Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Seriāls KURMIS

18.10.2021. 18:13

Abi personāži tā scenārijā ideāli iederētos

Atbildēt

Oda varai

16.10.2021. 14:18

Jūs skrandaiņi un lupatlaši
Mūs kungu lietās nelienat
Var norauties ka mazneliekas
Un vārtrūmē tad attapties
Kas īstā vieta draņķiem tiem kas muti brūķēt pamanās
Un mums te kungiem zemu neklanās

Jūs varat blēt un īdēt cik jums tīk
Bet galā vienmēr būs kā mums te tīk
Aiz skaistiem tukšiem saukļiem jums tā sekot velk
Kā aunu bars jūs atkal pie tām urnām diesiet
Naivi cerot to ka kaut ko lemjat jūs
Ak naivais pūlis mums tāds prieks
Ka attapties jums nav pa spēkam

Var solīt jums tad debesmannu
Un piesaukt augstas matērijas ar
Bet paši mēs tām sekot negrasāmies
Jo kungi mēs bet jūs tik salašņas

Atbildēt

Big boss

15.10.2021. 19:14

»

Snu

Es runāju par tiešiem padotiem, kuri bosinga rezultātā aiziet


Tu bračiņ te feitē. Armija bauda visugstāko tautas uzticību, palasi netā. Tur viss ir pilnīgā charmonijā, viss pēc likuma burta. Kādi mīkstie kas negrib dienēt un pielūgt komandieri tikai izdomā visādas atmaskas. Mūsdienās jau aizrādīsana par neskūtu ģīmi, nesakārtotu formu.. pasarg Dies aizrādīs kādai priekšnieka mīlulei par pārāk gariem nagiem būs jau cilvēka goda aizskārums.

Atbildēt

Toms Neticīgais

15.10.2021. 17:31

»

Snu

Šis komandieris vismaz ir normāls cilvēks. Viņa padotie neizdara pašnāvības un viņu mugurā nenošaus. Ir armijā ar visādi psihi


Kur tev tāda pārliecība, ka viņa padotie neizdara pašnāvības? Jebkurš karavīrs ir viņa padotais. Ja kāds gribēs iestāstīt, ka dienošo vidū nav pašnāvnieki - neticēšu. To, ka tādas lietas centīsies slēpt, kā visas pārējās problēmas un nejēdzības, tam gan es sliecos ticēt.Par to, ka nešaus mugurā... kam viņš vajadzīgs. Kara laikā zemessargs ar granātmetēju pretiniekam ir būtiskāks drauds kā nošļucis pencis ģenerāļa lampasos.

Atbildēt

nu nu

13.10.2021. 18:15

»

Snu

Šis komandieris vismaz ir normāls cilvēks. Viņa padotie neizdara pašnāvības un viņu mugurā nenošaus. Ir armijā ar visādi psihi


Šis jau nu noteikti nešaus uz tiem, ar ko kopā mācījās krievu sadistu, marodieru un pederastu karaskolā, ar ko kopā dzēra un sapņoja, kā no ASV un Eiropas uztaisīs radioaktīvus tuksnešus.

Atbildēt

Snu

13.10.2021. 06:49

Šis komandieris vismaz ir normāls cilvēks. Viņa padotie neizdara pašnāvības un viņu mugurā nenošaus. Ir armijā ar visādi psihi.

Atbildēt

VID

09.10.2021. 19:42

No rakstītā var saprast, ka iespējams armijas komandieris nav norādījis informāciju par savu dēlu amatpersonas deklarācijā pirms 2015 gada.

Ja tas ir patiesība, tad VID vajadzētu painteresēties par šo lietu, jo deklarācijas iesniedzējs apliecina deklarācijā sniegtās informācijas pilnīgumu un patiesumu. Visi cilvēki ir vienlīdzīgi likuma priekšā.

Atbildēt

Salome

09.10.2021. 19:08

Ex ir skaista svaos gados, bet VIŅA medus un piens. Arča (mans draugs Arčibalds) - tāds iznesīgs, situēts, sabiedrībā atpazīstams, īsts mačo. Bučas.

Atbildēt

nu nu

09.10.2021. 13:02

»

goda atdošana

...


Normāli cilvēki nelepojas ar dienestu padomju vai krievijas armijā, vai sēdēšanu cietumā par zaftes burku zādzību, jo tas ir "zaškvar".

Atbildēt

goda atdošana

08.10.2021. 18:10


Neznu kā tagad jāsolutē. Mana dienesta laika (podomijā) kājas bija jatur kopā un pašam jāstāv taisni. Plauksta ar nebij jagriež uz āru. Izsktas pēc lubraka. Varbut tagad tas pareizi vai ar čomam līkas kājas.

2 bilde
https://www.sargs.lv/lv/nozares-politika/2020-12-02/pabriks-nbs-komandiera-amatam-aicina-atkartoti-virzit-generalleitnantu?fbclid IwAR1X4yoRzGP8FYgytu1W5DMedSxNYcq4FqNROkIj4LWPSUeXSK8XZa29UTw

Atbildēt

Rokas nost nosvetuma

08.10.2021. 05:53

Leonidas ir vismaz augstskolas aiz muguras. santehnikim tas nebija pa spēkam, turiba apmekleja paaris lekcijas un cuss. logiski kapec macities ja generala lapas iedos tapat.Tas pats par generali deputatu kurs notrieca cilveku. oTo gemneralu skolu viena no eropas valstim tas tak nepabeidza. tur zupoja lidz baltajam pelitem, pat tika hospitalizets.cik dienesta auto dzeruma tas tika sadauzijis. ielienot taja limeni breksis klust neaizskarams un ta ari uzvedas.Cik talu tas vel turpinasies.

Atbildēt

Nekas jauns

07.10.2021. 21:16

https://pietiek.com/raksti/vai_tiesam_generalleitnants_leonids_kalnins_ir_piemerots_nbs_komandiera_amatam/

Atbildēt

Izdomāta Leo atbilde izlūkam

07.10.2021. 21:09

»

izlūks

Lai tas komandieris valkā tieši tādus pašus cimdus, "lācīti", apakšveļu, zeķes, apenes un zābakus kā parastie karavīri! Armijā visiem jābūt vienādiem


Viss te apakšā skribelētais ir izdomas auglis, kam nan nekāda sakara ar realitāti.
Esmu pakļauts ministram, neviens mani nekontrolē un nesodīs. Gribu, izdomāju formas tērpu un to nēsāju, fizo normas un veselības pārbaudes man nav saistošas. Kaut kādas šaušanas ieskaites, drīzāk man vispār nav dienesta ieroča, man nav jākārto. Es esmu Saule, ap kuru griežas sistēma NBS. Es esmu tas, kas nosaka, kuram būs karjera un zvaigznes uz pleciem, un to no kuriem jātiek vaļā. Varat šeit vaukškšķēt cik gribat, man pensija, kura ir lielāka par jūsu algu sen jau nopelnīta. Drīzāk arī pēc pensionēšanās būšu ministra padomnieks, vai ministrijas paspārnē ieņemšu, kādu siltu amatiņu, protams saņemot pieklajīgu algu. No tiem, kuri tēlos ideālistus es atbrīvošos ar savu ielikteņu rokām vai palūgšu militāro izlūkošanu, lai parok dziļāk un nedod pielaidi. Sliktākajā gadījumā vienklārši organizēšu, lai nepagarina dienesta līgumu. Pārīti izmetīsim, pārējie sapratīs, ka vadībai ir jāklanās un rociņa jābučo. Tādi pamuļķi kā Izlūks un petrolejas veči ir vajadzīgi tikai, kad draud patiesas ziepes. Kad problēmas ir pazudušas no tiem ir jātiek vaļā, jo tie, ar prātu apdalītie ideālisti tikai traucēs viedajiem vīriem, kas nāks pie varas. Izdzīvo un pēcnācējiem nodrošina normālus apstākļus tikai tie, kas lokas līdzi apstākļiem. Nu un kas, ka zvērēja PSRS to sargāt līdz pēdējai asins lāsei, ieguva izglītību uz tās rēķina un vēlāk ar riebumu stāsta cik zema bija PSRS karavīru sagatavošana. Tikai rodas jautājums, tad, kāpēc tu klusēji, ja to redzēji... pie tās varas. Tu sen esi parādijis, ka tavi zvēresti ir tukša skaņa. Ministrija ir bijusi pozīcijas partiju varā, tās vadība nav mainījusies gadiem. Bardaks ir pamatīgs un neviens nevēlās to mainīt. Karavīrs tiek padarīts par komformistu, kuram rūp paša labums. Patriotisms un spēja pateikt vadībai acīs par problēmām tiek mērķtiecīgi apspiesta. Masai tiek borēts tas, cik stipra ir mūsu armija. Protams, ko masai domāt, ja medijos raksta tikai to pozitīvāko. Negatīvo jūs neuzzināsiet, jo tas būs zem kāda no grifiem par slepenību. Iekšējās izmeklēšanu rezultāti būs tādi, kādus vadība pasūtīs. Tas pats ir arī ar Militāro policiju, kā vajadzēs tā lietu arī pagriezīs.Karavīru nekas neaizsargā, militārie juristi ir pakļauti vadībai un aizstāvēs tikai tās intereses.

Atbildēt

nu nu

07.10.2021. 15:32

»

ASV protektorāts Latvija

Secinājums viens- ģeneŗālis nav impotents un ir ar tradicionālo orientāciju, ko gan nevar teikt par visiem Latvijas ministriem un ministrēm, kur visādi izvirtuļi un izvirtules mudž un mudž


Nezin gan, kā tur ir, tā kā no krievijas kara skolas, kur tā lieta ir lielâ cieņā, nācis? Bērni ir arī Birkavam, Sončikam, Šleseram, Volodinam, Putinam. Bērni, tas nav rādītājs.

Atbildēt

nu nu

07.10.2021. 15:27

»

ASV protektorāts Latvija

Katram sevi cienošam amatvīram ir jābūt kādam ārlaulības bērnam un vēl labāk vairākiem


Vēl labāk, ja aizsardzības ministrs ir pederasts, kâ Putina zilais draudziņš Ser-gejs Ivanovs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.10.2021. 14:38

»

Jaunulus

Ha, tad tomēr ir dēls. Pēc aritmētikas, kungam jau bija ap 25. Agrā jaunība


Secinājums viens- ģeneŗālis nav impotents un ir ar tradicionālo orientāciju, ko gan nevar teikt par visiem Latvijas ministriem un ministrēm, kur visādi izvirtuļi un izvirtules mudž un mudž :)

Atbildēt

Latvijas avīzes Līcīša feļetons

07.10.2021. 13:48

par tālā 2017.gada teijāteri:
Kara resora pavēlnieks, aizsardzības ministrs, mūsu Marss Bergmanis iepūtis medību ragā un vienā rāvienā piepulcējis papildu 9000 divstobrenes valsts militārās pretestības ugunsspēka palielināšanā. Regulārā armija divkāršota, profesionālajiem karavīriem un zemessargiem pievienojot “zaļo armiju”, Latvijas medniekus. Grūti teikt, vai mūsu NATO partneri nesmīkņās par jaktsmeņu iekļaušanu kolektīvās drošības sistēmā un vai par Bergmaņa novatorismu nerauc pieri Baltijas kaimiņzemēs, kur valstīs, pie kuru robežām plešas Krievija, pastāvīgi cenšas nodrošināties ar jaunkareivju iesaukšanu obligātajā militārajā dienestā un bruņoto spēku tehnisko modernizāciju.
..Stiprinot pagaidām šķirbaino, maza dzīvā spēka balstīto noturēšanas līniju, 9000 bises būs labi palīgi, kamēr ierodas sabiedrotie amerikāņi un angļi. Bukubendes ir disciplinēti, klausa pavēlēm, neapturami cīņā par galvas kausu un ādu trofejām, prot garšīgi izcept nogalinātā medījuma aknas. Jau tas izklausās biedējoši jebkādam agresoram, zaļam cilvēciņam, kas uzdrošināsies spert zābakotu kāju pāri Zilupei. Šāvēji – ne pūkas, ne spalvas, bet uz 1000 metriem nocels vāveri no zara. Mednieki teicami pazīst mežu, izseko un slapstās kā indiāņi, kaujas taktikā pretinieku ņem uz grauda no slēpņa, no torņa un uz gaidi. Prot likt cilpas, maskēt lamatas un rakt vilku bedres, kur gūstā iekristu ne tikai zaldāti un oficieri, bet arī lempīgs ģenerālis ar ūsām un kārpu uz deguna. Tie ir vīri, kam ir iekšā un kas ne ar tādiem vien makāniem tikuši galā. Atšķirībā no tranšeju karotājiem, kuri māk šaut pa lienošiem un horizontāli stāvus nākošiem mērķiem, mednieki ir prasmīgi strēlnieki trāpīt no gaisa uzbrūkošiem. Līdz ar to gaisa desantēšanās operācija mūsu teritorijā ir pilnīgi bezjēdzīga, jo parašūtistus tālšāvēji vanagači nokniebs kā ūdensputnus pīļu sezonas atklāšanā, krietni izretinot cietzemi sasniegušu izpletņlēcēju rindas.
Mednieku klubos ir Volhovā dienējušie ar pieredzi un izturīga jaunatne labā fiziskajā, un visi kā viens – ar ārkārtējām izdzīvošanas prasmēm mežā. Laužot pa maizes gabalam, uzdzerot strauta ūdeni, pārtiekot tikai no mellenēm un brūklenēm, aļņa gaļas konserviem un mežacūkas dūmu desām, vīri var pavadīt biezoknī un ienaidnieka aizmugurē nedēļām, mēnešiem ilgi. Draņķīgi, bet vienīgais, uz ko mednieki nav uztrenēti un pieraduši, ka viņiem šauj pretī. Bet tā ir poligonā apmācāma lieta.
Bergmanis nav atklājis visus kara noslēpumus. Nākamais ķēdes posms ir malu mednieku iesaistīšana aizsardzības nostiprināšanā. Brakonjēru arī esot tūkstošiem, un visi izveicīgāki un nenotveramāki par ņinzjām.

Atbildēt

Jaunulus

07.10.2021. 09:38

»

bonza

tas dēls viņam gadījies agrā jaunībā , tā ka beidziet dir.. par Leonīdu. visi jūs veči esat babņiki


Ha, tad tomēr ir dēls. Pēc aritmētikas, kungam jau bija ap 25. Agrā jaunība?

Atbildēt

bonza

07.10.2021. 09:17

tas dēls viņam gadījies agrā jaunībā , tā ka beidziet dir.. par Leonīdu. visi jūs veči esat babņiki.

Atbildēt

Aprobežotība

07.10.2021. 07:32

Vai tiešām nav nekā cita, par ko runāt un ko apspriest? Eņģeļu vagons, paskatieties uz sevi!

Atbildēt

Androidi LV

07.10.2021. 06:15

Latvijā Android telefonu operētājsistēma ir ar 2 gadu starpību, kas nav atjaunojama,iznācis tagad ir 13, bet tirdzniecībā esošajiem 11 un jautājiet kāpēc, lai varētu izsekot Latvijas iedzīvotāju katru soli

Atbildēt

Tieši tā

07.10.2021. 06:11

»

Kuce Kucina

Katram ministram jābūt vismaz vienai mīļotai sievietei un arī sievai


Mēs par - ar visām četrām! Artis un Leonīds.

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

06.10.2021. 22:15

Nu i pabiraks!

Atbildēt

Sigulis

06.10.2021. 19:46

»

Olalā

Bija mums ģenerālis Balodis..., bet Sībirijā viņš nenomira


Bet apglabāts II Meža kapos, apmēram 50 m attālumā no Čakstes kapa vietas

Atbildēt

Opera buff

06.10.2021. 19:46

2017.gada 20. decembrī, plkst. 12.00 Aizsardzības ministrijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis parakstīs vienošanos par sadarbību, lai veicinātu Latvijas mednieku iesaistīšanos valsts aizsardzības spēju pilnveidošanā, sniedzot atbalstu Aizsardzības ministrijai un tās padotības iestādēm.

Atbildēt

izlūks

06.10.2021. 19:37

»

....

Apbrīnoju cilvēkus, kuriem ir tik daudz brīva laika, lai izgāztu savu žulti ne par ko. Īsti nesaskatīju stāsta morāli! Cimdu nav? Slikti ir atzīt savus bērnus? p.s. Latvijas armijas virspavēlnieks ir Valsts prezidents


Lai tas komandieris valkā tieši tādus pašus cimdus, "lācīti", apakšveļu, zeķes, apenes un zābakus kā parastie karavīri! Armijā visiem jābūt vienādiem.
Tas zaļais "lācītis" ir viņam vienīgajam un nav uzskatāms par formastērpa sastāvdaļu!

Atbildēt

...

06.10.2021. 19:21

»

Nezini, kas ir Satversme?

https://likumi.lv/doc.php?id 57980


Kur ir Satversmes dokuments?
Likumi.lv ir tikai informatīvs raksturs,tas nav dokuments.
Dokumentu studijā!
Jums ir uztveres problēmas,es nejautāju par informatīvu portālu,es jautāju par dokumentu.Kur paliek informatīvais portāls ja nav datora vai elektrības?
Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Iesaku izlasīt kas rakstīts portāla beigās.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.10.2021. 19:16

»

Zemeņu sargs

Interesanti, pimsākumos zemessardzē tādus sprukstiņus sauca par sarkanajiem virsniekiem un tiem neuzticējās. Tomēr šis alfa tēvi'ņs pat ir bijis zemessardzes komandieris. Jā iet laiks, mainās tie uzskati patriotiem. Ja brašulis ir bijis komunists, tad jau ir dubultais nodevējs - neaizstāvēja līdz pēdējai...


Par komandieriem man pastāstīja bijusī "Baltā berete". Bija laiks, kad reāli smirdēja "pēc petrolejas", puikas ģiemenes aizsūtīja uz laukiem, bet paši gulēja ar kalašiem zem gultām, tad daļā bija KOMANDIERI. Kad smaka izvējoja, KOMANDIERUS noņēma, no pakšiem izlīda šoferu dēli un meitiņas, beigās arī operatīvo sastāvu izdzenāja. Kad karš beidzās, karotāji vairs nav vajadzīgi, ir vajadzīgi štabņiki...

Atbildēt

PR kampaņa

06.10.2021. 19:15

Nebrīnīšos, ja pēc šī raksta ministrija un armija ar visu savu propagandas aparātu sāks ministra un ģenrāļa reklāmas kampaņu. Pabriks atkal varētu padauzīt dēļus vai piedalīties šķēršlu skrējienā, ģenerālis varētu paspīdēt kādā intervijā vai goda pasākumā. Ceru, ka atkal neizgāzīsies intervijā saistībā ar izņēmuma stāvokli, un nerunās muļķibas par kaut kādu kara stāvokli

Atbildēt

Zemeņu sargs

06.10.2021. 19:02

»

PSKP CK

30 gadus !!! pēc neatkarības atjaunošanas armiju turpina komandēt Komunisti


Interesanti, pimsākumos zemessardzē tādus sprukstiņus sauca par sarkanajiem virsniekiem un tiem neuzticējās. Tomēr šis alfa tēvi'ņs pat ir bijis zemessardzes komandieris. Jā iet laiks, mainās tie uzskati patriotiem. Ja brašulis ir bijis komunists, tad jau ir dubultais nodevējs - neaizstāvēja līdz pēdējai asins lāsei savu PSRS kā zvērēja un nodeva arī partiju.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.10.2021. 19:01

Tāda MŪSU drošība dabā nepastāv. Ja domājam pār ārējo ienaidnieku (visticamāk, Krievija), tad lielvalstu bruņoto spēku taktiku jebkurš var "vadošajos ziņu portālos" izlasīt; šeit pat nav sazvērestības teorijas jāpiesauc: vispirms ir raķešu trieciens pa PGA objektiem, tad lido aviācija, beigās sauszemes spēki ienāk paralizētā teritorijā. Bet, visticamāk, Latvijā nekāda starpvalstu karadarbība nenotiks: ja kādā Alpu kalnu villā Saimnieki pārzīmēs pasaules karti, vara šeit nomainīsies bez neviena šāviena, turklāt nomenklaturščiki, kuri šobrīd bļauj "krievi nāk", paliks savās vietās, un mēs arī paliksikm savās vietās. MŪSU drošība ir atkarīga no MUMS pašiem: cik varam un gribam pretoties pašreizējās varas represijām un instrumentiem.

Atbildēt

zinu tikai

06.10.2021. 18:57

č ar 3 pupiem vīriešus izvaro!!!

Atbildēt

Vai tik nēesat no ministrijas vai štāba...

06.10.2021. 18:45

»

....

Apbrīnoju cilvēkus, kuriem ir tik daudz brīva laika, lai izgāztu savu žulti ne par ko. Īsti nesaskatīju stāsta morāli! Cimdu nav? Slikti ir atzīt savus bērnus? p.s. Latvijas armijas virspavēlnieks ir Valsts prezidents


Tur jau ir tas joks, ka demokrātijā, kuru aizstāv arī mūsu armija ir tiesības uz viedokli. Bērnu atzīšana ir super arī pēc tam, kad tie sasniedz 30 gadu vecumu. Melošana gan nav laba, it sevišķi no augstos amatos esošajiem. Pieprasīšana pildīt pavēles, pašam ignorējot noteiktās prasības ir amorāli. Armijā vairāk nekā citur ir nepieciešams personiskais piemērs. Kā atvaļināts karavīrs un zemessargs zinu par ko runāju.

Atbildēt

Nezini, kas ir Satversme?

06.10.2021. 18:35

»

...

Un kur ir tas Satversmes dokuments


https://likumi.lv/doc.php?id 57980
42. Valsts Prezidents ir valsts bruņotā spēka augstākais vadonis. Kara laikam viņš ieceļ virspavēlnieku.

Atbildēt

PSKP CK

06.10.2021. 18:06

30 gadus !!! pēc neatkarības atjaunošanas armiju turpina komandēt Komunisti !)

Atbildēt

Kade

06.10.2021. 17:53

Visi ir tikai cilvēki, ar visu komplektu.. savām vājībām, priekiem,viss jauki, saprotami. Cita lieta, piem, armijnieku izrāde ar šaudīšanos Rīgas centrā. Lūk, esot vajadzīgi reāli pilsētas apstākļi. It kā nav kādi pustukši Bolderājas, u.c. nomaļu namu rajoni, kur vingrot, nē, vajag ložņāt ap jūgendstila namiem.. Diez kāpēc, tas izskatījās pēc plānotas iebiedēšanas mājiena pirms kāda tur mītiņa. Un, te latvju kareivja gods ar visām stājām,pabrikiem, manuprāt, tika apkaunots. Jo vesels bars brašu vīru uzplečos tam piekrita. Ceru, tagad ir kauns.

Atbildēt

kniebējs biksēs...

06.10.2021. 17:41

»

Kuce Kucina

Katram ministram jābūt vismaz vienai mīļotai sievietei un arī sievai


Kamēr būs balsotāji, par zili-rozā partijām, arī ampelmaņi ministru amatos netrūks!

Atbildēt

Kuce Kucina

06.10.2021. 17:28

Katram ministram jābūt vismaz vienai mīļotai sievietei un arī sievai.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.10.2021. 15:53

Katram sevi cienošam amatvīram ir jābūt kādam ārlaulības bērnam un vēl labāk vairākiem.

Atbildēt

Joske

06.10.2021. 15:45

Lai ebreju naudas apmazgātāju kopiena, pieprasa no Laventa,Kargina,Krasovicka,godmaņa,kuru bankas,tīšu pēc bankrotēja,radot lielus zaudējumus valstij,un nodokļu maksātājiem,par kādiem grēkiem mums būtu jāmaksā,Bondars runā tā kā būtu bijis liecinieks,visu notikumu laikmetā,tā vien izliekas ka vinš būtu advokats šinī aferā.

Atbildēt

Jūsmiņš

06.10.2021. 15:21

Es arī apbrīnoju tādus cilvēkus, kuri lien valstiski atbildīgos amatos, taču tajā pašā laikā nespēj sakārtot savu personīgo dzīvi, ir savu tuvāko nodevēji.
Tad ko gan var sagaidīt sabiedrība no šādiem "virspavēlniekiem"? Visticamāk - kārtējo nodevību, tikai mērogs, iespējams, būs cits...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...