Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais

24.02.2020. 14:53

»

Cyril

урод латыш


Krievu portālos maidauņi uzdodas par krieviem un raksta visādas cūcības. Skatos arī te ir tādi.

Atbildēt

Lai nu kā

22.02.2020. 21:44

2. Bet samekléju CVK lapā noteikumus ( pašu likuma tekstu neatradu. Dīvaini). Un lūk, kas man NEPATĪK ( liek saausīties) véléšanu kārtībā. Kas balsos - tur skaidrs, esi deklaréts vai esi īpašnieks, esi pieaudzis un esi vélétāju registrā ( saprotu, valsts registrā). Bet kas var balotéties ( ko var ievélét)? Te līdzās kritérijam (deklaréts) vai (īpašnieks) ir vél viens variants , un tas ir: pédéjos četrus ménešus strādājis Rīgā ( kā darba néméjs vai pašnodarbinātais, atbilstoši sociālās nodrošināšanas noteikumiem). Te aizdomājos - tātad CVK noteikumi pielauj, ka starp mūsu 700 000 iedzīvotājiem ( mīnus bérni, plus namīpašnieki) neatradīsies derīgi kandidāti ( ievéléšanai. Kā elektorāts més derésim). Varés kandidét Visi ierédni ( faktiski jau darba devéjs, ministrijas un visādas pārvaldes atrodas Rīgā), kuri dzīvo laukos un nav nopirkuši škūnīti Rīgā. Kāpéc tieši 4 méneši? Kurai personai tas tiek pieskanots? Ne vismaz 5 , ne vismaz 3, bet tieši 4. Un kur konsekvence ( joprojām domāju, ka par Rīgu jābalso tikai rīdziniekiem. Bet ja iznémums kandidātiem, tad kāpéc ne arī balsotājiem?). Ja cilvéks ( jaukais lauku darbarūkis ar deklarétu darbu Rīgā vai cienījama mazpilsétas darbvede, kam centrālais kantoris galvaspilsétā) var kandidét uz amatu, tad kāpéc vinš nevar arī balsot???

Atbildēt

Lai nu kā

22.02.2020. 21:27

Lai nu kā mums tai Rīgā iet, nav patīkami, ka tagad no malas tiks diktéts, kura dome derīga, kura né, un nu visas Latvijas (Saeimas) līmenī argumentés ar neizvestiem atkritumu maisiem, kaut kā tā tas Pūces zirdzinš.

Atbildēt

Rāmāk ar apzīméjumiem

22.02.2020. 21:21

»

Bezmaksas tramvajs - Ušakova zirdziņš

Letiņi gļēvi balsotāji un necīnās par savu likteni. Saskaņa balsos - jo vairāk korupcijas skandālu tajā, jo cītīgāk balsos,"svoloč", no svoj. Savējiem kaut ko dod? Meli, tikai redzamības pēc it kā atbalsta savējos, bet vairumā Rīgā Saskaņa apkārš visus krievus un žīdus un latviešus, nauda nesmird savās...


Bezmaksas transports, tas ir slikti, tā ir interfronte. Piebildīšu: tūlīt, no 1.marta, kādā eiropejiskā, loti bagātā valstī bez padomju pieredzes un ar krietni kapitālistisku tendenci, būs tas „ interfrontiskais tramvajs“ , lasi, bezmaksas transports visā valstī. Par brīvu. Visiem. Bet jums tik divi vārdi, interfronte un ušakovi...

Atbildēt

Nacionālisti - nodevēji

21.02.2020. 12:33

NA ir čekistiska partija, , strādā ar čkistiskiem paņēmieniem. Paziņo - AR KOMUNISTIIEM KOPĀ NESĒDĒSIM. Ne tikai kopā nesēd, bet spriež vienādi kā komunisti un intefrontisti komisijās, balso kopā, ievēl NA priekšedētāju, dara visu - JO SLIKTĀK, JO LABĀK.

Viņi, NA ir latvieu iznīcinātāji zem karoga - "MĒS PRET OKUPANTIEM".

Atbildēt

Visīstākie

20.02.2020. 12:37

»

kasiklim

cerams ka Tramps aizliegs Riga 16 marta neonacistu alesanos pie brivibas pieminekla un noziedznieku sorosu beidzot sauks pie kriminalatbildibas asv


Nacisti un neonacisti iet devītajā maijā pie okupantu pieminekļa krievu nacistu Rīgā.

Atbildēt

motorhead 1916

20.02.2020. 07:54

Par to muguras pagrieshanu... Tas ir jautaajums par veeja virzienu. Ja churaa pret veeju, ciesh bikses un apavi

Atbildēt

Bijusai 2 grupas invalids

20.02.2020. 04:35

Visus solitajus seviss slavinatajus 9 maija tipinus neatkarigi no nacionalitates vai nu cietuma vai brivi braukt prom no latvijas un konfiscet mantu ieskaitot aligarhus bankierus naudas atmazgatajus un pasvaldibu krapniekus komunistus bijusos cekiskus sarkanos partizanus ari isutit tads iespaids ka te salasijies viss cilveces zieds parejie kalpi

Atbildēt

Viedais

20.02.2020. 03:02

Es mēģinu saprast, kāda starpība Rīgas pensionāriem un skolēniem, stāvēs Dome pret Kremli ar pakaļpusi vai pautiem. Ārlietas vienalga ES un NATO rokās, to pat Saeima un valdība nevar lemt. Vienīgais par ko Rīgā varam nobalsot vai būs tikpat slikti, kā vara lēmusi visiem latvjzemiešiem vai tā kā rīdziniekiem ir pašreiz.

Atbildēt

!

20.02.2020. 01:02

pensionari nelaus neonacistiem un sorositiem ienemt Rigas domi !

Atbildēt

?

20.02.2020. 01:01

kasikli,kapec tu vakar nesaslimi,kamer zagligie latviesu ieredni kartejo rezi bija paralizejusi latviesu zaglu megaprojektu e-veseliba ?nebutu vismaz tavas mulkibas jalasa.

Atbildēt

kasiklim

20.02.2020. 00:56

cerams ka Tramps aizliegs Riga 16 marta neonacistu alesanos pie brivibas pieminekla un noziedznieku sorosu beidzot sauks pie kriminalatbildibas asv !

Atbildēt

Хм

19.02.2020. 23:45

»

Lasītājs

Ne tikai balso, bet pat NA sponsorē, jo vienam otram patīk šāds bardaks


Спонсирует пара человек, а не голосует несколько десятков тысяч. Иногда кажется, что националистов Кремль финансирует. Уж больно они стараются, чтобы популярность Цс не падала.

Atbildēt

Latvietis parastais

19.02.2020. 23:13

»

patiesibālai man riebjas sc un gkr

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu


Latvietis parastais ir kolaboracionists, nodevējs, slinkuma lāpītājs vēlēšanu dienā, taisni riebjas.

Arī balsošana "dzimtmuižas" iecirknī, nevis jebkurā iecirknī Rīgā, ir 50 latviešu balsu zaudējums un te atkal latvietis ir duraks, neprot organizēt vēlēšanas, lai varētu nobalsot jebkurā Rīgas iecirknī.
Latvietm durakam lai mūžam slava!

Atbildēt

Bezmaksas tramvajs - Ušakova zirdziņš

19.02.2020. 23:06

»

Rīga

Krieviska pilsēta pilna ar pārkrievotiem latviešiem un krievu okupantiem,milzīgs augonis Latvijas miesā nākošais augonis daugavpils kā šos strutains puvekļus izspiest no Latvijas miesas


Letiņi gļēvi balsotāji un necīnās par savu likteni. Saskaņa balsos - jo vairāk korupcijas skandālu tajā, jo cītīgāk balsos,"svoloč", no svoj. Savējiem kaut ko dod? Meli, tikai redzamības pēc it kā atbalsta savējos, bet vairumā Rīgā Saskaņa apkārš visus krievus un žīdus un latviešus, nauda nesmird savās kabatās.

Galvenais INTERFRONTES ķēriens - bezmaksas braukšana, atlaides. Saskaita visus braucienus un ja 10 - 20 braucienu dienā viens pensionārs - skaita, ka brauca 20 pensionāru (faktiski tikai 1) un piešķir Rīgas Satiksmei kompensāciju par 20 pensionāriem.

Nacionālisti kliedz - pārskatīsim atlaides, lasi: atdosim Rīgu Interfrontistiem, lai visi, kam transpaortā atlaides, balso par SaSkaņu (par SS)Un Ušakovs mēdīsies -p re, re, nacisti jums atņems atlaides transportā, mēs jums saglabāsim visas, un atlaižu saņēmēji KĀ TRAKI skries balsot par SaSkaņu.

Latvieši sev rok bedri, varu vairs Rīgā negrib ņemt. Kas tas ir, grūti izskaidrot.

Otrs - tauta balso pēc reitingiem un "braucot pār tiltu" - iekrīt Interfrontes tīklos.

Atbildēt

Viedais

19.02.2020. 22:52

Saskaņas aiziešana rīdziniekiem nozīmēs praktiski visa pašvaldības sociālā atbalsta pakāšanu. Taču letiņiem zāģēt zaru, uz kura sēž nav jāpierod. Saskaņieši par savu kabatu protams neaizmirst, taču arī ļaudis neapbižo. Es vēl atceros "nacionāļu" valdīšanas laikus, gan labējo, gan kreiso. Nacionālo mazohistu ievēlētas kampēju bandas. Žēl zaudētos gadus neviens neatgriezīs un ciešanas nekompensēs.

Atbildēt

Es

19.02.2020. 20:07

Un pliko dibenu pret naciķiem vai Briseles pediņiem?

Atbildēt

jap

19.02.2020. 19:58

Kamēr letiņi ksīsies tikmēr citi saimniekos...

Atbildēt

kasmīslim

19.02.2020. 19:43

nestāv sen,lapsa paliek gribot

Atbildēt

Rīga

19.02.2020. 19:22

Krieviska pilsēta pilna ar pārkrievotiem latviešiem un krievu okupantiem,milzīgs augonis Latvijas miesā nākošais augonis daugavpils kā šos strutains puvekļus izspiest no Latvijas miesas?

Atbildēt

to redzam krievijā..........................

19.02.2020. 19:08

»

Zeze

Domāju , ka neizdosies. Un paldies Dievam, ka neizdosies. Nekas nevar būt trakāks par latvieti vadībā. Es balsošu par to partiju, kurā būs visvairāk krievu. Man, nezinu kāpēc, krievu cilvēki šķiet loģiskāki un reālistiskāki


hā hā hā
ja vēlēšanas godīgas............ļoti daudzi krievi ir sakarīgi, mūsu pašu č taisa brīnumus, apsoliet tiem ļaut zagt...............

Atbildēt

Zeze

19.02.2020. 18:47

Domāju , ka neizdosies. Un paldies Dievam, ka neizdosies. Nekas nevar būt trakāks par latvieti vadībā. Es balsošu par to partiju, kurā būs visvairāk krievu. Man, nezinu kāpēc, krievu cilvēki šķiet loģiskāki un reālistiskāki.

Atbildēt

viennozīmīgi

19.02.2020. 18:46

Saskaņai ir jānāk pie varas valstī...absolūti ir meli par saitēm ar Kremli...

Atbildēt

Kas

19.02.2020. 18:44

»

patiesibālai man riebjas sc un gkr

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu


ir Ogres Ciklops? Es zinu Minsteres Ciklopu - mastodontu Grantiņu.

Atbildēt

patiesibālai man riebjas sc un gkr

19.02.2020. 18:39

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu

Atbildēt

Jansons

19.02.2020. 18:38

Vai atceraties kādēļ pirms gadiem uzvarēja tagadējie pie varas esošie? Mūsu bāleliņi bija par daudz sašmucējušies. Pēc pieciem gadierm konstatēsim to pašu. Kā latvisko partiju solījumi nesakrīt ar darbiem.

Atbildēt

kas ir kas

19.02.2020. 18:31

Kasīklis reāli Kremļa aģents, jo ar tik stulbu aģitāciju pret Saskaņu viņš ir panācis pretējo

Atbildēt

Хм

19.02.2020. 18:18

»

Lasītājs

Par salīdzināšanu ar saeimas vēlēšanām piekrītu. Bet par Saskaņu Rīgā, tas nebija protesta balsojums. Nabagais balso par soc.demokrāto Saskaņu, bagātais krievs, par latviskajām partijām


Сс чего это богатый русский будет за латышские партии голосовать? Он просто более спокойный чем русский пенсионер. Но это не значит, ему все равно, что его более 20 лет считают оккупантом. Да он и тоже может не быть гражданином

Atbildēt

formula

19.02.2020. 17:52

Kāds te sakars ar Kremli ? Stoļicas domē šiverē visus šos gadus vienota savā badīgumā internacionāla mafija .Visādi ammērik, jūrasi ar bābu,potapka no Makavas,teilančiki,mārtiņa soni,ušastiks ar burav un tas viss krietni latviskais apkalpojošais aparāts.

Atbildēt

kaķa smiekli

19.02.2020. 17:52

»


Precīzi. Galvenais pieminēt Kremli. Nupat ienāca prātā viens divdomīgs teiciens: labāk mazs un priekšā, nekā liels un no aizmugures :D

Atbildēt

Kaatad

19.02.2020. 17:38

Lai nu kāda tā Saskaņa, objektīvi tā ir vienīgā politiskā alternatīva bāleliņu biznesiem. Lai piespiedu kārtā ,vai zīmējoties, gluži vienalga.. šie vismaz centās darīt kaut ko iedzīvotāju ikdienas labā. Kad šitie "labējie" alu kapitālisti tiks pie šprices,tad paskatīsimies, cik ilgi penši brauks bez maksas, saņems visādus pabalstus, naudiņas tiks visādiem pašdarbinieku pasākumiem, utt. :))

Atbildēt

Derdz

19.02.2020. 17:34

Vai kasiklim svarigi ka rokas rigas atslegas vai tomer lai nebutu iespejamie otkati jo ne jau tikai krievi zog bet ari latviesi un no citam tautibam. Pareizak butu izteikties katra tauta ir dala cilveku kuru daba zagt un skatit cilvekus pec sugam un to ipasibas tadel tadus nedrikst laist valsts aparata bet ka ja mums ir demokratija tad jadoma cita atpazisanas sistema kaa. Jeb kasiklis atbalsta otkatus.. lai veicas jaunai rigas domei

Atbildēt

neatlausim

19.02.2020. 17:29

pagriezisi,....un momentaa izdupsees...

Atbildēt

Lasītājs

19.02.2020. 17:24

»

Margarēta

Nav tik vienkārši...


Par salīdzināšanu ar saeimas vēlēšanām piekrītu. Bet par Saskaņu Rīgā, tas nebija protesta balsojums. Nabagais balso par soc.demokrāto Saskaņu, bagātais krievs, par latviskajām partijām.
Vēlētājs palicis izglītots, 30. gadus lecot uz vecā grābekļa.

Atbildēt

Margarēta

19.02.2020. 17:18

Un arī tradicionālais jenotu elektorāts tomēr var nespēt sagremot laulību ar cīnītājiem pret krieviem, gejiem un genderu NA. Baidos, ka ir ļoti maz tādu, kas jebkad domājuši, nez, par ko lai balso: par NA vai par Vienotību. Šī izvēle tomēr ir visumā reta un ekstravaganta, līdz ar to JV + NA var cerēt tikai uz NA elektorātu. JV elektorāts piesliesies A/PAR+PRO vai paliks mājās.

Atbildēt

Margarēta

19.02.2020. 17:13

Nav tik vienkārši.
Sāksim ar to, ka Saeimas vēlēšanu datus prognozēs izmantot nevar. Tāpēc, ka Saeimas vēlēšanās ir brīvais balsojums, var balsot, kur grib. Pašvaldību vēlēšanās var balsot tikai pašvaldībā deklarētie.
Un te jau sākas problēmas. Ir tādi, kas dzīvo Rīgā, bet deklarēti citur, jo vai nu izīrētājs neļauj piedeklarēties, vai pašiem slinkums. Un tādu nemaz nav maz. Un ir otrādi: dzīvo Pierīgā, Jūrmalā, Siguldā, Ikšķilē, bet piedeklarējušies Rīgā (bērnudārzu, skolu dēļ). Un vēl ir daudz tādu, kas deklarējušies Rīgā, bet patiesībā sen kā emigrējuši.
Tātad iedzīvotāju patiesais sastāvs ir visai neskaidrs.
Otra lieta ir aktivitāte. Tradicionāli aktīvi ir gados vecākie cilvēki, jo viņiem vienkārši dzīvē ir maz izklaižu. Apnikušais televizors, veikals, sazvanīties ar bērniem, dažiem draugiem. Visi, kas ceļo, strādā, noņēmušies ar bērniem un viņu pulciņiem, ir grūti pierunājami balsot. Jo mazāk kāds tieši viņus spēj uzrunāt, jo lielāka iespēja viņiem palikt mājās. Un te slēpjas apvienoto sarakstu risks, jo tie, kas iedegas par NAciķiem, diez vai būs ar mieru, ka viņi sasitušies ar JV, Progresīvo mazā fanu bāze, kas cerējusi uz godīgumu politikā, var apvainoties par pārdošanos Jaunupiem utt.
Un visbeidzot, nevajag aizmirst, ka pagājušajās RD vēlēšanās ļoti daudzi latvieši balsoja par Saskaņu. Tas bija protesta balsojums. Pēc tam Saeimas vēlēšanās šie protestētāji visticamāk balsoja par KPV vai JKP. Un te ir problēma. Jo vismazāk vīlušies savā protesta balsojumā varētu būt JKP vēlētāji, bet KPV ir izjucis, Aldis nestartēs. Vai viņi paliks mājās? Vai viņus kāds spēs uzrunāt? Un viņu ir daudz. Tie varētu būt kādi +/-10% balsu.

Atbildēt

hi hi

19.02.2020. 16:45

"SASKAŅA" FOREVER un VICTORY!sorosoīdi nesagaidīsiet un velti neceriet!

Atbildēt

ha-ha

19.02.2020. 16:32

Viens no latviskās domes vadītāja kandidātiem,kurš tiek reklamēts, ir divkopienu un divvalodību reklamētājs,droši vien arī reemigrants,kurš par emigrāciju uzskata studijas ārzemēs un pēc tam saņemtos reemigrantu labumus,kas liek domāt,kā viņš ir visai izdarīgs,bezprincipu vīrs un arī ar Kremli viņam nebūs problēmu.

Atbildēt

Q

19.02.2020. 16:25

»

voila

Perfekta analīze, tā ieskicē nākoša RD vadību, lai ko arī kāds te nedainotu


Tā nav analīze, tie ir plānprātiņa sapņi vasaras naktī!

Atbildēt

Sēdies Divi

19.02.2020. 16:16

»

Kaķis

Pēc statistikas, var secināt, ka Saskaņai nebūs vairākuma. Ievēlēs NA, Attīstībai Par/ Progresīvie, kuri arī pagriezīs muguru Kremlim


Ja skatāmies vēsturiski un neņemot vērā ka "vēsturiskā situācija negarantē tās atkārtošanos nākotnē", tad "mugura" tiks pagriezta nevis Kremlim bet vēlētājam !
Partijas mērķis nav viss vēlētaja , bet gan sava labklājība !
Nekas nav mainījies politiķis domā par nākamājām vēlēšanām - VALSTSVĪRS par nākamajām paaudzēm !

Atbildēt

paardomas

19.02.2020. 15:50

Šodien LR1 klausījos kā eksstukačs Rubenītis,nu tas no čekas projekta Labvakar,slavināja Burovu.Nu jāglābj tas SC,lai gan gods izzagt Rīgu tas pats SC vien ir.Nu neļaus politmafija nogrimt saskaņiešiem.Tie vajadzīgi aitu biedēšanai,un iespējams X stundai,un nekāda sakara ar Kremli tam nav,pagaidām.Nekad neko zināt nevar,ar bitēm,bet to jau lems,piemērm,Bilderbergas klubiņš vai vēl augstāk.

Atbildēt

Kaķis

19.02.2020. 15:42

Pēc statistikas, var secināt, ka Saskaņai nebūs vairākuma. Ievēlēs NA, Attīstībai Par/ Progresīvie, kuri arī pagriezīs muguru Kremlim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...