Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taisnība

23.05.2021. 09:44

Kaut kā autors tēlo slīpo. Populistu partijas bija nevis divas, bet trīs! Un neko no premjera acu skata punkta tā arī nepamanīju.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.05.2021. 21:14

Kasīkļa rakstus jau labu laiku nelasu. Lasīju komentārus. Tagad arī to metu pie malas. Ja PIETIEK šādus viedokļus publicē, ko darīt: privāts portāls, dara, kā (ko) grib...

Atbildēt

Tribunāls

22.05.2021. 20:09

Viss JKP vadošais satāvs juraš, strīķe, bordāns ir hunta un bandīti kuru priekšā Mjanmas huntas pastrādātie noziegumi ir kā bērnu rotaļas. Juraš un viņa virtuālā sieva alla piesavinājās Skonto stadionu, ar savu līdzdalībnieku uzrīkoja viltus sapulci tieši pie Olainfarma un falsificējot dokumentus nozaga kapitāldaļas. Uzņēmumu reģistrā sēž uzticīgais bordāna kabatas notārs. 100% tā hunta nogalināja Pāvelu Rebenoku, cigarešu kontrabanda, Krievijas noziedzīgās pasaules naudas atmazgāšana visi šie noziegumi ir juraša un bordāna roku darbs. Nesen bija raksts, ka birdāns grib būvēt cietumu viņš zin, ka pēc 2022 13 Saeimas beigām tiks arestēti kopā ar saviem līdzdalībniekiem jurašu, allu, berezinu,bole un citi prokurori, policisti, finansu policisti, muitnieki tiks arestēti par saviem noziegumiem pret valsti, tāpēc viņš gatavo jau iepriekš cietumu sev un saviem drauģeļiem.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

22.05.2021. 11:40

»

mg

Bordānam nav cilvēku, ar ko vadīt valdību. Neatradās no visiem deputātiem pat viens puslīdz normāls, ko Prezidijam izvirzīt, iebīdīja tur kaut kādu eksaltētu tantuku, kas vajadzības gadījumā nespēj normāli sēdi novadīt. Vienīgais šīs nožēlojamās pensionārītes sasniegums: slavināt Levitu un nosauku par...


Protajs, ka Bordānam apkārt ir nožēojami smerdeļi ar Le Gallu priekšgalā.Bet ne jau viņiem ir kāda teikšana. Toni nosaka Bordāns.Un, vai tad Jirgens nav tiešais čekista Indriksona un Lemberga ieliktenis ? Vai tad viņš vienpersoniski neapstiprināja uz otru termiņu slepkavu Mežvietu ? Vai tad Stukāns nav čekistu bandas iebīdenis, kurš iesaka neaiztikt Lembergu ? Tādā sātanistu ielenkumā ir jāstrādā Bordānam !!! Lai Devs viņam un visi labie gari stāv klāt !

Atbildēt

mg

22.05.2021. 11:03

Bordānam nav cilvēku, ar ko vadīt valdību. Neatradās no visiem deputātiem pat viens puslīdz normāls, ko Prezidijam izvirzīt, iebīdīja tur kaut kādu eksaltētu tantuku, kas vajadzības gadījumā nespēj normāli sēdi novadīt. Vienīgais šīs nožēlojamās pensionārītes sasniegums: slavināt Levitu un nosauku par Nācijas Tēvu.
Cerams, ka pēc pusotra gada visas tās nožēlojamās pensionāres (gallas un mārtužas), paplukušās operdziedones un visi tie feldmaņi un eglīši smirdēs atkritumu urnā, ne vairs Saeimā un, dies lai pasarga, valdībā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

22.05.2021. 09:29

Ak kā Bordāns ir visiem parazītiem,kuri līdz šim zaguši uz nebēdu, uzkāpis uz varžacīm.Lai veicas Bordānam, kurš ir visapkārt no šākāļiem ielenkts.
P.S.
Kasīkli, ja nespēj nosaukt alternatīvu Bordānam, tas esi nvaldošās bandas provokators.

Atbildēt

SPUTNIK V

21.05.2021. 23:35

Brauc uz Sanmarino un sanem Sputnik V vakcinu !Ierindas latviesi Sputnik V vakcinu sanem Sanmarino ,bet latvijas vestniecibas darbinieki Sputnik V vakcinu sanem Maskava ! https://sputniknewslv.com/world/20210519/15689771/Pirmie-vakcinu-Sputnik-V-Sanmarino-sanemusi-Latvijas-iedzivotaji.html

Atbildēt

Krateklis

21.05.2021. 22:11

»

Lej litrā!

Izskatās, ka Kasīklis nav tik gudrs, kā izskatās


Kasīklis ir jāizkrata laukā. Viņš nav ne tikai dumjš, bet provokators. Saki, ka tā nav: "...ārpolitikā, tā arī iekšpolitikā notiek interesanti notikumi, kuri, bez šaubām, atstās sekas ilgtermiņā" - seka ne tikai atstās, tās ar pilnu jaudu jau ir, ko ko kasīklis neizprot.
Kasīklis nejēdz, ka varu pārņēma tautā, vēlētājos noniecinātā VIENOTĪBA, kura neprot un nevar vadīt valdību. Viņi nobaidījās no Bordāna tiesiskuma politikas, kā velns no krusta, trakoja pie valdības veidošanas kā spitālīgie vai visi, Bordānam pie valdības veidošana pārmeta to, ko realizēja VIENOTĪBA, 1:1 un tas bija labi - sāka no amatiem. Te, kasīkli, tās sekas, kas radās un turpinās. Tu pat to nesaproti, ka vadīt valdību gandrīz izbalsotā partija - tas ir krahs. Visas tiesības vadīt valdību ir JKP.

Un nebāz KASĪKLI", savu degunu, kur tu neko nejēdz, ko tu negribi dzirdēt, tev bail no Bordāna, kurš prot darīt, dara pat grūtos pretestības apstākļos. ko tu negribi atzīt, jo tu arī esi izstumtais no valdības eksemplārs, tādēļ trako.

Atbildēt

apk

21.05.2021. 21:46

Nu galīgi garām raksts. NA pārstāvis laikam, nevar pārdzīvot, ka KPV neatdeva pa tiešo EM, bet tagad vajadzēs veidot jaunu valdību.

Atbildēt

Jurists

21.05.2021. 19:19

Skaidrs, ka JK darbošanās hokejmīļu labă ir tikai aizsegs, lai destabilizētu valdību un pazemotu Kariņu, pie viena pārbaudot premjera pacietibas robeźu.
Sajutuşi KPV līķa smaku, bordănisti cīnăs par KPV ministru amatiem.
Lidz şim Bordana galvenais rokaspuisis ar pastulbo smaidiņu bija Feldmans. Nu tam pievienojies Rancāns, kurš, şķiet, ir vēl aprobeżotăks. Vismaz şodienas Panorāmă, runăjot par Satversmi, tăds izskatăs.

Atbildēt

Lej litrā!

21.05.2021. 19:10

Izskatās, ka Kasīklis nav tik gudrs, kā izskatās!

Atbildēt

Oikākiņš un Ķepdevis

21.05.2021. 18:04

»

gunars

Laiks tacu beidzot saprast, ka nav tacu nekadu partiju, bet ir noziedzigi grupejumi, kas savu interesu laba izzog budzetu un krapj tautu. Kapec nevienam nenak prata uzdot jautajuma, ka tas var but, ka pec 30 gadiem Latvija visas iespejamas jomas ir pedejas vietas. Ka ta var vadit valsti, ka mums iznemot...


Kāpēc jūs tik pesismists, pa smaidīt vajag biežāk. Ne jau viss ir tik slikti ir mums xxL labu piemēru, kur cilvēki izdomā labus biznesus un tērcīte ar naudiņu plūst nepārtraukti. Nedod dievs tur sakustināt, var sabrukt ļaužu sapnīši par bezrūpīgi dzīvīti.

Atbildēt

Hihi

21.05.2021. 17:33

Kasīklis tūlīt vēl sāks slavēt Putinu

Atbildēt

gunars

21.05.2021. 17:08

Laiks tacu beidzot saprast, ka nav tacu nekadu partiju, bet ir noziedzigi grupejumi, kas savu interesu laba izzog budzetu un krapj tautu. Kapec nevienam nenak prata uzdot jautajuma, ka tas var but, ka pec 30 gadiem Latvija visas iespejamas jomas ir pedejas vietas. Ka ta var vadit valsti, ka mums iznemot paradu, nekas nav audzis labuma?

Atbildēt

Sirdsapziņa

21.05.2021. 16:49

»

mūsu valdība

ir rijīgu cūku bars


Viņi zina ka ir cūkas, bet tas nemaina viņu attieksmi pret sevi un savas labklājības avotiem. Ja arī kāds no tiem izlemsies uz tik radikālu soli, tad pārējie cūkas viņu apturēs, bet paša bērnu un radinieku asaras, pieliks punktu šai stulbajai idejai.

Atbildēt

mūsu valdība

21.05.2021. 16:28

ir rijīgu cūku bars

Atbildēt

Osipjans

21.05.2021. 15:51

Runā ka par premjerministru Bordaniesi grib virzīt bedīgi slaveno policistu Andreju Sozinovu.

Atbildēt

motorhead 1916

21.05.2021. 15:50

Well. Es nezinu, ko redz Kasiiklis, bet es saskatu vienkaarshi meeslu masu. Jaa, no shiis masas izlipinaatas sejas arii. Un, kas tas nejaukaakais, tie tak pat 9 gramus svina nav pelniijushi. Kursh tad shauj pa suudiem? Nu, paspert nost no tacinjas, ja nav apavu zheel. Varbuut labaak augs kasiiklji...

Atbildēt

Joskes

21.05.2021. 15:17

Rebes. Ta ir valsts parvalde

Atbildēt

Nopietni?

21.05.2021. 15:03

Kasikla kungs, jus no meness vai ka? Kurš te kaut ko vada? Valdībā ieliktie cilvēki tikai izpilda konkrētas instrukcijas. Tas ka cilvēki skaļi paziņo ka tūlīt kaut ko lems, tas manuprāt jau tā kā saprotams, ka tas pat nevelk uz lētu pašdarbības teātra izrādes pusi, jo spēlē jāsaka tiešām paslikti. Cilvēkiem ir samaksāts un viņiem vienkārši jāizdara tas kas jāizdara! Vai tiešām kāds vēl Latvijā tic, ka cilvēki valdībā kļūst par miljonāriem, tāpēc ka mamma skolotāja uzdāvināja dāvanu dzimšanas dienā! Cilvēki sistēmā vienkārši ir no paaudzes paaudzē. Kā piem. Staķa kungs, nomainīja mammu, un viņa bērni nomainīs viņu! Te jau derētu tāda lielāka pārkārtošanās......

Atbildēt

zane

21.05.2021. 14:23

»

nav saprotams

kurš tad ir Bordāna pelēkais kardināls


Tēvocis Sems tāpat kā sorosītu pederastiem!

Atbildēt

nav saprotams

21.05.2021. 13:54

kurš tad ir Bordāna pelēkais kardināls

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.05.2021. 13:00

Valdība mums tiešām komiska- pamuļķis ministru prezidents kopā ar divām populistu partijām- Bordānu un no KNAB izmestiem skandālistiem un Kaimiņa- Gobzema suņubūdas partiju. Nekas sakarīgs tur sanākt nevar.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...