Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Juris Siliņš, Latvijas Tiesnešu biedrības prezidents
07.11.2019.
Komentāri (51)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

10.11.2019. 15:52

»

Vai nāks jauns piektais gads?

Vai nāks piektais gads...


Izlaizi savu atejas podu!

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

10.11.2019. 12:29

»

Manuprāt

Kāds Juris Siliņš ir biedrības vadītājs, ja viņš negrib vai nespēj atbildēt pat kolēģei Sandrai Briķei? Jeb Juris Siliņš sevi pieskaita pie pusdieviem, kuriem turas no tautas pa gabalu


Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pie Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskiem jautājumiem, izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plāno turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas scenāriju principiem. Kad mītiņotāji tika pārvērsti par pūli un pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, bet policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja tikai pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, kur to sagaidīja gumijas ložu šaujamrīkiem bruņoti policisti, kas pret pūli atklāja uguni, vienai personai izšaujot aci. Nemieru apspiešanai policija bija nosūtījusi norakstīšanai paredzētus policijas auto. V. Zatlers iepriekšējā dienā, 2009. gada 12. janvārī aizlidoja uz Īriju "it kā tikties ar latviešiem". Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai. Aizturētās personas tiesāja pēc krimināllikuma pantiem, kas bija ārkārtīgi bargi un bija spēkā no LPSR laikiem. Aizturēto A.A. Bērziņu cietumā sita un spīdzināja, notiesāja ar tiesas spriedumu, kas bija pretrunā citam tiesas spriedumam. Satversmes tiesa, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, nereaģēja.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 01:11

»

S. Briķei Vai nāks jauns piektais gads?

Vai nāks piektais gads...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Sandrai Briķei

09.11.2019. 21:20

1) bet kaēļ, jūs, cienījama kundze, vēl līdz sim brīdim nesūtat uz pietiek.com visus tos atmakskojošos precedentus?
2) un kur palika " slavenā " Maija Sauļūna, kadēļ viņa aizgāja no TM tik augsta amata ???

3) vai jūs dibināsiet biedrību " No tiesu varas cietušie " ?

Atbildēt

Manuprāt

09.11.2019. 17:48

Kāds Juris Siliņš ir biedrības vadītājs, ja viņš negrib vai nespēj atbildēt pat kolēģei Sandrai Briķei? Jeb Juris Siliņš sevi pieskaita pie pusdieviem, kuriem turas no tautas pa gabalu?

Atbildēt

protams, pretosies

09.11.2019. 08:45

milzīga nauda

Atbildēt

visticamāk

09.11.2019. 03:29

»

Luņim taisnība

Vajag veidot "Tiesu varā cietušo biedrību", jo "tiesu vara" apvieno, iekļauj ne tikai tiesu, bet arī prokuratūru, policiju, KNABU un citas represīvās iestādes. Tajā iestātos daudzi, kuri varētu vākt faktus par cietušajiem, represijām pret viņiem. Biedrību var organizēt divi cilvēki...


tādā "tiesu varā cietušo biedrībā" varētu iestāties gandrīz visi šīs pašreizējās "ķēķa tiesiskuma valsts" iedzīvotāji, protams izņemot pašus ķēķa tiesībsargus. BET - kāda tam jēga, kāds "sausais atlikums" no tā būs?

Atbildēt

Luņim taisnība

09.11.2019. 01:53

Vajag veidot "Tiesu varā cietušo biedrību", jo "tiesu vara" apvieno, iekļauj ne tikai tiesu, bet arī prokuratūru, policiju, KNABU un citas represīvās iestādes. Tajā iestātos daudzi, kuri varētu vākt faktus par cietušajiem, represijām pret viņiem. Biedrību var organizēt divi cilvēki.

Atbildēt

Sandrai

09.11.2019. 00:41

»

Sandra Briķe

Jautājums Jurim Siliņam- Mani atbrīvoja no amata darba nespējas laikā, kas man bija līdz 2016.gada jūnijam, darba nespējas lapu neatmaksāja, sagrāva veselību tā mobinga un bosinga rezultātā, ka esmu kļuvusi par invalīdi, kas ir pierādāms fakts, slimošanas laikā atņēma veselības apdrošināšanas polises...


Bet ja pavērotu šo tiesnešu un ģenerālprokurora ģimenes, ko dara, darīja viņu sievas. Kaut kur, kaut kad rakstīja, ka Kalnmeijera sieva Baiba Kalnmeijere ir draudzene Ārijai Stabiņai un kopā šeptējušas dzīvokļu - Baiba VEFa dzīvokļus koriģējusi.Viuņas vārds esot manīts krimināllieta par privatizācijas komisijas vietnieci uz daudziem sējumiem, kur varējis manīt šo meiteņu vārdus, skaļa lieta un pazudusi, jo nav ziņu, ka tiesātu. Kura kādā statusā, nav ziņu. Kas par to var pastāstīt vairāk. Tur, man liekas, bija teikts, ka dzīvokli Vecrīgā ieguvis arī LNNK deputāts, Saiemas šefs(?)

Atbildēt

Un ko dara Senāta šlitkes?

09.11.2019. 00:33

»

Sandra Briķe

Jautājums Jurim Siliņam- Mani atbrīvoja no amata darba nespējas laikā, kas man bija līdz 2016.gada jūnijam, darba nespējas lapu neatmaksāja, sagrāva veselību tā mobinga un bosinga rezultātā, ka esmu kļuvusi par invalīdi, kas ir pierādāms fakts, slimošanas laikā atņēma veselības apdrošināšanas polises...


Maksātbespējas administracijas boiss, miljon;ārs šlitke nosūta dudzas vāstules mujms, dzīvbokļu īpašniekiem un uzrāda gandrīz 100 Senāta spriedumu un paskaidro, ka visi tie esot viņa labā, maksājiet man ragā "zemes baronam"nomas maksu par 10 gadiem viena mēneša laikā, ja nesamaksāsiet, satiesāšu, izlasiet spriedumus. Visi kā viens šie spriedumi nelikumīgi,aplami, balstīti uz literatūras izteikumiem, zīlējumiem, neatbilst likumiem, jo, ja 10 gadus barons ir slēpies no dzīvokļu īpašniekiem, nav slēdzis nomas līgumu, Civillikums saka, ka tādas attiecības nerada sekas. Un Senātam tas pie kājas. Vai Juris Siliņš ir iesniedzis pierādījumus, ka Tieslietu ministrs runā nepatiesību? Viņam pierādījumu nevajag, tos lai iesniedz tie citi. Siliņ, tu esi bezkaunīgs un negodīgs. Pat tiesneši, kas pensijā stāsta, kā saskārušies pat ar savu tiesu, kurā strādā, ka tiesneši pret viņu arī izturas nekaunīgi, krāpjas, sapratusi - uzpirkti. Un vai maz sūdzību Tieslietu ministram par tiesām, no kurām Jānim Bordānam ir tiesības teikt acīs patiesību. Vai atceraties, ka Vaira Vīķe Freiberga izteicās negatīvi par tiesām, jo viņai esot pamats, liekas, to teikt no saņemtām sūdzībām. Un tiesas uzsprāga, saka apvainot Valsts prezidenti, ka viņa iejaucas tiesu darbā, apšauba to autoritāti vai citādi. Siliņ, neesi tik liels duraks, neapkauno sevi: vai lasīji grāmatu "Tiesāšnās kā ķēķis" - vien bardaks, kas notiek tiesās. Un cik lietas ir atceltas Eiropas Cilvēktiesību tiesā? Sen tādus SILIŅU bija jāpatriec ar šudaunu koku no tiesu darba, kopā ar B\nesadarbojušos čekas aģentu BIČKOVIČU. Un grāmatā aprakstīts, kā Šķēle tiesājās ar Selecki, kur pat slavens advokāts tiesas procesā atstāja tiesas zāli, kad redzēja, cik nekaunīgi rīkojas tiesneši. !5 tiesnešu darbs šajā procesā bija nelikumīgs, konstatēja EIROPAS Cilvēktiesību tiesa. Un visi tiesneši kā "zelta fonds", turpina darbu. Ko Siliņ, tu esi bezkauņa, atkāpies nekavējoties.

Rokas nost no Tieslietui ministra Jāņa Bordāna

Atbildēt

spulģis

08.11.2019. 16:36

Pirms kādiem 15 gadiem, policijas ģenerālis Aloizs Blonskis sāka filozofēt par tēmu, kas tas tāds - "likumīgais zaglis". NonācA pie secinājuma - tas ir cilvēks, kurš spēj panākt tādu likumu, kas atzīst viņa zagšanu par likumīgu (tas toreiz vairāk tika attiecināts uz pri(h)vatizācijas laiku un tā "varoņiem").

Bet kā bija, ir un būs ar paša Aloiza Blonska meitu Ingrīdu Labucku |kādreizējo (Andra Guļāna kolēģi tiesnesi Rīgas pilsētas Maskavas rajona Tautas tiesā, tieslietu ministri, Andra Guļāna palīdzes, vēlāk Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa laikā Valsts prezidenta kancelejas vadītājas, Saeimas deputātes Silvijas Dreimanes draudzeni)?

Atbildēt

Sandrai Briķei

08.11.2019. 16:26

»

Sandrai Briķei

Padomju Latvijā šobrīd 50 gados pensionējies Andris Mikuļskis strādāja par Rīgas pilsētas Proletāriešu rajona Tautas tiesas tiesu izpildītāju. Tā laika Padomju Latvijas Tieslietu ministrijas vecākā konsultante Zigrīda Mita ļoti labi atceras ne tikai Andri Mikuļski, bet arī Viktoriju Opincāni, Rudīti...


Andris Guļāns pat izspieda no sevis sekojošo: “Katra tiesneša pienākums būtu no sava vidus izskaust tos cilvēkus, kas dara negodu vai neatbilstoši rīkojas konkrētās situācijās.”

Taču tiesnesim Guļānam pateikt – tas ir viens, bet izdarīt – pavisam kas cits. Papētīsim to pašu 2014. gadu: VID beidzot pārceļas uz jaunajām ēkām Mežaparkā, un Finanšu policija iegūst tiesības bez Viestura Burkāna biroja pakalpojumiem tieši no bankām saņemt informāciju par finanšu operācijām. Tā ir tā pati Finanšu policija, kas ierosinājusi 20 krimināllietas par kopējā kaitējuma nodarīšanu budžetam 4,5 miljonu eiro apmērā.

Jau gadu kā Latvijas galveno izlūkošanas struktūru vada tiesneša Guļāna labs draugs Jānis Maizītis. Un vēl šajā gadā FKTK soda Reģionālo investīciju banku ar 70 000 eiro naudas sodu par nepietiekamu nerezidentu “spēlīšu” uzraudzīšanu. Uzlikto sodu FKTK motivē ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma noteikumu neievērošanu no bankas puses.

Tieši šajā laikā Andra Guļāna dēls Armands Guļāns droši un ar stingru roku vada savu nerezidentu kompāniju OM Holding un DIKSHA SpLTD naudas plūsmas caur šīs bankas norēķinu kontiem kopumā par vairāk nekā 5 miljoniem eiro, kas par pusmiljonu eiro pārsniedz Latvijas budžetam nodarīto kaitējumu, ko konstatēja Latvijas Finanšu policija 2014.gadā…

Reģionālā investīciju banka nevar neredzēt Latvijas pilsoņa Armanda Guļāna darbošanos. Latvijas pilsonis Armands Guļāns rīkojas ar norēķinu kontiem, kas pieder divām kompānijām, kuras pēc visām pazīmēm veic nelikumīgus finanšu pakalpojumus, visticamāk saistītus ar nodokļu shēmām Eiropā. Un, kas bankai ir pats baisākais, – starp šīm abām kompānijām bankas ietvaros Guļāns veic tā saucamo „rasšivku”.

Citiem vārdiem sakot, viena viņa kompānija izliekas, ka tirgo degvielu, bet otra – ka izsniedz aizdevumus un mazliet tirgojas ar mašīneļļu. Bet starp abām šīm kompānijām Guļāns pārdala naudu atbilstoši savām vajadzībām, veicot savstarpējus aizdevumus. Viss izskatās tā, ka naudas līdzekļi tiek saņemti no Polijas kompānijas OVN par degvielu, bet pēc tam no otras viņa kompānijas aizskaitīti uz Guļāna personīgo kontu Čehijā.

2014. gadā jau vairs nav laiki, kad banka nebūtu pievērsusi uzmanību savādām Latvijas pilsoņa ārvalstu operācijām. Bet Guļāna gadījumā visiem it kā redze pazūd: Reģionālā investīciju banka nepamana Armanda Guļāna un viņa sievas Diānas Guļānes kā fizisku personu pastāvīgus apgrozījumus caur nerezidentu kompāniju norēķinu kontiem.

Reģionālā investīciju banka nepamana acīmredzamas mahinācijas, ko veic kompānija OM Holding, kas ar apskaužamu regularitāti saņem Reģionālās investīciju bankas norēķinu kontos ievērojamus pārskaitījumus no Sunshine Management konta Baltikums Bank par “rūpnieciskajām iekārtām”, kaut gan OM Holding nodarbojas ar degvielas tirdzniecību.

Redze nepazūd tikai Maltas nodokļu speciālistiem, kuri 2015. gada 4.jūnijā uzsāk OM Holding auditu tieši par nodokļiem operācijās ar to pašu Polijas kompāniju OVN. Šīs spēles ar nodokļiem Finanšu policiju Latvijā neieinteresē, kaut gan tieši viņi bija saņēmuši tiesības pieprasīt informāciju no bankām.

Dīvainos apstākļos Reģionālā investīciju banka atbilstoši likumos noteiktajām prasībām neziņo par dīvainām Guļāna operācijām, piemēram, par to, ka 2014. gadā 6 mēnešu laikā no nerezidenta konta uz Guļāna personīgo kontu tika aizskaitīti 123 000 eiro, ka no nerezidenta konta Latvijas pilsonim Ābolam uz personīgo kontu tika nodoti 37 145 eiro, ka Elita Vītola no Guļāna nerezidentu firmas saņēma 2 000 eiro aizdevumu, bet sešu mēnešu laikā atmaksāja gandrīz 14 000 eiro.

Ko tur vēl teikt par VID aklumu, kad 2015. gadā presē tiek apspriesta tēma par to, ka Latvijas uzņēmumi iepērk dārgas automašīnas, pieminot arī Guļāna kompāniju Tshe Baltic, kura bija iegādājusies automašīnu Mercedes GL. Naudu par šo automašīnu samaksāja Guļāna kompānija DIKSHA.

Cik ir nomaksāti nodokļi? Nulle! Cik ir pārdots reālu preču? Arī – nulle. Kāds ir apgrozījums norēķinu kontos Latvijā? Vairāk nekā 5 miljoni eiro. Kāds ir Guļāna personīgo kontu apgrozījums? Vairāki simti tūkstoši eiro. Kāda ir soda nauda bankai par tādām klientu operācijām? 70 tūkstoši eiro. Un ievērojiet – ne miljoni eiro kā citām bankām. Ko Guļāns ir iztērējis personīgajām vajadzībām? Jauna Mercedes GL cena, ar to Guļāns brauca visu laiku.

Te atcerēsimies Guļāna-tēva frāzi: “Katra tiesneša pienākums būtu no sava vidus izskaust tos cilvēkus, kas dara negodu vai neatbilstoši rīkojas konkrētās situācijās.” Par ciniskajām dēla finanšu spēlēm tēvam noteikti ziņoja ģimenes draugs Maizītis, kuram Latvijā ir jāzina viss un par visiem. Viņš kā reiz jau gadu bija vadījis SAB. Un Guļānam-tēvam būtu vajadzējis atteikties no Guļāna-dēla, kurš organizēja finanšu noziegumus par lielām summām.

Bet Guļāns-tēvs neatteicās no Guļāna-dēla. Un Maizītis joprojām ir Guļānu ģimenes draugs. Un neviens Latvijā nav Guļāniem teicis kādu sliktu vārdu par tādām lietām, par kurām citiem jau būtu atņemta piekļuve valsts noslēpumiem un atņemts viss par labu valstij. Un VID tā arī nepainteresējās par Guļānu ģimenes savādajiem miljoniem.

Dzīvojam valstī, kurā ir tādi augstākās tiesas tiesneši, tādi speciālo dienestu profesionāļi un tādi nodokļu speciālisti.

Atbildēt

Sandrai Briķei

08.11.2019. 16:10

»

Sandra Briķe

Jautājums Jurim Siliņam- Mani atbrīvoja no amata darba nespējas laikā, kas man bija līdz 2016.gada jūnijam, darba nespējas lapu neatmaksāja, sagrāva veselību tā mobinga un bosinga rezultātā, ka esmu kļuvusi par invalīdi, kas ir pierādāms fakts, slimošanas laikā atņēma veselības apdrošināšanas polises...


Padomju Latvijā šobrīd 50 gados pensionējies Andris Mikuļskis strādāja par Rīgas pilsētas Proletāriešu rajona Tautas tiesas tiesu izpildītāju. Tā laika Padomju Latvijas Tieslietu ministrijas vecākā konsultante Zigrīda Mita ļoti labi atceras ne tikai Andri Mikuļski, bet arī Viktoriju Opincāni, Rudīti Āboliņu, Andri Guļānu un citus padomju juristu saimes karjeristus. Tie visi ir piedalījušies pie šīs sistēmas veidošanas. Ja kāds tagad gribētu pasūdzēties Eiropas Cilvēktiesību tiesai, tad atdurtos, ka tur par tiesnesi no Latvijas iebīdīts tās pašas Zigrīdas Mitas dēls Mārtiņš Mits. Vārna vārnai acīs neknābj. Jānis Bordāns kā tieslietu ministrs ir pamanāms politiķis un varbūt labs rupors, lai pievērstu uzmanību šīm personām. Andrim Gulānam ļotiu nepatīk publicitāte, jo tā traucē rebēm, piemēram, viņa dēla mīklainajām aktivitātēm vairākās valstīs ar nodokļu naudas "atmaksāšanas" lietām.

Atbildēt

Sandra Briķe

08.11.2019. 15:46

Jautājums Jurim Siliņam- Mani atbrīvoja no amata darba nespējas laikā, kas man bija līdz 2016.gada jūnijam, darba nespējas lapu neatmaksāja, sagrāva veselību tā mobinga un bosinga rezultātā, ka esmu kļuvusi par invalīdi, kas ir pierādāms fakts, slimošanas laikā atņēma veselības apdrošināšanas polises izmantošanas iespējas, aizslēdza kabinetu un nomainīja atslēgu, esmu zaudējusi izdienas pensiju, lai gan mans izdienas stāžzs ir ap 26 gadi (vispārīgais ap 35)., esmu cīnījusies par tiesnešu tiesībām, t.sk.panākusi, ka apmaksādežūras brīvdienās izmeklēšanas tiesnešiem, vākusi parakstus, lai izdienas pensija tāpat kā prokuroriem ir no 50 gadi, kadļoti svarīgi bija pirmās instances tiesnešiem, lai tiktu vaļā no šī represijām, bet AT palielināja,. ka var strādāt par tiesnesi bezmaz līdz mūža galam utt. esmu iesniegusi ierosinājumus par karjeras attīstību, tiesu priekšsēdētāju un apgabaltiesnešu rotāciju utt.,ko Jūs darīsiet, lai es atgūtu savu tiesneša amatu un prestižu, lai man būtu mana nopelnītā izdienas pensija, kad es nežēloju savu veselību un laiku ģimenei, nesaudzēju bērnu, kuru zem krūts nēsāju un braucu uz slepkavībām, cīnījos pret bandītiem 90.gados un reketu, kā darīja to mans vīrs Juris Briķis, es un mana ģimene saņēmām draudus, la mani izvaros, mūs uzspridzinās utt., bet tagad tie, kas draudēja, ir miljonāri un godā celti, bet mani kolēģi - tiesneši un prokurori viņus lobēja, par mani rakstīja sūdzības un ar saviem spriedumiem palaida sveikā? Vai šī valsts mani un manu ģimeni aizsargās???Iesaku Kurzemes apgaltiesas priekšsēdētājai Silvai Reinholdeui, tiesnesei Maijai Jansonei, Kurzemes rajona tiesas priekssēdētājam Ilgvaram Jaunģelžem atcerēties šos notikumus, sūdzības un spriedumus, kā arī tā laika Liepājas virspprokurpram Andrim Mikuļskim un tagadējam visrpsrokuroram Arim Dzērvēnam, kuri bija iesaistīti šajā lietā, kā mani ar visu lietu sauca uz Tieslietu ministriju pie Valsts sekretāres Sauļūnas un rediģēja mannu lietu, kur vienīgais profesionālis piedalījās, pēc tam noslepkavotais, tiesnesis Laukroze, kurš teica, ka lietā viss kārtībā, bet tāda Stivriņ leca kājās un teica, ka es nevaru skatīt organizētās noziedzības lietu, jo mans vīrs ir policijas priekšnieks utt., bet pēc tam visi varēja skatīt lietas, kuri bija paklausīgi. Lūdzu izbeigt šo mafijas varu un aizsardzību. jo visi tie, kasja man lika šķēŗšļus objektīvā lietas izskatīšanā, pēc tam ieņēma augstākus amatus un ieņem vēl šodien un viņiem ir aizmugure Rīgā. Izrevidējiet šos skapjus ar skeletiem!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

08.11.2019. 15:14

»

Sandra Briķe

Nu ko tur par prokuratūru, bet ko darīja un dara Augstākās tiesas tiesneši, viņi pēdējie skata lietas, bet soda pirmās instances melno kastu, lai parādītu attīrīšanos. Pret cik AT tiesnešiem ir disciplinārlietas par ECT zaudētām lietām, par ko mani atcēla, ja manu kļūdu, kas patiesībā tāda nebija, varēja...


Un vēl, ja sakārtos tiesu varu, sakārtosies arī prokuratūra, kas ir zem tās tiesu sistēmā, un vēl ir vajadzīga politiskā griba izveidot tiesisku valsti. Par prokuratūras izdarībām ir vesels atsevišķs stāsts un viena ģenerālprokurora nomaiņa neko nemainīs, jo viņš ir paklausīgs varai un tās politikai. Prokuratūrai tāpat kā policijai nav profesionalitātes, zināšanu, ētikas, bet tikai kaut kāda varas eksistēšana bez tās patieso funkciju veikšanas. Kad likvidēja izmeklētāju nodaļas policijā, izmeklētājus prokuratūrā, sagrāva tās profesionalitāti, un pieļauju, ka tas bija tīšām. Tie, kas tagad kļuvuši un saucas par prokuroriem, lielāko daļu es viņus pat nepieņemtu darbā par strādniekiem dārzā. Tas kā atrakstās policija un pat Kurzemes reģiona priekšnieks I.Blīgzna, man liekas, ka esmu nokļuvusi muļķu zemē. Cilvēka veselība un dzīvība nav neko vērta, mums uz 100 000 cilvēku, ir lielākais slepkavību skaits, bet lietas izmeklē kā strīdu tusiņā. Mēs esam degradējusies valsts visās sistēmās un par veselību vispār nerunājot, ja mediķu darbs tiek novērtēts kā tāds zemes apstrādes darbs. Es dzīvoju tikai pateicoties mediķiem un viņu iejūtībai, atsauksmei. esmu pateicīga saviem skolotājiem par doto gudrību un sapratni, un lūdzu piedodiet, ja es, strādājot savā represīvajā iestādē, ko sauc par tiesu, esmu kādam nodarījusi netaisnību, bet tas drīzāk uz to brīdi nezināšanas dēļ....
U Jurim Siliņam pēc šī raksta ieteiktu atstāt amatu, jo viņš nav spējīgs aizstāv;et Tiesnešu biedrības biedrus pret netaisnību un kas tas tad par tiesnesi...

Atbildēt

Sandra Briķe

08.11.2019. 14:55

»

Sandra Briķei

Juris Siliņš melo, ka tieslietu ministrs Jānis Bordāns nemin faktus...


Nu ko tur par prokuratūru, bet ko darīja un dara Augstākās tiesas tiesneši, viņi pēdējie skata lietas, bet soda pirmās instances melno kastu, lai parādītu attīrīšanos. Pret cik AT tiesnešiem ir disciplinārlietas par ECT zaudētām lietām, par ko mani atcēla, ja manu kļūdu, kas patiesībā tāda nebija, varēja novērst apgabaltiesa, pret kuras tiesnešiem arī maz disciplinārlietu un atlaišanas, bet sit tikai mazos un melnos, kuri ir apjukuši no tā haosa starp tiesiskumu un kā vajag!!! Tā zivs pūst no galvas un Tieslietu padome ir savējo pulciņš, neticu, ka kāds tiesnesis varēja lemt neatkarīgi par Ģenerālprokuroru, un AT ir izredzēto kasta, kas var pārkāpt procesuālos termiņus, nepaziņot, nenosūtīt un pat būt komisijā par manu sodīšanu kaut kādu safabricētu lietu dēļ. Tas viss jāceļ gaismā, mafijai ir jādara gals!!! Kāda reputācija, lasiet mūsu AT spriedumus, bet tagad daudzas lietas līdz tai nenonāk, lai nav jālemj, visa judikatūra ir grīstē!!! Pirmās instances tiesneši ir kļuvuši nevis par lēmējiem, bet par izpildītājiem!!!

Atbildēt

Sandra Briķei

08.11.2019. 14:40

Juris Siliņš melo, ka tieslietu ministrs Jānis Bordāns nemin faktus.


Jānis Bordāns: Nav pamata apšaubīt Valsts kontroles kompetenci
“Nav pamata apšaubīt Valsts kontroles kompetenci. Nepieļauju, ka finanšu revīzijas laikā tā būtu kļūdaini konstatējusi trūkumus un arī pārkāpumu ģenerālprokurora rīcībā ar valsts budžeta līdzekļiem,” uzsvēra tieslietu ministrs Jānis Bordāns pēc Augstākās tiesas Plēnuma, kurā apsprieda ziņojumu par ģenerālprokurora atlaišanas pamatu pārbaudes rezultātiem.

Valsts kontroles konstatēts likuma pārkāpums ir fakts, kurš rada patstāvīgu amatpersonas atlaišanas pamatu, jo atbilstoši Augstākās tiesas 2017.gada 22.septembra spriedumam lietā SKA-767/2071 (AT senatores Ilze Skultāne, Līvija Slica un Ieva Višķere) Valsts kontroles konstatēts pārkāpums nav savienojams ar jēdzienu nevainojama reputācija un var būt pamats Saeimas ieceltas amatpersonas atlaišanai no amata. To pirms diviem gadiem savā spriedumā ir atzinušas trīs Augstākās tiesas senatores.

Valsts kontrole revīzijā bija konstatējusi, ka ģenerālprokurors nebija ievērojis Likumā par budžetu un finanšu vadību noteikto, ka iestādes vadītājs ir atbildīgs par budžeta efektīvu un ekonomisku līdzekļu izlietošanu atbilstoši paredzētajam mērķim. Valsts kontrole bija konstatējusi būtiskas un visaptverošas neatbilstības1 un būtisku pārkāpumu, kas rada negatīvas finansiālas sekas.2

Valsts kontroles 2019.gada 23.augusta precizētajā viedoklī par revīzijās konstatēto, Valsts kontrole norāda, ka “[..] ģenerālprokurors ir izmantojis Atlīdzības likuma nepietiekami skaidro regulējumu un būtībā par vienu un to pašu papildus saviem tiešajiem pienākumiem veikto darbu piešķīris divas dažādas piemaksas. Turpat Valsts kontrole secina, ka “[..] šāda rīcība no prokuratūras vadības puses nav atzīstama par pareizu.”

Valsts kontrole ir atzinusi, ka pārkāpums kvalificējams kā būtisks pārkāpums, kas rada negatīvas finansiālās sekas. Tas redzams Valsts kontroles 2019.gada 23.augusta precizētajā viedoklī par revīzijās konstatēto. Atbildot uz Augstākās tiesas senatores lūgumu sniegt viedokli vai Valsts kontroles konstatēto pārkāpumu rezultātā ir pamats atzinumam, ka ir iestājušās būtiskas kaitīgas sekas no finansiālā aspekta, Valsts kontrole paskaidro, ka “2018.gadā prioritārajam pasākumam piešķirto 90 476 euro izlietošana neatbilstoši piešķiršanas mērķim un tiesību aktiem ir būtisks pārkāpums, kas rada negatīvas finansiālās sekas [..].” (AT senatores atzinuma 14.lpp., 2.rindkopa).

No Latvijas Republikas Augstākā tiesas 2017.gada 22.septembra sprieduma lietā Nr.SKA-767/2017:

“[..] prettiesiska rīcība nav savienojama ar labu reputāciju, neskatoties uz to, vai un cik sabiedrībā tiek pieļauti likuma pārkāpumi līdzīgās situācijās.”3
Augstākā tiesa ir atzinusi, ka piepildot jēdziena laba reputācija saturu, tiesai nav papildus jāvērtē, vai citos gadījumos Valsts kontroles revīzijas ziņojumā norādītie trūkumi noved pie sekām, ka amatpersonu atbrīvo no amata, un kāda ir konkrētā gadījuma atšķirība.4
1Valsts kontroles revīzijas ziņojums “Par Latvijas Republikas Prokuratūras 2018.gada pārskatu”, 5.lpp.

2Valsts kontroles 2019.gada 23.augusta precizētais viedoklis

3Latvijas Republikas Augstākā tiesas 2017.gada 22.septembra spriedums lietā Nr.SKA-767/2017, 11.punkts

4Latvijas Republikas Augstākā tiesas 2017.gada 22.septembra spriedums lietā Nr.SKA-767/2017, 11.punkts

Atbildēt

Sandra Briķe

08.11.2019. 14:38

»

Sandrai Briķei

Šobrīd Juris Siliņš, Ivars Bičkovičs, Andris Guļāns jūtas stabili, jo nauda ieripo, drīz jau varēs aiziet pensijā, saņemot pāris tūkstošus mēnesī; viņi it kā par Jums ņirdz un jūtas visvareni, liekot Jums dzīvot nabadzībā. Būtu labi, ja tieslietu ministrs Jānis Bordāns būtu vēl aktīvāks un kā tieslietu...


Paldies, bet es vēl ceru uz brīnumu, ka kāds tomēr vēlēsies sakārtot šo valsti kā tiesisku valsti. tāds brīnums jau vienreiz notika kad Latvija ieguva neatkarību un mēs nostājamies neatkarības pusē. Bet ir tāds teiciens, ka revolūciju organizē inteliģence, realizē tauta un pie varas nāk salašņas - ceru, ka tās saņems pēc nopelniem!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

08.11.2019. 14:28

»

Sandra Briķe

Tur jau tā lieta, ka runāju par tām problēmām, kad vēl strādāju par tiesnesi, rakstīju tiesnešiem e pastos, un tas jau to varu sadusmoja. Es ierosināju, ka priekšsēdētājiem jāmainās ik pēc 5 gadiem, jo vai tad tikai Ilgvars Jaunģelže ir spējīgs vadīt Liepājas tiesu no 1999.gada, bet viņi pieņēma 10 ...


Jau vismaz pirms 15 gadiem es ieteicu pārņemt Zviedrijas praksi, kad runāju ar zviedru kolēģiem. Viņiem priekšsēdētāju maina ik pēc 5 gadiem, jo jebkurš tiesnesis var veikt to organizatorisko darbu un tad ir ko salīdzināt. Viņiem rotē arī pirmās instances tiesneši uz apgabaltiesu un apgabaltiesneši uz pirmo instanci, lai nezaudētu tiesu praksi, bet mums tur atkal iesēdušies savējie, kuriem ir tikai padomju laiku izglītība ar padomju filozofiju un pat nav šajos laikos iegūts maģistra grāds, bet viņi izrādīja pārākumu pār mani un izrāda vēl procesos to šobrīd,- es protams pasmaidīju par viņu pārgudrību. Mums tiesas priekšsēdētājs, visu komisiju vadītāji ir kā varas uzurpatori, un nedomā viņiem izteikt savu juridisko viedokli, pat atļausies uzkliegt vai paņirgāties un tā varas vertikāle, kur nav juristu diskusija par to kā labāk sakārtot tiesu sistēmu, par ko runā gadiem, ir pakļauta vēl kādai varai un diktē noteikumus, tādēļ, taisnīga tiesa un tiesiskums, nav iespējams. Sauklis, ka tiek iedragāta tiesnešu neatkarība ir tiesu sistēmas aizsegs, lai nedomā kāds iejaukties ''tiesu sistēmas valstī'', bet tiesnesis, kuram jālemj taisnīga tiesa, tiešām nav neatkarīgs, jo uz viņu uzspiež tādi Jaunģelži, Dzalbes, Guļāni, Zāģeres, Aigari, Reinholdes, Vēberes u.c. , kas nosaka kā ir jālemj - gan tieši gan netieši, un nepaklausīgie, tāda kā es tiek sodīti, tādēļ kopš manas sodīšanas acīmredzami tiesnešu sodīšana ir pieklususi, vai nu nelaiž to uz āru, vai nu tiešām tiesneši ir iebaidīti juristi.

Atbildēt

Sandrai Briķei

08.11.2019. 14:21

»

Sandra Briķe

Tur jau tā lieta, ka runāju par tām problēmām, kad vēl strādāju par tiesnesi, rakstīju tiesnešiem e pastos, un tas jau to varu sadusmoja. Es ierosināju, ka priekšsēdētājiem jāmainās ik pēc 5 gadiem, jo vai tad tikai Ilgvars Jaunģelže ir spējīgs vadīt Liepājas tiesu no 1999.gada, bet viņi pieņēma 10 ...


Šobrīd Juris Siliņš, Ivars Bičkovičs, Andris Guļāns jūtas stabili, jo nauda ieripo, drīz jau varēs aiziet pensijā, saņemot pāris tūkstošus mēnesī; viņi it kā par Jums ņirdz un jūtas visvareni, liekot Jums dzīvot nabadzībā. Būtu labi, ja tieslietu ministrs Jānis Bordāns būtu vēl aktīvāks un kā tieslietu ministrs veicinātu Jūsu atjaunošanu tiesneses amatā. Jums jābūt par Augstākās priekšsēdētāju, nevis mīklainā veidā Latvijas pilsonību ieguvušajam Ivaram Bičkovičam.

Atbildēt

Sandra Briķe

08.11.2019. 14:02

»

......

Tiesnešu iecelšana uz mūžu kavē tiesu sistēmas tālāku attīstību. Saeimai jāieceļ tiesnešus amatā uz laiku, piemēram, desmit gadiem, kā tas ir Satversmes tiesā...


Tur jau tā lieta, ka runāju par tām problēmām, kad vēl strādāju par tiesnesi, rakstīju tiesnešiem e pastos, un tas jau to varu sadusmoja. Es ierosināju, ka priekšsēdētājiem jāmainās ik pēc 5 gadiem, jo vai tad tikai Ilgvars Jaunģelže ir spējīgs vadīt Liepājas tiesu no 1999.gada, bet viņi pieņēma 10 gadus, un ierosinājuma laurus plūc Tieslietu ministrs, bet tiesu varas vadība izdomāja, ka skaita no likuma pieņemšanas un savējie sēž kā sēdējuši un gatavo savējo nomaiņai nevis konkursa kārtībā. Kad es nejauši pieteicos slēptā konkursā uz Liepājas tiesas priekšsēdētāju, kur es biju vienīgā konkurente Liepājas tiesā, rezultāti tika noslēpti un man tikai pateica, ka man ir 75 punkti no 100, un tas ir mazāk kā I.Jaunģelžem un pēc tam man darbā sākās īsts bosings. Tā bija vienīgā reize, kad vērtēšanā bija īsts psiholoģiskais tests, kuru neizturēja daudzi bijušie tiesu priekšsēdētāji, tāpēc jau var atļauties bosingot. Ne jau tiesnešos ir vaina, tiesneši, kas godprātīgi veic darbu, ir jāpasaudzē no izrēķināšanās, visa vaina ir vadībā, kā tā nosaka. Tas ir kā beztermiņa darba līgums, bet vaina ir tajā apstāklī, ka tieši un netieši tiesnešiem tiek noteikts kā jālemj un tiek ierobežotas viņu iespējas pašiem domāt un izteikties, kā tas būtu jābūt starp juristiem, un tad vēl visur savējie jāizbīda, kuri gadiem sēz arī dažādās komisijās un ir paklausīgi kā jālemj,piedodiet, bet kā tādas aitas, es to varu pierādīt. Tādēļ jau mani uz komisijām nevirzīja,jo neklausīju, es pati uzprasījos, arī uz Tiesnešu biedrības valdi izvirzīju pati savu kandidatūru! Un arī Tiesnešu biedrības Prezidents ir paklausīgais, tāpēc tur tik ilgi ir, un tāpēc viņš un biedrības valde nav spējīga cīnīties par man nodarīto ļaunumu, ļaunprātīgi izmantojot varu, bet visi to zin,- gan tie, kas darīja, gan tie, kas blakus stāvēja!!!

Atbildēt

Jurim Siliņam

08.11.2019. 14:02

Latvijas Tiesnešu biedrības prezidentam Jurim Siliņam. Latvijas pilsoņiem un pilsonēm jāzina, ka Jūs pārstāvat tikai vienu no biedrībām (Latvijā ir tūkstošiem biedrību), šauras biedru grupas intereses (vārna vārnai acīs neknābj). Latvijā nav cilvēkiem pieejamas taisnīgas tiesas. Kad notiek cīņa par Augstākās tiesas priekšsēdētāja vietu, tad pat Andris Guļāns it kā diplomātiski izteicās, ka viņš cer, ka Ivars Bičkovičs nebūs angažēts. Tas ir vēl maigi pateikts. Tiesnese Sandra Briķe pasaka tiešāk un atklātāk. Arī tieslietu ministrs Jānis Bordāns runā tieši un atklāti. Tas ko viņi runā, juristiem nav nekas jauns, jo mēs to redzam katru dienu. Lato Lapsa ir izdevis vairākas grāmatas, kas tiesāķ vai netiešāk atmasko notiekošo tiesās. Drīzumā lasītāji izlasīs grāmatu par bijušo tiesnesi Vonsoviču (kolaborantu|). Satversmes 2.pants paredz, ka vara pieder tautai. Tauta ir tiesīga referendumā pieņemt likumus, kas var mainīt tiesnešu iecelšanas kārtību, paredzot, ka tiesneši ir vēlami uz noteiktu laiku, izveidojams zvērināto institūts (kā tas ir Amerikas Savienotās Valstīs). Šobrīd Augstākā tiesā saņem labas algas, ne par ko neatbild, piesedzoties ar neatkarību. Tajā pašā laikā ir tūkstošiem cilvēku, kas var parādīt, kā notiek atrakstīšanās uz sūdzībām. Laiks būtu izveidot tiesu procesa dalībnieku biedrību, lai var dot pretim Jurim Siliņam savus faktus un pierādījumus.

Atbildēt

S. Briķei Vai nāks jauns piektais gads?

08.11.2019. 13:56

»

Sandra Briķe

Un vēl, man safabricēja disciplinārlietas par kaut ko izdomātu, atcēla no amata tādēļ, ka biju drauds šai sapuvušajai tiesu sistēmai,tādēļ uz juridisko komisiju nāca mani noņemt Ilgvars Jaunģelže, Pēteris Dzalbe un Andris Guļāns un meloja,jo arī sagrozīti fakti ir meli, bet citi tiesneši var gadiem ...


Vai nāks piektais gads?

Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas principiem. Kad pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, gar Saeimas ēku policija virzīja satracināto pūli, citas ielas bija noslēgtas. V. Zatlers "aizbēga" uz Īriju. Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.


Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.


Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.


Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.


Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.


Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.


Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā. Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu.

Atbildēt

......

08.11.2019. 13:44

Tiesnešu iecelšana uz mūžu kavē tiesu sistēmas tālāku attīstību. Saeimai jāieceļ tiesnešus amatā uz laiku, piemēram, desmit gadiem, kā tas ir Satversmes tiesā.
Citādi pēc 1990.gada 4.maija Augstāko tiesu ir vadījuši komunisti (kolaboranti). Andris Guļāns un Ivars Bičkovičs ir jau no Padomju okupācijas laikiem par tiesnešiem, padarot tiesas nepeejamas, netaisnīgas, korumpētas. Tiesnese Sandra Briķe patiesību raksta. Bet viņa nav vienīgā, kas to zina. Citi pagaidām klusē. Bet neklusēs, kad pašiem degs zeme zem kājām.

Atbildēt

Sandra Briķe

08.11.2019. 13:13

»

Sandra Briķe

Un vēl, man safabricēja disciplinārlietas par kaut ko izdomātu, atcēla no amata tādēļ, ka biju drauds šai sapuvušajai tiesu sistēmai,tādēļ uz juridisko komisiju nāca mani noņemt Ilgvars Jaunģelže, Pēteris Dzalbe un Andris Guļāns un meloja,jo arī sagrozīti fakti ir meli, bet citi tiesneši var gadiem ...


Un vēl es gaidu, ka visi tie lietu safabricētāji un dokumentu viltotāji, kas ļaunprātīgi izmantoja savu augstāku amatu tiesu sistēmā, ies un atzīsies, ko viņi ir izdarījuši, un viņus sauks pie atbildības kā amatpersonas, jo es visus tos murgus ar pierādījumiem drīzumā sākšu sūtīt uz Pietiec com, lai publicē!!! Un kā izmeklētāja secīgi pierādīšu uz kādiem noziegumiem ir spējīgas valsts amatpersonas, kas ieņem vadošus tiesnešu amatus. Un es lūdzu tos tiesnešus un ierēdņus, kas viņiem pakļāvās un zina visu to, ko ar mani darīja, sniegt liecības. Kā Jums godīgie tiesneši ir iespējams to morāli izturēt, ja Jums nav atļauts lemt taisnīgu tiesu pēc visiem tiesību principiem? Manu veselību sadragāja, morālas ciešanas sagādāja gan man, gan manai ģimenei un citiem tuvākajiem, un šīs personas turpinās izlikties par taisnīgiem soģiem un ieņemt amatus, kā arī vēl iet uz pieņemšanu pie Prezidenta.- Man vairs nav ko zaudēt!!! Es apbrīnoju šo Latvijas tautu, kuru min dubļos, bet tā tikai noskurinās un turpina to visu atbalstīt-tas taču ir mazohisms.

Atbildēt

Sandra Briķe

08.11.2019. 12:47

»

Sandra Briķe

Pie šādas tiesu sistēmas darbības un cilvēkiem, kuri caur ''paklausības prizmu'' (izņemot dažus) nokļūst par tiesnešiem, tagad uztaisīs ekonomisko tiesu, lai ''saliktu cietumos'' un konfiscētu mantu mazajiem uzņēmējiem, kā autoservisiem, frizieriem, mazo ēdināšanas uzņēmumiem, ārstu praksēm utt. kuri...


Un vēl, man safabricēja disciplinārlietas par kaut ko izdomātu, atcēla no amata tādēļ, ka biju drauds šai sapuvušajai tiesu sistēmai,tādēļ uz juridisko komisiju nāca mani noņemt Ilgvars Jaunģelže, Pēteris Dzalbe un Andris Guļāns un meloja,jo arī sagrozīti fakti ir meli, bet citi tiesneši var gadiem skatīt lietas, rakstīt nesaprotamus spriedumus, pārkāpt procesu utt, bet tādēļ, ka ir paklausīgi un dara kā liek, joprojām strādā. Ja es tik ilgi vilcinātos ar lietas izskatīšanu, mani būtu ielikuši jau cietumā. Lietā, kur 86 prasītāji lēmumu par lietas virzību rakstīju nedēļu noteikto 3 dienu vietā, un par to man iedeva rājienu, bet cits tiesnesis to skatīja vairāk par gadu un tad izbeidza, un tad viss bija kārtībā. Es aicināju prokuroru, kur redzēju iespējamu pilnvaras viltojumu, rakstīju blakus lēmumu, bet par to man uz gadu samazināja algu par 10%. Es cīnījos par cilvēktiesībām, bet mani Saeimas juridiskajā komisijā apmeloja, ka es tās pārkāpu, jo kādam vajadzēja piesegt iespējams viltotu pilnvaru utt. Tiesnešiem nav iespējams būt principiāliem un skatīt lietas tiesiski, vadoties no tiesību principiem, protams, ja viņi tādus zin un prot tos pielietot. Man vemt gribas no tās visas izlikšanās un meliem tiesu sistēmā!!!!! Un Juris Siliņš to visu zināja un izlikās, ka neredz, tikai formāli man iedeva pārstāvi no biedrības Disciplinārtiesā!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

08.11.2019. 12:22

»

N

Administratīvā tiesa VID lietās praktiski vienmēr pieņem VID labvēlīgus lēmumus. COPY/PASTE VID lēmums. Par kādu taisnīgumu un tiesiskumu vispār var runāt? Apzināti netaisnīgi spriedumi, kuri iznīcina cilvēkus


Pie šādas tiesu sistēmas darbības un cilvēkiem, kuri caur ''paklausības prizmu'' (izņemot dažus) nokļūst par tiesnešiem, tagad uztaisīs ekonomisko tiesu, lai ''saliktu cietumos'' un konfiscētu mantu mazajiem uzņēmējiem, kā autoservisiem, frizieriem, mazo ēdināšanas uzņēmumiem, ārstu praksēm utt. kuri nav kļuvuši ar savu darbu par miljonāriem,bet uztur ģimeni un izskolo bērnus, tāpat kā tagad vispārējās tiesas piedzen no nabaga tautas parādus par labu apsaimniekotājiem un citu monopolu pakalpojumu sniedzējiem, kas piesūta nesaprotamus rēķinus, bet jāmaksā,- jo tā tiesa nosprieda, pat par nesaņemtiem pakalpojumiem, citādi atņems mājokli, būs jāmaksā visiem tiem kredītdevējiem, par kuru ķīlniekiem dēļ nabadzības ir kļuvuši cilvēki, jo arī tad atņems mājas utt.- vajag taču aizdzīt no Latvijas pēdējos palikušos cilvēkus. Represīvas iestādes nav risinājums mūsu korumpētajā un antidemokrātiskā valstij, kur ''zivs pūst no galvas'', bet mazie un vidējie uzņēmēji tikai pabaro savas ģimenes un izskolo bērnus, lai valstij nav jāmaksā pabalsti. Ja tagadējās tiesas ar savām zināšanām un darba pieredzi nav varējušas ātri un kvalitatīvi izskatīt lietas, vai tad nākošie tiesneši būs no Marsa? Cien. Tieslietu ministr, Jums tomēr bija jāsāk ar to auditu un jānoskaidro cēloņi, un tā ir valsts radīta sistēma no pašas augšas, un ar gudrām metodēm, ja gribat glābt vēl atlikušo tautu no represijām un nabadzības. Kāpēc joprojām nav samazināts ministriju skaits, deputātu skaits, izvērtēts katra darbinieka ieguldījums un nozīme valsts darbā, bet pašvaldības ir jāvada tikai uz sabiedriskiem pamatiem entuziastiem, jo arī tās bez lietderības iztērē nodokļu maksātāju naudu, bet te atkal būs vēlēšanas un cīņa par krēsliem. Tiem, kas sēž ierēdņu un valsts amatpersonu krēslos, vajag iedot pa zemes gabaliņam, lai, cilvēces izdzīvošanas nolūkos, nodarbojas ar bioloģisko lauksaimniecību, kā es kopju savu dārzu jau 30 gadus, bet nu jau arī mūsu zeme ir saķēzīta.- Iznīcinātas Latvijas dabas bagātības, ka mežā var kaklu nolauzt, un visu to redzot, birst asaras visiem tiem, kas pa to staigā.

Atbildēt

Esošo varas korporāciju

08.11.2019. 08:33

»

Sandra Briķe

Tad jau varbūt varat mani izvirzīt par Tieslietu ministru vai Prezidentu, jo esošiem par maz pieredzes un informācijas vai arī izliekas...


kāds man saka, var izmainīt tikai radikāla iejaukšanās vienlaikus no ārpuses un iekšpuses. Diemžēl Jums ir daudz baltu laukumu Latvijas vēstures zināšanās, jūs nemācaties, bet pielāgojaties.

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Atbildēt

lauķis

08.11.2019. 07:47

»

Sandra Briķe

Tad jau varbūt varat mani izvirzīt par Tieslietu ministru vai Prezidentu, jo esošiem par maz pieredzes un informācijas vai arī izliekas...


...Dēļ bērnu nākotnes, būtu gatava iesaistīties arī kādā progresīvā politiskā spēkā...
Diemžēl apskaidrība nav nākusi.Tieši politiķi ir tie kas taisa vislielākās ziepes un par to nenes NEKĀDU atbildību,tie ir parazīti.Kamēr cilvēki balsos par parazītiem,NEKAS nemainīsies,kļūs tikai sliktāk.

Atbildēt

N

08.11.2019. 02:23

»

Kaža

Savulaik nācās saskāries ar administratīvo tiesu,kura sadarbībā ar Labklājības ministrijas juristiem un medicīnas inspekciju trīs gadu laikā pat nespēja izprast ,drīzāk gan negribēja,elementāru lietu un pieņēma sabiedriski kaitīgu nolēmumu,pēc kura man ir radusies fiziskā alerģija pret šo institūciju...


Administratīvā tiesa VID lietās praktiski vienmēr pieņem VID labvēlīgus lēmumus. COPY/PASTE VID lēmums. Par kādu taisnīgumu un tiesiskumu vispār var runāt? Apzināti netaisnīgi spriedumi, kuri iznīcina cilvēkus.

Atbildēt

Sandra Briķe

07.11.2019. 22:09

»

Hm

Nu jau labāk! Esat augusi, man prieks! Nevar neko ne uzlabot, ne mainīt! Nav ko sevi un citus mānīt! Šoreiz nebūs Čistoserģečnoje priznaņije. Esat nopelnījusi! Tā turpiniet


Tad jau varbūt varat mani izvirzīt par Tieslietu ministru vai Prezidentu, jo esošiem par maz pieredzes un informācijas vai arī izliekas...
Nu jau vēl trakāks tiesiskais nihilisms.- Tiesnešiem un prokuroriem, kas ir represīvas iestādes valsts ''savārīto'' seku likvidēšanai, atradās nauda algu pacelšanai, bet veselības un dzīvības sistēmai, ko realizē mediķi, un, kas ir Visa pamatu pamats cilvēka esamībai, nav līdzekļu. Pirmais ir cilvēka dzīvība un veselība, otrais - izglītība un gudrība, kas rada labklājību, un tad jau represīvās iestādes paliks bez darba un varēs likvidēt! Dēļ bērnu nākotnes, būtu gatava iesaistīties arī kādā progresīvā politiskā spēkā, jo bez tā, kā redzams, nav iespējams, bet vai tāds Spēks eksistē?

Atbildēt

Sandra Briķe

07.11.2019. 21:07

»

Vietējais

Var piekrist, ka Latvijā ir man zināmi tikai daži zinoši un arī sakarīgi domājoši tiesneši...


Es piekrītu šim autoram, un Juris Siliņš ļoti labi zin, kas un kā notiek tiesu varā, kā ir izveidojušies savējo pulciņi, kā mani ''noraka'', bet tiesu sistēmas, tiesu varas, tiesiskā uzlabošanā, ir maza interese, ko es pieredzēju piedaloties Tiesnešu biedrības valdes sēdēs, kur mani pataisīja par muļķi ar manu iniciatīvu. Viņiem galvenais ir saglabāt krēslus un ietekmi, un lielo tiesnešu masu tai pakļaut. Tiesu sistēmā darbojas tiesiskais nihilisms. Es piedāvāju Tieslietu ministram Bordānam soli pa solim pierādīt šo tiesu varas patvaļu un tajā notiekošo tiesisko nihilismu, attiecībā gan uz iekšējiem lēmumiem un ''kārtību'', gan arī attiecībā uz tiesu nolēmumiem, kuri aizskāruši tūkstošiem cilvēku cilvēktiesību. Kas attiecas uz ekonomisko tiesu, tai nav jēgas, kamēr darbojas šāda tiesu sistēma un tiesu vara, un vēl tas ir atkarīgs no personālijām - pašiem tiesnešiem kā cilvēktiesību realizējošiem subjektiem, kā arī tiesu vadības, to ieinteresētības, tiesiskuma respektēšanas utt, bet tas jau palielam tiek ignorēts visā valstī un visās sistēmās,un to, ka šādai atsevišķai tiesai, bez politiskās gribas veidot tiesisku valsti, nav iespējams. Tā, piemēram, 2004.gadā izveidoja administratīvo tiesu un pieņēma demokrātisku Administratīvā procesa likumu ar visiem tiesību principiem priekšgalā, bet kas notika?- Likumu pagrozīja, tiesa vairs neveic objektīvo izmeklēšanu, pa lielam nostājas valsts varas un pārvaldes iestāžu pusē, lietas skata gadiem, kas šīm iestādēm un amatpersonām ir izdevīgi pret kurām celtas sūdzības, un cilvēks paliek par muļķi. Kad mēs vispārīgajās tiesās līdz 2004.gadam skatījām sūdzības, mums termiņš bija 1 mēnesis, lai būtu efektivitāte, un to neievērot, bija likuma rupjš pārkāpums, bet administratīvā tiesa tikai velk un velk lietas, pat paskaidrojumus neatsūta laicīgi,kad skatīs nav zināms, bet tad pēkšņi pēc vairākiem gadiem pieņem lēmumu tiesneši AT, nedodot iespēju pat viņus noraidīt utt. Administratīvā tiesa savu lietu skaitu var regulēt ar blakus lēmumu pieņemšanu par vienveidīgām sūdzībām par valsts iestādēm, pārvaldi utt, bet tā tagad kļuvusi par bezjēdzīgu tiesu, kur cilvēkiem jābojā nervi gadiem..., un tad tam zūd jēga...
Ja runā par specializāciju, tad es par to cīnījos jau sen. Mums taču bija jāskata gan krimināllietas, gan civillietas, - no vienas procesa lecot otrā, tad dažādas civillietas - darba, ģimenes, starpt.pārvadājumi,celtniecība, jūras lietas, maksātnespējas, mantojuma, morālais kaitējums, faktu konstatācijas, rīcības spēju ierobežošana u.c.- riktīgs kokteilis, kā rezultātā pieredze un prakse neveidojās, jo reti skatītu lietu kategorija pieredzi nav devusi un visu laiku jālasa literatūra no jauna, un tad vēl visādas priekšsēdētāja manipulācijas ar lietu sadali... Lai sagatavotos nopietni kādai lietai, ir jāizlasa ne tikai kaudze materiālās tiesību normas, judikatūra, tiesību doktrīnas, bet arī jāsaprot dzīvē, praksē dažādas nozares un to darbība utt., tādēļ tas prasa daudz laika, bet mūs dzina uz lietu izskatīšanas kvantitāti, ka pat citi tiesneši piedziņas lietas skatīja vienkāršoti ik pa 5 minūtēm un vēl kāds uzņēmums bija iedevis kādam tiesnesim datoru spriedumu štampēšanai, bet tas lai paliek uz tā tiesneša sirdsapziņas..., bet Tieslietu ministrijai tā bija norma. Vācijā ir ģimenes tiesas, darba tiesas utt., bet viss jau ir atkarīgs no cilvēka - tiesneša, kurš tiek raustīts gan horizontāli un pa vertikāli, un, kad pirmās instances tiesnesim tiek pateikts publiski, ka galvenais ir ''paklausība'', kam seko kvalifikācijas bezmotivēts atteikums un disciplinārlietas par nepaklausību, ka ir savs viedoklis par notiekošo un ir vēlēšanās sakārtot tiesu sistēmu, tad varu teikt, ka šo tiesu sistēmu, t.sk., tiesu varu atveseļot vairs nav iespējams, bez radikālas rīcības un visas vadības visos līmeņos nomaiņas, jo pat godīgie tiesneši baidās, baiļu un spiediena rezultātā vairs nav spējīgi objektīvi un tiesiski lemt.- Es to varu pierādīt!!! protams ir redzams arī kompetences trūkums un formāla pieeja pēc ieraduma, jo daudzi augstāka līmeņa tiesneši tiesību principus un cilvēktiesības ignorē vai nav spējīgi izprast!

Atbildēt

Eduads Lunis

07.11.2019. 20:15

---Bordān ! Savāc tos tūkstošus cilvēku ar skaidri redzamiem , bezjēdzīgiem, tiesu nolēmumiem un pamatojoties uz šiem faktiem var atbrīvoties no lielākajiem korumpantiem tiesās . Sāc ar maniem faktiem, vienu esmu jau iesniedzis, bet nav pat skatīts , spriežot pēc atbildes!
Vajag nodibināt LATVIJAS TIESĀS CIETUŠO APVIENĪBU!> ARĪ EIROPASA TIESĀ ,,MŪSU KADRI,, IR IZVEIDOJUŠI TĀDU PAŠU BARDAKU KĀ LATVIJĀ!?

Atbildēt

formula

07.11.2019. 19:18

Tā mazā krupja konzervu partija kremļa uzdevumā Latvijā taisa haosu un bardaku.

Atbildēt

Domātājs

07.11.2019. 18:49

Domāju, ka tiem tiesnešu biedrības biedriem ir izdevīgs pašreizējais bardaks, kur tiesas procesus vilkt gadiem un pa to laiku arī šiem kāds maizes kukulītis var pielipt.
Kur nu vēl ja lieta tiek atmesta atpakaļ prokuratūrai un pēc tiek izbeigta.
Kā tas smird, Bordāns, kā advokāts zin!

Atbildēt

Paija - autoram

07.11.2019. 18:43

esiet reālists: Piemēram Vidzemes priekšpilsētā pastāv korupcija : advokats var sarunat ar tiesnesi lai neskata to vai ciru pieteikumu, piemēram, pieteikumu Civilprocesa likuma 179. panta kartībā.
Rīgas apgabaltiesā pastāv likumu ignorēšana un korupcija : ir reāli pierādījumi un fakti.
Pret korupciju tiesās cīnīties ir praktiski neiespējami, vajag ļoti nelokamu gribu ilgtermiņā.

Atbildēt

P.

07.11.2019. 18:16

Vai tiesu varai ir kāda autoritāte, ko varētu apšaubīt?

Atbildēt

Kaža

07.11.2019. 17:59

Savulaik nācās saskāries ar administratīvo tiesu,kura sadarbībā ar Labklājības ministrijas juristiem un medicīnas inspekciju trīs gadu laikā pat nespēja izprast ,drīzāk gan negribēja,elementāru lietu un pieņēma sabiedriski kaitīgu nolēmumu,pēc kura man ir radusies fiziskā alerģija pret šo institūciju,kā cilvēkiem bīstamu.

Atbildēt

Tiesnesis

07.11.2019. 17:52

Latvijas laikā bija Tiesu iekārtas likumi, tagad ir likums "Par tiesu varu". Varbūt tas ir viens no iemesliem, kāpēc Bordāna (Meroni) klans vēlas savu varu, Bičkoviča VDK un Guļāna klani vēlas varu sev, bet tiesu iekārta nedarbojas un tauta saredz tiesā tikai pakalpojumu sniedzēju vairāksolītājam, nevis Latvijas Senāta vērtību pārmantotāju?

Atbildēt

jaajaa

07.11.2019. 17:41

…"valstī pastāv un darbojas neatkarīga tiesu vara"...nevis tiesu, bet likumu varai ir jādarbojas valstī...a, kurš tur ir "autoritāts", kurš ne, ir pilnīgi vienalga...:)

Atbildēt

Vietējais

07.11.2019. 16:38

Var piekrist, ka Latvijā ir man zināmi tikai daži zinoši un arī sakarīgi domājoši tiesneši.
Taču par tiesu varu gan vairāk piestāvētu teikt, ka pārsvarā ir tiesnešu patvaļa, nevis tiesu vara. Īpaši šādus tiesnešus visbiežāk ir nācies sastapt apgabaltiesā.
Par lietu iztiesāšanas termiņiem vispār nav vērts runāt, tas ir nonsenss pats par sevi. Tālāk jau vairs nav kur.
Pašslavināšana, protams, ir saprotama lieta, bet cilvēkiem spļaut acīs diezin vai vajadzētu.

Atbildēt

lux

07.11.2019. 15:45

toties '' nācijas tēvs'' ir par Bordāna ideju un viņiem neatkarīgās tiesu varas viedoklis ir tikai pieņemts zināšanai. un ko tad Satversmes neatkarīgā vara var?

Atbildēt

No ivrita uz krievu, no krievu uz latviešu

07.11.2019. 15:37

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...