Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais

24.02.2020. 14:53

»

Cyril

урод латыш


Krievu portālos maidauņi uzdodas par krieviem un raksta visādas cūcības. Skatos arī te ir tādi.

Atbildēt

Lai nu kā

22.02.2020. 21:44

2. Bet samekléju CVK lapā noteikumus ( pašu likuma tekstu neatradu. Dīvaini). Un lūk, kas man NEPATĪK ( liek saausīties) véléšanu kārtībā. Kas balsos - tur skaidrs, esi deklaréts vai esi īpašnieks, esi pieaudzis un esi vélétāju registrā ( saprotu, valsts registrā). Bet kas var balotéties ( ko var ievélét)? Te līdzās kritérijam (deklaréts) vai (īpašnieks) ir vél viens variants , un tas ir: pédéjos četrus ménešus strādājis Rīgā ( kā darba néméjs vai pašnodarbinātais, atbilstoši sociālās nodrošināšanas noteikumiem). Te aizdomājos - tātad CVK noteikumi pielauj, ka starp mūsu 700 000 iedzīvotājiem ( mīnus bérni, plus namīpašnieki) neatradīsies derīgi kandidāti ( ievéléšanai. Kā elektorāts més derésim). Varés kandidét Visi ierédni ( faktiski jau darba devéjs, ministrijas un visādas pārvaldes atrodas Rīgā), kuri dzīvo laukos un nav nopirkuši škūnīti Rīgā. Kāpéc tieši 4 méneši? Kurai personai tas tiek pieskanots? Ne vismaz 5 , ne vismaz 3, bet tieši 4. Un kur konsekvence ( joprojām domāju, ka par Rīgu jābalso tikai rīdziniekiem. Bet ja iznémums kandidātiem, tad kāpéc ne arī balsotājiem?). Ja cilvéks ( jaukais lauku darbarūkis ar deklarétu darbu Rīgā vai cienījama mazpilsétas darbvede, kam centrālais kantoris galvaspilsétā) var kandidét uz amatu, tad kāpéc vinš nevar arī balsot???

Atbildēt

Lai nu kā

22.02.2020. 21:27

Lai nu kā mums tai Rīgā iet, nav patīkami, ka tagad no malas tiks diktéts, kura dome derīga, kura né, un nu visas Latvijas (Saeimas) līmenī argumentés ar neizvestiem atkritumu maisiem, kaut kā tā tas Pūces zirdzinš.

Atbildēt

Rāmāk ar apzīméjumiem

22.02.2020. 21:21

»

Bezmaksas tramvajs - Ušakova zirdziņš

Letiņi gļēvi balsotāji un necīnās par savu likteni. Saskaņa balsos - jo vairāk korupcijas skandālu tajā, jo cītīgāk balsos,"svoloč", no svoj. Savējiem kaut ko dod? Meli, tikai redzamības pēc it kā atbalsta savējos, bet vairumā Rīgā Saskaņa apkārš visus krievus un žīdus un latviešus, nauda nesmird savās...


Bezmaksas transports, tas ir slikti, tā ir interfronte. Piebildīšu: tūlīt, no 1.marta, kādā eiropejiskā, loti bagātā valstī bez padomju pieredzes un ar krietni kapitālistisku tendenci, būs tas „ interfrontiskais tramvajs“ , lasi, bezmaksas transports visā valstī. Par brīvu. Visiem. Bet jums tik divi vārdi, interfronte un ušakovi...

Atbildēt

Nacionālisti - nodevēji

21.02.2020. 12:33

NA ir čekistiska partija, , strādā ar čkistiskiem paņēmieniem. Paziņo - AR KOMUNISTIIEM KOPĀ NESĒDĒSIM. Ne tikai kopā nesēd, bet spriež vienādi kā komunisti un intefrontisti komisijās, balso kopā, ievēl NA priekšedētāju, dara visu - JO SLIKTĀK, JO LABĀK.

Viņi, NA ir latvieu iznīcinātāji zem karoga - "MĒS PRET OKUPANTIEM".

Atbildēt

Visīstākie

20.02.2020. 12:37

»

kasiklim

cerams ka Tramps aizliegs Riga 16 marta neonacistu alesanos pie brivibas pieminekla un noziedznieku sorosu beidzot sauks pie kriminalatbildibas asv


Nacisti un neonacisti iet devītajā maijā pie okupantu pieminekļa krievu nacistu Rīgā.

Atbildēt

motorhead 1916

20.02.2020. 07:54

Par to muguras pagrieshanu... Tas ir jautaajums par veeja virzienu. Ja churaa pret veeju, ciesh bikses un apavi

Atbildēt

Bijusai 2 grupas invalids

20.02.2020. 04:35

Visus solitajus seviss slavinatajus 9 maija tipinus neatkarigi no nacionalitates vai nu cietuma vai brivi braukt prom no latvijas un konfiscet mantu ieskaitot aligarhus bankierus naudas atmazgatajus un pasvaldibu krapniekus komunistus bijusos cekiskus sarkanos partizanus ari isutit tads iespaids ka te salasijies viss cilveces zieds parejie kalpi

Atbildēt

Viedais

20.02.2020. 03:02

Es mēģinu saprast, kāda starpība Rīgas pensionāriem un skolēniem, stāvēs Dome pret Kremli ar pakaļpusi vai pautiem. Ārlietas vienalga ES un NATO rokās, to pat Saeima un valdība nevar lemt. Vienīgais par ko Rīgā varam nobalsot vai būs tikpat slikti, kā vara lēmusi visiem latvjzemiešiem vai tā kā rīdziniekiem ir pašreiz.

Atbildēt

!

20.02.2020. 01:02

pensionari nelaus neonacistiem un sorositiem ienemt Rigas domi !

Atbildēt

?

20.02.2020. 01:01

kasikli,kapec tu vakar nesaslimi,kamer zagligie latviesu ieredni kartejo rezi bija paralizejusi latviesu zaglu megaprojektu e-veseliba ?nebutu vismaz tavas mulkibas jalasa.

Atbildēt

kasiklim

20.02.2020. 00:56

cerams ka Tramps aizliegs Riga 16 marta neonacistu alesanos pie brivibas pieminekla un noziedznieku sorosu beidzot sauks pie kriminalatbildibas asv !

Atbildēt

Хм

19.02.2020. 23:45

»

Lasītājs

Ne tikai balso, bet pat NA sponsorē, jo vienam otram patīk šāds bardaks


Спонсирует пара человек, а не голосует несколько десятков тысяч. Иногда кажется, что националистов Кремль финансирует. Уж больно они стараются, чтобы популярность Цс не падала.

Atbildēt

Latvietis parastais

19.02.2020. 23:13

»

patiesibālai man riebjas sc un gkr

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu


Latvietis parastais ir kolaboracionists, nodevējs, slinkuma lāpītājs vēlēšanu dienā, taisni riebjas.

Arī balsošana "dzimtmuižas" iecirknī, nevis jebkurā iecirknī Rīgā, ir 50 latviešu balsu zaudējums un te atkal latvietis ir duraks, neprot organizēt vēlēšanas, lai varētu nobalsot jebkurā Rīgas iecirknī.
Latvietm durakam lai mūžam slava!

Atbildēt

Bezmaksas tramvajs - Ušakova zirdziņš

19.02.2020. 23:06

»

Rīga

Krieviska pilsēta pilna ar pārkrievotiem latviešiem un krievu okupantiem,milzīgs augonis Latvijas miesā nākošais augonis daugavpils kā šos strutains puvekļus izspiest no Latvijas miesas


Letiņi gļēvi balsotāji un necīnās par savu likteni. Saskaņa balsos - jo vairāk korupcijas skandālu tajā, jo cītīgāk balsos,"svoloč", no svoj. Savējiem kaut ko dod? Meli, tikai redzamības pēc it kā atbalsta savējos, bet vairumā Rīgā Saskaņa apkārš visus krievus un žīdus un latviešus, nauda nesmird savās kabatās.

Galvenais INTERFRONTES ķēriens - bezmaksas braukšana, atlaides. Saskaita visus braucienus un ja 10 - 20 braucienu dienā viens pensionārs - skaita, ka brauca 20 pensionāru (faktiski tikai 1) un piešķir Rīgas Satiksmei kompensāciju par 20 pensionāriem.

Nacionālisti kliedz - pārskatīsim atlaides, lasi: atdosim Rīgu Interfrontistiem, lai visi, kam transpaortā atlaides, balso par SaSkaņu (par SS)Un Ušakovs mēdīsies -p re, re, nacisti jums atņems atlaides transportā, mēs jums saglabāsim visas, un atlaižu saņēmēji KĀ TRAKI skries balsot par SaSkaņu.

Latvieši sev rok bedri, varu vairs Rīgā negrib ņemt. Kas tas ir, grūti izskaidrot.

Otrs - tauta balso pēc reitingiem un "braucot pār tiltu" - iekrīt Interfrontes tīklos.

Atbildēt

Viedais

19.02.2020. 22:52

Saskaņas aiziešana rīdziniekiem nozīmēs praktiski visa pašvaldības sociālā atbalsta pakāšanu. Taču letiņiem zāģēt zaru, uz kura sēž nav jāpierod. Saskaņieši par savu kabatu protams neaizmirst, taču arī ļaudis neapbižo. Es vēl atceros "nacionāļu" valdīšanas laikus, gan labējo, gan kreiso. Nacionālo mazohistu ievēlētas kampēju bandas. Žēl zaudētos gadus neviens neatgriezīs un ciešanas nekompensēs.

Atbildēt

Es

19.02.2020. 20:07

Un pliko dibenu pret naciķiem vai Briseles pediņiem?

Atbildēt

jap

19.02.2020. 19:58

Kamēr letiņi ksīsies tikmēr citi saimniekos...

Atbildēt

kasmīslim

19.02.2020. 19:43

nestāv sen,lapsa paliek gribot

Atbildēt

Rīga

19.02.2020. 19:22

Krieviska pilsēta pilna ar pārkrievotiem latviešiem un krievu okupantiem,milzīgs augonis Latvijas miesā nākošais augonis daugavpils kā šos strutains puvekļus izspiest no Latvijas miesas?

Atbildēt

to redzam krievijā..........................

19.02.2020. 19:08

»

Zeze

Domāju , ka neizdosies. Un paldies Dievam, ka neizdosies. Nekas nevar būt trakāks par latvieti vadībā. Es balsošu par to partiju, kurā būs visvairāk krievu. Man, nezinu kāpēc, krievu cilvēki šķiet loģiskāki un reālistiskāki


hā hā hā
ja vēlēšanas godīgas............ļoti daudzi krievi ir sakarīgi, mūsu pašu č taisa brīnumus, apsoliet tiem ļaut zagt...............

Atbildēt

Zeze

19.02.2020. 18:47

Domāju , ka neizdosies. Un paldies Dievam, ka neizdosies. Nekas nevar būt trakāks par latvieti vadībā. Es balsošu par to partiju, kurā būs visvairāk krievu. Man, nezinu kāpēc, krievu cilvēki šķiet loģiskāki un reālistiskāki.

Atbildēt

viennozīmīgi

19.02.2020. 18:46

Saskaņai ir jānāk pie varas valstī...absolūti ir meli par saitēm ar Kremli...

Atbildēt

Kas

19.02.2020. 18:44

»

patiesibālai man riebjas sc un gkr

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu


ir Ogres Ciklops? Es zinu Minsteres Ciklopu - mastodontu Grantiņu.

Atbildēt

patiesibālai man riebjas sc un gkr

19.02.2020. 18:39

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu

Atbildēt

Jansons

19.02.2020. 18:38

Vai atceraties kādēļ pirms gadiem uzvarēja tagadējie pie varas esošie? Mūsu bāleliņi bija par daudz sašmucējušies. Pēc pieciem gadierm konstatēsim to pašu. Kā latvisko partiju solījumi nesakrīt ar darbiem.

Atbildēt

kas ir kas

19.02.2020. 18:31

Kasīklis reāli Kremļa aģents, jo ar tik stulbu aģitāciju pret Saskaņu viņš ir panācis pretējo

Atbildēt

Хм

19.02.2020. 18:18

»

Lasītājs

Par salīdzināšanu ar saeimas vēlēšanām piekrītu. Bet par Saskaņu Rīgā, tas nebija protesta balsojums. Nabagais balso par soc.demokrāto Saskaņu, bagātais krievs, par latviskajām partijām


Сс чего это богатый русский будет за латышские партии голосовать? Он просто более спокойный чем русский пенсионер. Но это не значит, ему все равно, что его более 20 лет считают оккупантом. Да он и тоже может не быть гражданином

Atbildēt

formula

19.02.2020. 17:52

Kāds te sakars ar Kremli ? Stoļicas domē šiverē visus šos gadus vienota savā badīgumā internacionāla mafija .Visādi ammērik, jūrasi ar bābu,potapka no Makavas,teilančiki,mārtiņa soni,ušastiks ar burav un tas viss krietni latviskais apkalpojošais aparāts.

Atbildēt

Kaatad

19.02.2020. 17:38

Lai nu kāda tā Saskaņa, objektīvi tā ir vienīgā politiskā alternatīva bāleliņu biznesiem. Lai piespiedu kārtā ,vai zīmējoties, gluži vienalga.. šie vismaz centās darīt kaut ko iedzīvotāju ikdienas labā. Kad šitie "labējie" alu kapitālisti tiks pie šprices,tad paskatīsimies, cik ilgi penši brauks bez maksas, saņems visādus pabalstus, naudiņas tiks visādiem pašdarbinieku pasākumiem, utt. :))

Atbildēt

Derdz

19.02.2020. 17:34

Vai kasiklim svarigi ka rokas rigas atslegas vai tomer lai nebutu iespejamie otkati jo ne jau tikai krievi zog bet ari latviesi un no citam tautibam. Pareizak butu izteikties katra tauta ir dala cilveku kuru daba zagt un skatit cilvekus pec sugam un to ipasibas tadel tadus nedrikst laist valsts aparata bet ka ja mums ir demokratija tad jadoma cita atpazisanas sistema kaa. Jeb kasiklis atbalsta otkatus.. lai veicas jaunai rigas domei

Atbildēt

neatlausim

19.02.2020. 17:29

pagriezisi,....un momentaa izdupsees...

Atbildēt

Lasītājs

19.02.2020. 17:24

»

Margarēta

Nav tik vienkārši...


Par salīdzināšanu ar saeimas vēlēšanām piekrītu. Bet par Saskaņu Rīgā, tas nebija protesta balsojums. Nabagais balso par soc.demokrāto Saskaņu, bagātais krievs, par latviskajām partijām.
Vēlētājs palicis izglītots, 30. gadus lecot uz vecā grābekļa.

Atbildēt

Margarēta

19.02.2020. 17:18

Un arī tradicionālais jenotu elektorāts tomēr var nespēt sagremot laulību ar cīnītājiem pret krieviem, gejiem un genderu NA. Baidos, ka ir ļoti maz tādu, kas jebkad domājuši, nez, par ko lai balso: par NA vai par Vienotību. Šī izvēle tomēr ir visumā reta un ekstravaganta, līdz ar to JV + NA var cerēt tikai uz NA elektorātu. JV elektorāts piesliesies A/PAR+PRO vai paliks mājās.

Atbildēt

Margarēta

19.02.2020. 17:13

Nav tik vienkārši.
Sāksim ar to, ka Saeimas vēlēšanu datus prognozēs izmantot nevar. Tāpēc, ka Saeimas vēlēšanās ir brīvais balsojums, var balsot, kur grib. Pašvaldību vēlēšanās var balsot tikai pašvaldībā deklarētie.
Un te jau sākas problēmas. Ir tādi, kas dzīvo Rīgā, bet deklarēti citur, jo vai nu izīrētājs neļauj piedeklarēties, vai pašiem slinkums. Un tādu nemaz nav maz. Un ir otrādi: dzīvo Pierīgā, Jūrmalā, Siguldā, Ikšķilē, bet piedeklarējušies Rīgā (bērnudārzu, skolu dēļ). Un vēl ir daudz tādu, kas deklarējušies Rīgā, bet patiesībā sen kā emigrējuši.
Tātad iedzīvotāju patiesais sastāvs ir visai neskaidrs.
Otra lieta ir aktivitāte. Tradicionāli aktīvi ir gados vecākie cilvēki, jo viņiem vienkārši dzīvē ir maz izklaižu. Apnikušais televizors, veikals, sazvanīties ar bērniem, dažiem draugiem. Visi, kas ceļo, strādā, noņēmušies ar bērniem un viņu pulciņiem, ir grūti pierunājami balsot. Jo mazāk kāds tieši viņus spēj uzrunāt, jo lielāka iespēja viņiem palikt mājās. Un te slēpjas apvienoto sarakstu risks, jo tie, kas iedegas par NAciķiem, diez vai būs ar mieru, ka viņi sasitušies ar JV, Progresīvo mazā fanu bāze, kas cerējusi uz godīgumu politikā, var apvainoties par pārdošanos Jaunupiem utt.
Un visbeidzot, nevajag aizmirst, ka pagājušajās RD vēlēšanās ļoti daudzi latvieši balsoja par Saskaņu. Tas bija protesta balsojums. Pēc tam Saeimas vēlēšanās šie protestētāji visticamāk balsoja par KPV vai JKP. Un te ir problēma. Jo vismazāk vīlušies savā protesta balsojumā varētu būt JKP vēlētāji, bet KPV ir izjucis, Aldis nestartēs. Vai viņi paliks mājās? Vai viņus kāds spēs uzrunāt? Un viņu ir daudz. Tie varētu būt kādi +/-10% balsu.

Atbildēt

hi hi

19.02.2020. 16:45

"SASKAŅA" FOREVER un VICTORY!sorosoīdi nesagaidīsiet un velti neceriet!

Atbildēt

ha-ha

19.02.2020. 16:32

Viens no latviskās domes vadītāja kandidātiem,kurš tiek reklamēts, ir divkopienu un divvalodību reklamētājs,droši vien arī reemigrants,kurš par emigrāciju uzskata studijas ārzemēs un pēc tam saņemtos reemigrantu labumus,kas liek domāt,kā viņš ir visai izdarīgs,bezprincipu vīrs un arī ar Kremli viņam nebūs problēmu.

Atbildēt

Q

19.02.2020. 16:25

»

voila

Perfekta analīze, tā ieskicē nākoša RD vadību, lai ko arī kāds te nedainotu


Tā nav analīze, tie ir plānprātiņa sapņi vasaras naktī!

Atbildēt

Sēdies Divi

19.02.2020. 16:16

»

Kaķis

Pēc statistikas, var secināt, ka Saskaņai nebūs vairākuma. Ievēlēs NA, Attīstībai Par/ Progresīvie, kuri arī pagriezīs muguru Kremlim


Ja skatāmies vēsturiski un neņemot vērā ka "vēsturiskā situācija negarantē tās atkārtošanos nākotnē", tad "mugura" tiks pagriezta nevis Kremlim bet vēlētājam !
Partijas mērķis nav viss vēlētaja , bet gan sava labklājība !
Nekas nav mainījies politiķis domā par nākamājām vēlēšanām - VALSTSVĪRS par nākamajām paaudzēm !

Atbildēt

paardomas

19.02.2020. 15:50

Šodien LR1 klausījos kā eksstukačs Rubenītis,nu tas no čekas projekta Labvakar,slavināja Burovu.Nu jāglābj tas SC,lai gan gods izzagt Rīgu tas pats SC vien ir.Nu neļaus politmafija nogrimt saskaņiešiem.Tie vajadzīgi aitu biedēšanai,un iespējams X stundai,un nekāda sakara ar Kremli tam nav,pagaidām.Nekad neko zināt nevar,ar bitēm,bet to jau lems,piemērm,Bilderbergas klubiņš vai vēl augstāk.

Atbildēt

Kaķis

19.02.2020. 15:42

Pēc statistikas, var secināt, ka Saskaņai nebūs vairākuma. Ievēlēs NA, Attīstībai Par/ Progresīvie, kuri arī pagriezīs muguru Kremlim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....