Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jeppp

16.01.2016. 12:12

Hmmm a kur tik lēti advokāti? Varbūt aivars var kādu ieteikt?

Atbildēt

andris a

12.01.2016. 20:27

Vēsturnieki= Tas vājprāts visā Eiropā tūlīt pinīgi ir jāaptur un tūlīt ir jādara zināmus to organizētājus, apmaksētājus un izpildītājus! Visi shie cilvēki ir jānovieto tikai Austrumu valstīs , pagaidu nometnēs vai brīvās teritorijās izveidot jaunu vai jaunas valstis, kurās shie pashi t.s. imigranti justos laimīgi un droshībā par to pashu naudu, par ko viņi negaidāmi, nevēlami un bīstami teik izplatīti Eiropā. Daba nepielauj necilvēcīgu pārvietoshanu starp kontinentiem, tas ir mākslīgi vedots noziedzīgs haoss. 90´proc. tie nav pat strādnieki. Jau ieradushies...par mazāko morālo un likuma pārkāpumu tie tūlīt ir jāizraida ar VISU ģimeni no ES teritorijas, protams, par viņu līdzekļiem ,vai uz parāda, kursh ir jāapmaksā ,vai ģimenei.Shengenas zona jau 2015.g ir pilnīgi zaudējusi savu leģimitāti, tā ir 100proc .jānostiprina ar ārējām robežām un kontrolētām iekshējām. (sun)

Atbildēt

07.01.2016. 19:25

Debīlo pakalpiņu Sesku reklamē un bīda premjera amatam. Tas gan mainīs likumdošanu, lai Lembergam var izbeigt krimināllietas.

Atbildēt

boom

07.01.2016. 19:20

»

Pēteris

Lietis vai nelietis, bet Grinberga lieta jau nu bija apzināta valsts naudas tērēšana, kur jāpiedzen no visiem, sākot ar Kariņu


Domāju, ka visus pundura organizētos skribelmaņus vajadzētu vienkārši atšaut. Deģenerējušies noziedznieka pakalpiņi. Ventspilī no tādiem čum un mudž.

Atbildēt

boom

07.01.2016. 19:17

Tā arī ir. Savā elementā. No sākuma kopīgi bīda lietas un pēc tam aiz muguras appļūta. Ar to pašu Loskutovu kopīgas sarunas ir vedis. Pa lielam ņemot, Loskutovs vēl līdz šai diena neko nav darījis, lai aizvāktu to sapujošo klaunu. Bet, tā vietā, lai klauns izjustu kaut mazāko pateicību, aizmuguriski pļūta virsū.

Atbildēt

Šalle

07.01.2016. 17:37

Lembe savā elementā. Kad viņš pensionāriem kompensēs izpumpēto naudu no Latvijas kuģniecības, kur viens no akcionāriem ir VSAA? Ko? A? Manu nodokļos apmaksāto daļu par kompensācijām nelielā auguma smagos noziegumos apsūdzētajam nelietim variet nopiedzīt no prokuroriem.

Atbildēt

S

07.01.2016. 17:22

Vēl varētu saprast, ka viens izmekletājs ir galīgs idiots, bet nē, ir arī prokurors,vēl virsprokurors, ģenerālprokurors...Un visa šī korumpētā šlaka virzīja safabricētu lietu visās tiesu instancēs tikai lai izpatiktu kaut kādam tur kretīnu kretīnam kariņam? Tā taču ir līdz pašiem pamatiem sapuvusi kariņvalstele!

Atbildēt

Upuri

07.01.2016. 14:42

Neviens neko nedabus. Kriminallietu un tiesu spriedumu safabricesana ir ikdieniska darbiba Latvija. Prokuratura ar Tiesu tiesnesiem (pie tam visiem) ir noziedznieki, kas lidzdarbojas. Un sadas lietas, kas nonakusas prese, ir loti,loti maz. http://fronte.lv/2013/12/latvijas-tiesu-sistema-degradejas/

Atbildēt

07.01.2016. 12:07

»

Glups voi nu Rogovkas

un kā tas būtu latviski
Vispārējais attiecībā pret lietu, kas tiek atklāta caur vispārējo kā lieta pati par sevi (tās aktuālā redakcija, mūžīgā, mūsdienu, laikmetīgā, autorredzamā utt.).

Atbildēt

Glups voi nu Rogovkas

06.01.2016. 22:17

»

Lielākā Kretīna Sindroms

sākas ar to , ka kāda kretīnu grupa nozīmē ( saucās ka ievēl) amatos citus, vēl lielākus kretīnus, tie savukārt kretīnu kretīnus u.t.t...


4. vara dzīvo no šo kretīnu labvēlības un gatavi par naudu darīt da jebko, bet par velti un ideju neko. Tas puis ir kapitālisms, kur tiesības ir ir tikai komplektā ar tavu kapitālu un tieši proporcionālas tā lielumam. Tā, ka nav ko sūdzēties. Viss ir pēc noteikumiem.

Atbildēt

ierēcu

06.01.2016. 21:17

»

;)

...


Tieši puse jeb deviņi no 18 partijas "Vienotība" Saldus nodaļas biedriem, kuri bija parakstījuši kopīgu iesniegumu par izstāšanos no partijas, nedēļas laikā ir atsaukuši savu izstāšanos un nolēmuši palikt partijā, aģentūru LETA informēja nodaļas vadītājs, Saldus novada domes priekšsēdētājas vietnieks Didzis Konuševskis.

Savukārt no tiem deviņiem biedriem, kuri joprojām plāno izstāties no partijas, tikai četrus varot uzskatīt par līdz šim aktīviem biedriem, un viņu vidū ir divi Saldus novada domes deputāti - Māris Zusts un Inta Vanaga.

Atbildēt

06.01.2016. 19:47

Ak mazais Aivariņš - pašlaik ar Vējoni kombinē nakošo premjeru, kas varētu kopīgot likumdošanu, lai izbeigtu kriminalprocesus pret Aivariņu.

Atbildēt

kkk

06.01.2016. 19:08

Kur ir un ko dara LR ģenerālprokuratūras paspārnē esošais noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienests? Kur VIDs? Finanšu policija? Ekonomikas policija? KNAB, SAB, DP? Kur ir pašas tiesiskākās un godīgākās partijas, kas solīja cīņu ar ēnu ekonomiku? Kur tas viss ir? Izrādās, ka čomi ar saucieniem uz lūpām apkarot Lembergu radīja sev dāsni apmaksātas darba vietas. Jēga no Lemberga uzvaras būtu tad, ja tagad tiesātu Loskutovu, Maizīti par lietas safabricēšanu Kariņa interesēs.

Atbildēt

;)

06.01.2016. 19:05

Partijas «Vienotība» Kandavas nodaļas vadītāja un Kandavas novada domes deputāte Inga Priede un vēl vairāki nodaļas biedri pieņēmuši lēmumu izstāties no partijas un jau nosūtījuši savus iesniegumus, kas «Vienotības» birojā Rīgā varētu būt saņemti vakar, informēja Inga Priede.

Priede pastāstīja, ka kandavnieki nav mainījuši lēmumu izstāties, taču kopš 9.decembra pagājis laiks, kamēr visi starp svētku brīvdienām uzrakstīja savus iesniegumus, kurus bija paredzēts apkopot un nosūtīt kopā. Decembra beigās tas tika izdarīts, un, pēc Priedes rīcībā esošās informācijas, «Vienotības» birojā Rīgā kandavnieku iesniegumi varētu būt saņemti vakar, pēc kā tos acīmredzot izskatīs nākamajā partijas valdes sēdē.

Decembrī arī tika lemts par nodaļas likvidāciju, jo no partijas izstājās gandrīz visa nodaļa - 16 biedri, izņemot kādu neaktīvu biedru un Aigaru Štokenbergu, kurš nodaļas ikdienā vairāk bijis virtuāls biedrs un aktīvi Kandavas nodaļas darbā nav piedalījies, skaidroja Priede.

Viņa pauda, ka «Vienotību» pametušais kandavnieku kolektīvs jau esot saņēmis uzaicinājumus no citām partijām, taču vēl nav nolemts stāties konkrētā partijā. Patlaban vairākums bijušās nodaļas biedru esot paudis vēlmi turpināt sadarbību kopīgi, turklāt nodaļai bijis arī atbalstītāju loks, kuri nebija iestājušies partijā, un arī attiecības ar viņiem kā domubiedriem saglabājušās.

Patlaban visiem esot nepieciešams laiks apdomāties, un tad spriedīšot, vai veidot kādu jaunu apvienību, vai stāties citā partijā, skaidroja Priede.

Atbildēt

;)

06.01.2016. 19:04


No partijas "Vienotības" Saldus nodaļas partijas valdei iesniegts 18 nodaļas biedru parakstīts iesniegums par izstāšanos no partijas. Iesniegumā teikts, ka šādu lēmumu viņi pieņēmuši, paužot savu neapmierinātību ar Saldus nodaļas vadītāja, Saldus novada domes priekšsēdētājas vietnieka Konuševska darbībām un nespējot pieņemt partijā notiekošo.

"Ar nožēlu jāatzīst, ka partija "Vienotība" pēdējā laikā no vienotas un spēcīgas organizācijas ir kļuvusi par ļoti dažādi domājošu cilvēku apvienību, kas vairumā gadījumu savu spēku un enerģiju velta savstarpējos partijas biedru strīdos un intrigās. Tās darbība ir kļuvusi ļoti neefektīva - partija nespēj vienoties ne par kopīgiem mērķiem, ne par vienotu rīcību," teikts 18 bijušo Saldus nodaļas biedru parakstītajā iesniegumā partijas valdei.

Iesnieguma autori norāda, ka viņiem nav pieņemama arī Saldus nodaļas vadītāja Konuševska rīcība un viņa izdarītie pārkāpumi, ko atklājis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Konuševskis ir pārkāpis likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteiktos ierobežojumus, un viņam daļēji piederošā SIA "Saldus būve" bez atklātiem konkursiem ir saņēmusi pasūtījumus no Saldus novada pašvaldības.

Atbildēt

ol

06.01.2016. 18:29

principaa jau ielaka dala ir glevi un neko nemaksas un tapec tadus privatajos uznemumos nemaz nenem darbaa.

Atbildēt

AUSTRIS

06.01.2016. 17:59

Un kāpēc man par nelikumīgu kriminālvazāšanu caur visām instancēm , biznesa iznīcināšanu, veselības sabeigšanu pienākas tikai 500 latu, bet Lembergam tūkstoši un Ģēģeram 10 000???

Atbildēt

Lielākā Kretīna Sindroms

06.01.2016. 17:36

»

Praatniex

Retoriska publikācija


sākas ar to , ka kāda kretīnu grupa nozīmē ( saucās ka ievēl) amatos citus, vēl lielākus kretīnus, tie savukārt kretīnu kretīnus u.t.t.
Rezultātā sanāk tas kretīnisms kas šeit valda.Un nekādu brīnumu būt nevar. To redz ik uz soļa.Izeja tikai viena, 4.varai jāatmet kretīnisms un jāizglīto vēlētājs.

Atbildēt

Jimmijs Henrix

06.01.2016. 17:32

»

hm

Zaudētājam jāmaksā...


A.L.- kas tas tāds ir ? Ko e- ?

Atbildēt

Pēteris

06.01.2016. 16:54

»

sašutusī

KAPĒC ŠIS PORTĀLS PUBLICĒ ŠITĀ NELIEŠA PAZIŅOJUMUS


Lietis vai nelietis, bet Grinberga lieta jau nu bija apzināta valsts naudas tērēšana, kur jāpiedzen no visiem, sākot ar Kariņu!

Atbildēt

hm

06.01.2016. 16:34

Zaudētājam jāmaksā!
Un šie augstus amatus ieņemošie kungi taču nebūs tik zemiski un neļaus savus zaudējumus segt nodokļu maksātājiem.
Bet A.L. ieteiktu nepieņemt naudu no nodokļu maksātājiem.
Ja kungiem zaudētājiem brīvas naudas trūkums, varbūt aicināt tautu viņiem saziedot? Varbūt kādus 4 eiro (katram pa 1-nam) arī Lembergs var piemest?
Spēles noteikumi taču rakstīti un visiem vienādi!
Sižets priekš nelaiķa Karela Čapeka!


Atbildēt

Tiesiskums

06.01.2016. 15:59

Bet reiz jau nosauktie tomēr sēdēs,gejropa un tēvocis semijs panāks,nav jau te ukropija vai geordia.

Atbildēt

Lelle

06.01.2016. 15:36

Nez par cik kroplis to tiesuķēķi nopirka?

Atbildēt

sašutusī

06.01.2016. 15:34

KAPĒC ŠIS PORTĀLS PUBLICĒ ŠITĀ NELIEŠA PAZIŅOJUMUS?

Atbildēt

06.01.2016. 15:22

»

Praatniex

Retoriska publikācija


Tieši tā - retoriska. Jo J.Maizīti A.Lembergs pievaca savā maizē, kad tam beudzās termiņš ģenprokurora amatā. Ilgi barojās Lemberga maizē, tagad ir SAB vadītājs.Un kalps Lembergam kā Vējonis.

Atbildēt

Praatniex

06.01.2016. 15:15

Retoriska publikācija!
Šitos tikai Biķernieku vai Rumbulas priedēs var "izārstēt"...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...