Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurchiks

07.05.2024. 22:29

nevediet nekad savus beernus pie psihologiem ja neveelaties veelaak probleemas ar baarinjtiesu. Ja neiepatiksieties psihologam, lai Dievs staav jums klaat, uzrakstiis jebko ko vinju samaitaatas meeslu smadzenes vinju apzinjaa uzburs. Vinjiem ir PILNA vara paar jums un juusu beerniem, psihologa atzinums ir tas , kas var likt atnjemt juusu beernu vai arii atgriezt to juusu gjimenee ja uzvediisieties "pareizi". Esiet ljoti uzmaniigi ar tiem meesliem. Lateja smird !

Atbildēt

Stabila koalīcija

05.05.2024. 22:18

»

Bez komentāriem

Latvijā var visu...., nevienam neinteresē nedz pierādījumi, nedz to attiesināmība, jo no "augšas" ir spiediens


Pēc pandēmijas līguma pie mums sāksies atkal ... izpisīs tikai tādēl, ka te esi.

Atbildēt

Dadzis

05.05.2024. 21:11

»

Vieplis.

Māte dzērāja, naudas nav, priekš kam tas viss viņai? Bet sabiedrībai pie kājas


Kriminālprocesa likuma 663.panta pirmajā un otrajā daļā ir noteiktas personas, kurām ir tiesības iesniegt pieteikumu vai protestu. No šā panta pirmās daļas izriet, ka pieteikumu par tiesas nolēmuma izskatīšanu no jauna notiesātās un attaisnotās personas uzdevumā vai tādas personas uzdevumā, pret kuru ar tiesas lēmumu kriminālprocess izbeigts, var iesniegt advokāts

Atbildēt

Bez komentāriem

05.05.2024. 18:21

Latvijā var visu...., nevienam neinteresē nedz pierādījumi, nedz to attiesināmība, jo no "augšas" ir spiediens...

Zemāk saite
https://puaro.lv/tiesiskums/judins-prokuroram-jabut-tadam-kas-saskata-noziegumus-pat-ja-nozieguma-tur-nav/

Izlasot šo, par ko tālāk varam runāt?

Atbildēt

mātes draugs

05.05.2024. 17:34

lopiņi

Atbildēt

Menstrualizēta tiesa

05.05.2024. 17:28

Ir bēda valstij un likumībai

Atbildēt

Vieplis.

05.05.2024. 17:18

Godīgi sakot 6 gadi ir mazs sods, šai lietā tie 6 gadi izskatās kā kompromis. Tiesnesis dodot sodu pieļāvis domu , ka varbūt nav vainīgs. Zinu ,,čalīti,, , kas par daudz vieglāku nodarījumu, sarakste ar 14-15 gadīgām , atkartoti sarakste , + narkotikas, gandrīz 16 gadi.

Atbildēt

Mx

05.05.2024. 17:03

Tas no Sprieduma 10.lapas.
17. lapā ir precizējums:

Tādējādi tiesības uz taisnīgu tiesu var ierobežot, taču tas ir izdarāms ar personas tiesības mazāk ierobežojošiem līdzekļiem.

P.S.2003 g. ST pamatā bija Juristi, nevis "LR juristi...

Atbildēt

Mx

05.05.2024. 16:49

Satversmes tiesas spriedums lietā 2003-08-01, 1.l0.:

Satversmes tiesa atzīst, ka tiesības uz taisnīgu tiesu nav absolūtas un var tikt ierobežotas.

ST izsniegtā Sprieduma kopija atrodas pie manis...

Atbildēt

05.05.2024. 15:20

»

vice

Būtiski, ka kasācijas instancē (NEIZSKATA vairs lietu PĒC BŪTĪBAS), bieži vien VĒL NEKOMPETENTĀKI tiesu sastāvi kā apelācijas instancē


Tā saucamā kasācijas instance un Rīgas apgabaltiesa atrodas vienā ēkā. Senatori atgriežas apgabaltiesā kā apgabala tiesneši, tiesu sēdēs nekautrējas demonstrēt savu nekompetenci, lietas materiālu nelasīšanu, kliedz uz lietas dalībniekiem, apsaukā lietas dalībniekus par personāžiem, pasludina pasūtījumu spriedumus.

Skatoties uz tiem neaudzinātiem, maziglītotiem, nekompetentiem izstrādājumiem, rodas jautājums, kādās pirtīs tiem tiek skalotas smadzenes, no kurienes tāda lecība un augstprātība.

Bičkovičs ir prasts čekas stukačs, bet izlemj jautājumus par kasācijas tiesvedības ierosināšanas atteikšanu un tā tālāk. Un tā ir Rīga, Rēzekni nav vērts pieminēt-viduslaiku zonas līmeņa blatkomiteja.

Atbildēt

vice

05.05.2024. 15:03

Būtiski, ka kasācijas instancē (NEIZSKATA vairs lietu PĒC BŪTĪBAS), bieži vien VĒL NEKOMPETENTĀKI tiesu sastāvi kā apelācijas instancē!

Strikti!

Atbildēt

vice

05.05.2024. 15:00

»

Piezīme

Kompetence apturēt vai atļaut strādāt veikalam būvdarbu laikā ir Rīgas domes pilsētas attīstības departamenta juridiskai daļai, kuru vada maziglītotā Dace Skalbe, kuras vīrs Ando Skalbe ir prokurors Stukāna prokuratūrā...


Ar sātanu nekāda sakara, bet caurcaurēm korumpētiem Latvijas klerkiem - VISTIEŠĀKAIS!

Sistēmiski!

Praktiski pērkami VISI!

Pārējais - Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!

Atbildēt

Piezīme

05.05.2024. 14:44

»

vice

Projektētājs notiesāts PAMATOTI (būvēja pēc projektētāja izstrādāta projekta, ar izmaiņām, kuras pats projektētājs ar parakstu apstiprināja...


Kompetence apturēt vai atļaut strādāt veikalam būvdarbu laikā ir Rīgas domes pilsētas attīstības departamenta juridiskai daļai, kuru vada maziglītotā Dace Skalbe, kuras vīrs Ando Skalbe ir prokurors Stukāna prokuratūrā.
Atkritumi jumto atkritumus, kad kaut kas notiek, atkritumi kārto jautājumus ar atkritumiem.

Pēc Zolitūdes bija ugunsgrēks Merķeļa ielā un daudz kas cits, par ko tik intensīvi neraksta.

Sātanistu hunta pienes upurus savam saimniekam sātanam.

Būs vēl zolitūdei līdzīgi projekti, jo sātanistu huntai jādemonstrē savam saimniekam sātanam gatavību kalpot.

Atbildēt

veiksmes stāsts

05.05.2024. 13:24

»

Jūsmiņš

Protams, ka Latvijas tiesās viss ir iespējams...


Galvenais, ka būvuzraugs, kurš viltoja dokumentus, savlaicīgi atpirkās caur ENAP un dabūja nosacītu sodu. Uz apsūdzēto sola kopā ar pārējiem neapsēdas, jo lietu veikli izdalīja. Kurš maksā, tas pasūta mūziku.

Atbildēt

Pedarastu krievzemē viss pa vecam

05.05.2024. 13:18

Labākajās padomijas un krievzemes tradīcijās tiesa neko neizmeklē un nepārbauda, bet vienkārši apstiprina saņemtos papīrus. Korumpēti un nožēlojumi personāži ieņem tiesnešu amatus.

Atbildēt

Tomēr

05.05.2024. 12:40

»

Jā, tā ir

J.Baibakovs ir nadzīgs uz visādu versiju melu sacerēšanu tiesu procesā, varu runāt tikai par tiem, kuros pašam nācies piedalīties...


Baibakovs ir švaks jurists, tiesas sastāvs ļauj tam vāvuļot, jo ir konkrētas norādes nereaģēt uz tā neaudzinātā hohložīda-šizofrēniķa uzvedību. Jautājums par vajadzīga pasūtījuma sprieduma pasludināšanu tiek kārtots attiecīgajās struktūrās, tiesneši ir spiesti paklausīgi pasludināt to, kas ir pasūtīts un norādīts.

Ir redzēti tiesneši, kas palūdza Baibakovu aizvērt muti vai runāt tikai pierādījumu, kas atrodas lietas materiālos, robežās.

Baibakova nopelna pasūtījumu spriedumos nav, tēvs-komunists savu atkritumu integrējis organizētajā noziedzībā.

Atbildēt

vice

05.05.2024. 12:27

»

Jūsmiņš

Protams, ka Latvijas tiesās viss ir iespējams...


Projektētājs notiesāts PAMATOTI (būvēja pēc projektētāja izstrādāta projekta, ar izmaiņām, kuras pats projektētājs ar parakstu apstiprināja)!

Bet daudzi atbildīgie pat netika saukti pie atbildības!

Tāpat notiesājoša sprieduma NAV tādiem atbildīgajiem kā projekta vadītājs un projekta būvkonstrukciju sadaļas ekspertīzes veicējs!

Nav soda korumpētajiem KLERKIEM un MAXIMAI, kas izdeva atļauju VIENLAICĪGI būvēt un veikt komercdarbību (Maxima turpināja darbotieties, atskanot signalizācijai)!

Kopumā lieta lieliski raksturo totāli nekompetento un korupto Latvijas tiesu sistēmu (lieta iztiesāta apelācijas instancē - tātad, PĒC BŪTĪBAS)!!!

Būtiskais - NENOVĒRŠAMI, BŪS JAUNI STARPGADĪJUMI!!!

Atbildēt

.

05.05.2024. 12:03

»

viedais

Būtu jāredz spriedums.Kaut vai anonimizēts, lai saprastu ar kādiem pierādījumiem tas bija pamatots un, kāpēc cilvēku notiesāja


Visās krimināllietās, kur cietušais ir nepilngadīgs, tā nopratināšanu veic sertificēts psihologs (nevis bāriņtiesas pārstāvis, kā te kāds laikam iedomājas) un tas tiek dokumentēts videoierakstā. Pēc tam ikviens tiesnesis, kurš skata šo lietu, var to ierakstu noskatīties un tad jau vērtēt, vai meitenes nopratināšanā izpaužas dabiskas upura emocijas un konkrētas nozieguma detaļas, kādas nav raksturīgas melojošiem bērniem, un vai vēlāk meitenes uzrakstītā vēstule tiesai neizskatās mātes nodiktēta.
No šī te raksta jau redzams, ka tajā lietā aizstāvība ir cīnījueis visiem līdzekļiem. Tātad tiesa noteikti ir rūpīgi vērtējusi lietas apstākļus, pirms iedot reālu cietumsodu.

Savukārt tie komentētāji, kuri uzskata, ka trīs instanču tiesnešus Latvijā var nopirkt šāda rakstura nozieguma krimināllietā, ir atrauti no realitātes.

Atbildēt

Jā, tā ir

05.05.2024. 11:53

»

Apstiprinu

No raksta gandrīz neko nevar saprast, bet...


J.Baibakovs ir nadzīgs uz visādu versiju melu sacerēšanu tiesu procesā, varu runāt tikai par tiem, kuros pašam nācies piedalīties.
Īpašs talants ir gari runāt, vilkt tiesas laiku, un nepateikt neko, kam būtu izšķiroša nozīme procesā.

Šādi talanti ir jāpopularizē, ja jau ir atrasti.

Atbildēt

Jūsmiņš

05.05.2024. 11:43

»

vice

Skaidrs, ka iespējams...


Protams, ka Latvijas tiesās viss ir iespējams!
Atceramies kaut vai Zolitūdes notikuma tiesas spriedumu. SKRŪVE VAINĪGA!
Tas, ka kliedzoši netika ievērota Darba Drošība būvniecības procesā, pārkāpti projektēšanas nosacījumi - TIESAI to nekādi nebija iespējams pamanīt! Notiesāja projektētāju, kas tuvumā nebija celtniecības laikā un procesā tajā dienā.

Atbildēt

vice

05.05.2024. 11:13

Skaidrs, ka iespējams!

Ne tikai uz 6 gadiem!

NE TIKAI vienu cilvēku!

Jaunās Krievotības vēzis gatavo aizvien vairāk likumu "paketes", lai to izdarīt būtu VIENKĀRŠĀK, un vēlams, par NEBŪTISKĀKU iemeslu!

Latvijas komunistiski nelustrētajām tiesām atliek vien izpildīt PASŪTĪJUMU!

Pati Latvijas tiesu prakse to apstiprinās aizvien REGULĀRĀK!

Neiztiks bez prokremliskās medijšļuras PUBLISKĀ atbalsta!!!

Atbildēt

Interesanti

05.05.2024. 10:24

Mani vairāk interesē, kas notiks ar to tiesnesi, ar to bijušo vīru, kurš iesniedza prasību, un to bāriņtiesas priekšnieci, kad tas džeks iznāks laukā un, ja viņš nav vainīgs ne pie kā. Respektīvi, visiem, kuri šo pasākumu organizēja. Tam džekam ir 6 gadi atlicis, bet, interesanti, cik ir atlicis tiem iesaistītajiem.

Atbildēt

Vieplis.

05.05.2024. 09:59

Man jau liekas , ka šie noziegumi ir grūti pierādāmi, bet balstīti tikkai uz viena cilveka vārdiem, var ļoti viegli iebāzt cietumā nevainīgu cilvēku. Krievijā bija vēl ,,labāks,, gadījums, vīrieti arestēja arī par kaut ko līdzīgu, sēdēja dīvānā , otrā galā meitene, vīrietis turēja uz ceļiem portatīvo datoru un tajā kaut ko darīja, policijas prāt viņš meitenei daiktu rādīja, bet pats labākais , ka tas bija zem novērošanas kamerām paša fitnesa klubā. Video var ļoti labi redzēt, gan viņu , gan meiteni , gan datoru, bet ko aiz datora dara redzēt nevar, pēc sejas izteiksmēm nekādu emociju. Fiška tajā, ka meitenes māte dzīvoja kopā ar citu fitnesa kluba īpašnieku, arestētajam konkurents. Kā lieta beidzas nezinu, bet uz to brīdi jau pusgadu sēdēja aiztureto kamerā.

Atbildēt

Vieplis.

05.05.2024. 09:37

meitenes bioloģiskais tēvs, kurš viņu juridiski nav atzinis par savu meitu, vēlējies panākt, lai meita dzīvo pie viņa un arī viņam būtu aizgādības tiesības un tās tiktu atņemtas mātei,>>>>>>>>>> izlasot šo uzreiz atcerējos to vienkārš lauku jauno vīrieti ,kuram bija jāmaksa alimenti par bijušās sievas bērnu, lai gan visiem bija skaidrs , ka viņš nav bioloģiskais tēvs.

Atbildēt

aa

05.05.2024. 05:02

»

interesanti

Kā sieva var zināt ko viņas vīrs ir vai nav darījis ar iepriekšējās sievietes meitu


te nu parādās šaubas, ka raksts vienpusējs un tas cilvēks nemaz tik tīrs nav.
man patīk pārmetums, ka meitenes māte daudz dzēra un daudz strādāja - tas nu neiet kopā

Atbildēt

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

05.05.2024. 04:43

jāpublicē krimināllietas identifikators, lai
varētu iegūt anonimizēto spriedumu

Atbildēt

L. Grantiņš H- 86

04.05.2024. 20:46

Šodienas 4. maija kliķes KARTELIS nav uzskatāms par Latviju. Visas varas struktūras sastāv vienīgi no kriminālelementiem.Smirdīga cionistu kodla !

Atbildēt

interesanti

04.05.2024. 20:08

Kā sieva var zināt ko viņas vīrs ir vai nav darījis ar iepriekšējās sievietes meitu?

Atbildēt

Nu

04.05.2024. 19:16

»

viedais

Būtu jāredz spriedums.Kaut vai anonimizēts, lai saprastu ar kādiem pierādījumiem tas bija pamatots un, kāpēc cilvēku notiesāja


Lai cik mūsu taisnā tiesa ir ietekmējama, šādos gadījumos, bez pierādījumiem, būrī parasti neliek. Ja nu vienīgi politiskos. Tā ka raksts ir ne par ko. Spriedumu studijā, lūdzu.

Atbildēt

Biedri viss atkartojas kulaku laiki

04.05.2024. 16:55

Latvija iespēju zeme un tie kas traucē tiek ar varas ietekmi ielikti cietumā. Tā pat kā Krievijā

Atbildēt

viedais

04.05.2024. 16:39

Būtu jāredz spriedums.Kaut vai anonimizēts, lai saprastu ar kādiem pierādījumiem tas bija pamatots un, kāpēc cilvēku notiesāja.

Atbildēt

Lauris Galiņš

04.05.2024. 14:58

»

Atis Priedītis

Latvijā ir iespējams arī psihiski veselu cilvēku pasludināt par nenormālu un ievietot psihenē "ārstēšanai". Un pamats šādai rīcībai ir psihiatru neprofesionalitāte un dažu ļoti agresīvi noskaņotu cilvēku uzskats, ka tikai viņi zina visu un ja kaut kādas zināšanas neatbilst viņu priekšstatiem par patiesību...


Latvijā strādā sistēmas gaļas mašīna kura maļ visu nepārbaudot, ko pirmais ierēdnis tajā iebāzis, īsāk sakot , sistēma nepārbauda ierēdņu kļūdas, tā ir tendēta tās uzskatīt par patiesību līdz galam, un pat tad, ja procesa vidū atklājās ka ierēdnies ir kļūdījies, sistēma "mīļā miera" labad , pat jau acīmredzamas kļūdas nepamanīs
.

Atbildēt

P.

04.05.2024. 14:55

Varējāt jau nu darbojošās personas vismaz ar burtiem apzīmēt, citādi nevar pat īsti saprast, cik to šajā stāstā ir – 3, 4, 5 vai 6.

Atbildēt

Quo vadis?

04.05.2024. 13:56

»

kkk

Nu kas nav skaidrs? - tiesa lēma tā interesēs kurš vairāk maksāja


Un, ja tik tiešām persona ir vainīga?

Atbildēt

kkk

04.05.2024. 12:00

Nu kas nav skaidrs? - tiesa lēma tā interesēs kurš vairāk maksāja.
Prostitūtu valsts.

Atbildēt

he, he

04.05.2024. 09:21

Latvijā ir iespējams nevainīgu cilvēku iesēdināt arī uz 10 gadiem.

Atbildēt

Defektīvais vepris no Dikļu cūku nobarošanas kompleksa Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

03.05.2024. 22:31

»

Defektīvais no Dikļiem

Aktuālais citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek


Aktuāls citāts Nr.1.: “Ja tev ir “heiteri”, tātad tu vismaz kaut ko (vai arī daudz ko) dari pareizi.”

Aktuālais citāts Nr.2.: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Defektīvais no Dikļiem

03.05.2024. 22:13

Aktuālais citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Tā teikt

03.05.2024. 20:48

»

Apstiprinu

No raksta gandrīz neko nevar saprast, bet...


Lai ko nebūvētu Jaunā Vienotība, rezultātā sanāk pederastija un psrs parodija ar veciem komunistiem un to bērniem, mazbērniem

Atbildēt

Apstiprinu

03.05.2024. 20:43

No raksta gandrīz neko nevar saprast, bet…

Zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs, reiderējot un izlaupot uzņēmumus, raksta bāriņtiesai apzināti nepatiesus iesniegumus par reiderējamo uzņēmumu amatpersonām.

Tieši šobrīd Rīgas Bāriņtiesas priekšsēdētājs Aivars Krasnogolovs paklausīgi atstrādā Jurija Baibakova pasūtījumu. Krasnogolova pakļautībā esošā duračka jau veica nevēlamo komunikāciju ar Baibakova reiderējamā uzņēmuma amatpersonu, pārbaudot Jurija Baibakova fantāzijas BT iesniegtā iesniegumā..

Kā priekšlaicīgi neveiksmīgi pārtrauktā dzimumakta produkts Jurijs Baibakovs atrada kopīgo valodu ar Rīgas bāriņtiesas priekšsēdētāju Aivaru Krasnogolovu?

Varbūt LGBT pirtī?

P.S.: atgādinu, ka 2024.gada 10.maijā Lomonosova ielas tiesā turpinās tiesāt par krāpšanu apsūdzēto advokāta Jurija Baibakova tēvu, komunistisko funkcionāru Borisu Baibakovu. Kopā ar Borisu Baibakovu tiesā personu no 2000.gada pedofīlgeita skandāla galvenā varoņa struktūras.
Viela pārdomām ir…

Atbildēt

jaajaa

03.05.2024. 18:41

...iegrabēs Latvija uz lielu kompensāciju...bērns, kuram šobrīd ir 11 gadi, jau ir atteicies no 6 gadu vecumā teiktā, paliks pie tā, ko saka šodien, arī pēc gada utt...subjektīvs viedoklis, protams...:)

Atbildēt

Vienā vecā mamiņā

03.05.2024. 17:35

Pēc viņas pārliecības, viņas vīrs, kurš viens pats deviņus gadus audzinājis dēlu ar autismu, laikā, kad dzīvojis kopā ar meitenes māti, bijis meitenei tēva vietā un meitene arī viņu saukusi par tēti. Toties meitene ļoti pārdzīvojusi un nav varējusi piedot, ka notiesātais aizgājis no viņa mammas un līdz ar to arī no viņas. Tomēr sadzīvot ar meitenes māti neesot bijis viegli, jo viņa joprojām turpina regulāri lietot alkoholu, kā arī daudz strādā.
-----------------------------------------

Te bez polša nesapratīsi kurš, ar ko, kāpēc un cik bieži. Rezultāts likumsakarīgs.

Atbildēt

Huntas tiesai vajag

03.05.2024. 14:44

notiesājošus spriedumus.

Atbildēt

Glados

03.05.2024. 13:47

Latvijā var uz spēkā neesoša likuma pamata notiesāt pat uz 20 gadiem.

Atbildēt

fakts

03.05.2024. 13:27

Juvenālās institūcijas no ģimenēm pērn nolaupīja apmēram 1000 bērnu.

Atbildēt

Dadzis

03.05.2024. 12:00

Meiteinei ar māti, bija jāvēršās bāriņtiesā, jālūdz speciālsista atzinums par diviem punktiem, ka bērns nav ietekmēts sniegt viedokli, un ka bērna paustais atbilst patiesībai, šis dokuments, jāiesniedz prokuratūrā procesa virzītājam, un tiesā kā procesa virzītājam, un pēc iespējas meitene bija jādabū liecināt uz tiesu. Šobrīd tajā pašā kārtībā, ar minētiem dokumentiem, ir iespējas lūgt ierosināt atkārtotu tiesvedību uz jaunatklātiem apstākļiem, kuri nebija zināmi krimināllietā, jāangažē adekvāts jurists (nevajaga par advokātu), jāsaliek visi apstākļi pierādījumi no jauna, un pa jauno apli.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...