Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jeppp

16.01.2016. 11:12

Hmmm a kur tik lēti advokāti? Varbūt aivars var kādu ieteikt?

Atbildēt

andris a

12.01.2016. 19:27

Vēsturnieki= Tas vājprāts visā Eiropā tūlīt pinīgi ir jāaptur un tūlīt ir jādara zināmus to organizētājus, apmaksētājus un izpildītājus! Visi shie cilvēki ir jānovieto tikai Austrumu valstīs , pagaidu nometnēs vai brīvās teritorijās izveidot jaunu vai jaunas valstis, kurās shie pashi t.s. imigranti justos laimīgi un droshībā par to pashu naudu, par ko viņi negaidāmi, nevēlami un bīstami teik izplatīti Eiropā. Daba nepielauj necilvēcīgu pārvietoshanu starp kontinentiem, tas ir mākslīgi vedots noziedzīgs haoss. 90´proc. tie nav pat strādnieki. Jau ieradushies...par mazāko morālo un likuma pārkāpumu tie tūlīt ir jāizraida ar VISU ģimeni no ES teritorijas, protams, par viņu līdzekļiem ,vai uz parāda, kursh ir jāapmaksā ,vai ģimenei.Shengenas zona jau 2015.g ir pilnīgi zaudējusi savu leģimitāti, tā ir 100proc .jānostiprina ar ārējām robežām un kontrolētām iekshējām. (sun)

Atbildēt

07.01.2016. 18:25

Debīlo pakalpiņu Sesku reklamē un bīda premjera amatam. Tas gan mainīs likumdošanu, lai Lembergam var izbeigt krimināllietas.

Atbildēt

boom

07.01.2016. 18:20

»

Pēteris

Lietis vai nelietis, bet Grinberga lieta jau nu bija apzināta valsts naudas tērēšana, kur jāpiedzen no visiem, sākot ar Kariņu


Domāju, ka visus pundura organizētos skribelmaņus vajadzētu vienkārši atšaut. Deģenerējušies noziedznieka pakalpiņi. Ventspilī no tādiem čum un mudž.

Atbildēt

boom

07.01.2016. 18:17

Tā arī ir. Savā elementā. No sākuma kopīgi bīda lietas un pēc tam aiz muguras appļūta. Ar to pašu Loskutovu kopīgas sarunas ir vedis. Pa lielam ņemot, Loskutovs vēl līdz šai diena neko nav darījis, lai aizvāktu to sapujošo klaunu. Bet, tā vietā, lai klauns izjustu kaut mazāko pateicību, aizmuguriski pļūta virsū.

Atbildēt

Šalle

07.01.2016. 16:37

Lembe savā elementā. Kad viņš pensionāriem kompensēs izpumpēto naudu no Latvijas kuģniecības, kur viens no akcionāriem ir VSAA? Ko? A? Manu nodokļos apmaksāto daļu par kompensācijām nelielā auguma smagos noziegumos apsūdzētajam nelietim variet nopiedzīt no prokuroriem.

Atbildēt

S

07.01.2016. 16:22

Vēl varētu saprast, ka viens izmekletājs ir galīgs idiots, bet nē, ir arī prokurors,vēl virsprokurors, ģenerālprokurors...Un visa šī korumpētā šlaka virzīja safabricētu lietu visās tiesu instancēs tikai lai izpatiktu kaut kādam tur kretīnu kretīnam kariņam? Tā taču ir līdz pašiem pamatiem sapuvusi kariņvalstele!

Atbildēt

Upuri

07.01.2016. 13:42

Neviens neko nedabus. Kriminallietu un tiesu spriedumu safabricesana ir ikdieniska darbiba Latvija. Prokuratura ar Tiesu tiesnesiem (pie tam visiem) ir noziedznieki, kas lidzdarbojas. Un sadas lietas, kas nonakusas prese, ir loti,loti maz. http://fronte.lv/2013/12/latvijas-tiesu-sistema-degradejas/

Atbildēt

07.01.2016. 11:07

»

Glups voi nu Rogovkas

un kā tas būtu latviski
Vispārējais attiecībā pret lietu, kas tiek atklāta caur vispārējo kā lieta pati par sevi (tās aktuālā redakcija, mūžīgā, mūsdienu, laikmetīgā, autorredzamā utt.).

Atbildēt

Glups voi nu Rogovkas

06.01.2016. 21:17

»

Lielākā Kretīna Sindroms

sākas ar to , ka kāda kretīnu grupa nozīmē ( saucās ka ievēl) amatos citus, vēl lielākus kretīnus, tie savukārt kretīnu kretīnus u.t.t...


4. vara dzīvo no šo kretīnu labvēlības un gatavi par naudu darīt da jebko, bet par velti un ideju neko. Tas puis ir kapitālisms, kur tiesības ir ir tikai komplektā ar tavu kapitālu un tieši proporcionālas tā lielumam. Tā, ka nav ko sūdzēties. Viss ir pēc noteikumiem.

Atbildēt

ierēcu

06.01.2016. 20:17

»

;)

...


Tieši puse jeb deviņi no 18 partijas "Vienotība" Saldus nodaļas biedriem, kuri bija parakstījuši kopīgu iesniegumu par izstāšanos no partijas, nedēļas laikā ir atsaukuši savu izstāšanos un nolēmuši palikt partijā, aģentūru LETA informēja nodaļas vadītājs, Saldus novada domes priekšsēdētājas vietnieks Didzis Konuševskis.

Savukārt no tiem deviņiem biedriem, kuri joprojām plāno izstāties no partijas, tikai četrus varot uzskatīt par līdz šim aktīviem biedriem, un viņu vidū ir divi Saldus novada domes deputāti - Māris Zusts un Inta Vanaga.

Atbildēt

06.01.2016. 18:47

Ak mazais Aivariņš - pašlaik ar Vējoni kombinē nakošo premjeru, kas varētu kopīgot likumdošanu, lai izbeigtu kriminalprocesus pret Aivariņu.

Atbildēt

kkk

06.01.2016. 18:08

Kur ir un ko dara LR ģenerālprokuratūras paspārnē esošais noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienests? Kur VIDs? Finanšu policija? Ekonomikas policija? KNAB, SAB, DP? Kur ir pašas tiesiskākās un godīgākās partijas, kas solīja cīņu ar ēnu ekonomiku? Kur tas viss ir? Izrādās, ka čomi ar saucieniem uz lūpām apkarot Lembergu radīja sev dāsni apmaksātas darba vietas. Jēga no Lemberga uzvaras būtu tad, ja tagad tiesātu Loskutovu, Maizīti par lietas safabricēšanu Kariņa interesēs.

Atbildēt

;)

06.01.2016. 18:05

Partijas «Vienotība» Kandavas nodaļas vadītāja un Kandavas novada domes deputāte Inga Priede un vēl vairāki nodaļas biedri pieņēmuši lēmumu izstāties no partijas un jau nosūtījuši savus iesniegumus, kas «Vienotības» birojā Rīgā varētu būt saņemti vakar, informēja Inga Priede.

Priede pastāstīja, ka kandavnieki nav mainījuši lēmumu izstāties, taču kopš 9.decembra pagājis laiks, kamēr visi starp svētku brīvdienām uzrakstīja savus iesniegumus, kurus bija paredzēts apkopot un nosūtīt kopā. Decembra beigās tas tika izdarīts, un, pēc Priedes rīcībā esošās informācijas, «Vienotības» birojā Rīgā kandavnieku iesniegumi varētu būt saņemti vakar, pēc kā tos acīmredzot izskatīs nākamajā partijas valdes sēdē.

Decembrī arī tika lemts par nodaļas likvidāciju, jo no partijas izstājās gandrīz visa nodaļa - 16 biedri, izņemot kādu neaktīvu biedru un Aigaru Štokenbergu, kurš nodaļas ikdienā vairāk bijis virtuāls biedrs un aktīvi Kandavas nodaļas darbā nav piedalījies, skaidroja Priede.

Viņa pauda, ka «Vienotību» pametušais kandavnieku kolektīvs jau esot saņēmis uzaicinājumus no citām partijām, taču vēl nav nolemts stāties konkrētā partijā. Patlaban vairākums bijušās nodaļas biedru esot paudis vēlmi turpināt sadarbību kopīgi, turklāt nodaļai bijis arī atbalstītāju loks, kuri nebija iestājušies partijā, un arī attiecības ar viņiem kā domubiedriem saglabājušās.

Patlaban visiem esot nepieciešams laiks apdomāties, un tad spriedīšot, vai veidot kādu jaunu apvienību, vai stāties citā partijā, skaidroja Priede.

Atbildēt

;)

06.01.2016. 18:04


No partijas "Vienotības" Saldus nodaļas partijas valdei iesniegts 18 nodaļas biedru parakstīts iesniegums par izstāšanos no partijas. Iesniegumā teikts, ka šādu lēmumu viņi pieņēmuši, paužot savu neapmierinātību ar Saldus nodaļas vadītāja, Saldus novada domes priekšsēdētājas vietnieka Konuševska darbībām un nespējot pieņemt partijā notiekošo.

"Ar nožēlu jāatzīst, ka partija "Vienotība" pēdējā laikā no vienotas un spēcīgas organizācijas ir kļuvusi par ļoti dažādi domājošu cilvēku apvienību, kas vairumā gadījumu savu spēku un enerģiju velta savstarpējos partijas biedru strīdos un intrigās. Tās darbība ir kļuvusi ļoti neefektīva - partija nespēj vienoties ne par kopīgiem mērķiem, ne par vienotu rīcību," teikts 18 bijušo Saldus nodaļas biedru parakstītajā iesniegumā partijas valdei.

Iesnieguma autori norāda, ka viņiem nav pieņemama arī Saldus nodaļas vadītāja Konuševska rīcība un viņa izdarītie pārkāpumi, ko atklājis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Konuševskis ir pārkāpis likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteiktos ierobežojumus, un viņam daļēji piederošā SIA "Saldus būve" bez atklātiem konkursiem ir saņēmusi pasūtījumus no Saldus novada pašvaldības.

Atbildēt

ol

06.01.2016. 17:29

principaa jau ielaka dala ir glevi un neko nemaksas un tapec tadus privatajos uznemumos nemaz nenem darbaa.

Atbildēt

AUSTRIS

06.01.2016. 16:59

Un kāpēc man par nelikumīgu kriminālvazāšanu caur visām instancēm , biznesa iznīcināšanu, veselības sabeigšanu pienākas tikai 500 latu, bet Lembergam tūkstoši un Ģēģeram 10 000???

Atbildēt

Lielākā Kretīna Sindroms

06.01.2016. 16:36

»

Praatniex

Retoriska publikācija


sākas ar to , ka kāda kretīnu grupa nozīmē ( saucās ka ievēl) amatos citus, vēl lielākus kretīnus, tie savukārt kretīnu kretīnus u.t.t.
Rezultātā sanāk tas kretīnisms kas šeit valda.Un nekādu brīnumu būt nevar. To redz ik uz soļa.Izeja tikai viena, 4.varai jāatmet kretīnisms un jāizglīto vēlētājs.

Atbildēt

Jimmijs Henrix

06.01.2016. 16:32

»

hm

Zaudētājam jāmaksā...


A.L.- kas tas tāds ir ? Ko e- ?

Atbildēt

Pēteris

06.01.2016. 15:54

»

sašutusī

KAPĒC ŠIS PORTĀLS PUBLICĒ ŠITĀ NELIEŠA PAZIŅOJUMUS


Lietis vai nelietis, bet Grinberga lieta jau nu bija apzināta valsts naudas tērēšana, kur jāpiedzen no visiem, sākot ar Kariņu!

Atbildēt

hm

06.01.2016. 15:34

Zaudētājam jāmaksā!
Un šie augstus amatus ieņemošie kungi taču nebūs tik zemiski un neļaus savus zaudējumus segt nodokļu maksātājiem.
Bet A.L. ieteiktu nepieņemt naudu no nodokļu maksātājiem.
Ja kungiem zaudētājiem brīvas naudas trūkums, varbūt aicināt tautu viņiem saziedot? Varbūt kādus 4 eiro (katram pa 1-nam) arī Lembergs var piemest?
Spēles noteikumi taču rakstīti un visiem vienādi!
Sižets priekš nelaiķa Karela Čapeka!


Atbildēt

Tiesiskums

06.01.2016. 14:59

Bet reiz jau nosauktie tomēr sēdēs,gejropa un tēvocis semijs panāks,nav jau te ukropija vai geordia.

Atbildēt

Lelle

06.01.2016. 14:36

Nez par cik kroplis to tiesuķēķi nopirka?

Atbildēt

sašutusī

06.01.2016. 14:34

KAPĒC ŠIS PORTĀLS PUBLICĒ ŠITĀ NELIEŠA PAZIŅOJUMUS?

Atbildēt

06.01.2016. 14:22

»

Praatniex

Retoriska publikācija


Tieši tā - retoriska. Jo J.Maizīti A.Lembergs pievaca savā maizē, kad tam beudzās termiņš ģenprokurora amatā. Ilgi barojās Lemberga maizē, tagad ir SAB vadītājs.Un kalps Lembergam kā Vējonis.

Atbildēt

Praatniex

06.01.2016. 14:15

Retoriska publikācija!
Šitos tikai Biķernieku vai Rumbulas priedēs var "izārstēt"...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...