Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ārieši

05.06.2019. 14:47

»

west

Žīdi un hazār-jevreji un sefardi...ir maskēšanās un melu lielmeistari...


Vislatviskāk izskatās dēls, īsts tēva dēls Joske ar sprogainiem matiem. Tamdēļ jau uz Saeimu pirmajā dienā rādīt neveda.

Atbildēt

west

05.06.2019. 07:49

»

CV blēņas

Kas jauns publicēta žīda biogrāfija pilna ar kļūdām. 1959.gadā nevis sākās atkusnis, bet beidzās! Krievu gados mājās piedzemdēt bez nostučīšanas nevarēja, un vēl 4 gadus slēpt bērnu. Un vai tikai Levitu ģimene nedzīvoja blakus "stūra mājai". Un vai tur dzīvokļus varēja dabūt disidenti žīdiņi. Māte vāciete...


Žīdi un hazār-jevreji un sefardi...ir maskēšanās un melu lielmeistari.
Hazāru mozusticīgos Krievija padzina un tie nonāca pie Reinas Vācijā un splūda ar vietējiem "jūdiem". Izveidojās aškenazi ar "jidiš" valodu, kam pamatā tā laika vācu reğiona valoda (Vormsa, Mainca).
Kad šos patrieca no Vācijas, Polijas karaļi "atļāva" apmesties Polijā. Ar naudu var visu, vai ne?! Šie nopirka aristokrātu titulus un īpašumus... Latvijā ieplūda no Lietuvas-Polijas Latgalē. Kad Polijai pievienoja Kurzemi, ieceļoja un apmetās tirdzniecības krustcelēs. Piemēram, 1850.g. Talsos bija 50% žīdu, Sasmakā 80%! Par Latgali, kas tuvu žīdu centram Viļņai pat nerunāsim...
Uzvārdus žīdiem un jevrejiem deva salīdzinoši pavisam nesen. Šajā sakarā ir smieklīgi Levitiem, Koganiem utml piedēvēt tiešo izcelšanos no "Dāvida cilts". Palestīnieši gan var uz to pretendēt. Hazārjevrejiem, kas pašlaik "pārvalda pasauli" ar jūdiem, t.i. senarābu ciltīm nav nekáda sakara! To apliecina paši jevreji.
Mūsu Levits ir žīda un "vācietes" (visdrīzāk žīdietes jauktenes?) dēls. Precēts ar žīdu izcelsmes (foto!!!) "latvieti"? Smiekli nāk.

Atbildēt

..jā,

05.06.2019. 07:36

JO jau labi sen BEZDARBĪBĀ vizinās pa Jaundubultiem.

Atbildēt

CV blēņas

05.06.2019. 07:32

Kas jauns publicēta žīda biogrāfija pilna ar kļūdām. 1959.gadā nevis sākās atkusnis, bet beidzās! Krievu gados mājās piedzemdēt bez nostučīšanas nevarēja, un vēl 4 gadus slēpt bērnu. Un vai tikai Levitu ģimene nedzīvoja blakus "stūra mājai". Un vai tur dzīvokļus varēja dabūt disidenti žīdiņi. Māte vāciete, vāciski dzeju rakstīja, dēls nav mācējis vāciski. Pa kuru laiku disidenta sieviņa mācījās Mākslas akadēmijā? Tēvs neesot bijis komisārs, bet viens īpašnieks žīds viņu palūdzis par pārvaldītāju!? Tā krievu gados lietas nenotika. Prezidents žīds melo tā ka ausis kust. Interesanti, vai pats bija pionieros un komjauniešos???

Atbildēt

:-\

04.06.2019. 23:52

Būšot gan nabadzīgo, gan turīgo ļaužu prezidents. Tikai tas kkā neiet kopā - ja esi par nabadzīgajiem, tad kaut kas jāatņem turīgajiem, un otrādi.

Atbildēt

vēsture ???

04.06.2019. 22:02

Kļūst interesanti tos dir.. līdējus vērot. Beitnere LeGalla "nācijas tēvs", Čebotarenoka "un piedzima puisēns ar zilām acīmm" utt. Tagad jau izpreparēta CV tiek drukāta. Jācer, ka vēl ir Levita klases biedri, kas pastāstīs par šo farizeju vairāk... Visu nav iespējams ideāli satīrīt.

Atbildēt

Pateicīgais lasītājs

04.06.2019. 15:41

»

turklāt...

Publisko tiesību institūtu vada A.Dravnieks, kurš stradajis gandrīz pie visiem tieslietu ministriem par padomnieku


Gandrīz. TM vēsture zina gadījumus, kad palūgts atbrīvot "viesmīlīgās" telpas. Savulaik radījis galvassāpes ne vienam vien čekistam. Meļķisis bija pārsteigts atklāt, ka kopīgas sabiedriskās organizācijas kasē pazudusi nauda, sievas tēvam arī nav paticis. Bet kurš gan nav bez grēka.

Atbildēt

turklāt...

04.06.2019. 13:30

Publisko tiesību institūtu vada A.Dravnieks, kurš stradajis gandrīz pie visiem tieslietu ministriem par padomnieku.

Atbildēt

Paija - paldies par tik...

04.06.2019. 13:28

Paldies par tik izsmeļošu informāciju, lūk, tad arī šie cilvēki - Bīriņu pils semināristi, spieto un spietos un ieņems dažādus amatus gan pie E.L., gan citur valsts pārvaldē.
Un tas tikai nozīmē, ka valstī nebūs nekādu jaunu un progresīvu vēsmu...

Atbildēt

Pateicīgais lasītājs

04.06.2019. 13:23

»

Paija - p.lasītājam

Jā , ta Bīriņu pils konstitucionālās sanāksmes šķiet tāda šauri noslēgta grupa, kur diskutē par abstarktām tēmām, nesaistītām ar reālo dzīvi


Padomnieku iespējas ir neierobežotas, bet Teikmaņa izvēle ir Baiļu tetroliģijas Šantāža cienīga.

Bīriņu pirts cienītāju izvēle ir Dr. Kāļa Ulmaņs cienīga.

2017.g.

Ar priekšlasījumiem diskusiju ievirzei uzstājas tieslietu sektorā labi pazīstamas autoritātes: Egils Levits, Ineta Ziemele, Jānis Pleps, Mārtiņš Paparinskis, Gunārs Kusiņš, Lauris Liepa, Veronika Krūmiņa, Māris Lejnieks, Edvards Kušners, valsts sektora amatpersonas: Gaidis Bērziņš, Dzintars Rasnačs, Jānis Citskovskis, Laila Medina, Inese Gailīte, Anda Smiltēna, Ināra Mūrniece, Kristīne Jaunzeme, Dina Meistere, Anda Smiltēna, Gunārs Kūtris, Sanita Armagana, kā arī politoloģijas, socioloģijas un komunikācijas nozaru pārstāvji: Ivars Ijabs, Iveta Reinholde, Mārtiņš Kaprāns, Arnis Kaktiņš, Sigita Struberga, Sandra Veinberga.

Moderatoru lomā darbojas jau pieredzējušie semināra organizatori un dalībnieki: Arvīds Dravnieks, Lauris Liepa, Daiga Rezevska, Egils Levits.

Semināra rīkotāji – biedrība "Publisko tiesību institūts", "Profesora Kārļa Dišlera fonds" un Latvijas Politologu biedrība, Tieslietu ministrija, Latvijas Universitāte, fonds DOTS un Rīgas Juridiskā augstskola."

Atbildēt

Paija - p.lasītājam

04.06.2019. 13:11

Jā , ta Bīriņu pils konstitucionālās sanāksmes šķiet tāda šauri noslēgta grupa, kur diskutē par abstarktām tēmām, nesaistītām ar reālo dzīvi .
Nu jau oficiāli paziņoja, ka Teikmanim tas gods.

Atbildēt

Pateicīgais lasītājs

04.06.2019. 12:53

»

Paija

Loģiski, ka Ēlerte


Sen jau nespieto. Spieto kalpiņas, langas, plepi, pastari, jansoni, mūrnieces, čepānes, jundži, kūtri, ziemeles... Ja varētu, Bīriņu pirts, piedodiet, semināra cienītāji piešķirtu doktora grādu savam kumīram i bez disertăcijas, i bez iepriekš iegūta maģistra grāda, bet nu cenšas, cenšas... Publikāciju kopojumu arī jau sagatavoja, laikam jau pielīdzināšanai, un arī uz publisko runu Alma mater sadzina visus, kas prot turēt muti un kas amatos. Brežņevs atpūšās. Ja demogrăfijas pētniekam pēc padomju un trimdas datiem piešķirs grādu pirms Baiļu autoriem, pārstāšu cienīt.

https://lvportals.lv/norises/288845-birinos-notiek-14-konstitucionalas-tiesibpolitikas-seminars-2017

http://foto.lu.lv/arhiivs/2019/d_apr/16/index.html

https://lvportals.lv/norises/302035-egila-levita-atzinu-krajums-valstsgriba-sak-celu-pie-lasitaja-2019

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/laikabiedri-par-egilu-levitu-spej-argumentet-ir-vienkarss-un-godigs.a320767/

Atbildēt

Paija

04.06.2019. 12:12

Loģiski, ka Ēlerte.
Paraugoties uz publicētām foto, Ēlerte ikvienā saietā tā vien spieto ap E.L. un neizlaiž to no redzesloka, šo amatu Ēlerte, iespējams, dabūs.
Sorosīte ? Miljonāre Ēlertes kundze?

Atbildēt

Oateicīgais lasītājs

04.06.2019. 10:39

Stāsts ir daudz interesantāks, bet par to Bailēs nevarēs lasīt, ja vien avotu atlases principus nemainīs.

Atbildēt

Pilsonis

04.06.2019. 09:40

Vēstnieks ASV? Tad skaidrs, kāpēc kangaru bandas tik pārliecinoši ievēlēja to ārzemnieku

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...