Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Seriāls KURMIS

18.10.2021. 18:13

Abi personāži tā scenārijā ideāli iederētos

Atbildēt

Oda varai

16.10.2021. 14:18

Jūs skrandaiņi un lupatlaši
Mūs kungu lietās nelienat
Var norauties ka mazneliekas
Un vārtrūmē tad attapties
Kas īstā vieta draņķiem tiem kas muti brūķēt pamanās
Un mums te kungiem zemu neklanās

Jūs varat blēt un īdēt cik jums tīk
Bet galā vienmēr būs kā mums te tīk
Aiz skaistiem tukšiem saukļiem jums tā sekot velk
Kā aunu bars jūs atkal pie tām urnām diesiet
Naivi cerot to ka kaut ko lemjat jūs
Ak naivais pūlis mums tāds prieks
Ka attapties jums nav pa spēkam

Var solīt jums tad debesmannu
Un piesaukt augstas matērijas ar
Bet paši mēs tām sekot negrasāmies
Jo kungi mēs bet jūs tik salašņas

Atbildēt

Big boss

15.10.2021. 19:14

»

Snu

Es runāju par tiešiem padotiem, kuri bosinga rezultātā aiziet


Tu bračiņ te feitē. Armija bauda visugstāko tautas uzticību, palasi netā. Tur viss ir pilnīgā charmonijā, viss pēc likuma burta. Kādi mīkstie kas negrib dienēt un pielūgt komandieri tikai izdomā visādas atmaskas. Mūsdienās jau aizrādīsana par neskūtu ģīmi, nesakārtotu formu.. pasarg Dies aizrādīs kādai priekšnieka mīlulei par pārāk gariem nagiem būs jau cilvēka goda aizskārums.

Atbildēt

Toms Neticīgais

15.10.2021. 17:31

»

Snu

Šis komandieris vismaz ir normāls cilvēks. Viņa padotie neizdara pašnāvības un viņu mugurā nenošaus. Ir armijā ar visādi psihi


Kur tev tāda pārliecība, ka viņa padotie neizdara pašnāvības? Jebkurš karavīrs ir viņa padotais. Ja kāds gribēs iestāstīt, ka dienošo vidū nav pašnāvnieki - neticēšu. To, ka tādas lietas centīsies slēpt, kā visas pārējās problēmas un nejēdzības, tam gan es sliecos ticēt.Par to, ka nešaus mugurā... kam viņš vajadzīgs. Kara laikā zemessargs ar granātmetēju pretiniekam ir būtiskāks drauds kā nošļucis pencis ģenerāļa lampasos.

Atbildēt

nu nu

13.10.2021. 18:15

»

Snu

Šis komandieris vismaz ir normāls cilvēks. Viņa padotie neizdara pašnāvības un viņu mugurā nenošaus. Ir armijā ar visādi psihi


Šis jau nu noteikti nešaus uz tiem, ar ko kopā mācījās krievu sadistu, marodieru un pederastu karaskolā, ar ko kopā dzēra un sapņoja, kā no ASV un Eiropas uztaisīs radioaktīvus tuksnešus.

Atbildēt

Snu

13.10.2021. 06:49

Šis komandieris vismaz ir normāls cilvēks. Viņa padotie neizdara pašnāvības un viņu mugurā nenošaus. Ir armijā ar visādi psihi.

Atbildēt

VID

09.10.2021. 19:42

No rakstītā var saprast, ka iespējams armijas komandieris nav norādījis informāciju par savu dēlu amatpersonas deklarācijā pirms 2015 gada.

Ja tas ir patiesība, tad VID vajadzētu painteresēties par šo lietu, jo deklarācijas iesniedzējs apliecina deklarācijā sniegtās informācijas pilnīgumu un patiesumu. Visi cilvēki ir vienlīdzīgi likuma priekšā.

Atbildēt

Salome

09.10.2021. 19:08

Ex ir skaista svaos gados, bet VIŅA medus un piens. Arča (mans draugs Arčibalds) - tāds iznesīgs, situēts, sabiedrībā atpazīstams, īsts mačo. Bučas.

Atbildēt

nu nu

09.10.2021. 13:02

»

goda atdošana

...


Normāli cilvēki nelepojas ar dienestu padomju vai krievijas armijā, vai sēdēšanu cietumā par zaftes burku zādzību, jo tas ir "zaškvar".

Atbildēt

goda atdošana

08.10.2021. 18:10


Neznu kā tagad jāsolutē. Mana dienesta laika (podomijā) kājas bija jatur kopā un pašam jāstāv taisni. Plauksta ar nebij jagriež uz āru. Izsktas pēc lubraka. Varbut tagad tas pareizi vai ar čomam līkas kājas.

2 bilde
https://www.sargs.lv/lv/nozares-politika/2020-12-02/pabriks-nbs-komandiera-amatam-aicina-atkartoti-virzit-generalleitnantu?fbclid IwAR1X4yoRzGP8FYgytu1W5DMedSxNYcq4FqNROkIj4LWPSUeXSK8XZa29UTw

Atbildēt

Rokas nost nosvetuma

08.10.2021. 05:53

Leonidas ir vismaz augstskolas aiz muguras. santehnikim tas nebija pa spēkam, turiba apmekleja paaris lekcijas un cuss. logiski kapec macities ja generala lapas iedos tapat.Tas pats par generali deputatu kurs notrieca cilveku. oTo gemneralu skolu viena no eropas valstim tas tak nepabeidza. tur zupoja lidz baltajam pelitem, pat tika hospitalizets.cik dienesta auto dzeruma tas tika sadauzijis. ielienot taja limeni breksis klust neaizskarams un ta ari uzvedas.Cik talu tas vel turpinasies.

Atbildēt

Nekas jauns

07.10.2021. 21:16

https://pietiek.com/raksti/vai_tiesam_generalleitnants_leonids_kalnins_ir_piemerots_nbs_komandiera_amatam/

Atbildēt

Izdomāta Leo atbilde izlūkam

07.10.2021. 21:09

»

izlūks

Lai tas komandieris valkā tieši tādus pašus cimdus, "lācīti", apakšveļu, zeķes, apenes un zābakus kā parastie karavīri! Armijā visiem jābūt vienādiem


Viss te apakšā skribelētais ir izdomas auglis, kam nan nekāda sakara ar realitāti.
Esmu pakļauts ministram, neviens mani nekontrolē un nesodīs. Gribu, izdomāju formas tērpu un to nēsāju, fizo normas un veselības pārbaudes man nav saistošas. Kaut kādas šaušanas ieskaites, drīzāk man vispār nav dienesta ieroča, man nav jākārto. Es esmu Saule, ap kuru griežas sistēma NBS. Es esmu tas, kas nosaka, kuram būs karjera un zvaigznes uz pleciem, un to no kuriem jātiek vaļā. Varat šeit vaukškšķēt cik gribat, man pensija, kura ir lielāka par jūsu algu sen jau nopelnīta. Drīzāk arī pēc pensionēšanās būšu ministra padomnieks, vai ministrijas paspārnē ieņemšu, kādu siltu amatiņu, protams saņemot pieklajīgu algu. No tiem, kuri tēlos ideālistus es atbrīvošos ar savu ielikteņu rokām vai palūgšu militāro izlūkošanu, lai parok dziļāk un nedod pielaidi. Sliktākajā gadījumā vienklārši organizēšu, lai nepagarina dienesta līgumu. Pārīti izmetīsim, pārējie sapratīs, ka vadībai ir jāklanās un rociņa jābučo. Tādi pamuļķi kā Izlūks un petrolejas veči ir vajadzīgi tikai, kad draud patiesas ziepes. Kad problēmas ir pazudušas no tiem ir jātiek vaļā, jo tie, ar prātu apdalītie ideālisti tikai traucēs viedajiem vīriem, kas nāks pie varas. Izdzīvo un pēcnācējiem nodrošina normālus apstākļus tikai tie, kas lokas līdzi apstākļiem. Nu un kas, ka zvērēja PSRS to sargāt līdz pēdējai asins lāsei, ieguva izglītību uz tās rēķina un vēlāk ar riebumu stāsta cik zema bija PSRS karavīru sagatavošana. Tikai rodas jautājums, tad, kāpēc tu klusēji, ja to redzēji... pie tās varas. Tu sen esi parādijis, ka tavi zvēresti ir tukša skaņa. Ministrija ir bijusi pozīcijas partiju varā, tās vadība nav mainījusies gadiem. Bardaks ir pamatīgs un neviens nevēlās to mainīt. Karavīrs tiek padarīts par komformistu, kuram rūp paša labums. Patriotisms un spēja pateikt vadībai acīs par problēmām tiek mērķtiecīgi apspiesta. Masai tiek borēts tas, cik stipra ir mūsu armija. Protams, ko masai domāt, ja medijos raksta tikai to pozitīvāko. Negatīvo jūs neuzzināsiet, jo tas būs zem kāda no grifiem par slepenību. Iekšējās izmeklēšanu rezultāti būs tādi, kādus vadība pasūtīs. Tas pats ir arī ar Militāro policiju, kā vajadzēs tā lietu arī pagriezīs.Karavīru nekas neaizsargā, militārie juristi ir pakļauti vadībai un aizstāvēs tikai tās intereses.

Atbildēt

nu nu

07.10.2021. 15:32

»

ASV protektorāts Latvija

Secinājums viens- ģeneŗālis nav impotents un ir ar tradicionālo orientāciju, ko gan nevar teikt par visiem Latvijas ministriem un ministrēm, kur visādi izvirtuļi un izvirtules mudž un mudž


Nezin gan, kā tur ir, tā kā no krievijas kara skolas, kur tā lieta ir lielâ cieņā, nācis? Bērni ir arī Birkavam, Sončikam, Šleseram, Volodinam, Putinam. Bērni, tas nav rādītājs.

Atbildēt

nu nu

07.10.2021. 15:27

»

ASV protektorāts Latvija

Katram sevi cienošam amatvīram ir jābūt kādam ārlaulības bērnam un vēl labāk vairākiem


Vēl labāk, ja aizsardzības ministrs ir pederasts, kâ Putina zilais draudziņš Ser-gejs Ivanovs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.10.2021. 14:38

»

Jaunulus

Ha, tad tomēr ir dēls. Pēc aritmētikas, kungam jau bija ap 25. Agrā jaunība


Secinājums viens- ģeneŗālis nav impotents un ir ar tradicionālo orientāciju, ko gan nevar teikt par visiem Latvijas ministriem un ministrēm, kur visādi izvirtuļi un izvirtules mudž un mudž :)

Atbildēt

Latvijas avīzes Līcīša feļetons

07.10.2021. 13:48

par tālā 2017.gada teijāteri:
Kara resora pavēlnieks, aizsardzības ministrs, mūsu Marss Bergmanis iepūtis medību ragā un vienā rāvienā piepulcējis papildu 9000 divstobrenes valsts militārās pretestības ugunsspēka palielināšanā. Regulārā armija divkāršota, profesionālajiem karavīriem un zemessargiem pievienojot “zaļo armiju”, Latvijas medniekus. Grūti teikt, vai mūsu NATO partneri nesmīkņās par jaktsmeņu iekļaušanu kolektīvās drošības sistēmā un vai par Bergmaņa novatorismu nerauc pieri Baltijas kaimiņzemēs, kur valstīs, pie kuru robežām plešas Krievija, pastāvīgi cenšas nodrošināties ar jaunkareivju iesaukšanu obligātajā militārajā dienestā un bruņoto spēku tehnisko modernizāciju.
..Stiprinot pagaidām šķirbaino, maza dzīvā spēka balstīto noturēšanas līniju, 9000 bises būs labi palīgi, kamēr ierodas sabiedrotie amerikāņi un angļi. Bukubendes ir disciplinēti, klausa pavēlēm, neapturami cīņā par galvas kausu un ādu trofejām, prot garšīgi izcept nogalinātā medījuma aknas. Jau tas izklausās biedējoši jebkādam agresoram, zaļam cilvēciņam, kas uzdrošināsies spert zābakotu kāju pāri Zilupei. Šāvēji – ne pūkas, ne spalvas, bet uz 1000 metriem nocels vāveri no zara. Mednieki teicami pazīst mežu, izseko un slapstās kā indiāņi, kaujas taktikā pretinieku ņem uz grauda no slēpņa, no torņa un uz gaidi. Prot likt cilpas, maskēt lamatas un rakt vilku bedres, kur gūstā iekristu ne tikai zaldāti un oficieri, bet arī lempīgs ģenerālis ar ūsām un kārpu uz deguna. Tie ir vīri, kam ir iekšā un kas ne ar tādiem vien makāniem tikuši galā. Atšķirībā no tranšeju karotājiem, kuri māk šaut pa lienošiem un horizontāli stāvus nākošiem mērķiem, mednieki ir prasmīgi strēlnieki trāpīt no gaisa uzbrūkošiem. Līdz ar to gaisa desantēšanās operācija mūsu teritorijā ir pilnīgi bezjēdzīga, jo parašūtistus tālšāvēji vanagači nokniebs kā ūdensputnus pīļu sezonas atklāšanā, krietni izretinot cietzemi sasniegušu izpletņlēcēju rindas.
Mednieku klubos ir Volhovā dienējušie ar pieredzi un izturīga jaunatne labā fiziskajā, un visi kā viens – ar ārkārtējām izdzīvošanas prasmēm mežā. Laužot pa maizes gabalam, uzdzerot strauta ūdeni, pārtiekot tikai no mellenēm un brūklenēm, aļņa gaļas konserviem un mežacūkas dūmu desām, vīri var pavadīt biezoknī un ienaidnieka aizmugurē nedēļām, mēnešiem ilgi. Draņķīgi, bet vienīgais, uz ko mednieki nav uztrenēti un pieraduši, ka viņiem šauj pretī. Bet tā ir poligonā apmācāma lieta.
Bergmanis nav atklājis visus kara noslēpumus. Nākamais ķēdes posms ir malu mednieku iesaistīšana aizsardzības nostiprināšanā. Brakonjēru arī esot tūkstošiem, un visi izveicīgāki un nenotveramāki par ņinzjām.

Atbildēt

Jaunulus

07.10.2021. 09:38

»

bonza

tas dēls viņam gadījies agrā jaunībā , tā ka beidziet dir.. par Leonīdu. visi jūs veči esat babņiki


Ha, tad tomēr ir dēls. Pēc aritmētikas, kungam jau bija ap 25. Agrā jaunība?

Atbildēt

bonza

07.10.2021. 09:17

tas dēls viņam gadījies agrā jaunībā , tā ka beidziet dir.. par Leonīdu. visi jūs veči esat babņiki.

Atbildēt

Aprobežotība

07.10.2021. 07:32

Vai tiešām nav nekā cita, par ko runāt un ko apspriest? Eņģeļu vagons, paskatieties uz sevi!

Atbildēt

Androidi LV

07.10.2021. 06:15

Latvijā Android telefonu operētājsistēma ir ar 2 gadu starpību, kas nav atjaunojama,iznācis tagad ir 13, bet tirdzniecībā esošajiem 11 un jautājiet kāpēc, lai varētu izsekot Latvijas iedzīvotāju katru soli

Atbildēt

Tieši tā

07.10.2021. 06:11

»

Kuce Kucina

Katram ministram jābūt vismaz vienai mīļotai sievietei un arī sievai


Mēs par - ar visām četrām! Artis un Leonīds.

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

06.10.2021. 22:15

Nu i pabiraks!

Atbildēt

Sigulis

06.10.2021. 19:46

»

Olalā

Bija mums ģenerālis Balodis..., bet Sībirijā viņš nenomira


Bet apglabāts II Meža kapos, apmēram 50 m attālumā no Čakstes kapa vietas

Atbildēt

Opera buff

06.10.2021. 19:46

2017.gada 20. decembrī, plkst. 12.00 Aizsardzības ministrijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis parakstīs vienošanos par sadarbību, lai veicinātu Latvijas mednieku iesaistīšanos valsts aizsardzības spēju pilnveidošanā, sniedzot atbalstu Aizsardzības ministrijai un tās padotības iestādēm.

Atbildēt

izlūks

06.10.2021. 19:37

»

....

Apbrīnoju cilvēkus, kuriem ir tik daudz brīva laika, lai izgāztu savu žulti ne par ko. Īsti nesaskatīju stāsta morāli! Cimdu nav? Slikti ir atzīt savus bērnus? p.s. Latvijas armijas virspavēlnieks ir Valsts prezidents


Lai tas komandieris valkā tieši tādus pašus cimdus, "lācīti", apakšveļu, zeķes, apenes un zābakus kā parastie karavīri! Armijā visiem jābūt vienādiem.
Tas zaļais "lācītis" ir viņam vienīgajam un nav uzskatāms par formastērpa sastāvdaļu!

Atbildēt

...

06.10.2021. 19:21

»

Nezini, kas ir Satversme?

https://likumi.lv/doc.php?id 57980


Kur ir Satversmes dokuments?
Likumi.lv ir tikai informatīvs raksturs,tas nav dokuments.
Dokumentu studijā!
Jums ir uztveres problēmas,es nejautāju par informatīvu portālu,es jautāju par dokumentu.Kur paliek informatīvais portāls ja nav datora vai elektrības?
Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Iesaku izlasīt kas rakstīts portāla beigās.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.10.2021. 19:16

»

Zemeņu sargs

Interesanti, pimsākumos zemessardzē tādus sprukstiņus sauca par sarkanajiem virsniekiem un tiem neuzticējās. Tomēr šis alfa tēvi'ņs pat ir bijis zemessardzes komandieris. Jā iet laiks, mainās tie uzskati patriotiem. Ja brašulis ir bijis komunists, tad jau ir dubultais nodevējs - neaizstāvēja līdz pēdējai...


Par komandieriem man pastāstīja bijusī "Baltā berete". Bija laiks, kad reāli smirdēja "pēc petrolejas", puikas ģiemenes aizsūtīja uz laukiem, bet paši gulēja ar kalašiem zem gultām, tad daļā bija KOMANDIERI. Kad smaka izvējoja, KOMANDIERUS noņēma, no pakšiem izlīda šoferu dēli un meitiņas, beigās arī operatīvo sastāvu izdzenāja. Kad karš beidzās, karotāji vairs nav vajadzīgi, ir vajadzīgi štabņiki...

Atbildēt

PR kampaņa

06.10.2021. 19:15

Nebrīnīšos, ja pēc šī raksta ministrija un armija ar visu savu propagandas aparātu sāks ministra un ģenrāļa reklāmas kampaņu. Pabriks atkal varētu padauzīt dēļus vai piedalīties šķēršlu skrējienā, ģenerālis varētu paspīdēt kādā intervijā vai goda pasākumā. Ceru, ka atkal neizgāzīsies intervijā saistībā ar izņēmuma stāvokli, un nerunās muļķibas par kaut kādu kara stāvokli

Atbildēt

Zemeņu sargs

06.10.2021. 19:02

»

PSKP CK

30 gadus !!! pēc neatkarības atjaunošanas armiju turpina komandēt Komunisti


Interesanti, pimsākumos zemessardzē tādus sprukstiņus sauca par sarkanajiem virsniekiem un tiem neuzticējās. Tomēr šis alfa tēvi'ņs pat ir bijis zemessardzes komandieris. Jā iet laiks, mainās tie uzskati patriotiem. Ja brašulis ir bijis komunists, tad jau ir dubultais nodevējs - neaizstāvēja līdz pēdējai asins lāsei savu PSRS kā zvērēja un nodeva arī partiju.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.10.2021. 19:01

Tāda MŪSU drošība dabā nepastāv. Ja domājam pār ārējo ienaidnieku (visticamāk, Krievija), tad lielvalstu bruņoto spēku taktiku jebkurš var "vadošajos ziņu portālos" izlasīt; šeit pat nav sazvērestības teorijas jāpiesauc: vispirms ir raķešu trieciens pa PGA objektiem, tad lido aviācija, beigās sauszemes spēki ienāk paralizētā teritorijā. Bet, visticamāk, Latvijā nekāda starpvalstu karadarbība nenotiks: ja kādā Alpu kalnu villā Saimnieki pārzīmēs pasaules karti, vara šeit nomainīsies bez neviena šāviena, turklāt nomenklaturščiki, kuri šobrīd bļauj "krievi nāk", paliks savās vietās, un mēs arī paliksikm savās vietās. MŪSU drošība ir atkarīga no MUMS pašiem: cik varam un gribam pretoties pašreizējās varas represijām un instrumentiem.

Atbildēt

zinu tikai

06.10.2021. 18:57

č ar 3 pupiem vīriešus izvaro!!!

Atbildēt

Vai tik nēesat no ministrijas vai štāba...

06.10.2021. 18:45

»

....

Apbrīnoju cilvēkus, kuriem ir tik daudz brīva laika, lai izgāztu savu žulti ne par ko. Īsti nesaskatīju stāsta morāli! Cimdu nav? Slikti ir atzīt savus bērnus? p.s. Latvijas armijas virspavēlnieks ir Valsts prezidents


Tur jau ir tas joks, ka demokrātijā, kuru aizstāv arī mūsu armija ir tiesības uz viedokli. Bērnu atzīšana ir super arī pēc tam, kad tie sasniedz 30 gadu vecumu. Melošana gan nav laba, it sevišķi no augstos amatos esošajiem. Pieprasīšana pildīt pavēles, pašam ignorējot noteiktās prasības ir amorāli. Armijā vairāk nekā citur ir nepieciešams personiskais piemērs. Kā atvaļināts karavīrs un zemessargs zinu par ko runāju.

Atbildēt

Nezini, kas ir Satversme?

06.10.2021. 18:35

»

...

Un kur ir tas Satversmes dokuments


https://likumi.lv/doc.php?id 57980
42. Valsts Prezidents ir valsts bruņotā spēka augstākais vadonis. Kara laikam viņš ieceļ virspavēlnieku.

Atbildēt

PSKP CK

06.10.2021. 18:06

30 gadus !!! pēc neatkarības atjaunošanas armiju turpina komandēt Komunisti !)

Atbildēt

Kade

06.10.2021. 17:53

Visi ir tikai cilvēki, ar visu komplektu.. savām vājībām, priekiem,viss jauki, saprotami. Cita lieta, piem, armijnieku izrāde ar šaudīšanos Rīgas centrā. Lūk, esot vajadzīgi reāli pilsētas apstākļi. It kā nav kādi pustukši Bolderājas, u.c. nomaļu namu rajoni, kur vingrot, nē, vajag ložņāt ap jūgendstila namiem.. Diez kāpēc, tas izskatījās pēc plānotas iebiedēšanas mājiena pirms kāda tur mītiņa. Un, te latvju kareivja gods ar visām stājām,pabrikiem, manuprāt, tika apkaunots. Jo vesels bars brašu vīru uzplečos tam piekrita. Ceru, tagad ir kauns.

Atbildēt

kniebējs biksēs...

06.10.2021. 17:41

»

Kuce Kucina

Katram ministram jābūt vismaz vienai mīļotai sievietei un arī sievai


Kamēr būs balsotāji, par zili-rozā partijām, arī ampelmaņi ministru amatos netrūks!

Atbildēt

Kuce Kucina

06.10.2021. 17:28

Katram ministram jābūt vismaz vienai mīļotai sievietei un arī sievai.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.10.2021. 15:53

Katram sevi cienošam amatvīram ir jābūt kādam ārlaulības bērnam un vēl labāk vairākiem.

Atbildēt

Joske

06.10.2021. 15:45

Lai ebreju naudas apmazgātāju kopiena, pieprasa no Laventa,Kargina,Krasovicka,godmaņa,kuru bankas,tīšu pēc bankrotēja,radot lielus zaudējumus valstij,un nodokļu maksātājiem,par kādiem grēkiem mums būtu jāmaksā,Bondars runā tā kā būtu bijis liecinieks,visu notikumu laikmetā,tā vien izliekas ka vinš būtu advokats šinī aferā.

Atbildēt

Jūsmiņš

06.10.2021. 15:21

Es arī apbrīnoju tādus cilvēkus, kuri lien valstiski atbildīgos amatos, taču tajā pašā laikā nespēj sakārtot savu personīgo dzīvi, ir savu tuvāko nodevēji.
Tad ko gan var sagaidīt sabiedrība no šādiem "virspavēlniekiem"? Visticamāk - kārtējo nodevību, tikai mērogs, iespējams, būs cits...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....