Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Seriāls KURMIS

18.10.2021. 18:13

Abi personāži tā scenārijā ideāli iederētos

Atbildēt

Oda varai

16.10.2021. 14:18

Jūs skrandaiņi un lupatlaši
Mūs kungu lietās nelienat
Var norauties ka mazneliekas
Un vārtrūmē tad attapties
Kas īstā vieta draņķiem tiem kas muti brūķēt pamanās
Un mums te kungiem zemu neklanās

Jūs varat blēt un īdēt cik jums tīk
Bet galā vienmēr būs kā mums te tīk
Aiz skaistiem tukšiem saukļiem jums tā sekot velk
Kā aunu bars jūs atkal pie tām urnām diesiet
Naivi cerot to ka kaut ko lemjat jūs
Ak naivais pūlis mums tāds prieks
Ka attapties jums nav pa spēkam

Var solīt jums tad debesmannu
Un piesaukt augstas matērijas ar
Bet paši mēs tām sekot negrasāmies
Jo kungi mēs bet jūs tik salašņas

Atbildēt

Big boss

15.10.2021. 19:14

»

Snu

Es runāju par tiešiem padotiem, kuri bosinga rezultātā aiziet


Tu bračiņ te feitē. Armija bauda visugstāko tautas uzticību, palasi netā. Tur viss ir pilnīgā charmonijā, viss pēc likuma burta. Kādi mīkstie kas negrib dienēt un pielūgt komandieri tikai izdomā visādas atmaskas. Mūsdienās jau aizrādīsana par neskūtu ģīmi, nesakārtotu formu.. pasarg Dies aizrādīs kādai priekšnieka mīlulei par pārāk gariem nagiem būs jau cilvēka goda aizskārums.

Atbildēt

Toms Neticīgais

15.10.2021. 17:31

»

Snu

Šis komandieris vismaz ir normāls cilvēks. Viņa padotie neizdara pašnāvības un viņu mugurā nenošaus. Ir armijā ar visādi psihi


Kur tev tāda pārliecība, ka viņa padotie neizdara pašnāvības? Jebkurš karavīrs ir viņa padotais. Ja kāds gribēs iestāstīt, ka dienošo vidū nav pašnāvnieki - neticēšu. To, ka tādas lietas centīsies slēpt, kā visas pārējās problēmas un nejēdzības, tam gan es sliecos ticēt.Par to, ka nešaus mugurā... kam viņš vajadzīgs. Kara laikā zemessargs ar granātmetēju pretiniekam ir būtiskāks drauds kā nošļucis pencis ģenerāļa lampasos.

Atbildēt

nu nu

13.10.2021. 18:15

»

Snu

Šis komandieris vismaz ir normāls cilvēks. Viņa padotie neizdara pašnāvības un viņu mugurā nenošaus. Ir armijā ar visādi psihi


Šis jau nu noteikti nešaus uz tiem, ar ko kopā mācījās krievu sadistu, marodieru un pederastu karaskolā, ar ko kopā dzēra un sapņoja, kā no ASV un Eiropas uztaisīs radioaktīvus tuksnešus.

Atbildēt

Snu

13.10.2021. 06:49

Šis komandieris vismaz ir normāls cilvēks. Viņa padotie neizdara pašnāvības un viņu mugurā nenošaus. Ir armijā ar visādi psihi.

Atbildēt

VID

09.10.2021. 19:42

No rakstītā var saprast, ka iespējams armijas komandieris nav norādījis informāciju par savu dēlu amatpersonas deklarācijā pirms 2015 gada.

Ja tas ir patiesība, tad VID vajadzētu painteresēties par šo lietu, jo deklarācijas iesniedzējs apliecina deklarācijā sniegtās informācijas pilnīgumu un patiesumu. Visi cilvēki ir vienlīdzīgi likuma priekšā.

Atbildēt

Salome

09.10.2021. 19:08

Ex ir skaista svaos gados, bet VIŅA medus un piens. Arča (mans draugs Arčibalds) - tāds iznesīgs, situēts, sabiedrībā atpazīstams, īsts mačo. Bučas.

Atbildēt

nu nu

09.10.2021. 13:02

»

goda atdošana

...


Normāli cilvēki nelepojas ar dienestu padomju vai krievijas armijā, vai sēdēšanu cietumā par zaftes burku zādzību, jo tas ir "zaškvar".

Atbildēt

goda atdošana

08.10.2021. 18:10


Neznu kā tagad jāsolutē. Mana dienesta laika (podomijā) kājas bija jatur kopā un pašam jāstāv taisni. Plauksta ar nebij jagriež uz āru. Izsktas pēc lubraka. Varbut tagad tas pareizi vai ar čomam līkas kājas.

2 bilde
https://www.sargs.lv/lv/nozares-politika/2020-12-02/pabriks-nbs-komandiera-amatam-aicina-atkartoti-virzit-generalleitnantu?fbclid IwAR1X4yoRzGP8FYgytu1W5DMedSxNYcq4FqNROkIj4LWPSUeXSK8XZa29UTw

Atbildēt

Rokas nost nosvetuma

08.10.2021. 05:53

Leonidas ir vismaz augstskolas aiz muguras. santehnikim tas nebija pa spēkam, turiba apmekleja paaris lekcijas un cuss. logiski kapec macities ja generala lapas iedos tapat.Tas pats par generali deputatu kurs notrieca cilveku. oTo gemneralu skolu viena no eropas valstim tas tak nepabeidza. tur zupoja lidz baltajam pelitem, pat tika hospitalizets.cik dienesta auto dzeruma tas tika sadauzijis. ielienot taja limeni breksis klust neaizskarams un ta ari uzvedas.Cik talu tas vel turpinasies.

Atbildēt

Nekas jauns

07.10.2021. 21:16

https://pietiek.com/raksti/vai_tiesam_generalleitnants_leonids_kalnins_ir_piemerots_nbs_komandiera_amatam/

Atbildēt

Izdomāta Leo atbilde izlūkam

07.10.2021. 21:09

»

izlūks

Lai tas komandieris valkā tieši tādus pašus cimdus, "lācīti", apakšveļu, zeķes, apenes un zābakus kā parastie karavīri! Armijā visiem jābūt vienādiem


Viss te apakšā skribelētais ir izdomas auglis, kam nan nekāda sakara ar realitāti.
Esmu pakļauts ministram, neviens mani nekontrolē un nesodīs. Gribu, izdomāju formas tērpu un to nēsāju, fizo normas un veselības pārbaudes man nav saistošas. Kaut kādas šaušanas ieskaites, drīzāk man vispār nav dienesta ieroča, man nav jākārto. Es esmu Saule, ap kuru griežas sistēma NBS. Es esmu tas, kas nosaka, kuram būs karjera un zvaigznes uz pleciem, un to no kuriem jātiek vaļā. Varat šeit vaukškšķēt cik gribat, man pensija, kura ir lielāka par jūsu algu sen jau nopelnīta. Drīzāk arī pēc pensionēšanās būšu ministra padomnieks, vai ministrijas paspārnē ieņemšu, kādu siltu amatiņu, protams saņemot pieklajīgu algu. No tiem, kuri tēlos ideālistus es atbrīvošos ar savu ielikteņu rokām vai palūgšu militāro izlūkošanu, lai parok dziļāk un nedod pielaidi. Sliktākajā gadījumā vienklārši organizēšu, lai nepagarina dienesta līgumu. Pārīti izmetīsim, pārējie sapratīs, ka vadībai ir jāklanās un rociņa jābučo. Tādi pamuļķi kā Izlūks un petrolejas veči ir vajadzīgi tikai, kad draud patiesas ziepes. Kad problēmas ir pazudušas no tiem ir jātiek vaļā, jo tie, ar prātu apdalītie ideālisti tikai traucēs viedajiem vīriem, kas nāks pie varas. Izdzīvo un pēcnācējiem nodrošina normālus apstākļus tikai tie, kas lokas līdzi apstākļiem. Nu un kas, ka zvērēja PSRS to sargāt līdz pēdējai asins lāsei, ieguva izglītību uz tās rēķina un vēlāk ar riebumu stāsta cik zema bija PSRS karavīru sagatavošana. Tikai rodas jautājums, tad, kāpēc tu klusēji, ja to redzēji... pie tās varas. Tu sen esi parādijis, ka tavi zvēresti ir tukša skaņa. Ministrija ir bijusi pozīcijas partiju varā, tās vadība nav mainījusies gadiem. Bardaks ir pamatīgs un neviens nevēlās to mainīt. Karavīrs tiek padarīts par komformistu, kuram rūp paša labums. Patriotisms un spēja pateikt vadībai acīs par problēmām tiek mērķtiecīgi apspiesta. Masai tiek borēts tas, cik stipra ir mūsu armija. Protams, ko masai domāt, ja medijos raksta tikai to pozitīvāko. Negatīvo jūs neuzzināsiet, jo tas būs zem kāda no grifiem par slepenību. Iekšējās izmeklēšanu rezultāti būs tādi, kādus vadība pasūtīs. Tas pats ir arī ar Militāro policiju, kā vajadzēs tā lietu arī pagriezīs.Karavīru nekas neaizsargā, militārie juristi ir pakļauti vadībai un aizstāvēs tikai tās intereses.

Atbildēt

nu nu

07.10.2021. 15:32

»

ASV protektorāts Latvija

Secinājums viens- ģeneŗālis nav impotents un ir ar tradicionālo orientāciju, ko gan nevar teikt par visiem Latvijas ministriem un ministrēm, kur visādi izvirtuļi un izvirtules mudž un mudž


Nezin gan, kā tur ir, tā kā no krievijas kara skolas, kur tā lieta ir lielâ cieņā, nācis? Bērni ir arī Birkavam, Sončikam, Šleseram, Volodinam, Putinam. Bērni, tas nav rādītājs.

Atbildēt

nu nu

07.10.2021. 15:27

»

ASV protektorāts Latvija

Katram sevi cienošam amatvīram ir jābūt kādam ārlaulības bērnam un vēl labāk vairākiem


Vēl labāk, ja aizsardzības ministrs ir pederasts, kâ Putina zilais draudziņš Ser-gejs Ivanovs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.10.2021. 14:38

»

Jaunulus

Ha, tad tomēr ir dēls. Pēc aritmētikas, kungam jau bija ap 25. Agrā jaunība


Secinājums viens- ģeneŗālis nav impotents un ir ar tradicionālo orientāciju, ko gan nevar teikt par visiem Latvijas ministriem un ministrēm, kur visādi izvirtuļi un izvirtules mudž un mudž :)

Atbildēt

Latvijas avīzes Līcīša feļetons

07.10.2021. 13:48

par tālā 2017.gada teijāteri:
Kara resora pavēlnieks, aizsardzības ministrs, mūsu Marss Bergmanis iepūtis medību ragā un vienā rāvienā piepulcējis papildu 9000 divstobrenes valsts militārās pretestības ugunsspēka palielināšanā. Regulārā armija divkāršota, profesionālajiem karavīriem un zemessargiem pievienojot “zaļo armiju”, Latvijas medniekus. Grūti teikt, vai mūsu NATO partneri nesmīkņās par jaktsmeņu iekļaušanu kolektīvās drošības sistēmā un vai par Bergmaņa novatorismu nerauc pieri Baltijas kaimiņzemēs, kur valstīs, pie kuru robežām plešas Krievija, pastāvīgi cenšas nodrošināties ar jaunkareivju iesaukšanu obligātajā militārajā dienestā un bruņoto spēku tehnisko modernizāciju.
..Stiprinot pagaidām šķirbaino, maza dzīvā spēka balstīto noturēšanas līniju, 9000 bises būs labi palīgi, kamēr ierodas sabiedrotie amerikāņi un angļi. Bukubendes ir disciplinēti, klausa pavēlēm, neapturami cīņā par galvas kausu un ādu trofejām, prot garšīgi izcept nogalinātā medījuma aknas. Jau tas izklausās biedējoši jebkādam agresoram, zaļam cilvēciņam, kas uzdrošināsies spert zābakotu kāju pāri Zilupei. Šāvēji – ne pūkas, ne spalvas, bet uz 1000 metriem nocels vāveri no zara. Mednieki teicami pazīst mežu, izseko un slapstās kā indiāņi, kaujas taktikā pretinieku ņem uz grauda no slēpņa, no torņa un uz gaidi. Prot likt cilpas, maskēt lamatas un rakt vilku bedres, kur gūstā iekristu ne tikai zaldāti un oficieri, bet arī lempīgs ģenerālis ar ūsām un kārpu uz deguna. Tie ir vīri, kam ir iekšā un kas ne ar tādiem vien makāniem tikuši galā. Atšķirībā no tranšeju karotājiem, kuri māk šaut pa lienošiem un horizontāli stāvus nākošiem mērķiem, mednieki ir prasmīgi strēlnieki trāpīt no gaisa uzbrūkošiem. Līdz ar to gaisa desantēšanās operācija mūsu teritorijā ir pilnīgi bezjēdzīga, jo parašūtistus tālšāvēji vanagači nokniebs kā ūdensputnus pīļu sezonas atklāšanā, krietni izretinot cietzemi sasniegušu izpletņlēcēju rindas.
Mednieku klubos ir Volhovā dienējušie ar pieredzi un izturīga jaunatne labā fiziskajā, un visi kā viens – ar ārkārtējām izdzīvošanas prasmēm mežā. Laužot pa maizes gabalam, uzdzerot strauta ūdeni, pārtiekot tikai no mellenēm un brūklenēm, aļņa gaļas konserviem un mežacūkas dūmu desām, vīri var pavadīt biezoknī un ienaidnieka aizmugurē nedēļām, mēnešiem ilgi. Draņķīgi, bet vienīgais, uz ko mednieki nav uztrenēti un pieraduši, ka viņiem šauj pretī. Bet tā ir poligonā apmācāma lieta.
Bergmanis nav atklājis visus kara noslēpumus. Nākamais ķēdes posms ir malu mednieku iesaistīšana aizsardzības nostiprināšanā. Brakonjēru arī esot tūkstošiem, un visi izveicīgāki un nenotveramāki par ņinzjām.

Atbildēt

Jaunulus

07.10.2021. 09:38

»

bonza

tas dēls viņam gadījies agrā jaunībā , tā ka beidziet dir.. par Leonīdu. visi jūs veči esat babņiki


Ha, tad tomēr ir dēls. Pēc aritmētikas, kungam jau bija ap 25. Agrā jaunība?

Atbildēt

bonza

07.10.2021. 09:17

tas dēls viņam gadījies agrā jaunībā , tā ka beidziet dir.. par Leonīdu. visi jūs veči esat babņiki.

Atbildēt

Aprobežotība

07.10.2021. 07:32

Vai tiešām nav nekā cita, par ko runāt un ko apspriest? Eņģeļu vagons, paskatieties uz sevi!

Atbildēt

Androidi LV

07.10.2021. 06:15

Latvijā Android telefonu operētājsistēma ir ar 2 gadu starpību, kas nav atjaunojama,iznācis tagad ir 13, bet tirdzniecībā esošajiem 11 un jautājiet kāpēc, lai varētu izsekot Latvijas iedzīvotāju katru soli

Atbildēt

Tieši tā

07.10.2021. 06:11

»

Kuce Kucina

Katram ministram jābūt vismaz vienai mīļotai sievietei un arī sievai


Mēs par - ar visām četrām! Artis un Leonīds.

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

06.10.2021. 22:15

Nu i pabiraks!

Atbildēt

Sigulis

06.10.2021. 19:46

»

Olalā

Bija mums ģenerālis Balodis..., bet Sībirijā viņš nenomira


Bet apglabāts II Meža kapos, apmēram 50 m attālumā no Čakstes kapa vietas

Atbildēt

Opera buff

06.10.2021. 19:46

2017.gada 20. decembrī, plkst. 12.00 Aizsardzības ministrijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis parakstīs vienošanos par sadarbību, lai veicinātu Latvijas mednieku iesaistīšanos valsts aizsardzības spēju pilnveidošanā, sniedzot atbalstu Aizsardzības ministrijai un tās padotības iestādēm.

Atbildēt

izlūks

06.10.2021. 19:37

»

....

Apbrīnoju cilvēkus, kuriem ir tik daudz brīva laika, lai izgāztu savu žulti ne par ko. Īsti nesaskatīju stāsta morāli! Cimdu nav? Slikti ir atzīt savus bērnus? p.s. Latvijas armijas virspavēlnieks ir Valsts prezidents


Lai tas komandieris valkā tieši tādus pašus cimdus, "lācīti", apakšveļu, zeķes, apenes un zābakus kā parastie karavīri! Armijā visiem jābūt vienādiem.
Tas zaļais "lācītis" ir viņam vienīgajam un nav uzskatāms par formastērpa sastāvdaļu!

Atbildēt

...

06.10.2021. 19:21

»

Nezini, kas ir Satversme?

https://likumi.lv/doc.php?id 57980


Kur ir Satversmes dokuments?
Likumi.lv ir tikai informatīvs raksturs,tas nav dokuments.
Dokumentu studijā!
Jums ir uztveres problēmas,es nejautāju par informatīvu portālu,es jautāju par dokumentu.Kur paliek informatīvais portāls ja nav datora vai elektrības?
Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Iesaku izlasīt kas rakstīts portāla beigās.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.10.2021. 19:16

»

Zemeņu sargs

Interesanti, pimsākumos zemessardzē tādus sprukstiņus sauca par sarkanajiem virsniekiem un tiem neuzticējās. Tomēr šis alfa tēvi'ņs pat ir bijis zemessardzes komandieris. Jā iet laiks, mainās tie uzskati patriotiem. Ja brašulis ir bijis komunists, tad jau ir dubultais nodevējs - neaizstāvēja līdz pēdējai...


Par komandieriem man pastāstīja bijusī "Baltā berete". Bija laiks, kad reāli smirdēja "pēc petrolejas", puikas ģiemenes aizsūtīja uz laukiem, bet paši gulēja ar kalašiem zem gultām, tad daļā bija KOMANDIERI. Kad smaka izvējoja, KOMANDIERUS noņēma, no pakšiem izlīda šoferu dēli un meitiņas, beigās arī operatīvo sastāvu izdzenāja. Kad karš beidzās, karotāji vairs nav vajadzīgi, ir vajadzīgi štabņiki...

Atbildēt

PR kampaņa

06.10.2021. 19:15

Nebrīnīšos, ja pēc šī raksta ministrija un armija ar visu savu propagandas aparātu sāks ministra un ģenrāļa reklāmas kampaņu. Pabriks atkal varētu padauzīt dēļus vai piedalīties šķēršlu skrējienā, ģenerālis varētu paspīdēt kādā intervijā vai goda pasākumā. Ceru, ka atkal neizgāzīsies intervijā saistībā ar izņēmuma stāvokli, un nerunās muļķibas par kaut kādu kara stāvokli

Atbildēt

Zemeņu sargs

06.10.2021. 19:02

»

PSKP CK

30 gadus !!! pēc neatkarības atjaunošanas armiju turpina komandēt Komunisti


Interesanti, pimsākumos zemessardzē tādus sprukstiņus sauca par sarkanajiem virsniekiem un tiem neuzticējās. Tomēr šis alfa tēvi'ņs pat ir bijis zemessardzes komandieris. Jā iet laiks, mainās tie uzskati patriotiem. Ja brašulis ir bijis komunists, tad jau ir dubultais nodevējs - neaizstāvēja līdz pēdējai asins lāsei savu PSRS kā zvērēja un nodeva arī partiju.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.10.2021. 19:01

Tāda MŪSU drošība dabā nepastāv. Ja domājam pār ārējo ienaidnieku (visticamāk, Krievija), tad lielvalstu bruņoto spēku taktiku jebkurš var "vadošajos ziņu portālos" izlasīt; šeit pat nav sazvērestības teorijas jāpiesauc: vispirms ir raķešu trieciens pa PGA objektiem, tad lido aviācija, beigās sauszemes spēki ienāk paralizētā teritorijā. Bet, visticamāk, Latvijā nekāda starpvalstu karadarbība nenotiks: ja kādā Alpu kalnu villā Saimnieki pārzīmēs pasaules karti, vara šeit nomainīsies bez neviena šāviena, turklāt nomenklaturščiki, kuri šobrīd bļauj "krievi nāk", paliks savās vietās, un mēs arī paliksikm savās vietās. MŪSU drošība ir atkarīga no MUMS pašiem: cik varam un gribam pretoties pašreizējās varas represijām un instrumentiem.

Atbildēt

zinu tikai

06.10.2021. 18:57

č ar 3 pupiem vīriešus izvaro!!!

Atbildēt

Vai tik nēesat no ministrijas vai štāba...

06.10.2021. 18:45

»

....

Apbrīnoju cilvēkus, kuriem ir tik daudz brīva laika, lai izgāztu savu žulti ne par ko. Īsti nesaskatīju stāsta morāli! Cimdu nav? Slikti ir atzīt savus bērnus? p.s. Latvijas armijas virspavēlnieks ir Valsts prezidents


Tur jau ir tas joks, ka demokrātijā, kuru aizstāv arī mūsu armija ir tiesības uz viedokli. Bērnu atzīšana ir super arī pēc tam, kad tie sasniedz 30 gadu vecumu. Melošana gan nav laba, it sevišķi no augstos amatos esošajiem. Pieprasīšana pildīt pavēles, pašam ignorējot noteiktās prasības ir amorāli. Armijā vairāk nekā citur ir nepieciešams personiskais piemērs. Kā atvaļināts karavīrs un zemessargs zinu par ko runāju.

Atbildēt

Nezini, kas ir Satversme?

06.10.2021. 18:35

»

...

Un kur ir tas Satversmes dokuments


https://likumi.lv/doc.php?id 57980
42. Valsts Prezidents ir valsts bruņotā spēka augstākais vadonis. Kara laikam viņš ieceļ virspavēlnieku.

Atbildēt

PSKP CK

06.10.2021. 18:06

30 gadus !!! pēc neatkarības atjaunošanas armiju turpina komandēt Komunisti !)

Atbildēt

Kade

06.10.2021. 17:53

Visi ir tikai cilvēki, ar visu komplektu.. savām vājībām, priekiem,viss jauki, saprotami. Cita lieta, piem, armijnieku izrāde ar šaudīšanos Rīgas centrā. Lūk, esot vajadzīgi reāli pilsētas apstākļi. It kā nav kādi pustukši Bolderājas, u.c. nomaļu namu rajoni, kur vingrot, nē, vajag ložņāt ap jūgendstila namiem.. Diez kāpēc, tas izskatījās pēc plānotas iebiedēšanas mājiena pirms kāda tur mītiņa. Un, te latvju kareivja gods ar visām stājām,pabrikiem, manuprāt, tika apkaunots. Jo vesels bars brašu vīru uzplečos tam piekrita. Ceru, tagad ir kauns.

Atbildēt

kniebējs biksēs...

06.10.2021. 17:41

»

Kuce Kucina

Katram ministram jābūt vismaz vienai mīļotai sievietei un arī sievai


Kamēr būs balsotāji, par zili-rozā partijām, arī ampelmaņi ministru amatos netrūks!

Atbildēt

Kuce Kucina

06.10.2021. 17:28

Katram ministram jābūt vismaz vienai mīļotai sievietei un arī sievai.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.10.2021. 15:53

Katram sevi cienošam amatvīram ir jābūt kādam ārlaulības bērnam un vēl labāk vairākiem.

Atbildēt

Joske

06.10.2021. 15:45

Lai ebreju naudas apmazgātāju kopiena, pieprasa no Laventa,Kargina,Krasovicka,godmaņa,kuru bankas,tīšu pēc bankrotēja,radot lielus zaudējumus valstij,un nodokļu maksātājiem,par kādiem grēkiem mums būtu jāmaksā,Bondars runā tā kā būtu bijis liecinieks,visu notikumu laikmetā,tā vien izliekas ka vinš būtu advokats šinī aferā.

Atbildēt

Jūsmiņš

06.10.2021. 15:21

Es arī apbrīnoju tādus cilvēkus, kuri lien valstiski atbildīgos amatos, taču tajā pašā laikā nespēj sakārtot savu personīgo dzīvi, ir savu tuvāko nodevēji.
Tad ko gan var sagaidīt sabiedrība no šādiem "virspavēlniekiem"? Visticamāk - kārtējo nodevību, tikai mērogs, iespējams, būs cits...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...