Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māris Ābele

28.12.2019. 14:49

Civillietā C31275815 trīs LR pilsoņiem Augstākās tiesas 3 tiesneši piesprieda solidāri apmaksāt apsaimniekošanas un komunālos maksājumus + tiesāšanās izdevumus 1696,53 eur apmērā tikai tāpēc, ka šīs personas ir deklarējušās šajā adresē kaut arī tur nedzīvo un nav līgumattiecībās (lietā atrodas šo personu iesniegumi ar paskaidrojumu, ka dzīvesvietu deklarējuši tikai un vienīgi oficiālas komunicēšanas iespējai starp valsti un pilsoņiem).

Atbildēt

K

03.01.2018. 11:34

»

Čupakabra

Kādā bezsakarā te māsa piesaukta? Atcerējies Staļinu un viņa politiku


Nu, vispār Nellijas brālis IRsai, šķiet, ir arī akcionārs.

Atbildēt

Banku nemīlis

30.12.2017. 08:19

Bankas ir melnie spēki, augļotāji. Tiesājos ar viņām 5 gadus. Tev tas ir personīgi, tu streso, pārdzīvo, slimo par taisnību. Pretī ir sistēma, bezpersoniski banku klerki(manāgadījumā nomainījās 14 gab), ar stipriem lobijiem tiesās. Tiesas ar sistēma. Un sistēma pret sistēmu nekad neies.Lai saglabātu veselo saprātu un veselību, esi spiests padoties. Bankas ir ļaunums, tiesas ir viņu dibenlaižas

Atbildēt

klau

28.12.2017. 00:52

Nē, visi tiesneši nav korumpēti. Nav. Bet... Ir sistēma un ir ieinteresētība, kas nav materiāla. Un ir tradīcijas. Piemēram, mūsu valstī ir ļoti mazs procents attaisnojošu spriedumu. Kāpēc? Vai tādēļ, ka prokurori ir godīgi un sašūtās lietas ir patiesas? Nē. Vienkārši tiesnešiem ir tradīcija ticēt izmeklēšanas murgiem un neticēt apsūdzētajam. Un vēl ir dažādas emocionālas saites starp prokuroriem, advokātiem, policistiem un tiesnešiem, ar kuriem kopā iedzerts un kaut kas gadiem ilgi saista. Tāpēc runā par neatkarīgu tiesu ir naivi. Tiesnesis ir vides produkts. Un korupcijas izpaužas kā atkarība. Ne jau obligāti čemodānu nešana.

Atbildēt

jaajaa

27.12.2017. 23:07

..."Nav dzirdēts, ka, izskatot parādu piedziņas lietas, kāds tiesnesis būtu pieņēmis blakus lēmumu un kaut viena banka būtu saukta pie kriminālatbildības ... un kredītņēmējiem būtu atlīdzināti banku apzināti radītie zaudējumi"...tieši tā...tas, kā rīkojas bankas, bieži ir līdz ausīm iekšā Krimināllikuma pantos....:)

Atbildēt

Aigars

27.12.2017. 11:09

Iznāk, bankas lielos kredītus tikai konkrētās adresēs, kur jau tiesā ir sarunāts tiesnesis.

Atbildēt

pilsonis

27.12.2017. 01:21

»

To: Pietiek - Lapsa

Cik ilgi gan spēsi kalpot naudas varai? Taviem tuviniekiem vien nāksies dzīvot šai zemē, tāpēc mūsdienu sistēma neļaus tiem būt laimīgiem mūsu Latvijā! Tavas privātā attieksme pret IR nav svarīgāka par 2’000’000 cilvēku dzīvēm Latvijā


IR pētniece jau nemaz neslēpj, ka pilda banku pārstāvju pasūtījumu. Tikai nav nosaukusi summu, kāda ir samaksāta par šo pasūtījumu. Būtu interesanti uzzināt. Runā, ka Zaķis par Maksātnespējas likuma grozījumiem, kuri atņēma galviniekiem regresa prasības tiesības, no komercbanku pārstāvjiem esot saņēmis miljonu.

Atbildēt

To: Pietiek - Lapsa

27.12.2017. 00:21

Cik ilgi gan spēsi kalpot naudas varai? Taviem tuviniekiem vien nāksies dzīvot šai zemē, tāpēc mūsdienu sistēma neļaus tiem būt laimīgiem mūsu Latvijā! Tavas privātā attieksme pret IR nav svarīgāka par 2’000’000 cilvēku dzīvēm Latvijā!

Atbildēt

Tiesu vara bezdibenī !

27.12.2017. 00:07

Mīļie Latvijas TIESNEŠI, vai tiešām jums nav kauns spēlēt korumpantu citadeles kalngalu. Kādreiz pat kāds advokāts teica - tiesās BEZ LIELAS NAUDAS nav ko darīt ... un, liekas, šis pats advokāts, nevis cits, pazuda bezvēsts.

Atvainojos vairākumam godīgo tiesnešu, tie ir vairākum, lielā vairākumā. Un tomēr, kaut 10 %, 15 %, 20 % tiesnešu ir kotrumpēti - tas jau ir BEZDIBENI, katastrofa.

Spilgts piemērs, kad bijušais teiesnesis saka - MaN KAUNS PIEDALĪTIES tiesu procesos, lai aizstāvētu kādu personu, jo sēžu tiesas zālē, tiesnese nekaunīgi rīkojas, kaut mēs labi pazīstami, kopā strādājām, piemiedz acis, neskatās kā parasts cilvēks un "zem deguna"spriež tiesu. Acīmredzami - atstrādā kukuli. Bet man pierādījumu na, protams, bet spriež netaisnīgi

Godājamie GODĪGIE tiesneši, kad jūs sacelsieties pret šo korumpantu - tiesnešu kastu. Iz bijuši gadījumi, prasu, ka kādam vajag palīdzēt. Advokāts prasa - pie kura tiesneša lieta. Nosaucu uzvārdu. Labi. Ja gribi, lai samazina sodu - jādod 2000 par katru gadu, lai attaisnotu - 10 000 utt., nu tā apmēram, precīzi takses neatceros.

Kāds baņķieris TV 24 Maksātnespējas administratorus nozsauca par bandītiem - un vai Kalnmejers painterešejās, lai novērstu šādu reputāciju. Vaira Vīķe kādreiz ierunājās, ka tiesneši ...????? - viņu vai gandrīz gribēja noēst, tā nosacīti izsakoties. VAI, VAI,VAI, lai liek galdā pierādījumus. Kad vilks apēd aitu - kur būs atrodami pierādījumi - nav ne aitas, ne vilka - tas jau sen mežā.

Kad atklājās, ka Finansu policja zem tuvinieku gultām atrod milzu naudas - "tas esot šoks, tā apmēram Kalnmeijers, bet uztraukumam nav panata"- ko lasi: "mēs visi korumpanti"?

Jau parādās kā aklai vistai grauds - TAISNĪGI SPRIEDUMI, bet maz, jo sevišķi maksātnespējas lietās. Un kā izskatās Šlitkes tiesu procesi, ko pat bubliskos rakstos apšaubīja juristi, PTAC lēmumi?

ĒRIKAM Kalnmeijeram kauns - tiesas neuzrauga un neprotestē pret tādiem šlitkēm, pret tādīem tiesu spriedumiem.

Par uzraudzību tiesās no prokuratūras kā kapa klusums. Kādu vēl padomi veidos, kad ir uzraudzības sistēma, kura nestrādā.

Atbildēt

Bija konkrèts gadījums.

26.12.2017. 20:44

Unibanka aizdeva 40 000 LVL pret ķīlu. Ķīla novērtējumā bija dārgāka - 3.5 ha piejūras zemes, 5 ha mežs citā vietā, mājas, kemings. Kredīts kempinga attīstībai, apsolot atmaksas gadijumā 80 000 LVL paplašināšanai. Visi maksājumi bija laikus, vajadzēja termiņā sākt saņemt solītos 80 000. Atteica, peļņa samazinājās, jo projektu vairs nevarēja turpināt ar peļņas pieaugumu. Unibanka piekrāpa - nākošo kredītu nepiešķīra termiņā, projekts izgāzās, un banka atsavināja visu.

Atbildēt

Tienesis

26.12.2017. 19:26

Nu Augstākā T tiesneses/ši tiešām izskatās pēc aitu bara ar šo paziņojumu.. Kauns.
Turklāt raksta autoram ir pilnīga taisnība par banku lobiju.
Gadus 10 atpakaļ Unibanka pat ,,apmācīja" civillietu AT tiesnešus.

Atbildēt

!

26.12.2017. 18:13

Ierindas pilsonim ir pilnīgi vienalga vai viņu apzog un izģērbj pliku maksātnespējas administrators, tiesnesis vai banka, pie esošās sistēmas tas ir neizbēgami!

Atbildēt

Čupakabra

26.12.2017. 18:12

Kādā bezsakarā te māsa piesaukta? Atcerējies Staļinu un viņa politiku?

Atbildēt

lauķis

26.12.2017. 17:59

Augļotāju un partijnieku simbioze.

Atbildēt

Tiesnesis

26.12.2017. 15:50

Piekrītu. Ne tikai to būtu jāizskata. А судьи кто?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...