Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ārsts

29.12.2021. 18:33

Te prasās pēc autora galvas apmaiņas ar kāpostgalvu, kas būtu operāciju starpposms īstenas galvas piešūšanai.

Atbildēt

pareģis

28.12.2021. 17:43

Ja Tev nav prāta, tad izdzīvošanas jautājums atkrīt. Izsaku Taviem tuviniekiem līdzjūtību.

Atbildēt

Stirna

24.12.2021. 12:05

»

Ķīna nav tajā kliķē

Ķīnieši sapotēja savus 1,2 no 1,4 miljardus iedzīvotājus ar parasto novājinātā vīrusa vakcīnu, ko ražo Sinovac u Sinopharm. Rietumu ģenētiskās mRNS vakcīnas Ķīnā joprojām ir aizliegtas


Vislabākais ka omikronam nav nekādu īpašo simptomu, kas attaisnotu mRNA vakcīnu izraisītās komplikācijas un nāves, jā , arī Latvijā.

Atbildēt

Ķīna nav tajā kliķē

24.12.2021. 11:52

Ķīnieši sapotēja savus 1,2 no 1,4 miljardus iedzīvotājus ar parasto novājinātā vīrusa vakcīnu, ko ražo Sinovac u Sinopharm. Rietumu ģenētiskās mRNS vakcīnas Ķīnā joprojām ir aizliegtas.
https://edition.cnn.com/2021/12/13/china/china-western-mrna-vaccine-mic-intl-hnk/index.html

Atbildēt

Grieta

23.12.2021. 21:40

»

Aģents 007

Satriecoši skaitļi no Dānijas: 56% ir divreiz vakcinēti — 79% inficēti ar Omicron ir visneaizsargātākā grupa no Omicron. 25% no vakcinētajiem ar revakcināciju atklās 10% Omicron infekciju, bet nevakcinētajiem - 8,5%. Vakcinācija nedarbojas pret jauno Omicron vīrusu. Turklāt Omicron izplatās ātrāk starp...


*Neviena valsts nevar ar balstvakcināciju izkļūt no pandēmijas," sacīja PVO ģenerālsekretārs Tedross Adhanoms Gebreiesuss."Vispārējas balstvakcinācijas programmas, iespējams, pagarinās Covid-19 pandēmiju, nevis to izbeigs, novirzot [vakcīnu] piegādi uz valstīm, kurām jau ir augsta līmeņa vakcinācijas aptvere, dodot vīrusam vairāk iespēju izplatīties un mutēt." Paskataties uz šo neandertālieša ģīmi Vai tiešām neredzat kas notiek. Nabadzīgajās valstīs nav nekādu pandēmiju, nemaz nerunājot par epidēmijām. Tāpēc jāveltī visi spēki , lai tieši tur sāktu asveida vakcināciju, tā stimulējot vīrusa izplatību. Jo pat uzceļot jaunas ražotnes nevar saražot tik daudz vakcīnu lai pietiktu bagātajām un nabadzīgajām valstīm vienlaikus . Kad sāks no vakcinācijas apmirt nabadzīgās valstis, tad atgriezīsies atpakaļ uz bagātajām. Tad būs pilnīga pasaules vakcināciju aptvere un varēs regulēt visu pēc saviem ieskatiem. Pieredze jau ir.

Atbildēt

Izklausās pēc sazvērestības teorijas

23.12.2021. 20:39

»

Aģents 007

Satriecoši skaitļi no Dānijas: 56% ir divreiz vakcinēti — 79% inficēti ar Omicron ir visneaizsargātākā grupa no Omicron. 25% no vakcinētajiem ar revakcināciju atklās 10% Omicron infekciju, bet nevakcinētajiem - 8,5%. Vakcinācija nedarbojas pret jauno Omicron vīrusu. Turklāt Omicron izplatās ātrāk starp...


Globāli savakcinēti 60-70 vidēji. Un tad ellē rattā palaiž omikronu kaut kur Dienvidāfriā unstrauji citis veidos izplata pasaulē paralēli. Un atkal vajag BALSTvakciāciju. 😀🤙

Atbildēt

Aģents 007

23.12.2021. 20:34

Satriecoši skaitļi no Dānijas: 56% ir divreiz vakcinēti — 79% inficēti ar Omicron ir visneaizsargātākā grupa no Omicron. 25% no vakcinētajiem ar revakcināciju atklās 10% Omicron infekciju, bet nevakcinētajiem - 8,5%. Vakcinācija nedarbojas pret jauno Omicron vīrusu. Turklāt Omicron izplatās ātrāk starp vakcinētiem cilvēkiem nekā starp nevakcinētiem cilvēkiem. Vakcīnas ir vēl sliktākas, nekā - tās nespēj novērst vīrusa izplatīšanos, un tieši vakcinētie ir visneaizsargātākā grupa, kas vīrusu jau ir izplatījusi visās valstīs un vieni no pirmajiem mirt no vīrusa.

Atbildēt

Padomju inženieris(gaišais spēks)

23.12.2021. 15:16

»

Eduards Lunis

...Un tāpēc -teiksim -VIENĀ BALSĪ


Vai Pugo arī būs?

Atbildēt

Eduards Lunis

23.12.2021. 11:22

...Un tāpēc -teiksim -VIENĀ BALSĪ
NAV CILVĒKCIENĪGI DZĪVOT TĀDĀ VALSTĪ,
UN NOST AR TĀDIEM, KAS VISU TO BALSTA, MUMS JĀDZĪVO IR BRĪVĀ VALSTĪ...!?
2022.g.4.maijs-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
Latvijas glābšanas komisija-26875965

Atbildēt

ko tici čangaļiem

23.12.2021. 10:49

ja pats viens no tiem...Labi , ka Dievs to šizofrēniju redz. Kaut kas jau notiks, kaza uz labu neperd.
Vājprāts vienmēr sevi nokauj pats-Mātei Dabai Evolūcijai vienmēr paliek TAISNĪBA....

Atbildēt

Vēl

22.12.2021. 23:38

Vēl viena visuzinošā! Pieskatījusies ineta baisās pasakas un akli tām tic... Fui!

Atbildēt

"...esmu gatava balsot pat par pašu Luciferu."

22.12.2021. 21:22

Par kuru no pašreiz aktuālajiem n-tajiem politbiznesa projektiem, KONKRĒTI?

Atbildēt

Satraukumam varas gaiteņos nav pamata , viss tiks kontrolēts

22.12.2021. 20:50

»

P.

> ja vien pastāvošie valdīkļi neatradīs kaut kādus mistiskus ieganstus, lai vēlēšanas atceltu...


Vēlēšanas dabistiki , ka notiks tikai zaļajā režīmā . Opozicionāri tādejādi pilnīgi noteikti no vēlēšanām tiks atstādināti. Balsos un darīs to prognozējami tikai varai lojālie.

Atbildēt

pietiek lasītājs

22.12.2021. 20:34

Vēl vien ņaudētājs.Laipni lūdzu,pierādiet savu pīkstētgribu un vaimanātspēju.Pieredzējušie komentētāji gan jau nepaslinkos.

Atbildēt

.peģis

22.12.2021. 19:50

Es ticu kovidam un vakcīnai.
Ar lielāko baudu saņemšu desmitkārtīgo bērnu būsteru.
Citas,šmucīgās vakcīnas viņi var iebāzt savās analus atveris.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

22.12.2021. 18:59

»

P.

> ja vien pastāvošie valdīkļi neatradīs kaut kādus mistiskus ieganstus, lai vēlēšanas atceltu...


Vai nu izdomās ieganstu un pārcels, vai arī falsificēs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

22.12.2021. 18:58

Pirmais. Latvijas PSR sekoja Maskavai. Tagadējie skaliņi arī kādam tikai seko. Sevišķi, ja dod naudu.

Otrais. No sekošanas izriet laika vilkšana, solīšana un ātra solījumu pārskatīšana - beigu beigās melošana. Kā tas izdevās Pavļutam par piespiedu vakcināciju kā totalitārismu un it īpaši šajā decembrī par ierobežojumiem un lokdaunu. Prezidenta vietas uzurpators vispār draņķis pēdējais - pilnīgs sistēmas kalps un cilvēku tiesību nīdējs. VILTVĀRDIS.

Trešais. Tie, kas ar sakostiem zobiem vakcinējās darbam, jutīsies vispieviltākie. Jo tieši viņus regulārā nepieciešamība revakcinēties ar žļurgu eksperimentā skars visvairāk.

Atbildēt

Kariņš guļ “nāves koridorā uz morgu”

22.12.2021. 18:47

Nekas vairs viņu neapdraud. Ne ceturtā, ne trešā vai entā pote!

Spriedums nav pārsūdzams.

No 15. decembra 62 000 ir bijuši spiesti atstāt darbu un reģistrēties bezdarbniekos. Ja kādam no viņiem kā tādiem, kas atsakās savu ķermeni pakļaut eksperimentiem ar vakcināciju, par kuras sekām pašam jāparakstās, valsts nodarbinātības dienests piedāvās divus darbus un viņi joprojām nebūs vakcinējušies, Kariņa valdība šos cilvēkus atstās bez darba un iztikas minimuma ienākumiem. Atstās vispār bez ienākumiem, kas neatbilst cilvēktiesībām - tiesībām uz darbu un ienākumiem.

Kariņa MK valdība izvērš sociālo segregāciju un veicina sociālo protestu aktivizēšanos, kurinot naidu starp vakcinētiem un nevakcinētiem, kurinot naidu pret valsts iekārtu kopumā.

Šos 62 000 atstumtos Kariņa MK valdība vispār labprāt aizmirstu un izliktos, ka viņu nav, jo tieši šiem K. Kariņš publiski draudēja “dzīvi padarīt nepanesamu”.

Viņi, šie 62 000, ir starp mums un turpina dzīvot un pārvietoties publiskajā telpā. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē tikai vienu, ka “epidemioloģisko drošību”, šos cilvēkus vajàjot un plānojot tiem “dzīvi padarīt nepanesamu”, nemaz nevar ietekmēt- “epidemioloģiskā drošība” nevar ne uzlaboties, ne pasliktināties.

Šos 62 000 Latvijas līdzcilvēkus un viņu tuviniekus, draugus.. droši varam pieskaitīt nākošo A. Gobzema sociālo protestu potenciālam pret sociālo segregāciju.

Atbildēt

Marika

22.12.2021. 18:47

Personu grupas iesniegums starptautiskajā kriminālo lietu tiesā
file:///C:/Users/marik/Pictures/MARIKA%20KEEP/icc-complaint-7%20(1)%20(1).pdf

Atbildēt

Vakcīnas austriešiem

22.12.2021. 18:41

Problēma ir jaunu vīriešu daudzums Ķīnas, Krievijas, Indijas,Turcijas un ASV un NATO armijās, kas var nākotnē radīt demogrāfisku globālo sprādzienu un jaunu patērētāju skaita pieaugumu.

Pasaules kari šo situāciju regulē. Pirmā un Otrā pasaules karos katrā gāja bojā 6 miljoni iedzīvotāju. Pat beidzoties Otram pasaules karam, kapitulācijas līgums bija jau parakstīts, bet cionistu ASV bumbvedēji nobombardēja Vācijas pilsētu Drēzdeni, iznīcinot 40 000 bērnu un sirmgalvju. Visas cionistu žīdu jaunās globālās bankas radās karu pēdējos gados. Arī SVF tika radīts 1944. gadā.

Šobrīd ar Covid-19 bioloģisko ieroci jau likvidēti 6 miljoni pasaules iedzīvotāju, bet armijas sakropļotas ar vakcināciju pret Covid-19, radot daļējus panākumus – pieejamās vakcīnas pret Covid-19 kastrē- sterilizē vakcinētos par 60-70 procentiem, arī pārējo populāciju, kas tiek vakcinēta. Tagad īpatsvars likts uz bērniem, sterilizējot jau no 5-11 gadiem vecumā.

Libido vakcinētajiem saglabājas, bet vakcinētie kļūst neauglīgi. Tādēļ arī noklusē par EZA apstiprināto vakcīnu, ar kuru nesterilizē, bet formāli skaities vakcinēts - izredzēto kastai saglabājot logu uz zaļo sertifikātu un zaļo koridoru.

2. decembrī 16:22   Jauns.lv / LETA Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) ceturtdien sāka paātrinātā izvērtējuma procedūru Francijas un Austrijas biotehnoloģiju kompānijas “Valneva” vakcīnai pret Covid-19. Eiropas Komisija (EK) jau ir parakstījusi līgumu, kas paredz, ka kompānija Eiropas Savienībai (ES) piegādās līdz 60 miljoniem vakcīnas devu. “Valneva” vakcīnā izmantots deaktivēts vīruss, nevis jaunā RNS ziņneša tehnoloģija, kurā balstītas “Pfizer”/”BioNTech” un “Moderna” vakcīnas. EZA informēja, ka pētījumos “Valneva” vakcīna ir veidojusi antivielas pret koronavīrusu.

Tomēr Krievijas impērijas jautājums ir ģeopolitisks cionistu un Izraēlas valsts jautājums. Jaunās Hazārijas (jaunās Izraēlas) teritorija ieplānota Krimā un Ukrainas pašos denvidu apgabalos.

Bet “šķībacis udmurts no bunkura” nav nekāds īstais Putins, bet ir cionistu projekts, lai radītu militāru konfiktu starp KF un Ukrainu ar mērķi atrisināt jaunās žīdu cionistu Hazārijas (jaunās cionistu Izraēlas) jautājumu tā vai citādi.

Atbildēt

Sātana skūpsts

22.12.2021. 18:15

Kritīs kremlis un orku varu izdedzinās no cilvēku zemēm reizē ar slimībām, meliem pašiem ruskij mir impērijas būvētājiem.

Atbildēt

Marika

22.12.2021. 18:09

Kisindžers 2009. 25. februārī uzrunā WEF Council on Eugenics.
"Once the herd accepts mandatory vaccinations, it`s game over. They will accept anything - forcible blood or organ donation - "for the greater good". We can genetically modify children and sterilize them - "for the greater good". Control sheep`s minds and you control the herd. Vaccine makers stand to make billions. And many of you in this room are investors. It`s a big-win. We thin out the herd and the herd pays us for extermination services..."
Paviršs tulkojums: Kad ganāmpulks pierīt piespiedu vakcinācijai, spēlīte beigusies. Viņi piekritīs arī piespiedu asins vai orgānu ziedošanai, mēs varam ģenētiski modificēt bērnus, sterilizēt tos - "kopējam labumam". Kontrolē aitas prātu un tu kontrolē ganāmpulku. Daudzi šajā istabā ir vakcīnas investori. Šī ir lielā uzvara. Mēs paretinam ganāqmpulku, bet viņi mums vēl maksā par ekstermināciju.
Herd - ganāmpulks - neskan tik nicinoši latviski, kā tas skan angliski un krieviski стадо, bet ātrumā neatradu citu vārdu.

Atbildēt

P.

22.12.2021. 17:15

> ja vien pastāvošie valdīkļi neatradīs kaut kādus mistiskus ieganstus, lai vēlēšanas atceltu.

Vēlēšanas neatcels, bet iespējas tajās piedalīties būs visnotaļ ierobežotas. Tāpat neceriet, ka varēsiet novērot balsu skaitīšanu — vīrusi un sievusi taču izplatās arī pa video.

Atbildēt

ha-ha

22.12.2021. 16:57

Ko gribāt? Jau vairāk par 30 gadiem valda 4.maija padomju okupantu latviešu izstrādājumi ar visu savu totalitārā komunisma celšanas praksi un pieredzi,kura izpaužās ekspresmākā rït no kopsiles un mākā turēties pie tās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....