Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

12.03.2020. 09:18

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Zeze

11.03.2020. 13:42

Pārstāvniecības demokrātija ir viens velnišķīgs žīdu izgudrojums.

Atbildēt

Idejas

10.03.2020. 10:47

»

Dîvàns ir nodzéries

Tad mekléjiet jaunu dïvànu-2 ,tàdu pasu dzéràju un agentu VDK.Un galvenais,lai galvaskauss bütu tàds pats ar visàm austrumu gudribàm.Varbüt tomér V.Purinu,Maskava noteikti atbalstitu


Vispirms ir precīzi jānoformulē idejas. Cilvēki, kuri tās īstenos būs pēc tam. Bet pie mums viss notiek otrādi. Uzrodas kāds vai kādi, kuri sāk bļaustīties, ka tieši viņi visu noorganizēs, bet vienīgā ideja - "Mēs arī zagsim, bet mazāk nekā citi!".

Atbildēt

Dîvàns ir nodzéries

10.03.2020. 10:41

»

Idejas

Neesmu lasījis nevienu daudzmaz sakarīgu ideju par ceturtās atmodas jēgu. Vispirms ir precīzi viss jānoformulē. Kamēr ir tikai "grābstīšanās" ap kaut ko nekonkrētu, nekas pat nesāksies. Pateikšu priekšā...


Tad mekléjiet jaunu dïvànu-2 ,tàdu pasu dzéràju un agentu VDK.Un galvenais,lai galvaskauss bütu tàds pats ar visàm austrumu gudribàm.Varbüt tomér V.Purinu,Maskava noteikti atbalstitu.

Atbildēt

Idejas

10.03.2020. 10:31

»

rakstnieks

Tēlaini runājot, zeme ir arta (izstrādāts rīcības plāns), sēkla ir mesta (rīcības plāns nopublicēts), tagad audzēsim ražu (apvienosim vēlētājus) un iegūsim ražu (4.atmodu). Būs iernaidnieki, bet būs arī domubiedri. Lai veicas


Neesmu lasījis nevienu daudzmaz sakarīgu ideju par ceturtās atmodas jēgu. Vispirms ir precīzi viss jānoformulē. Kamēr ir tikai "grābstīšanās" ap kaut ko nekonkrētu, nekas pat nesāksies. Pateikšu priekšā.
Nr.1 - Kas būtu jāpaziņo nākamajam "Vulfsonam". Kaut kas tāds kas šobrīd ir noklusēts un pilnīgi aizliegts.
Nr.2 - Par ko būtu jācīnās nākamajam "Īvānam", arī to neviens nezin.
Nr.3 - Ar kādu ideju var apvienot VISUS vai lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju. Arī to neviens nezin, un piedodiet, nevajag murgot par klaji nacionālistiskām idejām. Ir jāatrod kaut kas tāds, kas varētu vienot VISUS Latvijas iedzīvotājus. Un tad "tik uz priekšu".

Atbildēt

Eduards Šnepsts

10.03.2020. 05:26

»

Nice

Ar nosaukuma maiņu atkrita tikai "etniski tīras" organizācijas ideja (ja es pareizi sapratu Jūsu viedokli). Bet Jūsu ideja atgriezt varu tautai palika, un ieguva konceptuālo un organizatorisko piepildījumu, atbilstoši simts gadu laikā izveidotiem demokrātijas principiem, ņemot vērā esošu Latvijā situāciju...


Vēlētāju biedrības “Mēs esam Latvija” izstrādātais rīcības “plāns soli pa solim”, ...
... Vēlētāju biedrībai, kā darba organizatoram "līdzīgi domājošu grupu" līmenī, ir pienākums veicināt šī principa ieviešanu katrā grupā un, neiejaucoties dažādu grupu ideoloģisko principu un programmu prasību formulēšanā, tomēr neļaut šīm programmām pārsniegt Latvijas valstiskuma pamatprincipus...

Atbildēt

Viedais

10.03.2020. 03:51

Hoķelka netop par īstenību. Ir stingri ar abām kājām jāstāv uz grēcīgās zemītes.

Atbildēt

jautaajums

09.03.2020. 15:50

»

Kurzemnieks

Piedāvāju vēl dažus krievu "puscilvēku" izteicienus Latvijas pilsoņiem zināšanai...


Un kuri no minētajiem tad ir krievi?Visi nosauktie ir žīdi.

Atbildēt

rakstnieks

09.03.2020. 14:42

»

Facebook Vēlētāju foruma ieraksts

Latvijas vēlētāju forums Vēlētāju biedrības “Mēs esam Latvija” izstrādātais rīcības “plāns soli pa solim”, lai uzlabotu un stabilizētu Latvijas daudzpartiju sistēmu ar mērķi palielināt demokrātisko procedūru efektivitāti un pārvarētu pieaugošo nedabisko antagonismu starp sabiedrību un ievēlētiem varas...


Tēlaini runājot, zeme ir arta (izstrādāts rīcības plāns), sēkla ir mesta (rīcības plāns nopublicēts), tagad audzēsim ražu (apvienosim vēlētājus) un iegūsim ražu (4.atmodu). Būs iernaidnieki, bet būs arī domubiedri. Lai veicas!

Atbildēt

Kurzemnieks

09.03.2020. 14:35

»

Nice

Ar nosaukuma maiņu atkrita tikai "etniski tīras" organizācijas ideja (ja es pareizi sapratu Jūsu viedokli). Bet Jūsu ideja atgriezt varu tautai palika, un ieguva konceptuālo un organizatorisko piepildījumu, atbilstoši simts gadu laikā izveidotiem demokrātijas principiem, ņemot vērā esošu Latvijā situāciju...


Piedāvāju vēl dažus krievu "puscilvēku" izteicienus Latvijas pilsoņiem zināšanai:

Putins: „Pie mums Rīgā ir 60 % krievu, būtu tikai loģiski, ja viņiem būtu proporcionāla pārstāvniecība pašvaldības iestādēs.”

Dmitrijs Rogozins (Krievijas Valsts domes deputāts): "Jau tūkstoš gadus atpakaļ Latvijas teritorijā ir dzīvojuši krievi un runājuši krieviski", tāpēc krievu valodai Latvijā jādod oficiālās valsts valodas statuss.

Kaļužnijs: «Krievi nekad nevienu nav iekarojuši, mēs vienmēr esam atbrīvojuši,» «Un kurš Eiropu atbrīvoja no zviedriem? Pēteris I. Krievi ne reizi vien atbrīvoja Livoniju,»

Žirinovskis (intervijā LTV): “No Latvijas nekas nepaliks pāri. Tukša vieta. Nekas nepaliks vispār. Vārdu Latvija un latviešu valodu visi aizmirsīs. Ņemiet vērā. Atradīsies varoņi, desantnieki un cilvēki. Mēs visu iznīcināsim. Ir gan nauda, gan cilvēki. Nāvinieki ir. Nekas nepaliks pāri.”

Atbildēt

Nice

09.03.2020. 14:31

»

Eduards Šnepsts

Ar nosaukuma maiņu atkrita tikai "etniski tīras" organizācijas ideja (ja es pareizi sapratu Jūsu viedokli). Bet Jūsu ideja atgriezt varu tautai palika, un ieguva konceptuālo un organizatorisko piepildījumu, atbilstoši simts gadu laikā izveidotiem demokrātijas principiem, ņemot vērā esošu Latvijā situāciju...


Ar nosaukuma maiņu atkrita tikai "etniski tīras" organizācijas ideja (ja es pareizi sapratu Jūsu viedokli). Bet Jūsu ideja atgriezt varu tautai palika, un ieguva konceptuālo un organizatorisko piepildījumu, atbilstoši simts gadu laikā izveidotiem demokrātijas principiem, ņemot vērā esošu Latvijā situāciju, un izmantojot tās iespējas, ko dod mūsdienīgas tehnoloģijas.

---------------------

Pilnīgi atbalstām varas atgriešanu tautai. Taču kā risināsim jautājumu ar tā saucamiem "lojāliem" pilsoņiem pēdiņās? Piemēram, nepārspējami spilgti un pārliecinoši par savu "lojalitāti" šai valstij un „tepat dzīvojošo krievu problēmām” ir izteicies A. Giļmans (Internetā var uzlasīt daudz rakstu par to ar kādiem izaicinājumiem ir jārēķinās Latvijas valstij patiesi lojāliem vēlētājiem).

«Latviešu valsts ir tāds pats absolūts ļaunums kā nacistu valsts, bet, par laimi, daudz vājāks un gļēvulīgāks. Tas, ka mūsu paaudze ir pieļāvusi šādu veidojumu, ir nepiedodama kļūda. (...) mūsu uzdevums ir pietiekami vienkāršs. Taktiski — panākt maksimālu piekāpšanos, izmantojot ienaidnieka vājumu un gļēvulību, bet neaizmirstot, ka tas ir ienaidnieks. Stratēģiski —nodot savu pasaules uzskatu nākamajai paaudzei». «Pie reālas iespējas viņu (Latviju) vislabāk būtu likvidēt».

«Esmu padomju cilvēks. Es tajā iekārtā izaugu, es to iemīlēju un nekad nepiedošu tiem, kas man viņu atņēma. Es balsoju pret Latvijas neatkarību — un vēlreiz nobalsotu pret to, ja rastos iespēja. (..) lai robeža pie Zilupes un kanādiešu pensionāre Pionieru pilī pazustu kā ļauns murgs.»

Nepavisam nav izslēgts, ka „puscilvēka” Giļmana murgs tiešām var pazust un viņa sapnis var piepildīties. Taču latvietis nezin kāpēc Giļmana sapni uzskatītu par murgu.

Lūk, ko saka Genādijs Zjuganovs: „Krievijai jābūt atvērtai bijušo "brālīgo republiku" atpakaļuzņemšanai, ja tās paudīs šādu vēlmi.”
Par galveno mērķi viņš nodēvē "cīņu par bijušo Padomju Savienības republiku atkal apvienošanu".

Šis process jāsāk ar Ukrainas, Baltkrievijas un Krievijas apvienošanu, aicinot NVS un Baltijas valstu, partiju un sabiedrisko kustību līderus atbalstīt "brālīgo tautu valstisku apvienošanos vienotā savienībā.

Tam nepieciešams veikt skaidrojošo darbu NVS un Baltijas valstu iedzīvotāju vidū par to, cik svarīgi un nepieciešami ir izveidot brīvprātīgu savienību no līdztiesīgām un suverēnām valstīm, kas būtu brālīgo tautu brīvības un attīstības garants."

Atbildēt

Snepa sievas màte pamodusies

09.03.2020. 10:31

»

Velta

Labs raksts! Labi komentāri! Skaidrs ir viens - tā, kā ir pašreiz, turpināties nevar. Vēlētājiem jāapvienojas pēc savām intersēm. Vēlētāju biedrība pateikusi, kā to izdarīt


labàk pastàsti kà tevi savervéja par agenti studiju laikà Maskavà V.P.Tavas intereses ir putras biezums .

Atbildēt

Aizej nosveries staba galà

09.03.2020. 10:25

»

Modris Slava

Es neesmu bijis LTF biedrs, trollēniņ. :) Biju LNNK pašos LNNK sākumos


LNNK iznicinàja HELSINKI-86 .LNNK iekàpa
HELSINKI-86 kurpés . G.Astras znots Repse gàja pie
HELSIKI-86 valdes ,lai Repsem dod mandàtu ,bet valde Repsi pasütija -irst .Tad Repse sanéma VDK
rikojumu registrét LNNK . Repse bija G.Astras znots ,bet tu SLAVA biji tikai agents no kartotekas un sesinieks tai biznesà ,ko sauc par
LNNK. Atliek tev dibinàt LIBERASTU bandu ar nosaukumu ,,Uz Pédéjo Jüru'' Tavs pelékais uzvalcins maksà 2 centi Humpalu Veikalà.

Atbildēt

Te NA "demogrāfija"

09.03.2020. 09:38

»

Piedalies, jā, bet ....

Andris 08.03.2020. 19:28- To rakstīja cits Andris. Piedalīties vēlēšanās - tas ir vismaz tas, kas uz šo momentu iespējams, lai mazinātu Kremļa ietekmi...


No LA raksta -"Jauns gads, jauna kārtība – Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) mainījusi jeb, precīzāk sakot, paaugstinājusi maksas pakalpojumu cenas. Tas esot darīts saistībā ar to, ka Nacionālais veselības dienests ir palielinājis tarifus, kā arī sekojot līdzi tirgus analīzei".

Rindas garas, lai ar augstāku maksu panāktu "efektu".

Atbildēt

Piedalies, jā, bet ....

09.03.2020. 09:32

»

Andris

Katram latvietim, KATRAM latvietim ir jāņem aktīvu dalību politikā.Es šeit nerunāju par tādu elementāru lietu ,kā par aiziešanu uz vēlēšanām,kas būtu elementārs solis demokrātijas stiprināšanai.Es šeit runāju par aktīvu darbību politiskajās partijās.Patreiz 50 % latviešu politiskajā frontē ir ieņēmuši...


Andris 08.03.2020. 19:28- To rakstīja cits Andris. Piedalīties vēlēšanās - tas ir vismaz tas, kas uz šo momentu iespējams, lai mazinātu Kremļa ietekmi.

Nacionālisms - jā, bet ne čekistiskais TB/LNNK/NA (nodevēji?!), nodevīgais nacionālisms, kurš dzīvo tikai uz naida formulas un dara visu, lai latviešus (visas tautības domāts) izspiestu no Latvijas, ka tik pie varas 30 gadus un var barot tautu ar "demogrāfiju", kurai nav ne jēgas, ne seguma.

Atbildēt

Žulis

09.03.2020. 09:03

»

Andris

Katram latvietim, KATRAM latvietim ir jāņem aktīvu dalību politikā.Es šeit nerunāju par tādu elementāru lietu ,kā par aiziešanu uz vēlēšanām,kas būtu elementārs solis demokrātijas stiprināšanai.Es šeit runāju par aktīvu darbību politiskajās partijās.Patreiz 50 % latviešu politiskajā frontē ir ieņēmuši...


Un ko tu aizgājis uzm tām vēlēšanām darīsi? Kā tu iemetot urnā kādu no tiem mafiozo partijnieku Čomu sarakstiņiem to demokrātiju stiprināsi? Jau 30 gadus tas tiek darīts. Kur tad ir tā pēc tavas receptes stiprinātā demokrātija? Tu saki, ka savu valsti var celt tikai uz nacionālisma pamatiem. Tad kā tu to izdarīsi, ja tā sauktajās vēlēšanās nav nevienas patiesi nacionālistiskas partijas? Ir tikai nacionālistu lomas tēlojoši āksti, kas jau gadu desmitus sēž Saeimā, sēž valdībā un ir līdzvainīgi visām tām nejēdzībām un noziegumiem, ko valdošais režīms pa šiem gadiem sastrādājis pret mūsu valsti un tautu. Tu uztraucies par kremļa ietekmi. Bet visu šo 30 gadu laikā prokremliskās partijas nav sastādījušas NEVIENU valdību. Visas kremļa intereses ir tikušas realizētas ar tā saukto "latvisko partiju" deputātu balsošanā paceltajām rokām. Vai tiešam tādiem kā tu nepieciešami vēl 30 gadi, lai saprastu, ka tikai likvidējot partiju varas diktatūru un tās izveidoto mafiozo sistēmu, šeit iespējams kaut ko mainīt? Pirmais solis šajā virzienā ir būtiskas izmaiņas Vēlēšanu likumā un Politisko partiju likumā.

Atbildēt

Q

09.03.2020. 07:46

4. maija republikas izšķilšanās sākumā radās vanckars, kur varu sagrāba vislabāk organizētie komunisti, komjaunieši un čekisti,kas ieraujot nāsīs Latvijas PSR bagātības pārvērtās par oligarhiem, pēc tam notika valsts apvērsums, jeb janvāra nemieri, un pie varas nāca, jeb to privatizēja sorosītu banda ar saviem aizjūras saimniekiem, nevienam no viņiem neinteresēja tautas labklājība, tāpēc arī šobrīd esam vis aplaupītākā un nabadzīgākā ES valsts, ko masveidā pamet pamatiedzīvotāji! Ko darīt tālāk? tas ir labs jautājums!

Atbildēt

smerdelis slava

09.03.2020. 07:02

Tas smerdelis slava visu zin.........

Atbildēt

Asiirietis

09.03.2020. 01:14

»

Cyril

дурак латыш


Saprotama lieta, latvietis ir polnij дурак, mēs taču visos laikos esam labi sapratušies un jūsējie ļoti labi zina, ka deokupācija nevar būt vienpusējs process, bet tajā jāiesaistās vismaz trijām pusēm. Pirmā kas uzņemas iztiesāšanu, otrie ir apsūdzētie un trešie cietušie, kur cietušie ir gan okupētā valsts un tās iedzīvotāji, gan ievestie kolonisti, kuriem okupētājvalsts nodrošina veiksmīgu atgriešanos realitātē.

Atbildēt

Eduards Šnepsts

09.03.2020. 01:00

»

Modris Slava

Pēdējais teikums rakstā nav mans. Es noteiktu iebilstu pret Latviešu Vēlētāju biedrības nosaukuma maiņu, jo tas maina arī šīs biedrības idejas būtību


Ar nosaukuma maiņu atkrita tikai "etniski tīras" organizācijas ideja (ja es pareizi sapratu Jūsu viedokli). Bet Jūsu ideja atgriezt varu tautai palika, un ieguva konceptuālo un organizatorisko piepildījumu, atbilstoši simts gadu laikā izveidotiem demokrātijas principiem, ņemot vērā esošu Latvijā situāciju, un izmantojot tās iespējas, ko dod mūsdienīgas tehnoloģijas.

Atbildēt

Asiirietis

09.03.2020. 00:39

Ja rausēju-parazītu klans satrakojies, tas nozīmē ka esam uz pareizā ceļa.
Dievs svētī Latviju
Velns parauj Krieviju.
dziedājām naksnīgajā Jelgavā 70.gados un neviens okupants neudrošinājās izbāzt snuki no sava labiekārtotā dzīvokļa, lai mūs apklusinātu. Tik vien kā no stukačiem, kuri patreiz ir pie varas bija jāizvairās.

Atbildēt

Dzintra

08.03.2020. 22:56

Ja nemaldos, Modris Slava jau 1990. gadā "Viedas Vēstīs" pievērsi uzmanību šim jautājumam un uzsvēra domu balsošanā būt apdomīgiem un atbildīgiem partiju izvēlē.

Atbildēt

Facebook Vēlētāju foruma ieraksts

08.03.2020. 22:52

Redziet, kas var notikt ar tādu valsti kā Krievija, kuras pārvaldīšanā tauta nepiedalās, spēlējot tikai formālu statistu lomu balsojumu dienās. Bet bija Krievijā īss laika posms, kad vara patiešām piederēja tautai, un čekisti drebot sēdēja pa kabinetiem ar šausmām gaidot sava likteņa tālāko norisi. Protams, ka Latvijas situācija ir krasi atšķirīga – atrašanās Eiropas Savienībā un NATO mūsu “vadošiem” nedod iespējas tik rupji pārkāpt demokrātiskas procedūras un likumus. Bet izmantot tautas pasivitāti savu personīgu un korporatīvu interešu realizācijai, viņi iemācījās ātri. Krievija priekš mums ir kā spogulis ar palielinājuma efektu, kur mēs daudz skaidrāk varam vērot tās tendences, kurām mūsu apstākļos ir atšķirīgs raksturs, bet dzīves kropļojumi redzami daudz skaidrāk. Un atšķirība vēl ir tā, ka mūsu apstākļos situāciju ir iespējams mainīt demokrātiskā ceļā atbilstoši likumiem. Tikai tas nenotiks bez ievērojamas daļas ierindas pilsoņu pastāvīgas aktivitātes, pastāvīgas piedalīšanās mūsu valsts pārvaldē. Iespēja tāda ir, ceļš parādīts, konkrētas rīcības reāli izpildāmais plāns kā to izdarīt ir piedāvāts. Ja būs konkrēts cilvēku atbalsts - būs arī rezultāts. Mēs to varam panākt tikai visi kopā.

Atbildēt

Andris

08.03.2020. 22:46

Katram latvietim, KATRAM latvietim ir jāņem aktīvu dalību politikā.Es šeit nerunāju par tādu elementāru lietu ,kā par aiziešanu uz vēlēšanām,kas būtu elementārs solis demokrātijas stiprināšanai.Es šeit runāju par aktīvu darbību politiskajās partijās.Patreiz 50 % latviešu politiskajā frontē ir ieņēmuši dezertieru lomu.Varētu uzskatīt ,ka šie latvieši vispār Latvijā nav,un tas ļoti palīdz gan Kremlim,gan tiem saucamajiem vietējiem postkomunistiem un internacionālistiem,kuri sevi ir nodēvējuši par liberāļiem.Protams var jau virtuvē pie plīts vaimanāt par grūto dzīvi ,un aizbraukt no Latvijas prom trimdā,bet tā tikai latviešu tauta tiks iznīcināta.Lai celtu latviešu tautas labklājību ,un stiprinātu savu nacionālo,latvisko vidi ar spiegšanu zem segas nepietiks.Atcerieties,ka tikai uz nacionālisma pamatiem var celt savu valsti.Nāc un piedalies.

Atbildēt

Muļķis

08.03.2020. 22:38

»

Q

Latvijas politiskā sistēma neapmierina valsts pilsoņus, pašlaik politiskās partijas darbojas kā kanalizācijas kolektors, savācot sevī visas sabiedrības padibenes, alkatīgus, korumpētus bezprincipu darboņus, no kuriem vismaz puse ir psihiski neveseli, viņu vienīgais dzinulis ir nauda


Nav naudas - nav nekā -ne partijas, ne cīņas par varu, ne cīņas pret mafiju, ne cīņas par tautu, nekā nav. Man patīk muļķi, kā tu, kurš runā muļķības, stulbības un raksta psihoneroloģiskas frāzes.

Nevienā pasaules valstī politiskā sistēma nenodrošna tautas varu vai intereses vismaz, bet tik daudz, lai nodrošinātu savas intereses, šauras grupas intereses.

Pats esi psihiski nevesels.

Atbildēt

Re kur apoloģēts!?

08.03.2020. 22:31

»

Arturs Priedītis

Raksts ir par politiku bez autora elementārām zināšanām politoloģijā. Daudz tuvāk autors realitātei ir citā savā tekstā: "Vienotu apziņas un dvēseles enerģijas lauku okultismā sauc par egregoru. Mēs egregoru saucam senā, skaistā latviskā vārdā par „kāvu”. Okultajā literatūrā kāvu definē sekojoši:Par...


"Autors noteikti nepiekritīs, ja viņu nosauks par šarlatānu. Viņu noteikti atbalstīs latviešu daudzi šarlatāni. Īpaši latviešu šarlatāni-akadēmiķi, šarlatāni-profesori atbalstīs autoru. Liels prieks, ka "PIETIEK" deva vārdu latviešu debilitātes atsevišķas šļuras pārstāvim ...". -re kur hitlerisks naids pret tiem, kuri izstumj no sava vidus pārgudros definētājus, te ir - "latviešu šarlatāni-akadēmiķi, šarlatāni-profesori".

Atbildēt

VF - beidziet pūst pasakas

08.03.2020. 22:23

»

Facebook Vēlētāju foruma ieraksts

Latvijas vēlētāju forums Vēlētāju biedrības “Mēs esam Latvija” izstrādātais rīcības “plāns soli pa solim”, lai uzlabotu un stabilizētu Latvijas daudzpartiju sistēmu ar mērķi palielināt demokrātisko procedūru efektivitāti un pārvarētu pieaugošo nedabisko antagonismu starp sabiedrību un ievēlētiem varas...


Šajā tekstā, VF ierakstā ir fanatisms, kas robežojas ar šizofrēniju un tukšu muldēšanu, bezjēdzīgu laika un savu resursu izšķiešanu. Beidziet sev un citus musināt, dariet, ja "ir iekšās", kaut ko reālu.

Atbildēt

Velta

08.03.2020. 22:18

Labs raksts! Labi komentāri! Skaidrs ir viens - tā, kā ir pašreiz, turpināties nevar. Vēlētājiem jāapvienojas pēc savām intersēm. Vēlētāju biedrība pateikusi, kā to izdarīt.

Atbildēt

Facebook Vēlētāju foruma ieraksts

08.03.2020. 22:11

Uldis Lazdiņš: Troļļi!
---------------------
Ivars Krievins: Tad, jau redzēsim kas tie būs - laiks un darbi, rādīs! Bet, ir taisnība - ka šodien piereģistrēties ir dota iespējas, tikai partijām, biedrībām, vai uzņēmuma ietvaros, kā
organizācijām! Un tāpēc nav būtiskas nozīmes tam, kā pieteikties, vai ka saukties. Daudz svarīgāk ir tas - kas tiks piedāvāts un kur publicēts (cik pieejami tas būs visai sabiedrībai)!
-------------------------
Kaut mēs paši sevi vērtējam kā pozitīvos cilvēkus, kuri domā par tautas un valsts likteni, bet ir jāpasvītro, ka šinī gadījuma tam nav tādas nozīmes, kā tas ir parasti, kad veidojas kāda partija. Jo partiju “priekš sevis” mēs neveidojam, ne sevi, ne savu programmu vēlēšanām nepiedāvājam. Gluži otrādi, mēs gribam uzprasīt tautai, katram vēlētājam: kādu viņš grib redzēt savu valsti, ko viņš grib no valsts, ar ko nav apmierināts, un kas valstī ir viņam pilnīgi pieņemams? Tādas aptaujas rezultātā radīsies dažādas programmas un domubiedru kopienas, kam tās programmas būs pilnīgi savējās, no kurām viņi nevarēs atteikties, neskatoties uz kārtējo vēlēšanu rezultātiem, un kuru līderi būs “miesa no miesas” domubiedri. Lūk, tādas, dabiski izveidotas partijas varēs novērtēt vēlētāji kārtējās vēlēšanas, un būt pārliecināti, ka viņiem partijas nemelo, un savu pārstāvju rīcību partijas ieinteresētas kontrolēt.
Un vēl vairāk: tādas dabiskas partijas, vēl nedalot varu savā starpā, varēs izstrādāt pirmsvēlēšanu koalīcijas virsprogrammu valsts reformai un pilnveidošanai nepieciešamai visiem, un uzņemties izpildīt vispirms to, neatkarīgi no vēlēšanu rezultātiem, pirms sāks “vilkt deķi pie sevis” (kas demokrātijas apstākļos ir neizbēgami). Un tas viss balstās uz vēl vienu apsvērumu, ka tāda koalīcija, ejot uz vēlēšanām katrai partijai atsevišķi, kopā noteikti saņems vairāk nekā pusi vēlētāju balsis, un spēs izpildīt iepriekš paredzētas reformas. Vēlētāju biedrība pat neizvirza idejas, kādām tām reformām jābūt (kaut priekšstats mums ir). Svarīgi, ka tās būs pašas tautas, viņas aktīvas daļas izstrādāts dokuments, un novērtēts vēlēšanu gaitā. Vēlētāju biedrība “Mēs esam Latvija” uzņemas tikai organizēt aptauju, domubiedru kopienu apzināšanu, un tehniski nodrošināt to grupējumu darbu, vienīgi strikti novērojot demokrātisko procedūru un Latvijas valsts pamatprincipu ievērošanu, un tikai līdz tam brīdim, kad domubiedru kopienas piereģistrēsies kā partijas, vai uz savu pamatnostādņu principiem apvienosies ar attiecīgām esošām, stabilām partijām.
Vajag labi saprast, ka atbalstīt Vēlētāju biedrības plānu var tikai tie cilvēki, kuri nav apmierināti ar to, kā tiek pārvaldīta mūsu valsts, un vienlaicīgi saprot, ka neviena no partijām izlabot situāciju nekad nespēs, jo nekad nesasniegs vairākuma atbalstu, un ar esošo mākslīgo partiju līdzdalību prātīgu koalīciju izveidot (īpaši amatu dalīšanas laikā pēc vēlēšanām) nav iespējams, lai cik laba viena otra partija no esošām parlamentā nebūtu. Vajag apzināties, ka mūsu oriģinālo, bet pilnīgi reālo plānu neatbalstīs cilvēki, kuri jau saistīti ar esošo valsts pārvaldes sistēmu, un vēl cer uz viņas rīcības spēju, vai atbalsta to cerībā uz savu personīgo interešu īstenošanu esošās sistēmas ietvaros. Tāpēc jāsaprot, ka Vēlētāju biedrības darbam pretdarbība būs milzīga, jo aizskartas būs ļoti daudzas un ļoti lielas intereses, jo runa iet par varu...Tautas varu, kura mūsu postkomunistiskos apstākļos tauta vēl nav pārņēmusi pilnībā, jo pasivitātes, pārtrauktas tradīcijas un zaudētas pieredzes dēļ, dot iespēju izmantot demokrātiskas procedūras daudziem avantūristiem, kuri nav īstenībā orientēti uz tautas gribas realizāciju.
Tāpēc Vēlētāju biedrība “Mēs esam Latvija” griežas pie katra, PIE KATRA Latvijas pilsoņa: ja būs TAVS atbalsts, ja TU piedalīsies ar savu rīcību, ar saviem līdzekļiem šinī procesā, tad izmaiņas notiks. Ja ne - tad ar tevi, tavu valsts varas daļu rīkosies citi, kuru intereses diez vai sakritis ar tavējām. Tautas vara, demokrātija, tā nav tikai atnākšana uz vēlēšanu iecirkni vienu reizi četros gados, tā ir pastāvīga piedalīšanās sabiedrības dzīvē. Visbagātākās Eiropas valstīs katrs iedzīvotājs vidēji piedalās brīvprātīgi četrās – piecās sabiedriskās organizācijās. Jo katrs saprot, kas ir demokrātija, kas ir sabiedrības pašpārvaldība pašu cilvēku labā, ka tas ir pašu to cilvēku personiska rīcība. Tikai mēs, kā bijām iemācīti padomju laikos, tā līdz šim gaidām kādu “godīgo varoni”, kurš mums visiem “atnesīs laimi”. Nē, tā nebūs, pat Dievs palīdz tikai tiem, kas palīdz paši sev. Pats par sevi nekas nenotiek. Tautas varas nostiprināšanai paredzēts milzīgs organizatorisks darbs, kuru nav iespējams izdarīt bez līdzekļiem. Līdz šim jaunveidotas partijas balstītas uz mūsu oligarhu līdzekļiem. Diez vai var sagaidīt turīgo cilvēku materiālo atbalstu bez jebkādiem solījumiem dot viņiem nākotnē kaut kādas priekšrocības. Diez vai būs turīgo cilvēku ievērojams atbalsts tikai vien likumības un kārtības ieviešanai valstī, tautvaldības atbalstam. Bet godātie tautieši, mēs taču esam viens miljons! Vai tas būtu grūti, vai neiespējams, ja katrs vēlētājs ziedotu mēnesī tikai vienu euro savas valsts sakārtošanas labā. Tad būtu viss iespējams, un nekāda pretdarbība jau neapturētu šo procesu. Tautas vara, tas ir tautas griba un tautas rīcība – bez tā tautai nav varas.

Atbildēt

Modris Slava

08.03.2020. 22:06

»

Aizej nosveries staba galà

bet vispirms panem virvi un ziepes !Kàdas ambicijas komisàram slàvam Modrim SLAVAM...


Es neesmu bijis LTF biedrs, trollēniņ. :) Biju LNNK pašos LNNK sākumos.

Atbildēt

Modris Slava

08.03.2020. 22:03

»

M.Slàvs

tava seja ràda ,ka visu müzu esi smagi cïnijies ar


Ja tu runā par mani, tad nē, neesmu cīnījies ar zaļo pūķi. Protams, atturībnieks arī neesmu. Esmu pilnīgi normāls cilvēks, kas reizēm iedzer arī. Pēdējā laikā ļoti reti, gandrīz nemaz. :)

Atbildēt

Facebook Vēlētāju foruma ieraksts

08.03.2020. 21:52

Latvijas vēlētāju forums Vēlētāju biedrības “Mēs esam Latvija” izstrādātais rīcības “plāns soli pa solim”, lai uzlabotu un stabilizētu Latvijas daudzpartiju sistēmu ar mērķi palielināt demokrātisko procedūru efektivitāti un pārvarētu pieaugošo nedabisko antagonismu starp sabiedrību un ievēlētiem varas pārstāvjiem. Plāns paredzēts pilnīgākai un konsekventākai Satversmes pamatnoteikuma, kas paredz, ka "augstākā vara Latvijā pieder tautai", īstenošanai.
1. VEIKT INTERNETĀ VISPĀRĒJU LATVIJAS BALSSTIESĪGO VĒLĒTĀJU ZINĀTNISKI PAMATOTU TESTA APTAUJU AR MĒRĶI IZSKAIDROT KATRA ĪSTO POLITISKO ORIENTĀCIJU UN PAZIŅOT KATRAM APTAUJAS DALĪBNIEKAM, KĀDAS PARTIJAS (PĒC KLASISKA VĒRTĒJUMA) ATBALSTAM VAI LĪDZDARBĪBAI VIŅŠ IR FAKTISKI NOSKAŅOTS.
Protams, ka piedalīšanās aptaujā būs brīvprātīga, un tās norisei būs nepieciešams organizēt propagandisko pasākumu līdzīgu vēlēšanu kampaņai. Šajā posmā tiks izmantotas tikai interneta adreses, un nebūs nepieciešami nekādi citi personas dati, izņemot vārdi un uzvārdi, ja tāda būs dalībnieka vēlme. Galvenais, lai aptaujas dalībnieks saņemtu testa rezultātus, un Vēlētāju biedrībai būtu priekšstats par precīzāku pilsoņu sadali pēc politiskiem uzskatiem.
2. ATBILDOT KATRAM APTAUJAS DALĪBNIEKAM, TIKS SNIEGTA INFORMĀCIJA PAR TO, CIK DAUDZ PILSOŅI, NO TIEM KAS BRĪVPRĀTĪGI PIEDALĪJĀS APTAUJĀ, IR POLITISKI VIŅAM LĪDZĪGI DOMĀJOŠI CILVĒKI, UN BŪS PIEDĀVĀTA BIEDRĪBAS ORGANIZATORISKA PALĪDZĪBA IZVEIDOT DOMUBIEDRU GRUPAS AR MĒRĶI SAVU PROGRAMMU PRASĪBU NOFORMULĒŠANU UN PĀRSTĀVJU IZVIRZĪŠANU.
Katras politiski līdzīgi domājošo grupas organizatoriskās attīstības posmā būs īpaši svarīgi noteikt un uzturēt principu, ka ievēlētie līderi un pārstāvji, ja viņi zaudē uzticību, var tikt pārvēlēti jebkurā laikā saskaņā ar noteikto kolektīvo lēmumu pieņemšanas kārtību. Vēlētāju biedrībai, kā darba organizatoram "līdzīgi domājošu grupu" līmenī, ir pienākums veicināt šī principa ieviešanu katrā grupā un, neiejaucoties dažādu grupu ideoloģisko principu un programmu prasību formulēšanā, tomēr neļaut šīm programmām pārsniegt Latvijas valstiskuma pamatprincipus.
3. PĒC TAM DAŽĀDU POLITISKO GRUPU LĪDERI, JAU AR SAVĀM SPECIFISKĀM PROGRAMMĀM, AR VĒLĒTĀJU BIEDRĪBAS PĀRSTĀVJIEM UN PIEAICINĀTU DAŽĀDU JOMU SPECIĀLISTU PALĪDZĪBU, SASTĀDA VIRSPROGRAMMU, KURAS MĒRĶIS, IEGŪSTOT KOPĀ SAEIMĀ VAIRĀKUMU, VEIKT REFORMAS, KURU REALIZĀCIJĀ IEINTERESĒTI VISI POLITISKIE SPĒKI, BET KO NEVAR SASNIEGT KATRA PARTIJA ATSEVIŠĶI, UN NESPĒJ SASTĀDĪT VEIKSMĪGU KOALĪCIJU, ĪPAŠI JA SASTĀV NO NEJAUŠI KOPĀ SANĀKUŠIEM CILVĒKIEM AR VIENĪGO MĒRĶI IEGŪT UN ĻAUNPRĀTĪGI IZMANTOT VARU SEV UN SAVU SPONSORU LABĀ.
Tajā pašā laikā visi pirmsvēlēšanu bloka “Mēs esam Latvija” politiskie spēki, kas dosies uz vēlēšanām katrs ar savu atsevišķu programmu, kuri mobilizēs savus piekritējus vēlētāju vidē, apņemas "nevilkt segu uz savu pusi" līdz pirmsvēlēšanu koalīcijas programmas izpildei, kura paredzēs paaugstināt valsts pārvaldes kvalitāti jaunā mūsdienu līmenī visu Latvijas iedzīvotāju interesēs.
4. ORGANIZATORISKI NOFORMĒTAS UN STABILIZĒTAS DOMUBIEDRU GRUPAS, PĒC VIŅU IZVĒLES UN IESPĒJĀM, ATBILSTOŠI VARBŪTĒJIEM APSTĀKĻIEM, VAR ATBILSTOŠI LIKUMAM LĪDZ VĒLĒŠANĀM PAREDZĒTĀ LAIKĀ PIEREĢISTRĒTIES KĀ JAUNA POLITISKA PARTIJA, VAI AR IEPRIEKŠ SASKAŅOTIEM NOTEIKUMIEM, SAGLABĀJOT PROGRAMMAS GALVENOS PRINCIPUS, AR OBLIGĀTU PIEDALĪŠANOS PIRMSVĒLĒŠANU KOALĪCIJĀ, APVIENOTIES AR KĀDU NO ESOŠĀM STABILĀM PARTIJĀM AR LĪDZĪGU POLITISKO NOVIRZI.
5. ESOŠĀS STABILĀS PARTIJAS AR SAVĀM POLITISKĀM PROGRAMMĀM VAR BRĪVPRĀTĪGI IEIET PIRMSVĒLĒŠANU KOALĪCIJĀ.
6. VĒLĒTĀJU BIEDRĪBAS RADĪTA POLITISKO SPĒKU KOALĪCIJA VAR KĻŪT PAR PASTĀVĪGI STRĀDĀJOŠO KONSULTĀCIJU CENTRU, KUR PARTIJAS VARĒS APSPRIEST SVARĪGAS VALSTS PROBLĒMAS UZ VIENLĪDZĪBAS PAMATA, NEATKARĪGI NO VĒLĒŠANU REZULTĀTA (KĀ SAVDABĪGA “ĒNU SAEIMA”)
VĒLĒTĀJU BIEDRĪBAS “MĒS ESAM LATVIJA” MĒRĶI, KURI TIKS SASNIEGTI RĪCĪBAS PROGRAMMAS ĪSTENOŠANAS REZULTĀTĀ
1. Stabilas daudzpartiju sistēmas izveidošana, kas būs saprotama katram parastajam vēlētājam un pārstāvētu dažādu sabiedrības slāņu reālās intereses.
2. Tādu stabilu partiju izveidošana, kas patiešām apvieno cilvēkus ar vienādām interesēm un domāšanas veidiem, kuri neizjuks vēlēšanās piedzīvoto neveiksmju dēļ, jo tās apvienojošie faktori ir nemainīgi.
3. Nodrošināsim, ka partiju līderi būs viņu domubiedri, kuri ar savu līdzdalību kopēju interešu formulēšanā un aizstāvēšanā ir nopelnījuši līdzīgi domājošu cilvēku uzticību un ir pilnībā atkarīgi no partijas biedru viedokļa ne tikai formāli (līdzīgas atbildības normas ar tiesībām atsaukt, ir jāparedz attiecībā uz bezatbildīgiem deputātiem).
4. Izveidot nepieciešamo reformu programmu, kas būs paredzēta valsts pārvaldes sistēmas pilnveidošanau atbilstoši mūsdienu prasībām un valstī pastāvošu problēmu risināšanau ( ekonomikas problēmas; attīstības bremzējošā birokrātijas loma; korupcija; nabadzība; darba imigrācija ar vienlaicīgu speciālistu trūkumu; medicīnas problēmas utt.).
5. Nodrošināt parlamentāro vairākumu (kaut vienai reizei) plānoto reformu īstenošanai, bez kura nav jēgas nekādām programmām un solījumiem.
6. Visbeidzot, tādu struktūru izveidošana, kas uz visiem laikiem nodrošinās tautas varas realizāciju, izmantojot demokrātiskas procedūras saskaņā ar Satversmi, ar iespēju izslēgt bezatbildīgu avantūristu un valsts līdzekļu izsaimniekotāju iekļūšanu pie varas un nesodītas darbības.
Demokrātiskā sabiedrībā ar pareizi organizētām un funkcionējošām demokrātiskām institūcijām, ar kontroles un līdzsvara sistēmu, vadītāji un ierēdņi ar jebkādām, pat visneizcilākajām personiskajām īpašībām un cilvēciskām vājībām ir spiesti rīkoties sabiedrības interesēs. Ir bezjēdzīgi cerēt uz jebkura cilvēka solījumiem un godīgumu, kad cilvēkam ir vara un nekontrolētas iespējas. Latvijā nebūs varas, kas darbotos tikai sabiedrības interesēs, kamēr ievērojama sabiedrības daļa aktīvi neiesaistīsies valsts pārvaldībā, balstoties uz demokrātijas principiem, loģiku un likumību.
Katrs šī rīcības plāna elements ir pilnībā realizējams, un visu posteņu īstenošana patiešām noved pie visa uzdevumu kompleksa risinājuma. Ir nepieciešama tikai ievērojamas sabiedrības daļas izpratne, atbalsts un līdzdalība tās īstenošanā.

Atbildēt

Modris Slava

08.03.2020. 21:47

Pēdējais teikums rakstā nav mans. Es noteiktu iebilstu pret Latviešu Vēlētāju biedrības nosaukuma maiņu, jo tas maina arī šīs biedrības idejas būtību.

Atbildēt

Facebook Vēlētāju foruma ieraksts

08.03.2020. 21:44

Vēlētāj, ja Tu redzi partiju sarakstā tādus vai līdzīgus nosaukumus, kā:
"Laimes Ceļš", "Esmu saimnieks tavā zemē", "Gods krāpt Rīgu", "Vienotība cīņā par varu", "Ups, neveicas, Jauna Vienotība cīņā par varu", "Saskaņa, neteiksim ar ko", un citus neko politiski nenozīmējošos vārdus, tad zini, ka Tevi sāk krāpt jau sākot ar nosaukumu.

Atbildēt

pietiecomas

08.03.2020. 20:50

trakomāja

Atbildēt

jaajaa

08.03.2020. 20:11

...bet anonīmo alkoholiķu biedrība būtībā jau arī no vēlētājiem sastāv...kur jēga ?...:)

Atbildēt

Ja kas

08.03.2020. 20:09

»

vēlreiz

Pārstājiet barot parazītus


"...ja šie vēlētāji nav organizēti un kompetenti, tad ar viņiem manipulē kabatas partijas ..."- te tu iekriti. Vēlētāji nekad nebūs "kompetenti" un nebūs "organizēti", neizplati utopiju.

Vēlētājiem jādod iespējas, kā jau Andris raksta, izteikt savu gribu: ja vēlas, nobalso "pret", ja vēlas, nobalso par partiju, bet balsi nezaudē. ja vēlas - izsvilpo netīkamu kandidātu un vietā ieraksta sev tīkamu utt. TĀS VĒLĒTĀJAM IR TIKAI DAŽAS IESPĒJAS IETEKMĒT VARU UN nelolo vairāk utopisko cerību.

Tauta ir masa, kuru vada, vadīja un vadīs, manipulēs ar to, bet tai jaiedod vismaz mazumiņš, kur viņus nevar piekrāpt - pareizs vēlešanu likums.

Atbildēt

Tev smadzenes ir?

08.03.2020. 19:57

»

aha

... un savēlēt Saeimā veselu baru kaimiņveidīgo pajolu, kuri vienkārši apmuļķos kādus dažus tūkstošus vietējo iedzīvotāju


Ja ir smadzenes, taisi "gudru" vēlēšanu likumu un ej uz referendumu, citu iespēju nav. Šodien var ievēlēt 100 kristāltīrus deputātus - viņi vienalga kalpos mafiozajai, orgniētajai noziedībai, ja nenomainīsi politisko sistēmu, kas balstās uz korupcjas un netīrās naudas varu un ja neieviesīsi
tiesības izbalsot nejēgas vai nomainīt kārtējo reizi.

Ir vēl papildinājums - valsts nauda pienākas visām partjām un vienādā apjomā, kuras piedalās vēlēšanās. Šodien šo naudu sagrāba varas partijas, kas ir noziegums. Pēc likuma visas partijas ir vienādi "lielas", vieādas tesības uz varu, uz valsts naudu.

Atbildēt

LVB - utopijas mācība

08.03.2020. 19:45

»

vēlreiz

Tieši mašinērija pilnībā kontrolē masu medijus.Mūziku pasūta tas kas maksā


Partiju ...."loma, lai aizsegtu faktisko darbības mērķi - cīņu par varu un amatiem".

Kā citādi, visas organizācijas ir - "cīņa par varu un amatiem". Ja necīnās, tā ir mēslainē, tukša vieta.

Zināšanai - "Vēlētāju biedrība" aizgāja greizu ceļu, nogāja no ceļa, jo novirzījās uz vēlētāju iglītošanu - uz šizofrēnisku UTOPIJU. Masu vēlētāju nevar iemācīt, jo nav vairs JAUNLATVIEŠU laiki.

Partijai vajag savi avīzi! Cetrtā vara pieder mafijai, ceturtā vara "skurvilas" do poteri soznanija. Bija NRA, Latvijas Avīze - nu jau abas ir buržuju avīzes, dzeltenas un nekaunīgas.

Atbildēt

aha

08.03.2020. 19:44

»

Andris

Tās ir pasakas:"Sabiedrība vairs neuzticas partijām kā tādām, turklāt jebkura virziena partijām; taču vienlaikus nezina, kas būtu darāms, lai šo sistēmu mainītu...


... un savēlēt Saeimā veselu baru kaimiņveidīgo pajolu, kuri vienkārši apmuļķos kādus dažus tūkstošus vietējo iedzīvotāju.

Atbildēt

Andris

08.03.2020. 19:28

»

1.aprīli gaidot

vēlētāju biedrība "Mēs esam Latvija" turpina darboties, piesaistot aizvien vairāk piekritēju un atbalstītāju


Tās ir pasakas:"Sabiedrība vairs neuzticas partijām kā tādām, turklāt jebkura virziena partijām; taču vienlaikus nezina, kas būtu darāms, lai šo sistēmu mainītu ...".

Nevajag izgudrot pasakas par partijām un par masu partijām. Masu partijas vajag tikai priekš naudas, lai iekasētu, bet tām nav ne 0,1 % nozīmes partiju darbībā. Ierindas biedri nekad neko nenosaka un nekad neko nenoteiks, kaut tajā iestātos 500 000.

Ja gribi, iegaumē - JĀMAINA VĒLĒŠANU LIKUMS. Nezinu, 1922. gada jāatjauno vai jauns - tā ir māksla. Bet lai to mainītu - tautai jāotganizējas uz Vēlēšanu likuma pieņemšanas
R E F E R E N D U M U, ko organizē "aiz borta" palikušās visas partijas. Variantu nav, jāievieieš (1) "grozāmie saraksti"; (2) lai likvidētu 5 % barjeru, jo Latvijā vienoties nav iespējams un visas partijas zem 5 % zaudē balsis Saeimā; (3) jāievieš noteikums - ja par deputāta kandidātu ir negatīvs rezultāts, viņu svītro no kandidātu saraksta; (4) ja partija kopumā no nobalsojušo skaita sa;nem pusi negatīvu rezultātu - šī partija nesaņem vietas Saeimā, tas ir, jāievieš balsojums "PRET", lai nemaldinātu vēlētājus. Šodien ja tu iemet urnā kādas partijas sarakstu ar nodomu - izsvītrošu, lai netiek Saeimā partija vai tās kāds "slikts" kandidāts, to izsvītroji vai visus izsvītroji, nekas nemainās - tu esi nobalsojis "par" šo partiju un vai par visu iesniegto sarakstu.

Šīs partijas Vēlēšanu likumu nemainīs, ja arī to ierosinātu Jānis Bordāns, jo esošais likums ir viltīgs un negodīgs, neatbilst Satversmei.

Tikai REFERENDUMS! Citas izejas no partiju korupcijas nav.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...