Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lūk, kā

11.05.2018. 06:01

»

opā

Darbaļauži par savām tiesībām cīnījās arī pirms Marksa. Piemēram, Lielā Franču revolūcija notika 29 gadus pirms Marksa dzimšanas. Cilvēki, kam neapmierina lietu stāvoklis, ir vienmēr cīnījušies par šī stāvokļa uzlabošanu. Tas, kas Marksa idejās ir unikāls, ir cilvēku sadalīšana grupās, un tad vienas...


To neizdomāja Markss. Arī savu "Kapitālu" viņš pats "neizdomāja", bet sagrābstīja idejas un frāzes no citiem populāriem saviem laikabiedriem.

Darbaļauži Francijā nebija revolūcijas iniciatori, bet gan tie paši, kuru uzdevumā vēlāk strādāja Markss, Engels, Ļeņins, tagad Junkers utt.

Atbildēt

Linards Grantiņš LRTT

09.05.2018. 13:45

OO Mārtiņs Barkovskis

Atbildēt

Vajadzētu

09.05.2018. 10:30

»

Taaalis

Es arī brīnos, nesaprotu. Ozols ir godīgs valstsvīrs


nedaudz parakņāties Ozola izcelsmē! Ozols patiesībā ir Leiškalns, Labklājības ministrijas padomnieka, vaislinieka, Majoru astogadīgās skolas pionieru vadītāja, Pētera Leiškalna, viens no dēliem. Leiškalnu ģimene mums latvijā ir slavena ar bijušo bārmeni , stukaču Kārli Leiškalnu un bufetnieci Anitu Leškalni, viņu meitu- Vienotības kasiera Jaunupa sievu.Varētu uzskaitīt tālāk, bet pieminētie personāži ir gana mēslus sataisījuši!!

Atbildēt

rēgs joprojām tepat

09.05.2018. 10:22

Mums Saeimā 21 atklatais marksists ievēlēts.

Atbildēt

zoja

09.05.2018. 10:07

IZRALĀ komunisti no hektāra iegūst 10 t.graudu no hektāra no govs slauc 10 t.piena raksts iznāk saraustīts jo to dzēš ārā.

Atbildēt

zoja

09.05.2018. 09:57

Kuurjos ir tanī ,ka pats cilvēks nav izaudzis līdz komunismam Lai komunisms labi strādātu jaapspieš sevī tikai mantrausība.

Atbildēt

zoja

09.05.2018. 09:40

Izrelā komunisms eksistē jau 50 gadus un sausās KIBUCI paskaties un klapes nokritīs no acīm.

Atbildēt

Taaalis

09.05.2018. 08:05

»

Savādais

No kurienes komentētājiem tāds niknums pret Otto Ozolu??? Kam viņš ir uzkāpis uz varžacīm


Es arī brīnos, nesaprotu. Ozols ir godīgs valstsvīrs!

Atbildēt

Ju

09.05.2018. 07:24

Viens urbinas degunu Otrs d...

Atbildēt

nopietni

09.05.2018. 07:19

»

UNUN

Ko nu mels par to Rubiku. Tā ir pasaka par viņu. Cietumā viņš nokluva savā stulbuma dēļ. Bet kapeikas viņš mīl ļoti. Valodu referenduma sākumā teica sapratīgas lietas, ka tā ir bezjēdzīga konforntācija. Bet pēc tam pēkšņi mainīja savu viedokli, ka Saskaņas vadība viņam uzrēca un deva komandu runāt, ...


Vienlīdzības nav un nebūs, bet kādam elementāram taisnīgumam jābūt, par to jācīnās. Nav normāli, ka vieni strādājošie saņem 10 reižu lielāku darba algu nekā citi. Vai viņi strādā vairāk? Vērtības rada tieši padotie darbinieki ar savu darbu. Tas pats par pensijām. Pat verdzības iekārtā par vergiem rūpējās, lai ir paēduši un jumts virs galvas. Ne sliktāk, kā par lopiņiem.
Kristu, Marksu,Raini u.c. uztrauca tieši lielā netaisnība un necilvēcība pret nabadz8go tautas vairākumu.

Atbildēt

Liliana

09.05.2018. 07:11

»

Karote

Bezjēdzīgs strīds starp privāto rījību un kolektīvo marasmu.Tikpat labi- strap Erosu un Tanatosu :) Abos konceptos ir brīnišķīgi privātie piemēri, gan altruisti mecenāti kapitālismā, tāpat - komunisti ideālisti. Kopumā- abi koncepti reālā sociuma praksē izrādās kropli veidojumi, vnk katrs citādāk. Robežšķirtne...


Es arī tā domāju.Krieviski tas ir перекос- kas tagad notiek neatkarīgajā Latvijā:jau no 90-tiem gadiem ciena tikai rāvējus,kas īstajā laikā bija īstajā vietā un kaut ko lielāku norāva sev,kam atdotas daudzdzīvokļu denacionalizētās mājas ar istiem vai viltotiem papīriem.Ticiet vai ne,es esmu no cilvēkiem dzirdējusi simtiem sūdzību par LR Ģenerālprokyratūras darbībām un atbildes netika sniegts.Aizgāja LR no komunistu režīma,bet sabiedrība stipri noslāņojās un daļa sabiedrības ir ļoti neapmierināta ar dzīvi te un izbrauca.

Atbildēt

to pati

09.05.2018. 00:27

Poka vsjo, do pzdi. Dikļi.

Atbildēt

RRR

08.05.2018. 22:51

»

Pomeranču Vainadziņš

Izmešana no Delfiem un Tvnet gan ir drīzāk pagodinājums


Tie gan ir salti meli, ka kāds būtu viņi izmetis no DELFIiem vai TVNET. Tā ir kādā vēlmju domāšana, bet mediju aprindās ir zināms, ka tā nav taisnība. Par kaut ko nevienojās un viss. Viņš sen vairāk strādā nopietniem rietumu medijiem un Latvijā reizēm kaut ko uzraksta tīri patriotisma vadīts.
Lielie portāli Latvijā kā "viedokli" labāk pieņem bezmaksas materiālus no politiķiem, PR apmaksātiem "viedokļiem" vai vienkārši amatieriem. Haļavu un attiecīgi arī angažētu līmeni. Tāpēc nopietni autori pie viņiem drīzāk ir izņēmums nekā sistēma. DELFI ir bēdīgi "slavens" kā naudas slaucējs no ministrijām un pašvaldībām.

Atbildēt

UNUN

08.05.2018. 22:40

»

NUNU

Nav ne vainas Marksa idejām. Jāvaino tie, kuri ,atsaucoties uz Marksu, viņu interpretēja pēc savas saprašanas un primitīvisma. Manā dzīvē gadījušies komunisti-ideālisti. Pat idejiskais komunists A.Rubiks ir viens no viņiem, kuram ne kapeika nepielipa pie pirkstiem. Par savu pārliecību nosēdēja cietumā...


Ko nu mels par to Rubiku. Tā ir pasaka par viņu. Cietumā viņš nokluva savā stulbuma dēļ. Bet kapeikas viņš mīl ļoti. Valodu referenduma sākumā teica sapratīgas lietas, ka tā ir bezjēdzīga konforntācija. Bet pēc tam pēkšņi mainīja savu viedokli, ka Saskaņas vadība viņam uzrēca un deva komandu runāt, kā ir "pareizi." Principiālais komunists pakļāvās kā lēta mauka pēc pirmā uzbrēciena. Tieši tādi paši bija visi tā dēvētie marksisti - onkel Staļīn iemauca ar čekas pipku pa olām un viņi visi korī bija gatavai nodot ne tikai biedrus, bet pat sievas. Marksisms ir dogmatisms, lēts kristietības atdarinājums par vienlīdzību sajaukts ar elkdievību un skaļiem lozungiem. Kapitālisms nav ideoloģija pret ko viņi cīnās, tā ir neregulēta, primitīva tirgus ekonomika, kas sen ir tālu attīstījusies līdz saprātīgai demokrātijai. Marksisms ir palicis, kuram tam bija vieta - suņa murgu līmenī. Grūti atzīt? Jā, pseidointelektuāļiem patīk pozēt. Tāda daba. Pozētāju. Īstais marksisms kā filozofija sen ir bankrotējis. Tādas ir nākušas un gājušas. Un nav izturējušas laika pārbaudi. Ar vāji šūtām filozofijām tā gadās. Patīk vai nepatīk, bet tā ir. Samierinies, ņerga.

Atbildēt

Interesanti

08.05.2018. 21:44

EK fondi mēĝina veicināt uzņēmējdarbību, iesaistīt pilsoņus tajā. Marksa teorija to neatbalsta, īpaši privātus ražošanas līdzekļus...

Atbildēt

NUNU

08.05.2018. 21:03

Nav ne vainas Marksa idejām. Jāvaino tie, kuri ,atsaucoties uz Marksu, viņu interpretēja pēc savas saprašanas un primitīvisma. Manā dzīvē gadījušies komunisti-ideālisti. Pat idejiskais komunists A.Rubiks ir viens no viņiem, kuram ne kapeika nepielipa pie pirkstiem. Par savu pārliecību nosēdēja cietumā, bet to nemainīja. Visu cieņu tādiem , kuri nelokās līdzi katrai vēja pūsmai.

Atbildēt

Karote

08.05.2018. 20:37

Bezjēdzīgs strīds starp privāto rījību un kolektīvo marasmu.Tikpat labi- strap Erosu un Tanatosu :) Abos konceptos ir brīnišķīgi privātie piemēri, gan altruisti mecenāti kapitālismā, tāpat - komunisti ideālisti. Kopumā- abi koncepti reālā sociuma praksē izrādās kropli veidojumi, vnk katrs citādāk. Robežšķirtne, kā bijusi tā paliek katra paša cilvēka sirdī un rīcībā. Ideāla, vai vismaz humāna sabiedrības kopdzives modeļa vnk vēl nav.Tamdēļ ,katras puses kaismie aģitētāji šķiet , piedošanu, mazliet aprobežoti.

Atbildēt

Savādais

08.05.2018. 20:00

No kurienes komentētājiem tāds niknums pret Otto Ozolu??? Kam viņš ir uzkāpis uz varžacīm?

Atbildēt

Par godu Marksam

08.05.2018. 19:32

Vācijā izlaista jauna € banknote ar nominālvērtību 0.

Atbildēt

Fabrikas meitenes dziesma

08.05.2018. 19:30

ir M. Ķempes diemžēl. Sarkanās komunistes, kuras pieminekļi nav aizvākti. Tāpat joprojām godina Imantu Ziedoni, čekistu. Ziņu pienesēju.

Atbildēt

J.Rainis

08.05.2018. 18:18

Fabrikas meitenes dziesma
Ak, lakstīgala, nedziedi
Pie mana loga sērīgi!
Man rītu agri jāceļas,
.......
Man saules nau tais istabās.
Tur putekļi, tur lampas kūp,
Tur lēni mana dzīve drūp.
Tur lēni, tā kā pulkstens sit,
Man velkas stundas sešpadsmit.
--(sarakstīts 19.-20.gs.mijā)

Atbildēt

endija

08.05.2018. 18:15

pilnigs sviests!

Atbildēt

Ādolfam

08.05.2018. 18:07

Tikai idioti un muļķi meklē sorosīdus un visā vaino tos kā Vova Putins - pats no daudzstāveņu strādnieku rajonos raušanas gaisā pārgājis uz lielveikalu dedzināšanu, vainojot Rietumus un čečenus.

Atbildēt

Jā, pareizi ir

08.05.2018. 18:04

skolu piebeidzu, jo ir divi varianti, vai nu skola tevi piebeidz, vai tu skolu. Kad skolu piebeidz, tā izdod diplomu. Pretējā gadījumā neizdod diplomu.

Zinātniskais komunisms ir dzivs joprojām. Tas atspoguļojas jau 28 gadus 4. maija komunistu un čekistu kliķes solījumos uzlabot dzīves apstākļus un tiesības tautai. Jau 28 gadus notiek teoretizēšana zinātniskā komunisma gaismā, apgaismojot, kas jādara, lai izvirzītos mērķus sasniegtu. Bet, tā kā zinātniskais komunisms ir dzīvāks par dzīvu, rezultāts ir pretējs.

Atbildēt

...

08.05.2018. 17:31

»

Mārtiņš Barkovskis

skolas nobeidza juku laikos, tādēļ zinātnisko komunismu nepārzin un nesaprot


Cilvēks, kurš raksta "skolas nobeidza" domā krievu valodā "школу окончил" un pēc tam burtiski tulko uz latviešu valodu. Jo latvietis nekad nelietotu tik muļķīgu formu - "skolu nobeidza."

Bet ja zina autora biogrāfiju līdz pat tādām niansēm, kā skolas laiks, tad acīmredzot ir pētījis un labi atceras biogrāfiju. Ja tāda uzmanība, tad acīmredzot ir iemesls.

Termins "zinātniskais komunisms" ir absurds, jo komunisms kā vēsturisks eksperiments bankrotēja 1991. gadā kā neizdevies. Acīmredzot zinātniskā vērtība ir ļoti maza, kaut ar arī marksisma teorijām nodarbojās neskaitāmi institūti, zinātnieki. To, protams, šī laika paaudzes un sarkanās pārliecības cilvēkiem ir sāpīgi grūti atzīt, jo tas nozīmē, ka viņi savu dzīvei ir izniekota bankrotējušai filozofijai un pasaules redzējumam.

Atbildēt

Ādolfs

08.05.2018. 17:10

dubam kārtējo reiz nav ne mazākās TAISNĪBAS!Ar sorosoīdu svētību LATVIS ir,dzīvo gejropā un tādiem latvuviešiem kā šeitans jādomā eiropiski,tas ir jābūt vispusīgi tolerantam,iejūtīgam,saprotošam eiropas CENTIENIEM,VĒRTĪBĀM,NOSTĀDNĒM!Farštein!

Atbildēt

Mārtiņš Barkovskis

08.05.2018. 17:03

skolas nobeidza juku laikos, tādēļ zinātnisko komunismu nepārzin un nesaprot.

Atbildēt

nu tad

08.05.2018. 16:59

»

Uldis

"Rusofobija", tas jāsaprot, ka kāds no jums baidās. Jūs vienkārši nicina, jūs izsauciet tikai pretīgumu


"(m)uldofobija" ir jāsaprot identiski. vismaz tiem, kas vispār kaut ko saprot.

Atbildēt

oi oi

08.05.2018. 16:55

»

Linards Grantiņš LRTT

LRTT biedru vārdā atbalstu OO tēzēs


Izrotāt laternas ir līdzīgi kā komunistu cīņa pret tautas ienaidniekiem, ne tā?

Atbildēt

Vaira3000

08.05.2018. 15:28

Tads Pols Pots nemaz nebutu tik vareni izveersies, ja amishi nebutu ar B52 bombardejusi Vietkongiesus Kambodzas teritorijaa, kur galvenokart no ta cieta prasti lauku iedzivotaji (Niksona opreration MENU) Tiesi tas sagadaja sarkanajiem khmeriem tukstosus kaujinieku

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

08.05.2018. 15:04

Zināmu pārsteigumu man izraisīja Otto Ozola publicēšana PIETIEK: šo trubaduru gan no tvnet, gan delfiem izmeta, laikam pēc Putina meklēšanas pagultē kritās pieprasījums :) Bet, saprotu, PIETIEK ir tolerants pret visādiem maziem meža dīvainīšiem: viedokļu dažādība, tā teikt :D
Bat virsrakstā uzdotais jautājums ir tik absurds un neloģisks: gaidīt no cilvēkiem spējas, kuras viņiem nekad nav bijušas? Ejam pat tālāk: tieši šo spēju ABSOLŪTA trūkuma dēl viņi arī ir nonākuši savos amatos...
P.S. Mans tētis cer, ka mamma būs kādreiz tikpat jauna un smuka, kad viņš viņu gribēja. Tas ir aizgājis... bet tas kadreiz BIJA. Rakstā pieminētajiem tipĀžiem minētās spējas NEKAD nebija, nav un nebūs!

Atbildēt

!!

08.05.2018. 14:42

palasot komentārus, šķiet, ka daudzi no viņiem K.M. "Kapitālu" vispār nav vaļā vēruši. Un kā bērnam ir tikai balts un melns, pie tam šodien cieņā ir baltais kapitālisms un melnais komunisms, nesen bija tieši otrādi. Galējību pielūgsme ir tas sliktākais, kas mūs piemeklē...

Atbildēt

Ja ES teritorijā

08.05.2018. 14:02

atkāj K. M. pieminekli, nav svarīgi, ka Ķīnas dāvinājums, tā tāda aizbildināšanās, tas nozīmē, ka būs jāražo jauni ūdensmetīji nabago protestu klīdināšanai un palielināsies nabago skaits. Tā nav laba zīme nepavisam.

Atbildēt

Pilsonis

08.05.2018. 13:42

Viltvārži vienmēr noklusē to kas viņiem nav izdevīgs.

Atbildēt

Marksistiskais totalitàrisms

08.05.2018. 13:15

Vējoni un Rinkeviču ir noveduši viņu amatos. Komunistiskais- čekistiskais genocīds Latvijā pret latviešu tautu turpinās. Ne Vējonim, ne Rinkevičam nav pamata iebilst K. M. slavināšanai. Latvijas SAB, DP, Saeimas prezidijs, MK ar likumdošanu slēpj komunistu un čekistu noziegumus, liedzot atļautiem un neatļautiem paņēmieniem atvērt čekas maisus. 4. maija kliķes noziedznieki turpina diversijas pret LV ekonomiku.

Atbildēt

??

08.05.2018. 13:05

Paga, vai tad Vējonis un Rinkevičs arī piedalās Marksa jubilejas svinībās Trīrē????

Atbildēt

opā

08.05.2018. 12:16

»

forcemajeure

tur jau tā lieta, ka bez cīņas par savām tiesībām darbaļauži strādātu 12h dienā, bez jebkādām soc garantijām, sīkie uz fabriku no 10 gadiem par grašiem uc


Darbaļauži par savām tiesībām cīnījās arī pirms Marksa. Piemēram, Lielā Franču revolūcija notika 29 gadus pirms Marksa dzimšanas. Cilvēki, kam neapmierina lietu stāvoklis, ir vienmēr cīnījušies par šī stāvokļa uzlabošanu. Tas, kas Marksa idejās ir unikāls, ir cilvēku sadalīšana grupās, un tad vienas vai vairāku grupu pasludināšana par "sliktajiem", kurus var iznīcināt pilnībā. Un tad var slepkavot cilvēkus masveidā tikai dēļ šķiriskās piederības. To neizdomāja Mao, Ļeņins vai Hitlers, bet pats tēvocis Markss, tie, kas "traucē progresam" ir jāiznīdē. Ne visas strādnieku tiesību kustības bija marksisti un kaut kā stādniekiem "kapitālismā" bija vairāk tiesību, kā sociālisma paradīzēs Ķīnā, PSRS, Varšavas blokā un citur.

Atbildēt

!

08.05.2018. 12:13

Šķiet, ka Otto ir ierindas vaukšķis,kas rej pēc pasūtījuma, agrāk tādi paši ottiņi no tribīnes siekaļām šķīstot slavināja marksismu-ļeņinismu!

Atbildēt

opā

08.05.2018. 12:10

»

!

Ja tā sarēķinātu cik daudz cilvēku pasaulē nozūmējis kapitālisms un komunisms, tad viennozīmīgi uzvarētājs būtu kapitālisms ar savu koloniālismu un pasaules kariem! Tā kā Ozola kungs, pastudē vēstuei pirms raksti šādus pekstiņus


Kurā brīdī kapitālisms ir nozūmējis virs 100 miljoniem cilvēku? skaitļus galdā. Nekas tamlīdzīgs nekad nav noticis. 20 gadsimta masu slepkavošanas režīmi ir kaut kas unikāls un nekad iepriekš neredzēts. Tie bijuši dažādās vietās, dažādās kultūrās, bet tos vieno tikai viena lieta - marksisma ideoloģija. Kolonijās turpretim dzīves līmenis nevis kritās, bet uzlabojās, cilvēku skaits arī, Indijā virs miljarda, Āfrikā pieaugums milzīgs; skolas, ceļi, slimnīcas, dzelzceļš, viss tas ir eiropiešu atvests. Indiāņi Amerikā, jā, maz palicis, bet viņu jau nebija daudz arī, kad eiropieši ieradās, un apmira viņi no slimībām, nevis kāds speciāli viņus nīdēja. Bija arī slepkavošanas, bet ne jau tāpēc, ka indiāņi būtu baigi miermīlīgi, apkaut sievietes un bērnus, šādu taktiki koloniālajos karos Amerikā ieviesa tieši paši indiāņi, jo viņi tā vienmēr karoja savā starpā.
P.S. Un pat marksisma kritiķi bieži piemirst vai nepiemin, bet Ādolfs Hitlers arī bija marksists un viņa partija bija NacionālSOCIĀLISTISKĀ Strādnieku partija. Tā kā tēvocis Markss ir ietekmējis 100% visu masu slepkavu režīmus 20.gs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...