Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

16.10.2020. 20:23

Un ne viena vārda par to, kādā veidā slimniekus ārstē, kaut gan citās valstīs, t.sk. arī Krievijā, ir "standarta ārstēšanas protokoli"

Atbildēt

Mark

14.10.2020. 09:52

Google ir samaksājis 27485 līdz 29658 dolārus par to, ka no mājas meta tīmeklī. Esmu pievienojies šai darbībai 2 mēnešus atpakaļ, un pirmajā mēnesī no šīs darbības esmu nopelnījis 31547 USD. Es varu teikt, ka mana dzīve ir pilnībā uzlabojusies! Uzmanies no tā, ko es daru .....

www.S­­e­­l­­f­­c­­a­­s­­h­­5­­.­­c­­o­­m

Atbildēt

RP

13.10.2020. 13:17

»

Žulis

Un šādu rakstu raksta VESELĪBAS ministre?! Šeit nav neviena vārda, kas informētu par uz kovidvīrusa ārstēšanu vērstajām darbībām VIŅAS pārvaldītajā nozarē. Iznāk, ka šo bīstamo vīrusa infekciju ārstē ar ierobežojumiem, distancēšanos, pašizolēšanos, pašdisciplīnu un riska līmeņa indikatoru vērošanu. ...


Visnotalj preciizs teksts, cien. Zjuli! Mans viedoklis- valdoshaas "mafijas" totaala neieintereseetiiba, taa sauktaas pandeemijas ierobezjoshanaa.
Vairaaki KAAPEEC...Pirmajaas nedeeljaas ljaudis bezkontrolee naaca iekshaaa no lidostaam, kugjiem un veesaa mieraa ar sabiedrisko transportu izbraukaaja visu Latviju, satika radus, draugus un pazinjas.
Ja es buutu, kaut vai (V)injele, momentaa organizeetu iebraukusho cilveeku nometinaashanu tukshajaas viesniicaas ar visaam paarbaudeem un izolaaciju. Taa, kaa nekas taads netika dariits, tad, piedodiet, atvainojiet, tam Covidam ir pavisam citi uzdevumi. Taapat peedeejos meeneshus bez paarbaudeem uz robezjas atljaava briivi iebraukt igaunjiem un lietuvieshiem, kur, it kaa taa saslimshana bija augstaaka, nekaa LV.
Jaaiesmej par talantiigo aktieriiti, kursh visai profesionaali nospeeleeja savu lomu, bet, "pasuutiitaaji" neviilaas, ka tauta sho atpaziis alkohola bodee. Shaa vai taa, mans viedoklis, ka visai tai azjiotaazjai taisniiba ir kaut kur pa vidu, jo nopietniibas gadiijumaa valdiiba reagjeetu atbildiigi.Veel kas,- ir arii baigaas shaubas par testiem, par vakciinaam...

Atbildēt

Jautājums

13.10.2020. 06:26

Līdz šim Latvijā kopumā veikti 361 843 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 2670 personas, bet 1322 izveseļojušās. Tā mums stāsta! Taču es vēlos, lai mums beidzot izstāsta KĀ IR PATIESĪBĀ!?
Un kas īsti notiek mūsu Latvijā!?
Tādēļ es uzdošu dažus man būtiskus jautājumus uz kuriem vēlos saņemt skaidras un tiešas, faktos un statistikā balstītas atbildes no atbildīgajām iestādēm un personām. Galvenokārt no personām, jo ne jau iestādēm un ministrijām ir viedoklis – tās ir personas, tie ir konkrēti cilvēki.
Vēlos noskaidrot, KAS NOTIEK LATVIJĀ?
Šie jautājumi tiks nosūtīti pilnīgi visiem žurnālistiem Latvijā, izmantojot ziņu aģentūru LETA un BNS informatīvo platformu. Cerībā, ka žurnālisti sāks tos izgaismot un sabiedrība beidzot sāks saņemt atbildes. Jo pagaidām lej vienu ūdeni, kam nav nekāda sakara ar realitāti.
Es aicinu žurnālistus atcerēties, kas viņi ir un kā labā viņiem ir jāstrādā. Un sākt sniegt sabiedrībai atbildes uz šiem būtiskajiem jautājumiem.
Cik ilgi mēs vēl dzīvosim melos? Cik ilgi mēs viens otru turpināsim iznīcināt? Vai tiešām cilvēcīgums, patiesums, pašcieņa latviešu tautā ir izmirstošas atmiņas… es nevēlos tam ticēt, jo zinu, ka tā nav! Es neprasu rīcību no tiem, kuri nespējīgi un vārgi savā garā un būtībā. Es neprasu no tiem, kuri pārdevušies un gļēvi. Neprasu no tiem, kuri bailīgi un melīgi. Un neprasu no tiem, kuri uzskata, ka apmaksāts viedoklis ir svarīgāks par patiesību. Un neprasu no tiem, kuri dzīvojot svešās zemēs gudri spriež kā mums dzīvot Latvijā.
Es prasu no tiem, kuri naktīs nevar mierīgi gulēt. Es prasu Tev, vai Tu apzinies cik ļoti esi vajadzīgs savai tautai… cik ļoti esi vajadzīgs man!? Iztaisno muguru, izplet spārnus un rīkojies. Tu zini, kas Tev ir jādara. Tu to jūti! Neļaujies bailēm!
Vienkārši esi tāds, kāds esi… dari savu darbu pēc vislabākās sirdsapziņas… es ļoti ceru uz Tavu atbalstu, vai arī tikai kopā mēs esam milzīgs spēks, kas spēj nest visai Latvijai gaismu.
_____________________________________________________________________
Līdz šim Latvijā kopumā veikti 361 843 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 2670 personas, bet 1322 izveseļojušās (No tām lielākais vairums paši, mājas apstākļos dzerot siltas tējas un skatoties filmas, jo kā zināms, pret Covid-19 zāļu NAV).
7 mēnešu laikā 40 personas mirušas. No šīm 40 personām, kā runā tautā zinātāji, kuriem ir bijusi pieeja šo cilvēku slimības vēsturei, stāsta, ka tikai 14 no šīm 40 personām patiesais nāves iemesls ir bijis Covid-19. Tātad vidēji 2 cilvēki mēnesī!
Mazliet pārdomām:
- katru gadu Latvijā nomirst 28 000 līdz 29 000 cilvēku jeb ap 80 cilvēku dienā!
- Latvijā katru dienu no insulta mirst 7 cilvēki!
- diagnozi vēzis ik gadu izdzird vidēji 11 555 cilvēki. 2018.gadā mira 5932 cilvēki.
- katru dienu Latvijā aptuveni 17 cilvēki mirst pāragri.
- katru dienu Latvijā nomirst par 18 cilvēkiem vairāk nekā piedzimst.
- šā gada pirmajā ceturksnī Latvijā pašnāvības izdarījuši 70 cilvēki.
- lai gan 2020. gads ir tikai pusē, ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo bērnu skaits jau šobrīd pārsniedzis visa pērnā gada traģisko satiksmes negadījumu statistiku.
- 2019.gadā satiksmes negadījumos dzīvības zaudējuši 134 cilvēki.
- katru gadu pieaug to cilvēku skaits, kuriem tiek diagnosticēts diabēts – Latvijā tie ir jau vairāk nekā 90 000 cilvēki (dati uz 2019.gadu) .
- pagājušajā sezonā gripas vīrusa dēļ Latvijā mira 86 cilvēki.
- projekta "BabyBox" glābējsilītēs desmit gadu laikā Latvijā nonākuši 46 jaundzimušie. - mākslīgi veikto abortu skaits – pērn 5784 (2019.gads)
- kā liecina Labklājības ministrijas (LM) dati, pērn aprūpes institūcijās atradās 794 bērni (2019)
- 2018.gadā dažādos noziegumos cietuši 525 bērni. Tikumības un dzimumneaizskaramības jomā cietuši 229 nepilngadīgie, kas ir par 14% vairāk nekā gadu iepriekš. No cietsirdības un vardarbības pērn cietuši 92 bērni.
JAUTĀJUMI!
1.Vai tiešām Covid-19 – ir tas par ko LATVIJĀ ir jāsatraucas vairāk par visu?
2.Cik patiesībā personām ir veiktas pārbaudes testa veidā uz Covid-19? Neskaitot atkārtotos testus šīm personām! Jo kā zināms – Latvijā izrādās ir personas, kurām tests ir veikts pat 17 ,19, 20, 22 un rekordists ir ar 28 testiem! Tad cik reāli ir unikālo cilvēku no šiem 361 843 Covid-19 izmeklējumiem??? 3. Divas privātās – Gulbja un Centrālā laboratorija – kopā ar Nacionālās references laboratoriju diennaktī var pārbaudīt aptuveni 1600 paraugus, un, vērojot testēšanas dinamiku, redzams – pēdējās dienās slodze bijusi tuvu maksimālajai. (Info uz 9.aprīli)
Oktobrī tiek veikti dienā jau apmēram – 4500 testu ! Tā mums stāsta!
Vai tiešām dažu mēnešu laikā laboratoriju kapacitāte ir augusi 3 reizes? Un tas neņemot vērā, ka cilvēkiem uz atbildi ir jāgaida rindā līdz 6 dienām un vairāk!?
4. Zināms, ka Latvijā ir iespēja nodot testu uz Covid-19 antivielām organismā. Vai ir zināms cik šādu cilvēku, kuri ir pārslimojuši, paši par to nezinot, Latvijā ir? Un ja tā, tad cik procentuāli cilvēku Latvijā šo vīrusu jau ir uzveikuši vien ar savu imunitāti par to nemaz nezinot? Kaut vai tikai provizoriski?
5. Ir zināms, ka parastās sejas maskas (kuras jau tagad cilvēkiem ir problēma iegādāties, jo tām ir 1000% uzcenojums) nepasargā no Covid-19 saslimšanas. Zinātnieki tēlaini ir salīdzinājuši – tas ir tā pat kā ķert odus ar drāšu žogu! Galvenie infekcijas ceļi, kā vīruss nonāk cilvēkā, ir trīs – mute, deguns un arī acis, par kurām nereti tiek aizmirsts. Nav arī vērts lietot parastās sejas maskas, jo vīrusa piliens ir ļoti smalks, tas maskai tiek cauri, ja vien seju nesargā kāds īpašs respirators.
Un te arī jautājums - KĀDA IR JĒGA NO MASKĀM, JA TĀS LAIŽ CAURI VĪRUSU KĀ VIENĀ TĀ OTRĀ VIRZIENĀ??? Par ACĪM es vispār klusēju!!!
Un kādēļ Latvijā nerunā par to, ka maskas nēsāt ir KAITĪGI?
6. Kādēļ krīzes apstākļos valdība, saeimas deputāti, ierēdņi u.c. nesolidarizējas (nesoli – dari), ar tautu? Tik daudz cilvēku ir palikuši bez darba, bez iztikas līdzekļiem, bet tai pat laikā citi saņem piemaksas par to, ka viņi “nabadziņi” ministrijās beidzot kaut ko dara darbā bez kafijas dzeršanas un pļāpāšanas dienas garumā. 7. Un pats svarīgākais jautājums – Kādēļ Latvijas valdībai citu valstu un institūciju viedoklis ir SVARĪGĀKS par pašas tautas viedokli un vajadzībām???
Es ļoti ceru, ka žurnālisti spēs uzdot šos jautājumus un izskaidros sabiedrībai atbildes uz šiem jautājumiem!!!
Novēlu no visas sirds ikvienam stipru veselību un možu garu. Skaidru prātu un pilnu sirdi enerģijas dzīvot ar pilnu krūti. Un ziniet katrs – Jūs esat vajadzīgi tautai, Jūs esat vajadzīgi man! Paldies, ka Jūs esat!
Ar cieņu,
Kaspars Pudniks
p.s.

Atbildēt

Cielaviņa

12.10.2020. 11:59

»

Svētais Vazelīns

..."strikti ievēro ekspertu ieteikumus nerīkot tortes "Cielaviņa" kopīgu baudīšanu pusdienu pārtraukumā, nenākt uz darbu slimiem utt...


Cielaviņu nepiemini, maita! Rij savus roltonus un reizi gadā uz svētkiem labi sakošļā maltīti makdonaldā!!!

Atbildēt

Janka

12.10.2020. 09:51

»

var jau būt

ka ir nopietni pārkāpumi, nezinu, meklējiet, pieradiet, bet komentāros minētie ir STULBUMS...


Nemuldi un raksti par tēmu. Tuberkuloze cērmju olas 😂 tu nedzīvo rezervāta, bet acīm redzams kāds LV par tādu vēlas padarīt. Nez, Zviedrijā nav cērmju olas? 😂

Atbildēt

var jau būt

12.10.2020. 09:40

»

Ilžukam

Laikam jau saproti, ka arvien vairāk un vairāk cilvēku saprot kas ir kas. Vari lepoties, ka ieiesi vēsturē, kā ministre kas pieņēmusi debilākos lēmumus. Nu tas, kā minimums


ka ir nopietni pārkāpumi, nezinu, meklējiet, pieradiet, bet komentāros minētie ir STULBUMS !!!
visa pasaule liek maskas, jo ir lopi, kas KLEPO otram ģīmī, dezinficē rokas, jo ir lopi, kas puņķus slauka ar pirkstu un met pa vējam, špļauj uz ietvēm
( tuberkulozes sporas lido ar putekļiem!!!), baro cēmjainus kaķus, bet cērmju oliņas augsnē saglabājas 10 gadus !!!!!
Pavērojiet lopus uz ielām/././././././././././././././.

Atbildēt

Ilžukam

12.10.2020. 00:25

Laikam jau saproti, ka arvien vairāk un vairāk cilvēku saprot kas ir kas. Vari lepoties, ka ieiesi vēsturē, kā ministre kas pieņēmusi debilākos lēmumus. Nu tas, kā minimums....

Atbildēt

rīdzinieks

11.10.2020. 23:47

Starp daudzajiem drošības pasākumiem būtu jāiekļauj lielveikalu atbildība.Kāpēc netiek nodrošināta atstarpe starp veikala preču krāvumiem, pircēji netiek garām nesaskaroties? Kāpēc strādā nepietiekams kasieru skaits,radot pircēju rindas un ilgstošu uzturēšanos veikalā? Šajā jautājumā būtu nepieciešami stingri noteikumi un to uzraaudzība!

Atbildēt

Feminists

11.10.2020. 22:24

No sirds būšu gandarīts, kad redzēšu visu šo nodevīgo intriganšu komandu uz notiesājamo sola, neatkarīgi no partijas piederības.

Atbildēt

ja uz priekšmetiem ir puņķi

11.10.2020. 21:20

»

Dezinfekcija ir formāla, jo pierādīts, ka pieskaroties priekšmetiem, vīruss nepārvietojas

C19 iztur augstas temperatūras un ar C19 var inficēties vasarā. Vasarā maz tāpēc, ka vīrusu ierobežo ultravioletais saules starojums


vīruss būs, vai puņķi uz ietves, var atnest ar apaviem. Vinķele ir menedžere, un NEKAD nav bijusi ārste. Kā ārstēt, tas pie ģimenes ārsta, bet vai zābakus vērts ārstēt...ejiet un skrieniet, tāpat labuma no jums sabiedrībai nav

Atbildēt

Dezinfekcija ir formāla, jo pierādīts, ka pieskaroties priekšmetiem, vīruss nepārvietojas

11.10.2020. 19:33

»

aina

Vai veselības ministre zina,ka tā ir infekcijas slimība un ka tā jāiznīcina dezinficējot?Tauta sēžas transporta līdžekļos ar maskām,kas ir vīrusa perēklis.Rakstā neviena vārda par dezinficēšanu,nauda jau cauri


C19 iztur augstas temperatūras un ar C19 var inficēties vasarā. Vasarā maz tāpēc, ka vīrusu ierobežo ultravioletais saules starojums.

Atbildēt

aina

11.10.2020. 19:20

Vai veselības ministre zina,ka tā ir infekcijas slimība un ka tā jāiznīcina dezinficējot?Tauta sēžas transporta līdžekļos ar maskām,kas ir vīrusa perēklis.Rakstā neviena vārda par dezinficēšanu,nauda jau cauri?

Atbildēt

nu tad zini

11.10.2020. 18:43

»

LR Satversme

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības...


Tev ir tiesības klusēt, viss ko tu teiksi var tikt izmantots pret tevi, tai skaitā diagnozes noteikšanai!

Atbildēt

Kaža

11.10.2020. 18:20

»

Piekrītu!

Tieši deguna dobums aizsargā infekcijas iekļūšanu bronhās, galvas smadzenēs utt...


Pastāstiet arī par acu šķīdumu lomu inficēšanās procesos,ar tiem citus inficēt , protams,ir grūti,tāpēc arī klusums,bet,grozies kā gribi,ar šķaudieniem un klepiem,pirmais trieciens tiek acīm.

Atbildēt

lauķis

11.10.2020. 18:00

»

Kariņš neļāva muļķiem čupoties

tagad prasa demisiju


Aitas un kāmīši vienmēr citus sauc par muļķiem,bez uzpurņa un vagara dzīvot nespēj.

Atbildēt

LR Satversme

11.10.2020. 17:59

»

izlasi Satversmi

izlasi Hipokrāta zvērestu... kurš gan liedz


VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
(Nodaļa 15.10.1998. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 06.11.1998.)
89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.
90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Jā, bet

11.10.2020. 17:49

»

Skolnieciņš

Šajā grūtajā laikā nevajag kašķēties un vairot negatīvās enerģijas. Ir jādzīvo saticīgi, lai pozitīvās enerģijas būtu pārākumā. Kovida (Covid-19) laiks ir grūts un sasprigts. Nevajag pakļauties stresam un spriedzei. Jādzīvo ir daudzīgi. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes un lūgsim Dabas Māti, lai mūsu...


Nez vai Dievs vai dievi uzklausīs tādu gļēvuļu lūgšanas, kuri atsakās protestēt pret savas tautas iznīcināšanu. Sava bailīguma attaisnošanai vienmēr var atrast iemeslus. Nu kaut vai nevēlēšanos vairot negatīvo enerģiju. Un lai tas viss skaistāk izklausītos vēl beigās var kaut ko pamuldēt par mīlestību un saticību.

Atbildēt

Kariņš neļāva muļķiem čupoties

11.10.2020. 17:47

tagad prasa demisiju

Atbildēt

Skolnieciņš

11.10.2020. 17:17

Šajā grūtajā laikā nevajag kašķēties un vairot negatīvās enerģijas. Ir jādzīvo saticīgi, lai pozitīvās enerģijas būtu pārākumā. Kovida (Covid-19) laiks ir grūts un sasprigts. Nevajag pakļauties stresam un spriedzei. Jādzīvo ir daudzīgi. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes un lūgsim Dabas Māti, lai mūsu tauta dzīvotu saticībā! Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautu! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Baltu Skaudības Dievs] #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #PozitīvāsDomas #LatvjuDievi ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

bet muļķi grib maskas un pat cimdus

11.10.2020. 17:17

»

Šis bots

noteikti pretendē uz Krimināllikuma 14. pnta piemērošanu. Nav vērts pat viņu meklēt


tajā vietā, lai lietotu kabatlakatiņu, ...kas man atliek, lieku...

Atbildēt

Pilsone

11.10.2020. 17:11

»

ja vņš demisionēs

tu gudrāka paliksi


Manu gudrību man neviens neatņems, bet parūpējies par savējo, lai nepaliec par izsmieklu.

Atbildēt

lauķis

11.10.2020. 15:55

»

ja vņš demisionēs

tu gudrāka paliksi


Nēkādu demisiju,valdība ir kriminalnoziedznieki,viņi jātiesa un jaatceļ no amata,protams,visu zaudējumu atmaksa.

Atbildēt

Ha !

11.10.2020. 15:44

Pilns ar gramatikas un stila kļūdām !

Atbildēt

Piekrītu!

11.10.2020. 15:12

»

Šis bots

noteikti pretendē uz Krimināllikuma 14. pnta piemērošanu. Nav vērts pat viņu meklēt


Pie kriminālatbildības saucama VIŅĶELE ILZE un visas nosauktās valsts amatpersonas, tistarp BORDĀNS JĀNIS, kurš nenodrošina Satversmē noteiktās tiesības zināt savas tiesības un nedod publisku piekļuvi latviešu valodā Pasaules Bankas dokumentam.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Atbildēt

Piekrītu!

11.10.2020. 15:07

»

Kaža

Infekcijas iekļūšanas vieta ir acis,kurās visātrāk nonāk inficētais aerosols,bet par to pasaulē,arī pie mums klusē


Tieši deguna dobums aizsargā infekcijas iekļūšanu bronhās, galvas smadzenēs utt.

Tāpēc būtiski ir to turēt tīru vienmēr. To skalo, ja rodas aizlikumi. Mājas apstākļos saujā ielej nedaudz silta ūdens un iepilina 3 proc. ogļūdeņraža pārskābi dažus pilnienus. Sķīdumu iesūc ar nāsīm. Dažu minūšu laikā viss iztīrās.

Trampam konstatēja skābekļa trūkumu asinīs pie C19. Minēto pārskābi izmanto arī skābekļa kokteiļu izgatavošanai. Uz divsimtgramiem silta ūdens pievieno pustējkaroti kurkuma un divas līdz desmit piles minētās pārskābes (cilvēka organisms molekulāro skābekli ražoo aklajā zarnā, ar vecumu tas samazinās un izbeidzas).

Atbildēt

Kaža

11.10.2020. 14:57

Infekcijas iekļūšanas vieta ir acis,kurās visātrāk nonāk inficētais aerosols,bet par to pasaulē,arī pie mums klusē.

Atbildēt

VIŅĶELES ILZES stāsts ir par procesu, par blusu ķeršanu

11.10.2020. 14:49

Nekādu konspirācijas teoriju - maskas jāmaina ik pa divām stndām, lai tās būtu efektīvas. Visus piespiež valkāt maskas formāli - inficēšanās palielinās mitrajos un siltajos apstākļos maskas iekšpusē. Vīrusu maskas neaiztur. Jo vīrusa lielums mērāms nanodaļās. Arī citi vīrusi un baktērijas miklajās maskās vairojas (plus ārtelpu gaisa mitrums).

Tai vietā, lai publiku iepazīstinātu latviešu valodā ar Pasaules Bankas izstrādāto stratēģijas 1. fāzi C19 kontekstā, kas ir spēkā no 31. marta 2020. līdz 31.martam 2025. gadam, tostarp Latvijai, ministre, kurai nav medicīniskās izglītības, kura par ministri kļuva neievēlēta Saeimā, mācījusies ASV globālās finansu korporokrātijas finansētā specskolā, mums stāsta par “par blusu- vīrusu sacensībām”, konkurenci savā starpā.

Diversantiem pret valsts ekonomiku, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības!

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

ja vņš demisionēs

11.10.2020. 14:47

»

Pilsone

Žēl, ka Kariņš nepieprasa demisiju. Domāju, ka viņam tomēr ir mugurkauls


tu gudrāka paliksi????????????

Atbildēt

ko tad nevirzies, ja gudrs

11.10.2020. 14:47

»

tieši tā

katra tauta dabū tādus vadošos locekļu, kādus tā ir pelnījusi


????????????

Atbildēt

rezultātu nodrošina gudrie

11.10.2020. 14:46

kaut kā neslimo pat turpinot darbu...glupie ķērc nezin, kas ir vīruss, kā izplatās...katram savu slimnīcu...
CIK JAU VAR...............

Atbildēt

tieši tā

11.10.2020. 14:04

»

tradīcija

Kāds jautājums - tāda arī atbilde. Labākajās dzeltenās preses tradīcijās


katra tauta dabū tādus vadošos locekļu, kādus tā ir pelnījusi.

Atbildēt

Pilsone

11.10.2020. 13:42

»

viņai nav ko teikt,

jo valsts iznīcināšanai aizdotā nauda sadalīta -padsmit "pētījumu" projektos - pa pusmiljonam katram


Žēl, ka Kariņš nepieprasa demisiju. Domāju, ka viņam tomēr ir mugurkauls...

Atbildēt

Vēlētāja

11.10.2020. 13:40

Penteris nav tā vērts, lai to lasītu, bet, ja tevi izsvītroja un nekādu uzticību tautā nevies, tāpēc vien, ka esi tikai diskotāja un nepieklājīgu žestu rādītāja, uzticība tev ir 0, jo arī kā LM biji tas pats. Žēl, ka Kariņam trūkst mugurkaula un nepieprasa tavu demisiju, bet pašai nav ne goda, ne prāta, ne sirdsapziņas.

Atbildēt

atslēgas vārdi

11.10.2020. 13:36

"mēs stāstām..." - pasakas

Atbildēt

Žulis

11.10.2020. 13:33

Un šādu rakstu raksta VESELĪBAS ministre?! Šeit nav neviena vārda, kas informētu par uz kovidvīrusa ārstēšanu vērstajām darbībām VIŅAS pārvaldītajā nozarē. Iznāk, ka šo bīstamo vīrusa infekciju ārstē ar ierobežojumiem, distancēšanos, pašizolēšanos, pašdisciplīnu un riska līmeņa indikatoru vērošanu. Kaut ko tādu varbūt varēja uzrakstīt Iekšlietu ministrs, kura pārziņā ir iekšējās kārtības nodrošināšana, nevis Veselības ministre. Veselības ministrei būtu jāinformē tauta par to, kā ŠĪ PUS GADA LAIKĀ (kopš pavasara) ir izmainīta mediķu darba organizācija un darba apmaksa, piemērojot to gaidāmajam slimības uzliesmojumam, cik jaunu gultasvietu atvērts priekš kovid slimniekiem, kāds ir izveidots papildus nodrošinājums ar vajadzīgo aparatūru, kādas jaunas zāles iepirktas, kāda to rezerve, cik līdzekļu šiem mērķiem izlietos, cik naudas vēl ir rezervē priekš vakcīnas iepirkuma, kādas sarunas un ar ko tiek vestas par vakcīnas iepirkumu…. Taču izskatās, ka šajā jomā nekas prātīgs nav darīts. Kā jau viņa pati to raksta, izņemot “ baiļu, neskaidrības un trauksmes sajūtu” un prasībām lai cilvēki paši par sevi gādā, nekā cita viņai vienkārši nav. Acīm redzot, tie kovid apkarošanai domātie miljardi ir sekmīgi notrallināti (apgūti) un tagad slīcēju glābšana pašu slīcēju rokās.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

11.10.2020. 13:16

..."strikti ievēro ekspertu ieteikumus nerīkot tortes "Cielaviņa" kopīgu baudīšanu pusdienu pārtraukumā, nenākt uz darbu slimiem utt."

Vai par atturēšanos no "Cielaviņas" pusdienlaikā eksperti ieteica tikai ministres kundzei personīgi, vai visai VM?
Ja ministres kundze ieklausītos visos ekspertu padomos (arī nenākt uz darbu slimiem), tad dažiem ministriem visu mūžu nāktos sēdēt mājās.

Atbildēt

tradīcija

11.10.2020. 12:59

Kāds jautājums - tāda arī atbilde. Labākajās dzeltenās preses tradīcijās

Atbildēt

Beka

11.10.2020. 12:46

»

Ha

Tad esot komercnoslepums


Vai pēdējo kursu studenti - mediķi apmācīti lai palīdzētu ārstiem Covid-19 krīzē?

Atbildēt

nelasīju

11.10.2020. 12:03

penteri,var necensties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....