Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

16.12.2021. 22:01

Arī pēc epidėmijas beigām kāju nesperšu tur,kur mani neielaida epidēmijas laikā.Domāju, ka katrs civēks ar pašcieņu ,rīkosies līdzīgi.Arī šī entā vakcinėšana nepaliks bez sekām un büs atsitiens ne tikai vēlėšanäs,jo cilvėks tomėr nav uz kaušanu dzīta aunu bara analogs,par ko nepārprotami ir pārliecināti vietejie ķeizariņi un pianisti.

Atbildēt

aha

16.12.2021. 19:02

»

atbilde

Runa iet par cilvēku, kurš nav miris no vīrusa, bet vakcīnas


Un kāpēc runa nav par tiem daudziem desmitiem cilvēku, kas mirst 24 stundu laikā pēc ūdens iedzeršanas?

Atbildēt

voila

16.12.2021. 16:34

»

Utopija -kad vara mainīsies???

Teicams raksts! šobrīd ir bezcerīgs skats, bet ilgi vairs nav jāgaida un vara mainīsies. ne tikai pie mums, bet arī pasaules kontekstā atgriezīsies spēcīgi spēlētāji. Kas varētu notikt pēc varas maiņas pie mums, iegūstot vairākumu, lai izspiestu šos liberastiski boļševistiskos sumpurņus no varas? Jaunajai...


piekrītu un tā pat nav utopija, jo absolūti viss ir pakļauts entropijai, secīgi, mainībai. Kāds autors to definējis kā stāvokli, kurā visas konstrukcijas ir nestabilas. Savukārt, šodienas situāciju precīzi raksturo astrofiziķa Stīvena Hokinga vārdi, proti, ka esam nodzīvojuši līdz laikam, kad fakti sāk līdzināties murgiem un murgi, savukāt, notikumiem. Diemžēl, visa mūsu dzīve ir vieni vienīgi izaicinājumi, no tiem nav paglābusies neviena paaudze.... vēlu visiem izturību

Atbildēt

Desmitiem gadu?

16.12.2021. 15:56

»

Noris

Demokrātija nozīmē, ka mazākums paklāujas vairākumam! Saujiņa citādi domājošo var pasēdēt mājās...Pasaulē ir vakcinēti miljardi, Izraēlā praktiski visi.Pie SARS vakcīnām strādā jau desmitiem gadu...


Tad kāpēc pasaulē vīriešiem, jo sevišķi apt. 30 gadus jauniem, ir tik daudz c19 vakcīnas izraisītu miokardīta gadījumu? Klīniskie pētījumi vēl ir tikai labi ja pusē, vai pat vēl nav pusē. Būs liela ņemšanās priekšā.

Atbildēt

Utopija -kad vara mainīsies???

16.12.2021. 15:44

Teicams raksts! šobrīd ir bezcerīgs skats, bet ilgi vairs nav jāgaida un vara mainīsies. ne tikai pie mums, bet arī pasaules kontekstā atgriezīsies spēcīgi spēlētāji. Kas varētu notikt pēc varas maiņas pie mums, iegūstot vairākumu, lai izspiestu šos liberastiski boļševistiskos sumpurņus no varas? Jaunajai varai vajadzētu steidzamības kārtībā izveidot nevis parlamentārās izmeklēšanas komisiju, bet izmeklētāju un prokuroru grupu, kas sadarbībā ar ārvalstu dienestiem izmeklētu šīs covidhistērijas apstākļus, atklātu patiesos organizētājus mūsmājās un attiecīgi saukt pie atbildības. Vienlaikus ar izmeklēšanas darbībām, jau preventīvi varētu piemērot arestus noteiktu, jau sevi šobrīd identificējušu personu mantai un citiem aktīviem, lai neaizplūst neatgūstamās tālēs. Mums šis laiks ir iemācījis, ka "revolucionārās" pārliecības vārdā var uzspļaut cilvēktiesību aktiem, tai skaitā, visām starptautiskajām hartām, utt. Mēs šo 2 gadu laikā esam izgājuši teicamu skolu, kā zem sabiedrības interešu aizsardzības karoga pabāzt visnetīrākās politiskās un merkantilās intereses. Mēs to tagad pieprotam un to arī jaunajai varai būs iespēja realizēt dzīvē. Visi, kas šobrīd tiesājas, cerot panākt taisnību tiesā, bet nepanāk, varētu pretendēt uz valsts kompensācijām. Savukārt līdzekļus ātri un "saīsinātos" procesos iegūt no "īezīmēto covidštelmaņu" mantas pārdošanas. Ja tagad apcietina pēc pirmās instances sprieduma, tad nākotnē varētu īpaši "kaitīgos" apcietināt preventīvi, tā teikt, sabiedrības interešu un drošības vārdā. Demokrātija evolucionē! Varētu jaunā vara iet vēl tālāk - ja tagad nevakcinētos met ārā no darba, nelaiž veikalos un nemaksā bezdarbnieku pabalstus, tad varētu ieslēgties pretējais - neveikt veselības apdrošināšanu tiem, kas pakļāvušies eksperimentam un dūrušies ar eksperimentālu šļuru, medicīnas pakalpojumus šiem eksperimentālajiem subjektiem sniegt par paaugstinātu maksu, no valsts budžeta apmaksājot tikai pašu minimumu, utt. Tāda apgrieztā realitāte sanāktu!?! Utopija??? It kā, bet arī tas, kas notiek šodien, mums šķita neiespējami, bet šodien notiek.

Atbildēt

Noris

16.12.2021. 15:13

Demokrātija nozīmē, ka mazākums paklāujas vairākumam! Saujiņa citādi domājošo var pasēdēt mājās...Pasaulē ir vakcinēti miljardi, Izraēlā praktiski visi.Pie SARS vakcīnām strādā jau desmitiem gadu.
P.S. Nevajag sertifikātus, vai kā Jūs tur sakāt'žļurgu'
Tavu mobīlo var redzēt, dzirdēt un izsekot....

Atbildēt

kļūdu labojums

16.12.2021. 14:26

»

atbilde

Runa iet par cilvēku, kurš nav miris no vīrusa, bet vakcīnas


Runa nevar "iet", jo tai nav kāju.

Runa var būt vai nebūt, runa vai nu IR vai NAV.

Atbildēt

ko sēsi to pļausi

16.12.2021. 14:16


Pagaidām vēl smagos noziegumos neapsūdzētā karlevita hunta

Atbildēt

atbilde

16.12.2021. 13:59

»

Lasītājs

Bet, ja nomirst vakcinēts no kovida, tad viņam ir bijis viltots sertifikāts


Runa iet par cilvēku, kurš nav miris no vīrusa, bet vakcīnas

Atbildēt

šamais ir tiesmedeksperts

16.12.2021. 12:47

'speciālistu' tagad kā malkas, TIKAI NEVIENS DARBAM NEDER

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

16.12.2021. 12:27

»

Nupat nejauši noskatījos šodienas LTV1 1:1 ar Kariņu

Jautājumiun atbildes iepriekš bijuši saskaņoti. Teātris...


Visas intervijas ar t.s. valsts vadītājiem vienmēr tiek saskaņotas. Tas pats, kas ar piekariņu, bija arī ar veco pārkrāsoto komunisti Gribauskaiti.

Atbildēt

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

16.12.2021. 12:24

Īsā atbilde - nē. Autors un pārējie to zina.

Jo "Tomēr tā vietā, lai tiktu apkarota lipīga un bīstama slimība, tiek apkaroti iedzīvotāji. Tā vietā, lai savlaicīgi konstatētu saslimšanu un uzsāktu ārstēšanu, tādā veidā novēršot iedzīvotāju mirstību no bīstamā vīrusa, visi līdzekļi tika novirzīti vakcinācijas procesa reklāmai un vakcinēšanai ar vakcīnām, kurām var būt nopietnas blaknes un kuru radītās aizsardzības ilgums nav zināms, jo klīniskie pētījumi tā noteikšanai vēl turpinās."

Atbildēt

!

16.12.2021. 11:50

»

Izsmiekls

Ko var čīkstēt? Tak aizej savakcinējies un nestāsti savas viena tante teica pasakas par kādu mistisku Juri, kurš ņēma un nomira no vakcīnas, iepriekš būdams pilnīgi vesels. Vai aizej uz ārstu konsīliju, kuri tev pateiks, vai tev ir objektīvs iemesls nevakcinēties, vai tās ir tikai tavas iedomas. Par...


Par politiķiem piekrītu, pārējais ir cilvēka murgi, kas nedzīvo reālā pasaulē, neko nezin, bet patīk izteikties. Nodokļu slogs ražojušam uzņēmumam ir virs 100% no ienākumiem--- kā var nomaksāt visu prasīto?
Kāds antivakserim egoisms? Negrib nevakcinējas, slimo, mirst tāpat kā savakcinējies. Tikai antivakseris neslimo, nemirst no indīgajām vakcīnām.
Protams, ka tajā protestantu barā ir tie kuri nav atkarīgi no darba zaudēšanas, un tos ir grūtāk piespiest vakcinēties. Kā arī, ja tu esi brīvs cilvēks, tad vari arī brīvi izteikt savu viedokli protestos, nedomājot vai rītā nebūsi atlaists no darba. Tas attiecas arī uz ārstiem, kas slavē indīgās vakcīnas un špricē to indi.

Atbildēt

sadists

16.12.2021. 11:27

Tādiem durakiem vispirms ir jāiemācās lasīt un izlasīto saprast, jo citādi dermatoloģiju sāk putrot ar demokrātiju.

Atbildēt

Izsmiekls

16.12.2021. 11:26

Ko var čīkstēt? Tak aizej savakcinējies un nestāsti savas viena tante teica pasakas par kādu mistisku Juri, kurš ņēma un nomira no vakcīnas, iepriekš būdams pilnīgi vesels. Vai aizej uz ārstu konsīliju, kuri tev pateiks, vai tev ir objektīvs iemesls nevakcinēties, vai tās ir tikai tavas iedomas. Par nodokļu maksāšanu vari man nemaz nestāstīt. Es nezinu nevienu antivakseri, kurš godprātīgi maksātu nodokļus. Lielākā daļa no viņiem visādi cenšas apčakarēt valsti, piemēram, reģistrējot auto uz pazīstamu invalīdu vārda, lai nav jāmaksā nodokļi, saņem algas aploksnēs, bet kliedz, ka šie maksā nodokļus. Muļķības. Jau pats antivakserisms parāda viņu attieksmi pret valsti un sabiedrību ( antivaksera egoisms visam pa priekšu). Ja objektīvi paņemtu visu to 13.decembra baru, tad tur būtu dīkdieņi, neveiksminieki, pustrakie, reliģiskie fanāti, pasaules gala gaidītāji un viltīgie politiķi, kas cer uz šī bara balsīm vēlēšanās. Nesmīdiniet.

Atbildēt

Lauris

16.12.2021. 11:01

Vai mēs šitik pat mierīgi uztvertu, piemēram, Pavļuta rīkojumu visiem nodzīt matus, lai izvairītos no utu epidēmijas. Kā zināms, utis ir vēl izplatītākas kā kovids, un drošākais veids, kā ar tām tikt galā, ir matu nodzīšana. Matu nodzīšana neatstās nekādu iespaidu uz veselību nākotnē, pie kam tas nodrošīnās, ka utis tiešām nebūs, bet nez kāpēc pret šādu prasību varētu būt diezgan daudz iebildumu. Tad kāpēc mēs tik mierīgi uztveram piespiedu vakcināciju ar eksperimentālu vakcīnu, kura nav līdz galam izpētita un nav zināms, kādas sekas tā atstās?

Atbildēt

+1

16.12.2021. 10:39


Nolādētā karlevita hunta

Atbildēt

tu domā

16.12.2021. 07:45

»

kāp nost no poda

un neaizmirsti noraut ūdeni


ja esi savakcinēts un/vai novaksējies visās maliņās, tas tev dod privilēģiju aizliegt citiem izteikt savu viedokli?

Atbildēt

kādreiz

16.12.2021. 07:40

»

motorhead 1916

Nestriideeshos, negribu un nevajag. Tomeer taisniiguma labad gribeetos zinaat, kaads TIESHI bija juurnika naaves ceeelonis. Tas, ka cilveeks vesels bijis, neko nenoziimee. Atcereesimies kaut vai citu Sergeju - Zholtoku


taisīja ekspertīzes, lai noteiktu aizdomīgas nāves cēloni.
Kaut kā par piedzīvotām smagām blaknēm galvenie oficiozi pārāk nebazūnē. Man ir zināmi divi gadījumi jauniem cilvēkiem, 18 un 20 g.v., blaknes pēc potes, un nevar zināt, kā tas ietekmēs veselību ilgtermiņā, un kā būs, vairākkārtīgi potējoties, lai saglabātu darbu.

Atbildēt

Un

16.12.2021. 07:27

»

Žulis

Šobrīd var vilkt paralēles ar PSRS pastāvēšanas laiku. Toreiz arī tikpat kā neviens neticēja tam komunismam, bet visi gāja un vicināja sarkanos karodziņus 1. maija svētkos. Šodien tikpat kā neviens vairs netic ne demokrātijai, ne tiesiskumam, bet visi uzvedas tā, it kā Latvijā kaut kas tāds pastāvētu...


Lai cik skumji tas nebūtu, tā bija PSRS laikā, tā ir arī neatkarīgajā Latvijā Briseles butaforijas apstākļos. Latvijas padomju sociālistiskās republikas laikā pionieri salutēja "Vienmēr gatavs". Tā mēs salutējam Kariņam, Levitam, Mūrniecei, partiju bosiem. Kādēļ? Vai tas nav salūts naudai, labsajūtai egoismam?

Atbildēt

motorhead 1916

16.12.2021. 07:24

Nestriideeshos, negribu un nevajag. Tomeer taisniiguma labad gribeetos zinaat, kaads TIESHI bija juurnika naaves ceeelonis. Tas, ka cilveeks vesels bijis, neko nenoziimee. Atcereesimies kaut vai citu Sergeju - Zholtoku...

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

16.12.2021. 05:25

Tas jenkijs ir galīgs naglenis! Pat pārtikas veikalos vairs tautu nelaiž! maita!

Atbildēt

Eva

16.12.2021. 00:17

Tiešām nav saprotams, kāpēc tās vakcīnas tik briesmīgi uzspiež, ja ir zināms, ka saslimt var gan potēti, gan nepotēti, unslimību var izplatīt gan potēti, gan nepitēti, un nomirt var gan potēti, gan nepotēti?

Atbildēt

Nupat nejauši piedzēros

16.12.2021. 00:05

»

Nupat nejauši noskatījos šodienas LTV1 1:1 ar Kariņu

Jautājumiun atbildes iepriekš bijuši saskaņoti. Teātris...


Tāpēc noskatījos LTV, izlamāju sievu un bērnus, piekāvu kaimiņu, izēdu visu kaķubarību un pievēmu suņubūdu.

Rītdien atkal nejauši piedzeršos un skatīšos LTV...

Atbildēt

Naftinieks

15.12.2021. 23:26

Benzins maksā pusotru eiro litrā, katrs izstumtais vēl var atļauties pieliet pudeli.20 000 paliks bez darba.20 000 tukstošu pudeļu.Tur var uzgrillēt visus Rīgas mentus, nodedzināt Ādažus un Rīgas pili ar MK un vēl pāri paliks. Tā ir valoda, ko šie izdzimteņi saprot.Uguns un svins.Citādi viņiem nepielec, ka arī mums ir jāizdzīvo.

Atbildēt

Pensionāre

15.12.2021. 23:20

Man žēl savu bērnu un mazbērnu,jo viņiem visā dzīve priekšā, bet šitā valdība un Saeima viņus terorizē.Nezinu cik ilgi viņiem pietiks izturības pretoties šai bezjēdzībai.Mums pensionāriem jau mūža nogale,nē viņu 20 eiro piecus mēnešus ne dāvanu karte aptiekā nevilina.Gan jau viņi visi saņēms atmaksu par šo genocīdu pret tautu.

Atbildēt

tā gluži nav

15.12.2021. 22:40

»

hm

Vai Latvija var rīkoties citādi, kā ES? Regulas un neoficiāli ieteikumi liek šādi lemt mūsu valdībai. Savukārt pretī tiek saņemtas dotācijas no ES kopbudžeta, kas apjoma ziņā ir 1/3 līdz 1/2 no visa mūsu budžeta


vietējā noziedzīgā kangaru vara ignorē arī ES dokumentus:

EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULA (ES) 2021/953
(20) Sertifikātu izdošanai saskaņā ar šo regulu nevajadzētu radīt diskrimināciju konkrētas sertifikāta kategorijas dēļ.
(36) Nedrīkst pieļaut, ka tiek tieši vai netieši diskriminētas personas, kuras nav vakcinētas, piemēram, medicīnisku iemeslu dēļ, tāpēc, ka persona neietilpst mērķgrupā, kurai Covid-19 vakcinēšana tobrīd tiek veikta vai ir atļauta, piemēram, bērniem, vai tāpēc, ka personai vēl nav bijusi izdevība vakcinēties vai tā izvēlējusies nevakcinēties...
...Turklāt šo regulu nevar interpretēt kā tādu, kas nosaka tiesības vai pienākumu vakcinēties.

Eirpas Parlamentārās Asamblejas Rezolūcijas 2361 (2021) nozīmīgi punkti:

7.1.2. nodrošināt, lai regulatīvās iestādes, kas atbild par vakcīnu pret Covid-19 novērtēšanu un atļaušanu, ir neatkarīgas un aizsargātas no politiskā spiediena;

7.1.6. pievērst īpašu uzmanību iespējamai iekšējās informācijas ļaunprātīgai izmantošanai, ko veic farmācijas vadītāji vai farmācijas uzņēmumi, nepamatoti bagātinoties uz valsts līdzekļiem,

7.3.1. nodrošināt, lai iedzīvotāji tiktu informēti, ka vakcinācija nav obligāta un neviens netiek pakļauts politiskam, sociālam vai cita veida spiedienam vakcinēties, ja viņi to nevēlas;

7.3.2. nodrošināt, lai neviens netiktu diskriminēts par nevakcinēšanos, iespējamu veselības apdraudējumu vai nevēlēšanos vakcinēties;

7.3.5. pārredzami paziņot par līgumu saturu ar vakcīnu ražotājiem un darīt tos publiski pieejamus parlamentārai un publiskai kontrolei...

Atbildēt

jā, bet...

15.12.2021. 22:37

»

Pietiek lasītājs

Vakcīnas ar Covid pīķa S proteīna gēnu tiešām ir toksiskas un mutagēnas, uz to norāda jaunākie zinātnes atklātie fakti...


Lūk, ko par "vakcīnām" stāsta zinātnieks, kurš pats piedalījies šo vakcīnu radīšanā. Tas būtu jānoklausās katram. (Subtitri latviešu valodā)
https://www.facebook.com/sandis.duselis/videos/4938512156199163

Atbildēt

Lasītājs

15.12.2021. 22:18

»

Lasītājs

Mani sen jau sajūsmina atsaukšanās uz kaut kādu mistisku "sabiedrību". Jau pionieru laikos dabūju pārrunas ar izsauktiem vecākiem par dažiem uzdotiem jautājumiem...


Nezodz nikus! Nemēģini savus cionista murgus sludināt!
Nav Baidenam ar Putinu viens saimnieks!
Vienkārši, krieviem ir vakcīnas. Baideniešiem indes!
Un Putins "pagrūdī" bedrē Rietumus, lielot viņu vakcīnas.
Tāda ir čekistu politika!

Atbildēt

:(

15.12.2021. 22:10

»

hm

Vai Latvija var rīkoties citādi, kā ES? Regulas un neoficiāli ieteikumi liek šādi lemt mūsu valdībai. Savukārt pretī tiek saņemtas dotācijas no ES kopbudžeta, kas apjoma ziņā ir 1/3 līdz 1/2 no visa mūsu budžeta


Savukārt, dotācijas no ES kopbudžeta ir tikai tāpēc, ka kaut kur jāliek sadrukātā naudas makulatūra pēc iepriekšējās ekonomiskās krīzes...un par to vēl jāpatur verdzībā mūsu bērni un bērnu bērni

Atbildēt

:(

15.12.2021. 22:04

"Es esmu pārliecināts, ka sodīt par radušos situāciju vajag nevis bez darba atstātos skolotājus, mediķus, aprūpētājus, policistu, sētniekus utt., bet tos, kas pieņēma šādus antikonstitucionālus, antihumānus lēmumus, proti, Kariņu, Pavļutu, Bordānu, kā arī citus ministrus un tos koalīcijas deputātus, kas nobalsoja par nevakcinēto darbinieku atlaišanu no darba un atstāšanu bez iztikas līdzekļiem, un, protams, tiesību speciālistu Levitu...."

ja ne citi, Dievs viņus sodīs, atriebjoties viņu pēctečiem n-tās paaudzēs. Un lai tā būtu....!

Atbildēt

Nupat nejauši noskatījos šodienas LTV1 1:1 ar Kariņu

15.12.2021. 21:12

Jautājumiun atbildes iepriekš bijuši saskaņoti. Teātris.

Vienus melus no Kariņa gan dzirdēju, ka viņš personīgi, lai kā gribētu vienpersonīgi, nekādus lēmuus nevar pieņemt.

Kas tad bija tā vienpersoniskā K. Kariņa rezolūcija pēc PVO pārstāvja rekomendācijām? Tā pati, ar kuru K. Kariņš vienpersoniski ar savu rezolūciju uzdeva I. Viņķelei izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”!

Vai PVO hierarhiski ir K. Kariņa augstāka varas organizācija Latvijā par valsts prezidentu un Ministru prezidentu?

Atbildēt

Pietiek lasītājs

15.12.2021. 20:53

Vakcīnas ar Covid pīķa S proteīna gēnu tiešām ir toksiskas un mutagēnas, uz to norāda jaunākie zinātnes atklātie fakti.

Es nekādā gadījumā neļaušu ne sevi, ne savus bērnus potēt ar ģenētiski modificēto Pfizer mRNS vakcīnu. Tā ne tikai izraisa miokardu un perikardītu pēc potēšanas, bet sabojā bērnu genomu un tādā veidā sagrauj bērniem imunitāti pret citām slimībām. Tā ir gēnu terapeitika, kuras sekas izpaudīsies tuvāko 5-10 gadu laikā kā smagas autoimūnas saslimšanas un audzēji.

Zinātnieki Zviedrijā un ASv pierādījuši, ka mRNS vakcīnu injekcijas šķidrums sabojā cilvēka genomu šūnu dalīšanās laikā, un tieši Covid pīķa jeb S proteīns rada šo ģenētiski toksisko iedarbību uz cilvēka DNS. Viņi pierādījuši, ka Covid pīķa S proteīna gēns spēj integrēties cilvēka DNS genomā un izraisīt pēkšņas smagas autoimūnas saslimšanas turpmākajā vakcinēto dzīvē.

Bērniem visās šūnās un pieaugušiem cilvēkiem imunitātes šūnās mRNS vakcīnu sastāvā esošā Covid pīķa S proteīna radītie DNS gēnu bojājumi izpaužas visātrāk, jo šādām organisma šūnām ir vislielākais dalīšanās biežums. Bērniem aktīvi dalās visu orgānu šūnas, īpaši sirds un citu muskuļu šūnas. Pieaugušam cilvēkam jaunu imunitātes šūnu ražošana (šūnu dalīšanās procesā) organismā notiek nepārtraukti visu dzīves laiku kaula smadzenēs, liesā un aizkrūts dziedzerī. No šiem orgāniem B un T imūnšūnas caur asinsriti un limfmezgliem nonāk pārējos orgānos, nervu sistēmā un smadzenēs.  Covid vīrusa pīķa proteīna slepkavas daba tāpat kā HIV vīrusam vispirms izpaužas cilvēka imunitātes šūnu DNS gēnu bojājumos, izraisot imūnās aizsardzības pasliktināšanos pret citām slimībām ģenētiskā limenī.  

Zinātnieki pasaulē eksperimentos apgāzuši Pfizer/BioNTech/Moderna kompāniju apgalvojumus, ka viņu ģenētiski modificētā mRNS vakcīna nemaina cilvēka genomu.

Farmācijas kompānijas Pfizer/BioNTech/Moderna bez jebkādiem klīniskiem pētījumiem apgalvoja, ka to laboratorijā sintezētā gēnu terapijas Covid pilnā jeb S pīķa proteīna mRNS nukleīnskābe nevarot pārvarēt šūnu kodola membrānu, kas aizsargā DNS hromosomas jeb genomu, un līdz ar to esot uzskatāma par drošu vakcīnu.

Šogad daudzu zinātnieki (un to paliek arvien vairāk) recenzetās (peer-rewiew) publikācijās pierādījuši, ka mRNS vakcīnās iekļautais Covid vīrusa pilnais pīķa jeb S proteīns gan spēj iekļūt šūnu kodolā šūnu dalīšanās brīdī (rekombinācijas fāzē), gan arī izraisa toksisku iedarbību uz DNS, graujot adaptīvo B un T imūnšūnu aizsardzību. Turklāt šajos eksperimentos ir pierādīts, ka toksisks attiecībā uz genomu ir tieši Covid pīķa S proteīns (Covid vīruss sastāv no 29 proteīniem).

ASV zinātnieku pētījums publicēts šeit:

“Reversi transkriptēta SARS-CoV-2 RNS nukleīnskābe var integrēties kultivētu cilvēka šūnu genomā un var tikt ekspresēta (diagnosticēta) pacienta audos”.

Avots:
https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf

ASV zinātnieki savos eksperimentos atklāja, ka Covid vīrusa daļas RNS nukleīnskābju veidā spēja līdz pat 1% gadījumu integrēties cilvēka genoma šūnu kodolā un DNS, šūnām daloties, izmantojot reversās transkriptāzes procesu.  Tas visai loģiski izskaidro arī daudziem cilvēkiem piedzīvotās smagās blaknes pēc mRNS vakcīnas.  Pēc pirmās Pfizer potes tikai 1 no 100 cilvēkiem pastāv risks sabojāt savu genomu.  Otro Pfizer poti saņemot, risks divkāršojas un smagas blaknes būs jau 1 cilvēkam no 50. Trešā pote sabojās genomu 1 no 25 cilvēkiem.

Zinātnieki Zviedrijā eksperimentāli novērojuši un aprakstījuši kā Covid pīķa proteīns sabojā cilvēka genomu, bloķējot DNS kļūdu labošanu un izraisot nekontrolējamas ģenētiskas mutācijas, kas noved pie adaptīvās imunitātes B un T šūnu pēkšņas “sajukšanas prātā” tajās izraisīto gēnu bojājumu dēļ. Zinātnieki raksta: “Covid piķa proteīns lokalizējas šūnas kodolā un nolaupa DNS kļūdu labošanas mehānismu un adaptīvās imunitātes mašinēriju.”

Pilns Zviedrijas bioķīmiķu un ģenētiķu eksperimentālo pētījumu rezultāts ar visiem cilveka genoma bojājuma pakāpes mērījumiem, ko izraisīja Covid pīķa S proteīns, angļu valodā publicēts 2021.gada 13.oktobrī PDF šeit:

Avots:
SARS–CoV–2 pīķa proteīns pasliktina DNS bojājumu izlabošanu un kavē V(D)J rekombināciju cilvēka audu paraugos

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Zviedrijas zinātnieki savā pētījumā par Covid pīķa proteīna iedarbību uz cilvēka DNS ģenētisko gēnu kodu raksta sekojošo:

“Mehāniski, mēs atklājām, ka pīķa proteīns lokalizējas šūnu kodolā un kavē DNS bojājumu izlabošanu, bloķējot DNS bojājumu galveno labošanas proteīnu BRCA1 un 53BP1 mobilizēšanu bojājuma vietā”.

Zinātnieki Zviedrijas Ūmeo un Stokholmas universitātēs, kurās ir pasaules vismodernākās iekārtas genoma izpētē, savos elektroniskajos mikroskopos un ķīmiskās luminiscences skaneros mehāniski (burtiski) ieraudzīja Covid pīķa S proteīnu cilvēka audu šūnu kodolos, kur tam nevajadzēja būt, turklāt ne tikai integrējušos, bet aktīvi bloķējot genoma DNS kļūdu (mutāciju) dabisko labošanas mehānismu, šūnām daloties.  

Sabojātais genoms imūnšūnu DNS savukārt tāpat kā lēnas toksiskas iedarbības inde noved pie letāliem pēkšņiem infarktiem, smagām neiroloģiskām smadzeņu saslimšanām, nāvējošām trombozēm un ļaundabīgiem audzējiem ilgākā laika posmā pēc bioķīmiskās gēnu terapijas injekcijas izdarīšanas.

Spāņu mediķi potēšanos ar mRNS vakcīnām salīdzinājuši būtībā ar krievu ruletes spēlēšanu.

Avots:

“mRNA, nanotauku daļiņas un polietilēnglikols: trijotne, kas nekad nav tiksui lietota kliniskās vakcīnās, tiks testēta uz simtiem miljonu cilvēku”

biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Zinātnieki raksta, ka elementāra bioloģija mūs māca, ka šūnu dalīšanās laikā šūnas kodola membrānai pazūdot, hromosomas sajaucas ar citoplazmu. Veidojoties divām jaunām šūnām, hromosomu DNS šūnā pastāv hromatīna jeb pilnībā finkcionējuša DNS kopijas veidā, caur kuru šī informācija nonāk jaunajās šūnās, kondensējoties atpakaļ DNS hromosomās. Tieši sajā procesā šūnu citoplazmā, kad hromatīns un mRNS vakcīnas toksiskais Covid pīķa S proteīna gēns nonāk kontaktā, reversās transkriptāzes veidā šis Covid vīrusa vitoksiskākākās daļas ģenētiskais RNS kods var integrēties cilvēka genomā un arī nonākt sapotēto cilvēku pēcteču DNS. Zinātnieki raksta “Šādos apstākļos vakcīnas mRNS iekļaušana mūsu ģenētiskajā materiālā ir tikai laika un statistiskās varbūtības jautājums”.

ASV zinātnieku mērījumi par genoma bojājumiem dod iespēju ar datu zinātnes palīdzību aprēķināt mirstības pieaugumu no mRNS pīķa S proteīna vakcīnu blaknēm Latvijā.

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljoniem eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas:

Avots:
skaties.lv/zinas/kar..-pret-covid-19-devu/

Ikviens var matemātiski aprēķināt, ka no aptuveni 700,000 cilvēku, kuri varētu būt Latvijā saņēmuši abas Pfizer potes, šo mRNS vakcīnu injekciju sastāvā esošais Covid vīrusa pīķa proteīna gēns sabojās genomu un imunitāti līdz 14,000 vakcinēto cilvēku (1 no 50). Ja šogad, kopš Latvijā sāka potēt ar mRNS vakcīnām, no Covid miruši ap 4000 cilvēku, tad šis aprēķins rāda, ka no mRNS blaknēm, lielākoties no pēkšņiem insultiem un infarktiem, tuvākajos gados nomirs vai smagi saslims aptuveni 3,5 reizes lielāks skaits cilvēku, nekā no Covid vīrusa. Tas būs redzams arī paaugstinātajos mirstības rādītājos no insulta un infarkta, ko Latvijas valstiskie vakcīnu dīleri šobrīd šķiet slēpj no sabiedrības par 2020. un 2021. gadu (par 2019.gadu dati ir pieejami). Ilgstoši to noslēpt nebūs iespējams, jo mirušo piederīgie un ārsti arvien vairāk sāk par šādām pēksņām un negaidītām vakcinēto cilvēku nāvēm runāt.

Spāņu zinātnieki norādījuši, ka mRNS gēnu terapeitika ilgākā laika posmā vakcinētajiem
var izraisīt audzējus un citas autoimūnas saslimšanas, kas bija galvenais iemesls, kāpēc valstu regulatori līdz Covid pandēmijai neapstiprināja ģenētiskās RNS tipa vakcīnas teju 20 gadu garumā. Klīniskajos izmēģinājumos liela daļa pacientu ar iedzimtām slimībām (hemofīlija uc), kuriem ar šādu eksperimentālu RNS gēnu terapiju mēģināja izlabot kļūdaino DNS genomu, vēlāk pāragri nomira no audzējiem un ģenētiskās terapijas izraisītām dazādām nekontrolējamām organisma intoksikācijām. Bioķīmiskie dabas likumi par DNS un RNS mijiedarbību darbojas neatkarīgi no ģenētisko vakcīnu tirgoņu apgalvojumiem par to laboratorijā sintezētās ģenētiskās mRNS nukleīnskābes “izņēmuma statusu” pret dabas likumiem. Zinātniskā patiesība ir noskaidrojama tikai eksperimentos, un pasaulē zinātnieki tieši tādā veidā sāk atmaskot globālo farmācijas kompāniju finansēto zinātnieku melus par mRNS vakcīnu drošību. Eksperimenti pierādīja, ka šāda veida gēnu terapeitikas vakcīnas nav drošas, tās izraisa toksisku mutaģenēzi genomā un tās pavājina vakcinēto imunsistēmu.

Pretēji valstisko vakcīnu dīleru cerībām, ka viņi varēja nesodīti iepirkt par nodokļu maksātāju naudu bīstamas ģenētiskas terapijas vakcīnas un par sekām nebūs jāatbild, cietušiem Latvijas iedzīvotājiem jau šodien ir iespējams tehniski precīzi noteikt, vai indīgā Pfizer/Moderna mRNS vakcīna ir sabojājusi viņu DNS genomu un imunitāti, izmantojot gēnu sekvencēšanas Sangera metodi. Ja cilvēka genoms būs šādas mRNS vakcīnas sabojāts, tad šo faktu vairs neviens nevarēs noslēpt - pīķa S proteīna nukleīnskābju daļas DNS kļūst par ģenētisku pierādījumu, kas būs atrodams cietušā šūnu miljardos.

Ja rodas aizdomas, ka vakcinēts cilvēks ir negaidīti nomiris no Pfizer/Moderna vakcīnas sabojātā genoma ar pēkšņu sirdstrieku, insultu, audzēju vai trombozi, tad piederīgajiem ir tiesības pieprasīt sekciju un mirušā šūnu DNS pārbaudi ar Sangera sekvencēšanas metodi uz Covid pīķa proteīna nukleīnskābju daļu klātesamību šūnu kodolā. Ja pēc vakcīnas injekcijas Sangera tests uzrāda Covid S pīķa proteīna daļu esamību paņemtā šūnu parauga DNS kodolā, tad cilvēka slepkava ir šī mRNS vakcīna.

Sangera sekvencēšana DNS paraugam Latvijā ir pieejama RAKUS, Latvijas Universitātes Genoma centra un SIA Genera laboratorijās, bet ārzemēs daudzviet katrā valstī, izmaksas pasaulē ir aptuveni 200-300 eur par viena parauga sekvencēšanu.

Es ieteiktu negaidīti mirušo piederīgiiem prasīt obligātu mirušā sekciju sakarā ar pamatotām (skat zinātnieku eksperimentos atklātos faktus) aizdomām par tīšu un apzinātu nonāvēšanu, pieprasot veikt mirušā audu parauga Sangera sekvencēšanu uz pīķa proteīna nukleīnskābi un pēc tam izmeklēšanā noskaidrot vainīgos - letālās injekcijas izdarītājus (pavēļu izpilde neatbrīvo no atbildības), kā arī pasūtītājus.

Savukārt, ja tiekat piespiests potēties, ar roku uzrakstiet, ka nepotējaties brīvprātīgi, bet lai saglabātu darbu un iztiku, ka esiet informējuši potētājus, ka mRNS vakcīna var sabojāt genomu (saite uz zinātnieku publikācijām), un ka ģenētisku blakņu vai nāves gadījumā, Jūs vai tuvinieki vērsīsieties krimināltiesiski pret slepkavām.

Atbildēt

Žulis

15.12.2021. 20:49

Šobrīd var vilkt paralēles ar PSRS pastāvēšanas laiku. Toreiz arī tikpat kā neviens neticēja tam komunismam, bet visi gāja un vicināja sarkanos karodziņus 1. maija svētkos. Šodien tikpat kā neviens vairs netic ne demokrātijai, ne tiesiskumam, bet visi uzvedas tā, it kā Latvijā kaut kas tāds pastāvētu.

Atbildēt

bē un mū

15.12.2021. 20:34

»

Zee

Vakcinācijas sertifikātam nav nekāda sakara ar slimību. Tas domāts kontrolei, tiki un vienīgi. Ja valdībai tādus kodus vajag, tad tos taču var piešķirt bez nesaprotamas žļurgas ievadīšanas cilvēka ķermenī. Nu, ja vien ar injekciju nav paredzēts atrisināt vēl kādu uzdevumu. Kā saka - divus zaķus nošaut...


Vai nepadomājāt,ka tā žļurgas ievadīšana Zee ķermeni varētu veicinat kādu domas apskaidrību,kaut uz neilgu laiku,pietiekošu divu teikumu sacerēsanai?Tik prasti nedrīkst atstrādat tos grašus,jāciena pietiek lasītāji!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...