt, līdzko tas būs iespējams, nekaitējot izmeklēšanas interesēm.

Atbildēt

nožēlojami

20.10.2019. 12:13

Te viss pa vecam. Dzeltens "žurnālistelis" pamet feiku tēmu, pāris troļļi to uztur, un vesels bars ar vietējiem lietderīgajiem idiotiem metas izteikt savus "expertu" viedokļus.

Atbildēt

Skaidrīte Nabiņa

19.10.2019. 19:08

Nu sveiki smirdlatvieši. Lai tikai otram ietu sliktāk, lai kaimiņam vecāks auto nekā pašam, tad jau noteikti dzīve izdevusies.

Atbildēt

par to pašu

19.10.2019. 15:31

Beigu sākums. Nekas šajā valsti, ko darījusi valsts ir sanācis! Viss, kas ticis vai nu ir nederīgs, vai ar mazu lietderības koeficentu, bet vāirākkārt dārgāks nekā tas reāli maksā. VISA valsts pārvalde pārvērsta par tupu izzagšanas procesu, kuru pamato ar kolektīvās bezatbildības pārvaldes procesā pieņemtiem lēmumiem. Vēl stulbāk, ka šo valstsizzagšanas processs notiek tieša tiesībsargājošo iestāžu uzraudzībā, kur cieņpilni pilsoņi tikpat cieņpilni mums stāsta, ka viss ir likuma robežās. Par to var pārliecināties atverot IUB mājaslapu. Praktiski visus konkursus vinnē ar zināmu regularitāti vieni un tie paši kantori - projektēšana, auditi, reklāmas pakalpojumi vai IT joma. Lilākā dala pasūtijumu izpildītāji ir partiju finansētāju augšgalā. Vai sakritība? Viena sīka IT konsultantu firmele savu 10 gadu svinības noorganizēja Operā ar atsevišķu izrādi un dzerstiņu valsts pasūtītājiem... Vai šāda muļķu pārvaldīta valsts var pastāvēt? Cik ilgi?

Atbildēt

43

19.10.2019. 12:36

ak dievs.......Šitāds pilnībā apķēzijies ( apdirsies) tips joprojām ir ZZS biedrs ?! Nu jā, veči.....kaut kā ne visai. Bilde laba - uz sejas daudz kas rakstīts

Atbildēt

jim

19.10.2019. 08:00

Šeit var apskatīties bijušā Kandavas mēra bijušo īpašumu

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/tukums-and-reg/kandava/fdmpe.html

Atbildēt

arī zagšana ir profesija, ne visi prot

19.10.2019. 06:53

vajag galus, jeb jumtu, viss maksā,arī zagļus pieņem darbā...............................................

Atbildēt

turpat

18.10.2019. 22:15

»

..

Kandava ir mafijas perēklis. Konglomerāts Sniedziņš, Grigulis, Zandbergs, Dude


komplektā arī mūsu ilgtspējas Laimdotiņa un baļķinieku apkalpotājs Liopa

Atbildēt

Janis Liepins

18.10.2019. 18:29

»

Arčers - Binders - Garkāns - Reck - Bārenis

Delfi 2017...


prokuror mafija izpilda Montika paveles pec Krupenica Luguma
evija Freidenfelde sedleniece neredzistreta Vida maksliniece foto prokuror pienemeja

Atbildēt

Gudrā pensionāre

18.10.2019. 17:27

»

:)

šis bārais personāžs pēc tāda čukčas vai kazha izskatās


Agrāk to sauca par ,,mongolismu,, - Dauna sindroms.

Atbildēt

parādu atstrādā Rodžers Grigulis

18.10.2019. 15:26

Veiksmīgi bankrotējušā bijušā Kandavas mēra, tagadējā Jarvas prokūrista Bāreņa tikšana pie gandrīz miljona pasūtījuma uzskatāmāka par uzskatāmāku un saprotamāka par saprotamu. ZZS feodālās struktūras LDZ “Pasažieru vilciens” šefs taču ir neviens cits kā Kandavā dzīvojošais un Bāreņa laikā sev zemes sagrābušais, visos pašvaldības naudas caurumos pirkstus iebāzušais Rodžers Jānis Grigulis. Un te taču skaidrāk par skaidru pateikts, ka šis Bārenis projektēs tieši pašažieriem tik vajadzīgos, paaugstinātos dzelzceļa peronus.
Obščaks. Linkaitis to nezina?

Atbildēt

Ha ha

18.10.2019. 15:17

Laikam jau sveiciens Kleinbergam no ministra sievas.

Atbildēt

abavnieks

18.10.2019. 14:45

»

Joske

Tīrasiņu čigānzēns-Hūtes tabora iemītnieks


čigāns gan savā apkārtnē nezog, bet Kandava bāreņa laikā ir izzagta
būs vien šamais bezsugas metiss

Atbildēt

Zuze

18.10.2019. 13:57

Domāju, ka sauca to Bāreņa veco firmu- Selkoms! tad Bārenis bija piezīdies TP vadītajai IeM- selkoms it kā apkalpoja VUGD sirēnas utml lietas, reāli saņēma piķi un 95% pat neizbrauca uz objektu. Kad laiki IeM mainījās, ar Selkomu līgumu pārtrauca, Bārenis sākumā izveidoja citu firmu (bet ne REck), gribēja pārņemt "biznesu", taču tur uzradās kaut kāda bijušo mentu firma, kas arī gribēja gabalu no sava pīrāga. Tad bārenis- viss tāds taukains un glums (nu īsts Slīdeņa mantinieks no HP!!) slīdēja pa IeM 3 stāva kabinetiem. Bet neko nepanāca, jo vairs nebija politiskā atbalsta vai naudas.... tas gan bija īsi pirms 2013.gada- kādā gadā 2011., apmēram.

Atbildēt

Hmm

18.10.2019. 13:44

un dēliņš Rihards Bārenis tagad ar savu šperiņu vizinājas pa vēl viena ZZS "čempiona" Auguļa no LDZ kases finansēto Dobeles trasi?

Atbildēt

Joske

18.10.2019. 13:19

Tīrasiņu čigānzēns-Hūtes tabora iemītnieks!

Atbildēt

..

18.10.2019. 12:46

Kandava ir mafijas perēklis. Konglomerāts Sniedziņš, Grigulis, Zandbergs, Dude.

Atbildēt

ere

18.10.2019. 12:10

»

kaa taada valsts

vel nav sabrukusi


tāpēc, ka pidari pie varas

Atbildēt

Hahis

18.10.2019. 11:08

Linkaitis mainīja cilvēkus un nepamanīja (vai negribēja manīt), ka amatos salicis mantraušus un blēžus...........vai nu, muļķīti Linkaiti apčakarēja visādi "gudri" padomdevēji :)

Atbildēt

Arčers - Binders - Garkāns - Reck - Bārenis

18.10.2019. 10:51

Delfi 2017

Rolands Bārenis īpašumu Kandavā kalna galā ar skatu uz Abavas senleju iegādājās "treknajos gados", bankā "Nordea" paņemot teju 800 tūkstošus eiro lielu kredītu. Viņš uzcēlis divstāvīgu namu ar baseinu un vairākas palīgēkas.

2013. gadā Bāreņa karjera domē beidzās. Vēlāk viņš neveiksmīgi kandidēja Saeimas vēlēšanās no "Zaļo un zemnieku savienības" (ZZS) saraksta. Viņa tehnikas firmu "Selkoms" slēdza, kā arī likvidēja Bāreņa šoferu apmācību uzņēmumu "ANS".

Pirms diviem gadiem Bārenis pieteica fiziskās personas maksātnespēju nenokārtoto parādsaistību dēļ pusmiljona apmērā. Viņa māja Kandavā nonāca izsolē.

Īpašuma novērtējums bija 213 tūkstoši eiro. Māju kopā ar garāžām un jaunbūvi elektroniskā izsolē par aptuveni 55 tūkstošiem eiro iegādājās nekustamo īpašumu starpnieks un attīstītājs Jurijs Ivanovs.

Tomēr izsole spēkā nestājās, jo to apstrīdēja būvkompānijas "Arčers" un ceļu būves kompānijas "Binders" līdzīpašnieks Armands Garkāns.

Raidījums (Nekā parsonīga) norāda, ka aizdomas par Rīgas apgabaltiesas pretimnākšanu Garkānam pastiprina fakts par būvuzņēmēja saistību parādnieku Bāreni. Vēl līdz šā gada 9. janvārim Garkānam piederēja vairākums kompānijā "Reck", kurā Bārenis strādā.

Uzņēmējs Garkāns telefonsarunai neatsaucās, bet īsziņās bija lakonisks, sakot, ka sākumā vēlējies nopirkt labu īpašumu par samērīgu cenu. Vai pirkumā bija ieinteresēts pats vai to lūdza viņa darbinieks Bārenis būvuzņēmējs neprecizēja.

Gan Bāreni, gan Garkānu tiesās pārstāvēja viena un tā pati advokāte Aija Gulbe, norāda raidījums.

Pārdošanas laikā īpašums ievērojami cietis – Bārenis mājai norāvis palodzes, notekcaurules, kalto žogu, ventilācijas un apkures sistēmas.

Administratore Stūrīte uzskata, ka tādējādi Bārenis kavējis maksātnespējas procesu, un policija sākusi krimināllietu.

Lielu daļu mantas gan atrada ar Bāreni saistītos īpašumos. Mantas izsolē izpārdeva. Tomēr decembrī policija lietu izbeidza, jo neesot varējusi pierādīt, vai noņemtās un aizvestās mantas tobrīd piederējušas parādniekam vai viņa sievai, kā to apgalvo Bārenis.

Lēmumu administratore pārsūdzējusi, un šobrīd to vērtē prokuratūra.

Atbildēt

ups!

18.10.2019. 09:28

un kurš tad sponsorē Jāna Kola bobsleja federāciju- RECK , un ko brīnamies !Var jau braukāt uz valsts rēkina ar Ferrari sakrana krāsā...

Atbildēt

:)

18.10.2019. 09:25

šis bārais personāžs pēc tāda čukčas vai kazha izskatās

Atbildēt

Niknais

18.10.2019. 09:08

Izteikts 101.kilometra pamatiedzīvotāju pēcnācèju purns

Atbildēt

ZZS

18.10.2019. 09:03

ZZS rullē!!!

Atbildēt

nu tak

18.10.2019. 09:01

»

Garkāns

Bildē evenku tautības pilsonis


tukuma čigans...

Atbildēt

kaa taada valsts

18.10.2019. 09:00

vel nav sabrukusi....

Atbildēt

jaajaa

18.10.2019. 08:30

…"Uzvar ar zemākās cenas piedāvājumu."...kā šādu iznākumu var noprotestēt ministrs ?...ar tekstu, ka Pietiek lasītājiem tas Bārenis nepatīk ?...:)

Atbildēt

Acīmredzama patiesība

18.10.2019. 08:02

»

Ojārs

Bērziņa vietā ieliktais pagaidu LDz valdes priekšsēdētājs ir īsts "āzis par dārznieku". Arī savā iepriekšējā darba vietā pie vāciešiem viņš lielāko laika daļu veltīja savām interesēm un saviem projektiem. Būtu dīvaini no viņa LDz sagaidīt ko citu. Kāpēc Linkaits to neredz, kāpēc viņam to vajag...


LDz gatavo maksātnespējai, tāpēc tādi ir nepieciešami. "Baltkrievu" kravas, par kurām sludināja slinkaits, aizies uz Krieviju un cita daļa uz Poliju un Klaipēdu. Ne velti Lietuvā SM amatā ielika Poļu partijas pārstāvi, kuram ir ļoti labi sakari austrumos. Tā kā slinkaits iznīcinās stratēģiski svarīgo uzņēmumu, jo Bērziņam un Strakšas bija sakari austrumos, bez kuriem dzelzceļa tranzīts šeit ir likvidējams.

Atbildēt

.

18.10.2019. 07:45

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Evenks

Atbildēt

Garkāns

18.10.2019. 07:42

Bildē evenku tautības pilsonis

Atbildēt

Garkāns

18.10.2019. 07:42

Martinsons

Atbildēt

motorhead

18.10.2019. 07:25

Pag, par cik peroniem šeit vispār runa? Varēja jau skaidrības labad vismaz īsumā atstāstīt konkursa būtību.

Atbildēt

Fedja

18.10.2019. 07:03

Linkaiti, par ko sanem algu padomnieki-knabisti?

Atbildēt

Janis

18.10.2019. 06:59

Augulis rulle! Visos uznemumos joprojam ir savi cilveki

Atbildēt

Kļūdas labojums

18.10.2019. 06:52

Kāpēc tā notiek? Vai tāpēc, ka Bārenis ir ietekmīgs ZZS politiķis, kurš jauki un cieši komunicē ar Nacionālās apvienības atbalstītāju Viesturu Kolu un tikpat ietekmīgu vairāku varas partiju atbalstītāju, firmas Binders šefu, miljonāru Armandu Garkānu?

Nav tāda Viestura Kola
Ir Jānis Kols, kura auto bieži stāv pie RECK un kurš Riharda Kola tēvs.

Zemas ticamība teksts, ja var bliezt šādu tu..u

Atbildēt

Je Suis

18.10.2019. 06:44

Es vispār brīnos, kāpēc JKP čekisti ir paņēmuši savā barā Šķēles pakalpiņu Linkaitu. Un kas viņu iekārtoja lidostā, ja ne ZZS ?

Atbildēt

Sērdienis

18.10.2019. 06:39

Ļoti, ļoti, ļoti slima cilvēka murgi. Un galvenais - anonimitāte garantēta!

Atbildēt

rika

18.10.2019. 00:43

Šoferdels klasiskais. Tikai kā te G. Bērziņu apgāja? Un neko nemaksāja, ka nebrauks melnais busiņš? Tik analfabētiski jau nebūs rīkojies

Atbildēt

LLL

17.10.2019. 22:44

Nu tak nav nemaz pirmdienītis, ja jau ir tik liela pieredze Reckam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....