Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!

29.09.2020. 19:50

»

Bet

Publiskais tirgotājs no komersanta, kuram ir obligātā iepirkuma tiesības, iepērk tikai koģenerācijā saražotās elektroenerģijas pārpalikumu, kas atlicis pēc elektroenerģijas izlietošanas koģenerācijas stacijas darbības nodrošināšanai atbilstoši šo noteikumu 23. punktā minētajai koģenerācijas stacijas...


Tur jau tas āķis - ka Publiskaijam tirgotājam elektroenerģijas iepirkumam ir viens regulējums (tāds, kas nepieļauj krāpniecību ar pašpatēriņu), bet tā (pašpatēriņa) kontrolei - cits, kurš to pieļauj, un ne tikai pieļauj, bet pat legalizē, pasakot, ka ir OK, ja vien tas nav 0!

Tie noteikumi ir prasmīgi savērpti! Un tas dod iespēju manipulēt. kas arī tiek darīts, lai krāpnicības varētu īstenot un piesegt. Protams, rūpīgi ievērojot noteikumos rakstīto! :))

Atbildēt

:))

29.09.2020. 19:34

»

!

Zariņš izrauj vienu noteikumi no 97 punktiem un sāk kaut ko muldēt. Pašpatēriņš 0 nav vienīgais paredzētais gadījums, kad tiek atceltas tiesības saņemt oik, tas ir par jebkuru uzskaites pārkāpumu, mēģinājumiem sagrozīt datus, atskaišu sniegšanu, kas neatbilst mērījumiem, mērījumu ietekmēšana,utt. Realitāte...


Vecīt, realitāte ir pavisam savādāka - kā reiz izmantojot to, ka noteikumos ir šis punkts (un tālāk noteikumos ir arī atsauce, ka tas ir jāievēro kontrolējot pašpatēriņu), atbildīgie par pārbaužu veikšanu izmanto to, lai piesegtu acīmredzamas krāpniecības. To uzskatāmi var pierādīt iepazīstoties ar pārbaudes protokoliem.
Ja vien kādam no tiesībsargājošajām iestādēm būtu vēlme to izdarīt. Jācer, ka būs!

Atbildēt

Taureņu pirtī

29.09.2020. 16:53

noslēptas visas atbildes.

Atbildēt

Lūk, nevis es esmu apzadzējs, bet apzog mani

29.09.2020. 16:47

»

R

Nav šaubu, ka esi labi apguvis birokrātijas ābeci un tikpat skaidrs, ka piederi pie tautas apzadzēju mafijas, kurus vienmēr un visur aizstāvēsi


un mūs visus un ne tikai ar OIK vien! Ar valsts parādu, kas palielina nabadzību un finansu instrumentiem grauj ekonomiku.

Ieskatieties savā pasē, lai saprastu, kas īsti esat! Cilvēktiesības neattiecas uz Jums, ja Jūsu pasē ir vārds un uzvārds rakstīts šādi UZVĀRDS VĀRDS. Tas nozīmē, ka valsts, izdevusi Jums pasi ar šādu ierakstu, Jūs noformā kā juridisku personu, kuras uzdevums ir strādāt valsts un valsts parāda labā. Un uz Jums attiecas valsts likumdošana tikām, kamēr pats sevi neatzīsit par cilvēku ar savām cilvēktiesībām un brīvībām, kuru pienākums ir nepārkāpt citu cilvēktiesības un brīvības. Bet, uzrādot pasi valsts amatpersonai, varat aizmirst par cilvēktiesībām.

ZARINŠ IVARS ir deputāts un, ja viņu aptur ceļu policists ZARIŅŠ var uzrādīt deputāta apliecību, bet ja viņš uzrāda vadītāja apliecību pēc tam, kad policists uzrādījis savējo, tad starp viņiem ir citas attiecības.

Atbildēt

Eglītis

29.09.2020. 14:21

Līdz vēlēšanām vēl gads, bet jau iet vaļā.

Atbildēt

!

29.09.2020. 12:46

Zariņš izrauj vienu noteikumi no 97 punktiem un sāk kaut ko muldēt. Pašpatēriņš 0 nav vienīgais paredzētais gadījums, kad tiek atceltas tiesības saņemt oik, tas ir par jebkuru uzskaites pārkāpumu, mēģinājumiem sagrozīt datus, atskaišu sniegšanu, kas neatbilst mērījumiem, mērījumu ietekmēšana,utt. Realitāte ir tāda, ka pats Zariņš maisījās pa varas kabientiem, kad OIK tika radīts un visa viņa lielā cīņa ir tikai politiskais teātris, neko Zariņš negrib ne atcelt, ne kontrolēt, drīzāk otrādi, patiesais sašutuma iemesls ir, ka ir pieņemta kontroles sistēma, ko apjāt ir grūti.

Atbildēt

Bet

29.09.2020. 12:40

»

ha!

tā arī ir - pateicoties EM noteikumiem stacijām tiek dota iespeja legalizēt krāpniecības ar pašpatēriņu daudzu miljonu apmērā, jo patiecoties šiem pretlikumīgajiem noteikumiem pēc kuriem stacijas tiek pārbaudītas, jebkurš patēriņš skaitās likumīgs - atbilstošs noteikumiem, ja vien tas nav nulle...


Publiskais tirgotājs no komersanta, kuram ir obligātā iepirkuma tiesības, iepērk tikai koģenerācijā saražotās elektroenerģijas pārpalikumu, kas atlicis pēc elektroenerģijas izlietošanas koģenerācijas stacijas darbības nodrošināšanai atbilstoši šo noteikumu 23. punktā minētajai koģenerācijas stacijas principiālajai elektriskā pieslēguma shēmai. Atlikušo elektroenerģijas daudzumu aprēķina šo noteikumu 26. punktā minētajā kārtībā.

Nē, nevar norādīt mazāku pašpatēriņu, nekā konstatē mērierīces (ko šie noteikumi nosaka par obligātām), tas tāpat novedīs pie licences atņemšanas un iespējams kriminālprocesa par krāpšanu. Vienkārši, ja ir 0, tad ir skaidrs, ka var rakstīt iesniegumu policijai, jo 0 nevar būt.

Atbildēt

Opis

29.09.2020. 12:28

»

ha!

tā arī ir - pateicoties EM noteikumiem stacijām tiek dota iespeja legalizēt krāpniecības ar pašpatēriņu daudzu miljonu apmērā, jo patiecoties šiem pretlikumīgajiem noteikumiem pēc kuriem stacijas tiek pārbaudītas, jebkurš patēriņš skaitās likumīgs - atbilstošs noteikumiem, ja vien tas nav nulle...


Varētu padomāt, ka politikā iet cilvēki, kam rūp savas valsts iedzīvotāju labklājība... Iet tie, kas neko prātīgu darīt savā dzīvē nav iemācījušies, bet lielo kumosu no siles pakampt grib. Un viņiem uzspļaut, ko par viņiem domā apkārtējie, viņiem sirdsapziņas nav. Ar meliem un tukšiem solījumiem tiek ievēlēti un uzreiz solījumi aizmirstas un nāk lielā kampšanas vēlme...

Atbildēt

R

29.09.2020. 11:44

»

Kāpēc ZARIŅŠ IVARS mūs maldina?

Ivars Zariņš raksta: “ Šī gada 17.septembrī jums, ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam, tika iesniegti deputātu jautājumi par Elektroenerģijas...


Nav šaubu, ka esi labi apguvis birokrātijas ābeci un tikpat skaidrs, ka piederi pie tautas apzadzēju mafijas, kurus vienmēr un visur aizstāvēsi.

Atbildēt

Osis

29.09.2020. 11:20

»

Kāpēc ZARIŅŠ IVARS mūs maldina?

Ivars Zariņš raksta: “ Šī gada 17.septembrī jums, ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam, tika iesniegti deputātu jautājumi par Elektroenerģijas...


Tukšmuldēšana.
Ventspilī reiz bija tāda pati tušmuldēšana, tur ilgi un gari, ja pareizi atceros, sitās par garumzīmi uzvārdā :-)))))))
Ar tik lielu un tuvplāna bildi apveltīts raksta autors runā par lietu. Gandrīz vai kā pasē - augšā bilde, apakšā vārds un uzvārds. Bet kaut kāds anonīms tukšmuldētājs sāk absurdizāciju :-)))))

Atbildēt

Kāpēc ZARIŅŠ IVARS mūs maldina?

29.09.2020. 10:34

Ivars Zariņš raksta: “ Šī gada 17.septembrī jums, ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam, tika iesniegti deputātu jautājumi par Elektroenerģijas..”

Un turpina:

“Diemžēl, iepazīstoties ar jūsu sniegtajām atbildēm, nav iespējams kliedēt šīs augstāk paustās bažas. Jūs esat izvairījies sniegt skaidras, izsmeļošas atbildes uz vairākiem jums uzdotajiem jautājumiem.”


No raksta satura un rakstā minētās vēstules ekonomikas ministram satura izriet, ka runa ir par vienu un to pašu personu ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu kā fizisku personu, no kā izriet, ka fiziskā persona Jānis Vitenbergs sniedz fiziskas personas atbildes - neskaidras un izplūdušas. Saskaņā ar starptautisko tiesību tiesu judikatūru ekonomikas ministrs nav fiziska persona, bet ir publisko tiesību juridiska persona VITENBERGS JĀNIS.

Arī IVARS ZARIŅŠ ir publisko tiesību juridiska persona, 13. Saeimas deputāts ZARIŅŠ IVARS. Būsim korekti!

Līdz ar to nav saprotams, kāpēc fiziska persona Ivars Zariņš, publicējot rakstu Pietiek kā 13. Saeimas deputāts ZARIŅŠ IVARS uzdodas par fizisku personu Ivaru Zariņu. Kas aiz tā slēpjas? Varbūt ZARIŅA kungs kā 13. Saeimas deputāts var atbildēt? Vai tik tā nebūs lasītāja maldināšana tukšas pašreklāmas nolūkos?

Atbildēt

nazi

29.09.2020. 09:11

»

Secinājums

Pilnīgi piekrītu,jābalso par nacio/anālajiem pederastiem un deģenerātiem.Balsošana ir lotereja bez izredzēm


Vienmēr ir bijuši pret jums: krievu un krievmīlošiem pederastiem.

Atbildēt

uz ko Jūs cerat

29.09.2020. 08:42

jaunais pašvaldību likums,kurš nonācis sabiedriskajā apspriešanā, atbalsta amatpersonu bezatbildību likuma priekšā.Par visu maksā no pašvaldības budžeta. Amatpersonas un politiķi atkal varēs pieņemt lēmumus un izšķērdēt nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Secinājums

29.09.2020. 07:39

»

Latvijā

Jāiet uz vēlēšanām, kuras atšķirībā no Krievijas un Baltkrievijas, šeit iespējamas un jābalso pret krievu un krievmīlošiem zagļiem un valsts ienaidniekiem


Pilnīgi piekrītu,jābalso par nacio/anālajiem pederastiem un deģenerātiem.Balsošana ir lotereja bez izredzēm.

Atbildēt

krievu gāzi aizvāciet,

29.09.2020. 06:07

bļauškas, par ko viniem OIK????????????

Atbildēt

Latvijā

29.09.2020. 06:02

»

ES

Pēc šī visa, kas krājas un krājas arvien lielākā kaudzē, nav jāiet ielās, kā to dara Baltkrievijā


Jāiet uz vēlēšanām, kuras atšķirībā no Krievijas un Baltkrievijas, šeit iespējamas un jābalso pret krievu un krievmīlošiem zagļiem un valsts ienaidniekiem.

Atbildēt

saprotošam

29.09.2020. 05:58

»

to- nekā nesaprotu!

Autors rakstot komentāru nav piedomājis pie tā,ka uzsmej pats sevi.Zariņs malacis,veiksmi cīņā ar zagļiem,neliešiem,rīmām


Būtu Zariņš taisnības cīnītājs, neklusētu par staļiniskiem izdzimteņiem, kuri Rīgai nozaguši miljardus, bet šai gadījumā vienīgi "obidka", ka OIK afēristi ar viņu nepadalījās.

Atbildēt

ES

29.09.2020. 04:51

Pēc šī visa, kas krājas un krājas arvien lielākā kaudzē, nav jāiet ielās, kā to dara Baltkrievijā??

Atbildēt

Mazsalacas meteorits

28.09.2020. 22:30

Varbūt vienīgajam,kam sirdsapziņa moka,ir Dombrovskis,kurš Trīszvaigžņu ordeni izlika pārdošanā Cetrāltirgū(informācija par ordeni no mediju rakstiem).

Atbildēt

ha-ha

28.09.2020. 20:55

Visi OIK radītāji,pārbaudītāji,bīdītaji un izlaupītāji uzskata,kā viņu svēts pienākums ir izlaupīt Latviju.Ne jau velti ar to nodarbojās bijušie komunisti,komsorgi-profesionāli valsts noziedznieki,tātad legālizēts ekonomisko noziedznieku grupējums.

Atbildēt

nost ar zagļiem

28.09.2020. 20:13

Krāpnieku banda Levita un Kariņa vadībā turpina zagt

Atbildēt

to- nekā nesaprotu!

28.09.2020. 20:10

»

nekā nesaprotu

Kā Dombrovskis, Kampars, Pavļuts, Ašrādens un Pūce var būt tik alkatīgi un neiedot sugas brālim Zariņam pāris simtus tūkstošu


Autors rakstot komentāru nav piedomājis pie tā,ka uzsmej pats sevi.Zariņs malacis,veiksmi cīņā ar zagļiem,neliešiem,rīmām!

Atbildēt

caure

28.09.2020. 19:15

Vai tā vajadzēja? ministrs aizņemts ar savu sponsoru ādas glābšanu... te kaut kāds OIK - neb viens nekad taču to nelikvides, pretēji tikai piespiedus paplašinās lietotāju (maksātāju) loku... un izkmaksas tik augs Tā jau visos benzīntankos vajadzēs ladētājus (jāapmakša no degvielas peļņas, tsk. pieslāgum, ikgada maksas obligātās par jaudu utt.) -- IOK dzīvo un uzvar desmitiem veidos. Zaļi un ilgtspējīgi... papildinot za''a biznesa makus

Atbildēt

ha!

28.09.2020. 19:00

tā arī ir - pateicoties EM noteikumiem stacijām tiek dota iespeja legalizēt krāpniecības ar pašpatēriņu daudzu miljonu apmērā, jo patiecoties šiem pretlikumīgajiem noteikumiem pēc kuriem stacijas tiek pārbaudītas, jebkurš patēriņš skaitās likumīgs - atbilstošs noteikumiem, ja vien tas nav nulle!
tas ir offigennijs bizness ne no kā - kad vienkārši gandrīz (gandrīz šeit ir izšķirošais vārds!) visa pašpatēriņam paredzētā elektroenerģija tiek pārdota pa dārgo tarifu, tā vietā lai tiktu notērēta, kā to nosaka likums.

kurš par to būtu jāliek cietumā - OIK komersants, kurš "ievēro" EM noteikumus? vai EM ierēdņi un politiskais jumts, kuri šādus noteikumus ir radījuši?

Atbildēt

Žulis

28.09.2020. 18:59

Vai tiešām kādam vēl ir šaubas par valdošā režīma pretvalstisko un prettautisko būtību?! Vai tiešām kāds tic, ka tā ir vienkārša nezināšana, kļūdīšanās, nespēja visu izvērtēt, visu paredzēt un toreiz, kad OIK tika “izbīdīts” caur Saeimu, neviens “nespēja paredzēt” tās graujošās sekas un kolosālo kaitējumu Latvijas ekonomikai, ko šis OIK radīs? Tātad visa tā par nodokļu maksātāju naudu bagātīgi atalgotā ekonomistu un juristu armija mums ir tādi neprašas un nezinīši?! Ka tik ne tā!
Pat tagad, kad šo noziegumu pret tautu un valsti vairs nav iespējams noslēpt, viņi izdomā, kā izvairīties, attaisnoties un turpināt šo nekaunīgo tautas un valsts aplaupīšanu. Visi OIK saņemšanas noteikumi jau iepriekš ar gudru ziņu ir noformēti tā, lai no valsts puses tos nevarētu tik vienkārši pārtraukt. Muļķi un nezinīši to tā neprastu izdarīt. Arī noziedznieki no malas, bez atbalsts un līdzdarbības valdībā un ministrijā, nespētu paveikt šāda mēroga valsts aplaupīšanas afēru.
Vienīgais risinājums ir nacionālas valsts atjaunošana Latvijā. Tikai nacionālā valstī šāda tautas aplaupīšana ir neiespējama!

Atbildēt

R

28.09.2020. 18:58

Šo jānosūta arī Ministru prezidentam. Kariņam arī pienācis laiks sniegt paskaidrojumus par OIK afēru!

Atbildēt

nekā nesaprotu

28.09.2020. 18:25

Kā Dombrovskis, Kampars, Pavļuts, Ašrādens un Pūce var būt tik alkatīgi un neiedot sugas brālim Zariņam pāris simtus tūkstošu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...