Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kropļi

09.07.2020. 15:59

»

es

Pretiga tā Kariņa banda


Šķēles banda

Atbildēt

Guntis Ābols

09.07.2020. 15:57

Kas vieno visus šos cilvēkus un organizācijas?
Kā tukumnieku priekšā varēja izveidoties tik plašs un tukumnieku interesēm pretējs astoņkājis?

Sāksim ar acīmredzamām saistībām. Vēlāk ķersimies arī pie slēptām, kuras mūs aizvedīs līdz valdības durvīm.

1. Tukuma novada Domes izpildvaru visus iepriekšējos aptuveni 15 gadus vadīja Vienotība. Viņu valdīšanas ēra beidzās ar Daces Lebedas atbrīvošanu 2020.gada 29.maijā.

2. Tukuma pilsētai un novadam partija, kura vadīja līdz 2020.gada janvāra vidum lēmējvaru tagad ietilpst Jaunā Vienotībā un Juris Šulcs ir Jaunā Vienotība valdes loceklis.

3. Laikrakstā "Neatkarīgās Tukuma Ziņas", turpmāk NTZ, valdē iepriekš bija Vienotības (tagad Jaunā Vienotība) valdes loceklis un Arta Kampara sabiedrotais Arvils Ašeradens, kopā ar avīzes redaktori Ivonnu Plaudi vadīja NTZ. Ir pievienota bilde no Uzņēmuma Reģistra.

4. Iepriekš NTZ valdē bija Māris Trēde, Tukuma Kārtības policijas priekšnieks, redaktores Ivonnas Plaudes meitas vīrs, kurš izsekoja un fotografēja vicemēru Agri Zvaigzneskalnu pie viņa mājas Tukumā.
Ir pievienota bilde no Uzņēmuma Reģistra.
Par to ir raksts (turpat atrodama rakstu sērija): https://pietiek.com/raksti/kampara_tumbockas_saiknes_izgaismojas_vietejo_tukuma_policistu_iesaiste

5. Tukuma policija nesen ierosināja lietu pret mēra sabiedrisko attiecību speciālistu Jāni Tomeli (bijušo Tukuma Balss redaktoru), vēlāk NTZ redaktore un līdzīpašniece Ivonna Plaude tika pieķerta melos sakarā ar šo situāciju, jo policija pretlikumīgi nopludināja informāciju, kuru viņa preses konferencē izpauda, bet vēlāk policijas iecirknī pratināšanā to noliedza. NTZ saistība ar vietējo policiju un Vienotību un Jura Šulca partiju jau ir izgaismota. Acīmredzama.

6. Tukuma domes juridisko nodaļu vada Bičuša, ex-sieva Tukuma virsprokuroram Bičušam. Prokuratūra vēl iepriekš saņēma bijušo domes ēku savā rīcībā, kurā joprojām atrodas. Pilsētas centrā. Policija tik ražo jaunas lietas pret jauno domes vadību, prokuratūra virza. Kad identiskas lietas tiek ierosinātas pret Kampara astoņkāja pārstāvjiem un organizācijām, policija mēnešiem ilgi tās nevirza.

7. Janekam Baham kā Tukuma policijas priekšniekam ir kopīgs uzņēmums ar Kārtības policijas priekšnieku Māri Trēdi, bijušo NTZ valdes locekli, redaktores meitas vīru. Uzņēmums vēl pieder Tukuma Kriminālpolicijas priekšniekam Sandrim Stemperim. SIA VP Apsardze. Par to ir raksts un pievienota bilde: https://pietiek.com/raksti/tukuma_policistiem_sakusies_jauni_treknie_gadi,_kuzis_un_pareja_vadiba_piever_acis

8. Bijušais Tukuma policijas šefs un arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis tagad ir Jaunās Vienotības deputātu kandidāts nākamajās Rīgas domes vēlēšanās. Janeks Bahs ir viņu radinieks. Par to arī rakstīts augstāk pievienotajā linkā. Aizejot uz Rīgu, iesēdināja savu radinieku.
Delfi raksts:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/kuzis-startes-rigas-domes-arkartas-velesanas-plkst-1656.d?id 51897517

9. Tukuma novada Domes gandrīz visos rīkotajos konkursos uzvarēja celtniecības uzņēmums SIA Telms. Tās īpašnieks Raivis Nikolājevs ir Jaunās Vienotības biedrs un ziedotājs. Iepriekšējā padzītā Tukuma domes izpilddirektora Māra Rudaus-Rudovska draugs. To varēja panākt pieslīpējot konkursa nolikumus atsevišķam izredzētajam. Tādā veidā Tukumam nodarītie zaudējumi varētu būt mērāmi vairākos miljonos katru gadu.

10. Vairāk nekā 10 gadus Tukuma novada Dome bez konkursa izsludināšanas nomā telpas bibliotēkas vajadzībām no Vienotības ģenerālsekretāra un tukumnieka Arta Kampara. Mēnesī maksājot 11 000 eiro. Un vēl būtisku summu par Izglītības pārvaldes izvietošanu viņa telpās. Protams, līgums ir laužams un jāatrod citas daudz lētākas telpas.
LTV ziņu dienesta sižets:
https://www.youtube.com/watch?v 9OSPN-imcdI

11. Vēl ir pārbaudāma informācija par Arta Kampara saistību ar koģenerācijas staciju SIA Tukums DH un kauguru pusbandītiska grupējumu, jo 75,01% daļu īpašnieki paslēpti Kipras ofšorā. Publisks ir tikai īpašnieks Uldis Mierkalns un valdes loceklis Jānis Tenbergs, kas ir skandalozā apsardzes uzņēmuma TM Security īpašnieka brālis. Kad pilsēta varēja strādāt un attīstīt savu kapitālsabiedrību Tukuma Siltums, kas arī tika darīts, tika noslēgts tukumnieku interesēm pretējs līgums par obligāto iepirkumu no SIA Tukums DH.
Tagad uzņēmums ir ierauts kriminālprocesā un tās valdes loceklim draud 7 gadi cietumā par krāpšanos.
Daži raksti (to ir daudz vairāk):
https://www.tvnet.lv/5430811/versas-policija-par-iespejamu-krapsanos-ar-oik-kogeneracijas-stacija-tukums-dh
https://www.ntz.lv/.../tiesa-turpina-skatit-lietu-par-oik-izkrapsanu-prokurors-%20prasa-septinu-gadu-cietumsodu/

Augstāk minētais parāda vecās varas grupējuma plašo astoņkāji. Un to, ka jaunai domes vadībai nāksies saskarties ar milzīgu pretdarbību no viņu puses, ko arī varam novērot katrā NTZ laikraksta numurā (šis būs atsevišķa pētījuma vērts). Izmeklēsim arī to kā Andris Šķēle sajauca Valmieru ar Tukumu un sāka turēt Tukuma kasi. Nelūgtiem visiem Tukumā darīt nav ko, tukumnieki paši var turēt savu kasi.

Guntis Ābols ir tikai izmeklēšanas sākumposmā.
Kur mūs tas viss novedīs, vēl nav zināms, bet jo vairāk roku, jo nedrošāk paliek.

Atbildēt

Ienāca prātā!

21.08.2019. 19:49

Bankas neaizdod.
BET- varbūt, ka reālās naudas nemaz vair nav?
Tikai virtuālā?
Visas valstis parādos...
Ne velti tie bit koini un kripto...
Arī pasaulē augstos amatos tādi jocīgi tipi- EU, GB,
ASV....
Kas notiek?

Atbildēt

andris a

20.08.2019. 17:33

(car)(flag:lv)Sociologi-20.08.19.G.-Rīga aizvien vairāk izskatās kā NOZATA AUTOMAŠĪNA"-tās īpašnieks ir izmests-un tā pat"" LIKUMĪGI PĀRDOTA"", un TO LIETO, , pat RŪPĒJAS..., ,bet atkal tiek jautāts-KĀPĒC JŪS NEPRETOJĀTIES !? Bet vajadzētu tiesāties, UN IR JĀPRASA AUGSTĀKU DABASSPĒKU PALI'DZĪBA ! jo tiesas NAV UZPĒRKAMAS, bet ADVOKĀTI, kas pārvalda NAUDU-$ un eiro- ko drukā privāti TIKAI DAŽAS ĀDAMIEŠU ĢIMENES-""var pielāgot- Tiesas Lēmumus / par NElielu atlīdzību... Bet VISI STARPTAUTISKIE LIKUMI PRET LATVIJAS OKUPĀCIJU UN GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU- no- 1939.-1993.g-IR SPĒKĀ UN GAIDA TĀ ATRISINĀJUMU....tātad DDDD....
Un vērojot pašlaik kārtējo CIRKA IZRĀDI Rīgas Domē-""esam lieliskā sajūtā""- par nesen skandēto E.Liepiņa ""ĶIĻĶĒNIEM UN KLIMPĀM""-maz ir saprotams KAM...LĪDZĪGĀ ...VALODĀ TIEK RUNĀTS, bet IR JĀMOSTĀS- LATVIEŠU PAMATTAUTAI-, JO Eižena Finka PAREĢOJUMA IZPILDEI PAR DDDD -2020. g. IR SAVLAICĪGI JĀSAGATAVOJAS.(sun)

Atbildēt

tu

18.08.2019. 23:36

»

es

Pretiga tā Kariņa banda


jēkāpē

Atbildēt

Ojārs

18.08.2019. 15:34

Kas notiek šī autora galvā? Sen nebiju tādu bull shit'u lasījis.

Atbildēt

c'est exact

18.08.2019. 10:25

»

Ciniķis

Manas pārdomas pēc vēlēšanām bija ļoti vienkāršas: ar steigu jāmaina himnas vārdi: "Dievs, sargi Latviju". Bet Dievs nepalīdzēs. Situācijā, kad "pietiek.com" un euronews, kā arī daži citi resursi ir labākie informācijas avoti, savukārt pārējie "mēdiji" ir nolaidušies zemāk par 90 gadu "Vakara ziņu" ...


mūsu "mēdiji" jau labi sen kā atgādina PSRS TASS ar faktu tendenciozo sagrozījumu, vajadzīgo emocionālo interpretējumu un, ja vajadzgs viltus (it kā nepārbaudītu) ziņu palaišanu. Tiesa, klāt ir nākušas vēl arī erotiskās sensācijas. Ar to mēs tiekam baroti oficiālas informācjas vietā.

Atbildēt

kas tas tāds

18.08.2019. 10:17

reāls darbs, un kā no tā rodas vērtības?

Iepriekšējos gados Jānis Berķis ir pieminēts saistībā ar dažādiem lieliem investīciju projektiem galvenokārt tēva paspārnē. Viņš, kā rāda Lursoft dati, joprojām ir AS Ventbunkers padomes loceklis, AS L.V.K. padomes priekšsēdētājs, vadošos amatos vēl virknē „ģimenes uzņēmumu”, viņam ir tiesības atsevišķi pārstāvēt AS VB Mediju grupa.


Atbildēt

NON

18.08.2019. 09:56

»

Trulais

Kariņš ir debiloīds vai kaitnieks


nē, Kariņš ir metodiski iestrādāta vajadzīga struktūra. Ja atceramies, viņu neizvirzīja premjera amatam. Viņš uznira pašiniciatīvā.

Atbildēt

kfsdgonsko

18.08.2019. 09:22

Ziedotāji vecajai politikai.
AS "Latvijas Mediji". Berķi.

Miljonāra Olafa Berķa dēls Jānis Berķis noziedojis partijai "Latvijas attīstībai" ievērības cienīgu summu – 21,5 tūkstošus eiro, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) datu bāzē publicētā informācija.

1984. gadā dzimušais Jānis Berķis ziedojumu veicis šī gada 21. martā. Likums paredz, ka viens no partiju finanšu avotiem ir fizisko personu dāvinājumi, ziedojumi, biedru naudas, kā arī iestāšanās naudas. Taču to kopējais apmērs vienai partijai kalendārā gada laikā nedrīkst pārsniegt 50 minimālās mēnešalgas, šogad tie ir 21,5 tūkstoši eiro.

Kopš 2014. gada maija Jānis Berķis "Latvijas attīstībai" ziedojis kopumā 67 tūkstošus eiro. Citām partijām viņš nav ziedojis.

Savukārt viņa tēvs Olafs Berķis kopš 2010. gada ziedojis nedaudz virs 86 tūkstošiem eiro. Kopš 2013. gada viņš ziedojis tikai "Latvijas attīstībai", bet pirms tam divas reizes ziedojis arī partijai "Vienotība".

Laikraksta "Dienas Bizness" apkopojumā "100 Latvijas lielākie pelnītāji", kas izdots pērn oktobrī, norādīts, ka Olafs Berķis ir 30. bagātākais cilvēks Latvijā. Savukārt lielāko pelnītāju topā viņš ierindots kā ceturtais.

Berķis vecākais dzimis 1956. gada 12. novembrī. Viņš savulaik bija viens no redzamākajiem Ventspils mēra Aivara Lemberga oponentu nometnes pārstāvjiem. Tāpat Berķis vecākais ir SIA "Kement" vienīgais īpašnieks. 2016. gadā šis uzņēmums strādāja ar 21,58 miljonu eiro peļņu. Kā rakstīts "Dienas Biznesa" izdevumā, "tā gan, pēc visa spriežot, ir vienreizēja darījuma rezultāts, pārdodot AS "Ventbunkers" akcijas".

Savukārt Jānis Berķis ir viens no "Kement" valdes locekļiem.

Olafa Berķa turība vērtējama 21 miljona eiro apmērā, liecina "Dienas Biznesa" apkopojums.

Atbildēt

Kplvvlv

18.08.2019. 08:19

Žīdi turpina graut Latviju

Atbildēt

Hihi

18.08.2019. 01:47

»

yopta

Nu, kāpēc, kāpēc šis raksts nav publicētēts NRA


Tur tak vājprātīgā nimfomàne elita ar kailgliemesi kājstarpē

Atbildēt

yopta

18.08.2019. 00:43

Nu, kāpēc, kāpēc šis raksts nav publicētēts NRA???

Atbildēt

baraviks

17.08.2019. 23:29

iemaksājis obščagā

Atbildēt

Niknais

17.08.2019. 21:03

Importētās žurkas purns
Ek, iepūst šim pakaļà dažas pudeles Makrofleksa..

Atbildēt

pats

17.08.2019. 17:16

»

boink


stulbs.

Atbildēt

Viedais

17.08.2019. 17:09

Paldies Autoram1 100% patiess raksts! Traģiski, ka to pieļauj Latvijas veselais saprāts. Par JV un APAR viss jau bija skaidrs, bet to ka KPV LV deputāti un ministri izrādījās totāli naudas kāri pakalpiņi un visu JV APAR un ZZS krāpniecisko shēmu piesedzēji ļoti žēl, jo biju par to balsojis un smagi kļudījosk. Vai tiešām veselais saprāts Latvijai ir beidzies, un deputāti turpina pieļaut, ka finanšu, lai arī pagaidām mazais bet blēdis no KPV LV pārvalda valsts finanses un grib regulēt 2 milj cilvēku dzīves un melnā kundze iedomājas esam sevi par mesiju, kas dos labākas dzīves bērniem vai pensionāriem. Veselais saprāt lūdzu atgiezies mājās un palaid aktieri PR un mediju biznesā, lai tur taisa šovu un labi izskatās, nevis izliekas vadam šo valsti, saņemot pseido miljonāru ikmēneša substitūciju.

Atbildēt

no turienes

17.08.2019. 08:07

No uzņēmēju organizācijām, kuras katra nodarbojas ar savas nozares lobēšanu — vieni grib izcirst mežus pa tīro, otri grib izzvejot jūru pa tukšo, trešie grib monopolizēt visu atkritumu nozari, ceturtie grib aizbūvēt visus pilsētu parkus ar lielveikaliem, piektie turpat blakus katrā dzīvojamās mājas paģītī grib ierīkot spēļu elles utt., utt.? Varbūt kāda tautsaimnieciskā kompetence slēpjas pašvaldībās — tajās pašās, kuras projektē tramvajus uz kapiem un tuneļus paralēli Daugavai, piejūras kūrortpilsētu pamanās izmantot Zviedrijas atkritumu ievešanai un glabāšanai, plāno olu rūpnīcas ar vistu miljoniem, bet bez mēslu savāktuvēm?

Atbildēt

17.08.2019. 07:37

»

švamme

Raksts ir izcils...


tas, ka pašlaik (un arī vismaz 5 sasaukumi pirms) pie varas ir noziedznieki, ir skaidrs pat skolniekam (kuru vecāki nav piezīdušies Valsts kasei).
Prātam neaptverami, raugoties no valsts ar reālām cilvēktiesībām.

Atbildēt

Visi JL ir kaitnieki!

17.08.2019. 00:49

»

Trulais

Kariņš ir debiloīds vai kaitnieks


Ne tikai kaitnieki, bet nejēgas no sākta gala, no dzimšanas. Viņi padzen visus, ja runā pretī, prasa un lūdz kaut ko darīt godīgāk, pareizāk. Kariņš nav iznēmums. Valdis Dombrovskis gan bija gudrāks par visiem un pareizāks, godīgāks,. bet viņš sēdēja uz "tumbočkas"un neko viens nevarēja uzsākt pareizi, tāpat kā pirms prezidenta amata teica Egīls Levits, ka nav varējis neko pagriezt tautas labā, valsts labā un pametis politiku.Un tagad arī viņš neko nespēs, sistēma ir ļoti spēcīga, ko vada NOMENKLATŪRA - vecie, jaunie komunistu augstākie kadri, bij. stukači, nacionālisti, kas grauj Latvijas valsti. Redziet, kā cilvēks ar plēsīga dzīvnieka acu skatu melo, apmelo, apsauc JKP, kura var un grib darīt, kā viņi kopā ar JL sagrāva viņu valdības veidotos iedīgļus. Ko šis ZZS melis LA intervijā pierādīja pret JKP - NEKO, bet nosauca par "bandu". Latvijas valsts iet postā! Palabojiet mani, ka tā tas nav.

Atbildēt

Ārons Rotšilds

16.08.2019. 20:00

»

...

Visas bankas kontrolē FRS,Rotšildu nams


Ja dosiet iespēju drukāt naudu ,tad man būs vienalga kas pieņem likumus.
Un viņam tika dota tāda iespēja.

Atbildēt

Iespējams J.Kučinskis ir teicis

16.08.2019. 16:43

Pastāv varbūtība ka: Mēs esam nodoti, pārdoti un beztiesīgi pilnīgi! Latvijas Banka faktiski ir SFV un ECB filiāle, bet Latvijas komercbanku sistēmu, no kuras atkarīgas visas pārējās saimnieciskās un sociālās aktivitātes, 100% kontrolē ārvalstu kapitāls Zviedrija (Swedbank), Somija (Unibank) un ASV (Citadele). Latvijas sapnis par savu neatkarīgu valsti esošās sistēmas ietvaros ir pilnīgi izsapņots. Mēs esam kolonija ar savu karogu un himnu.

Atbildēt

Anniņa

16.08.2019. 16:03

Man arī prasīja naudu aizdot , bet nebija un teicu ,ka ne.Varbūt bankām arī nav?

Atbildēt

Andrs

16.08.2019. 14:00

Man prieks par Imantu,kuram 5000 Euro mēnesī ir nožēlojami graši-droši vien viņam piekritīs lielākā daļa tautas,kas, protams, pelna mēnesī daudz,daudz vairāk!Korupcija rodas ne tikai no alkatības,bet arī no vēlmes dzīvot mazliet labāk,kā arī būt ieredzētam savu atbalstītāju vidū!

Atbildēt

:(

16.08.2019. 13:48

»

x

Kas pasūta šadu valdības politiku-arvalstu investoru padome.Kas tie par ļaudīm un kādus biznesus viņi pārstāv, nezinu, bet situācija ir satraucoša, dramatiska.Ja ir ieguldīdīta nauda šeit Latvijā, tad būtu jādomā,ka viņi rūpētos,ka situācija šeit būtu stabila un labvēliga, lai bizness būtu mierīgs ,...


Skumji ir tas, ka mūsu politikāņi caurmērā ir tik vāji izglītoti, ka nemaz nesaprot, ko dara un kādus lēmumus pieņem, visbiežāk tādus, kas viņu personīgās ambīcijas vai atriebības kāri apmierina.Tas 1%, kas saprot, nepieņem tos nacionālas valsts labā, bet pēc ārvalstu "investoru" pasūtījuma. Un mēs paši esam mērķtiecīgi savā starpā tā sarīdīti, ka nespējam skatīties vienā virzienā!!!!

Atbildēt

Žulis

16.08.2019. 12:58

Labs, interesants, informatīvs raksts, kas varbūt pat kādu valdošās propagandas apstulbotu cilvēku padarīs domīgu. Padies autoram!

Atbildēt

Edge

16.08.2019. 12:42

»

švamme

Raksts ir izcils...


"Maldini, un tu uzvarēsi!" Sun Dzi "Kara māksla".
Imants ir pieprasīts propagandists, jo turpina iet pa Īvāna&Snipa iemīto taciņu. Uz priekšu, dziļāk Eiropā!
Sējam paniku, duļķojam ūdeni - un aitas pašas kustēsies vajadzīgajā virzienā. Tikai tā!

Atbildēt

Edge

16.08.2019. 12:36

"Katram ir roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet!"
Baltija ceļš - tas ir Eiropas ceļš. Mērķis ir zināms, uzdevumi skaidri - pie darba, Imant!
"Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete." Kalniete: Mums jābūt ES kodolā (nra.lv)

Atbildēt

Denacionalizētie namīpašumi

16.08.2019. 12:00

»

amatnieks

Naudu neaizdot ne tikai valsts, arī bankas. Latvijas uzņēmējiem tikt pie aizņēmumiem praktiski neiespējami. Mani paziņu lokā ir kuģu rēdereju īpašnieki, lielsaimnieki un uzņēmēji ar desmitiem miljonu apgrozījumu un viņi saka to pašu - bankas neaizdod! Ne bez ķilas, ne ar ķīlu! Visa biznesa attīstība...


Rīgas centrs iet bojā - kā runā, bankas sadarbojas g.k. ar pārpircējiem, kuru programma ir - būvēt uz drupām. Vēsturiskās ēkas tika atgūtas pēc 50 g. ekspluatācijas bez ieguldījumiem - šobrīd tiek apkrautas ar nodokļiem, turpat 30 g. turpina darboties okupācijas režīma beztermiņa īres līgumi, vienos vārtos, bet ēku remontam un modernizācijai reāls valsts, pašvaldības atbalsts nav paredzēts, ar atsevišķiem izņēmumiem, kas liek apšaubīt godīgas tirgus konkurences esamību.

Atbildēt

x

16.08.2019. 11:05

»

amatnieks

Naudu neaizdot ne tikai valsts, arī bankas. Latvijas uzņēmējiem tikt pie aizņēmumiem praktiski neiespējami. Mani paziņu lokā ir kuģu rēdereju īpašnieki, lielsaimnieki un uzņēmēji ar desmitiem miljonu apgrozījumu un viņi saka to pašu - bankas neaizdod! Ne bez ķilas, ne ar ķīlu! Visa biznesa attīstība...


Kas pasūta šadu valdības politiku-arvalstu investoru padome.Kas tie par ļaudīm un kādus biznesus viņi pārstāv, nezinu, bet situācija ir satraucoša, dramatiska.Ja ir ieguldīdīta nauda šeit Latvijā, tad būtu jādomā,ka viņi rūpētos,ka situācija šeit būtu stabila un labvēliga, lai bizness būtu mierīgs ,lai investīcijas nezustu,bet nāktu peļna.Kapitalisms!Tas ,kādu politiku viņi pasūta var redzēt pēc Bordana politikas.Tā ir organizētās noziedzības politika. Politikas saturs ,piemēram ir visu veidu autonomijas likvidācija-gan augstskolām,gan pašvaldībām.Vēl baznīcai nav pieķērušies klāt,bet prognozēt var, jo tā arī vēl ir autonoma.Tālāk visu vietējo biznesu likvidācija-situācija ar bankām ir spilgtākais,nepalīdz pat ,ka bankas pieder ebrejiem-agrāk tas banku biznesā bija svarīgi,jo viņiem ir savi starptautiskie sadarbības loki, bet tagad pat tas nepalīdz. Interesanti,ko reāli pārstāv Luminor bankas jaunie investori?Kādas nākotnes prognozes bizness var veikt ,ja ir šādas tendences? Kādas biznesa nozares reāli pārstāv ārvalstu investoru padome ja atmet aizsedzošo vīģes lapu?

Atbildēt

Trulais

16.08.2019. 10:40

Kariņš ir debiloīds vai kaitnieks

Atbildēt

skārdnieks

16.08.2019. 09:48

Kariņam gan ir idiota skatiens, kad viņš glumi nesmaida!

Atbildēt

amatnieks

16.08.2019. 08:56

Naudu neaizdot ne tikai valsts, arī bankas. Latvijas uzņēmējiem tikt pie aizņēmumiem praktiski neiespējami. Mani paziņu lokā ir kuģu rēdereju īpašnieki, lielsaimnieki un uzņēmēji ar desmitiem miljonu apgrozījumu un viņi saka to pašu - bankas neaizdod! Ne bez ķilas, ne ar ķīlu! Visa biznesa attīstība viņu uzņēmumos notiek tikai ar pašu investīcijām. Bankas pamatā atbalsta tikai ārvalstu uzņemējus vai pārstāvniecības - lielveikalu būvi un to pēcāku produktu apgrozījuma finansējumu. Notiek nežēlīgs eksperiments ar šo valsti, jo ir pilnīgi skaidrs, ka bez investīcijām ekonomisko stāvokli uzlabot nevar. Valdības rīcība atgādina apzinātu kaitniecību!

Atbildēt

x

16.08.2019. 06:53

Interesants raksts.Bet kāpēc tad valdības politika no saprāta viedokļa ir tik neadekvāta?Nu kāpēc tāda attieksme pret pašvaldībām ? Kāpēc , izrādās , LU rektora vēlēšanu leģimitāte pēc K.Kariņa teiktā ir tik tā, plānos ir atņemt visām augstskolām kurām var autonomiju(jā,jā -arī privātajām,neticēt ir jūsu tiesības)Nu kāpēc viss šis marasms notiekās? Atbilde ir vienkārša.Jūs esat bijuši leļļu teātrī?Aizejat, kamēr vēl ir. Mūsu valdība ir šāda lūk lelle,kuru rausta aiz diedziņiem.Gribi vai negribi jāpilda tas ko liek.Varbūt tad gāzīsim valdību?Atcerēsimies alternatīvas -Gobzemu, kuru pat advokāti savās rindās nespēj paciest un Bordānu, kurš ar ārzemju striķīšu raustītāju vēlību ir kļuvis par reiderisma eņģelīti.Sīks cinītis, bet cik daudzus biznesus spēs sagraut!Par Olainfarm un LU jau redzat.Bet būs vēl.

Atbildēt

švamme

16.08.2019. 06:05

»

Ciniķis

Manas pārdomas pēc vēlēšanām bija ļoti vienkāršas: ar steigu jāmaina himnas vārdi: "Dievs, sargi Latviju". Bet Dievs nepalīdzēs. Situācijā, kad "pietiek.com" un euronews, kā arī daži citi resursi ir labākie informācijas avoti, savukārt pārējie "mēdiji" ir nolaidušies zemāk par 90 gadu "Vakara ziņu" ...


Raksts ir izcils.
Nekas nemainīsies arī nākamajās vēlēšanās, jo nav tautā vairs līderu, kas varētu sākt no vēlēšanu likuma maiņas atņemot partijām kandidātu izvirzīšanas monopolu un valsts nozagšanā vainīgo saukšanas pie atbildības.
Visi ir izdzīti trimdā. Izdzīti ar viltu, ekonomiski.
Ceturtās varas Latvijā arī nav. Visi, bez izņēmuma, mediji ir nespējīgāki par jaundzimušo.
Man nav risinājuma. Utopiska doma par ārēju spēku piesaisti ir un paliek utopiska.
Bet tas, ka pašlaik (un arī vismaz 5 sasaukumi pirms) pie varas ir noziedznieki, ir skaidrs pat skolniekam (kuru vecāki nav piezīdušies Valsts kasei).
Prātam neaptverami, raugoties no valsts ar reālām cilvēktiesībām.

Atbildēt

shock

16.08.2019. 05:53

Žurnālā "Kas jauns" redzams, ka slavenās Abu Meri kāzas notikušas Mālpils muižā, kuras īpašnieks Aldis Plaudis kādreiz vervējis čekas aģentus (kā vēsta Domburs Delfos). Kāzās piedalījušies prominences Āboltiņi, Ašeradens, K.Pētersone, A.Ēķis, I.Vaidere, I.Godmanis u.c.

Atbildēt

boink

16.08.2019. 04:08


Diezgan stulbs raksts.

Atbildēt

Ciniķis

16.08.2019. 02:18

Manas pārdomas pēc vēlēšanām bija ļoti vienkāršas: ar steigu jāmaina himnas vārdi: "Dievs, sargi Latviju". Bet Dievs nepalīdzēs. Situācijā, kad "pietiek.com" un euronews, kā arī daži citi resursi ir labākie informācijas avoti, savukārt pārējie "mēdiji" ir nolaidušies zemāk par 90 gadu "Vakara ziņu" līmeni un konsekventi publicē ideoloģiski pareizu informāciju vai Kiviča varoņdarbu atreferējumu, cerēt, ka sabiedrības zināšanu līmenis būs pietiekams, laikam ir naivi. Bet - kāds ir risinājums, nezinu. Pat PSRS ēras beigās bija tāds raidījums "Labvakar", kura vadītāji atļāvās kaut ko tiešām aktuālu pastāstīt. Pašlaik šāda informācijas resursa nav ("maksas" kompromatu raidījumus svētdienas vakaros par tādiem skaitīt negribas, kaut arī tur savs informācijas grauds ir sastopams). Varbūt ir kādi viedokļi par neatkarīgu un patiesu mēdiju? Ja tāds būs, varēs cerēt, ka "Jaunā jenotība" un tās vēl atbaidošākie kloni nākamajās vēlēšanās varētu saņemt to, ko pelnījuši

Atbildēt

piegriezies

16.08.2019. 02:11

Arī īsumā, kā tiekam apdraudēti pat fiziski, paliekot dzīvot Latvijā... Janais Iekšlietu ministrs skaisti runā par policijas darba kvalitātei veltītajiem pasākumiem, bet rūgtā realitāte gan ir cita; 1. Uz izsaukumiem brauc tikai viens insp.
2. Oper grupa nav Krim pol darbinieka.
3. Saistiba ar so kvalitates nav.
4. Ministra vardi atskiras no patiesas darbibas. Runa par izmekl kvalitates uzlabosanu, bet dezursastavs tiek samazinats. Ko tas nozīmē ikdienā? Ļoti vienkārši- ja nedod dievs, kāds tiek noslepkavots, nu vai vienkārši apzagts/aplaupīts, Policiju varat pat nesaukt... kvalitatīvs, Tiesai derīgs materiāls vnk nav iespējams!!!!

Atbildēt

interesanti

15.08.2019. 23:17

»

?????

Bet kāpec šo afēru līdz pilnībai izkopa tieši Vienotība ar Kamparu priekšgalā????? Kad būs šo Vienotības klonu(JV un Attīstība/Par)pašattīrīšanās grēksūdze


Kur bija visi brēcēji par afēru tad kad tā tika īstenota- izsniegtas licences, slēgti līgumi? Klusēja, jo saimnieki tā lika kamēr paši grāba naudu?

Atbildēt

?????

15.08.2019. 22:29

»

To imantam liepinam

Oik ir Bārdas afēra kopā ar Savicki ! Pieminētie vel politikā nebija kad OIK tapa !!!!!!! Lielākais ieguvējs ir gāzes pārdevējs


Bet kāpec šo afēru līdz pilnībai izkopa tieši Vienotība ar Kamparu priekšgalā????? Kad būs šo Vienotības klonu(JV un Attīstība/Par)pašattīrīšanās grēksūdze????

Atbildēt

😲

15.08.2019. 21:33

Alojā, skolā pirts ?! 😄

Atbildēt

Aga

15.08.2019. 20:55

Redz, lai veiktu gadsimta afēru no sākuma naudiņu ir jāsakrāj! Gan jau drīzumā redzēsim, kur šoreiz pazudīs miljardi Vienotības izpildījumā!

Atbildēt

Viss raksts ir zināmi ūdeņi

15.08.2019. 20:26

Par krīžu cikliskumu. Tas sen vairs nestrādā, jo globalizācija izvirza citus priekšnoteikumus krīžu radīšanai un neizbēgamībai, mākslīgām manipulācijām ar finansu aizdevuma procentiem. Krīzes maldinošai aizkavēšanai. Izrādās maldināšana un manipulācijas aizkavē krīzi. Ja būs, tā vairs nebūs kontrolējama, bet īsta. Un būs. Tā būs pa īstam!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...