Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ārieši

05.06.2019. 14:47

»

west

Žīdi un hazār-jevreji un sefardi...ir maskēšanās un melu lielmeistari...


Vislatviskāk izskatās dēls, īsts tēva dēls Joske ar sprogainiem matiem. Tamdēļ jau uz Saeimu pirmajā dienā rādīt neveda.

Atbildēt

west

05.06.2019. 07:49

»

CV blēņas

Kas jauns publicēta žīda biogrāfija pilna ar kļūdām. 1959.gadā nevis sākās atkusnis, bet beidzās! Krievu gados mājās piedzemdēt bez nostučīšanas nevarēja, un vēl 4 gadus slēpt bērnu. Un vai tikai Levitu ģimene nedzīvoja blakus "stūra mājai". Un vai tur dzīvokļus varēja dabūt disidenti žīdiņi. Māte vāciete...


Žīdi un hazār-jevreji un sefardi...ir maskēšanās un melu lielmeistari.
Hazāru mozusticīgos Krievija padzina un tie nonāca pie Reinas Vācijā un splūda ar vietējiem "jūdiem". Izveidojās aškenazi ar "jidiš" valodu, kam pamatā tā laika vācu reğiona valoda (Vormsa, Mainca).
Kad šos patrieca no Vācijas, Polijas karaļi "atļāva" apmesties Polijā. Ar naudu var visu, vai ne?! Šie nopirka aristokrātu titulus un īpašumus... Latvijā ieplūda no Lietuvas-Polijas Latgalē. Kad Polijai pievienoja Kurzemi, ieceļoja un apmetās tirdzniecības krustcelēs. Piemēram, 1850.g. Talsos bija 50% žīdu, Sasmakā 80%! Par Latgali, kas tuvu žīdu centram Viļņai pat nerunāsim...
Uzvārdus žīdiem un jevrejiem deva salīdzinoši pavisam nesen. Šajā sakarā ir smieklīgi Levitiem, Koganiem utml piedēvēt tiešo izcelšanos no "Dāvida cilts". Palestīnieši gan var uz to pretendēt. Hazārjevrejiem, kas pašlaik "pārvalda pasauli" ar jūdiem, t.i. senarābu ciltīm nav nekáda sakara! To apliecina paši jevreji.
Mūsu Levits ir žīda un "vācietes" (visdrīzāk žīdietes jauktenes?) dēls. Precēts ar žīdu izcelsmes (foto!!!) "latvieti"? Smiekli nāk.

Atbildēt

..jā,

05.06.2019. 07:36

JO jau labi sen BEZDARBĪBĀ vizinās pa Jaundubultiem.

Atbildēt

CV blēņas

05.06.2019. 07:32

Kas jauns publicēta žīda biogrāfija pilna ar kļūdām. 1959.gadā nevis sākās atkusnis, bet beidzās! Krievu gados mājās piedzemdēt bez nostučīšanas nevarēja, un vēl 4 gadus slēpt bērnu. Un vai tikai Levitu ģimene nedzīvoja blakus "stūra mājai". Un vai tur dzīvokļus varēja dabūt disidenti žīdiņi. Māte vāciete, vāciski dzeju rakstīja, dēls nav mācējis vāciski. Pa kuru laiku disidenta sieviņa mācījās Mākslas akadēmijā? Tēvs neesot bijis komisārs, bet viens īpašnieks žīds viņu palūdzis par pārvaldītāju!? Tā krievu gados lietas nenotika. Prezidents žīds melo tā ka ausis kust. Interesanti, vai pats bija pionieros un komjauniešos???

Atbildēt

:-\

04.06.2019. 23:52

Būšot gan nabadzīgo, gan turīgo ļaužu prezidents. Tikai tas kkā neiet kopā - ja esi par nabadzīgajiem, tad kaut kas jāatņem turīgajiem, un otrādi.

Atbildēt

vēsture ???

04.06.2019. 22:02

Kļūst interesanti tos dir.. līdējus vērot. Beitnere LeGalla "nācijas tēvs", Čebotarenoka "un piedzima puisēns ar zilām acīmm" utt. Tagad jau izpreparēta CV tiek drukāta. Jācer, ka vēl ir Levita klases biedri, kas pastāstīs par šo farizeju vairāk... Visu nav iespējams ideāli satīrīt.

Atbildēt

Pateicīgais lasītājs

04.06.2019. 15:41

»

turklāt...

Publisko tiesību institūtu vada A.Dravnieks, kurš stradajis gandrīz pie visiem tieslietu ministriem par padomnieku


Gandrīz. TM vēsture zina gadījumus, kad palūgts atbrīvot "viesmīlīgās" telpas. Savulaik radījis galvassāpes ne vienam vien čekistam. Meļķisis bija pārsteigts atklāt, ka kopīgas sabiedriskās organizācijas kasē pazudusi nauda, sievas tēvam arī nav paticis. Bet kurš gan nav bez grēka.

Atbildēt

turklāt...

04.06.2019. 13:30

Publisko tiesību institūtu vada A.Dravnieks, kurš stradajis gandrīz pie visiem tieslietu ministriem par padomnieku.

Atbildēt

Paija - paldies par tik...

04.06.2019. 13:28

Paldies par tik izsmeļošu informāciju, lūk, tad arī šie cilvēki - Bīriņu pils semināristi, spieto un spietos un ieņems dažādus amatus gan pie E.L., gan citur valsts pārvaldē.
Un tas tikai nozīmē, ka valstī nebūs nekādu jaunu un progresīvu vēsmu...

Atbildēt

Pateicīgais lasītājs

04.06.2019. 13:23

»

Paija - p.lasītājam

Jā , ta Bīriņu pils konstitucionālās sanāksmes šķiet tāda šauri noslēgta grupa, kur diskutē par abstarktām tēmām, nesaistītām ar reālo dzīvi


Padomnieku iespējas ir neierobežotas, bet Teikmaņa izvēle ir Baiļu tetroliģijas Šantāža cienīga.

Bīriņu pirts cienītāju izvēle ir Dr. Kāļa Ulmaņs cienīga.

2017.g.

Ar priekšlasījumiem diskusiju ievirzei uzstājas tieslietu sektorā labi pazīstamas autoritātes: Egils Levits, Ineta Ziemele, Jānis Pleps, Mārtiņš Paparinskis, Gunārs Kusiņš, Lauris Liepa, Veronika Krūmiņa, Māris Lejnieks, Edvards Kušners, valsts sektora amatpersonas: Gaidis Bērziņš, Dzintars Rasnačs, Jānis Citskovskis, Laila Medina, Inese Gailīte, Anda Smiltēna, Ināra Mūrniece, Kristīne Jaunzeme, Dina Meistere, Anda Smiltēna, Gunārs Kūtris, Sanita Armagana, kā arī politoloģijas, socioloģijas un komunikācijas nozaru pārstāvji: Ivars Ijabs, Iveta Reinholde, Mārtiņš Kaprāns, Arnis Kaktiņš, Sigita Struberga, Sandra Veinberga.

Moderatoru lomā darbojas jau pieredzējušie semināra organizatori un dalībnieki: Arvīds Dravnieks, Lauris Liepa, Daiga Rezevska, Egils Levits.

Semināra rīkotāji – biedrība "Publisko tiesību institūts", "Profesora Kārļa Dišlera fonds" un Latvijas Politologu biedrība, Tieslietu ministrija, Latvijas Universitāte, fonds DOTS un Rīgas Juridiskā augstskola."

Atbildēt

Paija - p.lasītājam

04.06.2019. 13:11

Jā , ta Bīriņu pils konstitucionālās sanāksmes šķiet tāda šauri noslēgta grupa, kur diskutē par abstarktām tēmām, nesaistītām ar reālo dzīvi .
Nu jau oficiāli paziņoja, ka Teikmanim tas gods.

Atbildēt

Pateicīgais lasītājs

04.06.2019. 12:53

»

Paija

Loģiski, ka Ēlerte


Sen jau nespieto. Spieto kalpiņas, langas, plepi, pastari, jansoni, mūrnieces, čepānes, jundži, kūtri, ziemeles... Ja varētu, Bīriņu pirts, piedodiet, semināra cienītāji piešķirtu doktora grādu savam kumīram i bez disertăcijas, i bez iepriekš iegūta maģistra grāda, bet nu cenšas, cenšas... Publikāciju kopojumu arī jau sagatavoja, laikam jau pielīdzināšanai, un arī uz publisko runu Alma mater sadzina visus, kas prot turēt muti un kas amatos. Brežņevs atpūšās. Ja demogrăfijas pētniekam pēc padomju un trimdas datiem piešķirs grādu pirms Baiļu autoriem, pārstāšu cienīt.

https://lvportals.lv/norises/288845-birinos-notiek-14-konstitucionalas-tiesibpolitikas-seminars-2017

http://foto.lu.lv/arhiivs/2019/d_apr/16/index.html

https://lvportals.lv/norises/302035-egila-levita-atzinu-krajums-valstsgriba-sak-celu-pie-lasitaja-2019

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/laikabiedri-par-egilu-levitu-spej-argumentet-ir-vienkarss-un-godigs.a320767/

Atbildēt

Paija

04.06.2019. 12:12

Loģiski, ka Ēlerte.
Paraugoties uz publicētām foto, Ēlerte ikvienā saietā tā vien spieto ap E.L. un neizlaiž to no redzesloka, šo amatu Ēlerte, iespējams, dabūs.
Sorosīte ? Miljonāre Ēlertes kundze?

Atbildēt

Oateicīgais lasītājs

04.06.2019. 10:39

Stāsts ir daudz interesantāks, bet par to Bailēs nevarēs lasīt, ja vien avotu atlases principus nemainīs.

Atbildēt

Pilsonis

04.06.2019. 09:40

Vēstnieks ASV? Tad skaidrs, kāpēc kangaru bandas tik pārliecinoši ievēlēja to ārzemnieku

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...