Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilmārs

15.02.2019. 14:42

manī tek poļžīdu asinis.

Atbildēt

Īpaši pastulbs

05.03.2018. 17:00

Bet varbūt tur viens staigā ar vienu glāzīti laistīdams un nav ticis bildē? Varbūt ir kāds cits varbūt?

Atbildēt

Es

05.03.2018. 11:26

»

VDK

Tajā bildē ir arī Olainfarm Maligins


Raksta autors ir vēl viens cirvis, kas turpina onalizēt vienā mirklī/brīdī/sekundē uzņemtu kadru, uz kura pamata paziņo, ta tāds kolektīva sastāvs un galda komplektācija bija arī visā pārējā pasākuma gaitā. Brīnos, ka ir tomēr cilvēki ar tik nelielām smadzenēm.

Atbildēt

VDK

04.03.2018. 19:53

Tajā bildē ir arī Olainfarm Maligins....!
Rimšēvičs pēdējā laikā ir pārāk daudz locījies un melojis !!!

Ticība viņam nulle !!!

Atbildēt

Ojār, gudros vara necieš

04.03.2018. 14:58

Ojār, ir divas versijas: gudros vara necieš un iznīcina, vienalga ar kādām metodēm, kā to izdarīja savulaik Tukuma šefs pret tevi - savu vainu uzlika tev un tu dabūji ciest un vara tevis neaizstāvēja un neaizstāv, tādēl, ka tu esi godīgs un ļoti erudīts, gudrs cilvēks, mīli taisnību un patiesību., Sistēma tādus izmet.

Varbūt Rimšēviču arī tadēļ noēda ar paša naivumu, ka godīgai attieksmei it kā spēks un godīgums gūs uzvaru. Rimševičs stipri, gudri kritizēja varu, tās darbības aplamības un kritizēja reformes medicīnā un citur - no tādiem jātiek vaļā, par ko tu pats esi pārliecinājies.

Bet varbūt ka alkatība uzvarēja Rimševiču uz vieglu peļnu - no sazagtā gribēja daļu dabūt sev - "tas nav noziegums - paņemt daļu sazagtā"?

Man pārliecība sliecas uz to, ka viņu drīzāk apmelo un - no abaām pusēm - no tiem, kuri maksāja varas kabatās kā ziedojumus un no tiem, kuri taisīja milzīgas mahinācijas savu sponsoru labā un te šis Rimšēvičs traucēja kā vieniem, tā otriem?

Palieku pie divām versijām, lai gan man tuvāka otrā - jo neredzu pierādījumus, ka Rimševičs pieķerts pie kukuļa izspiešanas un pieņemšanas. Kukuli nevar pierādīt aprunātāju vesels simts, ja ņēmējs nav pieķerts pie rokas. Ja būtu pieķerts - notyeikti būtu teikts.

Man vēl neliek mieru, ka kratīšanā "atrada" iezīmētu kukuli, jo kratīja bez saimnieka klātbūtnes. Via pieaicinātie bija? Vai pieaicināto bija tik daudz, ka viņi novēroja katra policista rokas tīrību, kā viņi "atrod" kukuli. Varbūt vispirms "atrada" , tadpasauca - skatieties liecinieki, kur atrodas kukulis?!

Apstākli vēl jo aizdomīgāki par kukuļa "atrašanau", ka tik slepeni un anonīmi nestāsta nmeko par kaut vienu pierādījumu, kas ir stiprs un pierādošs. Atrada kukuli - ko tur slēpt? Nē, pat ne pušplēsta vārda. Visiem izmeklētāju priekšniekiem mutes aizšūtas?!

Cāļus skaita rudenī.Man liekas, ka "nesakaitīs" neko vai - būs pamats izgrozīties no vainas.

Atbildēt

Bet

04.03.2018. 14:38

»

MIĶS

kads čeka? Ivars Godmanis ar sadarbojās ar valsts drošības komiteju ar vDK


Vai Godmanis un Co arī šodien nesadarbojas? Kā izriet no preses ziņām, Godmanis sadarbojās arī būdams AP Ministru prezidents, kad esot sekmējis, lai nākts piesegā izvilktu no mapes savu sarkanio zīmogu un sankcionētu čekas 5 datoru ar sevišķi slepeniem datu uzskaites materiāliem izvestu no Latvijas Šefs it kā izgaismots, bet uz tā fona viņu varēja pārvervēt un piespiest darboties, uz tā fona - it kā es jau vairs nevaru sadarboties, mani zina, bet - kas liedz turpināt iesākto darbu? Azarts liels.

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 12:39

»

Aļaskas lasis

...


Nepārpūlies tam mūdzim leģendu sacerot! Čeka to ielika Repšes vietnieka amatā, čeka to iecēla par bankas prezidentu, čeka ar to divas reizes pagarināja darba attiecības, lai tas krievu noziedznieku un čekas baņķieriem palīdzētu pastrādāt noziegumus. Kam tad domāji kalpo: Godmanis, Andris Bērziņš, Kalvītis un Dombrovskis?

Atbildēt

tas ir psrs tulkojums biznesam

03.03.2018. 01:40

tas tiesa

Atbildēt

EDIS

02.03.2018. 19:19

TEVI, SUKA BLUMBERG , AUKSTĀ,SLAPJĀ ,DZIĻĀ BEDRĒ AR ŽURKĀM IEMEST ,KUCI TĀDU.

Atbildēt

Aļaskas lasis

02.03.2018. 17:03

»

L.Grantiņš LRTT

Jefiņ:----" p[ie viņa majas redzēta ASV vēstniecības automašīna.."----vai tu redzējišo automašīnu


Ne velti Bundesrepublika izdevusi Jumsīm medicīnas izziņu, ka Jumsīm nava viss majās.Tikai Latvijas pusei Jums ka Latvijas pilsonim jakostatē, vai attiecībā pret Latviju Jūs neesat saucams pie kriminālatbildības un esat pieskaitāms. Jumsīm un mumsīm skaidrs, ka esat pieskaitāms un Bundesrepublikas izziņa nav spēkā, ta var būt viltota.

Tādējādi, lasi, debilais, Grantiņ LRTT. Mēs tevi laternā uzrausim ar visu sadirsto tavu karmu!

“Tāpat raidījums vēsta, ka Rimšēviča privātmājas Langstiņos šonedēļ redzēta automašīna ar ASV vēstniecības numuriem. Bankas prezidents nevēlējās nedz apspriest sarunas saturu, nedz arī to, vai diplomāti lūdza viņu amatu atstāt.”

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.03.2018. 14:36

»

Aļaskas lasis

...


Jefiņ:----" p[ie viņa majas redzēta ASV vēstniecības automašīna.."----vai tu redzējišo automašīnu ?

Atbildēt

Ojāram Blumbergam

02.03.2018. 13:56

Latvijas Bankas prezidentam uzvārds ir Rimšēvičs!

Atbildēt

A

02.03.2018. 13:55

ko ne?

Atbildēt

Aļaskas lasis

02.03.2018. 12:37


Ir neskaidrības ar Rimševicu. Var būt, ka viņš, visticamāk, ir bijis VDK aģents, bet, nonācis ASV un ES ietekmē, negrib vairs pildīt vecos VDK uzdevumus, ko arī pildīja ar Parex, Krajbanku utt., bet tagad esam eirozonā. ES un ECB izvirza savas prasības Latvijai un Rimševičam no 2013. gada, ja R.nepaliek LB amatā, nav alternatīvas un grib aiziet ar godu.

Drīzāk izskatās, ka raksta autors un Rimševics ir bijušie VDK aģenti. Bet, tā kā R. pieviļ Krievijas VDK – Krievijas FSB un pieviļ SAB, DP, Kontroles dienestu, Ģenprokuratūru, kuras ir cēlušās no Latvijas VDK un sadarbojas ar Krievijas FSB, tad Krievijas FSB un SAB, Kontroles dienests, Ģenprokuratūra ar KNAB izrēķinās ar Rimševicu, jo kļuvis paklausīgs ASV un ECB, jo Latvija no 2013. gada ir eirozonā ar euro.

Rimševics pret Krievijas FSB un SAB, DP, Kontroles dienestu, ko vada Kalnmeijers, līdz šim ir izpildījis visus uzdevumus ar Parex un Krājbankas diversijām pret Latvijas ekonomiku, kas radīja vajadzību pēc naudas Latvijā, tostarp Krievijas naudas (Krievijas FSB naudas) Latvijas komercbankās. Bet tagad R.jau pirms dažiem mēnešiem paziņojis, ka vairs nepretendēs uz LB vad. amatu. Nebrīnīšos, ja R. vnk novāks – visticamāk, SAB ar DP rokām, Ģenprokuratūra, neatradusi slepkavu, lietu izbeiigs. Jo R. vairs nevienam nav vajadzīgs, bet pats atzinis, ka zin parāk daudz un ir daudziem neērts.
Arī šī raksta autors ir SAB un Ģenerālprokuratūras uzbrukuma Rimševicam sastāvdaļa. Raksts ir profesionāls, lai nomelnotu ticami.., visticamāk, savējo no VDK aģentu vidus, kas negrib vairs sadarboties ar Krievbijas FSB, SAB un Konroles dienestu, vai ir bijis dubultaģents.. īsi pirms Rimševiča majas apzagšanas un izdemolēšanas, p[ie viņa majas redzēta ASV vēstniecības automašīna..visticamāk, arī kads draugs no ASV vestniecības R.ziņojis, ka viņu grib nošaut..tikai SAB un Ģeneralprokuratūra turpina tēlot idiotus kā absurda teātrī.

Atbildēt

glāzītes

02.03.2018. 11:58

protams, mazgājas trauku mazgājamajā mašīnā. Kas tur nesaprotams? :)

Atbildēt

Plsonis

02.03.2018. 11:30

»

pārvaldnieks

https://kamticet.wordpress.com/2012/05/18/politikas-nesmukas-puses


Laba grāmata, izlasīju jau sen. Laikam nāksies vēlreiz, atsvaidzināt

Atbildēt

Šerloks

02.03.2018. 08:05

»

VB

Un par tām pudelēm - tās parasti liek pirmās un tikai tad sāk meklēt att. glāzītes, vai nē...


Apskaties uz ikriem-tie jau gandrīz izēsti.Tā ka šis process nav sākumstadijā fočenēts.

Atbildēt

Fredis

02.03.2018. 00:16

Bet tā taču taisnība, ka Kamčatkas lasis ir daudz labāks! Iespējams ka labākais pasaulē lasis.

Atbildēt

Es domāju tā!

01.03.2018. 22:14

»

Edge

Kur nauda, Ojār


Ojārs Blumbergs ir vecs čekists.

https://kamticet.wordpress.com/2012/05/18/politikas-nesmukas-puses/

2000. gadā Gundars Valdmanis par saviem līdzekļiem izdeva autobiogrāfisku grāmatu “Starp dzirnakmeņiem”.

Grāmata dod ieskatu arī specdienestu darbības mērogā un metodēs. Ir aprakstītas gan laulāto pavedināšanas metode, gan CIP drošības garantēšanas metode, autors pastāsta kā viņu mēģināja vervēt un kāda nelietība viņam bija jādara kā piekrišanai sadarboties. Valdmanis nosauc augsta līmeņa Krievijas militārais izlūkdienests (GRU) virsniekus (Ojārs Blumbergs, Alfrēds Čepānis, Ilma Čepāne).

Ojār Blumberg, čekist, šie vārdi attiecas uz tevi!


„Vieni meli prasa citus melus un beidzot visus melus nevar atminēt un pretrunas novērst”

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

01.03.2018. 22:11

»

pārvaldnieks

(no Valdmaņa grāmatas...


Šis "blumbergs" nav nošaujams, nav pakarams, bet nositams kā ar mēri inficēts grauzējs ! Visīstākais latviešu tautas slepkava.

Atbildēt

Edge

01.03.2018. 20:58

Kur nauda, Ojār?
"Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi." Arhibīskaps Jānis Vanags (PIETIEK)

Atbildēt

pārvaldnieks

01.03.2018. 19:43

https://kamticet.wordpress.com/2012/05/18/politikas-nesmukas-puses/

Atbildēt

pārvaldnieks

01.03.2018. 19:39

(no Valdmaņa grāmatas)
Kad man Ojārs pastāstīja par savu 65 cilvēku grupu, kas viņa vadībā strādā, lai sagrautu Latviju, es ne pa jokam nobijos, jo domāju, ka pēc šāda noslēpuma zināšanas mani vienkārši nogalinās. Blumberga sekretāre, kas bija man draudzīga, agrāk bija mani vairākas reizes brīdinājusi, lai es nelecu Ojāram acīs, jo viņš varot mani fiziski iznīcināt. Informēju par to Meierovicu un citus, bet nekas sevišķs tam nesekoja.
Blumberga personība man ilgu laiku bija liela mīkla. Pats viņš man stāstīja, ka padomju laikā ieņēmis augstu stāvokli. Universitātes gados dzīvojis kopā ar kādu čekisti, un viņam piedāvāts kļūt par Latvijas Evanģēliski luterāniskās baznīcas bīskapu, ko viņš esot noraidījis. Krievu militārajā dienestā viņš esot sadraudzējies ar augstāko līmeņu virsniekiem un piedalījies vairāku nedēļu ilgstošos pārgājienos. Pēc tam viņš strādājis par ekonomistu Latvenergo. Savukārt man labi pazīstamais Vilis Krūmiņš man skaidroja, ka Latvijā esot trīs vadoši GRU (Krievijas armijas galvenās izlūkošanas pārvaldes) virsnieki un tie ir Ojārs Blumbergs un Čepāņu pāris. Lai šie virsnieki labāk spētu viens otru kontrolēt, GRU ieteicis, lai nākamā Čepāņa kundze aprecētos ar Čepāni vai Blumbergu. Abi esot ilgi locījušies, lai neprecētos, bet beidzot tā ”laime” tomēr

Atbildēt

Iz avīžu lappusēm

01.03.2018. 19:27

Pasaulē ir taču gadījumi, kad augsti cienījams mācītājs no kanceles saka skaistus vārdus, bet vakarā pa kluso nodarbojas ar pedofīliju. Tad kāpēc gan smalkā tonī runājošais Rimšēvičs nevaretu dzert no kakliņa? Intelektu jau nenosaka diploms, bet gan inteliģence. Pie tam vilku barā taču nevar blēt kā aita, jādzer vien no kakliņa.Gribi naudu- blēj līdzi.

Atbildēt

jibiorio

01.03.2018. 18:52

Kas ir "gorluška"?

Atbildēt

VB

01.03.2018. 18:05

Un par tām pudelēm - tās parasti liek pirmās un tikai tad sāk meklēt att. glāzītes, vai nē?
Bet kāds aģents vnk. izmantoja pirmo iespēju ko fočēt, jo nebija pārāk pārliecināts par nākamajām.

Es ar nebūtu, tur pie sienas karājās vēl AKM, kas pieļauju, tādā Kamčatkas zvejā ir arī normāli...

Atbildēt

VB

01.03.2018. 18:01

»

uzrakstīts

diezgan skarbi


Skarbi? Es gan vispirms gribētu zināt par ko tieši viņu apsūdz (gandrīz neviens nesaka) un kādi ir / varētu būt pierādījumi?! Varbūt i nevainīgs, taču.
Domāju, advokāts nav īpāšos augstumos...

Atbildēt

VB

01.03.2018. 17:58

»

Eriks Stemdzinuks

Un ne tikai to


Šī vnk. nav korekta, bez īpašiem komentāriem.

Atbildēt

paziņa

01.03.2018. 17:03

Rimševics kopumā ir simpātisks cilvēks, ja banku pa kluso nebūtu uzaudzējis līdz >500 darbiniekiem ar lielām algām un prēmijām; ja sev nebūtu lielinājis algu bez sāta; ja diskusijās nemēģinātu pierādīt, ka nabadzīgā valstī tas ir normāli. Un beidzot, ja dzīvotu ar sievu un audzinātu bērnus, nevis ik pa laikam mainītu sievietes un iegādātos daudzus īpašumus. Dibens ta viens! Kā uz visiem reizē sēdēs!?

Atbildēt

uzrakstīts

01.03.2018. 16:16

diezgan skarbi.

Atbildēt

kamdēļ gan ne?

01.03.2018. 15:20

Apetīte rodas ēdot.

Atbildēt

Eriks Stemdzinuks

01.03.2018. 14:55

Un ne tikai to

https://pbs.twimg.com/media/DXIKM2RXcAAfNAQ.jpg

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...