Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!

29.09.2020. 19:50

»

Bet

Publiskais tirgotājs no komersanta, kuram ir obligātā iepirkuma tiesības, iepērk tikai koģenerācijā saražotās elektroenerģijas pārpalikumu, kas atlicis pēc elektroenerģijas izlietošanas koģenerācijas stacijas darbības nodrošināšanai atbilstoši šo noteikumu 23. punktā minētajai koģenerācijas stacijas...


Tur jau tas āķis - ka Publiskaijam tirgotājam elektroenerģijas iepirkumam ir viens regulējums (tāds, kas nepieļauj krāpniecību ar pašpatēriņu), bet tā (pašpatēriņa) kontrolei - cits, kurš to pieļauj, un ne tikai pieļauj, bet pat legalizē, pasakot, ka ir OK, ja vien tas nav 0!

Tie noteikumi ir prasmīgi savērpti! Un tas dod iespēju manipulēt. kas arī tiek darīts, lai krāpnicības varētu īstenot un piesegt. Protams, rūpīgi ievērojot noteikumos rakstīto! :))

Atbildēt

:))

29.09.2020. 19:34

»

!

Zariņš izrauj vienu noteikumi no 97 punktiem un sāk kaut ko muldēt. Pašpatēriņš 0 nav vienīgais paredzētais gadījums, kad tiek atceltas tiesības saņemt oik, tas ir par jebkuru uzskaites pārkāpumu, mēģinājumiem sagrozīt datus, atskaišu sniegšanu, kas neatbilst mērījumiem, mērījumu ietekmēšana,utt. Realitāte...


Vecīt, realitāte ir pavisam savādāka - kā reiz izmantojot to, ka noteikumos ir šis punkts (un tālāk noteikumos ir arī atsauce, ka tas ir jāievēro kontrolējot pašpatēriņu), atbildīgie par pārbaužu veikšanu izmanto to, lai piesegtu acīmredzamas krāpniecības. To uzskatāmi var pierādīt iepazīstoties ar pārbaudes protokoliem.
Ja vien kādam no tiesībsargājošajām iestādēm būtu vēlme to izdarīt. Jācer, ka būs!

Atbildēt

Taureņu pirtī

29.09.2020. 16:53

noslēptas visas atbildes.

Atbildēt

Lūk, nevis es esmu apzadzējs, bet apzog mani

29.09.2020. 16:47

»

R

Nav šaubu, ka esi labi apguvis birokrātijas ābeci un tikpat skaidrs, ka piederi pie tautas apzadzēju mafijas, kurus vienmēr un visur aizstāvēsi


un mūs visus un ne tikai ar OIK vien! Ar valsts parādu, kas palielina nabadzību un finansu instrumentiem grauj ekonomiku.

Ieskatieties savā pasē, lai saprastu, kas īsti esat! Cilvēktiesības neattiecas uz Jums, ja Jūsu pasē ir vārds un uzvārds rakstīts šādi UZVĀRDS VĀRDS. Tas nozīmē, ka valsts, izdevusi Jums pasi ar šādu ierakstu, Jūs noformā kā juridisku personu, kuras uzdevums ir strādāt valsts un valsts parāda labā. Un uz Jums attiecas valsts likumdošana tikām, kamēr pats sevi neatzīsit par cilvēku ar savām cilvēktiesībām un brīvībām, kuru pienākums ir nepārkāpt citu cilvēktiesības un brīvības. Bet, uzrādot pasi valsts amatpersonai, varat aizmirst par cilvēktiesībām.

ZARINŠ IVARS ir deputāts un, ja viņu aptur ceļu policists ZARIŅŠ var uzrādīt deputāta apliecību, bet ja viņš uzrāda vadītāja apliecību pēc tam, kad policists uzrādījis savējo, tad starp viņiem ir citas attiecības.

Atbildēt

Eglītis

29.09.2020. 14:21

Līdz vēlēšanām vēl gads, bet jau iet vaļā.

Atbildēt

!

29.09.2020. 12:46

Zariņš izrauj vienu noteikumi no 97 punktiem un sāk kaut ko muldēt. Pašpatēriņš 0 nav vienīgais paredzētais gadījums, kad tiek atceltas tiesības saņemt oik, tas ir par jebkuru uzskaites pārkāpumu, mēģinājumiem sagrozīt datus, atskaišu sniegšanu, kas neatbilst mērījumiem, mērījumu ietekmēšana,utt. Realitāte ir tāda, ka pats Zariņš maisījās pa varas kabientiem, kad OIK tika radīts un visa viņa lielā cīņa ir tikai politiskais teātris, neko Zariņš negrib ne atcelt, ne kontrolēt, drīzāk otrādi, patiesais sašutuma iemesls ir, ka ir pieņemta kontroles sistēma, ko apjāt ir grūti.

Atbildēt

Bet

29.09.2020. 12:40

»

ha!

tā arī ir - pateicoties EM noteikumiem stacijām tiek dota iespeja legalizēt krāpniecības ar pašpatēriņu daudzu miljonu apmērā, jo patiecoties šiem pretlikumīgajiem noteikumiem pēc kuriem stacijas tiek pārbaudītas, jebkurš patēriņš skaitās likumīgs - atbilstošs noteikumiem, ja vien tas nav nulle...


Publiskais tirgotājs no komersanta, kuram ir obligātā iepirkuma tiesības, iepērk tikai koģenerācijā saražotās elektroenerģijas pārpalikumu, kas atlicis pēc elektroenerģijas izlietošanas koģenerācijas stacijas darbības nodrošināšanai atbilstoši šo noteikumu 23. punktā minētajai koģenerācijas stacijas principiālajai elektriskā pieslēguma shēmai. Atlikušo elektroenerģijas daudzumu aprēķina šo noteikumu 26. punktā minētajā kārtībā.

Nē, nevar norādīt mazāku pašpatēriņu, nekā konstatē mērierīces (ko šie noteikumi nosaka par obligātām), tas tāpat novedīs pie licences atņemšanas un iespējams kriminālprocesa par krāpšanu. Vienkārši, ja ir 0, tad ir skaidrs, ka var rakstīt iesniegumu policijai, jo 0 nevar būt.

Atbildēt

Opis

29.09.2020. 12:28

»

ha!

tā arī ir - pateicoties EM noteikumiem stacijām tiek dota iespeja legalizēt krāpniecības ar pašpatēriņu daudzu miljonu apmērā, jo patiecoties šiem pretlikumīgajiem noteikumiem pēc kuriem stacijas tiek pārbaudītas, jebkurš patēriņš skaitās likumīgs - atbilstošs noteikumiem, ja vien tas nav nulle...


Varētu padomāt, ka politikā iet cilvēki, kam rūp savas valsts iedzīvotāju labklājība... Iet tie, kas neko prātīgu darīt savā dzīvē nav iemācījušies, bet lielo kumosu no siles pakampt grib. Un viņiem uzspļaut, ko par viņiem domā apkārtējie, viņiem sirdsapziņas nav. Ar meliem un tukšiem solījumiem tiek ievēlēti un uzreiz solījumi aizmirstas un nāk lielā kampšanas vēlme...

Atbildēt

R

29.09.2020. 11:44

»

Kāpēc ZARIŅŠ IVARS mūs maldina?

Ivars Zariņš raksta: “ Šī gada 17.septembrī jums, ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam, tika iesniegti deputātu jautājumi par Elektroenerģijas...


Nav šaubu, ka esi labi apguvis birokrātijas ābeci un tikpat skaidrs, ka piederi pie tautas apzadzēju mafijas, kurus vienmēr un visur aizstāvēsi.

Atbildēt

Osis

29.09.2020. 11:20

»

Kāpēc ZARIŅŠ IVARS mūs maldina?

Ivars Zariņš raksta: “ Šī gada 17.septembrī jums, ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam, tika iesniegti deputātu jautājumi par Elektroenerģijas...


Tukšmuldēšana.
Ventspilī reiz bija tāda pati tušmuldēšana, tur ilgi un gari, ja pareizi atceros, sitās par garumzīmi uzvārdā :-)))))))
Ar tik lielu un tuvplāna bildi apveltīts raksta autors runā par lietu. Gandrīz vai kā pasē - augšā bilde, apakšā vārds un uzvārds. Bet kaut kāds anonīms tukšmuldētājs sāk absurdizāciju :-)))))

Atbildēt

Kāpēc ZARIŅŠ IVARS mūs maldina?

29.09.2020. 10:34

Ivars Zariņš raksta: “ Šī gada 17.septembrī jums, ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam, tika iesniegti deputātu jautājumi par Elektroenerģijas..”

Un turpina:

“Diemžēl, iepazīstoties ar jūsu sniegtajām atbildēm, nav iespējams kliedēt šīs augstāk paustās bažas. Jūs esat izvairījies sniegt skaidras, izsmeļošas atbildes uz vairākiem jums uzdotajiem jautājumiem.”


No raksta satura un rakstā minētās vēstules ekonomikas ministram satura izriet, ka runa ir par vienu un to pašu personu ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu kā fizisku personu, no kā izriet, ka fiziskā persona Jānis Vitenbergs sniedz fiziskas personas atbildes - neskaidras un izplūdušas. Saskaņā ar starptautisko tiesību tiesu judikatūru ekonomikas ministrs nav fiziska persona, bet ir publisko tiesību juridiska persona VITENBERGS JĀNIS.

Arī IVARS ZARIŅŠ ir publisko tiesību juridiska persona, 13. Saeimas deputāts ZARIŅŠ IVARS. Būsim korekti!

Līdz ar to nav saprotams, kāpēc fiziska persona Ivars Zariņš, publicējot rakstu Pietiek kā 13. Saeimas deputāts ZARIŅŠ IVARS uzdodas par fizisku personu Ivaru Zariņu. Kas aiz tā slēpjas? Varbūt ZARIŅA kungs kā 13. Saeimas deputāts var atbildēt? Vai tik tā nebūs lasītāja maldināšana tukšas pašreklāmas nolūkos?

Atbildēt

nazi

29.09.2020. 09:11

»

Secinājums

Pilnīgi piekrītu,jābalso par nacio/anālajiem pederastiem un deģenerātiem.Balsošana ir lotereja bez izredzēm


Vienmēr ir bijuši pret jums: krievu un krievmīlošiem pederastiem.

Atbildēt

uz ko Jūs cerat

29.09.2020. 08:42

jaunais pašvaldību likums,kurš nonācis sabiedriskajā apspriešanā, atbalsta amatpersonu bezatbildību likuma priekšā.Par visu maksā no pašvaldības budžeta. Amatpersonas un politiķi atkal varēs pieņemt lēmumus un izšķērdēt nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Secinājums

29.09.2020. 07:39

»

Latvijā

Jāiet uz vēlēšanām, kuras atšķirībā no Krievijas un Baltkrievijas, šeit iespējamas un jābalso pret krievu un krievmīlošiem zagļiem un valsts ienaidniekiem


Pilnīgi piekrītu,jābalso par nacio/anālajiem pederastiem un deģenerātiem.Balsošana ir lotereja bez izredzēm.

Atbildēt

krievu gāzi aizvāciet,

29.09.2020. 06:07

bļauškas, par ko viniem OIK????????????

Atbildēt

Latvijā

29.09.2020. 06:02

»

ES

Pēc šī visa, kas krājas un krājas arvien lielākā kaudzē, nav jāiet ielās, kā to dara Baltkrievijā


Jāiet uz vēlēšanām, kuras atšķirībā no Krievijas un Baltkrievijas, šeit iespējamas un jābalso pret krievu un krievmīlošiem zagļiem un valsts ienaidniekiem.

Atbildēt

saprotošam

29.09.2020. 05:58

»

to- nekā nesaprotu!

Autors rakstot komentāru nav piedomājis pie tā,ka uzsmej pats sevi.Zariņs malacis,veiksmi cīņā ar zagļiem,neliešiem,rīmām


Būtu Zariņš taisnības cīnītājs, neklusētu par staļiniskiem izdzimteņiem, kuri Rīgai nozaguši miljardus, bet šai gadījumā vienīgi "obidka", ka OIK afēristi ar viņu nepadalījās.

Atbildēt

ES

29.09.2020. 04:51

Pēc šī visa, kas krājas un krājas arvien lielākā kaudzē, nav jāiet ielās, kā to dara Baltkrievijā??

Atbildēt

Mazsalacas meteorits

28.09.2020. 22:30

Varbūt vienīgajam,kam sirdsapziņa moka,ir Dombrovskis,kurš Trīszvaigžņu ordeni izlika pārdošanā Cetrāltirgū(informācija par ordeni no mediju rakstiem).

Atbildēt

ha-ha

28.09.2020. 20:55

Visi OIK radītāji,pārbaudītāji,bīdītaji un izlaupītāji uzskata,kā viņu svēts pienākums ir izlaupīt Latviju.Ne jau velti ar to nodarbojās bijušie komunisti,komsorgi-profesionāli valsts noziedznieki,tātad legālizēts ekonomisko noziedznieku grupējums.

Atbildēt

nost ar zagļiem

28.09.2020. 20:13

Krāpnieku banda Levita un Kariņa vadībā turpina zagt

Atbildēt

to- nekā nesaprotu!

28.09.2020. 20:10

»

nekā nesaprotu

Kā Dombrovskis, Kampars, Pavļuts, Ašrādens un Pūce var būt tik alkatīgi un neiedot sugas brālim Zariņam pāris simtus tūkstošu


Autors rakstot komentāru nav piedomājis pie tā,ka uzsmej pats sevi.Zariņs malacis,veiksmi cīņā ar zagļiem,neliešiem,rīmām!

Atbildēt

caure

28.09.2020. 19:15

Vai tā vajadzēja? ministrs aizņemts ar savu sponsoru ādas glābšanu... te kaut kāds OIK - neb viens nekad taču to nelikvides, pretēji tikai piespiedus paplašinās lietotāju (maksātāju) loku... un izkmaksas tik augs Tā jau visos benzīntankos vajadzēs ladētājus (jāapmakša no degvielas peļņas, tsk. pieslāgum, ikgada maksas obligātās par jaudu utt.) -- IOK dzīvo un uzvar desmitiem veidos. Zaļi un ilgtspējīgi... papildinot za''a biznesa makus

Atbildēt

ha!

28.09.2020. 19:00

tā arī ir - pateicoties EM noteikumiem stacijām tiek dota iespeja legalizēt krāpniecības ar pašpatēriņu daudzu miljonu apmērā, jo patiecoties šiem pretlikumīgajiem noteikumiem pēc kuriem stacijas tiek pārbaudītas, jebkurš patēriņš skaitās likumīgs - atbilstošs noteikumiem, ja vien tas nav nulle!
tas ir offigennijs bizness ne no kā - kad vienkārši gandrīz (gandrīz šeit ir izšķirošais vārds!) visa pašpatēriņam paredzētā elektroenerģija tiek pārdota pa dārgo tarifu, tā vietā lai tiktu notērēta, kā to nosaka likums.

kurš par to būtu jāliek cietumā - OIK komersants, kurš "ievēro" EM noteikumus? vai EM ierēdņi un politiskais jumts, kuri šādus noteikumus ir radījuši?

Atbildēt

Žulis

28.09.2020. 18:59

Vai tiešām kādam vēl ir šaubas par valdošā režīma pretvalstisko un prettautisko būtību?! Vai tiešām kāds tic, ka tā ir vienkārša nezināšana, kļūdīšanās, nespēja visu izvērtēt, visu paredzēt un toreiz, kad OIK tika “izbīdīts” caur Saeimu, neviens “nespēja paredzēt” tās graujošās sekas un kolosālo kaitējumu Latvijas ekonomikai, ko šis OIK radīs? Tātad visa tā par nodokļu maksātāju naudu bagātīgi atalgotā ekonomistu un juristu armija mums ir tādi neprašas un nezinīši?! Ka tik ne tā!
Pat tagad, kad šo noziegumu pret tautu un valsti vairs nav iespējams noslēpt, viņi izdomā, kā izvairīties, attaisnoties un turpināt šo nekaunīgo tautas un valsts aplaupīšanu. Visi OIK saņemšanas noteikumi jau iepriekš ar gudru ziņu ir noformēti tā, lai no valsts puses tos nevarētu tik vienkārši pārtraukt. Muļķi un nezinīši to tā neprastu izdarīt. Arī noziedznieki no malas, bez atbalsts un līdzdarbības valdībā un ministrijā, nespētu paveikt šāda mēroga valsts aplaupīšanas afēru.
Vienīgais risinājums ir nacionālas valsts atjaunošana Latvijā. Tikai nacionālā valstī šāda tautas aplaupīšana ir neiespējama!

Atbildēt

R

28.09.2020. 18:58

Šo jānosūta arī Ministru prezidentam. Kariņam arī pienācis laiks sniegt paskaidrojumus par OIK afēru!

Atbildēt

nekā nesaprotu

28.09.2020. 18:25

Kā Dombrovskis, Kampars, Pavļuts, Ašrādens un Pūce var būt tik alkatīgi un neiedot sugas brālim Zariņam pāris simtus tūkstošu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....