Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

07.10.2023. 17:42

»

Lukasenko vinu nokers un iebazis #

Ja jau Lukasenko tika gala ar sorosa finanseto trako babu dumpi un vienu ,,prankeru,, izvilka no lidmasinas,tad jau ari so asv finanseto Baltkrievijas ienaidnieku nokers


Runa, plānprātiņ, ne par ūsaino krievu tarakānu, kurš ar pederastu Putinu bučojas uz lūpēm, bet par debiliem krieviem, kas Ukrainas varoņa, Banderas, bildi tur rokās kā ikonas.

Atbildēt

mēslam

07.10.2023. 17:39

»

kas cilvecigs ir asv

lgbt,blm,Hirosimas un Nagasaki atombombardesana,Songmi ciema nodedzinasana Vjetnama,Kazu un beru procesiju apsaudisana Afganistana,Eiropas pilsetas Belgradas bombardesana ir tas galvenais cilveciskais asv etalons


Vai zināji, mazais krievu kroplīti, ka Vjetnama, kopš vairs nav draugos ar planētas demogrāfisko un bioloģisko piesārņojumu, krieviem, bet tagad ir orientēta uz sadarbību ar ASV, jau ražo elektromobiļus, kurus eksportēs arī uz ES, Saigonu jau pēc pāris gadiem nevarēt atšķirt no Singapūras, bet krievi Bangladešā ražotiem smartfoniem nomaina šiļģikus un tirgo bidlomasai, kā importa aizstājēju. Drīz jums, lopiem netīriem, arī Eritreja aizies garām.
Par 2 miljonu Afganistānas civiliedzīvotāju slepkavībām, tie, krievi, kas tiks talibu rokās, vēlēsies, kaut labāk būtu nomēslojuši Ukrainas aramzemi.
Par to, ka krievi pārkāpa ar Japānu noslēgto miera līgumu un 1945. gada augustā uzbruka Japānai, japāņi nav aizmirsuši, par Dubrovniku bumbošanu, ko pēc Maskavas ieteikuma izdarīja Miloševičs, horvāti arī atcerās un albāņiem par serbu veikto etnisko tīrīšanu, ko tie darīja, lai Balkānos saglabātu kremļa ietekmi, arī ir savi rēķini.
Visur uz planētas jums zeme degs zem kājām un, droši vien, tev paveiksies, ja nāves sodu tev izpildīs vēl šogad. Nākošgad jau tevi dzīvu sadedzinās, bet, ja novilksi līdz aiznākošam, tev ādu dīrās nost veselu nedēļu un no taviem pirmsnāves kviecieniem ellē uguns sasals.

Atbildēt

kas cilvecigs ir asv

07.10.2023. 13:57

»

tiešām

Ja tu, ierindas krievu vergs, esi spiests nīst visu cilvēcisko, tad jūsu feodāļi visi savus bērnus audzina rietumu skolās, lai tie nekļūtu jums līdzīgi


lgbt,blm,Hirosimas un Nagasaki atombombardesana,Songmi ciema nodedzinasana Vjetnama,Kazu un beru procesiju apsaudisana Afganistana,Eiropas pilsetas Belgradas bombardesana ir tas galvenais cilveciskais asv etalons !

Atbildēt

to sauc par geto

07.10.2023. 06:09

»

IM

Es Tev silti ieteiktu - met Tu tās neaptveramās lietas no savas saprašanas ārā, citādi aptveramām lietām tur vairs nemaz vietas nepaliks. Neko vairs nespēsi aptvert jo saprāts piebāzts ar neaptveramām lietām


Krievi vienmēr apzināti ir tikuši turēti tumsonības, agresijas un sātanisma apsēstības geto un tikai niecīgai daļai izdodas no tā izrauties. Solovjovi, kiseļovi, skabeikas, simoņjanas jūs apsargā vēl niknāk nekā Ziemeļkorejas robežsargi pelmeņa Kim vergus.
Pat tā sauktie "labie krievi", Ponomorjovs, Latiņina, Cičvarkins, Hodorkovskis, Kašins, kuri bija spiesti no krievijas aizmukt, kuri joprojām murgo par "nākotnes krieviju", bez Putina, ir ieslodzīti tajā pat krievu geto, kur visa pārējā beztiesīgā bezsmadzeņu biomasa.
Krievija nav iespējama bez Putina un nav nozīmes, kā to drausmoni sauc: Ņevas Aleksandrs, Ivans Drausmīgais, Pēteris I, Aleksandrs III, Ļeņins vai Staļins.

Atbildēt

IM

06.10.2023. 20:29

»

nu nu

Vai tas vispār ir aptverams, ka naida pārņemtais krievs var būt tik debils? Viens Baltkrievijas prankers, uzdodamies par "bļjaģinaja rossija" pārstāvi, izsūtīja skolām un darba organizācijām Stepana Banderas jaunības ģīmetnes, uzdodams par Putinu jaunībā un tie visi izgāja ar Banderas ģīmetnēm, kā svētbildēm...


Es Tev silti ieteiktu - met Tu tās neaptveramās lietas no savas saprašanas ārā, citādi aptveramām lietām tur vairs nemaz vietas nepaliks. Neko vairs nespēsi aptvert jo saprāts piebāzts ar neaptveramām lietām.

Atbildēt

nu nu

06.10.2023. 19:40

»

IM

Naids dara šausmu lietas. Tavā komentārā veseli divi vai pat trīs absolūti melīgi apgalvojumi. Interesanti no kā tas ja ne no naida dotā īsā padoma


Vai tas vispār ir aptverams, ka naida pārņemtais krievs var būt tik debils? Viens Baltkrievijas prankers, uzdodamies par "bļjaģinaja rossija" pārstāvi, izsūtīja skolām un darba organizācijām Stepana Banderas jaunības ģīmetnes, uzdodams par Putinu jaunībā un tie visi izgāja ar Banderas ģīmetnēm, kā svētbildēm ar Putina attēlu.
Varētu padomāt, ka jūsu degradācija sākās ar to brīdi, kad tikāt varmācīgi pravoslavnutizēti, nu bet tūkstots gadu līdz tādam līmenim, tas ir daudz par maz. Tur vismaz 100 000 gadu būtu nepieciešams.

Atbildēt

IM

06.10.2023. 17:56

»

interesanti gan

Vai tas, ka krievi tik ļoti lepojas ar savām suverēnām āra atejām, ka gatavi visu pasauli sadedzināt kodolkarā, lai tikai tās netiktu NATOvciem, vai tas aiz naida


Naids dara šausmu lietas. Tavā komentārā veseli divi vai pat trīs absolūti melīgi apgalvojumi. Interesanti no kā tas ja ne no naida dotā īsā padoma.

Atbildēt

IM

06.10.2023. 14:46

»

Jautājums

Un ko Jūs iesakāt - latviešiem tagad būtu jāpagriež otrs vaigs, lai sit pa to arī? Varbūt šoreiz laiks vaigu sitienam pagriezt okupantu pēctečiem, lai naids tālāk nevairojas


Viss ko latviešiem tagad vajag ir nomierināties un atiet no naida. Savādāk kā saka, naidam īss padoms. Naida iespaidā neizdomā līdz galam un visu laiž grīstē. Naids ar savu ĪSO padomu maldinoši pārliecina, pat dara lepnu. Rezultātā vienmēr tiek panākts ne tas ko vēlas bet gan tieši pretējais. Naids ir ļoti, ļoti slikts padomdevējs.

Atbildēt

tiešām

06.10.2023. 13:33

»

interesanti

Zem kāda jūga gribētos izdzīvot


Ja tu, ierindas krievu vergs, esi spiests nīst visu cilvēcisko, tad jūsu feodāļi visi savus bērnus audzina rietumu skolās, lai tie nekļūtu jums līdzīgi.

Atbildēt

tā ir

06.10.2023. 13:29

»

Dzīres mēra laikā

Nupat Zeļenska Oļa sapirkās briljantus par 1.1 miljonu...


Kad viņas vīrs bija klauns, tad sapelnīja vairākus simtus reižu vairāk. No kurienes Putina surogātmātītei Kabaikai tādas villas, apartamenti un miljardus vērtas dārglietas, kad katru gadu ziemu nosalst tūkstošiem krievijas iedzīvotāju, bet vairāki simti ielūzt āra atejās ar izpuvušo koka grīdu un noslīkst pašu fekālijās?
Vispār jau komentārs bija par to, ka jūs esiet bastardi, Иваны, не помнящие родства.

Atbildēt

Man ir lielisks plāns - gan A, gan B gan C

05.10.2023. 22:23

»

IM

Tad par ko ir runa


Bet kāds no tā labums tev? Tevis šajos plānos nav.

Atbildēt

IM

05.10.2023. 21:03

»

Fakts

Negribētos izdzīvot zem moskaļu un krievu jūga


Tad par ko ir runa?
Runa ir par to ka plāns A potenciāli izdodas daudz labāk tiem kam rezervē ir arī plāns B, un attiecīgi daudz sliktāk tiem kam rezerves plāna nav. Kā to var nesaprast?

Atbildēt

Nožēlojami garīgi kropļi

05.10.2023. 20:52

»

Fakts

Mēs varbūt arī nebūtu naida pārņemti, ja šie okupantu pēcteči jebkad būtu apzinājuši un nožēlojuši savu un savu vecāku un vecvecāku izdarīto, jebkad būtu vismaz mēģinājuši kolektīvi atvainoties. Bet nē, viņi jūt tikai pārdidarījumus sev. Nožēlojami garīgi kropļi


ir VISI, kas dara pāri citiem. Tautībai un nicinošiem apzīmējumiem nav nozīmes, ja pāridarītāji jūt tikai pārdidarījumus sev. Kāda starpība, ja garīgs kroplis pāridarītājs ir okupantu pēctecis vai naida pārņemta latvāņu pastala? Naids rada naidu - principā svarīgi ir tikai tas, ka šis process ir neapturams un neizbēgami pašiznīcinošs.

Atbildēt

interesanti

05.10.2023. 20:42

»

Fakts

Negribētos izdzīvot zem moskaļu un krievu jūga


Zem kāda jūga gribētos izdzīvot?

Vai pašreizējais rietumdeŗmokrātu jūgs ir labāks par moskaļu jūgu?
Ja pašreizējais labāks, tad konkrēti ar ko labāks un kā tas izpaužas?

Atbildēt

Fakts

05.10.2023. 20:14

»

IM

Nu un Tev no tā labāk paliek...


Mēs varbūt arī nebūtu naida pārņemti, ja šie okupantu pēcteči jebkad būtu apzinājuši un nožēlojuši savu un savu vecāku un vecvecāku izdarīto, jebkad būtu vismaz mēģinājuši kolektīvi atvainoties. Bet nē, viņi jūt tikai pārdidarījumus sev. Nožēlojami garīgi kropļi

Atbildēt

Fakts

05.10.2023. 20:10

»

IM

Ko vēlos pasacīt...


Negribētos izdzīvot zem moskaļu un krievu jūga

Atbildēt

baidies

05.10.2023. 18:46

»

vēl viens kremlinbots izlīdis

baidies


vēl viens debilības centra troļļu propagandonu zombijbots iesmirdējies..

Atbildēt

IM

05.10.2023. 17:58

»

Jautājums

Neko nesapratu, ko vēlaties pasacīt. Kads sakars krievu pasaulei ar latvie;su valodu ES? Kad normālam latvietim krievu pasaule ir bisjusi alterantīva, kam pieslieties?????? Ko pīpējat, IM


Ko vēlos pasacīt?
Vēlos pasacīt ka katrai gudrai, mazai valstij būtu jābūt vismaz diviem valsts izdzīvošanas plāniem. Plānam A un plānam B. Kur Latvijai tie ir? Nav. Dzīvojam pēc sveša, aizlienēta plāna. Pie tam pēc tāda kas nemaz nav valsts izdzīvošanas plāns bet gan ir tirgus plača palielināšanas plāns.

Atbildēt

IM

05.10.2023. 17:44

»

Atbilde

30 gadi ir nieks vēstures priekšā. Vēl aizvien gandrīz visās latviešu ģimenēs ir neaizdzijušas okupācijas rētas: nošauti un izsūtīti tuvinieki, izlaupīts un atņemts īpašums, aizliegumi izbraukt no PSRS un ieņemt noteiktus amatus bez iestāšanās KP, pārkrievošana. Manā dzimtā ir 2 nošautie, 3 miruši izsūtījumā...


Nu un Tev no tā labāk paliek?
Man gan ne, man skumji ka cilvēki 30 gados nevar normālā stāvoklī atiet, joprojām naida pilni absolūti nelaikā ar pagātnes mošķiem cīnās. Šodienai zuduši cilvēki jo uz visu tik caur savu drūmo pagātni raugās. Ne tā cilvēciska morāle ne tā pieņemamu valsts morālo stāju var veidot.

Atbildēt

vv

05.10.2023. 17:41

Ko tas Benis te sūkstās, padomijas gados dzīvoja kā niere taukos, privātā mājā ar dārzu, liekas ka seņči bija juristi, visādā ziņā kaut kādi cienijami ļaudis bija, dzīvaja diezgan šiki, retais tā varēja atļauties.

Atbildēt

vv

05.10.2023. 17:25

»

Dzīres mēra laikā

Nupat Zeļenska Oļa sapirkās briljantus par 1.1 miljonu...


Šis labs
https://leadership.ng/olena-zelenska-accused-of-1-1m-shopping-spree-in-nyc/

Atbildēt

krievu mēsliem nozīme ir tikai kā mēslojumam

05.10.2023. 16:50

»

IM

Lai cik dīvaini tas ar nebūtu bet teikšu ka krievu neizmiršana ir latviešu neizmiršanas garants...


Ja pateica, ka jāizmirst, tad jāizmirst!

Ar tavu loģiku pamatot Krievijas esamību var tāpat kā ar Simonjanas loģiku kur nometot atombumbu visiem krieviem atslēgsies mobilie, arī tiem, kuri lasa nepareizās ziņas un gala rezultātā visi varēs dzīvot bez elektrības - dabiski. Tas nekas ka mazliet izkritīs mati, bet galvenais, ka būs pamatīga sēņu raža.

Atbildēt

tev zirgs ir?

05.10.2023. 16:42

»

mulku zemes ideologija visa tas krasnuma

pastaldauni un sodienas neonacisti,jus sasniedziet vismaz 1913 gada latvijas industrializacijas limeni Krievijas imperijas sastava un tad saciet murgot komentaros.pilniga krize jus esat ar visu es un nato,nekas jus neglabs no paslikvidacijas solojot lgbt gajienos blakus asv vestniecibas parstavjiem ...


pakavs vaig?

Kāds sakars krievu sprāgoņām ar industrializāciju, ko Krievijas impērijā veica vācieši un PSRS uzbūvēja amerikāņi? Par tiem pašiem ukraiņu graudiem, par kuriem mira zemnieki badā?

Atbildēt

varbūt izdosies atkārtot?

05.10.2023. 16:31

VALTERS BRUNSS, Vācijas armijas ģenerālmajors, novērojis Rumbulas akciju: “Bedres bija 24m garas un apmēram 3m platas, tajā bija jāieguļas kā sardīnēm kārbā

Atbildēt

Ar ko KF karo?

05.10.2023. 16:27

https://inforesist.org/okkupanty-obstrelyali-selo-groza-na-harkovshhine-pochti-50-pogibshih/

Atbildēt

Jautājums

05.10.2023. 16:20

»

IM

Lai cik dīvaini tas ar nebūtu bet teikšu ka krievu neizmiršana ir latviešu neizmiršanas garants...


Neko nesapratu, ko vēlaties pasacīt. Kads sakars krievu pasaulei ar latvie;su valodu ES? Kad normālam latvietim krievu pasaule ir bisjusi alterantīva, kam pieslieties?????? Ko pīpējat, IM?

Atbildēt

Atbilde

05.10.2023. 16:15

»

IM

Un kā ar valsts morālo stāju. Pēc 30 gadiem vēl joprojām ņemties ap un ar okupantiem


30 gadi ir nieks vēstures priekšā. Vēl aizvien gandrīz visās latviešu ģimenēs ir neaizdzijušas okupācijas rētas: nošauti un izsūtīti tuvinieki, izlaupīts un atņemts īpašums, aizliegumi izbraukt no PSRS un ieņemt noteiktus amatus bez iestāšanās KP, pārkrievošana. Manā dzimtā ir 2 nošautie, 3 miruši izsūtījumā, tai skaitā 2 bērni, 4 emigrējušie. Visi dzimtas īpašumi tika atņemti un nopostīti vai sadalīti, pēc 90 -nebija nekā, ko varētu atgūt, tikai sū.a sertifikāti. Un visi šejienes krievi manās acīs ir to cilvēku pēcteči, kas musm viso šo potu ir nodarījuši. To es stāstīju saviem bērniem, top stāstu mazbērniem, un, ja Diebs dos, stāstīšu arī mazmazbērniem., Tā kā ceru, ka arī pēc 100 gadiem okupanti vēl aizvien būs okupanti

Atbildēt

Niknā

05.10.2023. 15:59

»

Es Spriņģei liegtu tiesības

lietot latviešu, krievu un angļu valodu ar tiesas spriedumu


Es tiesātu Spriņģi par valsts nodevību, kopā ar to sAFRONOVU

Atbildēt

Dzīres mēra laikā

05.10.2023. 15:05

»

tā ir

Vai zināji, ka mazāk kā puse krievu zin, kas bija viņu tēvi, bet mazāk kā 90%, kas bija vectēvi, tāpēc, ka jūs parasti esiet taisīti grupņikā, kur mēdz piedalīties gan čigāni gan nēģeri un kas tikai vēl nē, turklāt jūsu mātes nemaz nav spējīgas visus atcerēties


Nupat Zeļenska Oļa sapirkās briljantus par 1.1 miljonu!
Olena Zelenska Accused Of $1.1m Shopping Spree In NYC
No kurienes mājsaimniecei tāda nauda, ka, braukājot pa Rietumiem, var ieskriet veicī un nopirkt nieka briljantiņus mio vērtībā. Kā baltmaizi!
Izskatās, ka vīriņš karā labi pelna.

Atbildēt

tā ir

05.10.2023. 13:50

»

salīdzināja!

omīt, vai maz zini, cik maz vāciešu dzīvo zem saules un cik daudz to ir latviešu nācijā


Vai zināji, ka mazāk kā puse krievu zin, kas bija viņu tēvi, bet mazāk kā 90%, kas bija vectēvi, tāpēc, ka jūs parasti esiet taisīti grupņikā, kur mēdz piedalīties gan čigāni gan nēģeri un kas tikai vēl nē, turklāt jūsu mātes nemaz nav spējīgas visus atcerēties.

Atbildēt

mēslam

05.10.2023. 13:46

»

hi hi

mēsls nomierinies,stringus pazudināsi


Pazudināt var krievu varzu, ar ko Putins veiksmīgi nodarbojas, bet savus ar briljantiem rotātos ādas stringus tas var tikai pazaudēt.

Atbildēt

Cik nojaušams

05.10.2023. 13:29

»

aptieka

Pirms izsaki domu, saskaņo to ar savu psihiatru


Tad Jūs to regulāri aizmirstat izdarīt.

Atbildēt

ome

05.10.2023. 13:25

»

IM

Likumiem ir jāatbilst morālei. Ja likumi neatbilst morālei tad tādi likumi ir amorāli likumi. Un taisni par to ir runa. Vai demokrātiskas ES valsts likumi atbilst morālei


Morāle šeit tikai viena, ja vēlies dzīvot Latvijā, kā jebkurā ES Valstī, jālieto tā valsts valoda , kurā dzīvo. Nu es taču nevaru iedomāties, ka aizbraukšu uz Vāciju dzīvot un tur pieprasīšu , lai ar mani runā un par otru valsts valodu atzīt krievu valodu. Līdzīgi Latvijā, brīvā, demokrātiskā ES Valstī. Beidziet runāt aplamības. Ir taču lietu kārtība kāda noteikta pasaulē.

Atbildēt

autoram

05.10.2023. 12:33

Otro pasaules karu sarīkoja Staļins un ASV demokrātu partija, lai paverdzinātu visu planētu. Šim nolūkam ASV 1929. gadā uzsāka visnecilvēciskākā režīma, kāds jebkad bijis cilvēces vēsturē, kas jau bija paguvis nogalināt vairākus desmitus miljonus pašu pilsoņu, industrializāciju, patiesībā militarizāciju, sabūvējot tūkstošus kara rūpnīcu. Tūkstošiem inženieru tika nosūtīti uz psrs un simtiem profesoru, kas gatavoja krievu inženierus. Bez tā visa, krievs, kurš ara zemi ar koka arklu, ko parasti vilka viņa bāba, jau sen būtu vispirms apēdis savu bābu un pēc tam pats, droši vien, nosprādzis badā.

Atbildēt

vv

05.10.2023. 12:30

»

ome

Kādas tad ir tās kopējās vērtības? Jau vairāk kā trīsdesmit gadu cenšamies integrēt krieviski runājošos, bet tās ir veltīgas pūles, jo viņi jau nemaz nevēlas integrēties un izturas naidīgi pret mūsu Valsti un valodu. Tā kā, jo ātrāk Valsts un pašvaldības iestādēs, apkalpojošās sfērās, skolās, ārstniecības...


Vispār jau klientiem iesaku runāt angliski , kaut arī visi viņi zin latviešu, kāds vājāk, kāds teicami, bet forši noskatīties kā ierēdņi sāk locīties, un paši veikli pāriet uz krievu, bet LV iestādēs ir 2 valodas angļu un latviešu, kāpēc nepārvalda angļu mēli?

Atbildēt

vice

05.10.2023. 12:21

»

Dekolonizāciju derusifikāciju un kolaboracionistu lustrāciju

700 000 orku okupantu ir reģistrēti kā Latvijas valstij piederīgi vai pat pilsoņi ??!!!, no kuriem daļa jau izklīduši eiropā un Latvijai kā valstij godu nedara


Latvijai kā valstij arī esošā valdība regresīvie, kreisie populisti un topošie liberasti un stambulētāji no ZZS GODU NEDARA!!!

Jautājums par "integrāciju".

Dabiskās integrācijas rezultātā no 950 000+ (1991.g.) palikuši 495 000+ (175 000+ īstā "pilsonība" - padomju)!

Dabiskie procesi ir neatgriezeniski!!

Tālāk - "kritiskā masa".

Atbildēt

nu nu

05.10.2023. 12:19

»

Хм

сейчас столько авторов со столькими "настоящими причинами". Но факт остается фактом: Германия напала на СССР. Все остальное догадки и версии "а вот на самом деле


Visiem staļiniskiem izdzimteņiem un to līdzskrējējiem atgādinu, ka pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievi 1939.- 40. uzbruka miermīlīgām: Polijai, Somijai, Igaunijai, Latvijai, Lietuvai un Rumānijai un visur sarīkoja drausmīgus genocīdus. 1936. iebruka Spānijā, bet pirms tam 1929. Tivas valstī un 1932. nogalināja tās vadītāju.
Neviens krievs nav pelnījis kripatiņas žēlastības.

Atbildēt

nu nē

05.10.2023. 12:01

»

Хм

США спасали себя, а не СССР. Так как проиграй СССР войну, следующие-США


Vai zini, cik ilgs laiks vāciešiem paietu, kamēr, viņi būtu apguvuši visas zemes un krievenes, kamēr to mužlani lāģeros celtu gaišo nākotni? 50 gadi vismaz.

Atbildēt

05.10.2023. 11:20

»

Хм

сейчас столько авторов со столькими "настоящими причинами". Но факт остается фактом: Германия напала на СССР. Все остальное догадки и версии "а вот на самом деле


Ģermānija pamanījās to izdarīt,jo piseress jau bija gatavs uzbrukt jevropai.Tāpēc krievsi gandrīz zaudēja,jo aizsardzības nebija ,viss bija koncentrēts uzbrukumam.Bet metafiziski abi bija ļaunums un tikai vienam bija lemts palikt.

Atbildēt

Хм

05.10.2023. 11:12

»

Izlasi

D.Andrejeva Pasaules Rozi un uzzināsi par īstajiem ww2 iemesliem


сейчас столько авторов со столькими "настоящими причинами". Но факт остается фактом: Германия напала на СССР. Все остальное догадки и версии "а вот на самом деле".

Atbildēt

Хм

05.10.2023. 11:10

»

:)))))) Tavi

viedokļi arī nav patiesība augstākajā instancē ,bet gan 21.locekļa izdalījumi


ну да, сейчас правильные другие "viedokļi" -например, что легионеры помогали Гитлеру в борьбе с СССР, чтобы их потом пришла Великобритания и освободила.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi