Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais

24.02.2020. 14:53

»

Cyril

урод латыш


Krievu portālos maidauņi uzdodas par krieviem un raksta visādas cūcības. Skatos arī te ir tādi.

Atbildēt

Lai nu kā

22.02.2020. 21:44

2. Bet samekléju CVK lapā noteikumus ( pašu likuma tekstu neatradu. Dīvaini). Un lūk, kas man NEPATĪK ( liek saausīties) véléšanu kārtībā. Kas balsos - tur skaidrs, esi deklaréts vai esi īpašnieks, esi pieaudzis un esi vélétāju registrā ( saprotu, valsts registrā). Bet kas var balotéties ( ko var ievélét)? Te līdzās kritérijam (deklaréts) vai (īpašnieks) ir vél viens variants , un tas ir: pédéjos četrus ménešus strādājis Rīgā ( kā darba néméjs vai pašnodarbinātais, atbilstoši sociālās nodrošināšanas noteikumiem). Te aizdomājos - tātad CVK noteikumi pielauj, ka starp mūsu 700 000 iedzīvotājiem ( mīnus bérni, plus namīpašnieki) neatradīsies derīgi kandidāti ( ievéléšanai. Kā elektorāts més derésim). Varés kandidét Visi ierédni ( faktiski jau darba devéjs, ministrijas un visādas pārvaldes atrodas Rīgā), kuri dzīvo laukos un nav nopirkuši škūnīti Rīgā. Kāpéc tieši 4 méneši? Kurai personai tas tiek pieskanots? Ne vismaz 5 , ne vismaz 3, bet tieši 4. Un kur konsekvence ( joprojām domāju, ka par Rīgu jābalso tikai rīdziniekiem. Bet ja iznémums kandidātiem, tad kāpéc ne arī balsotājiem?). Ja cilvéks ( jaukais lauku darbarūkis ar deklarétu darbu Rīgā vai cienījama mazpilsétas darbvede, kam centrālais kantoris galvaspilsétā) var kandidét uz amatu, tad kāpéc vinš nevar arī balsot???

Atbildēt

Lai nu kā

22.02.2020. 21:27

Lai nu kā mums tai Rīgā iet, nav patīkami, ka tagad no malas tiks diktéts, kura dome derīga, kura né, un nu visas Latvijas (Saeimas) līmenī argumentés ar neizvestiem atkritumu maisiem, kaut kā tā tas Pūces zirdzinš.

Atbildēt

Rāmāk ar apzīméjumiem

22.02.2020. 21:21

»

Bezmaksas tramvajs - Ušakova zirdziņš

Letiņi gļēvi balsotāji un necīnās par savu likteni. Saskaņa balsos - jo vairāk korupcijas skandālu tajā, jo cītīgāk balsos,"svoloč", no svoj. Savējiem kaut ko dod? Meli, tikai redzamības pēc it kā atbalsta savējos, bet vairumā Rīgā Saskaņa apkārš visus krievus un žīdus un latviešus, nauda nesmird savās...


Bezmaksas transports, tas ir slikti, tā ir interfronte. Piebildīšu: tūlīt, no 1.marta, kādā eiropejiskā, loti bagātā valstī bez padomju pieredzes un ar krietni kapitālistisku tendenci, būs tas „ interfrontiskais tramvajs“ , lasi, bezmaksas transports visā valstī. Par brīvu. Visiem. Bet jums tik divi vārdi, interfronte un ušakovi...

Atbildēt

Nacionālisti - nodevēji

21.02.2020. 12:33

NA ir čekistiska partija, , strādā ar čkistiskiem paņēmieniem. Paziņo - AR KOMUNISTIIEM KOPĀ NESĒDĒSIM. Ne tikai kopā nesēd, bet spriež vienādi kā komunisti un intefrontisti komisijās, balso kopā, ievēl NA priekšedētāju, dara visu - JO SLIKTĀK, JO LABĀK.

Viņi, NA ir latvieu iznīcinātāji zem karoga - "MĒS PRET OKUPANTIEM".

Atbildēt

Visīstākie

20.02.2020. 12:37

»

kasiklim

cerams ka Tramps aizliegs Riga 16 marta neonacistu alesanos pie brivibas pieminekla un noziedznieku sorosu beidzot sauks pie kriminalatbildibas asv


Nacisti un neonacisti iet devītajā maijā pie okupantu pieminekļa krievu nacistu Rīgā.

Atbildēt

motorhead 1916

20.02.2020. 07:54

Par to muguras pagrieshanu... Tas ir jautaajums par veeja virzienu. Ja churaa pret veeju, ciesh bikses un apavi

Atbildēt

Bijusai 2 grupas invalids

20.02.2020. 04:35

Visus solitajus seviss slavinatajus 9 maija tipinus neatkarigi no nacionalitates vai nu cietuma vai brivi braukt prom no latvijas un konfiscet mantu ieskaitot aligarhus bankierus naudas atmazgatajus un pasvaldibu krapniekus komunistus bijusos cekiskus sarkanos partizanus ari isutit tads iespaids ka te salasijies viss cilveces zieds parejie kalpi

Atbildēt

Viedais

20.02.2020. 03:02

Es mēģinu saprast, kāda starpība Rīgas pensionāriem un skolēniem, stāvēs Dome pret Kremli ar pakaļpusi vai pautiem. Ārlietas vienalga ES un NATO rokās, to pat Saeima un valdība nevar lemt. Vienīgais par ko Rīgā varam nobalsot vai būs tikpat slikti, kā vara lēmusi visiem latvjzemiešiem vai tā kā rīdziniekiem ir pašreiz.

Atbildēt

!

20.02.2020. 01:02

pensionari nelaus neonacistiem un sorositiem ienemt Rigas domi !

Atbildēt

?

20.02.2020. 01:01

kasikli,kapec tu vakar nesaslimi,kamer zagligie latviesu ieredni kartejo rezi bija paralizejusi latviesu zaglu megaprojektu e-veseliba ?nebutu vismaz tavas mulkibas jalasa.

Atbildēt

kasiklim

20.02.2020. 00:56

cerams ka Tramps aizliegs Riga 16 marta neonacistu alesanos pie brivibas pieminekla un noziedznieku sorosu beidzot sauks pie kriminalatbildibas asv !

Atbildēt

Хм

19.02.2020. 23:45

»

Lasītājs

Ne tikai balso, bet pat NA sponsorē, jo vienam otram patīk šāds bardaks


Спонсирует пара человек, а не голосует несколько десятков тысяч. Иногда кажется, что националистов Кремль финансирует. Уж больно они стараются, чтобы популярность Цс не падала.

Atbildēt

Latvietis parastais

19.02.2020. 23:13

»

patiesibālai man riebjas sc un gkr

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu


Latvietis parastais ir kolaboracionists, nodevējs, slinkuma lāpītājs vēlēšanu dienā, taisni riebjas.

Arī balsošana "dzimtmuižas" iecirknī, nevis jebkurā iecirknī Rīgā, ir 50 latviešu balsu zaudējums un te atkal latvietis ir duraks, neprot organizēt vēlēšanas, lai varētu nobalsot jebkurā Rīgas iecirknī.
Latvietm durakam lai mūžam slava!

Atbildēt

Bezmaksas tramvajs - Ušakova zirdziņš

19.02.2020. 23:06

»

Rīga

Krieviska pilsēta pilna ar pārkrievotiem latviešiem un krievu okupantiem,milzīgs augonis Latvijas miesā nākošais augonis daugavpils kā šos strutains puvekļus izspiest no Latvijas miesas


Letiņi gļēvi balsotāji un necīnās par savu likteni. Saskaņa balsos - jo vairāk korupcijas skandālu tajā, jo cītīgāk balsos,"svoloč", no svoj. Savējiem kaut ko dod? Meli, tikai redzamības pēc it kā atbalsta savējos, bet vairumā Rīgā Saskaņa apkārš visus krievus un žīdus un latviešus, nauda nesmird savās kabatās.

Galvenais INTERFRONTES ķēriens - bezmaksas braukšana, atlaides. Saskaita visus braucienus un ja 10 - 20 braucienu dienā viens pensionārs - skaita, ka brauca 20 pensionāru (faktiski tikai 1) un piešķir Rīgas Satiksmei kompensāciju par 20 pensionāriem.

Nacionālisti kliedz - pārskatīsim atlaides, lasi: atdosim Rīgu Interfrontistiem, lai visi, kam transpaortā atlaides, balso par SaSkaņu (par SS)Un Ušakovs mēdīsies -p re, re, nacisti jums atņems atlaides transportā, mēs jums saglabāsim visas, un atlaižu saņēmēji KĀ TRAKI skries balsot par SaSkaņu.

Latvieši sev rok bedri, varu vairs Rīgā negrib ņemt. Kas tas ir, grūti izskaidrot.

Otrs - tauta balso pēc reitingiem un "braucot pār tiltu" - iekrīt Interfrontes tīklos.

Atbildēt

Viedais

19.02.2020. 22:52

Saskaņas aiziešana rīdziniekiem nozīmēs praktiski visa pašvaldības sociālā atbalsta pakāšanu. Taču letiņiem zāģēt zaru, uz kura sēž nav jāpierod. Saskaņieši par savu kabatu protams neaizmirst, taču arī ļaudis neapbižo. Es vēl atceros "nacionāļu" valdīšanas laikus, gan labējo, gan kreiso. Nacionālo mazohistu ievēlētas kampēju bandas. Žēl zaudētos gadus neviens neatgriezīs un ciešanas nekompensēs.

Atbildēt

Es

19.02.2020. 20:07

Un pliko dibenu pret naciķiem vai Briseles pediņiem?

Atbildēt

jap

19.02.2020. 19:58

Kamēr letiņi ksīsies tikmēr citi saimniekos...

Atbildēt

kasmīslim

19.02.2020. 19:43

nestāv sen,lapsa paliek gribot

Atbildēt

Rīga

19.02.2020. 19:22

Krieviska pilsēta pilna ar pārkrievotiem latviešiem un krievu okupantiem,milzīgs augonis Latvijas miesā nākošais augonis daugavpils kā šos strutains puvekļus izspiest no Latvijas miesas?

Atbildēt

to redzam krievijā..........................

19.02.2020. 19:08

»

Zeze

Domāju , ka neizdosies. Un paldies Dievam, ka neizdosies. Nekas nevar būt trakāks par latvieti vadībā. Es balsošu par to partiju, kurā būs visvairāk krievu. Man, nezinu kāpēc, krievu cilvēki šķiet loģiskāki un reālistiskāki


hā hā hā
ja vēlēšanas godīgas............ļoti daudzi krievi ir sakarīgi, mūsu pašu č taisa brīnumus, apsoliet tiem ļaut zagt...............

Atbildēt

Zeze

19.02.2020. 18:47

Domāju , ka neizdosies. Un paldies Dievam, ka neizdosies. Nekas nevar būt trakāks par latvieti vadībā. Es balsošu par to partiju, kurā būs visvairāk krievu. Man, nezinu kāpēc, krievu cilvēki šķiet loģiskāki un reālistiskāki.

Atbildēt

viennozīmīgi

19.02.2020. 18:46

Saskaņai ir jānāk pie varas valstī...absolūti ir meli par saitēm ar Kremli...

Atbildēt

Kas

19.02.2020. 18:44

»

patiesibālai man riebjas sc un gkr

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu


ir Ogres Ciklops? Es zinu Minsteres Ciklopu - mastodontu Grantiņu.

Atbildēt

patiesibālai man riebjas sc un gkr

19.02.2020. 18:39

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu

Atbildēt

Jansons

19.02.2020. 18:38

Vai atceraties kādēļ pirms gadiem uzvarēja tagadējie pie varas esošie? Mūsu bāleliņi bija par daudz sašmucējušies. Pēc pieciem gadierm konstatēsim to pašu. Kā latvisko partiju solījumi nesakrīt ar darbiem.

Atbildēt

kas ir kas

19.02.2020. 18:31

Kasīklis reāli Kremļa aģents, jo ar tik stulbu aģitāciju pret Saskaņu viņš ir panācis pretējo

Atbildēt

Хм

19.02.2020. 18:18

»

Lasītājs

Par salīdzināšanu ar saeimas vēlēšanām piekrītu. Bet par Saskaņu Rīgā, tas nebija protesta balsojums. Nabagais balso par soc.demokrāto Saskaņu, bagātais krievs, par latviskajām partijām


Сс чего это богатый русский будет за латышские партии голосовать? Он просто более спокойный чем русский пенсионер. Но это не значит, ему все равно, что его более 20 лет считают оккупантом. Да он и тоже может не быть гражданином

Atbildēt

formula

19.02.2020. 17:52

Kāds te sakars ar Kremli ? Stoļicas domē šiverē visus šos gadus vienota savā badīgumā internacionāla mafija .Visādi ammērik, jūrasi ar bābu,potapka no Makavas,teilančiki,mārtiņa soni,ušastiks ar burav un tas viss krietni latviskais apkalpojošais aparāts.

Atbildēt

Kaatad

19.02.2020. 17:38

Lai nu kāda tā Saskaņa, objektīvi tā ir vienīgā politiskā alternatīva bāleliņu biznesiem. Lai piespiedu kārtā ,vai zīmējoties, gluži vienalga.. šie vismaz centās darīt kaut ko iedzīvotāju ikdienas labā. Kad šitie "labējie" alu kapitālisti tiks pie šprices,tad paskatīsimies, cik ilgi penši brauks bez maksas, saņems visādus pabalstus, naudiņas tiks visādiem pašdarbinieku pasākumiem, utt. :))

Atbildēt

Derdz

19.02.2020. 17:34

Vai kasiklim svarigi ka rokas rigas atslegas vai tomer lai nebutu iespejamie otkati jo ne jau tikai krievi zog bet ari latviesi un no citam tautibam. Pareizak butu izteikties katra tauta ir dala cilveku kuru daba zagt un skatit cilvekus pec sugam un to ipasibas tadel tadus nedrikst laist valsts aparata bet ka ja mums ir demokratija tad jadoma cita atpazisanas sistema kaa. Jeb kasiklis atbalsta otkatus.. lai veicas jaunai rigas domei

Atbildēt

neatlausim

19.02.2020. 17:29

pagriezisi,....un momentaa izdupsees...

Atbildēt

Lasītājs

19.02.2020. 17:24

»

Margarēta

Nav tik vienkārši...


Par salīdzināšanu ar saeimas vēlēšanām piekrītu. Bet par Saskaņu Rīgā, tas nebija protesta balsojums. Nabagais balso par soc.demokrāto Saskaņu, bagātais krievs, par latviskajām partijām.
Vēlētājs palicis izglītots, 30. gadus lecot uz vecā grābekļa.

Atbildēt

Margarēta

19.02.2020. 17:18

Un arī tradicionālais jenotu elektorāts tomēr var nespēt sagremot laulību ar cīnītājiem pret krieviem, gejiem un genderu NA. Baidos, ka ir ļoti maz tādu, kas jebkad domājuši, nez, par ko lai balso: par NA vai par Vienotību. Šī izvēle tomēr ir visumā reta un ekstravaganta, līdz ar to JV + NA var cerēt tikai uz NA elektorātu. JV elektorāts piesliesies A/PAR+PRO vai paliks mājās.

Atbildēt

Margarēta

19.02.2020. 17:13

Nav tik vienkārši.
Sāksim ar to, ka Saeimas vēlēšanu datus prognozēs izmantot nevar. Tāpēc, ka Saeimas vēlēšanās ir brīvais balsojums, var balsot, kur grib. Pašvaldību vēlēšanās var balsot tikai pašvaldībā deklarētie.
Un te jau sākas problēmas. Ir tādi, kas dzīvo Rīgā, bet deklarēti citur, jo vai nu izīrētājs neļauj piedeklarēties, vai pašiem slinkums. Un tādu nemaz nav maz. Un ir otrādi: dzīvo Pierīgā, Jūrmalā, Siguldā, Ikšķilē, bet piedeklarējušies Rīgā (bērnudārzu, skolu dēļ). Un vēl ir daudz tādu, kas deklarējušies Rīgā, bet patiesībā sen kā emigrējuši.
Tātad iedzīvotāju patiesais sastāvs ir visai neskaidrs.
Otra lieta ir aktivitāte. Tradicionāli aktīvi ir gados vecākie cilvēki, jo viņiem vienkārši dzīvē ir maz izklaižu. Apnikušais televizors, veikals, sazvanīties ar bērniem, dažiem draugiem. Visi, kas ceļo, strādā, noņēmušies ar bērniem un viņu pulciņiem, ir grūti pierunājami balsot. Jo mazāk kāds tieši viņus spēj uzrunāt, jo lielāka iespēja viņiem palikt mājās. Un te slēpjas apvienoto sarakstu risks, jo tie, kas iedegas par NAciķiem, diez vai būs ar mieru, ka viņi sasitušies ar JV, Progresīvo mazā fanu bāze, kas cerējusi uz godīgumu politikā, var apvainoties par pārdošanos Jaunupiem utt.
Un visbeidzot, nevajag aizmirst, ka pagājušajās RD vēlēšanās ļoti daudzi latvieši balsoja par Saskaņu. Tas bija protesta balsojums. Pēc tam Saeimas vēlēšanās šie protestētāji visticamāk balsoja par KPV vai JKP. Un te ir problēma. Jo vismazāk vīlušies savā protesta balsojumā varētu būt JKP vēlētāji, bet KPV ir izjucis, Aldis nestartēs. Vai viņi paliks mājās? Vai viņus kāds spēs uzrunāt? Un viņu ir daudz. Tie varētu būt kādi +/-10% balsu.

Atbildēt

hi hi

19.02.2020. 16:45

"SASKAŅA" FOREVER un VICTORY!sorosoīdi nesagaidīsiet un velti neceriet!

Atbildēt

ha-ha

19.02.2020. 16:32

Viens no latviskās domes vadītāja kandidātiem,kurš tiek reklamēts, ir divkopienu un divvalodību reklamētājs,droši vien arī reemigrants,kurš par emigrāciju uzskata studijas ārzemēs un pēc tam saņemtos reemigrantu labumus,kas liek domāt,kā viņš ir visai izdarīgs,bezprincipu vīrs un arī ar Kremli viņam nebūs problēmu.

Atbildēt

Q

19.02.2020. 16:25

»

voila

Perfekta analīze, tā ieskicē nākoša RD vadību, lai ko arī kāds te nedainotu


Tā nav analīze, tie ir plānprātiņa sapņi vasaras naktī!

Atbildēt

Sēdies Divi

19.02.2020. 16:16

»

Kaķis

Pēc statistikas, var secināt, ka Saskaņai nebūs vairākuma. Ievēlēs NA, Attīstībai Par/ Progresīvie, kuri arī pagriezīs muguru Kremlim


Ja skatāmies vēsturiski un neņemot vērā ka "vēsturiskā situācija negarantē tās atkārtošanos nākotnē", tad "mugura" tiks pagriezta nevis Kremlim bet vēlētājam !
Partijas mērķis nav viss vēlētaja , bet gan sava labklājība !
Nekas nav mainījies politiķis domā par nākamājām vēlēšanām - VALSTSVĪRS par nākamajām paaudzēm !

Atbildēt

paardomas

19.02.2020. 15:50

Šodien LR1 klausījos kā eksstukačs Rubenītis,nu tas no čekas projekta Labvakar,slavināja Burovu.Nu jāglābj tas SC,lai gan gods izzagt Rīgu tas pats SC vien ir.Nu neļaus politmafija nogrimt saskaņiešiem.Tie vajadzīgi aitu biedēšanai,un iespējams X stundai,un nekāda sakara ar Kremli tam nav,pagaidām.Nekad neko zināt nevar,ar bitēm,bet to jau lems,piemērm,Bilderbergas klubiņš vai vēl augstāk.

Atbildēt

Kaķis

19.02.2020. 15:42

Pēc statistikas, var secināt, ka Saskaņai nebūs vairākuma. Ievēlēs NA, Attīstībai Par/ Progresīvie, kuri arī pagriezīs muguru Kremlim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

FotoVakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.
Lasīt visu...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....