Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

16.10.2020. 20:23

Un ne viena vārda par to, kādā veidā slimniekus ārstē, kaut gan citās valstīs, t.sk. arī Krievijā, ir "standarta ārstēšanas protokoli"

Atbildēt

Mark

14.10.2020. 09:52

Google ir samaksājis 27485 līdz 29658 dolārus par to, ka no mājas meta tīmeklī. Esmu pievienojies šai darbībai 2 mēnešus atpakaļ, un pirmajā mēnesī no šīs darbības esmu nopelnījis 31547 USD. Es varu teikt, ka mana dzīve ir pilnībā uzlabojusies! Uzmanies no tā, ko es daru .....

www.S­­e­­l­­f­­c­­a­­s­­h­­5­­.­­c­­o­­m

Atbildēt

RP

13.10.2020. 13:17

»

Žulis

Un šādu rakstu raksta VESELĪBAS ministre?! Šeit nav neviena vārda, kas informētu par uz kovidvīrusa ārstēšanu vērstajām darbībām VIŅAS pārvaldītajā nozarē. Iznāk, ka šo bīstamo vīrusa infekciju ārstē ar ierobežojumiem, distancēšanos, pašizolēšanos, pašdisciplīnu un riska līmeņa indikatoru vērošanu. ...


Visnotalj preciizs teksts, cien. Zjuli! Mans viedoklis- valdoshaas "mafijas" totaala neieintereseetiiba, taa sauktaas pandeemijas ierobezjoshanaa.
Vairaaki KAAPEEC...Pirmajaas nedeeljaas ljaudis bezkontrolee naaca iekshaaa no lidostaam, kugjiem un veesaa mieraa ar sabiedrisko transportu izbraukaaja visu Latviju, satika radus, draugus un pazinjas.
Ja es buutu, kaut vai (V)injele, momentaa organizeetu iebraukusho cilveeku nometinaashanu tukshajaas viesniicaas ar visaam paarbaudeem un izolaaciju. Taa, kaa nekas taads netika dariits, tad, piedodiet, atvainojiet, tam Covidam ir pavisam citi uzdevumi. Taapat peedeejos meeneshus bez paarbaudeem uz robezjas atljaava briivi iebraukt igaunjiem un lietuvieshiem, kur, it kaa taa saslimshana bija augstaaka, nekaa LV.
Jaaiesmej par talantiigo aktieriiti, kursh visai profesionaali nospeeleeja savu lomu, bet, "pasuutiitaaji" neviilaas, ka tauta sho atpaziis alkohola bodee. Shaa vai taa, mans viedoklis, ka visai tai azjiotaazjai taisniiba ir kaut kur pa vidu, jo nopietniibas gadiijumaa valdiiba reagjeetu atbildiigi.Veel kas,- ir arii baigaas shaubas par testiem, par vakciinaam...

Atbildēt

Jautājums

13.10.2020. 06:26

Līdz šim Latvijā kopumā veikti 361 843 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 2670 personas, bet 1322 izveseļojušās. Tā mums stāsta! Taču es vēlos, lai mums beidzot izstāsta KĀ IR PATIESĪBĀ!?
Un kas īsti notiek mūsu Latvijā!?
Tādēļ es uzdošu dažus man būtiskus jautājumus uz kuriem vēlos saņemt skaidras un tiešas, faktos un statistikā balstītas atbildes no atbildīgajām iestādēm un personām. Galvenokārt no personām, jo ne jau iestādēm un ministrijām ir viedoklis – tās ir personas, tie ir konkrēti cilvēki.
Vēlos noskaidrot, KAS NOTIEK LATVIJĀ?
Šie jautājumi tiks nosūtīti pilnīgi visiem žurnālistiem Latvijā, izmantojot ziņu aģentūru LETA un BNS informatīvo platformu. Cerībā, ka žurnālisti sāks tos izgaismot un sabiedrība beidzot sāks saņemt atbildes. Jo pagaidām lej vienu ūdeni, kam nav nekāda sakara ar realitāti.
Es aicinu žurnālistus atcerēties, kas viņi ir un kā labā viņiem ir jāstrādā. Un sākt sniegt sabiedrībai atbildes uz šiem būtiskajiem jautājumiem.
Cik ilgi mēs vēl dzīvosim melos? Cik ilgi mēs viens otru turpināsim iznīcināt? Vai tiešām cilvēcīgums, patiesums, pašcieņa latviešu tautā ir izmirstošas atmiņas… es nevēlos tam ticēt, jo zinu, ka tā nav! Es neprasu rīcību no tiem, kuri nespējīgi un vārgi savā garā un būtībā. Es neprasu no tiem, kuri pārdevušies un gļēvi. Neprasu no tiem, kuri bailīgi un melīgi. Un neprasu no tiem, kuri uzskata, ka apmaksāts viedoklis ir svarīgāks par patiesību. Un neprasu no tiem, kuri dzīvojot svešās zemēs gudri spriež kā mums dzīvot Latvijā.
Es prasu no tiem, kuri naktīs nevar mierīgi gulēt. Es prasu Tev, vai Tu apzinies cik ļoti esi vajadzīgs savai tautai… cik ļoti esi vajadzīgs man!? Iztaisno muguru, izplet spārnus un rīkojies. Tu zini, kas Tev ir jādara. Tu to jūti! Neļaujies bailēm!
Vienkārši esi tāds, kāds esi… dari savu darbu pēc vislabākās sirdsapziņas… es ļoti ceru uz Tavu atbalstu, vai arī tikai kopā mēs esam milzīgs spēks, kas spēj nest visai Latvijai gaismu.
_____________________________________________________________________
Līdz šim Latvijā kopumā veikti 361 843 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 2670 personas, bet 1322 izveseļojušās (No tām lielākais vairums paši, mājas apstākļos dzerot siltas tējas un skatoties filmas, jo kā zināms, pret Covid-19 zāļu NAV).
7 mēnešu laikā 40 personas mirušas. No šīm 40 personām, kā runā tautā zinātāji, kuriem ir bijusi pieeja šo cilvēku slimības vēsturei, stāsta, ka tikai 14 no šīm 40 personām patiesais nāves iemesls ir bijis Covid-19. Tātad vidēji 2 cilvēki mēnesī!
Mazliet pārdomām:
- katru gadu Latvijā nomirst 28 000 līdz 29 000 cilvēku jeb ap 80 cilvēku dienā!
- Latvijā katru dienu no insulta mirst 7 cilvēki!
- diagnozi vēzis ik gadu izdzird vidēji 11 555 cilvēki. 2018.gadā mira 5932 cilvēki.
- katru dienu Latvijā aptuveni 17 cilvēki mirst pāragri.
- katru dienu Latvijā nomirst par 18 cilvēkiem vairāk nekā piedzimst.
- šā gada pirmajā ceturksnī Latvijā pašnāvības izdarījuši 70 cilvēki.
- lai gan 2020. gads ir tikai pusē, ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo bērnu skaits jau šobrīd pārsniedzis visa pērnā gada traģisko satiksmes negadījumu statistiku.
- 2019.gadā satiksmes negadījumos dzīvības zaudējuši 134 cilvēki.
- katru gadu pieaug to cilvēku skaits, kuriem tiek diagnosticēts diabēts – Latvijā tie ir jau vairāk nekā 90 000 cilvēki (dati uz 2019.gadu) .
- pagājušajā sezonā gripas vīrusa dēļ Latvijā mira 86 cilvēki.
- projekta "BabyBox" glābējsilītēs desmit gadu laikā Latvijā nonākuši 46 jaundzimušie. - mākslīgi veikto abortu skaits – pērn 5784 (2019.gads)
- kā liecina Labklājības ministrijas (LM) dati, pērn aprūpes institūcijās atradās 794 bērni (2019)
- 2018.gadā dažādos noziegumos cietuši 525 bērni. Tikumības un dzimumneaizskaramības jomā cietuši 229 nepilngadīgie, kas ir par 14% vairāk nekā gadu iepriekš. No cietsirdības un vardarbības pērn cietuši 92 bērni.
JAUTĀJUMI!
1.Vai tiešām Covid-19 – ir tas par ko LATVIJĀ ir jāsatraucas vairāk par visu?
2.Cik patiesībā personām ir veiktas pārbaudes testa veidā uz Covid-19? Neskaitot atkārtotos testus šīm personām! Jo kā zināms – Latvijā izrādās ir personas, kurām tests ir veikts pat 17 ,19, 20, 22 un rekordists ir ar 28 testiem! Tad cik reāli ir unikālo cilvēku no šiem 361 843 Covid-19 izmeklējumiem??? 3. Divas privātās – Gulbja un Centrālā laboratorija – kopā ar Nacionālās references laboratoriju diennaktī var pārbaudīt aptuveni 1600 paraugus, un, vērojot testēšanas dinamiku, redzams – pēdējās dienās slodze bijusi tuvu maksimālajai. (Info uz 9.aprīli)
Oktobrī tiek veikti dienā jau apmēram – 4500 testu ! Tā mums stāsta!
Vai tiešām dažu mēnešu laikā laboratoriju kapacitāte ir augusi 3 reizes? Un tas neņemot vērā, ka cilvēkiem uz atbildi ir jāgaida rindā līdz 6 dienām un vairāk!?
4. Zināms, ka Latvijā ir iespēja nodot testu uz Covid-19 antivielām organismā. Vai ir zināms cik šādu cilvēku, kuri ir pārslimojuši, paši par to nezinot, Latvijā ir? Un ja tā, tad cik procentuāli cilvēku Latvijā šo vīrusu jau ir uzveikuši vien ar savu imunitāti par to nemaz nezinot? Kaut vai tikai provizoriski?
5. Ir zināms, ka parastās sejas maskas (kuras jau tagad cilvēkiem ir problēma iegādāties, jo tām ir 1000% uzcenojums) nepasargā no Covid-19 saslimšanas. Zinātnieki tēlaini ir salīdzinājuši – tas ir tā pat kā ķert odus ar drāšu žogu! Galvenie infekcijas ceļi, kā vīruss nonāk cilvēkā, ir trīs – mute, deguns un arī acis, par kurām nereti tiek aizmirsts. Nav arī vērts lietot parastās sejas maskas, jo vīrusa piliens ir ļoti smalks, tas maskai tiek cauri, ja vien seju nesargā kāds īpašs respirators.
Un te arī jautājums - KĀDA IR JĒGA NO MASKĀM, JA TĀS LAIŽ CAURI VĪRUSU KĀ VIENĀ TĀ OTRĀ VIRZIENĀ??? Par ACĪM es vispār klusēju!!!
Un kādēļ Latvijā nerunā par to, ka maskas nēsāt ir KAITĪGI?
6. Kādēļ krīzes apstākļos valdība, saeimas deputāti, ierēdņi u.c. nesolidarizējas (nesoli – dari), ar tautu? Tik daudz cilvēku ir palikuši bez darba, bez iztikas līdzekļiem, bet tai pat laikā citi saņem piemaksas par to, ka viņi “nabadziņi” ministrijās beidzot kaut ko dara darbā bez kafijas dzeršanas un pļāpāšanas dienas garumā. 7. Un pats svarīgākais jautājums – Kādēļ Latvijas valdībai citu valstu un institūciju viedoklis ir SVARĪGĀKS par pašas tautas viedokli un vajadzībām???
Es ļoti ceru, ka žurnālisti spēs uzdot šos jautājumus un izskaidros sabiedrībai atbildes uz šiem jautājumiem!!!
Novēlu no visas sirds ikvienam stipru veselību un možu garu. Skaidru prātu un pilnu sirdi enerģijas dzīvot ar pilnu krūti. Un ziniet katrs – Jūs esat vajadzīgi tautai, Jūs esat vajadzīgi man! Paldies, ka Jūs esat!
Ar cieņu,
Kaspars Pudniks
p.s.

Atbildēt

Cielaviņa

12.10.2020. 11:59

»

Svētais Vazelīns

..."strikti ievēro ekspertu ieteikumus nerīkot tortes "Cielaviņa" kopīgu baudīšanu pusdienu pārtraukumā, nenākt uz darbu slimiem utt...


Cielaviņu nepiemini, maita! Rij savus roltonus un reizi gadā uz svētkiem labi sakošļā maltīti makdonaldā!!!

Atbildēt

Janka

12.10.2020. 09:51

»

var jau būt

ka ir nopietni pārkāpumi, nezinu, meklējiet, pieradiet, bet komentāros minētie ir STULBUMS...


Nemuldi un raksti par tēmu. Tuberkuloze cērmju olas 😂 tu nedzīvo rezervāta, bet acīm redzams kāds LV par tādu vēlas padarīt. Nez, Zviedrijā nav cērmju olas? 😂

Atbildēt

var jau būt

12.10.2020. 09:40

»

Ilžukam

Laikam jau saproti, ka arvien vairāk un vairāk cilvēku saprot kas ir kas. Vari lepoties, ka ieiesi vēsturē, kā ministre kas pieņēmusi debilākos lēmumus. Nu tas, kā minimums


ka ir nopietni pārkāpumi, nezinu, meklējiet, pieradiet, bet komentāros minētie ir STULBUMS !!!
visa pasaule liek maskas, jo ir lopi, kas KLEPO otram ģīmī, dezinficē rokas, jo ir lopi, kas puņķus slauka ar pirkstu un met pa vējam, špļauj uz ietvēm
( tuberkulozes sporas lido ar putekļiem!!!), baro cēmjainus kaķus, bet cērmju oliņas augsnē saglabājas 10 gadus !!!!!
Pavērojiet lopus uz ielām/././././././././././././././.

Atbildēt

Ilžukam

12.10.2020. 00:25

Laikam jau saproti, ka arvien vairāk un vairāk cilvēku saprot kas ir kas. Vari lepoties, ka ieiesi vēsturē, kā ministre kas pieņēmusi debilākos lēmumus. Nu tas, kā minimums....

Atbildēt

rīdzinieks

11.10.2020. 23:47

Starp daudzajiem drošības pasākumiem būtu jāiekļauj lielveikalu atbildība.Kāpēc netiek nodrošināta atstarpe starp veikala preču krāvumiem, pircēji netiek garām nesaskaroties? Kāpēc strādā nepietiekams kasieru skaits,radot pircēju rindas un ilgstošu uzturēšanos veikalā? Šajā jautājumā būtu nepieciešami stingri noteikumi un to uzraaudzība!

Atbildēt

Feminists

11.10.2020. 22:24

No sirds būšu gandarīts, kad redzēšu visu šo nodevīgo intriganšu komandu uz notiesājamo sola, neatkarīgi no partijas piederības.

Atbildēt

ja uz priekšmetiem ir puņķi

11.10.2020. 21:20

»

Dezinfekcija ir formāla, jo pierādīts, ka pieskaroties priekšmetiem, vīruss nepārvietojas

C19 iztur augstas temperatūras un ar C19 var inficēties vasarā. Vasarā maz tāpēc, ka vīrusu ierobežo ultravioletais saules starojums


vīruss būs, vai puņķi uz ietves, var atnest ar apaviem. Vinķele ir menedžere, un NEKAD nav bijusi ārste. Kā ārstēt, tas pie ģimenes ārsta, bet vai zābakus vērts ārstēt...ejiet un skrieniet, tāpat labuma no jums sabiedrībai nav

Atbildēt

Dezinfekcija ir formāla, jo pierādīts, ka pieskaroties priekšmetiem, vīruss nepārvietojas

11.10.2020. 19:33

»

aina

Vai veselības ministre zina,ka tā ir infekcijas slimība un ka tā jāiznīcina dezinficējot?Tauta sēžas transporta līdžekļos ar maskām,kas ir vīrusa perēklis.Rakstā neviena vārda par dezinficēšanu,nauda jau cauri


C19 iztur augstas temperatūras un ar C19 var inficēties vasarā. Vasarā maz tāpēc, ka vīrusu ierobežo ultravioletais saules starojums.

Atbildēt

aina

11.10.2020. 19:20

Vai veselības ministre zina,ka tā ir infekcijas slimība un ka tā jāiznīcina dezinficējot?Tauta sēžas transporta līdžekļos ar maskām,kas ir vīrusa perēklis.Rakstā neviena vārda par dezinficēšanu,nauda jau cauri?

Atbildēt

nu tad zini

11.10.2020. 18:43

»

LR Satversme

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības...


Tev ir tiesības klusēt, viss ko tu teiksi var tikt izmantots pret tevi, tai skaitā diagnozes noteikšanai!

Atbildēt

Kaža

11.10.2020. 18:20

»

Piekrītu!

Tieši deguna dobums aizsargā infekcijas iekļūšanu bronhās, galvas smadzenēs utt...


Pastāstiet arī par acu šķīdumu lomu inficēšanās procesos,ar tiem citus inficēt , protams,ir grūti,tāpēc arī klusums,bet,grozies kā gribi,ar šķaudieniem un klepiem,pirmais trieciens tiek acīm.

Atbildēt

lauķis

11.10.2020. 18:00

»

Kariņš neļāva muļķiem čupoties

tagad prasa demisiju


Aitas un kāmīši vienmēr citus sauc par muļķiem,bez uzpurņa un vagara dzīvot nespēj.

Atbildēt

LR Satversme

11.10.2020. 17:59

»

izlasi Satversmi

izlasi Hipokrāta zvērestu... kurš gan liedz


VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
(Nodaļa 15.10.1998. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 06.11.1998.)
89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.
90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Jā, bet

11.10.2020. 17:49

»

Skolnieciņš

Šajā grūtajā laikā nevajag kašķēties un vairot negatīvās enerģijas. Ir jādzīvo saticīgi, lai pozitīvās enerģijas būtu pārākumā. Kovida (Covid-19) laiks ir grūts un sasprigts. Nevajag pakļauties stresam un spriedzei. Jādzīvo ir daudzīgi. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes un lūgsim Dabas Māti, lai mūsu...


Nez vai Dievs vai dievi uzklausīs tādu gļēvuļu lūgšanas, kuri atsakās protestēt pret savas tautas iznīcināšanu. Sava bailīguma attaisnošanai vienmēr var atrast iemeslus. Nu kaut vai nevēlēšanos vairot negatīvo enerģiju. Un lai tas viss skaistāk izklausītos vēl beigās var kaut ko pamuldēt par mīlestību un saticību.

Atbildēt

Kariņš neļāva muļķiem čupoties

11.10.2020. 17:47

tagad prasa demisiju

Atbildēt

Skolnieciņš

11.10.2020. 17:17

Šajā grūtajā laikā nevajag kašķēties un vairot negatīvās enerģijas. Ir jādzīvo saticīgi, lai pozitīvās enerģijas būtu pārākumā. Kovida (Covid-19) laiks ir grūts un sasprigts. Nevajag pakļauties stresam un spriedzei. Jādzīvo ir daudzīgi. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes un lūgsim Dabas Māti, lai mūsu tauta dzīvotu saticībā! Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautu! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Baltu Skaudības Dievs] #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #PozitīvāsDomas #LatvjuDievi ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

bet muļķi grib maskas un pat cimdus

11.10.2020. 17:17

»

Šis bots

noteikti pretendē uz Krimināllikuma 14. pnta piemērošanu. Nav vērts pat viņu meklēt


tajā vietā, lai lietotu kabatlakatiņu, ...kas man atliek, lieku...

Atbildēt

Pilsone

11.10.2020. 17:11

»

ja vņš demisionēs

tu gudrāka paliksi


Manu gudrību man neviens neatņems, bet parūpējies par savējo, lai nepaliec par izsmieklu.

Atbildēt

lauķis

11.10.2020. 15:55

»

ja vņš demisionēs

tu gudrāka paliksi


Nēkādu demisiju,valdība ir kriminalnoziedznieki,viņi jātiesa un jaatceļ no amata,protams,visu zaudējumu atmaksa.

Atbildēt

Ha !

11.10.2020. 15:44

Pilns ar gramatikas un stila kļūdām !

Atbildēt

Piekrītu!

11.10.2020. 15:12

»

Šis bots

noteikti pretendē uz Krimināllikuma 14. pnta piemērošanu. Nav vērts pat viņu meklēt


Pie kriminālatbildības saucama VIŅĶELE ILZE un visas nosauktās valsts amatpersonas, tistarp BORDĀNS JĀNIS, kurš nenodrošina Satversmē noteiktās tiesības zināt savas tiesības un nedod publisku piekļuvi latviešu valodā Pasaules Bankas dokumentam.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Atbildēt

Piekrītu!

11.10.2020. 15:07

»

Kaža

Infekcijas iekļūšanas vieta ir acis,kurās visātrāk nonāk inficētais aerosols,bet par to pasaulē,arī pie mums klusē


Tieši deguna dobums aizsargā infekcijas iekļūšanu bronhās, galvas smadzenēs utt.

Tāpēc būtiski ir to turēt tīru vienmēr. To skalo, ja rodas aizlikumi. Mājas apstākļos saujā ielej nedaudz silta ūdens un iepilina 3 proc. ogļūdeņraža pārskābi dažus pilnienus. Sķīdumu iesūc ar nāsīm. Dažu minūšu laikā viss iztīrās.

Trampam konstatēja skābekļa trūkumu asinīs pie C19. Minēto pārskābi izmanto arī skābekļa kokteiļu izgatavošanai. Uz divsimtgramiem silta ūdens pievieno pustējkaroti kurkuma un divas līdz desmit piles minētās pārskābes (cilvēka organisms molekulāro skābekli ražoo aklajā zarnā, ar vecumu tas samazinās un izbeidzas).

Atbildēt

Kaža

11.10.2020. 14:57

Infekcijas iekļūšanas vieta ir acis,kurās visātrāk nonāk inficētais aerosols,bet par to pasaulē,arī pie mums klusē.

Atbildēt

VIŅĶELES ILZES stāsts ir par procesu, par blusu ķeršanu

11.10.2020. 14:49

Nekādu konspirācijas teoriju - maskas jāmaina ik pa divām stndām, lai tās būtu efektīvas. Visus piespiež valkāt maskas formāli - inficēšanās palielinās mitrajos un siltajos apstākļos maskas iekšpusē. Vīrusu maskas neaiztur. Jo vīrusa lielums mērāms nanodaļās. Arī citi vīrusi un baktērijas miklajās maskās vairojas (plus ārtelpu gaisa mitrums).

Tai vietā, lai publiku iepazīstinātu latviešu valodā ar Pasaules Bankas izstrādāto stratēģijas 1. fāzi C19 kontekstā, kas ir spēkā no 31. marta 2020. līdz 31.martam 2025. gadam, tostarp Latvijai, ministre, kurai nav medicīniskās izglītības, kura par ministri kļuva neievēlēta Saeimā, mācījusies ASV globālās finansu korporokrātijas finansētā specskolā, mums stāsta par “par blusu- vīrusu sacensībām”, konkurenci savā starpā.

Diversantiem pret valsts ekonomiku, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības!

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

ja vņš demisionēs

11.10.2020. 14:47

»

Pilsone

Žēl, ka Kariņš nepieprasa demisiju. Domāju, ka viņam tomēr ir mugurkauls


tu gudrāka paliksi????????????

Atbildēt

ko tad nevirzies, ja gudrs

11.10.2020. 14:47

»

tieši tā

katra tauta dabū tādus vadošos locekļu, kādus tā ir pelnījusi


????????????

Atbildēt

rezultātu nodrošina gudrie

11.10.2020. 14:46

kaut kā neslimo pat turpinot darbu...glupie ķērc nezin, kas ir vīruss, kā izplatās...katram savu slimnīcu...
CIK JAU VAR...............

Atbildēt

tieši tā

11.10.2020. 14:04

»

tradīcija

Kāds jautājums - tāda arī atbilde. Labākajās dzeltenās preses tradīcijās


katra tauta dabū tādus vadošos locekļu, kādus tā ir pelnījusi.

Atbildēt

Pilsone

11.10.2020. 13:42

»

viņai nav ko teikt,

jo valsts iznīcināšanai aizdotā nauda sadalīta -padsmit "pētījumu" projektos - pa pusmiljonam katram


Žēl, ka Kariņš nepieprasa demisiju. Domāju, ka viņam tomēr ir mugurkauls...

Atbildēt

Vēlētāja

11.10.2020. 13:40

Penteris nav tā vērts, lai to lasītu, bet, ja tevi izsvītroja un nekādu uzticību tautā nevies, tāpēc vien, ka esi tikai diskotāja un nepieklājīgu žestu rādītāja, uzticība tev ir 0, jo arī kā LM biji tas pats. Žēl, ka Kariņam trūkst mugurkaula un nepieprasa tavu demisiju, bet pašai nav ne goda, ne prāta, ne sirdsapziņas.

Atbildēt

atslēgas vārdi

11.10.2020. 13:36

"mēs stāstām..." - pasakas

Atbildēt

Žulis

11.10.2020. 13:33

Un šādu rakstu raksta VESELĪBAS ministre?! Šeit nav neviena vārda, kas informētu par uz kovidvīrusa ārstēšanu vērstajām darbībām VIŅAS pārvaldītajā nozarē. Iznāk, ka šo bīstamo vīrusa infekciju ārstē ar ierobežojumiem, distancēšanos, pašizolēšanos, pašdisciplīnu un riska līmeņa indikatoru vērošanu. Kaut ko tādu varbūt varēja uzrakstīt Iekšlietu ministrs, kura pārziņā ir iekšējās kārtības nodrošināšana, nevis Veselības ministre. Veselības ministrei būtu jāinformē tauta par to, kā ŠĪ PUS GADA LAIKĀ (kopš pavasara) ir izmainīta mediķu darba organizācija un darba apmaksa, piemērojot to gaidāmajam slimības uzliesmojumam, cik jaunu gultasvietu atvērts priekš kovid slimniekiem, kāds ir izveidots papildus nodrošinājums ar vajadzīgo aparatūru, kādas jaunas zāles iepirktas, kāda to rezerve, cik līdzekļu šiem mērķiem izlietos, cik naudas vēl ir rezervē priekš vakcīnas iepirkuma, kādas sarunas un ar ko tiek vestas par vakcīnas iepirkumu…. Taču izskatās, ka šajā jomā nekas prātīgs nav darīts. Kā jau viņa pati to raksta, izņemot “ baiļu, neskaidrības un trauksmes sajūtu” un prasībām lai cilvēki paši par sevi gādā, nekā cita viņai vienkārši nav. Acīm redzot, tie kovid apkarošanai domātie miljardi ir sekmīgi notrallināti (apgūti) un tagad slīcēju glābšana pašu slīcēju rokās.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

11.10.2020. 13:16

..."strikti ievēro ekspertu ieteikumus nerīkot tortes "Cielaviņa" kopīgu baudīšanu pusdienu pārtraukumā, nenākt uz darbu slimiem utt."

Vai par atturēšanos no "Cielaviņas" pusdienlaikā eksperti ieteica tikai ministres kundzei personīgi, vai visai VM?
Ja ministres kundze ieklausītos visos ekspertu padomos (arī nenākt uz darbu slimiem), tad dažiem ministriem visu mūžu nāktos sēdēt mājās.

Atbildēt

tradīcija

11.10.2020. 12:59

Kāds jautājums - tāda arī atbilde. Labākajās dzeltenās preses tradīcijās

Atbildēt

Beka

11.10.2020. 12:46

»

Ha

Tad esot komercnoslepums


Vai pēdējo kursu studenti - mediķi apmācīti lai palīdzētu ārstiem Covid-19 krīzē?

Atbildēt

nelasīju

11.10.2020. 12:03

penteri,var necensties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...