Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ideāls būtu Berķis

04.12.2020. 19:12

Berķa stratēģija no Bumbukalna atkarot visu Pārdaugavu un satriekt pretinieku ir labākais kas noticis. Gluži kā Mannerheims.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2020. 19:00

»

hihihi

Ja karus uzvar štābā pie kartēm, tad kāpēc jāpērk G36, haubices, Patrijas, blekhaukus u.t.t.? Kartes un zvaigznes saka, ka nespējam pretoties Krievijai...


Tāpēc jau armijai ir štābs, lai tur precīzi izštukotu, kam spējam un kam nespējam pretoties, un ministrija, lai meklētu naudu ieroču iepirkumiem. Nepoleons pirms Austerlicas kaujas dienu sēdēja un pētīja kartes, lai nākošajā dienā iedzītu krievus ar Kutozovu purvā. Somi 1.pasaules kartē rāvās dienēt Vācijas armijas jēgeros, tikai Mannengeims dienēja krievu cara armijā. Tas viņam netraucēja pēc tam komandēt somu jēgerus un karot ar krieviem par Somijas neatkarību.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

04.12.2020. 18:55

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar murgu palagu,

Atbildēt

jā?

04.12.2020. 18:51

»

ASV protektorāts Latvija

Vispār jau šīs mērvienības artilērijā ieviesa ne krievi, bet briti. Un kā tad Latvijas armijā? Vai artilērijas vispār nav


To tev vislabāk pateiks Ziemelis, bet es gribētu dzirdēt pamatojumu no Kalniņa par nepeiciešamību pēc artilērijas, vai to mums vajag vai paliksim pie cerības, ka kara gadījumā mūs nāks atbrīvot NATO.
Ceru, ka Saeimas frakcijas pie sevis izsauks KAlniņu un kārtīgi izjautās. Galu galā - viņš ir par vai pret OMD?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2020. 18:48

»

jā?

Krēvu armijā alaikm 1/6000


Vispār jau šīs mērvienības artilērijā ieviesa ne krievi, bet briti. Un kā tad Latvijas armijā? Vai artilērijas vispār nav?

Atbildēt

hihihi

04.12.2020. 18:45

»

ASV protektorāts Latvija

Vispār parketa ģenerālis ir Levita adjutants, bet katrā armijā galvenais ir štāba priekšnieks, jo karus uzvar štābā pie kartēm vēl pirms kara sākuma, un ne jau personālam lemt, kas armiju komandēs. Kad krievu cara armijā pēc februāra revolūcijas personāls sāka vēlēt virsniekus, armija ātri izjuka...


Ja karus uzvar štābā pie kartēm, tad kāpēc jāpērk G36, haubices, Patrijas, blekhaukus u.t.t.? Kartes un zvaigznes saka, ka nespējam pretoties Krievijai.
Es par parketa ģenerāļiem saucu ģenerāļus, kuri nav piedalījušies nevienā kaujā. Jocīgi, ka Kalniņš jaunība nepakaroja Afganistānā vai kādā citā karstajā punktā. Tas viņam godu nedara. Somi 1.Pasaules karā arī rāvās uz karu un dienēja cara armijā, bet somiem bija apziņa, ka šīs zināšanas un praktiskā kauju pieredze vajadzīga, lai izveidotu neatkarīgu Somiju. Tas pats par čečeniem 80.gadu beigās. Ko patiesībā Kalniņš okupācijas gados darīja armijā - trenējās, lai vienā brīdī kā partizāns uzsāktu karu pret okupantiem vai vienkārši labi iekārtojās, jo miera laikos armijā ir zelta dzīve.

Atbildēt

Ruucis

04.12.2020. 18:43

Kur pazuda mūsu komunosti un citi aģenti?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2020. 18:32

»

hihihi

Vispār jau komandieri apstirpina Saeima. Saeimai ir visas tiesības izbrāķēt gan Kalniņu, gan Pabriku. Jeb Pabriks iet ar uzstāadījumu - ja neapstiprinās Kalniņu, tad valdība kritīs...


Vispār parketa ģenerālis ir Levita adjutants, bet katrā armijā galvenais ir štāba priekšnieks, jo karus uzvar štābā pie kartēm vēl pirms kara sākuma, un ne jau personālam lemt, kas armiju komandēs. Kad krievu cara armijā pēc februāra revolūcijas personāls sāka vēlēt virsniekus, armija ātri izjuka.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2020. 18:24

»

jā?

Ja jau esi tik gudrs - ko nozīmē P uz kalaša tēmekļa attāluma skalas


Nevajag izlikties par pašu gudrāko. П - postojannij pricel, jeb 300m. Bet tu pasaki, cik деле́ний угломе́ра ir vienā aplī artilērijā ?

Atbildēt

hihihi

04.12.2020. 18:18

»

ASV protektorāts Latvija

Lai būtu labs karavadonis, nav obligāti jābeidz NAA. Daudzi slaveni karavadoņi vispār sāka kā ierindnieki. Suvorovs sāka kā ierindnieks. PSRS aizsardzības ministri Ģ.Žukovs savu karjeru sāka kā cara armijas dragūns, bet R.Maļinovskis kā cara armijas ložmetējnieks. Tas, ka Latvijas armijas komandiera...


Vispār jau komandieri apstirpina Saeima. Saeimai ir visas tiesības izbrāķēt gan Kalniņu, gan Pabriku. Jeb Pabriks iet ar uzstāadījumu - ja neapstiprinās Kalniņu, tad valdība kritīs!?
Slaveni karavadoņi rodas kaujās. Kalniņš ir parketa ģenerālis, kurš nevienā kaujā nekad mūžā nav piedalījies. Ja sāktos īsta kauja, tad Kalniņa uzvedība būtu kā vienās visiem labi zināmās mācībās - tieši tāpēc nbsA personālam pret Kalniņu ir mazas simpātijas.

Atbildēt

jā?

04.12.2020. 18:14

»

Tur nav P bet krievu P un nozīmē postojannij pricel


Un ko tas nozīmē, gudriniek?

Atbildēt

un

04.12.2020. 18:13

»

ASV protektorāts Latvija

Sagribējāt visiem naktsssargiem G36. G36 pēc desmit gadu ekspluatācijas izrādījās neperspektīvs un tiek nomainīts. Bundesvērs jau tā vietā steidzami pērk Haenel. Karabahā abas armijas karoja ar Kalašņikova tipa strēlnieku ieročiem. Puspasaules karo ar tādiem ieročiem un labākus nemeklē. Nekas cits, ...


Vispār būtu labi, ja Kalniņš pamatotu kāpēc Latvija pāriet uz G36 un nevis citiem strēlnieku ieročiem. Kāpēc nopirka Angļu mazos tanciņus un nevis citas platformas.
Man sajūta, ka Kalniņš dara to, ko viņam pasaka ierēdņi no ministrijas.
AK-4 ir daudz uzticamāks par Kalašnikovu, tad kāpēc jāpāriet uz G36?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2020. 18:11

»

NAA

Vai mums nav neviena NAA absolventa ģenerāļa, kurš spētu komandēt NBS? Ir


Lai būtu labs karavadonis, nav obligāti jābeidz NAA. Daudzi slaveni karavadoņi vispār sāka kā ierindnieki. Suvorovs sāka kā ierindnieks. PSRS aizsardzības ministri Ģ.Žukovs savu karjeru sāka kā cara armijas dragūns, bet R.Maļinovskis kā cara armijas ložmetējnieks. Tas, ka Latvijas armijas komandiera amatam nevar atrast gudru un spējīgu cilvēku, ir ministrijas politiskās vadības vaina un tas, ka cilvēks beidzis PSRS kara skolu pats par sevi nenozīmē, ka viņš ir muļķis vai neuzticams Latvijas valstij.

Atbildēt

04.12.2020. 18:11

»

jā?

Ja jau esi tik gudrs - ko nozīmē P uz kalaša tēmekļa attāluma skalas


Tur nav P bet krievu P un nozīmē postojannij pricel

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2020. 18:03

»

Es arī pret Kalniņu

Delfi ziņas 2019.gadā - "Zemessardzes pārapbruņošana ar triecienšautenēm "G36" plānota līdz 2022. gada beigām, pastāstīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš...


Sagribējāt visiem naktsssargiem G36. G36 pēc desmit gadu ekspluatācijas izrādījās neperspektīvs un tiek nomainīts. Bundesvērs jau tā vietā steidzami pērk Haenel. Karabahā abas armijas karoja ar Kalašņikova tipa strēlnieku ieročiem. Puspasaules karo ar tādiem ieročiem un labākus nemeklē. Nekas cits, lai karotu, nav vajadzīgs. Piemēram, Kalašņikova ložmetējs (nejaukt ar triecienšauteni) ir ļoti uzticams un tiek lietots daudzās armijās un paliks vēl ļoti ilgi, jo nekas labāks nav izdomāts.

Atbildēt

NAA

04.12.2020. 18:02

»

ASV protektorāts Latvija

Mācījies PSRS karaskolā. Ta nu gan iemesls neuzticēties! Vai toreiz bija vēl kādas citas virsnieku skolas? Ģenerālis Radziņš bija mācījies cara armijas karaskolā un vai tāpēc viņš nebija lojāls Latvijas Republikai? Labi, ka cilvēks vismaz ir mācījies virsnieku skolā un nevar teikt, ka PSRS kara skolas...


Vai mums nav neviena NAA absolventa ģenerāļa, kurš spētu komandēt NBS? Ir!
Neapšaubāmi, ka Kalniņš ir Latvijas patriots, bet, diemžēl, viņš vairs nevelk un tā pa īstam arī nekad nav vilcis.
Kalniņam pietrūkst gudrības - tas īsumā viss.

Atbildēt

WWW

04.12.2020. 18:02

»

Q

Dārgais autor, komunisti augstos amatos muļķu nelika , atšķirībā no mūsdienām , kad ministru krēslos sēž idioti un pederasti


Vari pat nesmirdēt. Neviens normāls cilvēks nestājās kompartijā. Tikai tie, kuri bija gatavi laizīt pakaļu okupantiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2020. 17:54

Mācījies PSRS karaskolā. Ta nu gan iemesls neuzticēties! Vai toreiz bija vēl kādas citas virsnieku skolas? Ģenerālis Radziņš bija mācījies cara armijas karaskolā un vai tāpēc viņš nebija lojāls Latvijas Republikai? Labi, ka cilvēks vismaz ir mācījies virsnieku skolā un nevar teikt, ka PSRS kara skolas gatavoja neprofesionālus virsniekus. Tas ir daudz labāk kā tad, ja armijas komandieris būtu kārtējais fizkultūras skolotājs kā Dalbiņš.

Atbildēt

Garisons

04.12.2020. 17:46

»

Agris Purvelis

Raksta autors ir pimpja nagla, kurai dienesta laikā NBS nav bijusi nekāda autoritāte, demogogs, dirsējs un vienkārši appimpojies majors no Zemessardzes


Tas ir viss, ko jūs abi - Kalniņ un Pabrik - sēžot pie datora variet uzrakstīt? Es tūlīt pieslēgšu kiberaizsargus un uztaisīsim Kalniņam ideālu PR kampaņu.

Atbildēt

Agris Purvelis

04.12.2020. 17:42

Raksta autors ir pimpja nagla, kurai dienesta laikā NBS nav bijusi nekāda autoritāte, demogogs, dirsējs un vienkārši appimpojies majors no Zemessardzes!

Atbildēt

Mx

04.12.2020. 17:20

Izcilais krievu fiziķis teorētiķis Ļevs Landau Padomju civilizācijas mēslaini atklāti dēvēja par fašistisku valsti.

Avots: http://old.ihst.ru/projects/sohist/papers/viet/1993/3/123-132.pdf

Atliekt tikai izdarīt secinājumus...

Atbildēt

Es arī pret Kalniņu

04.12.2020. 17:02

Delfi ziņas 2019.gadā - "Zemessardzes pārapbruņošana ar triecienšautenēm "G36" plānota līdz 2022. gada beigām, pastāstīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš."

Kāpēc jāgaida tik ilgi? Ja rīt sāksies karš, tad ar ko karos zemessargi - ar 40 gadus veciem un izdilušiem stobriem?
Kur paliek Aizsardzības ministrijas nauda??

Atbildēt

vnkEX

04.12.2020. 16:40

»

VB

Es, piem., krievu armijā savulaik tiku ĻOTI labi apmācīts (lūdzu ticiet uz vārda), uzdienējos līdz seržantaam, bet nu ar visiem iesp. papīriem uz rokas...


Neasat vienīgais, kam NBS ir atteikuši.
Ar stāstiem, kam NBS pielīdzināja izglītību un pakāpi, un kam nepielīdzināja, par visai interesantien standartiem un kritērijiem, par šo visu, kas noticis 30 gadu laikā, varētu izdot enciklopēdijas biezuma grāmatu daudzos sējumos.
Starp citu, vienā no pēdējām intervijām minētais ģenerālleitnants stāstīja, ka karjeru esot sācis kā ZS sakaru grupas dežurants, un 1997.gadā esot atguvis (pielīdzinājis) savu virsnieka pakāpi.
Skan labi, tikai ne visiem tā veicās tajā laikā, ne visiem ļāva pielīdzināties.
Ar ko tieši Leonīds izpelnījās tādu labvēlību, un kā ir spējis tikt pie Nato augstākā līmeņa pielaides, tas ir ļoti interesants jautājums.

Atbildēt

Māris

04.12.2020. 16:33

»

motorhead 1916

Bet kuru tas interesee? Mees varam ielikt, teiksim, Gunaaru Placeenu tur par bosu. Vai Lilitu Ozolinju... So what? Nav tak ne valsts, ne armijas, taadi pljukskji vircas bedree vien


Tas interesē mani un vēl daudzus. Karavīri un zemessargi, un Latvijas patrioti grib spēcīgu NBS. Kalniņa vadībā turpinās muļļāšanās un pat stagnācija, kuru iesāka mazizglītotais Graube - ilgstoši nav progresa.
Graubes un Kalniņa dēļ mēs no Igaunijas armijas atpaliekam par 10 gadiem.

Atbildēt

Vectēvs

04.12.2020. 16:29

»

Mamma

Ja Pabrisk ir īsts liberālis, tad tas nozīmē, ka Latvijā tiks atjaunots obligātais militārais dienests


Varu saderēt, ka negribi arī fizisku darbu strādāt, jo tev esot izglītība, negribi dārzu ravēt, jo lielveikalā ir smeķīga ķīmija, negribi bērnu autiņus mazgāt, jo ir taču ne visai kaitīgi pamperi utt. Kad tādas slinkas un iedomīgas bābas nonāk pie varas un vēl kopā ar liberālkomunistiem, tad slūžas valsts nodevībai ir vaļā.

Atbildēt

nav labs kandidāts

04.12.2020. 16:27

»

vilis

Labs kandidāts uz augsto posteni


Ko labais kandidāts ir izdarījis labu? Kāpēc armijai trūkst ieroču, ekipējuma, nav bruņumašīnu un bruņutransportieru?
Salīdzini Latvijas NBS ar Igaunijas armiju - lai gan Igaunijā tautiņa mazskaitlīgāka, bet armija tur ir daudz spēcīgāka! Vai tas ir Kalniņa "nopelns"?
Es redzu, ka Kalniņš nemākulīgi tērē naudu, kas tiek piešķirta Latvijas NBSam. Kalniņš ieliek naudu "sūdos" un nevis bruņojumā. Un Pabriks kā līdzdalībnieks uz to tikai noskatās un smaida.

Atbildēt

motorhead 1916

04.12.2020. 16:27

Bet kuru tas interesee? Mees varam ielikt, teiksim, Gunaaru Placeenu tur par bosu. Vai Lilitu Ozolinju... So what? Nav tak ne valsts, ne armijas, taadi pljukskji vircas bedree vien.

Atbildēt

Kā īstenā komunistu midzenī

04.12.2020. 16:16

»

juris

Jāsāk būtu ar autobiogrāfijām,tad jau Kalniņa k-gs būtu jāierindo pie Eņģeļu kārtas. Būtībā vadošo kadru sastāvs visās augstajās mājās ir biedējošs


Te nevienam varas pārstāvim biogrāfija nesniedzas tālāk par 90 gadu, bet par vecāki, brāļi un māsas ir augstākais valsts noslēpums.

Atbildēt

vilis

04.12.2020. 16:13

Labs kandidāts uz augsto posteni.

Atbildēt

juris

04.12.2020. 15:40

Jāsāk būtu ar autobiogrāfijām,tad jau Kalniņa k-gs būtu jāierindo pie Eņģeļu kārtas. Būtībā vadošo kadru sastāvs visās augstajās mājās ir biedējošs ...

Atbildēt

klau

04.12.2020. 14:49

Kalniņ! Vai Latvija ir tuksnesis, ka karavīriem un zemessargiem jāstaigā tuksneša krāsas formastērpos?
Kāpēc jaunā forma ir tikai tev un dažiem komandieriem, bet ne visam NBSam?
Un kad beidzot tiks izsniegti labi zābaki, kas nelielā saulītē nesamirkst un pēc 5 dienām nesaplīst?
Varbūt, lai mēs būtu labāk ieraugāmi pretiniekam, mūsu formastērpi varētu būt oranžā krāsā?

Atbildēt

hohoho

04.12.2020. 14:16

»

VB

Es, piem., krievu armijā savulaik tiku ĻOTI labi apmācīts (lūdzu ticiet uz vārda), uzdienējos līdz seržantaam, bet nu ar visiem iesp. papīriem uz rokas...


Galvenais zināt krievu valodu - tas ir galvenais kritērijs kļūšanai apr NBS komanieri.
Klau, seržant - ko nozīmē P burts uz kalaša tēmekļa distances skalas?

Atbildēt

VB

04.12.2020. 14:03

Es, piem., krievu armijā savulaik tiku ĻOTI labi apmācīts (lūdzu ticiet uz vārda), uzdienējos līdz seržantaam, bet nu ar visiem iesp. papīriem uz rokas.
Kad savulaik gribēju iestāties Zemessardzē par instruktoru, pēc 2 -vām nedēļām atnāca ziņa: NEVAJAG.
Tā i nezinu kāpēc nevajag etc, BET tā var izrīkoties ar tikai seržantu - ģenerāļi ir pavisamcita ranga cilvēki, tie ir deficīts un ko tad mēs pārmetam šim?
Kaut kādu angļu valodas deficītu? Smieklīgi, domāju, ka viņš nezina arī ķīniešu utt. valodas - priekš tam ir tulki, ja kas. Tomēr, vismaz krievu val. viņš gan jau, ka zin. Vai tas ir tas sliktākais? Nu, es arī zinu... (angļi arī), nu un?

Atbildēt

Mamma

04.12.2020. 14:02

»

slimniekam

Liberālis nekad neuzstāsies pret valsts drošību un kamēr nav atrisināta Krievijas Pederastijas problēma, nedrīkst atslābt. Nelieši, kuri ielika amatā krievu "Trojas zirgu", Ļoņku Kalniņu, ir putinososi - liberasti. Liberasts ir pederasts, kurš sevi melīgi sauc par liberāli


Ja Pabrisk ir īsts liberālis, tad tas nozīmē, ka Latvijā tiks atjaunots obligātais militārais dienests?
Nē, es esmu pret, un par Pabriku un viņa partiju vairs nekad nebalsošu.
Es negribu, ka mani dēli dien armijā!!!!!!!

Atbildēt

Karls

04.12.2020. 13:59

Vai Kalniņam ir redzējums par NBS attīstību? Vai Kalniņš spējīgs savas domas izlikt uz papīra un šo rakstu nodrukāt kāda avīzē vai interneta portālā?
Negribu dzirdēt ministrijā strādājošo meiteņu un homoseksuālo ierēdnīšu domas, bet gribu redzēt tieši Kalniņa vīziju par Latvijas aizsardzības sistēmu.
Ja šīs vīzijas nav, tad ceru, ka Saeima šo cilvēku bez redzējuma neapstiprinās tik atbildībā amatā.

Atbildēt

tiešām tālu

04.12.2020. 13:57

»

Ha

Izejot no Tavu domu gaišuma, Tev pat līdz viņa līmenim vēl tālu


Līdz krievam var degradēties vienas paaudzes laikā, bet līdz krievu oficierim, vajag visas divas.

Atbildēt

slimniekam

04.12.2020. 13:55

»

Nost ar Pabriku!

Pabrik - kas tu par liberāli, ja visiem skolēniem no 2024.gada būs obligāta militārā audzināšana! Kas tu par liberāli, ja Latviju padari par militarizētu valsti


Liberālis nekad neuzstāsies pret valsts drošību un kamēr nav atrisināta Krievijas Pederastijas problēma, nedrīkst atslābt. Nelieši, kuri ielika amatā krievu "Trojas zirgu", Ļoņku Kalniņu, ir putinososi - liberasti. Liberasts ir pederasts, kurš sevi melīgi sauc par liberāli.

Atbildēt

Nosta ar Kalniņu un Pabriku!

04.12.2020. 13:44

Kādreiz Pabriks bija aktīvs Tautas partijas biedrs un Tautas partijas ministrs. Toreiz Tautas partiju vadīja oligarhs Andris Šķēle. Šķēle teica, ka amatos jāliek vislielākie kretīni - droši vien tāpēc, ka kretīni neredzēs kā tiek izzagta valsts un kretīnam aiz muguras varēs taisīt dažādas rebes.
Vai Kalniņš, kurš pirms 40 gadiem beidzis krievu militāro skolu un šodiem neorientējas modernajās tehnoloģijās, kurš nerunā angliski, kurš runājot latviski mūždien jauc "ka" ar "kad" - ir vai nav kretīns starp normāliem latviešu ģenerāļiem? Ja ir, tad Pabriks labi strādā.

Atbildēt

Nost ar Pabriku!

04.12.2020. 13:38

Pabrik - kas tu par liberāli, ja visiem skolēniem no 2024.gada būs obligāta militārā audzināšana! Kas tu par liberāli, ja Latviju padari par militarizētu valsti?
Pabrika nākošais solis būs obligātā militārā dienesta ieviešana!

Atbildēt

Papriks

04.12.2020. 13:35

Visas paveles dod minsteres pastnieks ,es esmu ka notes pulkis svesas rokas,kur vajag tur iebaz 🤪

Atbildēt

Sarkanais mēris

04.12.2020. 13:35

Tāds komandieris ir tikai loģiskas sekas komunistu varas nepārtrauktībai un neveiktajai deokupācijai. Tikai tādēļ okupanti ar kolonistiem pārtapa par Latvijas pilsoņiem, okupanti Latvijas valdībā, okupanti biznesā, okupantiem tūpli laizošie tiek celti amatos.
Rezultātā kā jau visur kur valda krievi ir lielākā nabadzība, lielākā korupcija, lielākā noziedzība, resursu nesaudzīga izpārdošana un kontrabanda, alkohola monopols, narkotiku tranzīts un donorvalsts visu interešu nodošana par labu mirkļa baudām. Esam ieguvuši vieglo valodu, kas degradē mūsu valodu, esam ieguvuši faktisku divvalodību darba vietās un mēdiju telpā ar (ru) katrā vietnē, esam pieradināti par normu dzīvot no pabalstiem un eiropas naudu izlaupīšanas, nevis no sava darba augļiem un savas pašpietiekamības pārtikas nozarē.
To visu it kā nemanot paši esam pieļāvuši, lai gan ieviests tas tika ar nebeidzamiem meliem un viltu. Sods tomēr par mūsu pašu aklumu, naivumu, bezdarbību vai pat līdzdalību, mums jāsaņem būs neizbēgami, kaut vai tukšu vēderu veidā. Bads vēsturiski vienmēr ir bijis teritorijās, kuras pārņem sarkanā mēra ideoloģiskās utopijas nesēji un viņu neatņemamais sekotāju bars no austrumiem.

Atbildēt

Nost ar Leonīdu Kalniņu!

04.12.2020. 13:34

Kalniņ, kāpēc tavā vadībā nauda tiek ielikta betonā un būvniecībā, bet nevis ieročos un bruņojumā?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...