Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgs sviets!

31.12.2017. 00:05

»

Gatis

Kā stāsta pie mums daļā, Raimonds Bērziņš sūdzējās savam priekšniekam par to, ka jāstrādā 24 st un esot tā dēļ ļoti noguris. Tāpēc esot lietojis alkoholu, lai noņemtu nogurumu...


Naktīs izguļas un saņem algu par gulēšanu! Tad strādā policijā un tad dzer un brauc piedzēries, apdraudot sabiedrības drošību.
Kā tad Valsts kontrole skatās uz to, ka valsts iestādē naktīs guļ un par to maskā naudu? Kur tas ir redzēts vēl? Vai tad nodokļu maksātāju naudu nevajag skaitīt? Pilnīgs sviets!

Atbildēt

Gatis

30.12.2017. 18:10

Kā stāsta pie mums daļā, Raimonds Bērziņš sūdzējās savam priekšniekam par to, ka jāstrādā 24 st un esot tā dēļ ļoti noguris. Tāpēc esot lietojis alkoholu, lai noņemtu nogurumu.
Daudzi VUGD darbinieki nogurst strādājot pa 24 stundām bez atpūtas. Daudziem vēl nākas strādāt otrā darbā, kas būtiski ietekmē darbinieku spējas normāli strādāt.

Atbildēt

VNK

29.12.2017. 23:27

Neatbalstu, bet droši - pašvaldības policijā darbs tik atbildīgs, nav jau kā Saeimā likumus šmigā pieņet un komisijas vadīt..

Atbildēt

ne1

28.12.2017. 14:40

»

Jānis

Lai taču cilvēks strādā, darbs ir darbs un tas darbiņš ir bīstams, ko tad tagad viņam aizliegsim dzīvot? Lai pierāda sevi! Nav jau nekāds profesiju aizliegums, nevar tikai vadīt mašīnu. Stukaču tauta


nu lai tik biežāk uz tavu izsaukumu ierodas policaji, ātrie, gāzinieki nieka trīs promiļu reibumā un tev no visas sirds palīdz... jo varbūt cilvēkā vēl palikusi šķipsniņa labā.... un izbijušos zagļus, slepkavas, izvarotājus ar steigu vēlēsim deputātos, savu taču atsēdējusi, varbūt pat labojušies?

Atbildēt

Zutis

27.12.2017. 17:37

Zušuciema paš.pol.priekšnieks tam ir spilgts piemērs.

Atbildēt

Vislabāk te skan

27.12.2017. 10:57

SPRIEDUMS Latvijas tautas vārdā ....

Atbildēt

Priekulis

27.12.2017. 10:37

90tajos Godmanis ar 3... promilem Valsti vadīja,
ko nu piesienaties nabaga ugunsdzēsējam-policistam.

Atbildēt

LR iedzīvotājs

27.12.2017. 09:28

Ātri gan iztiesāja disciplinārlietu PIRMĀ INSTANCĒ-MALAČI!Man zināmam cilvēkam jau drīz būs gads un ir bijusi tikai viena tiesas sēde (tiesas procesā ir iesaistīta Tieslietu ministrija,kas protams ir darba devējs tiesnesei),kas arī tika atlikta uz 3 mēn.(vasarā jau tiesneši iet atvaļinājumos), un kad bija jānotiek nākamai tiesas sēdei,tad dažas dienas pirms tam pēkšņi saslima un ilgstoši-jau trešo mēnesi slimo.
Tagad saprotu kā mākslīgi tiesneši veido sev noslogojumu tiesām,izskatot lietas un sakot, ka ir daudz darba, bet, ja paskatītos piem.S.Sērdieni(Administratīvā rajona tiesas Liepājas Tiesu nama tiesnese) un viņas gada noslogojumu -izmanto pilnu atvaļinājumu,tagad jau trešo mēnesi slimo,tad rodas jautājums,cik gadā mēnešus viņa strādā?

Atbildēt

hihi

27.12.2017. 01:53

te nu kāds ir dikti izpaudies:
http://www.olaine.lv/uploads/filedir/policijasnolikums.doc

Atbildēt

Dīvainības ar valsts valodu

26.12.2017. 20:22

Spriedumā rakstīts: Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese L.Podoļska ar tiesas sēžu sekretāri V.Stomu, tulci I.Zlotņikovu.
Vai tad šis ugunsdzēsējs - policists nesaprot latviešu valodu? Kam tad bija vajadzīgs tulks? Dīvaini. Ļoti dīvaini.

Atbildēt

mentu kari

26.12.2017. 20:16

mentu kari latvija.

Atbildēt

Latvānijas kārtība:

26.12.2017. 19:18

ja valsti var pārvaldīt kriminālkomunisti, kāpēc lai viņi nepaturētu savā dienestā uzticīgu pakalpiņu ar "administratīvo" pārkāpumu?

Atbildēt

ronis

26.12.2017. 19:17

Pašvaldības policija - tas vispār ir kaut kas...

Tiek savākti pēdējie u-rodi un bezdarbnieki

Un tad pilsētas iedzīvotāji saprot savu niecību

Atbildēt

Jānis

26.12.2017. 16:02

Lai taču cilvēks strādā, darbs ir darbs un tas darbiņš ir bīstams, ko tad tagad viņam aizliegsim dzīvot? Lai pierāda sevi! Nav jau nekāds profesiju aizliegums, nevar tikai vadīt mašīnu. Stukaču tauta!

Atbildēt

kaspars

26.12.2017. 14:31

vins ari velak klus par prieksnieku.
zinu vecakos inspektorus kuriem butu jasez cietuma.
latvija vel simts gadus sita paaudze neizmirs

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...